כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 8/2016

  0 תגובות   יום שני, 22/8/16, 11:08

  התכנית מתחילה עם נסיגה ישראלית לקווים של ארבעים ושבע!!    כמובן זה לא קביל, התשובה שלנו חייבת להיות וקודם דנים על השלום ועל הכרה ורק אז מתחילים לדבר על הגבולות.   בקשר ליחס של חלקי העם לשלום עם הערבים ישנם חילוקי דעות הנעוצים בעייפות וחוסר סבלנות.   אני שומע שדרנים וותיקים שמאלנים, אשר אומרים  לילדים שלי אני בטוח שיהיו פה אבל לנכדים אני לא יודע...  אז אני רוצה לגלות להם סוד כמוס, העולם לא קיים עבורנו.  אין מקום על כדור הארץ שהעברים מקובלים בסבר פנים יפות.   לאורך השנים מפא"י ההיסטורית לימדה שאנחנו צריכים להגיע לשלום עם הערבים כאשר נבתר על משהו.  הרעיון הזה תקע שורשים עמוקים.  נדרשו לי שנים רבות כדי להבין שהתפיסה הזאת מוטעת מיסודה.   הסיבה שאין שלום בינינו והערבים היא שהם לא מוכנים לקבל נוכחותנו פה במזרח הקרוב, כאילו הוא שייך להלם.   אנחנו לא חייבים להסכים לשום דבר אם הם לא מכרים בנו ולא כורתים שלום אתנו.   בהתנגשויות תמיד נשמרת רחמנות מסוימת מצדנו!  זו טעות איומה.  הערבים צריכים לדעת שהמכה הנגדית תהיה קשה וכואבת.   עכשיו עם הסכינאות וזריקת האבנים אנחנו מפזרי אותם באמצעים לפיזור הפגנות!!  זה לא נכון.  הם זורקים אבנים שבהחלט מכוונים להרוג, אנחנו צריכים לירות על מנת להרוג זורקי האבנים.   עכשיו מעזה ירו טיל.  יהיו תגובות של הרס תשתיות!!  היו צריכים להגיב במלוא העצמה, לפגוע בישובים ובאזרחים כמו שהם יורים על ישוב  אזרחי.  העולם יכול לדבר הם לא יודעים מה זה טרור.  אנחנו לא יכולים לצפות להבנה מהעולם שהוא אנטישמי מובהק.   התגובות של הססנות היא לרעתנו.  

     המשאל עייף, רוצה לגמור לעשות שלום.  הם לא מבינים שהדרישה הזאת מתורגמת אצלם כחולשה.  בהסכמיי אוסלו רבין השיב כוחותיו לאחור, ערפאת במקום לשתף פעולה הוא פתח באינטיפדה הראשונה.  הוא תרגם השיבה לחולשה ואז החליט להעצים מכותיו כדי לגרש היהודים העברים מהמקום!!  זה השמאל לא מבין ונמנע מלקלוט!   המשחק הוא של סבלנות.  בהתנכלות התגובה חייבת להיות קשה במיוחד ללא רחמים וללא מחשבות שיש מחר.  יש להכות בכל הכוח, לגרום לאבדות קשות אצלם, כדי לחשוב עשר פעמים לפני שמתנכלים.  הערבים אינם אירופאים זה לזכור.       

  דרג את התוכן:
   2 תגובות   יום שישי , 19/8/16, 18:39

   אין לי דבר נגד החרדים כל עוד ילכו לעבוד וירוויחו לחמם.  כולנו למדנו על חשבוננו או חשבון ההורים ויצאנו להרוויח כסף ולשרת העם.   ללמוד בלי הפסק חומר שלא נותן כלום איננו חובה.   מי שרוצה ללמוד שילמד אחר הצהרים.  יש המתרברבים שעברו הגמרא פעמים, נו אז מה ?  מה הוסיפו לחיים שלי או של העם?  כלום אחד גדול.  מולידים ילדים שימשיכו ללמוד שוב בלי להרוויח.  החרדים עולים כסף פעמים:  מקבלים תמיכה ולא עובדים לשלם מסים,  המדינה מפסידה פעמים.

       כחלון סוחט אותנו כדי לקבל הכספים שהוא חייב לתת בהסכמי הממשלה!  אי אפשר להרחיב בתי חולים, בתי ספר  והטבות לכל המגזרים שצריכים כמו אוויר לנשימה.  שמונה מיליארד הם סכום עתק ואיש  לא עושה חשבון מה מתרחש במדינה הקטנה הזאת.  עוד מעט לא נוכל לשלם לחרדים אז יקומו ויברחו מפה למקום אחר.  אני מציע שיעשו זאת מוקדם יותר לפני שנקרוס.   

       בשנות שבעים ותשעים במדינה היו כי ארבע מיליון בני אדם ברוך השם, בתי החולים, בתי הספר הספיקו .  עכשיו יש קרוב לשמונה מיליון והממשלה מעבירה הכספים לפיתוח לחרדים ולא מוסיפה בתי חולים, לא מרחיבה הקיימים, ולא עושה דבר לבתי הספר וכו'   ויש עומס הכסף חסר, איפה הוא אצל החרדים.  שמונה מיליארד כסף הם לא רק שמונה, הם יותר כי החרדים לא משיבים דבר לממשלה.  לא עובדים ,  לא משלמים מסים ולא עושים עבודה, זו התשובה.  נתניהו לא מעניין דבר פרט לכיסא עליו הוא יושב. 

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 19/8/16, 18:25

    כאשר אדם מתבונן במהלכיו של שר האוצר משתומם בחוסר הבנתו על המתרחש בשוק החופשי.  המבוגרים אשר חסכו כספים לאורך חייהם, אשר הוכנסו לבנקים לא מביאים להם כל רווח, בכושי שומרים על ערכם.  כאשר הבכירים בבנק מקבלים או קיבלו שמונה מיליון שקל משכורת!   ניתנו הלוואות בריבית, וכל הרווחים האלה הוכנסו לכיס הממשלה והחוסכים בעם קיבל אצבע משולשת.   כאשר העם מצא דרך להשקיע ולהרוויח דבר מה עם קניית הדירות כחלון מוצא דרך להכריח אותם ליוקר שכר הדירה על ידיי קביעת מס דרקוני של אלף חמש מאות שקל לחודש.   הוא לא מוצא לנכון לתת לניצוליי השואה התופסת שמגיעה להם ואיפה היא  הולכת, אני יודע הוא צריך למצוא דרכים לשלם שמונה המיליארדים שקל לחרדים!!  החרדים נכנסים לממשלה כדי לסחוט אותה ולהוריד המגיע להטבות ופיתוים לאלה שעשו מהלימוד חסר התכלית מקצוע ומקבלים כסף חינם.   מספיק עם הניצול הזה!!  תנו לחיות בארץ הזאת!   אני לא אשם שגילי מתקדם ואני מנצל מה שחסכתי.    האשם הוא נתניהו אשר נותן להם להשתולל וכל ניסיון לזיז דבר מה נתקל בטרור דיקטטורי.  אין ספק נתניהו לא יזוז ממקומו  עוד  אלף שנה.  הוא לא נותן למנהיגים לצמוח במפלגה.  כל ניסיון עצמאות ניחנק.  ישראל כץ בהחלט מצטייר כאיש שיכול להוביל ממשלה ומדינה ונתניהו מאיים עליו בפיטורים כי עשה מהלך שהוא מבחינה אזרחית נכון, שהחלטות על יועצים לא יהיו רק בידיו של נתניהו, אלא בידיי הפורום הרחב של מפלגה.

        לי ברור אני לא אבחר יותר בנתניהו, אף שכך אני פוגע בליכו"ד שאני רוצה שיהיה בשלטון.   

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום ראשון, 14/8/16, 18:27

     עבורי דמות האישה היא אימא שלי, רעיתי ונשים חברות בעבודה שאני מכבד בגלל יכולותיהן המקצועיות ולא בגלל יופיין, אף שכולן יפות מאד.  כאשר אני קורא על הנעשה בנשים בעולם סומרות שערותי.  אלוהים אנחנו במאה העשרים ואחת ועדיין מצב הנשים בכי רע.  לפני אלף שנה הסינים קשרו רגליהן כדי שתלכנה בעדינות (לא חשבו על כאב), האבות הביטו על בנותיהם כמו על רכוש שיש לשמור ולכור ביוקר האפשרי.  והיום במאה העשרים ואחת אבא מוסלימי יכול לעשות לבתו כריתת דגדגן בלי לתת דין וחשבון.  לפגוע באזור שצרי ללדת ויכול להיקרע ולגרום לבעיות בלתי ניתנות לתיקון.  

     ומה שקורה אצל החרדים שלנו הוא בלתי נתפס.  רבנים שהם מלכים החושבים בעדות האלה יכולים לעשות העולה ברוחם!  מחתנים ילדות בגיל ארבע עשרה וגם ילדים שלא יודעים מה רוצים מהם ומה מצפים לעשות!  לאישה אין זכויות.  אצל מסדרים מסוימים הנשים לא יושבות לאכול עם בעליהן.  הן משבלות, יולדות, עובדות, מנקות את הבית ודואגות לילדים והם שפכות בבית!   כבוד האישה בפנים הבית!??  המצב הבלתי נסבל שילדים חרדים לא לומדים לימודי הליבה, ילדות מתחתנות מתחת לגיל המותר בחוק הישראלי, וגברים שעושים מהלימוד למקצוע שמתגאים בו כאשר אין כל גאווה בעניין.  כולנו למדנו כדי לעבוד ולשרת העם בו אנו חיים, עם ישראל.  החרדים מתנגדים למדינה, לא שומעים לחוקיה ועושים העולה בראשם והעסקנים שלהם בכנסת דואגים לספק להם הכסף, שמונה מיליארד שקל כדי שהם לא ילמדו ויעשו הבטלה למקצוע.  

        המדינה הדמוקרטית אשמה בכך שהם לא לומדים, מתנגדים לחוקי המדינה, או מצפצפים עליהם ולא עובדים, הופכים נטל על שכם המדינה וגוזלים כסף המגיעים למטרות אחרות!!  יש להפעיל החוקים גם על החרדים.  אם הם לא ירצו לחיות בארץ שיבושם להם.  איש לא יזיל דמע לראותם הולכים למדינות אחרות.  אני מציע אולי למדינות ערב, שם הם יתאסלמו.  החרדיות המוגזמת על חשבון זכיות האדם, העבודה וזכויות המדינה על אזרחיה לא מוצדקים.  המדינה לא צריכה לחקות להדברות, אלא להפעיל חוקיה בכוח הזרוע.  רב אשר מחתן קטינים יש להכניס לבית הסוהר ולשכוח ממנו.  אנשים שלא רוצים ללמוד ליבה חייבים להפסיד התמיכה הכספית.   הם צריכים ללכת לצבא כמו כל אזרחי ישראל ולהילחם למענה.   כל הפטפוטים על הידברות הם כדי להרוויח זמן לא יותר.  החרדים לא מתכוונים לעשות צעד למען המדינה.  היא חשובה להם כמו פרה חולבת הנותנת החלב המצופה.  אם לא תיתן ישחטו אותה ללא הניד עפעף.  המדינה אשמה שהם לא נשמעים לחוקיה והם הולכים ללמוד כולם בלי לקחת בחשבון יכולותיה הכספיים.  התמיכה הזאת תיגמר.  כבר המדינה מקצצת מרווחת העם למענם, כאשר הם לא מתחשבים בו כלל!

        הגיעה השעה להתקומם על סידור חסר הגיון זה.  הממשלה שתקום מחר חייבת להיות נקייה מחרדים ודתיים פנטיים.  יש להכתיר חוקי המדינה על כל אזרחיה ומיד, אחרת אנחנו צועדים לסופינו מבחינה כלכלית, הם יעברו למצוץ דמם של אחרים, הדתיות  המוגזמת ההולכת והמתפשטת וחומסת יסודות המדינה הדמוקרטית שכולנו חרדים לה ביותר.   ללא דמוקרטיה במדינה הזאת, החיים לא יכולים להתקיים ואנשים לא יעבדו אלא יחכו לשמיים וזה יהיה הסוף.   

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום רביעי, 10/8/16, 09:31

      הממשלה עומדת להצביע על תקציב דו שנתי ומתלבטת מאיפה להשיג יותר כסף, כאשר לא רואה הצרות בבית.  החרדים הלא עובדים (טפילים)  לוקחים מקופת המדינה בין חמישה ושמונה מיליארד שקל!!  מי משלם כל הכספים האלה, אנחנו האזרחים החילוניים אשר עובדים ועמלים כל היום.  פה פתאום ישנה קבוצה אדירה שהכריזה שהיא לומדת תורה וגמרא לכן היא לא עובדת, עבודתה זה לימוד ושם זורמים כספים אדירים ואין שואל ואין חוקר.  מדוע בכנסת ישראל לא שואלים השאלה הראשית איך אלפם על אלפים בחורים צעירים לומדים דבר חסר עתיד וחסר תועלת למען הלימוד והמדינה משלמת כסף ומפסידה פעמים נותנת כסף לא גובה מסים!!   אנחנו חיים במדינה מטורפת.    ראש הממשלה צריך לשאול את עצמו האם השליטה בממשלה בכל תנאי גם בתנאי שישנם טפילים כה רבים על גוף המדינה שהיא לאט תגווע, כדאי?

      האברכים נגד מדינת ישראל וישראל במו ידיה מסייעת להם להרוס אותה!    אני כאזרח מן השורה מתנגד על כך באופן מושלם וסופי.  לו היה לי הכוח הייתי יכול לבנות מפלגה חילונית חזקה שתתנגד לבזבוז המשווע הזה הזועק לשמיים.  תפסיקו לשלם!  תגבילו מספר האברכים שלומדים והשאר שילכו ללמוד מקצועות ולעבוד זה פתרון הכסף לאיזון תקציב המדינה.  

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שלישי, 9/8/16, 13:13

       זה יפה לדבר שכל עם ישראל צריך ללמוד תורה, אבל מי יעבוד?   האברכים כמו אבני ריכיים  יושבים על צוואר העם ומוצצים דם, הם טפילים, שלא עובדים ולא תורמים דבר לעם ולמדינה.   ראיתי התכנית של אמנון לוי על יבניאל.  אצל האברכים נבנים חצרות, בתי מלוכה שעוברים בירושה!  כולם נולדים גאונים?!   את מספר האברכים הלומדים יש להגביל למסר סביר של ארבעה מאות, כמו שבן גוריון רצה.  אין לעלות על המספר הזה אם אין דרישה.   אם מישהו רוצה שישלם על לימודיו כמו החילונים.  יש להיכנס לתוך הגילדות הסגורות האלה ולהכניס חוק הישראלי החילוני לשלוט בהם.  לא יכול להיות שהם מחתנים ילדות בנות חמש עשרה וגם פחות ואברכים שלא ידועים מה רוצים מהם!  זה יותר גרוע מהשריע הערבית.    המדינה יכולה להתעקש ולעשות זאת.   המפלגות החילוניות חייבות לעשות חיבור למען המדינה ולהציל אותה מציפורניי החרדים הטפילים. 

          לפי קצב הילודה  מחר ראש הממשלה יהיה דרעי והוא ישלח חיילים חילונים למלחמה כאשר החרדים ישבו בבית!!   רבותיי התעוררו אנחנו במדרון חלקלק שיוריד אותנו שאולה. 

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שלישי, 9/8/16, 13:03

        בעיית הרופאים היא מחסור בידיים עובדות.  אני מדבר על המנתחים.   אני בהחלט מסכים שהעבודה הציבורית היא חשובה וצריכה לקבל קדימות על פני הפרטית.  שתי הבעיות ניתנות לפתרון הרפואה הפרטית והציבורית.   קודם בתי החולים הציבוריים חייבם לעבדו במשמרות עשרים וארע שעות,  הכוונה   צוותים של רופאים מנתחים שיעבדו שמונה שעות ושלוש משמרות.  חדרי הניתוח לא יפסיקו  לעבוד לרגע.  לכך דרושים רואים רבים אותם יש לספק.  אם נעשה זאת הרבה חולים יקבלו תשובות מוקדמות.  לרופאים הבחירים יש לאפשר לעבוד עבודה פרטית בבתי החולים הציבוריים אבל להגביל מספר החולים בהסכם.  החולים הפרטיים ישכבו בבית החלולים בציבורי ויקבלו טיפול על ידיי האחיות של המחלקה.  זה סידור שהיה קיים בבריטניה כאשר בקרתי שם לרגל השתלמויות.   

           עבודה פרטים חרי הצהרים היא פתח לבעיות מפני שהרופאים עייפים.   השיטה שאני מציעה עדיפה.  יש צדק רב בהעדפה של הרפואה הציבורית על פני הפרטית מפני שהפרטית הורסת הציבורית ומחר הציבורית קורסת והעם יסבול קשה ביותר.  המחירים יעלו והעם לא יעמוד בדרישות ואנשים ימותו. 

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום ראשון, 7/8/16, 18:08

         בכל מקום ללימודים יש מטרה ברורה להוסיף ידע למען שימוש עתידי.  לימוד למען קבלת מקצוע מפרנס.  אלפי בחורים לומדים בבתי הספר ובאוניברסיטאות כדי להוסיף חכמה וידע רק בישיבות הלימודים הם מקצוע והמדינה חייבת לשלם להם משכורת כדי ללמוד.  הלימודים הם חד כיוונית ללא מטרה אחרת מאשר לדגור ולשנן של אדם אחד אשר לא עושה שימוש בנלמד פרט אגואיזם  עצמי.   הם דוגרים וחוזרים על החומר הנלמד.  הגאווה לחזור פעמים על גמרא, ומה קרה?  למי זה מביא תועלת?  זו פרנסה בטוחה לאורך החיים מבלי להתאמץ ובלי לקחת אחראיות.  האם הם נבחנים?  מה התועלת שהם מביאים למדינה ולעם.  שומרים על הגחלת, למען כך נדרשים אלפי בחורים מגיל חמש להתחיל לדגור חומר שאין להם צורך בו, אולי עורכי דין ורבנים מסוימים.  העם הפשוט הלומד לומד בהתמדה ללא מטרה העומדת לפניו.   המצב הזה מוזר ומונצח על ידיי הממשלה.  החרדים מתרבים בקצב גאומטרי ויהיו הרב במדינה.  ראש הממשלה יהיה חרדי, הוא ישלח החיילים החילונים להילחם כאשר החרדים ימשיכו ללמוד.  הם טוענים  שכך הם שומרים על המדינה.  הייתי מציע לבנות ישיבות בגבולות במקום עמדות צבא שהם ילמדו שם וישמרו על הגבול נראה מה יקרה.   

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום חמישי, 4/8/16, 14:41

          בעיתון לאישה  גילון 3601 מי-17.04.2016  בדף 49  אני קורא סיפור מזעזע, אירוע בו השתתף חייל נדב רז  כעת בן 34.  בשנת 2000 אחרי קורס מ"כים  נשלח לאייש עמדות מול רצועת עזה.  עמדה שלו הייתה מול חאן יוניס, מול עמדה של משטרת חאן יוניס.  התחיל ירי אל המוצב שלנו, ההוראה שהגיעה הייתה לא לירות!  מאוחר יותר הם ירו טיל כתף וההוראה הייתה לא להשיב אש.  החייל ירד למועדון שבמוצב לנוח ואז התברר שלוחם חמס עבר בין העמדות חדר למוצב הישראלי וירה אש תופת למועדון על מנת להרוג חיילים ישראלים.  כאשר עלה לעמדה ההוראה שהגיעה לא לירות!  לאיש היו בעיות.  השאלה העולה במצב הזה האם ההוראה לא לירות הייתה חוקית?  זו שאלה של חיים ומוות.  ההסבר שקיבלו שהעזתים הם "חברים"  שלנו?!!!

             כאשר אני קורא הנכתב במאמר הזה דמי רותח.  אני לא מכיר הוראה מטופשת, חסרת הגיון ומפקירה חיילים יותר מזו.  אינני יודע מי היה המפקד, אינני יודע האם ההוראה הייתה פוליטית, אבל דבר אחד אני יודע שהמנהיגים הפקירו החיילים, הילדים שלנו לגחמות של החמס.  לו היו נהרגים אני מניח שהיו מוצאים הסברים מהסברים רבים לרכך את הזעם, אבל דבר אחד אני מבין שהמפקד הזה, שר הביטחון אפילו ראש הממשלה  היו צריכים לעמוד לדין הל הוראה לא חוקים והפקרת חיילים בשדה הקרב.   

             אני וודאי הייתי רוצה לשמוע תגובות.  אבל אנחנו עדים להתנהגות מחפירה של הממונים על ביטחון המדינה שר הביטחון יעלון וראש הממשלה בהתנהגות כלפי זורקי האבניים  על כלי רכב הנוסעים ועל רכבת הקלה.  אנחנו עדים לאוזלת יד מחפירה.   הפקרת חיי העברים החיים במדינה.   אני בטוח שלו היינו מגיבים בירי על כל זריקת אבנים וזורקי בקבוקיי התבערה המצב היה נגמר הרבה יותר מהר.  ולא היינו עושים משפטים על חיילים שירו ופגעו בטרוריסטים.  

             אין ספק בלבי ראש הממשלה ובעיקר שר הביטחון יעלון הפקירו אזרחים לגחמת זורקי האבנים.  הם רוצים להיות "טובים"  אבל מפקירים חיי אדם ושופכים דם עברי לריק.    לכל אורך ההיסטוריה שלנו תמיד דיברו מה אנחנו צריכים לעשות כדי להגיע לשלום.  אף פעם לא שואלים מה הפלסטינים צריכים לעשות כדי להגיע לשלום.   אנחנו שומרים על הפלסטינים יותר מאשר על האזרחים העברים.  יעלון הפגין זאת בהופעותיו האחרונות בתפקיד כאשר עודד מפקדים לדבר על המדינה חופשי, ויצא להגן על טרוריסט הבא להורגנו ויוצר הצגה מגוחכת של צדק וטוהר נשק ומוסר לחימה.  האנשים האלה לא ראויים  לנהל אותנו במלחמה, אם הם מתחשבים באויב יותר מאשר בחיילים.

             בצוק איתן נשלחו חיילים במשימות שהיו יכולים להיפטר ההפגזה בתותחים , אבל שלחו חיילים ונהרגו שבעים  ילדים חיילים שלנו כדי שניראה טוב בעיניי העולם.  זו אחת השגיאות הקשות שעשינו.  העולם לא מעניין מה קורה עם ישראל גם הם דואגים לערבים.   אנחנו צריכים לדאוג לעצמנו.  כאשר לוחמים יש לעשות מלחמה כדי להרוג ולא לשחק במלחמה.  הסיפור שספרתי מצביע על  התנהגות מורשת בפרוזדורי ההנהגה בישראל, חסרת בינה.

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום רביעי, 3/8/16, 13:17

           לומדי תורה מרגישים שהם מדברים עם אלוהים בקו האדום.   אני לומד גמרא מתוך סקרנות אינטלקטואלית וגם ספרו של חזון איש.  אני מעיד ספרו של חזון איש הוא גיבובים של אמירות יפות ללא כל קשר עם המציאות.  מן התפעלות ממעשיי הבורה , שירת הלל על מעשיו שאנו לא מבינים ולא עשויים להבין?  או קי, לא אגזים אם אומר זה גיבובי אמירות חסרי פשר.    

              הלומדים אתי דתיים מביטים אל הגמרא כספר קדוש  ופה נוצר הנתק ביני ובינם.  הגמרא הם דעות של אנשים שונים על נושא מסוים שנלעס עד זרא.  מנותחים מלים ומסרים מכל כיוון אפשרי.  ההסברים לעתים הם פלפולים בעל מה, סתם גיבויי דעות שלא מקדמות כלום.  לא מסיעות להבין  או להתעמק, הם הסברים של מושג שאין לא חשיבות כלל ועיקר.   

              קשה לי להבין ההתעסקות הריקה של אברכים בישיבות הלומדים משהו שלא נותן להם דבר, אולי מעט יכולת להתפלמס, אבל לא יותר מכך.  הם לא יכולים לעבוד עם מה שלמדו.  ללמוד תורה שהיא עץ חיים, זו אמירה ריקה.  זה לעיסה של חומר שנלעס אלפי פעמים קודם לכן.  הם פוחדים  לשנות או להביא דעה נוגדת, ומביטים אל הגמרא כספר קדוש כאשר הוא אוסף של דעות בני אדם בשר ודם החושבים כך ולא אחרת, אם כך ניתן להתווכח אתם ולשנות דבריהם כדי להבין.  שיחה על קנס או ממון לקחה יותר מארבעים וחמש דקות , כאשר לא מגיעים למסכנה פשוטה שבשני המקרים מדובר בכסף ולא חשוב איך אתה קורא לצורך הזה לשלם, קנס או ממון.  

              הצעירם שלומדים דברי הקודש הם בזבוז לא רק לעצמם גם לעם והסביבה.  אין בהם תועלת ולא יביאו כל תועלת בעתיד.  הם הופכים טפילים עלינו, משפחותיהם וגם ילדיהם.   אני חושב שהממשלה חייבת לצמצם מספרם בחוק.  לא יכול להיות שהעם יסחוף גיבנת כזאת על גבו ללא תמורה.  בסיכום הלומדים בישיבה הם אוכלי חינם, החיים על חשבון העם ולא תורמים לו דבר.  תורה ללמוד כל אחד שרוצה בכך יכול ללמוד בשעות שלו ולאו דווקא ללמוד משהו חסר תועלת לעלם ולמדינה, על חשבון המדינה והגוזל תקציבים שיכולים להועיל במקומות אחרים.   הסירוב  ללמוד מדעים מדויקים  מדבר שהאנשים האלה אינם פרקטיים ולא רואים את החיים כמות שהם.  ללימוד התורה ללא עבודה חייב להיות פסול. 

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום רביעי, 3/8/16, 12:54

            הסיפור התחיל עם שר הביטחון הקודם יעלון!  פתאום האיש מצא את עצמו ישר כסרגל, איש קדוש, שלא טועה והוא שם עצמו שופט צדק,  חוקר ותובע  על חייל שטרם יבש חלב אמו על שפתיו, כמה חודשים בצבא הניזרק במתח הלחימה בטרור.  הטרוריסט אשר נהרג לא הגיע בכוונה טובה לשתות כוס קפה עם החיילים או הביא עוגה לקינוח, הוא הגיע להרוג יהודים.   ומר יעלון מוצא עצמו הצדיק בדורו ודורש צדק ועושה צדק.  שהוא עצמו ילך ברחובות להילחם נגד הטרור, אבל הוא מדבר ברדיו ובטלוויזיה ושולח הצעירים האלה למלחמה והוא בא לשפוט אותם על חומרה!!  

               ואליו מצטרף רמטכ"ל קוד אתי השוכח שאנו עם מותקף ונרצח במדינתו ודורש יחס הוגן למחבלים!!  למה הוא מתכוון, האם להזמין אותם לשתייה קרה, או פיסת עוגה!   לשמור על טוהר הנשק ועל מוסר לחימה, כאילו אנחנו במלחמה מול חיילים שנוהגים באותן קני מידה.  מה היה קורה לו הטרוריסט באמת היה מזוין בפצצת תופת?  רק שבוע קודם חייל עשה אותה הפעולה וצוין לשבח!   מה השתנה?  המפקדים מצלצלים ולא בדיוק שמים לב לנעשה סביבם, אחרת איך אפשר להסביר הפעולה של החייל הראשון?   הרמטכ"ל כנראה דואג יותר מחבלים הבאים להרוג יהודים מאשר לאזרח השלו ההולך ברחוב!

                וסגן הרמטכ"ל הגדיל לעשות כאשר גילה יחס פשיסטי ברחוב הישראלי.  יש תוקפנות,  מעניין מדוע יש תוקפנות.   הסגן הישר פתאום נכנס לשיח הציבורי מאשים ישראלים בפשיזם!!  פתאום העם שסבל מהפשיזם הופך פשיסט בעצמו!!   בדעתו של סגן הרמטכ"ל.  האיש ישר כמו סרגל בא ומוצא ניצנים של נאציות ופשיזם בעם ישראל השלו, הזומם להרוג אנשים שלווים ולהכניס אותם למחנות  ריכוז ולחסל!   כאיש גולה קשה לי מאוד  להשלים עם המתרחש בשורותינו.   אני מתקשה להסכים עם יעלון שחייל צריך לוותר לירות אם הוא חושש שלפצוע יש פצצה!  האם יעלון התכוון שליד כל חייל צריך להימצא עורך דין?   ומה עם הרמטכ"ל הקוד אתי ?  במה החייל הישראלי השתנה שחייבים ללמדו קוד אתי חדש!   או שהרמטכ"ל רוצה להפוך למורה הדור,  נקי כפיים המוביל מלאכים למלחמה?   והגדיל הסגן ששם אותנו בתחתית הסולם?!  רבותי תתעוררו, תפקידכם לשמור על עם ישראל  המותקף על ידיי טרוריסטים  ולא ללמדו התנהגות.  כאשר יהיה שלום אני מקבל כל ההטפה המתנשא למען שניראה טוב.  מתים נראים שלווים, עדיף חיים לוחמים ופועלים בערנות מאשר מתים שומרי קוד אתי, ונקיי כפיים ופשיסטים, הגענו לזמנים מוזרים מאוד שהלוחמים הופכים מחנכים של דור הלוחמים לחיות!    

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום רביעי, 3/8/16, 12:27

               יש משהו נלעג ביולדת בת השישים.  אז הרופאים הצליחו בתרגיל הקסמים להרות אישה מבוגרת עם ביצית של אישה צעירה וזרע של גבר תורם והשתמשו ברחם זקן,  גרמו להריון שהסתבך הרעלת הריון והאישה צריכה לעבור ניתוח קיסרי דחוף!   מה יצרנו?   תינוקת אומללה  שי לה סבתא במקום אימא שיכולה מחר להתפגר בסיבוכים והיא תישאר יתומה ללא דואג ומשגיח.  בגיל שישים פלוס מתחילים מחלות עם סיבוכים הילדה צריכה לחיות בצל אימא מתפפוררת?   הרופאים יעשו טוב לעצמם ולעולם להפסיק עם תרגילי הקוסמים להכניס איש זקנה להריון, אז הצליחו ויצרו בעיה לעזרה סוציאלית, ילדה שוודאי תצטרך משפחה אומנת ומי יודע עוד מה.  וטרם יודעים מה הסיבוכים אצל הילדה עצמה.  

                התרגילים האלה מוכיחים שהרפואה ידעת לעשות קסמים אז מה?  הטבע דורש תנאים אחרים להולדת תינוקות, גם החברה דורשת תנאים מיוחדים לגדל אותם.   הרופאים תפסיקו  לאנוס את הטבע!   פרופ. ח. חיימוף

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין