כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 9/2016

  0 תגובות   יום שלישי, 20/9/16, 15:52

  בצלם הוא ארגון שקיים רק כדי לנגח את ישראל.  מעביר ביקורת על התנהגויות בצוק איתן?!  מעניין הערבים יורים רק על אזרחים.  לא שמעתי בקורת על ירי הטיל באשכלון.  הארגון ממלה פיו מים.  אני רוצה ללחוש באוזנו של הארגון האיכפתניק הזה.  לא לראות על אזרחים היא אמירה טובה אבל כאשר הם מסייעים למחבלים ומסתירים אותם ביניהם איך צריכים לנהוג?   כמובן התשובה המתחסדת היא לא לירות.  רבותי בצלם מלחמה היא לא פיקניק ולא נשף התרמות.   

     יש רק דרך אחת לא לירות על אזרחים, אתם בצלם תציעו אותה לחמס בעזה.  לא ללירות על ישראל, ולא להילחם נגדה.  השלם היא הדרך היחידה לא להרוג אזרחים.  דעתי האישית היא שבמלחמה צריכים להרוג אזרחים כדי שילמדו שבמלחמה אין הגנה אלא השלום, שלא יסייעו למחבלים ולא יישלחו ילדיהם להיות מחבלים.  על ידיי היריות אתה גורם להם לפחד מהמלחמה.  זה מה שאני רוצה שירגישו.  אני לא מכיר אותכם, אבל כארגון אנטי ישראלי, הדוגל בהחרבת ישראל אין לי כל רחמנות אליכם.  לו ידעתי מי אתם או שהעם ידע מי אתם המתחסדים היינו צריכים לידות אבנים על ראשכם כדי שתראו נכוחה הצדק והדרך הטובה להילחם בטרור.  להרוג טרוריסטים, זה וודאי , אבל גם להרוג אזרחים כדי שיבינו שהטרור לא משתלם.  המלחמה היא לא מינונים של הרג ולא הרג, במלחמה כמו במלחמה ותפסיקו לבלבל לנו את המוח עם צדק הנוטה לצד הערבי ונגד מדינת ישראל. 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שני, 19/9/16, 13:12

   אמנם ירושלים  הואחדה מיד עם שחרורה.  ראש הממשלה בגין חזר וחיזק האיחוד, אבל אנחנו חייבים לשים לב על פרטים אשר חייבים להדגיש.   על ירושלים אין פשרות.  הערבים שחיים בירושלים המזרחית יש להפריד מירושלים כולה.  הם יצטרכו להיכנס אליה בדרכון.   אין לאפשר התבססות ערבית בירושלים.  ההתהלכות של ערבים בירושלים יש לצמצם.  ירושלים היא בירת הנצח של ישראל ולא צריכה להיות מחולקת עם הערבים לנצח.  מזרח ירושלים והר הבית הם של ישראל, אף שישנם מסגדים אליהם הערבים יגיעו להתפלל, אבל לא לשלוט, זה חייב להיות ברור כשמש.

      אסור לתת סיכוי או רושם שישראל תתפשר על ירושלים.   היא בירת הנצח של עם ישראל ואין לשתפה בכל משא ומתן.  יש לעבוד לעצם תפיסתנו שם על חשבון הערבים שמסתובבים בה.  האינטיפדה הנוכחית היא הזדמנות פז לעשות זאת, כאשר כל צעיר לבדו מסתובב ללא מטורה ירייה.  נוכחותם חייבת לצמצם עד מינימום ההכרחי אף הצעקות והאיומים.  ירושלים חייבת להישאר עברית לנצח. 

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שני, 19/9/16, 13:02

    כל פעם שמתפוצצת פרשה כזאת אני תוהה מדוע בת מסוימת מצלמת עצמה בערום מלא בטלפון הנייד שלה?  היא יודעת שישנם האקרים למיניהם אשר מסוגלים לחדור בכל מכשיר ולקחת ממנו כל העולה על רוחם.  אז מודע היא מצטלמת?  כל פעם שמתפוצצת פרשה כזאת עולה אותה שאלה.  אני מודה אני לא משתחרר מחשד ואמונה די וודאית,  אני חושב שהבת המסוימת יודעת על הגנבות ובכל זאת מצטלמת, עושה זאת בכוונה לה ברורה, אף שלכאורה נראית סמויה.  במחשכי ליבה היא מקווה שהתמונות יגיעו לקהל הרחב בדרך לא דרך ויופצו לכל העולם.  ישנם תקוות שמישהו יבחר בה לשחקנית או דוגמנית צמרת.  או סתם לרגע אחד נשגב היא תהפוך מפורסמת בעיקר בדאגתה ההיסטרית שאנשים יראו גופה הערום.   נו, באמת לא ראינו אשה ערומה!  אין סודות כולנו מכירים האנטומיה.  הערומה התורנית לא חושפת דבר.   יש אנשים שהם אוהבים להציג גופם הערום, אקסהיביצויניסטים, זו סטייה מסוימת לא נוראה.   יש רק אפשרות אחת שתמונות הערום לא יופצו בעולם והיא לא לצלם אותם.  כל צילום באחד הימים יהיה ברשות הרבים.  זאת הבנות חייבות לדעת, אבל אני חושב שהם יודעות ועושות אשר עושות בכוונה סמויה הידועה להן.  

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שני, 19/9/16, 08:32

     האינטליגנציה האנושית צריכה מיד להוציא מסכנה מכל אשר מתרחש ליד שער שכם.    כל ערבי אשר מסתובב במקום לבדו יש לירות בו על מנת להרוג.  הרמטכ"ל קוד אתי הגיע זמן שיפוטר.   על ידיי ההטפות שלו הוא מסרס הלוחמים בשטח.  לא באנו להצטיין בטוב לב אלא להרוג מרצחים.  צריך להרוג כל ערבי לבדו מסתובב בעיר העתיקה.  לערבים צריכים להצר צעדיהם שלא יכנסו לירושלים בכלל.   ההוראות האלה חייבות להיות בתוקף כל עוד האינטיפדה נמשכת.  בקיצור לעשות אינטיפדה נגדית.  ערבי עומד להשכיב אותו לישון.   לגרום להם איימה ופחד להיכנס לעיר העתיקה.  החנויות של הערבים במקום לסגור עוד הודעה חדשה.  הם צריכים להבין שלירושלים אין כניסה לעולם.  שכונות הערביות להעביר גדר בנם ובינינו ולהוציא אותם משטח העיר ירושלים.  הם רק מוסיפים צרות.  פשוט לאפשר לאבו מזן לדבר עוד עם השטויות שלו.    הפעולות האלה יש ליישם  מיד, כאינטיפדה נגדית, תגובה החזר מידית. ואז היוצרות יתפחו.    

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום ראשון, 18/9/16, 19:19

      החוק במדינת ישראל מרשה מונוגמיה,   להתחתן עם אישה אחת.  הבדואים בנגב מתחתנים עם הרבה נשים, מולידים ילידם בלי אחריות וביטוח הלאומי תומך בהם!!   המצב הזה לא יכול להימשך.  הילודה מטורפת תגיע למיליונים.  יש להסביר לאנשים האלה חוקיי המדינה.  הם חיים פה וחייבים ללכת לפי חוק הישראלי.  נכון הם מגרשים אישה אחת שהיא נשארת במקום ומתחתנים עם שנייה.  במקרים כאלה יש להפסיק מיד התמיכה באישה המגורשת.  הפרנסה צריכה ליפול על הבעל המגרש אותה.  הוא צריך לדאוג למזונות של הילדים כמו כל אב לילדיו.  ההתנהגות חייבים לשקול אותה מחדש.  ישראל היא מדינת היהודים היחידה ואנחנו צריכים לחשוב על היהודים ולא על הנספחים , בעיקר שהם לא מתחשבים בחוקים של ישראל.   אותו היחס חייבים להטיל על החרדים גם.  

         החרדים מפגינים נגד הרב שהתבטאה לגיוס חרדים.  ההפגנות מדברות שהאנשים האלה הם רחוקים מאוד מהגישה הדמוקרטית.  המפגינים צריכים לאבד מידית התמיכה של ביטוח הלאומי ושל התמיכה הממשלתית באברכים.   אני במו כספי תומך באויב שחיי בתוכנו ועושה כעולה בעיניו!!    ההשתוללות הזאת יש להפסיק ומיד.   שנית השחרור של החרדים מהצבא יש להפסיק מיד.   להוריד מספרם לסביר ארבע מאות, כמו שבן גוריון הציע, השאר שילכו לעבוד וילכו לשרת בצבא כמו כל עם ישראל.  אם הם  רוצים לחיות במדינה הזאת יעשו המוטל עליהם.  אם לא רוצים למלא חוקיה שיעזבו למדינה אחרת , אני בהחלט לא אצטער.   בשמחה גדולה, הם לא תורמים דבר למדינה  וחיים כטפילים על גבינו.   הם מחלה מהלכת.  לא מקובל עלי שלימודים הם מקצוע, בעיקר שהם לימודים שלא מועילים לכלום עבור העם והמדינה.   לו היו חיוביים ותמכו במדינה ניחא, אבל הם מתנגדים לה ועושים לפגוע בה, שילכו.  שימשיכו לחכות למשיח במקום אחר.    

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום ראשון, 18/9/16, 19:05

       בדבריו של אבו מזן מספר הפלסטינים הממתינים לשוב לבתיהם, קריא ישראל גופה פעם היו ארבעה מיליון, חצי שנה אחרי זה הם כבר שישה מילון.   הערבים חוזרים על המספרים האלה כדי לשנכע את עצמם והעולם.  צריך להודיע קבל עם ועדה שלמדינת ישראל לא ישוב רבע ערבי.  הדומינון על ארץ ישראל של הבריטים חולק כדי כל עם הנמצא באזור יקבל חלקו ויסתגר בגבולותיו.   הסכינאות שהוא מעודד אף שמודיע שהוא נגד הטרור ידינו על תחתונה.  אנחנו צריכים ליזום לירות אל כל חשוד לפני שהוא מתנפל על אזרח.   לא יקרה דבר עם יפגעו רבים שהלכו לתומם.  דבר נוסף המחבל שפגע בקצין אסור היה לו להישאר בחיים.  המחבלים חייבים לדעת, בעיקר הסכינאים שהם לא ישובו בחיים.   אני מבין שהחיילים מושפעים מדברי הרמטכ"ל של קוד אתי ודבריו של סגן הרמטכ"ל על פשיזם, שניהם אנאכרוניסטים , הם אל חיים במדינה ולא עושים המוטל עליהם , הם מדברים , מתפלספים, מלמדים אותנו נימוסין ויחסיי אנוש כאשר מרצחים חסרי רחמנות באים והורגים ילדות ישנות במיטותיהן.  זה הרמטכ"ל לא מנע אבל לדבר הוא יודע "קוד אתי"  זה באמת מעלה שמנו בעולם שגם כך לא נמצא במקום טוב.  אי אפשר להילחם עם אנטישמיות ושנאת יהודים .  אני כבר נמצא באווירה הזאת שמונים וחש שנה ודבר לא ישתנה.  קוד האתי רק יגרום לרצח של יותר יהודים מאשר לרצוח המחבלים שבאים לרצוח אותנו.   אין להשיר מחבל בחיים.  "הבא להורגך השכם להורגו" .  "הקוד האתי"  של הרמטכ"ל  קושר ידיי החיילים  והמתגוננים מהרציחות האלה.  זאת לזכור סכינאים אסור שיישאר בחיים.       

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום ראשון, 18/9/16, 18:50

        הטענה של ראש העיר של ניו יורק היא הכנסת הראש בחול.  הוא מפחד לקרוא הילד בשמו, דיינו לפנינו פעולת טרור ברורה.  הפחד וההימענות לקרוא למצב לאשורו גורם לכך שהעולם נפגע ולא יודע איך להגיב.  האנשים חושש להגדיר המצב המתפתח בעולם כטרור איסלמי!!  

           צריך להיות ברור האיסלם הקיצוני הכריז מלחמה על האנושות והקדמה, לחיים המקובלים במדינות דמוקרטיות, הוא שואף להשיב העולם לימיי הביניים ולהשליט השריע לכל העולם.  אם מכנים המצב בשמו הנכון אפשר להתחיל לתכנן פעולת תגובה וחיסול הטרור האיסלמי.  זה לא יחלוף אם העולם לא יתאושש ויעמוד על רגליו האחוריות ויתקוף האיסלם הקיצוני התקפה חזיתית.  הפרוש הוא פשוט, להפסיק לאפשר לאיסלם הקיצוני להטיף על ג'יהד, להפסיק לאפשר מסגדים לאנשים קיצוניים.  הקיצונים יש לגרש מהמדינות שישובו למדינותיהם.  והפועלים בכוח הנשק לחסל ללא משפט, אלא כבמלחמה שערה.   אם העולם לא התעשת ברור שכל החיים אשר אנחנו מכירים יחוסלו ובדיוק  כמו באימפריה  הרומית.  היא לא עמדה נגד ההתקפות של ברברים והפסידה בכל המלחמות.  העולם ההוא נשחק  ירד לימיי הביניים לזמן ארוך, שוכח כל אשר היה ידוע במדע, טכנולוגיה ובצורת החיים.   אם לא נעמוד על שלנו האיסלם ישיב העולם לימיי הביניים.  

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום ראשון, 11/9/16, 12:36

         גבול המזרחי של ישראל לעולם לא נקבע ולא הוסכם.  הקווים הם של הפסקת אש.   בארעה עשר פעולות מלחמה הערבים זעקו וזועקים שהם לא מכבדים אותם.  לכן ישראל חסרה גבול מזרחי.  הוא אמור להיקבע במשא ומתן עתידי בינינו והערבים המכנים עצמם פלסטינים.

            הדרישות של הערבים, האירופיים  והאמריקאים מישראל לשוב לגבולותיה של ארבעים ושמונה אין להם על מה להתבסס.  קווי הפסקת האש לא תקיפים, יש חדשים והגבול הקבוע והמוסכם עוד ממתין להיקבע בשיחות עתידיות.       

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שישי , 9/9/16, 12:06

          הגזענות הזאת היא אישית ולא מודרכת על ידי ארגונים או פילוסופיה גזענית.  כדי לרפאה נדרש דבר קטן ביותר, כל אחד מאתנו חייב להביט אליהם כאל שווים.  הם בני אדם עם שכל, יכולות, לב וראש,  הם יכולים לתרום לנו הרבה מניסיונם ויכולותיהם.   אנחנו חייבים להשתנות ולקבל אותם כשווים בין שווים, כך תיפתרת בעיית הגזענות נגד אחרים בדם. 

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום חמישי, 8/9/16, 16:53

           כל הדוברים על אסון ברמת החייל ר"ח הנחושת מדגישים מחסור הפקחים!  איש מהם לא התייחס לאחריות של חברת הבנייה והקבלנים.   הדרישה לפקחים מראש לוקחת בחשבון שחברת הבנייה והקבלנים הם פושעים.  חברת הבנייה המסוימת בנתה בניינים וכבר קרו לה שלוש אסונות של הרס גג!, קיר ועכשיו שוב גג עם פועלים הרוגים.   אני אומר בפה מלא לא צריך כל יום פקח, אלא ביקורת עצמית של הקבלן וחברת הבנייה.  עצם העובדה שנהרס גג עליו היו צריכים ללכת אנשים וגם מתחתיו והוא נהרס זה זועק לשמיים.  אני לא מהנדס אלא אדם שמפעיל שיקול הדעת.  אין ספק בלבי שפה נעשתה סטיה אם לא בטעות ולא בזדון אז ביודעין אשר גרמה להרוגים.  אני מודיע יש חיסכון של ברזל, של בטון ושל חול ובסופו של דבר מופיע ההרס והרצח.   צריכים לחפש הבנאים והמתכננים וגם בעלי חברת הבנייה שהיא האחראית הבלעדית לפני החברה והאנשים לבנייה יציבה ובטוחה.  ההרס מצביע שהיא מעלה באימון.  כבר שלוש פעמים קרה כדבר הזה זה זועק לשמיים,  חברת הבנייה מעלה באימון בדרך כל שהיא.  היא למעשה צריכה להפסיק לבנות בארץ ובעליה, אם יוכח שאני צודק יש להכניס לבית הסוהר בכוונה לרצח.  בנייה לא בטוחה ולא יציבה בגלל חיסכון וגנבת כספים היא אשמה גדולה ביותר.  יש דרישות בנייה והחברה וודאי לא עמדה בהם לכן קרה אשר קרה.  היא חייבת להיענש חד וחלק.    הרס כזה לא היה צריך להתרחש.     

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שני, 5/9/16, 10:26

            כמו קאטו הזקן כל מאמר שאכתוב יתחיל במשפט הזה נתניהו צריך ללכת.   זה שישנם אנשים שרוצים אותו כראש ממשלה לא מעלה ולא מורידה.  הוא פשוט גמר את הסוס.   הוא לא מתפקד פרט לשמר שלטונו.  מסית החרדים כאשר הם סוגרים עיניים, בצדק.  המדינה היא דמוקרטית ולא חרדית ואף פעם לא תהיה כזאת   החרדים יודעים רק ללמוד דברים שלא מוסיפים דבר לחיים ולקיום.   לראות אלפי בחורים צעירים יושבים ולומדים לימוד כמקצוע זה מבאש.  צעירים לא לומדים מקצוע מפרנס, לומדים דברים שלא מבטיחים דבר בחיים ונתלים על צווארה של המדינה!!   הגיע זמן להתעורר, אנחנו לא יכולים וגם לא צריכים לסחוב מעמסה כזה.   הם רוצים ללמוד על חשבונם.   לא עובדים לא מקבלים כסף.   בן גוריון הסכים לארבע מאות והם ברוך השם אלפים!!   המדינה לא יכולה לסחוב  חוסר תועלת.   זו מדינת העברים, אשר מתרכזים בה.   הם רוצים רק ללמוד לא פה.  

               נתניהו עשה מעשה שלא יעשה.  הוא הכניס מערבולת בתחבורה כדי ל"דפוק"  שר התחבורה ישראל כץ ודפק את כל עם ישראל.  הוא לא חושב כאשר מדובר על שלטונו.  הגיעה השעה ללכת.  צריך לקבוע זמן לראש ממשלה, שתי קדנציות או שלושה אבל לא יותר.  בהתנהגותו נתניהו המאיס עצמו על הציבור.  צריך לחפש  ראש ממשלה אחר.  די נמאסת.    

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום ראשון, 4/9/16, 09:26

             למען השלטון בנימין נתניהו הגיעו לשפל המדרגה.  הוא עשה התנגשות המלאכותית עם ישראל כץ רק כדי למצוא דרך להיפטר ממנו!!    ישראל כץ הוא השר העושה למען המדינה.   כדי להוריד מחשיבותו, הוא באמת חשוב ועושה, נתניהו מחפש הזדמנויות לחסל אותו, עושה התנגשויות דמיוניות ופוגע בעם.   הוא בטירוף לאחוז בשלטון ועושה זאת בכל מחיר.   אין התחשבות באף אחד חוץ מעצמו.  ההתנגשות המגוחכת הזאת היא הקש שישבור גבו של הגמל.  אנחנו הקהל חייבים לקלוט בנימין נתניהו כבר לא שולט הוא נהנה מהשלטון למען השלטון ולא יותר.  פותחים שנת הלימודים השר בנט נמצא במקום שהוא שטח שלו, נתניהו נדחף שהוא גם  שם,  הרי זה מגוחך,  וודאי שראש הממשלה הוא המנהל, אבל הוא לא סובל אף אדם אשר מצליח.   אותו הדבר קורה כעת עם ישראל כץ.    כץ קרוץ מחומר של מנהיג, הוא בהחלט יכול להיות ראש ממשלה, לכן נתניהו פוחד ממנו.  אני חושב שהגענו לסוף הדרך, נתניהו צריך ללכת.  הוא כבר נמאס על כולם בגחמות הילדותיות.  מפני שישראל כץ מצליח נתניהו מרגיש מאוים!!  מגוחך, ממש ילדותי.   ברור שנתניהו גמר את הסוס.  צריכים לבחור ראש ממשלה אחר עם מחשבות חדשות וכיוון הובלה אחר.   זאת כולנו צריכים להפנים.  עידן נתניהו הגיע לסיומו.   אני חושב ישראל כץ בהחלט מתאים להיות ראש ממשלה.   

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין