כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 3/2017

  0 תגובות   יום שישי , 31/3/17, 17:34

     המקצוע החדש הזה קיים רק במדינת ישאל   לומדים!!  בחורים צעירם בריאים בגופם ונפשם נשלחים על ידיי הוריהם הדתיים ללמוד בישיבות לימודים כל החיים אשר לא מביאים תועלת לאף אחד.  הם גדלים מעמידים צאצאים והצאצאים הולכים לישיבות נתלים על צוואר המדינה ואז אני ואתה האזרח הקטן משלם מסים גבוהים מאוד כדי לתוך ולפרנס הבטלנים האלה וצאצאים וצאצאיי צאצאיהם לנצח.  הם מתרבים על חשבוננו ועל חשבון המדינה אותה הם שונאים ורוצים לראות בחורבנה.  הם ממתינים לביאת המשיח!!  מדוע למען פרנסתם לא מחכים לביאת המשיח, לאכול כאשר המשיח יגיע?  לא הם יודעים טוב מאוד שהוא לא יגיע לעולם ולעולם הם יהיו תלויים על צווארה של המדינה והאזרחים העמלים.  

     דוד בן גוריון ראש הממשלה הראשון צדק, הוא הסכים על ארבע מאות אברכים, מספר קבוע.  עם הזמן ההסכמה הזאת נשכחה והיום יש אלפים ואלפים אשר מקבלים תמיכה ולא עובדים ולא משלמים מסים ולא מגנים המולדתהתומכת בהם.   אין צורך בכל כך הרבה אברכים, יש להגביל מספרם כמו שמגבילים מספר הלומדים  עורכות דין, רפואה ומקצועות אקדמיים כי אין מקום לעבוד במקצועות האלה.  כך יש לעשות לאברכים כי הם חייבים להתחיל לעבוד ולהתפרנס.  כמותם עולה והמדינה לא תוכל לפרנס את כולם.   המנהיגים שלהם לא רואים או לא רוצים לראות כי הם חיים על התלמידים האלה.  

     יש להגביל מספר האברכים ולהכריח אותם ללמוד מקצוע מפרנס ותועלתי למדינה כי בלעדיה לא הם וגם לא אנחנו נהיה שבווים משהו.    

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שישי , 31/3/17, 17:15

   בחדשות בטלוויזיה מסבירים שמוכרזים הטבות בבנקים ובמוסדות שלטון,אשר מוזילים ההוצאות שהאזרח הקטן נאלץ לשלם.  הם מכריזים שהאזרח צריך לבקש אותם כדי שהבנק או המוסד השלטוני יפעיל אותם עבורו.  אני נדהם מדרישה כזאת.   אם מדובר במס או ייקור טיפול מסוים הבנק מיד מפעיל אותו בלא הסברים.    מדוע שכל ההטבות האלה לא יכנסו לשימוש מיידי על ידיי הבנק והמוסד השלטוני מבלי שהאזרח הלא מודע  יבקש אותם לעצמו.  ההיגיון אומר שאם יש הטבה המטיבה עם האזרח, הוא לא צריך לבקש אותה, אלא היא חייבת להיות מוגשת לו כדבר מובן מאליו, מבלי לחכות לבקשתו.  אבל אנחנו חיים במדינה שבה סוגרים חדשות בגלל פחד השלטון מפני המגישים והפשרנים למיניהם אז אין חוזרים על הטבות והן נשכחות.  השמות בהם הן מוכרזות קשה לזכור ועוד יותר קשה לבטא ולבקש.  

       אם הממשלה עושה  משהו לטובת האזרח, הטובה חייבת להיות מופעלת  בלי ידיעת האזרח.  הוא צריך להנאות ממנה גם כשהוא לא מודע לקיומה, זה נראה הגיוני ומתבקש.   

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום רביעי, 29/3/17, 17:41

       התנהגות האברכים המובלים על ידיי רבנים הזקנים כמו אוירבך מראים סימנים של הפרדות מהמדינה.  כל הזמן הם מדברים נגד הציונים ושונאים המדינה, כעת הסממנים האלה הופכים להיות עובדות מפחידות.  האברכים הם כוח עוין שיש לתת הדעת עליו ולהתגונן מפניו.   כמה אלפים של בחורים צעירם הרואים עתידם בלימודים של גמרא, חסרי תועלת למדינה ולחיים בארץ יוצאים נגד המדינה על כתפייה הם נחים ומשדיה יונקים.   הם רוצים שהיא תיעלם בדיוק כמו שהערבים ושואפים לשוב לחיים בגולה ולהמתין לבואו של המשיח.  מנהיגיהם  חסרי ראייה מדינית לא מבינים לאן הם הולכים ומה הם עומדים להרוס.  אין לי ספק אם חלילה הם יהיו הרוב אנחנו נאבד המדינה סופית לכל החיים ולכל הדורות שיבואו.

       המנהיגים חסרי בינה פוליטית לא קולטים לאן הם מובילים קהל מאמיניהם.  אין מקום יותר לפזורה היהודים בעולם.  העולם שונא יהודים ויעשה הכל כדי שייעלמו.   העולם עדיין מוכן לקבל הפזורה הערבית, אבל  לא היהודית.   המנהיגים הזקנים אשר לא קוראים עיתונות שוטפת לא יודעים מה מתרחש בעולם ומובילים עדריהם לאבדון.

       השנאה הניגרת מהפשקווילים זועקת להרוג ולהשמיד.  "נעבור גם אתכם!"  היא ססמה נוראה, כמו אנחנו עם ישראל בארצו אויב לאברכים.   אבל הם לא מבינים שהתמיכה בישיבות לא יכולה להתקיים לאין סוף.  הכלכלה של הארץ לא יכולה להתמודד עם העומס הבלתי נסבל, בחורים צעירם אשר לא עובדים, מבזבזים זמנם בלימוד גמרא, שלא תרמת להם דבר לפרנסה, לא משלמים מסים ומקבלים כסף מהמדינה.  

       אני אזרח הקטן זועק, די לעיוות הזה.  מדוע אני העובד ומפרנס משפחתי חייב לפרנס טפיל שלא נותן דבר למדינה,  לא מוכן להגן עליה (דמו כחול), לא מתפרס ומבזבז זמן בלימוד בלתי נגמר של דברים שאין להם קשר למציאות, שאותה הם לא מבינים.  וודאי מאמינים שהכסף יורד להם מהשמיים, שהו מרוצה מהלימודים שלהם שופך להם הבוכטה של כסף.  הם עוד מעזים לאיים על אנשים במדינה, להלבין פניה ולדבר נגדה כמו היינו  אויב מר להם!!   די!!!

       די לתמוך בהם כמו היו מכרה זהב.  הם חייבים לשלם חובם למדינה במסים ובחובות אזרחיים.  זה שהם בממשלה ועושקים אותה (חמישה מיליאד שקל ועוד הטבות ומיליונים נוספים)  ושונאים אותה!  אני הייתי מציע להם אם כל כך רע להם שילכו למקום אחר שיקבל אותם בזרועות פתוחים.  אני רוצה לראות מדינה שתקבל אותם!   יש להתנהג אתם כמו אל כל גבר צעיר בישראל, להקטין מספרם, לא לשלם תמיכות, לדרוש מסים ושיתפרנסו.  

       זה שהמדינה מרשה מספרם לגדול הוא פשע כלפי שאר העם.   אנחנו העבדים שלהם אשר עובדים למענם, שומרים על ביטחונם ומתייחסים אליהם כאילו עושים משהו למעננו, הם לא, רק עושקים.  ומסכנים ביטחון הציבור.  לא נשמעים לחוקים של המדינה.  הם חיים מחוץ לחוקים וחוץ מדינה.   הם חופשים לבחור להם מקום אחר לחיות בו לטובתם, שישחררו אותנו מעולם הכבד והמזלזל בפרה החולבת.  שלום לכם, אני אגיד תפילת הדרך.

        

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שלישי, 28/3/17, 09:00

       הכעסים והקללות שהסגל הרפואי חשוף להם הם די מובנים.  מספר הרופאים המשרתים בחדר המיון לא השתנה מאז שנות השישים של מאה הקודמת.   וודאי שהם לא מסוגלים לשרת את כל הנזקקים הנדחסים במשך היום לחדר המיון, שמספרם עולה מיום ליום.   ההמתנה מטריפה ומכעיסה מאוד.  היא יכולה להימשך מספר שעות רב.  החולה מרגיש רע ואין נגשים אליו אלא לפי התור והמצב מתדרדר.  לכן יש כעס.  הכתובת אינם הרופאים\ אלא המנהל של המדינה.  אם השר הממונה לא ישים לבו על הקלקולים האלה המצב יחריף ויגיע לפיצוץ.  חייבים להוסיף רופאים מאומנים שיכולים להתמודד עם הלחץ והדחיפות של הרפואה בחדר המיון.  וודאי יש להכניס רופאים צעירם וסטז'רים כדי שילמדו איך להתנהג בחדר המיון ואיך לגשת לחולה סובל דחוף המגיע לחדר המיון באפיסת כוחות והלשון בחוץ.  חייבים לשנות כאן ועכשיו! 

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 24/3/17, 12:54

      חסידיי גור ואדמורם אורבך כנראה שונאיי ישראל.   הם רוצים להתבדל מישראל אשר קמה שלא בזמנה כי המשיח טרם הגיע, לכן חסידיו של אורבך מוסתים על ידו משתוללים ברחובות ובצמתים ומפריעים לתנועה.  הם עושים זאת כבר כספורט משועממים מלימודים חסרי כיוון וחסרי תועלת לעם.  הוא למעשה לא שונה בהרבה מראד סלח אשר ממריד מתפללים עם צעקותיו "אל אקצה בסכנה" ואז מתחילה השתוללות חסרת רסן וזריקת אבנים.  דבר דומה קורה כעת עם חסידיו של אורבך.  האיש חסר תפיסה לנעשה בארץ.  בגלל השנאה הוא לא עוצר תלמידיו אלא מסית חסידיו והם משתוללים. יש לקחת האדמורם אורבך לשפוט אותו להכניס אותו לבית הסוהר.  אולי יבין שהוא נמצא במדינה שיש בה חוקים.  לו היה במדינה נוצרים ולא יהודית, כמו הם וודאי חולמים, התנהגותם הייתה גוררת רציחות למכביר.  אז מרוב פחד לא היו עושים דבר מורידים ראש, אבל בארץ היהודים הם מרשים לעצמם להפר סדרי החיים  והתנועה בכבישים.  עד מתי המשטרה תסבול התנהגות שלוחת רסן הזאת?  יש לנהוג ביד קשה והחלטית ולסיים הטירוף הזה ולהשיב הקדחת השחורה אל חוריהם.  יש להפסיק התמיכה בהם.  אנחנו תומכים בהם והם נושכים היד המושיטה להם לחם!   יש גם לשאוף להקטין מספרם על ידיי הקטנת התמיכה הכספית שניתנת לאנשים בטלנים שעשו מהלימודים קרדום לחפור בו.  מקצוע לימודים אין סופיים, טחנת מים ללא תוצרת והממשלה נכנעת לחרדים שבה ורודים בנו האזרחים.    

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום חמישי, 23/3/17, 11:21

       האברכים המפגינים בחוצות כי לא מוכנים לקבל חוקיי הארץ ומפריעים לתנועה הם פוגעים בכלכלת הארץ, לכן יש להפסיק התמיכה בישיבה ממנה הם יוצאים מידית והרב שעומד בראשה יש לקנוס בעלות ההפגנה.   חיימוף.

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שני, 20/3/17, 09:34

        הלוחמנות שלהם מפגינה שהם מסוגלים להיות בצבא.  אין שום סיבה לאחוז אותם בישיבות ולשלם להם כסף על הבטלה הלא נגמרת.  לדעתי בתי הספר הרגלים לא גדלים חסרים ציוד ומקום כדי להשיג חלק מהכספים יש לסגור ישיבות.  אין צורך בהם.  האברכים יכולים להצטמצם וללמוד בגודש.  בצורה כזאת יש להקטין מספר האברכים.  אף אחד לא צריך אותם פרט לרבנים זקנים אשר נהנים מהשליטה והילולה סביבם.  כל אחד מהם הוא עילוי והוא נהנה ממצב ולא מוכן לוותר.  הזקנים חיים חיים מופלגים  נהנים להסיט מהומות.

           לסגור ישיבות ולהקטין מספר האברכים.  לשלוח אותם ללמוד מקצועות חיוניים למדינה.  אם הם ירצו לברוח מהארץ שיבושם להם.  אין הגיון לתמוך בבטלה שלהם שלא תורמת דבר למדינה שתומכת בהם במיליארדים.

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שני, 20/3/17, 09:25

         יש משהו רגשני בטיפול שלנו בטרור הערבי.  הם מאמינים שהם המציאו הפטנט הזה והם שולטים בו מאוד.  לדעתי התשובה שאנו יכולים לתת להם להגיב לטרור שלהם בטרור נגדי אבל קשה יותר.  להגיע למצב של תוהו ובוהו אצלם.  אני יודע שזה יכול להסלים, אבל מצד שני נוכל להגיב צבאית ולגרש חלק מהאוכלוסייה לעבר הירדן.  מדינת ירדן היא ששים וחמישה אחוז משטחו של הדומיניון פלסטינה אשר הבריטים גזרו ומסרו לנסיך עבדאללה.  כעת יש חלוקה מחודשת של שארית הדומיניון והערבים רוצים לגרש אותנו לקחת את הכל, כאילו הייתה להם מדינה סוברנית על שטחה.  העולם מאמין לבדותה הזאת.   

            טרור מתוכנן היטב יכול בהחלט לפתור חלק מהבעיה.  הכפרים הערביים שסופחו לירושלים יש לנתק ממנה, לקחת תעודות הזהות שלהם ולהעביר גבול בינם ובינינו.  בהחלפת שטחים את אום אל פחם יש להעביר אליהם עם האוכלוסייה.    אנחנו יכולים ללמדם מה זה טרור.  אני בטוח שהעולם יזעק שאנו פוגעים בחפים מפשע וכאשר אנו נפגעים העולם ממלא פיו מים.  בכל מקרה יש לתת להם דוגמאות קטנות של טרור מכוון למשל בחברון או בית לחם ואפילו ברמאללה.  זה שהם משוכנעים שמנצחים אותנו בטרור נותן להם אומץ להמשיך, יש להראות להם שהוא לא משתלם.

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שני, 20/3/17, 09:13

          נושא העיתונות הפך אובססיה (קיבוע)  אצל ראש הממשלה.  הוא הגיע למצב שכנראה אין לו יותר מה לחשוב ומתכנן כל הזמן איך להתנקם בהם ויזם התאגיד וכעת מוותר עליו!!   האם הוא מתחשב בכמות הכסף שכל הגחמות האלה עולות?  

            אני בהחלט מסכים שהעיתונות מגזימה עם הטיפול הבלתי פוסק בענייני ראש הממשלה.  יש מעט להרפות מהשטויות האלה.  מצד שני העיסוק הבלתי פוסק של ראש הממשלה בעיתונות גם עולה על העצבים.  נדמה שאין שום נושא במדינה פרט לעיתונות וראש הממשלה עד כי הוא מוכן לפרק ממשלה ולהכניס המדינה למערבולת מיותרת.  לדעתי פשוט יש להחליף אותו עם איש אחר מהמפלגה שגדולה.  ישראל כץ בהחלט יכול למלא מקומו טוב מאד (גם אם יינתן לו לנהל באופן זמני).   הזמני בארץ ובדרך כלל הוא אין סוף.  להמשיך עם אותה ממשלה ללא ראש הממשלה.  לשלוח אותו לחופשה כדי שינוח מהתככים של העיתונות. 

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שבת, 18/3/17, 11:09

           הח"כ-ים הערבים בכנסת ישראל משתמשים בדמוקרטיה הישראלית כרשות לתקוף אותה בצורה גסה והרסנית.  הם לא מרגישים, או שלא אכפת להם כלל ממנה ותוקפים המדינה של היהודים בביטוים ארסיים ביותר.  לא רק השיסוי נגד המדינה בולט, אלא ההסתה נגד קיומה והחוקיות הקיום שלה.  הביטויים הם לא מתקבלים על הדעת במדינה דמוקרטית כהם מסיתים הקהל שלהם נגד המדינה.  ברור לי שלא יהיה אף פעם זמן מתאים לערבים להתמזג ולהיות חלק מעם ישראל במדינתו.  הם מייחלים להיעלמותה ושוללים השתייכותה לאזור משל הוא ירושה מאבותיהם.  הם מסיתים האזרחים הערבים נגד המדינה שומעיהם מתרגמים או עשויים לתרגם כמו עידוד למרידה ומעשים החופרים מתחת ליסודות המדינה של היהודים.  

              אני אומר לח"כים הערבים אם באמת מצבכם כל כך גרוע עד חנק מדוע אתם נמצאים פה, מדוע אתם ממשיכים להימצא במדינת היהודים.  הטיעון כאילו אתם האזרחים המקוריים במקום היא שטות שאין למעלה ממנה.  הערבים כבשו אדמת היהודים בעידוד וסגירת העיניים של הבריטים.  כאן מעולם לא הייתה מדינה ערבית כל שהיא.  פלסטין הייתה דומיניון בו שלטו הבריטים.  השם ניתן על ידיי האימפרטור הרומי אדריאנוס ששאף למחוק מדינת היהודים (בדיוק כמו הערבים היום)  ולהשכיח זכר היהודים בעולם אז.   הרומאים כבר אינם והיהודים עדיין ממשיכים להיאבק ולבנות חיים לעלמם במדינתם.  

              הח"כ ד"ר אחמד טיבי היה יועצו הקרוב של עראפת הוא בהחלט יכול להפוך ליועצו של אבו מזן וללכת מפה.   גם אנשיי בלד  חנום זועבי וד"ר סחלקה.  הם דוגלים בהיעלמות מדינת היהודים וזאת מבטאה ביתר שאת ח"כ זועבי, אשר משתלחת חסרת מעצורים והגיון.  אין דמוקרטיה בעולם שתרשה זוהמה כזאת.  הם תופסים הדמוקרטיה הישראלית כמקפצה להפצת שיתנה ולכלוך על המדינה ומלבינים פניה!   עד מתי הם יהיו נסבלים במדינה?  אני חושב שיש לדואג לדחוף אותם מחוץ לגבולות המדינה.  אני יודע מה זה להיות במדינה זרה.  לעולם לא תכריז שאתה שונא אותה ומתפלל להיעלמותה!  או תוציא דיבתה רעה.  העם עצמו לא יסבול עלבונות על מדינתם ויפגעו באומר אותם.   ופה הח"כים הערבים לא רק מרשים לעצמם לעשות זאת בחופשיות מעל במת כנסת ישראל בשם חופש הדיבור, גם מעזים לסייע למחבלים שנמצאים בבית הסוהר ומסבירים התנהגותם הנואלת כפעילות הומניטרית!!

              החוצפה מרקיע שחקים!  עד מתי אנחנו כנסת ישראל והעם נסבול החוצפה הגסה הזאת תחת המסווה של פעילות הומניטרית וחופש הביטוי.  הרי הטעון הזה חיוור וחסר משקל הגיוני. ההסתה היא קשה ותצית אש שנתקשה לכבות.  אני מציע לח"כים הערבים לצאת לדרך למדינה אשר תבין אותם יותר.  ישראל היא בול קטן בים מדינות הערביות ואיסלם.  הם ימצאו מקום ללא צל של ספק.  כמובן לא יהיה להם הנוחיות של כנסת ישראל, המשכורת וכמובן היכולת ללכלך המדינה בה הם חיים.  במדינה ערבית היו מישרים גובם לגובה הכתפיים.  ראשם היה מתגלגל בעפר.  אני מבטיח להם לאומר ברכת הדרך.      

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שישי , 17/3/17, 10:25

            הרעיון לחזק אחיזתנו בירושלים וכן להעמיק ולטפל בקשר עם הר הבית הוא בהחלט חיובי ורצוי בימים האלה של סערות.  שרת מירי רגב צודקת והיא גם עמלה לכיוון הזה.  אני מבקש להציע לה רעיון עתיק יומין , להשיב מנהג שהיה נהוג בימים ההם דיינו שלושת הרגלים.  לעודד עם ישראל לעלות לירושלים ולהר הבית לפחות שלוש פעמים בשנה בהמוניו בסוכות, בפסח ובשבועות לבירה ולהר.   זה בהחלט יחזק וגם ידגיש היחס הראשוני של עם ישראל לבית המקדש, לפחות למקום בו היה.  אין להתחשב בבבלת של החרדים שאסור לעם ישראל לדרוך במקום בו היה קודש הקדושים.  התנהגות כזאת מכריזה הכרזה שלילית ביחס של עם ישראל אל הר הבית והעוללם מקבל רושם כאילו הר הבית לא חשוב לעם ישראל,  כאילו לעם ישראל לאסור אבל כל העמים האחרים כולל הערבים מותר!!!  אין לאפשר המשך בשטות הזאת שמתייחסת ליחס הדתי של העם, בעיקר החלק החרדי שלו, להר הבית, אבל גם מכריז הכרזה פוליטית בלתי נסבלת שעם ישראל אסור לו לעלות על ההר!!!   טוב תעשה השרה מירי רגב אם תכריז לעודד שלושת הרגלים, אשר לא רק יפרסם יחסו של עם ישראל להר, גם יחתום על החשיבות  ההר בחייו של עם ישראל לדורותיו, בעיקר לדורותינו, בו אנו לוחמים להשריש שורשים עמוקים בקרקע ובמהות של אדמת ישראל לעם ישראל.   

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום חמישי, 16/3/17, 09:40

               בגלל איסורו של אברך על ידיי המשטרה הם יצאו להפגין ובאופן קבוע סוגרים כבישם ורחובות להפריע לחיים התקינים של האזרחים האחרים.  בעידודם של הרבנים המקבלים משכורות מהמדינה הם חופרים מתחת ליסודותיה של הדמוקרטיה.  הם הופכים מגורם מצטנע לגורם פוגעני ומתנשא מעל חוקיי המדינה.  אין ספק אנחנו מתדרדרים לאנארכייה בה אנשיי דת הנתמכים על ידיי המדינה קמים עליה ומצפצפים בחוקיה!  הגיעה השעה שהמשטרה תעשה סדר, גם בכוח הזרוע כלפי האברכים הפוגעים בתחבורה הציבורית אבל בעיקר ברבים של הישיבה ממנה האברכים באים.  חוסר המשמעת וצפצוף על החוקים ועל הסדר הציבורי מגיע לזנות.  הממשלה נוהגת בכפפות של משי, אבל הם  לומדים מהניסיון שמה שלא יעשו המשטרה לא תעשה יותר מעשר עושה עכשיו והמדינה לא מגיבה.   

                הפגיעה בחוקיי המדינה אנחנו רואים בדבריו של הרב לוינשטיין.  הוא מוצא לנכון להסית נגד השוויון בנטל ועל הסידורים בצבא.  רבנים אחרים תומכים בו בצורה גורפת.   שר הביטחון צודק, שאנו הולכים להפוך למדינת טליבן.   המדינה תומכת כספית בכל האנשים האלה והם   לא מכבדים חוקיה ולא מגזר האזרחים החילונים.  אנחנו לא קיימים רק לפרנס אותם ולהגן על המדינה אלא גם לספוג השטויות שלהם?!   לו יכולתי הייתי מיד מפסיק לשלם מס הכנסה כדי למנוע הכספים שהם מקבלים מאשר אני משלם.  אני לא רוצה לתמוך בהם.  לא רוצה התנהגותם הפוגענית והמתנשאת.  הם צריכים ללמוד לשמור ולכבד חוקיי המדינה שהם מזלזלים בה ולא מכירים בזכותה להתקיים?!  לאן אנו באים?  זה יגרום לאנשים מסוימים לברוח, אינני יודע לאן, אבל להתרחק מהגל העכור הזה המאיים לכסות אותנו ולחדור לחיינו בצורה לא הוגנת ולא צודקת.  אני רוצה מדינה חילונית שכל אדם יעבוד אלוהיו לפי רצונו ולא מדינה דתית שרבנים שאני לא בוחר אותם ינווטו עתידנו.  הדחלילים האלה שיודעים רק כתביי קודש וגמרא לא יודעים מספיק על החיים המתנהלים ברחוב כדי להוביל אותנו בחיים.   שיישארו בישיבותיהם ולא יפריעו חיינו.  המשטרה חייבת להיכנס בישובים החרדים דתיים ולהשתית חוק וסדר, הם חייבים ללמוד שמעל חוקיי התורה ישנם חוקיי המדינה שהם חייבים לכבד ולמלא.  אחרת נגיע למלחמת אזרחים .

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין