כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 4/2017

  0 תגובות   יום שישי , 28/4/17, 19:11

     ללא ספק יש מטרה לתמיכה הגרמנית בארגונים הקיקיונים המכפישים שמה של ישראל וצ.ה.ל.  הגרמנים לא יכולים לסלוח לעולם וגם ליהודים המצביעים אליהם כרוצחי עם.  בארגונים האלה הגרמנים מוצאים נחמה אשר אומרת פשוט:  הנה ישראל הקרבן של אתמול נוהגת בדיוק כמו שהנאצים עשו.  זו שמחה לאיד.  היחסים ה"טובים" עם גרמניה היא רק מראית עין.  הם עושים זאת כדי להראות לעולם הנה אנחנו מסייעים ליהודים לשוב לחיים הנורמליים, אבל אתם רואים במצבים של לחץ ומלחמה גם עם היהודים נוהג כמו הנאצים.   בסתר לבם הם שמחים לעודד ארגונים, אשר משחירים שמה של ישראל וצבאה.  בעומק לבם הם עדיין שומרים השנאה של הנאצים אל היהודים הבלתי מובנת והמטורפת.  התמיכה בארגונים כמו בצלם ושומריי שתיקה היא תומכה בחיידק הרסני אשר מקרין שמה של ישראל בחוצות בצורה מעוותת, שחורה והרסנית בדיוק כמו התמונה של הנאצים בשנים עברו.   הם תומכים בהם כדי להראות הנה ישראל נוהג כמו נאצים והיא נאצית לכן הגרמנים שלחמו עשו דברים לא בסדר, כמו ישראל כעת, הם כונו נאצים גם ישראל היא נאצית, תראו מה היא עושה.  הם ממשיכים להיות נאצים בלבם ורוצים להרוס את ישראל והיהודים החיים בתוכה.   הם לא מבדילים ש-בצלם ושומרים שתיקה נולדו כדי להכפיש שמה של ישראל בעזרת שקרים מצוצים מהאצבע.  הארגוני האלה וכל הדורשים  שלום ויציאת ישראל מהשטחים "הכבושים" יודעים טוב שהערבים המכנים עצמם פלסטינים לא מוכנים לעשות שלום עם ישראל, לא מוכנים להכיר בקיומה, לא מוכנים לאפשר לה לחיות בשלום, כי היא לקחה אדמה שלהם!!!   הם שוכחים שהאדמה היא של ישראל, אשר נכבשה על ידיי הערבים שחדרו לדומיניון האנגלי ללא מפריע, הבריטים סגרו עיניים והכריזו על ספרים לבנים לעלייה היהודית!  סייעו בכך לנאצים לגמור עם היהודים.   לו הערבים היו מכריזים שהם מכירים במדינת היהודים ומוכנים לעשות שלום הגיוני בלי החזרת פליטים של חמישה מיליון (אבו מזן)  השלום היה קם וישראל הייתה מתכנסת בגבולותיה.    הם רוצים לדבר על שלום רק אחרי שנשיב האדמות להם (אדמה של עם היהודי באשר הוא)  ואז לדבר על שלום כדי לקבל עוד אדמה ולעשות חיי ישראל לבלתי אפשריים.  זאת הארגונים הקיקיונים לא מוכנים להבין.  הם מדברים על כיבוש, כאשר ישראל יצאה למלחמת הגנה מדרגה ראשונה.   נאמר משנאיך ומחריביך ממך יצאו, הארגונים הקיקיוניים רוצים לראות ישראל מתכווצת ומתה.  הגרמנים בלבם רוצים לראות אותו הדבר, לכן תומכים בהם.  זה לא ניתן להם.      

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום חמישי, 27/4/17, 19:22

   השאלה מאין האנטישמיות שואפת השנאה והתוקפנות העסיקו אותי לכל אורך חיי.  היום בגילי המופלג  סוף סוף הגעתי למסקנה המתבקשת, מקור האנטישמיות השחורה והרעה והרודפת והפוגעת הוא בדתות עצמן.  הן מפיצות ומטיפות לסבלנות אל הזר, אבל למעשה הם מספרים בדותות ושקרים כדי להעצים התיעוב והשנאה חסרת הבינה נגד עם ישראל.  ישו הנוצרי וכל תלמידיו היו יהודים.  ישו עצמו אמר שהוא לא מגיע כדי לשנות אפילו לא אות אחת מהתורה.  הוא נשמע לה והוסיף ההטפות שלו.  האיש אשר הפיץ תורתו ברבים ועשה אותה את שהיא היום הוא פאולוס, שאול מתרסוס.  האיש יהודי (משנאיך ומחריביך ממך יצאו!) שונא ישראל.  הוא זה שהתיר לא לעשות ברית מלה וכנאה הקלות אחרות שאני לא יודע אולי בנושא הכשרות.  האיש הזה קבע שהיהודים צלבו את ישו והם התאכזרו לו.  (כי פחד מהרומאים ששלטו בעולם) היסטורית ישו נצלב על ידיי הרומאים.  הנציב הרומי ביהודייה פונטיוס פילטוס שפט וצלב אותו.  בברית החדשה הוא מתואר כאיש נקי מכל רבב, אוהב הבריות ועובדתית הוא היה נציב אכזר, אשר רצח ועשק עד כדי כך שהאימפרטור נרון  הזמינו לרומה שפט אותו והוציאו להורג.  הסיפור הזה שהיהודים הוציאו את ישו לצליבה מתהלך בדת הנוצרים משחר נעוריה.   על הסיפור הזה חוזרים בכל ראש שנה של הנוצרים ותמיד בראש השנה של הנוצרים החלונות של הבית שלנו נופצו באותו הלילה.

      אני כילד רציתי מתוך סקרנות לשמוע על הברית החדשה.  הייתי ילד בן שמונה כאשר שמעתי לימודיי דת בבית הספר היסודי.  התיאור של ישו ותלמידיו הוא כזה אידילי, מתוק, ישו הוא לא בן אדם הוא לא עושה הצרכים לפינוי הזוהמה של הגוף והשתנה הוא ממש מלאך והיהודים מתוארים בצבעים שחורים, תמונותיהם הם של אנשים מעוותים.  התמונה היא כזאת שאני הילד היהודי התחלתי לשנוא יהודים ולשאול מדוע היהודים לא אהבו האיש הזה הטוב והמיטיב!  

      באיסלם משווים היהודים לבני חזירים וקופים, אף השחיות האלה לא מסוגלות להוליד בן אדם.  אפילו האבן אשר אחריה יהודי הסתתר היא מזמינה האיסלמי לבוא ולהרוג היהודי המסתתר אחריה.  בקוראן בתחילתו מוחמד דרש חסידיו להתפלל לכיוון ירושלים.  הוא הבין שהקדושה נמצאת בה.  מאוחר יותר בגלל דלות ידיעותיו בתרה בוויכוחים עם תלמידי חכמים ידו הייתה על התחתונה.   הרוגז הגיע בהחלטותיו לפנות להתפלל למכה ולשנוא יהודים כמו שתיארתי למעלה.  השנאה הזאת, בשתי הדתות,  נלמדת יומם וליל משחר הילדות.   החזרה  הבלתי פוסקת לשקרים האלה, אצל המאמינים הופכת לשנאה תהומית, עד טירוף ורצון לנקום ביהודים העכשווים שאין להם דבר ולא חצי דבר עם ההתרחשות ההיא בחשכת ההיסטוריה.  

      המאמינים מאמינים שהם מדברים עם אלוהים, שהוא שומע אותם ויחון אותם מחטאותיהם.  בשני המקרים המנהיגים ישו ומוחמדת הם דמויות שלא ניתן להתווכח עם דעתם, אף שאינני יודע אם ישו אמר לשנוא יהודים.  מוחמד היות והוא רחוק מהיהדות אני מאמין שהוא דרש שנאה ונקמה, כך מקרין הקוראן.  

      האנטישמיות היא מחלה של העולם שהוא לא יתרפא  ממנה לעולם.  יוחנן פאולוס העשרים ושלוש התחיל לשלול הקשר בין רצח ישו ואשמת היהודים.  גם האפיפיור הפולני די בזמננו התנגד לאשמת היהודים באופן אוטומטי.  ליהודים אין דבר עם רצח ישו ולא התווכחו עם מוחמד כדי להעצים שנאתו לישראל.  אבל הכל התדרדר כי הוא תעב אותם בגלל ידיעותיהם בתורה רבים ממנו!   האנטישמיות היא מחלה ללא חשוכת מרפא.  היא תתקיים כל עוד הדתות קיימות.  לדעתי הדתות שמפגינות אהבת הזולת ורחמנות וכו' הם קנאיות ומפיצות שנאה בלתי מתפשרת.  הדת היא האסון של העולם, היא דוחפת למלחמות ושנאת הזולת.  

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שישי , 21/4/17, 13:04

    יש משהו חולה בשימוש של צירוף המלים סטטוס קוו.   העולם מתקדם, נשים מתקדמות לתפקידם חשובים ומובילים והסטטוס קוו אוחז הדתיים במקום בו היו לפני מאתים שנה!  יש להפסיק עם הצירוף המלים האלה.  אין יותר סטטוס קוו, החילוניים יחיו כמו שהם רוצים והדתיים שיחיו כמו שהם רוצים.  אין סיבה להתחשב בחילונים ולא בדתיים, כל אחד ינהל חייו לפי תפיסות עולמו.   רק דבר אחד אוחז אותנו ביחד אנחנו כולנו יהודים עברים וזו המדינה של כולנו.  הדרישות לסטטוס קוו הוא דיקטטורה דתית על החילונים.  זה לא יהיה.

        רב לאו כנראה תל אביבי טוען שבתל אביב חיים דתיים וצריכים לכבד רצונותיהם.   הרב לאו בתל אביב ובישראל חיים חילונים יש לכבד רצונותיהם.  בגלל דרישות הדת אתם מיקרים חיינו!   ההיגיינה הרפואית הנדרשת בכל מקום של מזון לציבור מספקת בהחלט.  אין צורך להוסיף סעיפים על סעיפים של דרישות הדתיים והחרדים והזרם הירושלמי והזרם החבדי וכו'  מה שהעם מקבל הוא שמונה עשרה אלף משגיחי כשרות שממררים חיינו ומיקרים הקיום הבסיסי.  הדרישות הופכות מגוחכות מיום ליום ויקרות מיום ליום.  גם הפקחים הרבים, מקומות פרנסה של בטלנים, מיותרת לחלוטין.  הדרישות של משרד הבריאות מספקות הנדרש מבחינה היגייהנית.  אין צורך להוסיף ההשגחה רבנים שהיא גובלת בגיחוך.  חלב שנשאף מפרה בשבת הוא לא כשר!!  טונות של חלב נשפך וזה עולה כסף.  אני מציע להוריד העלות מהתמיכה שנותנים לישיבות.  דרושים ירקות שאי אפשר לגדל בעציצים אלא דרך חורים דרך שקית ניילון!!  קשה לתפוס הדרישות חסרות השכל לגמרי.  כל הדרישות עולות כסף, התיירים בורחים שפה  יקר והחרדים חיים על חשבוננו!   להפסיק עם דרישות של כשרות המוגזמים!  להפריד הדת מהמדינה.   אני רוצה לחיות במדינת היהודים ולא במדינה דתית יהודית של סטטוס קוו מימיי הביניים.

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שני, 17/4/17, 09:23

     לאסירם יש לדעה טובה על עצמם.  הם חושבים שעם הצום ילחצו על השלטונות, על הממשלה והם יפלו על ברכיהם ויבקשו סליחה וילחמו להשאיר  אותם בחיים!  הבנייה של בתי חולים שדה ליד בתי הסוהר משדרים דבר אחד אבדן עצות, חרדה ומה יגידו בעולם.  הדרך היא הרבה יותר פשוטה והחלטית.  הם שובתים צום בסדר גמור, יישארו בתאיהם ולא יצאו לטיול היומי, לא רוצים לאכול שלא יוכלו, רוצים למות שימותו, רצון אדם כבודו.  לא יכול להיות ששביתת רעב תכניס מדינה שלמה לרטט ופחד!!  מדובר ברוצחים ואויבים שפגעו בהרבה מאוד אזרחים חפים, רוצים למות בדרך רעב שיבושם להם, לא לעשות דבר.  אנחנו לא מחויבים לשמור על חייהם.  חשוב לא לשנות דבר ולהשאיר אותם בתאיהם שיעשו כרצונם.  מצידי הייתי מוריד בדרך כלל האוכל למנה אחת ביום.  אוכל רב מעלה הכוח והמתח וגורם לבעיות.  לשמור על כוחותיהם אפשר לתת להם לאכול פעם ביום.  הם רגילים לאכול כך ברמדן, אז יעשו רמדן כל חייהם.      

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 14/4/17, 19:51

         אחרי מלחמת ששת הימים עדיין שיכורים מההתרחשות הגדולה שניצלנו מאויבים שרצו למחוק אותנו מהמפה הארץ יצא בהתקפה נגד ההתרחשויות.   אז קבלתי בבית עיתון הארץ ולהפתעתי הופיעו מאמרים שנגדו קוטבית האמת כפי שהצטיירה בתודעתנו הלאומית.  לא התגרינו, לא דברנו דופי בשכנים העוינים והנה מלחמה בכוונה אחת ברורה מחיקה סופית ושלמה.  עיתון הארץ לא פסק לתקוף הממשלה, השמחה, וצצו רעיונות מוזרים שעצבנו מאוד.  בהתחלה חשבתי שאלה עיתונאים מקריים שמצב רוח קודר כתבו אשר כתבו.  להפתעתי זה נמשך.  כאשר נוכחתי שמדובר בנטייה ברור לנגח מדינת היהודים והעם באותו הרגע בקשתי להפסיק קשריי עם העיתון.  חברים העירו לי שזה עיתון מכובד וחייבים לקבל אותו במינוי הביתה.  הודעתי להם שאני גמרתי עם העיתון הזה.  לאורך השנים למדתי שהעיתון מפיץ  שטנה נגד המדינה והיום העיתון מוביל שטנה שקרית נגד המדינה מתעלם מעובדות בשטח.   למשל הנושא של הכיבוש!!!   אנחנו לא יצאנו לכבוש, זה העיתון  שוכח להזכיר בצורה מכוונת.   יצאנו למלחמת הגנה לו לא נצחנו אני ועיתון לא היינו יותר בסביבה.  ובכל זאת העיתון נהנה הנאה סדיסטית לתקוף המדינה בה הוא חי ומתפקד , השלטון והעם.  אנחנו אפרטהייט, אנחנו פשיסטים, אנחנו רעים, טוב שלא מדברים שבנינו מחנות השמדה המונית עם גז.  כל הדברים האלה הם מצוצים מהאצבע.  הצדק דורש שהעיתון לא יקנה במדינה הזאת, אבל יש חופש דיבור ולדעות ועל זה אנחנו משלמים.

         למשל העיתון לא אומר שהכיבוש ניתן לסיים במכה, לו הערבים ביהודה ושומרון ועזה יכירו במדינת ישראל, ויעשו אתה שלום כל המצב המוזר הזה היה נעלם והם היו נהנים מעזרתה של ישראל.  לא מתקבל על הדעת שהם שולטים על אדמה עברית ויש להם תאבון לאדמה נוספת.  כל אשר שוחרר יש לאחוז כי הם חייבים לשלם על ההרפתקאות שלהם.  הם צריכים ללמוד שבמלחמה מפסידים אדמה זה השוט.  

         במלחמת השחרור הם כבשו גוש עציון.  הרגו תושביו מאתים ועשרים וכמה ביחד עם הילדים שנכנעו ללגיון הערבי.   הלגיון העביר הנכנעים לצבאות האחרים והם נהרגו!  זה עיתון הארץ לא יכתוב?!  הוא לא יזכיר ולא ידבר על כך בכלל.  לו הם כבשו לעולם לא היו חושבים שחייבים להשיב אדמה.   ועובדה הם לא השיבו אדמת גוש עציון.  העורך במודע דואג לתקוף לשקר כדי ללכלך העם בציון ולהביא אותו בהשוואה לנאצים!!!   מה הסיבה לכך, האם הוא נאצי סמוי, או שונא ישראל סמוי ומעלה שטנה שחורה?!  הרי הבדותות הם שקר גס מסופרים במצח נחושה.  בארץ אחרת שם העורך מזמן  היינו שוכחים.  העורך וכותביו לא דואגים לגורל המדינה ורווחתה.  הם דואגים רק להשחיר פניה.  מקלים עבודתם של כל האנטישמים שיהיה להם תחמושת לנגח מדינת היהודים.  

         העיתון לא תוקף הערבים על עיקשותם לא להכיר בישראל, לא לקשור קשרים אתה ולנסות בכל המלחמות לחסל אותה.  לו עשו מהלך כזה מזמן היה שלום.  הארץ לא מזכיר צעדו של ראש הממשלה לוי אשכול, שהציע להשיב כל האדמות שנכבשו בששת הימים עבור מלה אחרת קטנה שלום.  מעולם לא הייתה מדינה ערבית ולא אחרת על אמדת ישראל.  מדינה אחת התקיימה לכל אורך הדורות במקום הזה ישראל.   הערבים מפיצים שקרים על מדינת פלסטין שנכבשה על ידיי ישראל.  הארץ לא עשה כל מאמץ לערער הטענה הזאת.  אין, לא הייתה מעולם מדינת פלסטין, מדוע העיתון לא מזים טענה שקרית הזאת בזועקות שבר.   המטרה עבורה הוא מתקיים היא לפגוע בכל  הטוב של ישראל וללכלכך שמה ברבים.  העיתון נוהג כמו אנטישמי שחור (מאמר של קליין)  המאמין שטוב יהיה אם היהודים ומדינתם ייעלמו מהעולם.  מה לעשות עם ישראל ימשיך להתקיים   אף המאמצים הגדולים שהעיתון הארץ עושה.   אני לא אקנה אותו לעולם. 

      דרג את התוכן:

       פרופיל

       חייםחיימוף
       1. שלח הודעה
       2. אוף ליין
       3. אוף ליין