כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 6/2017

  3 תגובות   יום רביעי, 28/6/17, 20:36

  שמעתי רעיון עם אנשי שמאל שלום עכשיו על אוניברסיטת אריאל.  הטיעונים שלהם חסרי משקל.  הם לרגע לא חושבים שהערבים תקפו אותנו כדי לחסל מדינת היהודים.  באים בטיעונים חלולים שזה לא אדמה שלנו והיא שייכת לאנשים אחרים.  היא שייכת לנו כי היא מולדת שלנו.  אנחנו וויתרנו עליה למען השלום, הותקפנו השבנו אותה לידינו בצדק.   מעניין כאשר הערבים תקפו אותנו וכבשו גוש עציון  אחרי המלחמה הם לא השיבו האדמה שבה ישבו ישובים יהודיים.  הם לא השיבו רובע היהודי בעיר העתיקה וגם לא השכונות שבמזרחה של ירושלים שני רבעים הקשורים לשמעון הצדיק.   אבל ליהודים "הטובים" האלה הפרטים האלה חסרי חשיבות.  הם טוענים טענותיהם וחושבים שהם צודקים מאוד.  יש חיוך של שביעות רצון ושמחה שהם מגנים על "צדק??"  שבאזור הזה לא קיים.  מעניין בגולה לא היה אדם אחד שיבוא ויגן עלי מפני התנכלויות ומפני שילחה למחנות הריכוז.  כאשר הרביצו לי איש לא הרים יד להגן.  לא היו כל אלה שלום עכשיו ובצלם שלוחמים למען האויב, שעדיין מדבר על חיסול מדינת היהודים!  והיהודים הטובים האלה, המאמינים בצדק האבסולוטי באים ומלכלכים פנינו בעולם, מספרים שקרים ובדותות ועדיין חיים בינינו.  אני חושב שהגיעה השעה שהם יעזבו את הארץ.  היא לא שלהם הם מתנגדים לה ומסייעים לאויב להשתלט עלינו.  הם שכחו מלחמת ששת הימים כאשר נאצר יאיים שישטוף אותנו בארבעה מיליון פליטים.  איפה הם היו, לא נולדו עדיין.  לו נאצר הצליח הם לא היו נולדים כי אמם הייתה נהרגת.  בכיית התנינים הזו מעלה דחייה ושנאה אליהם.  הם דואגים לאויב יותר מאשר למדינה.  דבריהם לא יעזרו לאויב, אבל הם מלכלכים אותנו ומתחזקים השנאה כלפי היהודים.  האירופים משוכנעים שהיהודים הם רעים ולא מגיע להם מדינה.  האנטישמיות גואה ופורחת הודות לאנשים כאלה.  אני הייתי מציע להם עזבו את הארץ הרעה הזאת, הלכו לאירופה, תחיו שם מחר ילדיכם יקללו הרגע שהחלטתם לפגוע בישראל.  הגולה היא גיהינום שלא ברא השטן ואתם משרתיו הנאמנים המעצימים שנאה כלפי עם ישראל, כי העולם לא מצדד אל ישראל אלא אל הערבים.  בכל המלחמות שהיינו צריכים עזרה הם סורבו אותה ולא סייעו לנו בכלום.  אתם תולעים המכרסמים יסודות הקיום שלנו בעולם.  מחר לא יגידו לכם כמה צדקתם, אתם תמותו יחד אתי בצונמי הבאה בתור.  העולם יברך שנפטרו מהיהודים ומישראל.      

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום רביעי, 28/6/17, 20:14

   אם תכנית הלימודים של הישיבות כמו שפורסמו היום בידיעות אחרונות, אנחנו אזרחיי ישראל עומרים לפני בעיה גדולה ומסובכת, המזכירה לימודים של נוער ההיטלראי.  יהודים לא דתיים, ציונים רפורמים במלים שלי הם פסולים ולאישה אין כל זכויות בעולם והן נולדות לשרת הגבר בבית לעבוד במטבח וללדת, כל תפקיד אחר הוא לא מתקבל על הדעת.  אלה התכנים שהאברכים שאתה ואני מחזיקים בישיבות ותומכים בחייהם לומדים.  הם שונאי המדינה, שורפים דגליה, ועושים הכל להראות שהם לא משתייכים לתקופה הזאת ואינם תומכים בקיום המדינה.  

      אני פונה לשר החינוך, מר בנט האם אתה יודע על התכנים האלה?  האם אתה מסכים להם?  האם אנחנו מגדלים גזענים נאצים בתוכנו?  הערבים הם אויב שאני רואה בפנים ויודע איך להתגונן מולו.  האברכים החרדים הם אויב מוסתר בעזרת פוליטיקאים הזוממים להרוס את שנבנה?!  יש משהו חולה ביחס שלנו אליהם הם אויב בתוכנו שנגדו אני לא בדיוק יודע איך להתגונן.  הוא מכריז על עצמו יהודי אבל הוא פרזיט עושק וגוזל, לא עובד, לא מגן על המדינה ולומר האמת גורלה לא מעניין אותו כלל.  עבורם לימוד הגמרא חשובה מקיום המדינה?  

      האם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו מודע לאסון  הצומח בתוכנו, לגידול הסרטני שעומד להרוס ולהרוג הגוף שניקרא מדינת ישראל.   מי צריך האברכים האלה?  איש אינו צריך אותם ולא מעוניין בקיומם.  הגיעה השעה שהאברכים יחליטו האם הם שייכים למדינה ויעבדו עבורה ויגנו עליה או שהם יכולים ללכת מפה.  אין סיבה נראית לעין שהם יישארו ויחיו בארץ הזאת שלא מעניינת אותם ולא חשובה בעיניים.  אני האזרח חיימוף אינני רוצה לשלם מסים שמהם האברכים גוזרים קופון ומקבלים תמיכה שאני לא מוכן לתת להם.  הם לא עושים דבר חיובי בעיני כדי לשלם להם אפילו לא פרוטה שחוקה.  תוכן הלימודים הוא גזעני נאצי, אנחנו מגדלים דיקטטורה חרדית שעלולה להשתלט עלינו.  אני לא רוצה אותם, שילכו למקום שיכולים לא לעבוד ולא לעשות דבר ורק לדגור גמרא חסרת חשיבות עבור החיים היומיומיים שלנו, שלא מעניינים אותם.

      אין רמז של דמוקרטיה ושוויון לאישה.   הם לא מתפרנסים, רק גוזלים כספים מהמדינה שנזרקים לריק במקום להשתמש בהם לתמיכה במוסדות חשובים יותר כמו מרפאות ובתי ספר.  לקרוא התכנית בעיתון מסמר שיער.  לאן אנחנו באים ולאן הולכים?  ראש הממשלה העדיף האנשים שונאי המדינה על פני יהודים מחו"ל שתומכים בחלקם לפחות במדינת ישראל.  הגיע השעה בזמן הבחירות לחשוב ברצינות להחליף השלטון הדתי הזה אשר עומד להרוס אותנו.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שני, 26/6/17, 09:26

    כותל המערבי הוא לא בית כנסת, הוא מקום היסטורי וכל אדם באשר הוא יכול לגשת אליו ללא מגבלות וללא סייגים.   בניצוחו של ראש הממשלה החרדים כובשים חלקות חיים של החילונים בדרישותיהם הלא מתקבלות על הדעת.  הם רוצים ללמוד באוניברסיטה הם חייבים לקבל תנאיי האוניברסיטה ולא לשנות אותם להתאימן לדרישותיהם.  הם הולכים לצבא יש להתנהג בצבא כמו בצבא ולא לשנות כללים.  מה שקורה הם מועילים (עושים טובה לעם ישראל)  רוצים להתגייס וללמוד והמדינה נופלת על ברכיה מרוב שמחה ומשטחת שטיח אדום לרגליהם.  רבותי החרדים אתם בני אדם רגילים אתם באים לרב שהוא לא חרדי יש להתנהג בחוגים האלה כמו שנוהג רוב עם.  אינני אומר שהם צריכים להפוך לחילוניים אבל גם לא צריכים לדרוש להפוך החילונים לדתיים חרדים.  כבוד ראש הממשלה אתה שוכח שיש לך בוחרים חילונים והם הרוב.  אם העניינים המשיכו להתדרדר לכיוון הדתת המדינה בטוח שבפעם הבאה אני לא אמצא בין בוחריך.  כל הנסיגה המדאיגה הזאת משנאה החרדים אשר עושים הכל בכוח הזרוע.  אני רוצה להגיע לכותל המערבי לבקר עם אשתי וילדיי ולא יכול להיות שמזוקן חרדי ייתן לי הוראות ויגיד לי מה לעשות ליד הכותל ששוחרר בנשק חילוני על ידיי חיילם חילוניים.  לחרדים אין מושג איך לנהוג בחיים של המדינה, כלכלתה (אותה הם עושקים)  וכעת מקבלים כוח לנהל חיי הקהילות ולהדריך על צורת החיים.  חיילות לא יכול ללבוש מכנסיים קצרים בגלל החיילים הדתיים.  הם יכולים לא להסתכל וגם ללכת מהמקום הם מעדיפים להוציא הבנות ולא הבחורים הדתיים אשר רק כעת הגיעו לצבא!   ראש הממשלה מרשה השתוללות של החרדים.  מישהו מהם שאל אם אנחנו רוצים קרע אתם או יהדות העולם?  אני אומר להם ישר בפנים אתכם אני לא רוצה קשר. אתם לא ישראלים.  אתם פרזיטים עושקים ולא עובדים ולא מגנים על המדינה, מדוע שאני ארצה להיות בקשר אתכם?!   באופן יסודי אתם חומר שלילי הפוגע באינטרסים של המדינה ובחיים הסדירים בה.  היא לא קיימת כדי להיות חרדית אלא עבור עם ישראל.   לכם לא אכפת האם המדינה קיימת או לאו, מדוע שאני אתמוך בכם? אנחנו עם קטן וכל פרט בו חשוב לנו, לכן יש לשמור על הקשרים עם יהדות העולם שתראה ישראל כמולדת.  לחרדים שום דבר לא חשוב עבורם להיות בטימבוקטו או בישראל הי נוח.  הם לא מפגינים רגשות של חיבה למדינה רק זורקים אבנים ושוברים מכלי אשפה.  הגיעה השעה להבין שהחרדים הם מכשול לחיים תקינים בארץ.  הם אל יהודים הם דתיים ללא שייכות לעם.  עבורם רק התורה חשובה כאשר לא מבינים שהתורה היא דרך חיים לעם ישראל שחייב לעבוד ולהתקיים.  ראש הממשלה בגלל שיקולים שלו מקריב היחסים במדינה על מזבח שלטון שמחזק החרדים מעבר למספרם היחסי בעם.  המנהיגים החילונים חייבים להתאחד כדי להציל המדינה וחייה מציפורני החרדים, אשר חושבים רק לטובתם ולא על טובת המדינה והעם חי בתוכה.  תפסיקו ללקק להם כדי שנמשיך לחיות כבני אדם.  הבגדים המיוחדים, התפילות הבלתי פוסקות אי עבודה וקבלת קיצבה לא עושה יהודי טוב אלא טפיל שיש למגר מתוכנו.    הם חייבים להבין שהעם בנוי מכל מני אנשים עם דרגות של דתיות על לא דתיות כלל, יש לקבל את כולם כי כולם הם עם ישראל.  החרדים אינם עם ישראל אלא החלק הפרזיטי שלו.  איפה קיימת תופעה כזאת שקיים מקצוע לומד??!!!  כל לימוד בסוף מסתיים ויש להתחיל להשיב למדינה מה שהוציא ללימודיך והחרדים כל הזמן לומדים דברים שנכתבו לפני אלפי שנים ללא קשר לעכשיו ודורשים שנשוב לאחור!  די להשתוללות הלא הגיונות ולא מתקבלת על הדעת.  לשחרר את הכותל מידיים חרדיות ומהערבים.   חיימוף     

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום ראשון, 25/6/17, 13:41

     עם ישראל הוא אלוף שנאה העצמית.  בצלם, שוברים שתיקה ושלום עכשיו, במעשיהם וודאי ביודעין הם מפיצים שקרים בכל מקום בעולם ומשנאים את ישראל.  עכשיו בניו זלנד מחקו שם ישראל מהמחזה  "יוסף וכותנות הפסים"  מחזמר.  המלה נמחקו כי יכולה לגרום לאי נוחות אצל אחדים מהצופים.  איזה צופים מדובר על מוסלמים וערבים ועל זה ישראל מוקרבת על מזבח צדק מדומה מוסת בשנאה אנטישמית.  ניו זלנד היא אלוף האנטישמיים,  היא הצביע שאין קשר בין הר הבית לעם ישראל דבר הזועק בורות תהומית ושנאה בלתי נמדדת.  כל החברים שלנו תומכים בשונאיי ישראל כמו צמחיית הפרא בצלם למיניהם.  על מזבח חופש הביטוי ישראל מושמצת על ידיי יהודים "טובים"   שלא יודעים מה זה גולה החופרים קבר לרגליהם.  אם חלילה ישראל תיעלם עם ישראל יעלם בלא שריד הפעם.  העולם הפך להיות קטן וקשוב והיהודים הטובים הצדיקים הגמורים לא חושבים פעמים ומקריבים מדינתם והם ישקעו בתהומות ביחד אתה.  אין עתיד ליהודי ללא מדינת ישראל.    החרדים שחושבים שהם שומרים על נצח ישראל גרועים ביותר הם לא עובדים לא מיצרים דבר למען המדינה ועושקים אותה במצח נחושה והממשלה לא עושה דבר.  הגיע השעה להצר צעדיהם של הארגונים המקרנים שנאה האלה, יש לי דעות הרבה יותר קשות אליהם וגם להשיב האברכים לקו העבודה.  יש להכניס מבקרים בישיבות לדעת מה הם לומדים ומה זה מוסיף למדינת ישראל, כאן ועכשיו.  והארגונים  הקיקיונים להוציא מחוץ לחוק ולהביא אותם למשפט כי זה לא חופש הדיבור אל חופש השקר והניגוח של מדינת ישראל, לי  כאזרח המדינה נמאס להיות מותקף על כך שאני מגן על עצמי.  הייתי בגולה אני יודע רעלה ולא רוצה לשוב לשם.   חיימוף  

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום רביעי, 21/6/17, 15:19

      הוויכוח על הנושא של בנייה בקלקיליה מעלה מחשבות נוגות האם השרים בממשלה בעת דיונים חשובים לא מרוכזים ומצביעים לא בהכרה מלאה.  כאן עולה שאלה גדולה על תפקוד ראש הממשלה שפתאום לא זוכר מה בדיוק נאמר על הבנייה בקלקיליה.   רבותי מה האמת?  האם היה דיון או לאו.  אם היה האם כולם שמעו על מה דובר?  האם הייתה החלטה או עברו על סדר היום מבלי להתעמק?  מכל האמור לעיל נשאלת שאלה האם האנשים לא עייפים מדי וחייבים להחליף אותם כדי שההחלטות תילקחנה בהכרה מלאה.  זה בנפשנו.  הערבים בונים על שטח, הגיעה השעה שיתחילו לבנות לגובה כמו שישראל עושה.  אין בררה אחרת כי אין מקום כמו בסין.  החלטה כזאת לא לוקחים בשנה, ולא בהכרה מעורפלת כי זה אסון.    אני מציע לדון מחדש ולהחליט בהכרה מלאה.  אם עייפים נא לא להחליט לדחות ליום אחר כזי לא לטעות.   אם הוחלט שערבים לא בונים בשטח C אין בונים שם לא מתפתלים ולא מחליטים על משהו שיכול להיות בכייה לדורות.  הגיעה השעה לשים דברים על דיוקם לפחות לפני עצמנו ולנהוג לפי מצפוננו למען העם והמדינה.

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום רביעי, 21/6/17, 15:08

       אני שומע ברדיו וקורא העיתונים על הבקשה של מר אולמרט לראות רופא בגלל מחושים בחזהו.  נאמר שהם נהגו בו כמו כל אסיר!!  האמנם, אני מתרשם שיש איפה ואיפה, לקח שבוע בלי שהרופא הגיע ובסוף  הגיע לבית החולים.  ההתנהגות אל אולמרט בבית הסוהר היא נקמנית ופוגעת בכבוד האדם באשר הוא.  מר אולמרט לא היה אדם מהשורה וזה יש לקחת בחשבון.  הוא היה ראש ממשלה ולגמרי לא רע, אפילו טוב, ועשה טעות מכאן ועד הפיכתו לבוגד ובזוי (כך מוצגת ההתנהגות כלפיו)  יש דרך ארוכה.  כראש ממשלה הוא וודאי יודע מה מותר ומה אסור.  אני בטוח שלא היה עובר על המסוכן והחושף.  לדעתי התנהגות כלפיו היא לא כמו אל אזרח רגיל אלא פחות מכך כדי להראות לו שהוא לא שונה מכולם מגזימים לרעה.  אני דוחה התנהגות הזאת בשאת נפש, הוא בהחלט לא אדם רגיל ועם כל הטעות שהוא עשה הוא עדיין היה אדם שמלא תפקיד חשוב בצורה טובה ויש להתייחס אליו בכבוד הראוי כלפי ראש ממשלה ולהפסיק לבזות אותו ולדרוך על כבודו.

       בקשר לנתניהו העיתונות עברה טעם הטוב.   חודשים החדשות היו מלאות בהודעות על התנהגותו הזו או האחרת.  הגענו לשפל המדרגה כאש התחילו לחטט בכביסה שלו.    אני מבין שיש משהו עסיסי בדיווח על ראש הממשלה החוטא, אבל הוא עדיין ראש ממשלה ויש להודיע אבל לא למלא חדשות עם מעלליו.   זה לא מעניין וגם דוחה.  תנו לו להנאות מסודיות של אדם רגיל גם על בעיות אינטימיות.   הוא אדם ככל אחד ויש לו זכות על פרטיות, גם בהיותו ראש ממשלה.  הוא ממלא תפקידו תנו לו לנהל המדינה ולא לעסוק ברכילות עוקצנית ורעילה.  יש גם חדשות אחרות לא פחות חשובות שאנו העם חייבים לשמוע, אבל לא כל הזמן על נתניהו, מספיק ודי, נמאס!

         

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום רביעי, 21/6/17, 14:49

        זה זמן ששכחנו טעמם של הפרות והירקות שהיו פעם.   הכל מהונדס ומותאם לצרכיי המדף וההמתנה להיקנות בשוק!  הטעם לא קיים יותר.  אני אוכל משמש או דובדבן ולא מרגיש הטעם שהיה פעם.  הכל טוב ויפה.  העם שותק גם לו דיבר לא היו שומעים אותו, אבל השאלה הגדולה היא האם הפרות והירקות המהונדסים מספקים לנו כל אשר הפרות והירקות הישנים סיפקו, ויטמינים חלבונים, מתכות למיניהם מלחים וכו'.  אין לנו כל מושג וגם לא נעשה כל מחקר מה בדיוק קורה עם הפרות והירקות המהונדסים כאשר מוחדרים לגופנו.  האם במרוצת הזמן הם לא מזיקים.  אני כבר יכול לענות על חלק מהשאלה, וודאי אם הם לא מספקים החומרים שהיו בפרות והירקות הישנים הם כבר מזיקים.  השאלה הגדולה האם הגוף מסוגל לפרק החומרים המהונדסים.  זה שאלה גדולה וחשובה לקראת הפיתוחים העתידיים. אולי מחר נוכל משהו שיש לו צורה של מה שהכרנו אבל טעם חסר (הוא כבר חסר)  ולא נותן הצפוי מהם.  האם נעשו מחקרים בנידון?  אינני יודע, אם לא חייבים לדרוש לברר מה מתרחש בגופנו עם היצירות החדשות שנוצרו שלא בטבע.   

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום רביעי, 21/6/17, 14:41

         מספר האברכים עולה בהתמדה מסוכנת.  אנשים חסרי מקצוע, מולידים ילדים בלי חשבון והתחשבות, לא משלמים מסים, ומקבלים תמיכה כל הזמן על ידיי הממשלה, אשר זורקת כספים שלי ושלך לזבל!   האשם במצב המתייצב לפנינו היא הממשלה בהתנהגותה חסרת האחראיות כלפי המדינה ומשלמיי המסים.  עלות המחיה בארץ גבוה בגלל מסים הרבים שהממשלה גובה כדי להיענות לצרכים של קרוב למיליון אזרחים שלומדים ולא עובדים כולל המשפחות.  האברכים מנקזים חמישה מליורד שקל מקופת המדינה!!  ולא מייצרים כלום.  מוכרת לי האמרה שכל עם ישראל חייבים ללמוד תורה?  והשאלה שלי מי יעבוד, מי יפרנס ומי יקדם המדינה ומי יהגן עליה?  אני מכיר היטב הדבורים שהשם ימלא כל צרכינו.  אני הייתי עושה ניסיון פשוט ונותן לאברכים לחכות לקבל המן מהשמיים ולא לקבל תמיכה ממשלתית.  צריך להפסיק עם הפרסה המגוחכת הזאת המעלה מסים ומעמיסה משקל עודף על גב העם המשלם מסים ועובד.   הממשלה כאילו לא מרגישה דבר, אבל העם מרגיש המסים הכבדים.  נהגי המוניות הנמל התעופה נדרשים להוריד מחירים, מדוע הממשלה לא מורידה מעט מהמסים הכבדים שהנהגים נדרשים לשלם?   כאשר יש רווייה במקצוע מסוים אוניברסיטאי הממשלה יודעת לשים סייג ולדרוש קיצוצים, הגיעה השעה לעשות זאת גם עם האברכים.  העם והמדינה יכולים יפה להסתדר גם בלי כל הפרזיטים האלה, אשר לומדים ואוכלים לחם חסד.  האומרים שכל העם חייבם ללמוד תורה הם הזויים ולא מבינים באיזה עולם הם נמצאים.  גם סירוב האברכים ללמוד מקצועות הליבה גורמים לכך שהם לא יודעים מה נעשה בעולם החיצון, ומה הדרישות של החיים עצמם.  וודאי שנוח לשבת להעמיד פנים של לימודים ולא לעבוד.   הממשלה אשמה שלא מנסה לפתור בעיה זאת מהר ועכשיו.  אי אפשר יותר לסחוב המעמסה הזאת אשר רק מתנפחת ולא יוצרת דבר חיובי לעם ולכלכלה.  המנהיגים החילוניים אשמים שלא מתאחדים לעצור הצונמי ההרסני הזה שיקטול המדינה.  הם לא עובדים, לא שומרים עליה ולא עושים דבר פרודוקטיבי.  לו המנהיגים היו משכילים להתאחד ולאפשר הרכבת ממשלה ללא החרדים, אשר כדי להצביע על חוק או דרשת ממשלה לקבל כסף מתחת לשולחן!!   פעם האחרונה מר גפני קבל ארבעים מליון שקל?!   הערבים ידעו להתאחד.  הם מפלגה הטרוגנית אבל אחת שיכולה להגיע לרשות הממשלה בגלל ההתאחדות.  יש ללמוד מהניסיון שלהם.  הגיעה השעה להקטין מספר האברכים, כיוזמת ממשלה ולהתאים מספרם לדרישות המדינה .

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שני, 19/6/17, 10:19

          זריקת אבנים על רכב מגן דוד אדום, אשר מגיע לטפל בחולה מתייבשת היא לא מחפירה ולא ברברית, היא מעשה שלא יעשה.  יש לנהוג אל המשתוללים האלה כמו אל פורעי חוק מטורפים ולירות אליהם באש חיה.  הם לא שייכים לעם ישראל ולא למן האנושית.  לפגוע ברכב מציל חיים בגלל אמונות או אינני יודע מה, יש לפגוע בהם ולרצוח אותם כמו כלבים שוטים.  הם הפסיקו להיות יהודים והם סך הכל פושעים פורעי חוק וכך יש לנהוג אתם.  אם היו חייבים לפנות לרבנים לעשות סדר זה מעיד על אוזלת יד.  פרוש אחד הרבנים שילחו אותם לעשות מעשיהם!  יש להוציא הרבנים האלה מהאזור ולשלח אותם לבית הסוהר.  השיחה אתם מדברת שלשלטון אין משקל הראוי באזור הזה וגורם דתי כל שהוא שולט במקום!  הפורעים האלה חייבים בסוף לתפוס ולהכות אותם נמרצות אני מעדיף שירצחו באש חיה.  הם לא שייכים לעם ישראל.  יש להתנהג ברצינות רבה מאוד בעניין הזה.  בקשר לישוב יש לחקור האם הישוב היה מעורב, אם כן יש להפסיק כל קשר וכל שרות ממדינת ישראל.  יש לנהוג בהם כמו אויב.  

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שני, 19/6/17, 10:08

           אחרי שלמדנו דפוס התנהגות הערבים בחגים החושבים שרצח שחג הרמדן מבטיח שהידוית צרופה, יש לשנות הנהגות שלנו אליהם.  יש להודיע מראש אם יתחילו מעשי תוקפנות כניסת ערבים להר הבית ולירושלים תיאסר מידית.  זו דרך להבטיח ירידה בפופולריות של אל אקצה.  אין שום סיבה שאנחנו במו ידינו נרשה הרג יהודים והרס תשתיות   התקיפות שלנו, אפילו על חשבון הפופולריות שלנו באירופה!!!  (אני מצפצף עליה)חייבת להיות החלטית.   יש לשים סייג רציני להתנהגות שלוחת הרסן.  אני חושב שהגיעה השעה להתחיל בצמצום הדרגתי של מספר הערבים המגיעים למסגד.   יש מסגדים אחרים ואין סיבה שכל עולם המוסלמי יתנקז לירושלים.  בטוב ליבנו אנחנו מרשים, אבל ההתנהגות התוקפנים הרציחות וההשתוללויות הם סיבה מכובדת לצמצם מספר הבאים.   המשתוללים בהר הבית הבורחים במסגד עצמו יש להיכנס בכוח לגרור אותם החוצה ולתת להם מכות.  המשתולל יכול לקבל מכות בכל מני מקומות בגוף ויש לכוון לראש, מהר מאוד ההשתוללויות יפסקו.   הגיעה השעה להראות מי השולט בירושלים ומי המשליט סדר.  גם עבדאללה מלך ירדן, אשר רק מסית ולא עושה דבר להקל על המצב יכול לקבל שיעור קטן, שהוואקף יקבל כרטיס  נסיעה לכיוון אחד.  הוא רק גורם לנזק ומסית ולא עובד להשליט סדר ולהקטין מהומות.  לכן הוא חייב לשלם על ידיי  סילוקו לצמיתות.

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום ראשון, 18/6/17, 17:48

            סוף סוף נפל האסימון ומנסים להפוך שער  שכם לשטח סטרילי.  שם אדם אשר עובר חייב לעבור לא בקבוצות אלא יחיד, לכן יש לבנות סללום צר.  הכפר הדיר אבו משעל היו צריכים להרוס כולו.  אין לתת לאנשים מהכפר להגיע לישראל.  בחגים הערביים יש לאסור כניסת ערבים מהשטחים למדינת ישראל.  הנכנסים חייבים להיבדק באופן יסודי.  גם המתפללים באל אקצה יש להגביל.  לא כל הערבים של האזור יתפללו קודם לכן בירושלים ולכן יש לשוב לאותה מתכונת.  במרוצת הזמן יש להרגיל הערבים הבאים להתפלל שכניסת להר היא מדודה ולא כולם יכולים להיכנס.  ההסדר הזה לאט יתקבל ומספרם של המתפללים ילך וירד.  הכפרים הערבים מזרחית לירושלים שנכנסו לשטחו המוניציפלי יש להדר.  למעשה הם לא שייכים לירושלים ונכנסו באופן מלאכותי.  יש להעביר גדר בינם וירושלים.  יש לכתר את ירושלים בשכונות יהודיות בכל הצדדים.  כך האוכלוסייה של ירושלים תרד וגם מספר הערבים בישראל ירד.  חמולות שבניהם פגעו בישראל או ישראלים צריכים לאבד הזכות להיכנס לעבוד בישראל  ולאבד תעודות הזהות הישראליות ותעודות העבודה בישראל.  הגיעה השעה שישראל תדאג לעצמה.    

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שני, 12/6/17, 12:48

             אנשים לא נולדים דמוקרטים, זה נושא שלומדים להכיר כי הוא "משטר הרע ביותר אבל אין טוב ממנו" צ'רצ'יל.   יש ללמד היחס של האדם למדינה ולמוסדותיה.  התנהגות הערבים כלפי השוטרים מצביעה שהם חסרים הבנה על חשיבות החוק ואיש החוק המפעיל אותו ועובד לפי כלליו.

             הם צריכים ללמוד איך להתייחס לחוק.  הם מתנגדים לחוק הישראלי, חושבים שהם יגיעו לאוטונומיה!!  הייתי מציע להם שילכו למדינה אחרת שכנה, שאולי יבינו מהוויהם יותר.  אני מתנדב לקרוא תפילת הדרך.  אמינו לא אזיל טיפת דמע עבור הליכתם.  הם שונאים אותנו ועושים כל האפשר כדי להפגין אי שייכותם למדינת ישראל, מודרכים במנהיגיהם בכנסת.  הדרך בה הולכים תוביל אותם לפי פחת.  עבורי ערביי ישראל הם אויב אורב לרגע מתאים ונוח.  אלה שסובלים לחיות אתנו אין טעם להחזיק אותם בכוח להיות נתינים של מדינת היהודים.    חיימוף  

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין