כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 6/2017

  0 תגובות   יום שלישי, 6/6/17, 17:32

    מאשר מופיע בעיתונות נראה די ברור שהוא עשה את שעשה בעיניים פקוחות.  חייב להשיב כל אשר לקח והפסיד עם כל רכושו.  והוא חייב להגיע לאן שהשופטים חושבים.   

     אבל ישנה בעיה לא קטנה יותר וזה מנהל הבנק הנותן אשראי בלא לבדוק יכולותיו של הלקוח ופעולותיו בשטח  המסחר.   האיש הפסיד כספים רבים, מיליארדים והבנק או מנהל הבנק המשיך לתת ללו אשראי!!  אני חושב שמנהל הבנק או הבנק עצמו חייבים לעמוד לבית משפט ומנהל בנק אשר התרשל בפיקוח וממשיך להזרים כסף אל חור שחור חייב לשלם על ההפסדים ולא לעשות "תספורת" על חשבון העם ולאנשים העמלים והמנסים לחסוך לעתיד לבוא.  זה אולי חשוב יותר מאשר השפיטה של איש העסקים.

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שלישי, 6/6/17, 09:25

      הערבים עדיין לא למדו שבמדינת ישראל יש חוק והשוטר מייצג החוק בדמותו.  הם לא רגילים לציית לחוק ולכן יש התפרעויות והתקוטטויות שמביאות לתוצאות עגומות.  הם חייבים ללמוד שוטר ניגש יש לשמוע בקולו ולעשות את שהוא מבקש.  הם מבקשים משטרות בכפריהם, אבל לא מוכנים להישמע לשוטר ולא לחוק.  הם עובדים לפי כללי החמולה וכך זה ניראה.  מה שקרה בכפר קסם הוא תולדה של התנהגות מזלזלת בחוק הישראלי ובכלל לחוק.  הם שילמו וישלמו על התנהגותם פורצת החוק.  הירייה הייתה צריכה להתקיים כי הם סיכנו חיי אדם הבא בשם החוק לעשות עבודתו, במקום לכבד עשייתו הם התנפלו עליו סיכנו אותו כדי להוציא מידיו אדם שחייב היה להישמע וללכת עם השוטר.  גם אדם אשר חושב שהוא צדיק אם שוטר מזמין אותו הוא חייב לגשת אתו ובמשטרה להזדכות, אין דרך אחרת.  נכון זה לא נעים להיות בידיים של החוק, אבל זו הדרך לשמר כוחו על העם ובמדינה.

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 1/6/17, 09:46

    כל פעם שהסופר דוד גרוסמן כובת בעיתון על המצב הוא מלא חרדה ויאוש.  המצב גרוע ויהיה גרוע יותר הוא מבטיח!  נו אנחנו כבשנו עם אחר שוחר שלום ושקט ואנחנו התנפלנו עליו כבשנו אותו וכיום הוא תחת עול לא מוצדק.  משום מה כל הבוכים האלה שוכחים שה"כיבוש" נעשה עקב מלחמה שבה הערבים רצו למחוק אותנו מהמפה.  זה שהצלחנו להתגבר לא אומר דבר.  הערבים  עליהם יש ישראלים כולל דוד גרוסמן בוכים בדמעות תנין, הם לא ילדים טובים.  הם לא רוצים לעשות שלום אתנו, הם רוצים שאנחנו ניעלם מהמקום הזה.  הם לא מכירים המושג פשרה והסכמה שממלאים אחריה.  הם מסכימים רק למה שהם רוצים.  דגמה קטנה הר הבית. הכל יודעים שהוא נבנה על ידיי המלך הורדוס הבנאי הגדול.  הערבים בסגירת עיניים של הבריטים פלשו בכבשו את הארץ וכיום הם מכריזים שהיא שלהם?!  ויש התומכים בזאת?  אז היא לא שלהם.  הר הבית ניתן להם כמתנה אולי בתקווה להיות גשר שלום ואנחנו עדים שהוא הפך הר געש של שנא ומלחמות.  הגענו למצב שהערבים מכריזים שלנו אין כל קשר להר הבית!!!   רק טיפש יכול לטעון טענה כזאת.   אמר אבו מזן לעו"ד דרשוביץ שהו אלא רוצה לעשות שלום עם ישראל ולהכיר בזכות קיומה, הוא רוצה שלום שיקבל את שהוא רוצה וגם לשמר העוינות כלפיה!!   מר גרוסמן צר לי על הצער שלך ועל חוסר התקווה.  אני בא מהגולה שם אין תקווה בכלל פה לפחות אנחנו יכולים להתגונן וזה הרבה.  כמעט שבעים שנה אנחנו ביאוש ובכל זאת המדינה נבנית ויש פתוח ויש אנשי נובל, ויש קידמה והצלחות, אני מקווה ביאוש כזה להגיע גם לאלף השנים הבאות עם יאוש של פתוח, והצלחות במדע ואנשים עובדים ויש קידמה.  אני תקווה שבסוף יהיה טוב.        

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום חמישי, 1/6/17, 09:30

     הפרסומים על הליכה במעבר החציה מביא אנשים לחשוב שמעבר החציה הוא מבצר ואין סכנה עורבת לחוצה.  וזה לא כך, החוצה כביש ורחוב במעבר חציה חובה להביט לשני הצדדים להיות בטוח שהרכבים המתקרבים למעבר החציה ראו אותו, נוסעים במהירות שתאפשר להם לעצור בבטחה ושהנהג ראה אותם עומדים למצות.  הרבה חוצים מבלי להסתכל ומבלי להתבונן לצדדים.  יש עוד יותר מוזרים החוצים עם אף תקוע בטלפון הנייד ולא שמים לב על הנעשה סביבם.  כל זה מביא לתאונות קטלניות עם הרוגים, אבל גרוע יותר נכים.   האמונה שדבר לא יעונה לחוצה במעבר חציה רשום בולט על הכביש היא אמונה חסרת בסיס.  

       מעבר החציה ובכל מקרה שחוצים כביש יש להסתכל בשני הצדדים להיות בטוחים שסכנה לא מתקרבת.  אחרי שנפגעים להאשים הנהג זה קל, אבל לא פעם אף שהנהג מתקרב במהירות גדולה החוצה הרגלי לא שם עליו ופתאום "קופץ"  לפניו ומפתיה אותו וגורם לתאונה שהנהג יוצא ממנה בעגמת נפש והנפגע נכה או נהרג.  נא לזכור זאת!!  מהירות הנהג קובעת ביותר האם יוכל לעצור כי לרדת לפני האוטו בכוונה לגרום לו לעצור היא טיפשות גדולה כי בכל מקרה הנהג לא יפגע והולך הרגל כן.

     דרג את התוכן:

      פרופיל

      חייםחיימוף
      1. שלח הודעה
      2. אוף ליין
      3. אוף ליין