כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 7/2017

  0 תגובות   יום ראשון, 30/7/17, 18:30

    אני מנסה להבין את צער, והכעס, אבל אם נשקול האירוע כמות שהוא התרחש מדובר באיש צעיר אשר נגע ברכוש לא שלו וניסה לנכסו לעצמו שלא בצד ובניגוד לחוק.  השוטרים חושפים הפרשה ומבקשים לעצור אותו.  האיש עולה על אופנוע ומסרב למלא אחרי בקשת השורטים ובורח.  בנסיבות המסוימות השוטרים ירו ופגעו בו אנושות,  צער גדול בלב , אבל ישנם נסיבות שיש לנתח.  האיש עבר על החוק ולקח שלא משלו.  ניסה לברוח מהחוק והחוק הגיב קשות.  

     אני מבין עדתו מפגינה ומשתוללת?!   עד פה הכל בסדר.  העדה כועסת על הפגיעה האנושה, אבל ההפגנה חורגת ומתפתחת להשתוללות שלוחת רסן עם פגיעה ברכוש, שרפת מכוניות ושבירת חלונות ראווה וכו'.   יש בהחלט  עברה קשה על הסדר ועל החוק.  זאת ראיתי גם בעדה החרדית אשר נוהגת להשתולל לשרוף פחיי השפה ולשבור כל הבא ליד.   שתי עדות שבמהירות משליחות מעל עצמם המשמעת בחברה מתורבתת, שוכחת שהפגיעה, שרפת מכוניות היא פגיעה קשה על בעל המכונית.  ההשתוללות נמשכת ומסלימה!!  יש כמובן סכנה של פגיעה באנשים חפים, שנעים לתומם ברחוב.  אני שואל מה עושים?  לדעתי הגיעה השעה להעביר חינוך על תרבות ההפגנה וגבולות המותרים כדי להביא התנגדות וסלידה מהתנהגות המשטרה.

     ההפגנה עברה גבול המותר וגובלת בפשע מאורגן?!

      פה אנשים שלא מתנהגים בצורה מתורבת, אם כל הצער והכעס, ישנם כללי התנהגות שיש לשמרם אחרת נהפוך לחברה פרימיטיבית המסכנת הסדר במדינה ובטחון החיים.  בכמה העדות הנוהג להתפרע שכיח ביותר לכן צריך להזהיר אותן עדות שהיד הקשה תנחת עליהם במלוא העצמה, והכוונה יש להפעיל נשק חם.  אי הפעלה של נשק מרתיע תגרור התנהגות פושעת והשתוללות בלתי מתקבל על הדעת.  אני מדבר על שתי העדות החרדית וזו ביפה.  

     אי תגובה הולמת תגרור אי סדר ופגיעה בסדריי החיים במדינה.     יש להחדיר  כללים אלה לראשי העדות ולהזהירם שבפעם הבאה המשטרה תשתמש בנשק חם על מנת להשליט סדר.  בעיקר לאנשים השורפים והזורקים בקבוקיי תערה ואבנים שיכולות להרוג בן אדם.  זו תהיה דוגמה לחיקוי גם להשתוללויות אשר מתרחשות סביב הר הבית.  הגיעה השעה להתחיל לדרוש סדר מופתי.  לא מתקבל על הדעת שבשטח הריבון של מדינת ישראל יהיו עדות שלא ממלאות אחרי החוקים והתקנות.  במקרים האלה יש לפעול ביד חזקה כדי להשליט החוק החשוב לחיים תקינים בחברה מודרנית.  חיימוף       

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום ראשון, 30/7/17, 12:56

      בהתבטאות האחרונה ראש הממשלה אמר שהמנהיג האחראי צריך להחליט בקור רוח כי הוא יודע את שהעם לא יודע.  ניחא, אנחנו העם לא ראינו קור רוח, לא ראינו מנהיג חושב, ולא ראינו החלטות של שיקול דעת קר.  אנחנו נוכחנו בפניקה, איבוד עשתונות, ואבדן דרך.  לא ראינו שיקול קר של מנהיג הלוקח בחשבון דברים שהעם לא יודע?  אבל הוא הראה סימנים של נסיגה מבוהלת חסרת התבוננות.  לא רק מה העולם חושב אלא מה העם שלו חושב.  הוא לא לקח בחשבון איבוד הסמכות של עם ישראל על הר הבית.  כבר עשינו טעות איומה עם המסירה של ההר לידיים ירדניות על ידיי משה דיין שלא חשב פעמים "מה אני צריך הוותיקן הזה?"  זו אמירה סתמית המפגינה חוסר שקילה בעומק.  הרצח בהר הבית הצדיק הפעולות שישראל נקטה על ההר.  איש לא היה יכול לבוא אליה בטענה.  זה היה הזמן להשליך הוואקף הירדני לחזרה למקומו.  אין מקום לוואקף שהוא חד צדדי ולא שומר על זכויות היהודים על הר הבית.  אונסקו מכריז הכרזותיו השגויות והמטומטמות ואנחנו מסכימים ולא מדברים בכנסת ישראל על הזילות של הארגון החלטותיו השגויות.   גם הפעם ישראל התבלבלה והורידה גלאיי המתכות בבושת פנים!  כאילו עשתה טעות מבזה!  

      ברגע שהממשלה החליטה לשים הגלאים אסור היה להוריד אותם.  אם הערבים לא רוצים להתפלל על הר הבית שיבושם להם.  זו החלטה שלהם.  לא היה צורך לתת להם להתפלל ברחובות ירושלים אלא מחוץ לעיר וגם לעצור כל הזרמים ששטפו אליה בדרכים, בטרם הגיעו לעיר.  לנו הכוח!   אנחנו ברחנו בבושת פנים.  הערבים השתינו עלינו מגבוה.  מה נשאר לנו מהסמכות שהייתה לנו על הר הבית, לא כלום.  מחר הם יעשו אותו המשחק, כי הצליחו בו. הממשלה ברחה, אחרי שיקול הקר של המנהיג וידיעותיו הנסתרות,שהעם לא יודע!!  הסמכות בידיו של הוואק.  התרגיל המצליח וייעשה גם על העיר העתיקה.   אולי ינסו תרגיל זה על זכותה של ישראל להתקיים?  הממשלה הייתה חייבת לעמוד איתן על זכותנו להגן על ההר ועל השוטרים המגנים עליו.  יש המציעים להתייעץ בירדן כאילו אין לנו שיקול דעת ואין לנו זכות להחליט בירושלים ועל הר הבית.  זה ביזוי של שלטון ישראל בהר ובירושלים וגם בארץ.  אנחנו מדינה ריבונית והחלטותיה חייבות להיות בעלות משקל.  אם הירדנים לא מקבלים שיבושם להם, הם יכולים לבוא להתייעץ בנו ולא להפך.

      קשה לי מאוד לקבל הכרזותיו של ראש הממשלה כהכרזות שנלקחו אחרי שקילה קרה ואחראית!  אנחנו יצאנו בשן ועין, אין לנו סמכות על ההר, אין שליטה, ואין ריבונות.  אנחנו מכריזים קבל עם העדה על זכותנו על ההר ועושים הכל בדיוק להפך?!  אבדנו את הצפון.   

      אני לא שמעתי שהנשיא טרמפ התערב או אמר דבר בסכסוך הזה.  בית הלבן שתק.  ההחלטות היו רק שלנו והם היו רעות.  הכל נעשה בפזיזות כמו שם האנשים לא חושבים אלא בורחים בפחד אימים!  העולם המוסלמי יכול לעשות גלים והאיש הטורקי שמחשיב עצמו לאלוהים לא יכול להכתיב לנו כלום.  האם הגלאים נבנו אחרי שיקול?  איך פתאום השיקול הפך מוטעה והורידו אותם במהירות מטריפה?!!  לא ראנו שיקול קר, זו בריחה מאחראיות והכרזה ריבונית של ממשלה שולטת בעניינים.   יש לי הרושם שהמשפטים שראש הממשלה מעורב בהם מסיטים דעתו ופוגעים בריכוז מחשבתו ומביאים אותו להחלטות רחוקות מהמציאות לא שקולות ולא מציאותיות הפוגעות בביטחון ישראל וסמכותה במדינה ובהר הבית.   חיימוף

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 27/7/17, 17:48

    התנהגות הממשלה והיסוסיה מזמינים השתוללות של הערבים.  הם כבר מדברים שהם ניצחו בקרב על אל אקצה וכעת ממשיכים ביתר שאת כי מבינים שיכולים להקשות ולגרום לממשלה לסגת יותר!  רבותי הממשלה צריך לעשות רגע חושבים.  האם התנהגות שלנו היא נכונה, או היא משדרת פחדנות והיסוס אשר ידחפו הערבים לעוד פעולות תוקפניות.  הם רואים שהממשלה נסוגה מפחד ארצות האיסלם והם מנצחים.  מחר ידרשו ניתוק של עיר העתיקה מירושלים ויעשו מהומות רבות יותר וגם ביטול ההכרה בריבונות ישראל בירושלים ואולי גם בישראל.  הנסיגה הפחדנית גוררת סיבוכים.  הערבים לא מבינים שאנחנו עושים פשרה, אלא שאנחנו נסוגים וזה הרגע להכות.  בדיוק מה שחשב ערפאת לפני האינטיפדה הראשונה.  הוא ראה שרבין מתחיל להסיג כוחותיו והוא הכה חזק.  לא חשוב שהוא שילם מאוחר יותר ריבית ד'ריבית .  המוח של הערים כנראה עובד לא בלוגיקה של האדם הלבן שאיננו מוסלמי.   אף ההסכמים שאנחנו מורידים שערי הגלאים וגם מצלמות ההבטחה הם ממשיכים במהומות ומטיפים להעצים ההתנגדות ולהגיע לעימותים עם צ.ה.ל  לגרום לחיילים פצועים או הרוגים.  הגיע השעה להתחיל לחשוב במלאו הרצינות.  התנהגותם תוביל למלחמה.  לכן יש לעשות החלטות בכובד ראש ומיד.  כצער ראשון בגלל ההשתוללות להשיב מיד שערי הגלאים לחזרה להר הבית ולהתקין מצלמות מתוחכמות.  הם מבטיחים שהערבים לא יעלו להר הבית זו נקודה חשובה, רגע של אמת -- שלא יעלו--אנחנו נמשיך לחיות מבלי שהם עולים על ההר.  אני מזהיר שאנחנו איננו משחק מחבויים אלא מלחמה זעירה שיכולה בקלות להתהפך למלחמה גדולה.

       יש להתחיל לחשוב מה אנחנו יכולים להרוויח מהתנגשות גדולה כזאת.   קודם כל יש לסלק את הוואקף מההר לצמיתות.   ההר ינוהל על ידיי היהודים.  אם הערבים ירצו להתפלל יעשו זאת בכללים שלנו הכוונה הגבלה של כמות המתפללים לרמה הגיונית.  היהודים צריכים לשלוט על הר הבית ולהתפלל  עליו על המשטח העליון וגם לבנות בית כנסת מפואר בו יתפללו כל זרמיי היהדות גם עמים אחרים שיחפצו בכך ללא נוכחות רב חרדי חלילה.  הניהול בידיים של משרד הפנים ללא התחשבויות של זרם זה או האחר.  כל אשר אני כותב איננו הזיה אלא חלום בלהות אשר עומד בפתח.  יש להתכונן ואם כן להכות במלוא הרצינות ללא רחמים.   

       אם נמשיך לסבול מהומות (ואין צורך בכך)  יש לפזר צלפים ולירות על מנת להרוג זורקי  בקבוקיי תבערה ואבנים גדולות שיכולות לחסל אדם או לגרום לנכות קשה.  להשתמש בנבוטות  ולהכות ללא רחמים, לשבור ידיים ורגליים וגם הראש אם צריך.  אנחנו נכנסים בתקופה קשה ויש לפעול בהחלטיות ותוקפנות.   הססנות ורחמנות יגררו הקונפליקט לאין סוף.   אם נחליט לפעול בכוח יש לשעות זאת בכוח רב ובנחישות להצליח ולהגיע לסטטוס שאנחנו היהודים יכולים לחיות בארצנו.  אני לא ממרגיש נוח בארץ בארצי שלי שבאתי כדי לחיות חיים שקטים וכל הזמן יש מהומות והתנקשויות, יש להגיב במלוא הרצינות וגרימת אבדות בצד השני שיבינו שאנחנו מדברים ביזנס.  צריך לסיים הפרשה הזאת מיד.  את ראאד סלאח יש לשלוחך לבית הסוהר ולשכוח ממנו עד מותו.  האיש שונא ישראל ורוצה חיסולה.  עם כל האנושיות אני לא מוכן לתנאים של נאצים שהורגים יהודים ולא משלמים.  הוא חייב לשלם מחיר יקר בית סוהר עד סוף ימיו.  הוא לא דובר דמוקרטיה, הוא מחלה.   יש להתחיל לבנות כוח מיד וברצינות גדולה.  התגובות חייבות להיות בעצמה לא מתפשרת.  חיימוף

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 26/7/17, 17:34

       אנחנו משחקים משחק פוקר עם הערבים.  בעל העצבים הקשים והסבלניים ינצח.  לכן יש פשוט לתת להם להתבשל במיץ שלהם.  יתרגלו להתפלל לא באל אקצה וזו לטובה.  עם הזמן אולי יעזבו בכלל לא להתפלל בירושלים.  יש לדרוש מהם להתפלל בחוץ לחומות בצד המזרחי, לא להפריע לתנועה של כלי הרכב.   אין להתרגש לחכות בסבלנות הפרי יתבשל וייפול.   כל ניסיון לקצר הליכים, להטיב לערבים מובטח כישלון.  הם כעת בטירוף של "התנגדות"  שיבושם להם, החשוב לא להתרגש ולא לדרוש פתרונות מידיים של קסם.  בעניינים האלה נדרשים עצבים של יהלום וקור רוח  הם ימשיכו אפילו שנה, זה טוב לא יגיע לאל אקצה ופתאום יראו שהיא מיותרת.  אולי יוותרו על הר הבית.  ליהודים  כעת זמן טוב לשינוי הסטטוס קוו המטומטם.  היהודים יעלו להתפלל ובמרוצת הזמן יש לבנות בית כנסת גדול ומפואר כדי שכל פלגיי עם ישראל יוכלו להתפלל שם מבלי השגחה של הרבנות הרשית שראשיה, שאלוהים ישמור מהם, אלא איש של משרד הפנים, פרופ. לדתות.  העיקר שלא יהיו מגבלות דתיות חסרות שחר והיגיון בזמנים האלה.  הכל יכנסו להתפלל בדרכם לאלוהיי ישראל בלי חלוקת גברים נשים, בלי עדות וצבעים ובלי מינים, כולם ביחד אפילו ערבים ובודיסטים יכלו להתפלל לרבות כל פלגיי עם ישראל. חיימוף

     דרג את התוכן:
      2 תגובות   יום ראשון, 23/7/17, 01:20

         אני מניח ששימת גלאי המתכת בהר הבית נעשתה אחרי תכנון קפדני וחשיבה מעמיקה.  האמירות כאילו הממשלה עומדת להוריד גלאיי המתכת תתורגם מיד בעולם וכן בעולם הערבי שישראל איננה שולטת בהר הבית.  הערבים יכולים להפגין עוד מספר ימים והסערה תחלוף.  בעת צורך אין לחסוך ירי חי להשקיט את הרוחות בעיקר לאנשים הזורקים בקבוקיי תבערה ואבנים גדולות בכוונה להרוג .  הערבים יעשו הכל כדי לחלק ירושלים שוב כמו לפני ששת הימים, לכן הורדת הגלאים הוא סימן שהם מצליחים במאבקם.  

         ברגע שהממשלה החליטה אין להוריד הגלאים בשום צורה ואופן.  הם חייבים להישאר שם עד סוף הדורות.  יש להוסיף על כך גם שערי גילאי מתכות בכל הכניסות לעיר העתיקה.   לא יוכל אדם לעבור דרך השערים עם מתכת בכיסו.  הבדיקות חיבות להיות קפדניות ורציניות.  יש לחתור לבניית בית כנסת לכל זרמיי היהדות על הר הבית בחלקו המזרחי צפוני.  אין לשאיר הר הבית נחלה בלעדית של הערבים ולהיכנע להם ולגחמותיהם.  

      מחר הם ירצו לחלק את העיר ויעשו הפגנות והממשלה שוב תיכנע ותעשה מה שהם רוצים מחרתיים יהיו הפגנות נגד המדינה וגם אז הממשלה תיכנע?  הגלאי המתכת חייבים להישאר במקומם ולא להוציאם מהמקום.  החלטת ממשלה על דבר חשוב ועקרוני כזה חייבים לכבד כל הצדדים גם הערבים והישות הפלסטינית.  קודם כל צריך להפסיק להעביר כספים אליה אם היא מפסיקה תיאום הביטחוני.   עבורנו זה שיעור שחייבים ללמוד, עבור המדינה המצב הוא לחיות או לחדול, אין להוריד השערים ויש להוסיף לכל הכנסות לעיר העתיקה גלאים נוספים. חיימוף

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שבת, 22/7/17, 17:24

        יצא ספר נוסף מפרי עטי "מיומנו של מבקר פנימי"  בו אני מתאר איך במדינות מסוימות חברות גדולות העובדות בהן נאלצות לשלם כופר, שוחד על מנת לקבל עבודה, או להפעיל אנשיה ולהכריח המנהל לתפקד.  השוחד הופך טבע שני מושרש במסורת המקום! ידרשו שנים רבות של חינוך על מנת לעקור נוהג כזה.  

         בספרי "הכול מר חלוף אך מותיר עקבות"  אני מתאר איך משפחה, די פרימיטיווית,  מקבלת כלה חדשה וצעירה עבור אחד מבניה, הופכת מענה, מתעמרת ופוגענית אל הצעירה בגלל "שהעזה" "לקח" בנה בכורה לעצמה, משל היא עשתה זאת  בכוחות עצמה ללא שיתוף עם הבן!!

        בשבועות הקרובים יצאו ספרים נוספים מפרי עתי.  אני מנסה לנקות את השולחן לא להותיר עבודות שנכתבו ולא פורסמו או חלקים של יצירות, לכן בגילי המופלג אני ממהר לסיים לפני הנסיעה הגדולה.  אני כבר מריח לאדמה, בלי רגשות חשש, אברך הרגע שכרטיס הנסיעה יוחתם, אבל את שנכתב יש לפרסם.        

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שבת, 22/7/17, 12:25

           הרוצח שחדר לישוב היהודי ביהודה ושומרון היו חייבים להורג.  יש להרוס הבית הוא גדל ולכלוא משפחתו במקומות שונים בארץ או בגדה.  זה צריך לעשות מידית.  אני לא מבין הבית לא היה נעול?  היהודים החיים ביהודה ושומרון חייבים לנעול בתיהם בלילה והכניס כלבים גדולים בבתים וגם לקנות נשק להגנה, כמו במערב הפרוע.  כמובן חייבים לעשות אימונים לדעת לירות על מנת להרוג.  חייבים ללמוד מהמעשה שנעשה לצערי בצורה אכזרית.  אני חושב שצריכים לחסל הוריו אחיו  וחלק גדול ממשפחתו.  זו מלחמה על חיים ומוות לכן יש לפעול ללא רחמים וללא לאות.  להפסיק להתחשב בערבים המכנים עצמם פלסטינים.  הם הורגים אותנו ללא רחמים יש להשיב באותו המטבע בכמות גדולה ומכרעת.  

           במלחמות אם תיהנה חייבים לעבוד בנשק כבד להרוס בתים וחייהם.  אין היגיון להכניס חיילים במקום שניתן להרוס בתותחים.  העולם יגיד שיגיד, אנחנו רואים היום בצרפת הורגים מחבלים ולא לוקחים אותם למשפט גם באנגליה, אולי רק השוודים עדיין לא בינו שפה נלחמים במחלה חשוכת מרפא והדרך לרפא אותה היא כירורגית.   חיימוף

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שבת, 22/7/17, 12:15

           גלאיי המתכות בכניסה להר הבית חייבים להישאר לסוף הדורות, יש להוסיף גם מצלמות צפופות לגלות כל תנועה חשודה.  ישראל תגדיל לעשות לו שמה גלאיי מתכות בכל אחת מהכניסות לעיר העתיקה  ללא יוצא מן הכלל, בצורה כזאת יתפסו כל המנסים להכניס נשק קר או חם למתחם עיר העתיקה.  הערבים צריכים להבין שישראל שבה לנהל את ההר ללא גינוניי טקס.  בלי שום הכרזה ישראל חייבת לקחת אחראיות לכל ההר ולעשות כהחלטותיה.  אין להתחשב בערבים, הם חייבים להישמע לחוקיי ישראל ברגע שנכנסים לירושלים בכלל ובהר הבית בפשט.

            הטמטום וחוסר האחריות שהפגין משה דיין למסור קודשיי ישראל לידיי האויב, גרם לכל הבעיות של היום.  אנחנו צריכים לשוב לנקודת האפס ולשים מסמרות ללא פשרות.  הערבים לא מבינים המושג של פשרה, הם חושבים את שהם רוצים הוא הנכון והצודק ללא התחשבות באף אחד פרט לעצמם.  זאת בדיוק חייבת לעשות ישראל הריבונית בירושלים והר הבית.  יש לדבר עם הנשיא טרמפ ולהסביר לו הכרת ארה"ב בירושלים כבירת ישראל לא מחולקת תשים סוף למלחמות באזור.  הערבים יבינו שאין להם יותר על מה להילחם פרט אם הם רוצים להרוס המדינה בעצמה, אז יהיה לנו הזכות החוקית להרוס מקומות חייהם וגם לגרשם ממקומות שהם ישראל ההיסטורית, כמו חברון, בית אל,   שכם  יריחו וכו'.  מעשים האלה יתנו להם להבין שישראל מתכוונת ברצינות ואין להשיב אדמה שנלקחת מהם לידיהם לעולם.   להפסיק להתחשב בהם ולהיות רחמנים כלפיהם, הרחם לאויב מתאכזר על בניו.  חיימוף  

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שלישי, 18/7/17, 17:13

             מלחמת ששת הימים היה מועד שהיה אפשר לקבוע מצב על ההר שהיהודים שולטים עליו וקובעים סדריי התפילה.   יש לשנות הסטטוס קוו שהו לרעת היהודים.  למשה דיין איש העבודה לא היה מושג מה העם רוצה ומכבד.  הוא מסר ההר לידיי האויב המר והמכחיד, כל קודשיי ישראל.   הדבר היחידי שקושר אותנו לאדמה הזאת.   הגיע השעה לשנות.  הרצח בהר הבית היא הזדמנות לשינוי.  קודם כל הוואקף הידרני צריך ללכת.  אין שום סיבה שמדינה זרה תשלוט בלב עיר הבירה.  שנית הדיבורים של המופתי הקובע שהעובר דרך גלאיי המתכות תפילתו לא תופסת הם התססה לטרור ודחקה להכניס נשק להר הבית.  הוא למעשה אומר שיש להמשיך בטרור!!  זו עילה טובה לשפוט אותו על עידוד טרור. 

             הרצח הוא הזדמנות לשנות הסדר.  הרצח מצביע שהוואקף לא מסוגל לשמור, אולי מעודד לכן ישראל חייב להשגיח על הסדר בהר הבית.  בעתיד יש לחשוב לבנות בית כנסת לכל זרמיי העם בלא ניהול חרדי כמו שבכותל, אשר פוגם ומעצבן.   הכותל חייבים להשאיר פתוח לכל אדם באשר הוא בלי ניהול של רב אלא מנהל מטעם משרד הפנים.  הגיעה השעה לאפשר לכל העם לעלות על ההר ולהתפלל כהוות נפשו.  אין סבה שעם ישראל נדיר רגליו מההר, כמו בימיי קדם יש לשוב על שלושת הרגלים ולעלות ולהתפלל בצד הצפוני מזרחי  הוא נקי מערבים.  הוא יהיה החלק היהודי בהר הבית.     חיימוף 

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שני, 17/7/17, 11:52

             לכל מכריי, אני מודיע הספר החדש שלי יצא לאור ונמצא בחנויות של סטימצקי וצומת ספרים.  אשמח לקבל תגובות וביקורת.   חיימוף  חיים..

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום שישי , 14/7/17, 13:12

              אף פעם לא האמנתי בדו קיום בשלום בינינו והערבים הגרים בארץ.  אם למישהו היו תקוות של שלום בין שני העמים ואפשרות לקיום בשלום וקידמה משותפים הפיגוע שיצא מאום אל פחם זועק בקולי קולות אין סיכוים כאלה.  לעולם הערבים לא יחיו בשלום בעם אחר או עם אחר.  האירופאים מגלים זאת עקב בצד אגודל, אנחנו יודעים זאת כבר מעדן ועידנים.  אין סיכוי ששמן ומים יכולים להתערבב ולבנות תערובת אחידה חלקה.  הדרך היחידה שהערבים מכירים היא שכל אלה בסביבתם יהפכו לערבים מוסלמים ורק אז אולי יהיה שלום הרי זה לא יהיה.   הפיגוע של המרצחים מאום אל פחם זועק ממש זאת בקולי קולות.  האנשים האלה נולדו בארץ, חונכו בארץ, וחיים עם היהודים שנים רבות ונהנים מהדמוקרטיה העברית וזאת התמורה.  

               עבורי יש רק דרך אחת והיא גירוש הערבים מהארץ.  כמובן יפי נפש ומר"ץ. יתנגדו, הרי זה לא מעלה ולא מוריד כהוא זה.  הערבים כבשו את הארץ מתחת לעינו הסגורה של שלטון הבריטי.  הם הרשו לערבים לחדור לדומינון הארץ ישראלי בהמוניהם.  הם הגיעו מעשרים ושתיים מדינות ערב, (גם היום הערבים המכנים עצמם פלסטינים ברצועת עזה זעקו למצרים שהם סך הכל מצרים שהיגרו ממצרים בחיפוש שטח מחייה.)   וחדרו לארץ פרזות והתיישבו סביב ירושלים, מכריזים שירושלים היא עיר ואם ערבית!!!   מה אפשר לטעון נגד שקרים בוטים

            כאלה?  והנה עכשיו הרצח בהר הבית מבוצע על ידיי ערבים ישראלים!   איך אפשר להאמין להם?  אם חבר שאתו שותים קפה באה והורג חברו היהודי מפני שהוא יהודי?!   האפשר לסמוך על דיברתם? לא ולא רבתי.    

            לדידי נשארה רק דרך אחת שהיא הבטוחה והטובה ביותר יש להתחיל ללחוץ על ערביי ישראל החיים בתוכנו ולכוונם  להגר למדינות ערב.  יש מספיק מקומות בעולם הערבי והאיסלמי שהם יכולים למצוא מקומם שעזבו לפני שנים.  שם ירגישו טוב לא יהיה צורך להילחם עם היהודים, ולא ידרשו דבר מאתנו ולא  יחלקו דבר אתנו.  זה כמובן אפשר לעשות על ידיי שכנוע וגם  

            על ידיי דחיפה קלה.  אני בטוח אין לנו העברים בארץ ולערבים החיים אתנו דרך משותפת.  הערבים תמיד ימצאו סיבה להרוג יהודים.   הדרך הטובה ביותר עבורם ועבורנו שניפרד לעלמים.  זו לא ארצם, הם כבשו אותה בכניסה שלא ברשות בסגירת עיניי הבריטים, שלא כל כך אוהבים יהודים.  האירופים קבלו פליטים, חשבו שהם מקבלים יהודים שישתפו פעולה ויעשו הכל להתקבל בחברה, ויעבדו חזק יותר למצוא הם יגלו אם לא גילו עד עכשיו שהכניסו צפע בביתם.

               אני מתנדב להקריא בירכת הדרך שתהיה להם קלה.  הם יברכו הרגע שמשתחררים מקרבתנו ולא יתחשבו יותר ביהודים,  יהיה להם קל יותר לחיות בין אחיהם שמבינים אותם, מדברים שפתם ומשתחווים לאותו האל.   יהיו רחוקים מהיהודים שנות אור ויהיו מאושרים.  הם לא קולטים שפה מדינה של יהודים והכללים הם של היהודים והם חייבים להתאים עצמם להם.  לא יהיה שאנחנו נתחשב בתפיסות עולמם, אף שיש המנסים ללא הצלחה.

               הרוצחים מאום אל פחם חתמו על גט כרתים, האומר "אנחנו לא רוצים לחיות אתכם בשלום ביחד, אנחנו רוצים אותכם מתים."  זו האמירה של הרצח.  כל החמולה ג'ברין יש לגרש מהארץ בכוח הזרוע.  הם חמולה גדולה שהיו צריכים לדעת מה מחירו של רצח שוטרים שלא דרשו מהם דבר ולא פגעו בחופש שלהם.  הם חייבים להסתלק מהארץ לתמיד, אין מקום לעדה מכחידה כזאת בינינו בארץ שרוצה שלום.   הם ימצאו את השלום בארץ ערבית שכנה או רחוקה אבל לא בארץ היהודים.    חיימוף    

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום רביעי, 12/7/17, 13:16

             יש טעות גדולה בבניית מעונות עבור נשים מוכות.  זה כמו רותמים העגלה לפני הסוסים.  הסובלת היא האישה המוכה.  היא לא צריכה לברוח, אלא לקחת הבעל המכה ולהכניס אותו לבית הסוהר ללא משפט מידית.  האדם הסובל לא צריך לברוח מהפוגע אלא הפוגע חייב לאבד מקומות בחברה ובביתו.  מה שעושים כיום מוצאים האימא מהבית, מרחיקים אותה מילדיה, מעבודתה, מהסביבה וחבריה ומכליאים אותה במעון שאין הרבה מה לעשות.  היא כאילו מוגנת, כאשר למעשה היא כלואה בבית הסוהר והמכה מסתובב חופשי בעולם ועושה העולה ברוחו.  יש בכך אי צדק משווע.  הסובל נכלא והעובר על החוק מסתובב חופשי, כאשר נשמרת לו הזכות כאשר האישה תשוב הביתה להכות אותה שנית או אפילו להרוג אותה.   יש להחליף את היוצרות לחלוטין.  האישה צריכה להישאר בבית והבעל המכה להכניס ל"מעון"  סגור ומסוגר לזמן ארוך.  האישה תשוב אל חייה, עבודתה, חבריה ותשגיח על ילדיה.   בזה אני רואה הרבה יותר צדק מאשר עושים כיום, כאשר מענישים את האישה ומשחררים הבעל מחובותיו כלפי המשפחה ואשתו.   בבקשה להתחיל לשנות תפיסות העולם ולהעניש הגבר המכה ולא האישה הסובל.    חיימוף 

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין