כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 8/2017

  0 תגובות   יום שלישי, 29/8/17, 13:04

     האדישות המוזרה של שר החינוך בנט מורידה יוקרת האוניברסיטאות לעפר.  הרוצה ללמוד באוניברסיטה איננו יכול להעמיד תנאים על הדרך בה יש ללמדו, וגם מי ילמדו.  באוניברסיטה עובדים גברים ונשים ומגיעים לרמות גבוהות בגלל יכולותיהם ומקוריותם.  הם מלמדים דור הבא מה עושים איך עושים ואיך מתקדמים במדע.  והנה באים חרדים ללמוד, כי הבינו שאין התקדמות בחיים ללא הידע הדרוש, ומעמידים תנאים בלתי קבילים לאוניברסיטה.  מורים לא נשים, ללא נוכחות נשים ומחר ירצו שנילמדם דברי קודש ולקבל דרגה אקדמית!!  אני מקווה מכל לבי שאני טועה.  מתפקידו של שר החינוך הוא לעמוד על התנאים של האקדמיה.  לא להוריד רמתה עם גירושם של הפרופסוריות והבנות שרוצות ללמוד כדי לרצות קבוצה אנטי ישראלית שנואה ושונאת המדינה ושורפת סמליה.  האקדמיה חייבת לעבוד ולהתנהג בהתאם למקובל בעולם ולא לפי דרישות החרדים שאין להם מוסג ולא כלום על חיי למידה מדעים.  

      על שר החינוך החובה לדאוג ליוקרה של האקדמיה ולהסביר לאנשים האלה מה פירושה של המלה.  תנאים מגבילים גורמים להצרת צעדיה ודילול יכולותיה.  ישנם נושאים בהם נשים הגיעו רחוק מהגברים אז הן לא תלמדנה את החומר שהם מפתחות?!!   הטמטום זועק לשמיים.   זו השפלה והורדת קרנה של האקדמיה בגלל דרישות חסרות שחר של קבוצה חסרת הבנה של חיים ודרישתם, סגורים בדלת האמות של דברי קודש .  הם רוצים ללמוד שלא ישנו התנאים והרמה הנדרשים באקדמיה.  הכניעה לחרדים היא לא לטובת האקדמיה, לא למדינה ולא לרמה המדעית.  זו נסיגה מסוכנת שמורידה הרמה המדעית וחופש העיסוק באקדמיה.  שר החנוך בנט חייב לדאוג ולשמור כבוד של האקדמיה כדי לשמר רמתה המדעית החשובה מכל בעולם המדע.     חיימוף  

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שבת, 26/8/17, 13:00

     לפי המדווח שטלוויזיה הם נוהגים מנהגים של שנאת המדינה ונגדה בצורה מפורשת?!   אם הממשלה שמה לב על ההשתלשלות הזאת?  אנחנו לא צריכים אויב שני ממי שצריכים להיות אחינו!!??  אני לא שייך להם הם עושקים העם ומתנגדים למדינה.  לא למדו דבר מהמלחמה והגולה.  הם ממתינים למשיח שלעולם לא יבוא, זה הם לא קולטים.  הם חיים במין חלום מטמטם שאין לו שחר מודרכים על ידיי מורים נבערים בכל אשר נדרש מאדם משנים הללו.   מדוע אנחנו צריכים לפרנס אותם?  הם לוחמים נגד המדינה אז הם גרועים יותר מהערבים שחיים בינינו.  אני לא אצטער אם יחליטו שהמדינה לא שלהם ויעזבו לאן שהם רוצים אפילו לקוטב הצפוני, אני אומר ברכת הדרך.  

   ההתנהגות שלהם משניאה אותם לעם.  אני מודה התנהגותם ודרישותיהם וחוסר התועלת שהם מביאים למדינה גורמים לי מחשבה שנייה של התנגדות להם בכל תוקף.  התחלה היו מוזרים בעייני, כעת כאשר אני מכיר אותם הם ספחת שחייבים להיפטר ממנה.   אני כאזרח משלם מסים למדינה כל אורך חיי בפרודוקטיביים מתנגד לשלם להם כסף רק על כך שהם קיימים, הם לא תורמים דבר.  צריכים להזמין מוריהם ולהסביר להם שהדרך בה הם הולכים לא תוביל אותם לכלום. הם יהיו פושטי היד מחר מבקשי נדבות בגלל מחסור בלחם.

      הם חייבים להתחיל ללמוד מקצועות מפרנסים ולא משגיחי כשרות עושקים.   החסידות סיימה דרכה עלי אדמות.  אין צורך יותר ממנה וודאי לא בכמויות אדירות כאלה.  יש ביניהם המייחלים שכל עם ישראל יהיו אברכים!!   מי יפרנס אותם, מי ישמור על המדינה, מי יקדם אותה בעולם עוין זה.  להם אין תשובה חותכת עבורם היא גלגול עניים לשמיים והם מצפים מבורא העולם תשובות.  הם מאמינים שהוא דמות שאפשר לדבר אתה לפגשה פנים אל פנים וזאת במאה העשרים ואחת!!!  

     הלאה החסידות, כל החסידויות חסרות השחר וההיגיון הבריא.  חיימוף 

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שבת, 26/8/17, 12:43

       מדינת ישראל נשלטת ומנוהלת על ידיי הכשרות.   עליה יקום וייפול דבר.   בימים שלנו ישנה רפואה וטרינרית מעולה היכולה לשמור על הכשרות של הבשר לעילה ועילה.  הרבנות הממונה על הנושא הזה עושה ממנו מקור לעושק של העם.  מאשר פורסם התכנית "הכל כלול"   של גב. סיוון של ערוץ עשר רואים שהכול מתנהל בחדרי חדרים.  הדרישות לתשלומים בתחילה הם צנועים ועם הזמן עולים הרבה מונים ומוכפלים.  משגיח הכשרות במסעדות עולה הון, כמובן עלות אשר מועמסת על כתפיי הלקוחות וזה מיקר הרבה מנות שמוגשות.  מה שבחו"ל עולה מחירים סבירים פה עולה משל אוכלים זהב.  

       במשגיח נמצא במקום עבודתו מספר רגעים ונעלם!!   המשכורת משולמת במזומן ללא קבלות, מטעמים מובנים.  המשגיח עומד על קוצו של יוד על כל פרט לא חשוב להעצים חשיבותו וחשיבות הכשרות.  לעתים נדרשים שני משגיחים המעלים מחיר הכשרות לעמדה שמסעדה רגילה לא יכולה לעמוד ופושטת רגל.  הכשרות הופכת מחלה שלא ניתנת לריפוי כי היא מקור פרנסה של טפילים רבים מאוד.  הרבנות בעצמה מתקיימת בעיניי העם על ידיי  על הדקויות של הכשרות.

       למעשה המשגיח מעמיס על עצמו האחראיות על ניסיון המסעדה והניקיון של האוכל, דבר שאין לו עליו כל מושג.  הכשרות של שחיטת הבהמות היא מספקת לכל העם.  אין צורך במשגיח כשרות בכל מסעדה ולעתים שניים!!   רופאים הווטרינרים יכולים לעשות עבודת הכשרות במסעדות וגם במשחטות.  הם יודעים יותר מאשר המשגיחים אשר לומדים מספרים שעבר עליהם הקלח.  ניקיון האוכל חייב להיות באחראיות של בעל המסעדה ואם הוא לא עומד בסטנדרטים הנהוגים במדינה ייתן את הדין כמקובל.   

       יש להפריד הדת מהמדינה ולהכריז על מסעדות נקיות אפילו לא כשרות ואנו נחזק אותם יותר מאשר הכשרות חסרות השחר.  כפי שהיא מצטיירת בתכנית הכשרות היא פרסה מרה עבור העם.  הכשרות של כל מסעדה לפי גחמותיו של הרב במקום היא שטות שאין למעלה ממנה.  הניקיון הוא יסוד המזון הציבורי ובריאות המזון הוא על אחראיות בעל המסעדה שחייב להיות מאומן במקצוע המסעדנות.  הכשרות היא מעמסה בלתי נסבלת וכבדה על כתפיי העם.  מספיקה כמו שאמרתי הכשרות במשחטות וזה הכל.  לשחרר השוק של המזון מטלפות של המשגיחים אשר חיים עליה ועושקים את העם.   חיימוף

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 23/8/17, 12:04

       מוטה גור בששת הימים הכריז "הר הבית בידינו"!   מה קרה אחר כך אנחנו יודעים.  הממצא הארכולוגי היחידי בעולם של היהודים נמסר לידיים ערביות אויביי מדינת ישראל.  שהם אויב אנחנו רואים בהתנהגות של מלך עבדאללה השני.   בחור ישראל נדקר לרצח על ידיי ערבי שהיה צריך לעובד אצלו ולמזלו הוא הצליח להתגבר והמלך לא מחזיר השגריר לממלכתו ונוהג כמו אנחנו אויבים ולא השבנו אדמות שהם ישראליות לידיו.

        הוא נוהג בגסות וחוצפה, משל לא יודע מה היו התנאים ברגע של האירוע.  אבל זה הרגע שאנחנו יכולים להשתחרר מחיבוק הדוב הירדני.  את הוואק יש לשלוח הביתה.  השליטה בהר הבית חייבת להיות בידיים ישראליות.  שיהיה מלחמת דת!  מה היה בששת הימים וביום הכיפורים, מלחמת טיול, גם דת ושנאה תהומית.   היהודים חייבים לעלות על הר הבית וגם לבנות עליו בחלק הצפוני מזרחי בית כנסת גדול ומפואר שלא יישולט (לא יהיה בשליטת החרדים) על ידיי הממסד הדתי הקיצוני.   היהודים חייבים לעלות על הר הבית, די עם ההפקרות הזאת.  חיימוף 

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום רביעי, 23/8/17, 11:55

        במאה עשרים ואחת אנחנו עדיין סובלים הפסקות של בית הדין הרבני בנושאיי הגירושין.   אנחנו מדברים שאנו מדינה דמוקרטית אבל מפקירים זכויות האישה הדתייה.   הבעל נכנס לבית הסוהר, מטופל במקום מוגן, מקבל אוכל ומתפלל (מה הוא עושה בדרך כלל, אותו הדבר)  ולא מפרנס משפחתו והאישה לא מקבלת גט!!!   המדינה מפקירה זכויות האישה.  יש לקחת נושא הגירושין מבית הדין הרבני לבתי המשט האזרחי אשר יביא צדק ובסוף הגירושין יסתדרו.

         הגירושים הם הליך בו שני הצדדים אשר נקשרים בברית הנשואים משתחררים אחד מהשני.  בגירושים הדתיים הקורה הוא בדיוק להפך.  האישה הופכת להיות שפוטה לבעלה.  גורלה נתון בטוב ליבו של הבעל.  גם אחרי הגירושים המשפילים האישה ממשיכה להיות קשורה תחת שליטתו של הבעל!!  היא לא יכולה לבנות לעצמה חיים, לא יכולה לפרנס משפחתה ולא להתקדם בחיים.  הבעל הפרזיט עדיין תלוי על צווארה.  

         מדוע מדינה דמוקרטית מרשה ביזוי כזה?!   איפה הכנסת?  חיימוף   

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שלישי, 22/8/17, 17:23

         בכתבה שכתבתי קודם הסברתי מה קרה עם שלושת הספרים האחרונים שיצאו בהוצאת הדובדבן בקרית ביאליק.   אם יש מכרים אשר קנו הספרים האלה הצעתי קודם להשמיד, אבל אחרי חשיבה אני חושב שטוב יותר להשיב אותם לחנות ממנה קנו שהיא תשיב הספרים להוצאה.  זה יהיה טוב יותר כי ההוצאה תלמד לקח.   חיימוף

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שלישי, 22/8/17, 12:38

           קרה אסון שעליו אני רוצה לדווח שכל מכרי.  בשלושת הספרים האחרונים, אשר  הופיע בהוצאת הדובדבן בקרית ביאליק  התגלו שגיאות ותקלות קשות בעריכה.  שלושת הספרים הם:1  והמוות נעל שעריו, 2 הכל בר חלוף אך מותיר עקבות, ו3 מיומנו של מבקר פנימי.   כל אחד שיש לו ספר כזה שישמיד אותו.  שלושת הספרים יעברו עריכה ותיקונים מחדש כדי להביא אותם למצב ראוי לקריאה.  זאת אני מבטיח.  הסליחה אתכם, אני כואב ומדמם.   חיימוף 

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום שלישי, 22/8/17, 12:30

            במו ידיה הממשלה יוצרת פושטי היד העתידיים.  אלפי חרדים צעירם מצטרפים לישיבות ולבתי הספר החרדים וגורמים ליצירת אנשים נבערים בפרטים החשובים לחיות החיים של היומיום.   הלימוד בישיבות הוא להפוך למתבטל מורשה על ידיי ממשלת  ישראל.  זה מקצוע אשר קיים אך ורק בישראל.  האזרחים נאלצים לסבול גחמה המשפילה הזאת והמייקרת חיינו בגלל נוחיותו של ראש הממשלה שצריך אצבעות ממושמעות באצבעות בכנסת.   כנראה הוא לא מבין או מתעלם מהתולדות שתבואנה עוד מעט עם הכמות ההולכת ועולה של בטלנים.  

            כל אברך מתחיל ליצר ילדים מגיל שמונה עשרה ולא מפסיק עד גיל חמישים.    הוא מוליד חמש עשרה או שש עשרה ילדם וכל אחד מהם מוליד חמש עשרה או ששערה ילדים וכך הלאה. ההתרבות שלהם היא בתור גאומטרי ומתקדם בקצב מסחרר.    פעם רוב הילדים מתו ממחלות וסיבוכים, היום בגלל הרפואה הילדים,  גם אלה שהיו מתים כבר בלידה היום שורדים בחיים.  לכן ההתרבות היא גדולה ובלתי מתקבלת על הדעת גם מבחינה המשאבים של המדינה.  עוד מעט כל האזרחים יעבדו רק כדי לפרנס הבטלנים האלה, אשר חושבים עצמם מורידים כוכבים מהשמיים ועובדתית הם לומדים אמיתות שעבר עליהם הקלח, אשר נכתבו לפני אלפי שנים  מבלי שעברו חידושים ובקרה מחודש.   

            הם חושבים עצמם לעגלה המלאה והמלאים וכל שאר ישראל ריקים, כאשר האמת היא בדיוק להפך הם ריקים ביכולתם להתמודד עם דרישות החיים הזורמים כעת בעולם.   יש להגביל מספרם מידית.  להסביר להם הצורך בהגבלת הילודה ולהביא אותם להתחיל לעבוד עבור פרנסתם הם.  אנחנו האזרחים הישרים לא חייבים לפרנס אנשים שחושבים עצמם נעלים בעם ולא מוסיפים דבר לחייו ולרווחתו.  

            הגיעה השעה להפריד המדינה מהדת.  ההדתה של המדינה היא אסון מהלך.   החרדים בסוף יבינו זאת כאשר לא יהיו יותר מפרנסים שקטים.  כולם יהפכו לחרדים חסרי תועלת  וזה יהיה סוף המדינה.  הם לא מבינים את החיים, לא עושים דבר למען המדינה ורק גוזלים משאבים ומייקרים חיי האזרחים.   חמישה מיליארד שקל וודאי ימצאו מקום איפה לסייע לחיים נוחים של העם, ללימודים, לרפואה, לפיתוח וסתם חיים נוחים יותר לכולם.  

         ההשתלטות שלהם בחיים במדינה תוביל לירידה כוחה הכלכלי, המדעי, והכוח להתגונן.  פשוט עצוב לחשוב על העתיד העגום שמצפה לנו בעתיד הקרוב.   הממשלה יודעת זאת ומתעלמת כדי לא לפגוע בקואליציה, כאשר היא עצמה בנויה מאנשים, אשר לא מתחשבים בחוקים, גוזלים ומועלים באימון, כמו שר הפנים שהוא הראש ש"ס.  

            ההפרדה של הדת מהמדינה היא צו השעה.  זה דחוף כי ההדתה הולכת ומתקדמת בקצב ממאיר שיעלה בחיי המדינה.  היא לא קיימת כדי לפרנס הבטלנים האלה (כך הם מאמינים)  אלא כבית לאומי של כל עם ישראל באשר הוא.  אם ימצא במצוקה שעריה של ישראל תמיד יהיו פתוחים.  החרדים סוגרים השערים האלה כי גוזלים משאביה לבטלה ולימודים שלא נותנים דבר למדינה.  

             להתחיל לסגור ישיבות ולהקטין מספר הלומדים בהם.  הילדים חייבים ללמוד מקצועות ראליים, אשר יסייעו להם לחיות וגם לסייע למדינה.  חיימוף     

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שישי , 18/8/17, 17:51

             אולי הרב רוזן רוצה להצטייר כאיש ההולך אחרי התורה, אך הוא נאצי.  הוא הולך אחרי דוקטרינה של גזענות מבלי להבין עומק הבעיה.  הוא איש נבער, אין לו בדל מושג ביולוגי ומכריז אין לעבור על פשעו של השר בנט הלקח לו מזכירה לסביט!!!   האיש אולי רב מלא רצון להיות  צודק, אבל למעשה הוא זועק הכרזה מוכרת ישנה מסמרת שיער  "היהודים למוות, פתרון הסופי."  הבחורה שאינני מכיר, איננה אשמה בטעות הביולוגית אשר הטבע עשה.  זו הכרזה מטומטמת שמצביעה שהרב לא למד ביולוגיה, לא מכירה אותה ולא יודע רבגוניותה.  הכרזתו היא כמו לומר כל קצריי הגובה לא יכולים לשמש מורים!!!  זה טיפשי!  נכון?, זה אשר הכריז הרב המכובד.

             ההתנהגות של הדתיים שלא רוצים לשמוע קול נשים שרות, או אישה שרה בפני גברים (קול אישה ערווה!).  כל ההכרזות שאלה מקורם באמונות, אשר התפתחו לאורך השנים בעיקר בקבוצות דתיות, אשר הפכו לדוקטרינה גזענית של שנאה חסרת בינה.  החרדים עד כדי כך "רעבים"  שלא מסוגלים לעמוד במראה של אישה או לשמוע קולה?  ישפכו זרעם רק בהסתכלות?!  אין בזה הבנה ולא הסבר הגיוני, אלה אמירות של אנשים שונאיי נשים, אולי בעצמם "עליזים" שלא הכריזו על עצמם ככאלה, אשר קבעו קווים חסרי בינה.    

             מתבלט מומנט של חוסר למידת ביולוגיה.  האם מישהו היה יכול לתאר לעצמו פרו ורבו ללא נוכחות אישה?  החרדים הפכו הדמות החשובה, אין כמוה של האישה, למשהו מגעיל ובזוי הזועק חוסר הבנה, מעובר שנאה תהומית.  בחסידות גור האימא לא יושבת עם בניה לאכול!  היא מולידה אותם, מגדלת אותם והם הופכים חשובים ממנה!  כמו אצל הערבים הבת או האחות חשובה פחות מאשר הגברים בבית ואם הם קובעים משהו היא חייבת לבצע משל אין לה שכל ולא דמות עצמאית.  אצלנו מנדים אצלם הורגים, האח הורג את אחותו שלא מוכנה להתחתן עם גבר מבוגר מופרע, כי הוא נתן כבר מוהר הכסף למשפחה, בלי לחשוב לרגע שהם דנים אותה לחיים אומללים כל חייה, משל היא לא בן אדם, אלא בהמה למכירה!

             אותו הדבר בתי הדין הרבניים גוזלים זכויותיה של אשה שרוצה להתגרש, או מוכנים לקבור אותה אם היא רוצה לשוב בשאלה?  היא לא יכולה לראות ילדיה, לא לחנך אותם!!!  זה לא ימיי הביניים זו אינדוקטרינציה שחורה נאצית,  גזענית שחורה משחור, שמתקיימת במדינת ישראל והמדינה סוגרת עיניים!  הגירושין הם בטוב לבו של הבעל, שבינתיים מתחתן עם אישה אחרת מוליד ילדים לא מסכים לתת לה גט וגונב נעוריה של האישה, כדי שהיא לא תוכל להעמיד צאצאים עם גבר אחר והרבנים "נטולי" כוח להושיע!! זה פשע.  אדם כזה יכולים להכניס לבית הסוהר או להלקות אותו שלוש פעמים ביום , הוא הורג אדם חי ושורף עתידו.   התופעות האלה מקורם בהתפתחות מאוחרת של התורה על ידיי רבנים שחורים שלא מסתכלים אל האישה כאדם אלא אביזר לשימוש לפי רצון  ומתעמרים עליה, ומדינת ישראל הנאורה ממלאה פיה מים!!  

             אני לא מוכן לקבל טיעון שכל זה דת!  הדת היא התרגום של רב שחור כמו הרב ישראל רוזן.  זו תופעה גזענית הגוזלת זכויות האדם וחירותו במדינה דמוקרטית.  בתוך העם הזה קיימת קבוצה המתנהגת כאוטונומיה, אשר לא מתחשבת בחוקיי המדינה ולא ממלאה אחרי דרישותיהם , אשר נחקקו על ידיי כנסת ישראל.   המדינה שותקת כי הם בקואליציה!!  

              כבר כתבתי במקום אחר החסידויות היא בטלה באישור המדינה ושתיקתה, שלא תורמת דבר חיובי למדינה.  הם מתפרנסים מדמה שמוצצים ממנה בהסכמתה.   יש להוציא אותם מחוץ לחוק.   הם נוגים כפרזיטים שחיים על חשבון העם העובד.  הם חייבים ללכת  לעבוד ולהתפרנס וגם ללמוד מדעים שיכולים להביא תועלת קודם להם ואחרי זה גם למדינה.   אם ירצו ללכת לגולה (הם לא יודעים מה זה וודאי לא עכשיו הגולה האיסלמית) אני אומר תפילת הדרך.  

              אמירתו של הרב ישראל רוזן היא נציזם טהור הפוגע באדם אחר בגלל פגם מהטבע, כי כתוב כך "במאיין קאמפף",  התורה שמעוותים, שנכתבה לפני אלפי שנים שלא ידעו מה זה ביולוגיה ומה זה רבגוניות של הטבע.    חיימוף

              

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שישי , 18/8/17, 09:27

              אנחנו מדינה דמוקרטית, אך זה אינו אומר שצריכים לתת למחבלים פרס.  אף שבית הסוהר הוא עונש כבד בגלל עסקות המחבלים משתחררים מוקדם וחוזרים לסורם.  הדרך הטובה היא להוציא אותם להורג בדרך הזו או האחר ולא להשיב גופותיהם למשפחות, אלא לשרוף אותם לפזר אפרם בים.  המשפחות לא מקבלות כל עונש.  קראתי שאשתו של ראאד סאלח הבטיחה שהיא תמשיך בדרך בעלה!!  לכן יש להעניש גם המשפחות.  המינימלי שאפשר לעשות הוא לקחת מהם תעודות הזהות, שנית לאסור עליהם להגיע לישראל ולעבוד.  הבתים יש לדאוג שלעולם לא יבנו.  באום אל פחם החמולות מהם יצאו שלושת הרוצחים בהר הבית חייבות לאבד תעודות הזהות ולא לתת להם לעבוד בארץ.  עצם העובדה שהם מסתובבים בארץ הם כבר מהווים סכנה בפוטנציה ויכולים לפגוע אנשים אחרים.

              אנשים אשר מביאים דעתם נגד המדינה יש להראות להם את הדלת שייזבו  לצמיתות כמו ח"כ חנום זועבי, אשר מדברת נגד המדינה ומסיתה.  כל מסית יש להרחיק לצמיתות מהקהל ואם אפשר להוציא אותו מהמדינה.  הגישה של התחשבות והומניות יוצאים בהפסד.  אנשים שהשתחררו בעסקה קודמת עם החמס שבו לפגוע ביהודים.  הערבים הם אויב בתרדמה אשר מצפה לרגע להכות.  אין לי רצון להיות קרבן במדינה שלי.  הגעתי מהגולה אני רוצה השקט של מדינה בשלום.  הרחמנות שלנו גורמת להם להתנהג בצורה ברוטלית ופוגענית ביותר.   הדמוקרטיה היא בשביל שלום לא למלחמה.  בעת מלחמה יש לנקוט יד קשה ולא מתפשרת.  במבצע "סלע איתן"  הייתה מנה גדושה של התחשבות ואנחנו רואים שלא הרווחנו דבר הם ממשיכים להתכונן למלחמה הבאה.  אם היינו הורסים את הרצוע ופוגעים גם באזרחים יבינו שלא כדאי להם.   המלחמות נמאסו מאוד.   אני מבין המדיניות הערבית אבל הגישה שלנו היא מוטעת.

              גם עכשיו אני חוש שהוצאת גלאיי המתכת מהר הבית פגעה בעמדה שלנו על ההר.  אין להתחשב בירדנים כי הם לא מתחשבים בנו.  המלך הוא תוקפן ובוטה עד ....  את הוואקף יש לשלוח הביתה. אנחנו צריכים לנהל את ההר ואז יהיה שקט.  אני יודע שיהיו בעיות, אז מה בששת הימים לא היו בעיות?  אם נשיב ניהול ההר לידינו יהיה שקט.  זאת יש להסביר לנשיא טראמפ  הכרה בירושלים כבירת ישראל הנצחית ולא מחולקת תשים סוף למלחמות כי הערבים יבינו שאין דרך להשיג פיסת ירושלים.  גם כך אני מקווה שלעולם לא נוותר על חלקים של ירושלים.   חיימוף

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום חמישי, 17/8/17, 11:48

              לא זכור לי שישנה עוד מדינה בעולם שיש לה שתי מערכות משפט כאשר אחת נשמעת לחוקי הדמוקרטיה והכנסת והשנייה אוטונומית וסוברנית לא נשמעת לחוקיי המדינה ולא מתחשבת בדמוקרטיה!   אין ספק שקיום בית הדין הרבני הוא כתם שלא ניתן לנקות.   בבית המשפט האזרחי נשמרים חוקיי המדינה זכויות הפרט וחופש הדיבור הם נר לרגליי הדמוקרטיה והנה קיימת מערכת שלא מתחשבת ביסודות האלה וחופש האישה נרמס ברגל גסה.  

              בחסידות גור האישה היא אביזר כמעט ללא זכות דיבור והחלטתה עצמאית.  אם חלילה מחליטה להתגרש היא נזרקת לכלבים.    אין לה זכות לראות ילדיה ובעלה הוא השליט הבלעדי בחזקת רודן שאין לערער על החלטותיו ורצונותיו ועוד יותר על גחמותיו.  במאה העשרים ואחת אנחנו נחשפים לשפיטה שעברה עליה הכלח, ושורשיו הי שם לפני אלפיים שנה!!  

               התנהגותה של חסידות גור כלפיי נשותיה היא גובלת בדריסה על זכויות הפרט וחירותו ומדינת ישראל מרשה התנהגות של ימיי הביניים במאה עשרים ואחת.  החסידות הזאת צריכה להיות מוצאת מחוץ לחוק ולאסור קיומה.  בכלל החסידות כתופעה אבדה זכותה להתקיים.  החסידות הפכה הצדקה לבטלה ועושק של אנשים אחרים.  המדינה מפרנסת אנשים שלא מתפרנסים ולא משלמים מסים, שונאים אותה ורומסים זכויות האישה במצח נחושה ומתקיימת בגלל היותה בקואליציה.  האם קיומם בקואליציה מצדיקה התנהגות רומסת זכויות הפרט ומלמדת בטלה וחיים על חשבון אחרים?  הגיעה השעה להחליט לסיים קיומן של כל חסידויות אשר לא תורמות דבר פרט לבטלה מאושרת על ידיי השלטון שמקבלת אותם כמרכיב בשלטון.  במאה העשרים חייבת להיות מערכת משפט אחת פרוגרסיבית הנותנת שיוויון בין המינים ושופטת לפי החוקים של כנסת ישראל.   השופטים הם רבנים שאין להם מושג על השינויים במודרנה והזכויות בכלל.  הם תקועים בספרים שמביטים לאחור ולא לקדמה.  חיימוף

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום רביעי, 16/8/17, 14:22

               הופתעתי מקיום העבדות בחסידות גור.  ראיתי תכנית בטלוויזיה ערוץ שתיים.  בחורה מתחתנת בלי להכיר חתנה, זה שידוך.  היא הופכת להיות שפכתו לדרישותיו וגחמותיו.  במקרה ויש גירושין וזה נעשה בבית משפט דתי לאישה אין כל זכויות.  היא מאבדת זכותה לראות ילדיה, אשר עוברים אינדוקטרינציה שחורה כאשר לומדים שאמם היא זונה חוטא וכל הסופרלטיבים הידועים בשפה החרדית לאישה שמחליטה לחזור בשאלה.

                היא הופכת מוקצת ואין לה כל זכויות על הילדים ועל צורת חינוכם.  הם רכוש האב אשר בינתיים מתחתן עם אשה אחרת אשר מגדלת ילדיו.  לאישה אין לה זכות על פרטיות או להביא דעה משל עצמה.  הבית מתנהל רק לפי דרישות הבעל שהיא כמעט ולא מכירה ואין לה כל יחס אליו.

                אלה תנאים של עבדות של האישה המאבדת זכותה לראות ילדיה.  אינני יודע האם קיים בית משפט חילוני כזה שאוסר לאם להתראות עם ילדיה.  מדינת ישראל מרשה שלטון סוברני בתוך שלטון המדינה!!  החרדים חיים לפי חוקיהם, שופטים לפי חוקיהם ומתנהלים לפי חוקיהם.  החוקים של מדינת ישראל הם בגדר עצה ולא חובה למלאם.

               קשה לי להבין איך מדינת ישראל סובלת אפליה  קשה כזאת בדמוקרטיה כאשר אישה כל שהיא מאבדת זכויותיה בגלל השתייכותה למגזר כל שהוא שאיננו נשמע לחוקיי המדינה!  לדעתי בתי הדין הדתיים אין להם זכות קיום במדינה דמוקרטית.  כאשר בית הדין הרבני מראש גוזר איבוד זכויות לאישה וזכויות יתר לגבר, איפה השיוויון  הדמוקרטי לפני החוק?  מדינת ישראל סובלת זאת בשקט!!! כי הם בקואליציה!!!!

                עם הזמן החרדים וכיפות הסרוגות יהיו הרב במדינה ולא רחוק הזמן שראש המשלה יהיה משורותיהם.  איך המדינה תיראה?  האם מישהו מעלה על הדעת מה יקר?   הדתיים לא לומדים מדעים, לא יהיו בתי ספר חילוניים, לא מדע ולא טכנולוגיה.  המדינה תלך לאיבוד מעצם אי יכולתם של האנשים האלה לנהל מדינה ולהשיב לצרכים שלה באזור עוין  כזה.

                כאשר כתבתי "קדחת השחורה ומות החילוני האחרון"  חשבתי שאני מתאר אוטופיה חולה.  לצערי אנחנו מתקרבים לאפוקליפסה הנוראה ההיא כאשר חסרי אונים החרדים והדתיים יבקשו משכניהם הערבים לסייע להם לשלוט בארץ יחולקו המדינה לארבע חלקים וכל מדינה ערבית תקבל חלק לנהל והמדינה תמחק לצמיתות במו ידיי היהודים שלא למדו דבר מהגולה, בוכים בתשע באב, ולא הוציאו מסכנה מהאסונות האלה לגבי קיום המדינה בזמנים האלה.

                נדמה לי החרדים בטיפושתם וצרות תפיסות העולם מובילים עם ישראל שוב לגולה השחורה והקוטלת.  אם חלילה נאבד המדינה הזאת היא לעולם לא תשוב יותר כי עמי ערב ידאגו למלא החלל שהיה על אדמת ישראל ויסתם הגולל לצמיתות.  חיימוף

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין