כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 3/2018

  0 תגובות   יום שלישי, 27/3/18, 18:04

  סגן השר לינצמן מרשה לעצמו לנהוג עם החילונים כמחבלים ודורש לבדוק בכליהם האם הם נושאים חמץ!!! אין ספק יש השתוללות דתית בלתי נסבלת בגלל חולשתו של ראש הממשלה.  בגלל הזדקקותו להם הוא מרשה להם להשתולל ולהשליט חתיתם על החילונים משל היו אויב.  

  המצב הביטחוני מתדרדר, הכלים הכבדים לא מוזזים ולא נבדקים, מחבלים נועזים מהרצועה נכנסים לארץ בכוונות חבלה ורצח. יש חוסר בכוח אדם בכוח המשוריין!! רק עכשיו שמענו!  איפה ראש הממשלה? הוא נעדר מתפקידו, עסוק  בחקירות וחקירות חוזרות הממררות חייו. במצב כזה הוא לא מסוגל למלא תפקידו החשוב והאחראי. ראש הממשלה חייב לפנות מקומו ולתתו לאדם ראוי המסוגל להוביל המדינה, אשר ימלא תפקיד זה כל הזמן ולא יהיה רדוף על ידיי רוחות רפאים העוקבים אחריו. כך אי אפשר להמשיך. הוא מבזבז כספי המדינה על האברכים, שהם אנשים חסרי כל תועלת למדינה. הם שונאים אותה ולא תורמים דבר למען קיומה ושגשוגה.

  ופתאום הם לשון המאזניים וקובעים העולה בדעתם. לינצמן מרשה לעצמו לחטט בכליהם של החילונים על נוכחות חמץ נשכח בכליהם, כמו היו פצצות וכלי נשק מסכנים! לאן אנחנו צועדים ראש ממשלה? השאלה מופנת אליך, אתה חייב תשובה והסברים לעם.  הביטחון מתנדנד, אין מספיק כוח אדם, חסרים כספים לבתי הספר ולבתי החולים, הצבא צריך כסף ואין, אבל לחרדים חסרי התועלת יש ויש ונותנים ארבעה מיליארד ומאתים מיליון שקל!!! זה הכסף המבוזבז וראש הממשלה עסוק לא מרגיש ולא משקיע. 

  ראש הממשלה חייב לצאת לחופשה מאולצת עקב המצב. החרדים חייבים להפסיק לקבל תמיכה חלומית, הם לא צריכים להתקיים בנוסח הקיים בארץ, רק בארץ. והמדינה מתנהלת בכוח ההתמדה ועולה על אבנים וחתחתים ואין דואג ומשגיח. השעה דוחקת. הרצועה רותחת וזה ברור שהם נדחקים למלחמה הממשמשת ובאה. הצפון לא מוכן, ליברמן אמר, וראש הממשלה עם חקירות וחיוכים. די, אנחנו רוצים שלטון שדואג למדינה אך ורק ולא על משפטים.  אנחנו צריכים שרים הדואגים לעם ולא לעצמם. וראש הממשלה לא מרגיש איך הוא מדרדר את הביטחון, הצבא, הלימודים, והרפואה, רק החרדים הלומדים "לימודים חשובים" חשובים לו כי הם תומכים בו בקלפי.  די אנחנו מתדרדרים. להתעורר!  חיימוף


  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שני, 26/3/18, 14:54

   אני שומע וקורא האמירות של השמאל הישראלי, של מרצים באוניברסיטה, המטיפים נגד הציונות והטוענים שמדינת ישראל נולדה בחטא?!! מה בדיוק הכוונה שלהם? אני בא מהגולה, עבורי קיומה של מדינת ישראל הוא נס.  אני גדלתי בפשיזם מגיל שבע, הלכתי עם כוכב הצהוב על הדש, וניסיתי להיבלע שלא יראו אותי, וודאי השתנתי לבדי פן יראו ברית המלה (זה השיעור הראשון שקבלתי מאימי כאשר התחלתי ללכת לבית הספר.) שם הייתי נסבל. הדומיניון האנגלי היה פרוש על אדמת ישראל ובסגירת עיניו של השולט האנגלי הוא עודד כניסת ערבים מסיבית, בעיקר סביב ירושלים בסביבות שנת 1931. באותו הזמן פרסם ספרים לבנים עבור היהודים. 

   האנגלים חילקו הארץ פעמים.  פעם הראשונה חתכו מעל שישים וחמישה אחוז מהדומיניון לבנות מדינה יש מאין לנסיך אבדללה הראשון, מדינת ירדן, שקמה על אדמות ישראל. חלוקה שנייה נעשתה בחלקו המערבי של הדומיניון בין היהודים שהיו כי שש מאות וחמישים אלף והערבים שהיו קצת מעל שבע מאות אלף. היהודים קבלו את החלקים עם המלריה והביצות, כאשר הערבים קבלו את אדמות בנימין ויהודה. היהודים הגיעו כמעט בחוסר כל עבדו קשה, הביאו עוד יהודים אשר נהרגו גם אחרי השואה והשיבה לפולין, (בניגוד למה שממשלת פולין הכריזה כעת, שפעולתה בעיניי היא אנטישמית ושקרית), לחיות בעוני מרוד בלנות.

   עם ישראל שב להיסטוריה ודואג לגורלו והנה מגיעים צעירים מרצים ופרופסורים באוניברסיטאות בישראל ומתחילים להטיף נגד הציונות ונגד המדינה שהיא נולדה בחטא!!!

   אני כאיש גולה קשה לי מאוד לשמוע ולהבין התנהגויות כאלה. השאלה המטרידה היא מה הם רוצים? האם הכוונה להרוס מדינת היהודים ולשלוח אותם שוב למשרפות? אין ספק בלבי שהעולם מאס ביהודים ולא יקבל אותם לשורותיו שוב. הפגיעה בהם היא וודאית.  אני רוצה לדעת מה הפרופסורים השמאלנים מתכננים לעתיד של עם ישראל? אם הם רוצים להרוס מדינתנו שנבנתה במדבר ובביצות ששם ערבים לא רצו לחיות ולשמחתו ושמחתנו הצליח להכות שורש ולהשתרש.

   הפרופסורים הצעירם האלה לא היו בגולה, לא עברו תקופת הנאציזם ולא חוו את הרגשת הפחיתות והזלזול בחיי האדם האחר, שהיהודים בגולה חשו, והנה הם מטיפים נגד המדינה, דורשים מעמיתיהם בחו"ל להתנהג כך כלפי מדינת היהודים!!  אני חסר הבנה להתנהגות החולה הזאת. מה דוחף אנשים שחיים בארצם לעבוד נגד מדינתם הצעירה. אותו הדבר קורה עם הבוהמה האמנותית שפתאום כולם הפכו שונאיי ישראל, גילה אלמגור, ואורנה בנאי???!  בעיניי זו מחלה חשוכת מרפא.  יש משהו מעוות בהתנהגות החולה והמטורפת הזאת. מדוע אנשים החיים בארצם שונאים אותה, אוהבים אויביהם ורוצים להרסה?!!

   אני מבכה המעשים האלה. זה הרס עצמי ביודעין, ללא עתיד, מבלי שאנשים האלה התנסו בתלאות של הגולה ולא התנסו להיות חסרי אונים, ומוכים מכל עבר. אין מלים בפי להגדיר הפריצות הנוראה הזאת שהיא מחלה ממארת, שבסוף עלולה להרוס את שבנו האבות והשרידים העלובים והעצמות היבשות המעשנות עדיין מהמשרפות, אשר הגיעו לבנות על אדמתם מדינה ובית כדי שיוכלו לחיות ככול העמים. והנה המחלה, המאפיינת כנראה עם ישראל, התעוררה וכבר מכרסמת את הלב והמוח של הקיום המכובד. השונאים פתאום מתחילים לאהוב הערבים, אויביו של עם ישראל, אשר מלידתו בבית הזה חולמים להרוס אותו, כי הם מאמינים שהאדמה הזאת ערבית היא, אף שמעולם לא הייתה פה נוכחות ערבית.

   השמאל וקיצונים מסייע להם להשיב את עם ישראל לגולה ולהרוס את שבנה בעשר אצבעותיו ועמל גדול. אינני דתי, אבל לאלוהים הפתרונות. 

   חיימוף.  


   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שני, 19/3/18, 10:10

       אנחנו עדים לגל מתחדש של תוקפנות ערבית על היהודים החיים בארץ מוסת על ידיי השלטון המרכזי!  הסכינאות הפכה תופעה נפוצה וגבורה בזעיר אנפין המפילה קרבנות חפים מפשע.  אין כל גבורה ברצח אזרח ההולך לתומו ברחוב והופך מטרה לרצח על ידיי סכינאי צמא דם יהודי.  אין ספק שהתנהגות הערבית להרוג יהודים היא נאצית לכל דבר ועניין.  כבר לא מדובר בסכסוך בין שני עמים על פיסת אדמה שנכבשה על ידי הערבים בעידוד ושתיקה של הבריטים.  באותו הזמן הם הטילו ספרים לבנים לעצור ההגירה של יהודים למולדתם ההיסטורית והרחקתם לציפורני הנאצים אשר בסוף חיסלו אותם.    הספור של ארץ ישראל הוא טרגי ועצוב כאחד.  הייתה חלוקה של דומיניון הבריטי, כאשר היהודים קבלו בברכה כל פיסת אדמה והערבים אשר חישבו כל הדומיניון לאדמה ערבית לא קיבלו הגזירה ופתחו המלחמות חסרות בינה. 

       הם עדיין משלמים וישלמו על קוצר ראייתם.  כעת אנחנו עדים לגל של סכינאות המפיל קרבנות של אזרחים וחיילים כאחד.  המפריע תמיד היא הרחמנות בה ישראל פועלת.  בצוק איתן במקום לחסל הנהגת הרצוע היא שמרה עליהם ואנחנו מתקרבים לסבב חוזרת.  אותו הדבר עם הסכינאות והאינטיפדה העומדת לפנינו.  למשל עם סכינאי יש מיד לתפוס עשרה גברים מהחמולה ולהוציא אותם להורג וכל החמולה לגרש מהאזור והכפר לכתר למשך חודש שיאבדו מקומות עבודה.  במלחמה הם מפגיזים והורגים אזרחים ואנחנו משתדלים לא לפגוע באזרחים וכך גם החיילים שלהם המסתתרים בין האזרחים.   אם תפרוץ אינטיפדה יש להתנהג אליה כמו למלחמה.  להפגיז ישובים ולהרוס תשתיות, לגרש ולרסק.  אלה שיברחו אין להשיב אותם יותר ליישוביהם.   

       הנטייה חייב להיות עקירה לשם עקירה סופית ושלמה.  הזהירות והשמירה מפני אי פגיעה באזרחים ובתשתיות היא מוטעת.  המכה חייבת להיות קשה ומרסקת (ללמוד מהתורכים במלחמה בסוריה)  כדי שלפני יציאה לפעולה יגרום להם לחשוב ולשקול עשר פעמים.  אם תפרוץ אינטיפדה יש להרוס את יישבי הערבים עד היסוד.  הם יצטרכו לברוח כדי להישאר בחיים, בלי אפשרות לשוב למקומותיהם.   אחרי קריאת "תעשיית השקרים" של בן דרור ימיני המסקנה היא  שאין סיכוי לשלום.  הוא לא יגיע לעולם.  לכן אנחנו חייבים לדאוג להשתית סדר באזור כזה שיהיה נוח לנו לחיות בו.  אדמה שתילקח לא תושב יותר לידיים ערביות.  הרחמנות וההתחשבות בהם רק עלתה לנו ביותר קרבנות ויותר אבדות.  אנחנו לעולם לא נוכל להגיע אתם לעמק השווה.  הסיבה היא לא שלא ניתן לחלק האדמה בצורה הגיונית, אלא חוסר הרצון של הערבים לראות קיומנו באזור כעובדה קבוע שיש להשלים עמה.  לכן אנחנו חייבים ליצור תנאים נוחים לנו ולהתחשב בחיינו.

       בימים הקרובים יש לאסור לערבים להיכנס לירושלים.  אין להם מה לעשות בעיר הזאת.  אם מישהו בכל זאת ירצה בתנאים מסוימים להיכנס יש לבדוק בדיקה גופית קפדנית.  יש להתייחס אליהם בתוקפנות   אם רואים ערבים לא יקרה דבר אם מחסלים אותם באותה הדרך שהם עושים ליהודים.  להראות להם שגם אנחנו יודעים מלאכת החיסולים והרצח.   הרחמנות שאנחנו חושפים עבורם היא חולשה.  הם לא מבינים מחווה חזה.  כאשר רבין התחיל להסיג כוחותיו מהגדה לפי הסכם אוסלו, ערפאט תרגם זאת כחולשה ופתח באינטיפדה!!!   במקום לשמוח שהוא מקבל אדמה, הסכם ושלום הוא פתח ברצח.   זו צורת החשיבה והתייחסות אל הרחמנות וההתחשבות היהודית כלפי האדם ברחוב.  היא חייבת להיעלם ולהפוך שווה לזו שלהם שהיא פרימיטיווית, שבה הרצח קודם ופוטר כל בעיה.   אולי הם צודקים!!!      חיימוף  

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום שבת, 17/3/18, 17:14

       אף מספרם הקטן יחסית בקואליציה החרדים תופסים מקם אסטרטגי של לשון המוזנים והם מרשים לעצמם להשתולל ולחוקק חוקים הזויים חסרי שחר הפוגעים במפגיע על חיי החילונים ופוגעים באורח חייהם ותפיסות עולמם.  לפתע אחרי שבעים שנה  של סטטוס קוו (דבר שמעולם לא הבנתי ואינני יודע מה מובנו ותוכנו) עורער.  החרדים החליטו שהמדינה לא מספיק דתית ויש לעשות תיקונים להדגיש פן היהודי הדתי ביתר שאת!  לחזק ולתמוך בפן הדתי של השבת חוקקו חוק המרכולים.  רבנים "דגולים" (הרב סדן ועוד מעלי) פתאום התחילו להשתלח על חיי הנשים וצורת לבושן והלימודים שלהן!! הכשרות פתאום הפכה קרדום לחפור בו.  כבר לא חשוב האם המקום או האיש ממלאים אחרי הדרישות בקפדנות, אלא כמה הוא משלם.  במסעדה שהשוטף כלים הוא אתיופי והרוחץ והמקצץ ירקות הוא ממוצה רוסי שעובדים במסעדה הופכים אותה לא כשרה!!!    הפטנט שהומצא היה פשוט להפליא, הוספת יתר כסף לתעודת הכשרות הופך אותה  מיד לכשרה, אף שלא השתנה דבר והעובדים האתיופי והרוסי ממשיכים לעבוד בה.  קשה למצוא מלה המצדיקה התנהגות כזאת פרט לגזענות טהורה ושפלה שאין כמוה.  גזלת כסף מבעל הבית הופכת המסעדה כשרה למהדרין!  איך מסבירים התנהגות כזאת, אם לא גזל כסף למען לקיחת שוחד.   החרדים הגדילו והתעלו על עצמם עם חוק הגיוס.  לא רק שהוא חרפה שפלה וגועלית המבדילה דם מדם, כמו לאברכים יש דם כחול ולא נאה להם למות למען ארצם, אלא רק החילונים ראויים למעשה כזה כי הם נחותים!!  לא רק שהם חיים על חשבון המדינה ומתבטלים תחת כותרת מגוחכת של לימוד תורה, "תורתם אומנותם??!!!"  רוצים לשחרר עצמם מכל קשר עם המדינה החילונית.   הם מסתגרים בתוכם, מתרחקים מהמדינה, מבזים אותה, עושקים אותה חולבים אותה במצח נחושה ועוד יש להם החוצפה לדרוש להשתחרר בעולם ההגנה, שמעולם לא מילאו.  למען השלטון המפלגה הגדולה הליכוד מרשה להם להשתולל על גבו של העם.  לי ברור הדבר הזה לא יכול להמשיך הלאה.  יש לשים קץ לעושק ולהתעמרות על העם ופגיעה ביסודות המדינה הדורשת בנייה, עבודה, מסים והגנה, כל אלה הם לא ממלאים ואפילו לא  מוכנים לחשוב על כך.  הרב לינצמן שמגיע בחסידות גור שבה הבנתי האישה לא יכולה לשבת עם בעלה ובנייה לאכול אלא היא חייבת לאכול לבדה במטבח להאיר אורה שם לבדה!!  מנצח בגדול ובמצח נחושה, ונתניהו מרשה לו להשתולל.  אם זה לא יפסק אני מקווה שהליכוד ישלם בקלפי.   אנחנו חיים בזמן מצחיק ועצוב.  בכוחנו לשם על כך סוף.  אין לשחרר איש מהחובה ללמוד כל המקצועות המכינים אותו לחיים, גם חייב להשתתף, בחיי המדינה ולהגן עליה.  המסרב יש להפסיק לתמוך בו ומידית להפוך לתושב ולא אזרח בעל זכויות בחירה במדינה דמוקרטית.  הם לא דמוקרטים.   חיימוף    

          

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שישי , 16/3/18, 11:20

         לאחרונה אנחנו משופעים באמירות ונאומים של רבנים הקודחים מתחת ליסודות הדמוקרטיה.  לפתע הופיע גל של דיבורים מצד הרבנים חסרי אחראיות ובינה.  בעיקר דבריו של הרב סדן אשר בחיוך "מתוק"  מסביר בסבר פנים לבבי איה מקומה של האישה בחיים "המודרניים".  האיש עדיין תקוע בימיי הביניים ואולי בחזיונות  אפוקליפטיים.  לדידו מקום האישה, שהיא האור בבית, במטבח.  היא צריכה להיות תלויה בבעלה, לכבדו, לטפל בו ב"ילד המגודל"  (מושג של הרב עצמו) שלה, שהו עצמו!   עבורו תפקידה מצטמצם בטיפול בבית, בישול הולדת ילדים וגדילתם!!  היא לא צריכה ללמוד כי הדבר מכניס לראשה רעיונות הנוגדים ההרמוניה כפי שהיא מצטיירת בעיניו.  לדעתו היא גם לא מסוגלת ללמוד ולהביא רעיונות כי מטבעה היא מוגבלת!!!

         אלה הרעיונות שהרב סדן תומך ומטיף עליהם.  לאיש אין מושג כל שהוא על מדם קיורי, מגלה הרדיואקטיוויות, על מדעניות אחרות דגולת שהביא קידמה ופתחו רעיונות, הוא לא מכיר גולדה מכיר, תרזה מאי, או אנגלה מרקל שהיו והן ראשיי ממשלה גדולות.  האיש מכיר גמרא ומכאן הוא שואף ידיעות ומביא דעות!!!.  מדבר נגד המחלה ההומו לסבית, כאשר האיש בור בביולוגיה, ולא מבין ש"המחלה" היא עיוות ביולוגי שהאיש איננו יכול לסייע לעצמו ולשנות דרכו.

         גם רבנים אחרים, בעיקר במכללה "עלי" ביטאו רעיונות "נעלים לתפארת".  בושה לשמוע הדברים הנאמרים בריש גלי בחוצפה חסרת אחראיות וטמטום של חוסר ידע.  הם מדברים גבוה גבוה על נושאים שאין להם כל מושג בהם ומביאים דעה שיכולה להתקבל על ידיי תלמידיהם כמו נאמרו בהר סיני, ולא כך הוא הדבר.  היו מטיבים האנשים האלה לו פקדו לעצמם לשתוק ולא להתבטא בנושאים שהבורות שלהם בהם היא תהומית.  בגלל היותם רבנים הם מרשים לעצמם לשוחח, בחשיבות גדולה, בבעיות ד-יומה שאין להם ולא יכולה להיות להם הבנה.  הם מבזים עצמם לפני הקהל הרחב המבין עד כמה אנשים אלה חסרי בינה ומדברים בביטחון משל מורדים כוכבים מהשמיים.  אנחנו דמוקרטיה המרשה לאנשים לעלות נושאים ולהביא דעות הגובלות בחוסר אחראיות.  לכן הם מרשים לעצמם להביא הלכלוך הזה ברבים.  אין להם המודעות לשתוק ולדבר על נושאים שאולי יש להם הבנה וידע רב יותר הגמרא.  חיימוף    

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום חמישי, 8/3/18, 18:47

         לחרדים המפגינים בכניסה לירושלים אין מושג כמה גדולה היא וחשובה ההגנה על המולדת.  הם תלושים מהמציאות, שעבורם היא לימוד הגמרא האין סופית שלא ניתנת כלים על החיים היומיומיים והדרישות של המדינה מהאזרחים החיים בה.  בהתרחקות מהחובה ואי תפיסת גודל ההקרבה שהמדינה עושה לגביהם מביאה להתנגשויות והתרחקות מחיי המדינה.  החרדים הירושלמיים באמת לא צריכים לחיות בארץ.  כמו שהם רמזו שהם שוקלים ירידה לסלובקיה או אונגריה הם באמת יכולים ללכת מפה.  המדינה לא חשובה להם!  הם לא מביניים גודל תרומתה לביטחונם ולקיומם בעולם.   הם לא מעריכים קיומה ולא מוכנים לסייע בהגנתה.  עבורם הסיבה לקיומם בעולם היא לימוד התורה כמו שהם מבינים גמרא!!   

          הם לא גדלו מספיק לקלוט החשיבות נוכחותה בעולמם.  הם לא קיימים בעולם, אלא בגמרא.  הם לא חיים אלא ללמוד וליצר תינוקות שילמדו אחריהם!!  זו תמונה עצובה וזה מראה עד כמה הרב אוירבך טעה בחינוכם, שהוא גם לא הבין חשיבות המדינה ולא הוציא מסכנות מהשואה. 

           וכעת מגיע לינצמן סגן שר הבריאות ודורש חוק הגיוס במפגיע  כאילו בכך יוושעו האברכים.  מי זה האדמור של גור?  הוא חי בארץ?   אני שמעתי לראשונה שמו כאחד הניצולים ברכבת קסטנר וכאשר ביקש קאסטר להעיד הוא אמר שאלוהים הציל אותו, זו תפיסת עולמו.  כפיו   טובה, נבער שלא הוציא מסכנה מאשר התרחש בשואה.   לדעת להתגונן היא התכונה הבסיסית החשובה ביותר שאדם חייב לדעת והנה החרדים מסרבים.  לא מוכנים לקחת חלק בהגנת המולדת ולא ללמוד מלחמה ונשק.   הם יודעים רק דבר אחד לעשוק מדינתם ולא לעבוד למענה לא לשלם מסים ולומדים גמרא שלא תורמת דבר למדינה ולא לעם. 

           חייב להיות חוק אחד עבור היהודים במדינה.  לשירות בצבא וללמוד מלחמה.  אדם שלא עושה זאת חוטא לאמת הגדולה שעם ישראל מאוים.  הגמרא לא תגן עלינו, לא משלמת מסים ולא מרוויחה דבר, כמובן מצדיקה בטלה.  כאשר הם סותמים כבישים יש לירות על בשר כדורים חיים.  הם לא עובדים, לא משלמים מסים ומפריעים לחיים התקינים של המדינה להתקיים.   חיימוף       

       דרג את התוכן:

        פרופיל

        חייםחיימוף
        1. שלח הודעה
        2. אוף ליין
        3. אוף ליין