כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 4/2019

  2 תגובות   יום שישי , 26/4/19, 11:38

      מה עתיד החרדים?  המטרה הנוכחית שלהם היא לשמר הגולה בישראל.  הם מכירים נופך הגולה, מרגישים נוח בה ומנסים בכל כוחם לשמרה.  השאיפה הזאת היא הרסנית.  היא לא תורמת דבר למדינה בה הם חיים.  החרדיות היא הבטחה לנסיגה ולדריכה במקום.  התשובה היא דרישה צרת מוח ומפחיתה הידע והקדמה.  הם לא יקדמו דבר וידרכו במה שהיה לפני אלפיי שנים ללא תמורה.  זה כמובן מבטיח דריכה במקום.

     הם לא מודאגים שבינתיים יש החילונים אשר דואגים לקדם ולבנות וגם לפרנס אותם.  קיומים היא הבטחה לנסיגה ברורה ובטוחה.  הם הקרובים לאידאל של הגולה האמריקאית.  הם דומים להם מבחינת התנהגות והרגלים.  העם בישראל שונה, הוא צועד להפוך לעם ככל העמים.  הוא חי בארצו, יש לו מטרות לפיתוח, לבנייה, ולעתיד.  הוא לא צריך להתחשב בגוי וודאי לא בשכנים הנוצרים.  הוא חי במדינה שלו, חופשי להתנהל ולהתנהג כמו שעם מתנהג בארצו.

     ההבדל הזה מרחיק אותנו מהיהדות בגולה.  לכן ישנם יהודים שמנסים לעזור ל-BDS.  כמובן שהם חולים במחלת הגולה.  הם דומים לחרדים שלנו כי לא מוכנים להבין השוני אשר מתרחש בעם ישראל בארצו.  אין ספק היהודים אשר יישארו בגולה ילכו  וייעלמו  בעיקר בגלל נשואי תערובת.  אי אפשר לברוח מכך, כי אנשים כבר לא סגורים בדלת האמות של קהילה סגורה  ומסוגרת, אשר מתנהלת לפי צו הרבנים אשר לא מעוניינים בקדמה, אלא בשלטון עצמם, על הקהילה ומורשתה השמרנית.

     בהכרח השינויים אשר חלים בשתי האוכלוסיות יביאו להתרחקות שתכפה עליהם מהמציאות השונה.  קבוצה הישראלית היא עם חופשי בארצו, ללא מיעוטים הדורשים התייחסות ציבורית ורגשית.  גם הנוכחות של הערבים, אשר אם רוצים ואם לאו הם משתנים אתנו ויהיו נישואיי תערובת שהתוצרת יהיו ישראלים.  הערבים במרוצת השנים יהיו ערבים שונים מאלה שחיים בארצות סביבנו.  הם יהיו ישראלים וירגישו בישראל כבארצם.   

     היות ופה הכמות של היהודים החופשים גדולה לא נשקפת סכנה לריבון העברי.   בגולה הריבון הוא אחר והמיעוט לאט יבלע בתוכו.  נשוי התערובת ימעיטו מספרם של המיעוטים בגולה.  זה הגלותניקים לא מבינים.  הם יתקוממו על השינויים שמרחיקים אותם מהעם הריבון.  וכבר קורים השינויים האלה בחברה היהודים בגולה.  כבר היום מספר היהודים בארה"ב ירד לעומת שהיה לפני קום המדינה.  היום הריכוז הגדול ביותר של יהודים הוא בישראל.   זה מביך אותם אבל גם נותן להם בסיס בטחון שיש לאן ללכת בעת צרה.   זה חשוב להם מאוד זה ייתן להם הבסיס לגאווה ולערך העצמי הגבוה יותר, כי הם עם שיש לו אדמה שלו.  חיימוף 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום ראשון, 21/4/19, 18:01

      ראיתי באיטרנט  נערים אברכים מסתובבים בירושלים ומורידים הקישוטים בהם הבירה מקושטת לפסח, חבל מתוח ועליו תלויים דגלונים משולשים של דגל ישראל.  הם זרקו חבל עם שתי משקלות והורידו את החבל לגובה שלהם ומרטו כל הדגלונים.  כיום דברו ברדיו שמצאו בובה בדמוי חייל ישראל שמוכנה לשרפה!!!  כאשר רואים חייל פוסע בשכונתם הם תוקפים אותו, מכים, יורקים ומתאכזרים עליו!!!  מה בדיוק מניע אותם?

      אין שום סיבה לאפשר התנהגות שפלה כזאת.  הם לא מחסנים ילדיהם וגורמים למגפות של חצבת.  ההתנהגות משפיעה, חודרת וגורמת שנאה נגדם.  הם חוסים בצל קורתה של מדינת ישראל, מקבלים תמיכה נדיבה ביותר, ואיש מהם איננו מרגיש חובה לכבד יחסה אליהם.  הם שורפים דגליה, מזלזלים בסמליה, ומתייחסים בתוקפנות גדולה והולכת לצבא הגנה לישראל.    

      הממשלה מגלה סבלנות מופלגת כלפיהם ומגנה עליהם ומעשיהם!!  אולי זו הסיבה שהם מגלים חסר סבלנות אליה ומעשיה ולעמה?!  אני כאזרח מדינת ישראל מתנגד לכל היחס הסלחני כלפיהם.  הם פורעי חוק במדינה והם חייבים לשלם על כך.  אין שום סיבה שלא ילמדו יחס חיובי כלפיה.  הם לא הולכים להגן עליה,  המדינה בה הם חיים.  אין כל סיבה שהם לא ילכו לעבוד ולהתפרנס.  הלימודים שלהם חסרי תועלת למדינה ולעם היושב בציון. היא  איננה פרנסה.

      אני מכיר הנוסחה השגויה "שבנוכחותם ולימודיהם הם מגנים על המדינה."  לזה קוראים שטויות במיץ עגבניות, או בלעז "בול שייט".  קיוויתי שתגיע לשלטון ממשלה שלא תתן להם תמיכה.  לצערי היא תמשיך לתת להם כסף אף שהם לא תורמים דבר למדינה.  הם טפילים כפויי טובה, המנצלים טוב לבה וזה של האזרחים המשלמים מסים "תבין ותקלים" .  אני שונא הגישה הזאת של הממשלה.  היא מגדלת פרזיטים העושקים אותה, כמותם הולכת ומתנפחת ללא הרף.  זה חינוך רע, המביא כל ההתנהגויות השליליות שהם חושפים כליה.

      הגיעה השעה להפסיק ההפקרות הפזרנית הזאת.  אני לא שילמתי ולא משלם מסים כדי שטפילים האלה יחיו על חשבוני.  עבורי הם חסרי חשיבות לחלוטין.   הלימודים חסרי הגבולות לא מביעים כל תועלת.   יש להפסיק לתמוך בהם.  אם יסתלקו מהמדינה אשמח ביותר.   חיימוף

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שני, 15/4/19, 11:16

      ההפתעה מנע מהעם והמנהיגים לראות התמונה הנכונה.  בזמנים ההם אחרי הסכם אוסלו ראש הממשלה רבין דבק בהסכם והתחיל להסב כוחות צהל.  באותם הזמנים ערפאת תרגם להיטותו של רבין והסבת כוחות הצבא לאחור כחולשה.  אז התחיל טרור קשה.  אנשים נרצחו באור היום.  משפחות שלמות נמחקו ממצבת החיים.  שולמית אלוני דברה על "קרבנות השלום".  ההגדרה הזאת סילפה התמונה לאושרה.  זה היה טרור פרוע מטורף. 

       לא התקבל על הדעת שישראל חותמת על הסכם שלום והיא משלמת בקורנות רבים מבני עמה.  הופיעו בקורות  על ההתנהגות כפיית הטובה של ערפאת, אשר השתולל.  הייתה רתיחה בעם והופיעו הפגנות ואספות עם  אשר הפגינו התנגדות למהלך.   אפילו הנשיא עזר ויצמן הביא התנגדותו לפני רבין.  הוא הופיע גם ברדיו ודבר בתוקף "יצחק תעצור!!"  אלה היו המלים. 

       ראש הממשלה יצחק רבין המשיך על אף הרציחות.  הייתה הזדמנות בלתי חוזרת לכרות שלום ולהגיע לרגיעה הנכספת.  ערפאת היה כנראה רחוק מאוד מהרעיון הזה.  הוא רצה להרוג יהודים ולגרש אותם מהאדמה שחשב שהיא ערבית.

       התוצאה ידועה רבין נרצח בחשיבה, בדם קר.    המנהיג, מהמעזים להגיע לשלום אפילו עם הערבים המכנים עצמם פלסטינים, נרצח והתהליך נעצר.  זה היה רגע היסטורי בלתי חוזר.  הוא פוספס בגלל התנהגותו ההפכפכה של ערפאת.  הוא נשאר טרוריסט קטן ולא התעלה לרמה של מנהיג טרור לרמה של מנהיג אשר מוביל עמו לשלום.  התנהגותו הייתה הבסיס לרציחת רבין.

       רבין שילם בכל הקופה.   היום כאשר מדברים שוב על הסכמים, גבולות וקו הירוק, המתכננים והנדבקים לנוסחאות ישנות  (האירופאים)  שוכחים שהערבים הפלסטינים לא כיבדו קו הירוק.  הם עברו אותו וביצעו טרור שלוח רסן, גם כעת.  הערבים השכנים לא כבדו קו הירוק ותקפו את ישראל חמש עשרה פעם בנוסף לטרור דרך  הקו הזה .  הוא כבר הפך לא רלוונטי.  יש עובדות חדשות בשטח ויש לחפש פתרונות אחרים.   לא יכול להיות שכל פעם שמגיעים למשהו הערבים מתכחשים ורוצים עוד יותר.  

       אבא אבן צדק הם לא החמיצו אף הזדמנות להחמיץ עשיית השלום וגם למלא אותו תוכן הנכון.  ההודנה שלהם לא עובדת אצלנו.   ברור שעבורנו שלום הוא שלום ולא משהו על בערך.  אם הם מסתכנים ומחריבים אותו הם חייבים לשלם באדמה.  האדמה איננה כיבוש כי זו אדמת המולדת.  וודאי שזה שחרור.  כאשר חג' אמין אל חוסייני תכנן עם היטלר הוא התכוון לרצוח כל היהודים .   אין סבה להאמין להם שהם מתכוונים טובה, אם חושפים טרור.

       ערפאת בהתנהגותו הפרוע וחסרת האחריות  כלפי עמו הביא לרצח המתועב והרס סיכויי השלום.  גם כעת אבו מזן  עושה אותה הטעות.   ראש הממשלה אולמרט הציע מעל ומעבר.  הוא היה מוכן לסגת מעיר העתיקה, לשוב לגבולות ששים ושבע וגם לקבל 1500 ערבים כל חודש למשך שנה והם סרבו.  לנו ברור הם  רוצים כל האדמות של דומיניון הבריטי.  הם מסרבים להתחשב בעובדות, שמעולם לא הייתה פה מדינה ערבית.   המדינה היחידה שהתקיימה באזור היא ישראל  והיא כעת קיימת.   

       מה שהנשיא טראמפ מציע הוא הגיוני, כי הערבים ביהודה ושומרון צריכים שטח גדול להיות בקשר אתו וזה ירדן.  מדינה עצמאית בידיהם לא תצליח.  אנחנו עדים למה שקורה בעזה. 

    הם לא מנסים לבנות רק להרוס ולבנות תקוות חסרות קשר עם המציאות.  חיימוף

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום חמישי, 11/4/19, 18:22

        אני מניח שהחרדים והדתיים יחגגו על חשבוננו.  חוקים דתיים יועברו כחוקים של הקואליציה.  סמוטריץ' כבר מדבר על חוק יסוד על לימוד תורה!!!  אינני מזלזל בלימוד תורה, אבל להפוך לימוד זה לחוק יסוד המרחק רב.  וודאי הצלחה בכיוון זה תביא חוקים של השבת, של תפילה בבתי הכנסת, והליכה בצורה "צנועה"  ואין ספור חוקים כמו בכל דעה פוליטית שיש ליישמה בכוח הזרוע.

        כך ראינו היישום של הנצרות, היישום של האיסלם, כאשר המסרב נשפט על פי חרב.  ראינו היישום של הקומוניזם בכוח הזרוע.  מיליונים שלמו בדמם על כך שהוכרחו להפוך לקומוניסטים אף רצונם.  גם הנאציזם הושם באותה הדרך.  אין ספק כל ניסיון ליישם אמונה כל שהיא בכוח הזרוע בניגוד רצונו של אדם היא דיקטטורה שחורה ורצחנית.

        הצעדים אשר סמוטריץ' מציע הם הדרך הידועה והבטוחה לקבוע שינוים ועובדות היסטוריים בכוח הזרוע.  האנשים אשר כעת נמצאים על הסוס ויכולים בגלל כך להחליט ולשנות חייבים לזכור שזו דרך פסולה שתוביל לשפיכות דמים.  לא לעולם חוסן, מחר יהיה שינוי (קשה לי להאמין)  והבאים החדשים ירצו להשיב דברים על בסיס דמוקרטי ויכפו רצונם באילוצים ומי יודע לאן דרך הזאת תוביל.

        אני חושב שההסכמים הפוליטיים בין מרכביי הקואליציה חייבים להיות גלויים כדי לדעת מה העם משלם עבור הרכבת הממשלה.  הוא צריך לדעת מה נדרש ממנו, מה הוא מרוויח ומה הוא מפסיד.   החרדים בבטחה ידרשו כסף, הרבה כסף!!  אנחנו צריכים לדעת כמה?  כמה עולה לנו העושק הבלתי נסבל החוזר על עצמו.  

        אין שום סיבה המצדיקה לשלם על לימוד כתבי הקודש.  היום רבים מאוד לומדים באוניברסיטאות בארץ ובעולם.  להם עולה הרבה מאוד כסף ללמוד ופה בניגוד לכל הגיון משלמים למספר צעירים אברכים כדי שילמדו גמרא.  כבר הבאתי דעתי על הלימודים האלה אלפי פעמים.   אני רחוק מלהעריך הלימוד הזה.  

        זו טחינה של מים.  אין מחקר, אין דעות חדשות, חוזרים על אותם הדברים ומקדשים אותם!!!  אין לימודים קדושים, הלימודים הם מעשה המקדם העתיד לטוב יותר.  קידמה של המדע והחיים.  מה הגמרא מקדמת?  אני הייתי מאוד רוצה לדעת מה הגמרא תורמת לחיינו היומיומית.  אנשים מתבטלים על חשבון העם.  לו היו מספר קטן מילא, אבל מדובר במספר עולה באופן גאומטרי.  הבנים של הבנים הרבים מספור מצטרפים ומקבלים תמיכה רק למען לימוד חסר תוחלת.

        החרדים הולכים לקלפי עם מטרה אחת לקבל תמיכה ללימודים חסרי סוף ותועלת.   החרדים מכנסים לעצמם בראש אמונה שלימודיהם ותפילתם שומרים לעם ישראל!!!   אין טמטום גדול מכך.  מה ששומר אותנו אלה הלימודים, הכלכלה, החידושים, והתעוזה לעמוד מול אויבנו ולומר בקול רם אנחנו פה כדי להישאר לנצח.

        לכן חשוב לדעת מה קורה בקואליציה?  כמה משלמים אחד לשני.  אני מניח שנתניהו ישלם הרבה כסף כדי לשמר הקואליציה ולשלוט.   הכספים האלה הם פסולים.  אנשים מתאגדים בקואליציה על מנת לשרת את העם ולא להפך שהעם ישלם, שהם נושמים לידו.  בשלטון חייבים לעבוד למען העם ולא למען הנציגים עצמם.  הם "משרתי העם"  כך נאמר, האם באמת זה כך?  לכן אנחנו חייבים לדעת כמה כסף עובר מיד ליד.  כמה עולה לנו השלטון עם אנשים שמטרת חייהם הם לימודים אין סופיים  עקרים.  

        יש להקטין מספר האברכים ולהגביל מספר השנים שהם לומדים ולקבוע מה עתיד הלומדים האלה ומה הם עושים בעתיד למען העם.  די לעושק חסר הבינה.    חיימוף

         

        

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום רביעי, 10/4/19, 18:10

         צד הימני של המפה הפוליטית הצליחה לקבל מרב הקולות.   ברור לגמרי שבנימין נתניהו ירכיב הקואליציה החדשה.  אין ספק עם ישראל קולט מצב הפוליטי באזורנו ולא מוכן לפשרות.  אחרי חמש עשרה תקריות קשות לאורך השנים ואי שקט מתמשך העם אינו מוכן לעשות טובה לאף שכן ולא מוכן לפשרות לקראת שלום שבעיניי הערבים הוא רק המתנה למלחמה נוספת.  המלחמות והטרור לא מרשים כל ניסיון להגיע לסיכום המצב בינינו והפלסטינים.

         כל ניסיון וכל פשרה כוללת בתוכה וויתור על אדמה והכנסת אנשיי אויב לעבוד או להיות בקשר הדוק אתנו.  ההתנסות שהייתה לישראל עם ערפאת לבסוף פגע קשות בה.  ראש הממשלה היחידי שהיה מוכן להגיע לפשרה היסטורית רבין הוקרב על ידיי הפלסטינים שבמקום שיתוף פעולה והורדת העוינות והטרור הרצחני, הסבת כוחות צהל עבור מנהיגם היה סימן של חולשה מזדמנת להכות בישראל וגם להפיל קרוב לאלף קרבנות.

         המצב הגיע עד כדי כך ששולמית אלוני קראה לנספים "קרבנות השלום".    מצב הזה היה רחוק כמו מזרח למערב משלום.  הערבים מכנים עצמם פלסטינים החטיאו הרגע ההיסטורי הגדול להגיע לרגיעה ושלום מתמשכים.  אינני יודע האם תהיה הזדמנות נוספת לאירוע כזה.

         עם ישראל עייף להתנסויות.  ניסיונו להיסטורי למדו שהוא חושש מכל סטייה מקו המתקבל על הדעת.  הוא איננו רוצה וגם לא יכול להסכים בקלות דעת לקרבנות נוספים על ניסוים חסרי תקווה.  ראש הממשלה אולמרט הציע הפשרה הגדולה ביותר.  הוא היה מוכן לסגת מירושלים העתיקה וגם לוותר על כותל המערבי.  לא רק זה הוא היה מוכן לקבל למשך שנה כל חודש 15000 ערבים לפנים המדינה.  העצות האלה נדחו. 

         גם ברק ניסה להגיע עם ערפאת לפשרה כל שהיא אבל הוא לא הצליח ושילם בכיסאו.  לי כצופה מן הצד ברור שאין אפשרות להגיע להסכמה כל שהיא פרט להתאבדות עצמית של ישראל ומסירת כל האדמות לפלסטינים וויתור על עצמאות עברית על האדמות ההיסטוריות וחיסול המדינה, כאשר העם העברי יהיה תחת השלטון "המתחשב"  של הערבים.

         טוב!!  אינני חושב שימצא אי פעם מנהיג ישראלי שיעז לעשות צעד מכריע כזה.  היום עם ישראל כבר לא מאמין לאף מלה של מנהיגים הפלסטינים.  אני בטוח שגם מפלגת "מרץ" לא תהיה מוכנה לסגת מכל השטחים שנמצאים ברשות המדינה העברית, אם לא תסכים להתאבדות המונית.  לכן הניצחון של הימין הוא יותר מבטוח.  הערבים ימשיכו להרוג ישראלים וישראל תמשיך להרוג פלסטינים ללא סיכוי לגישור הגיוני.

         הכרזת הפלסטינים שרוצים לשוב ל"אדמות שלהם"  היא חסרת שחר והגיון.  הם לא מקבלים החלוקה שנתנה להם שליטה על שמונים וחמישה אחוז מאדמות ישראל (ירדן והגדה ביחד).   הם רוצים השארית הקטנה וחיסול המדינה העברית.  זאת הם מכריזים עם  המהומות שמתרחשות לאורך קו הגבול בעזה. 

         כעת עם סיום הבחירות יש להפנות תשומת לב לאזור הזה.  העוטף חייבים להגיע לשלווה של שלום.  אם "המטורפים" בעזה לא יבינו שזה לא יכול להתמשך יש להכות בהם, לכבוש כל הרצועה ולעשות בחירות בהשגחתנו ולשלוט עליהם בשלט רחוק.  ההשתוללות לא מתקבלת על הדעת, כאשר היא פוגעת  ביהודים החיים על אמדתם.

         כל מחשבה להשיב אדמות לערבים היא חולה וחסרת הגיון.  עם ישראל שב לארצו לא על מנת לחלק אדמה לכל דכפין.  אדמת ישראל היא של עם ישראל ואין לחלקה ולא למסרה לא בטוב ולא ברע.  אנחנו בזאת מכריזים שהשלום  יהיה מושתת על הבנות וסידורים כלכליים ולא בשום פנים באופן חלוקה מחדש של אדמות.  חיימוף  

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שני, 8/4/19, 12:16

          עסוקים בבחירות אנחנו לא שמים מספיק לב למתרחש באנגליה.  המעצמה שלחמה נגד היטלר מאמצת התנהגות היטלרית עכשיו.  מנהיג הליבור האנגלי הוא אנטישמי עם דיפלומות.  הוא שולל היותו שחור, אבל התנהגותו זועקת לשמיים.  ביוזמתו כל המפלגה הליבור (העבודה)  האנגלית הופכת פשיסטית נאצית.  האיש אוהד מאבק הערבים עושה הכל כדי להכפיש את ישראל ולפגוע במוניטין שלה.  האיש מתחבק עם מנהיגיי היסבללה, וחמס.  עבורו הם לוחמי חופש, כאשר לא ברור מפני מי הם לוחמים. 

          כבר באנגליה נשמעים ,הייל היטלר, והלאה היהודים, היהודים לא רצויים וכח.."   הכל בהשפעתו ויוזמתו של איש הקטן המכוער ונבזי.  הוא משתעשע עם נחש נורא ולא יודע לאן הוא מוביל עם האנגלי בדעות השחורות שלו.

          כל המבקרים את ישראל, כולל השמאל הישראלי שוכחים דבר אחד, שהוא חשוב ביותר שלפני קום המדינה פה על אדמת ישראל היה  הדומיניון הבריטי על אדמת היהודים.  מרק טויין מעיד שבביקורו באדמת הקודש מצא יהודים ומעט נוצרים, הוא בכלל לא מזכיר הערבים, כי הם לא היו פה.  מעולם לא הייתה מדינה ערבית על אדמת הקודש.  המדינה היחידה שהתקיימה לאורך שנים רבות הייתה ונשארה היחידה והיא מדינת היהודים העברים.

          בעת חלוקת הדומיניון הארץ היו שתי קבוצות עמים, העברי והערבי.  הערבים היו כי שבע מאות וחמישים אלף והיהודים היו שש מאות וחמישים אלף.  האו"ם חילק הארץ לשני העמים ומאז המלחמה לא פסקה כי הערבים לא משלימים עם קיום מדינת העברים.  הם רוצים להרוס  אותה ולבנות מדינה ערבית במקומה על כל שטח הדומיניון.

          הנסיך צ'רלס אמר שמאז הופעת ישראל התחילו צרות במזרח הקרוב, כמובן הוא חושף בורות משוועת.  מלחמות היו גם קודם כעת הם נגד היהודים ששבו למולדת.   הוא לא חשף שהצרות הם בגלל אי רצון הערבים לאפשר קיום מדינת יהודים באזור.  הערבים פותחים במלחמות לא היהודים.  הם מתכננים לחסלה לא היהודים לחסל אותם.  גם השמאל של ישראל רוצה להחזיר אדמה לערבים לעשות שלום.  זו תכנית מטומטמת ביותר.  מדנית היהודים היא פסיק קטן ואין לתת אדמה, לא גרגיר אחד לערבים.  לערבים יש שטחים עצומים.   

          כל אירופה התגעגע להעביר ביקורת על מדינת ישראל.  הבעיה שהביקורת היא תמיד קטלנית.  אין שום דבר טוב בישראל.   היא עושה רע לערבים, היא נוהגת לא בסדר עם הערבים, היא מתקיימת וזה לערבים רע!!!  נו זה לעולם לא יסתדר, כי העברים שבו למקום כדי לחיות בו.  והנה ג'רמי קורבין מתגעגע לתקופת היטלר.  הוא עצמו הופך לאט ובבטחה להיטלר חדש המתגעגע לשרוף יהודים.  הוא בעד הערבים בכל מקרה ואין סיכוי שאי פעם יחשוב טובה למען היהודים.  אם הוא יהיה ראש הממשלה אני מניח שהוא ינתק הקשרים הדיפלומטיים עם ישראל.  לא נורא אנגליה היא כבר לא מדינתה מעצמה, היא מדינה מדרגה ב' אולי ג'.

          אני בטוח שנוכל לג'רמי קורבנין.  הוא יעלם בדפי ההיסטוריה כחקיין  עלוב להיטלר.   יש הבדל עצום ממצבנו עכשיו לזה שהיה לנו לפני מלחמת העולם השנייה.   אנחנו מדינה בעלת זכויות וחופש פעולה.  קורבין יכול להמשיך להתנשק עם הערבים זה לא יעזור דבר.  אני מניח שבסוף ינותקו היחסים בינינו.   האנגלים בזמנו של צ'רצ'יל היו אחרים,  אולי שנאו יהודים ברמות שונות, אבל לא בצורה בוטה.  בזמנו של קורבין יעלו עוד מדרגה.   הוא כנראה איש קטן ועלוב  המחפש להתבדל משאר ראשי  הממשלה הבריטיים.  הוא אנטישמי מובהק.   חיימוף

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שבת, 6/4/19, 18:54

           עם הזמן הקבוצה החרדית תלך ותגדל.  זו עובדה שאין לערער עליה!!!  מה יקרה בעתיד?  האם הלימודים האין סופיים האלה תורמים לנו דבר מה?  האם ישראל מבחינה כלכלית יכולה להמשיך לשאת המשקל העודף הזה?  לכל השאלות יש תשובה אחת ברורה באותיות קידוש לבנה:  התשובה היא:  אין סיכוי שעם ישראל ימשיך לשאת הכובד המיותר הזה על גבו.  אין עם בעולם שעושה מעשה כזה ושותק.  1. תשובות: הקבוצה היא בטלנית מבחינה כלכלית.   2.  מבחינה תועלת לא מביאים כלום, הם אנוכיים הדואגים רק לעצמם.  3.  האם הם מסייעים לפתח את הארץ ומצטרפים למאמץ לבנותה:  התשובה לא ולא,  לא מזיזים ידיים לעשות מעשה חיובי למענה.  5. האם אכפת להם ממנה?  תשובה:  הם שונאים אותה, לא מוכנים לעשות דבר למענה, כמו להגן עליה, מובלים על ידיי רבים החיים בימיי הביניים הם לא מתפתחים עם הזמן.  שורפים דגליה, מפגינים למען כפייה דתית וכופים חוקים נוגדים הדמוקרטיה והחופש של האדם וכבודו. 

            6.  האם מכבדים האדם בכלל?  לא הם מדירים נשים מחיים הציבוריים, ופוגעים בזכויותיהן.  7.  מנצלים את העם והמדינה להיות נתמכים ולא להביא כל תועלת כלכלית.   מה העתיד ביחסים בין חרדים לחילונים?  זו שאלה קשה וכואבת.  ברור שהחרדים הנשמעים לרבנים החיים בימיי הביניים לא יחדשו דבר.  הם עדיין נשמעים לחוקים  שנכתבו לאורך הגלות.  הילודה גבוה לכן יש סיכוים רבים שמספרם יגיע למסה קריטית שיביא אותם לכבוש השלטון המרכזי, קרי הממשלה.  לאן הם יובילו את עם ישראל?   ברור כשמש הם לא יובילו, יעצרו התקדמות העם והמדינה.   אנחנו נרד לימיי הביניים  כאשר שלטון הדת יהיה מעל הכל ויעצור פיתוח המחשבה והיזמה הפרוגרסיבית. 

           יש לנו דוגמה חיה לידנו.  עמיי ערב הנשלטים בדת לא מפתחים דבר במדע או בטכנולוגיה.  למזלם הרב אלוהים אוהב אותם וצייד אותם בזהב השחור.  הודות לנפט הם עשירים ויכולים לקנות כל דבר.  ברור שזה יגמר ומה אז?  מה יעשו הערבים?  אם לא יפתחו המדע הם ישובו לימיי  הביניים וישקעו לתקופה שחורה של דריכה במקום. 

           החרדים שלנו, אם נתן להם  יעשו אותו הדבר.  הם יעצרו הפיתוח,  כבר אמר רב הראשי של ישראל יוסף שהלומדים באוניברסיטה הם  טועים, חיים בשגיאה והם ילדים אבודים!!!  זה רב בזמננו שמגלה בורות משוועת לצורך בקדמה ופתוח.  הוא ודומיו יובילו את עם ישראל לאבדון, אם נמשיך לתמוך בהם, בבניהם ובני בניהם.   מספרם גדל והם מאמינים שעם ישראל יתמיד לתמוך בהם עד סוף הדורות!!!   הגיע השעה להתעורר, לדרוש בכל תוקף להפסיק הבזבוז הזה שלא מביא דבר לעם ישראל ולא למדינתו.   יש להוריד מספרם לסביר של שלוש מאות או ארבע מאות, כמו שדוד בן גוריון הציע, לפי צריכת העם והשער שרוצים ללמוד ילמדו בזמנם החופשי ולא על חשבון העם.  

           אם לא נשים על המצב החולה הזה סוף אנחנו בסכנה קיומית.  הם לא נוקפים אצבע להגן ולבנות.  בלהתפלל וללמוד גמרא אין קמח.  כבר אמרו חכמנו ז"ל, "אם אין קמח אין תורה."  מנהיגיי החרדים חייבים לקחת זאת בחשבון ולעבוד למען שינוי המצב לטובה למען המדינה.  היא מעל לכל.   לפני זמן כתבתי רומן  "הקדחת השחורה מות החילוני האחרון"  בו תיארתי העתיד התיאורתי בו החילוני האחרון נפטר, והחרדים מאבדים הצפון, לא יודעים לעבוד, פונים לשכנים הערבים שידאגו להגנה ופרנסה ומחלקים המדינה ביניהם, כמובן זה סוף המדינה.  אני חושש שזה עתידנו העגום אם לא נתאושש במהירה.   אני מתנגד נחרצות לתת המסים שאני משלם לאנשים שלא עושים דבר למען הכלל.   חיימוף    

        דרג את התוכן:
         1 תגובות   יום רביעי, 3/4/19, 17:46

            לא הכרתי חיי החרדים, גם היום אינני מתיימר לדעת חייהם על בורייה אבל כמה שאני מכיר אותם הם נראים לי הזויים ולא חיים בעולם הזה.  הם מחשיבים את עצמם!!! אבל משקלם הסגולי שלילי, זה הכל.  מבחנת המדינה ועם ישראל הם חומר שלילי עושק וטפילי.  הם לא תורמים דבר למדינה, (כביכול שהם שומרים עליהם בתפילותיהם זה חלום שלהם, אין עובדות התומכות באמונה הזאת)  הם מסתובבים במדינה כאילו הם בקשר ישיר עם השמיים.  יש כנראה לכל אחד מהם טלפון נייד לשמיים והוא משוחח אם הבורה לוודא דרכו והשטויות שהם פולטים בדיבוריהם.

            הם לא מעניקים דבר לא לעם בישראל ולא למדינה.  שמעתי מר לינצמן "לא ישב עם יאיר לפיד כי הוא שונא חרדים."  על מה יש לאהוב אותם, מר לינצמן?  מה הם עושים למען העם היושב בציון?  פרט לעושק שהם עושקים.   מר גפני אמר "הם לקחו לנו את הכסף! "   הכסף מר גפני הם של עם ישראל, אשר בטובו תורם לכם אותו.  מר נתניהו נותן לכם את הכסף כדי שתתמכו בו בשלטון.  אני מעיד אינני אוהב אותכם.  מאז שאני הכרתי את צורת מחשבותיכם  אני יודע שאתם שונאים מדינת ישראל כי הקדמנו זמנה!!   חיים בה כי היא תומכת בכם!  ואתם מתבטלים, עושקים, שורפים דגליה ולא מיצרים דבר שחוק!!

            הלימודים של הגמרא?!  מספיק שתלמדו דף גמרא ביום גם אחרי עבודה ותשלמו המסים.  אתם לא מייצרים למען המדינה, לא מפתחים אותה, והיא עבורכם כר נוח לישון עליו.   היחס שלי אליכם הולך ומחריף מיום ליום.  האם בארה"ב הייתם חיים בלי עבודה, בלי לשלם מסים, ולא לתרום לחברה?  אפילו לא רגע. 

            אתם מובלים על ידיי רבנים שלא מבינים החיים המודרניים ואוחזים אותכם בחשכת ימיי הביניים.  לא אכפת לי מחייכם ולא מכם, אבל אתם חייבים לעשות משהו חיובי למדינה.  פרט לעושק ומציצה מתמדת של דמה אתם לא מתעייפים.  עושים ילדים שלא חיים בארץ, הם חיים בחלום הגולה והתקווה שיבוא המשיח ויוביל אותכם קוממיות לישראל.  אבל אתם כבר בישראל ומה אתם עובדים למענה.  הילדים שלכם ימשיכו דרככם וימשיכו לעשוק ולהתבטל.  

            לו הייתם נעלבים ועוזבים את הארץ, אמנו לי אני אומר ברכת דרך בשמחה.   עבורנו אתם חומר שלילי לחלוטין.  נוכחותכם והעדרכם אי נוח , בשני המקרים אתם נפקדים.  איש לא מרגיש קיומכם בינינו ולא מברך על נוכחותכם.  מבחינתי אתם חומר שלילי.  אתם דומים לערבים, מהם אנחנו יודעים להישמר, כי הם אויב, מכם קשה כי אתם כביכול אחים, אבל לא נמצאים בסביבה, קשה לעקוב, ולהתגונן מפניכם.  את הנזקים אתם עושים בשקט.  חיימוף 

         דרג את התוכן:

          פרופיל

          חייםחיימוף
          1. שלח הודעה
          2. אוף ליין
          3. אוף ליין