כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  חיים חיימוף

  בלוג העוסק באקטואליה

  ארכיון : 5/2019

  0 תגובות   יום שישי , 31/5/19, 17:15

     בעזרת הממשלה החרדים הופכים עם ישראל לעבדים נרצעים.  אנחנו עובדים כדי לספק להם הכספים שהם צריכים למחייתם מבלי שהם נוקפים אצבע לעבוד!!   חד משמעית יש להפריד בחוק הדת מהמדינה.  חשבתי לתומי שבעם ישראל הדבר לא נחוץ והנה אני מתעורר ורואה קטסטרופה.  לפתע אנשים כמו הח"כ סמוטריץ' רוצים לקבוע חוקים המחזקים השפעת הדת על העם. חוק שבת בחוקיי היסוד!!  הפרדה בין נשים וגברים, כאשר הנשים תשבנה מאחור ולא יכלו לפתוח פה.  קולה של אישה מגרה הגברים (רבע גברים) האברכים והם לא יכולים להשתלט על הדחפים המיניים!!  לא לעבוד בשבת לא לעשות עבודה נחוצה כמו מקירם דחופים.

    אין מקומות בבתי החולים להשכיב חולים חדשים אבל כאשר האדמור מגור הגיע לבית החולים הסגן שר ליצמן פינה שלושה חדרים לו ולאשתו ופמליית המתרפסים.  כמובן יש שווים ויש שווים יותר!!   האיש מקבל מהמדינה תשע עשרה מיליארד שקל  והוא חושב שהם מגיעים לו מכוח קיומו עלי אדמות.  אני לא מכיר אותו, עבורי אין לו כל חשיבות. והוא שולט עלי!!  אני לא יכול להוציא אותו מתפקידו בבחירות חופשיות.

     לפתע הכשרות הפכת יותר ויותר דרשנית וקשה.  יש צורך באלפי משגיחים בטלנים.  יש רפואה ווטרינרית שיכולה לתת תשובות לכל הכשרות הזאת.  יש דרישה מהנשים להתלבש בצניעות ויש ומודדים אורך החצאית של ילדות המגיעות לבית הספר!!   עוד מעט יאסרו לנסוע בשבת וללכת לים בשבת  וליהנות בשבת.  הכל יהיו חייבים לגשת לבתי הכנסת.  בלי משים אנחנו נמצאים תחת מתקפה מסיבית דתית, אשר מצמצמת חופש הפרט וגורמת לאפליה בין נשים וגברים.  הנשים לפתע הופכות להיות נסבלות ומאבדות כל חופש הדמוקרטי שלהם.

     באלבמה אוסרים הפסקות הריון!!  פתאום הגברים הופכים בעלי הרחמים של הנשים, ועל גופן כמו אדון לעבדים.  הדבר הזה יבוא אצלנו אם לא נתעורר.   התרפסות ראש הממשלה לפני הדתיים והתשלומים האדירים שהוא משלם להם על מנת לסייע לו להגיע לשלטון גורמים לכך שאנו הולכים ונכבשים על ידיי אנשים שלא מעריכים אותנו כלל.   הם דורשים הפרדה בין נשים וגברים באקדמיה, שבה אין להם כניסה, אבל הם רוצים לשלוט על חיי הפרט.  

     אני מקווה שאני מתאר המצב שהולך ומתרקם בארץ אשר יהרוס כל ההישגים שהושגו במדינה מאז הקמתה.  הדתיים באים כעת, בגלל עלייה בכוח האלקטורלי לכפות בכוח חוקים הזויים שינוים בהרגלי החיים של אזרחים חופשיים.   אני לא יהפוך למתפלל כל שבת, לא הפסיק לנסוע בשבת, ולא הפריד אשתי מלשבת לידי.   

     כיום חוקיי הדיקטטורה דתית הורסים השוויון בין המינים, הדמוקרטיה, הקדמה ופוגעת גם באקדמיה שבה תלויים חיינו במדינה ובעולם.  החרדים גרועים יותר  מהערבים.  הערבים אויב שאני נזהר ממנו, החרדים הם אחים  שאני לא צריך להיזהר מהם, אבל הם חופרים תחת רגליי ודורשים שאני אשנה חיי לפי דפוסים ותפיסות עולם שלהם.  זה סוף הדמוקרטיה.   יש לחשוב על מפלגה שתשים  למטרה הפרדה מהדת והפסקת התשלומים לאברכים ולחרדים.  המדינה לא יכולה להמשיך לתמוך באוכלוסייה הולכת וגדלה בקצב גאומטרי.   חיימוף 

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שישי , 31/5/19, 14:08

      האדמור מגור הרב יעקוב אריה אלתר הוא עוכר ישראל.  דבריו שהוקלטו מדברים על כך ברמה.  האיש אמר שהליכה לצבא תפגע בישיבות!!   האיש מקבל מיליארדים מממשלת ישראל וכפוי טובה לא מוצא לומר מילה טובה למען התהליך המסייע לאברכים להיקלט בעם ישראל.   מדבריו יוצא שישראל איננה חשובה, החשובים הם הישיבות!!!   מי  האיש הזה שדבריו פוגעים עם ישראל וכעת העם חייב ללכת שנית לכלפי.  

      בנימין נתניהו האשים את ליברמן, וזה בהחלט לא נכון, העוכר הוא האדמור מגור.  ראש הממשלה לא התקבל אצל גור כי הוא נחשב למחלל שבת.   לאיש אין כבוד למוסדות המדינה, אשר תומכת בו?!  אנחנו, עם ישראל, מאבד כבודו בגלל שאיפתו של ראש הממשלה להיבחר שנית.  הוא ממשיך לתת להם כספים בלי חשבון  תשע עשרה מיליארד שקל!!!   מה הם עושים למען המדינה שהם מקבלים כל כך הרבה כסף וגורמים לגרעון בתקציב המדינה.  אבל היום המדינה גם לא מעניינת את ראש הממשלה בנימין נתניהו.  למען השלטון הוא מוכן למכור הכל, גם תקציב המדינה.  

      אני זועק להפסיק לתת כסף לישיבות.  התרבות הרבה של האברכים לבסוף תהרוס המדינה עצמה.  הם חומר שלילי, הורס, שלא מכבד מדינת היהודים, עושק אותה ללא מצפון ולא מוכן לסייע להגן עליה מפני אויביה!!!   עד איפה הגענו!!   היהודים אשר נהרגו בשואה, הרי האדמור מגור ניצל ממוות ושרד הודות לרכבת של ד"ר קסטנר ובסוף כאשר קסטנר ביקש ממנו סיוע במשפטו ההזוי, הוא אמר "אלוהים הציל אותי"  וסירב לסייע.  כעת אנחנו רואים אותה תסמונת אצל האדמור מגור, כאשר נקרא להכניס מאנשיו לצבא להגן על מדינת ישראל עבורו היא לא קיימת, היא פרה חולבת, כל עוד נותנת חלב הוא  פה מחר יברח, טיפוסי ליהודי גלותית.

      האברכים הם סרטן למדינת ישראל, כבר כתבתי על כך ואני חוזר ומדגיש זאת, יש להפסיק לתמוך בהם כספית.  הם חייבים לעבוד ולהתפרנס.  לא מתקבל על הדעת שאנחנו נתמוך בהם והם שורפים דגלי ישראל, ושונאים אותה!!!

      הריבוי הטביעי אצלם גבוה והם ישתלטו על המדינה בדרך דמוקרטית, אף שאין להם כל מושג איך מנהלים מדינה.  עבורם המדינה היא תקציבים וישיבות לא יותר, אין עם אלא אם הוא לומד תורה, אין חיים של אנשים אלא אם הם שומריי שבת ולא עובדים בשבת.      האם מדינה דמוקרטית מודרנית יכולה להתקיים ללא תורנים שעובדים בעת שאנשים אחרים נחים?  שיש חיילים בגבולות, ויש עבודות חשובות למען העם שחייבים לעשות בשבת וגם בחגים כדי לא להפריע לחיים הרגילים של העם.

      האדמור של גור הוא אסון לעם ישראל ובעיקר למדינת ישראל.  המדינה צריכה להקטין הוצאותיה אותו זה לא מעניין, הוא רוצה ישיבות!!!   לאיש אין תפישה בסיסית על חיים המודרניים אשר מתקיימים בארץ.  הוא איש הגולה השחורה וההורגת.  אני מניח שהוא יעדיף להיות בגולה ולא במדינת ישראל.  אחד מהאברכים אמר שהם שוקלים לרדת לרומניה או אונגריה.  אני מבטיח לא שאני אומר ברכת הדרך, שילכו.  הם חומר שלילי בקשר למדינה ורווחתה.  הריבוי הטביעי שלהם יוריד אותנו מבחינה כלכלית וכוח אדם.   

      השאיפה של סמוטריץ' שכולם ילמדו והשבת תיכלל בחוקיי היסוד של המדינה זועקים לשמיים.  האיש ח"כ  מדבר על השבת ולא על צרכיי העם, על ההוצאות הגדולות והולכות על האברכים החסרים כל תועלת.  הגמרא איננה החיים, החיים מתנהלים ברחובות וביישובים  לא בבתי הכנסת ולא בישיבות. 

      ראש הממשלה השתחוותך לרגלי החרדים והאברכים רק למען שלטון גוררת המדינה ואותנו לגיהינום.   אנשים לא יכולים לקבל כל כך הרבה כסף מתקציב המדינה ולא תורמים דבר, גם לא חושבים להשתתף בנטל שהיא מטילה על כתפי העם.  ליברמן צודק צריך להפסיק התמיכה באברכים.  הם לא שייכים לעם ישראל, הם במקרה נמצאים פה כי מקבלים כסף זה הם אמרו ואומרים כל הזמן, כי לא אוהבים המדינה הזאת, היא הגיע לפי הזמן כי לא המשיח הוביל אותנו הנה.  אנחנו בצרה גדולה ראש הממשלה והמוביל אותנו לשם זה אתה , תפסיק לתמוך בהם.   חיימוף  

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום חמישי, 30/5/19, 18:01

      כבר מסתמם הנושא לפולמוס הבחירות למשך שלושת החודשים הבאים.   הנושא הוא ליברמן ובגידתו.  המעניין ביותר שגם החרדים עולם על העגלה הזאת בהתלהבות גדולה.  דרעי מעז להשוות מספר העובדים בין החרדים ובין הרוסים תומכיי ליברמן.  כמה מתגייסים, וכמה משרתים?!  מעניין שדווקא דרעי מוצא לנכון לעלות נושא שהוא טאבו בעיניי החרדים.

       לו החרדים עבדו, התגייסו לצ.ה.ל ומשלמים מסים אז מדוע בכלל יש לעלות הנושא של החרדים?  מדוע הם מקבלים תשע עשרה מיליארד שקל?  מה זה דמי כיס?  הם לא צריכים הכסף הזה כי דרעי מעיד שהם עובדים ומשלמים מסים?!  נו באמת מר דרעי?  לו היה כך מדוע הקטסטרופה הגדולה שלא אמרתם שאתם מוכנים להתגייס?

       שמעתי במו אוזניי דבריו של אדמור מגור, (איש שאין לו מושג שחוק מה מתרחש ברחובותיה של ישראל.)  שמעיד שאם החרדים והאברכים יתגייסו זה יהיה הרס הישיבות?  מה בדיוק נכון הגיוס קיים הוא שהוא אסון לחרדים?  צריך לומר זאת בקול רב, העושק הגס והבוטה שהחרדים עושקים מדינת ישראל כדי לתמוך במר נתניהו הוא פשע.  המדינה לא חשובה להם בכלל, עבורם היא אסון מהלך.  הם מעדיפים להמשיך בגולה, להיות נרדפים כדי שתהיה סיבה מוחשית לבקש סיוע מריבון העולם, שאליו יש להם קו ישיר.  

       אני אגיד לכם, ליברמן הוא האדם היחידי מכל הפוליטיקאים שהגיע לבחירות שכשלו עם תכנית ברורה ודרישות שחייבים להשיב להם.  כל הדוברים האחרים עסקו בגידופים  ולגלוגים, והכפשות ושקרים כדי לפגוע באנשים העומדים ונאבקים מול ההגמוניה של נתניהו.  הוא מחשיב עצמו לנקי ביותר!!  אם כך מדוע הוא צריך חסינות מיוחדת.  הרי יש לו חסינות כמו כל חבר כנסת לא להיתבע על עבודתו הפוליטית.  

       למשל הוא קיבל מתנות מי מאתנו מקבל מתנות של שבע מאות אלף  שקלים סיגרים ושמפנייה וורודה?  אני לא מכיר אדם כזה.  זה לא מתנות אלא מס.  יש עוד הרבה מוזרויות לא ברורות.  איך האיש מקבל שלוש מאות אלף דולר כל חודשיים על ידיי הבן דוד שלו?  נכון זה מוזר.   אמרה לי מישהי נחמדה שאני שונאה את נתניהו, לא ולא, אני בחרתי בו בכל הפעמים שהוא עמד לבחירות פרט לפעם האחרונה.  יש סיבה וכל אחד יודע אותה.

       אני משוכנע מעל כל ספג שיש להגביל משרת ראש הממשלה וכל משרה ציבורים גם כאשר היא אחרי בחירות.  חיים בצמרת ללא מגבלה, גם אם לא רוצים מתחילים להופיע דוסוננסים צורמים אוזניים.   הגיעה השעה להחלפת כוחות.   סוסים טריים שימשכו  העגלה ביתר כוח. גם יופיעו רעיונות חדשים שאולי ישנו משהו (אני לא מאמין).

       בכל מקרה התחלופה חשובה.  הטבע עשה זאת כאשר קבע מוות לחל חי.  להבטיח שיבוא כוחות חדשים, גנים נוספים ובריאים אשר ישפרו דור הבא.  גם בחיים ובעיקר בפוליטיקה.  חיימוף  

       

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום רביעי, 29/5/19, 17:47

        הבחירות החדשות נכפות בגלל רצונו של אדם אחד שלא מוכן להשלים עם העובדה שהוא לא מצליח להרכיב ממשלה וזה בנימין נתניהו.  אין שום צורך ללכת לבחירות.  מישהו טוען שהעם בחר בבנימין נתניהו, זה לא נכון העם בחר בליכוד לא בנתניהו באופן אישי.  לכן יש אנשים אחרים טובים בליכוד שיכולים בהחלט לבנות ממשלה ללא כל קושי.  נתניהו לא "מתרגש"  מחצי מילארד כסף שיזרקו לפח, החשוב עבור הוא לא המדינה כי הוא עצמו, כמו "לאוי הארבע עשר"  שאומר "המדינה זה אני!!"  לא חייבים להטיל הרכבת הממשלה על בני גנץ, אלא על איש ליכוד אחר. אז הליכוד עדיין יישאר בשלטון.

        בבחירות האלה ברור שלבנימין נתניהו לא מעניין כמה המדינה מפסידה בגשפטים שהוא עושה עם הדתיים ועם במטוס שלו ועם הבחירות המיותרות כעת.   הוא זורק לפח קרוב לעשים מילארד כסף, אף שיש כבר גרעון בתקציב שהעולם הודיע לו.  מדוע הוא נתן כסף לחרדים עשרים מילארד , מה הם עושים למען המדינה, כלום אחד גדול.   האברכים מגדלים חשיבותם, אבל עבור המדינה חשיבותם היא אפסית אפילו פחות.

        כל הפוליטיקאים תוקפים את ליברמן אף שהוא היחידי שמגיע עם תכנית מדינית ברורה.  בנימין נתניהו נותן לאדמור מגור, שאיש לא בחר, אני לא מכיר אותו, מה משקלו הפוליטי ולפתע איש לא מוכר המסתתר במחשכים מנהל לנו את החיים!!  מדוע?  אני לא רוצה  בו ועבורי אין כל משקל.  עבור העבדים המוקיונים סביבו הוא חשוב כדי להלל אותו להאדיר חשיבותו!!   הוא לפתע מתנגד שעבדיו ישרתו העם בצבא או בתפקידים אחרים!?   למה שהוא יחליט עלי?  אני לא רוצה גם לא רוצה לתת לו אפילו לא פרוטה   

        אם יבוא אחר מתוך הליכוד הממשלה תקום תוך שעתים.  שתי המלגות הגדולות ירכיבו אותה והבעיה תיפתר ללא כל קושי.  לא יהיה בזבוז כספים לבחירות ולא לדתיים.  הם לא יקבלו גרוש שחוק.  שילכו לעבוד.   יש להם דם כחול לכן אסור שיהרגו בשדות הקרב.   אין להאריך לדבר עליהם, כבר אמרתי מספיק, אבל הבעיה היא נתניהו, שלא מבין שהעם לא כל כך רוצה אותו.  ליברמן בצדק לא  נסוג, כי הוא צודק, האדמור מגור צריך לסגת ולהסכים לדרישות הכנסת, אבל אסור להתנגד לרצונו של האדמור.. עוד כוכב אחד.

        הנשיא צריך לומר לפוליטיקאים שיש דרך אחרת מחוץ לבחירות וזה איש אחר.   נתניהו לא יכול לתאר לעצמו שמישהו יכול להרכיב ממשלה מבלי שהוא ירכיב אותה.  הגיעה השעה שיבין שהוא ניתן להחלפה.  שיתפנה למשפטים שעומדים בדרכו.  הרי כל הגימנסטיקה הזאת הוא עושה כדי לקבל חסינות והתגברות לבית המשפט, גם הבחירות קשורים בו ישירות כדי לא לאפשר למישהו אחר טוב ממנו להרכיב ממשלה בישראל.   

        אני חושב שאנו עדים לאירוע היסטורי שלפתע המנהיג הלא מעורר יוחלף במישהו אחר.   והמדינה תמשיך להתקיים גם בלעדיו, אין אדם שלא ניתן להחליף, גם נאפוליון וסטלין הוחלפו גם מאו הלך בדרכו, אפילו שאבס מחריף  וונצואלה.   רצוי לעשות זאת בנוכחותו באם חלילה נסתבך הוא עדיין יכול להושיט עזרה, אני לא מאמין.   בשעות הקרובות ייפול דבר.  חיימוף

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום שלישי, 28/5/19, 15:57

         קראתי המאמר שלך בידיעות אחרונות, לבי נמס בהתרגשות הגדולה וההתחשבות שלך בערבים ודרישה שלך לבנות להם ישובים  חדשים!!!  כמעט נזלו לי דמעות.  גב. קפלנסקי אני שולל דרישתך מכל וכל.  המנהיגים הערבים בעיקר גב. חנום זועבי (התנגדתי לגרשה מהכנסת)  שהיחידה מדברת האמת שהמנהיגים הערבים חושבים על עם ישראל ועל מדינתו.    היא אמרה בפשטות, היא רוצה שתי מדינות ללא יהודים, היא רוצה שמדינת ישראל תעלם.  אני מניח שגם אחרים כמו ד"ר זכלקה שהיה שותפה למפלגה חושב כמוה.  הוא כתב שעבורו התנהגותו של ראש הממשלה רבין הייתה אסון כי הביאה למהלכי שלום שפוספס על ידיי עראפת (חסר הראייה לעתיד)  אשר פתח ברציחות יהודים והרס הכל. 

         אני לא מוכן לבנות להם , הם בונים בשטח ולא לגובה, כאילו מדינת ישראל היא חצי רוסיה.  ישראל היא מדינת היהודים שבה חיים גם ערבים שבינתיים הם עוינים מאוד לנו.  אולי בעתיד משהו ישתנה.   אם לא נוח להם שילכו, אני בהחלט יתמוך בזה.  אף שאני מתנגד לגרש אותם.  אם יתנהגו כמו בני אדם ודמוקרטים אני בהחלט אקבל אותם.  בינתיים זה לא קורה לפי מה שמנהיגיהם מבדרים.   

         אגיד לך יש מקום בירדן ובכל המדינות הערביות שילכו לשם לבנות לעצמם בתים בשטח.  זה לא נשמע דמוקרטי אבל לגורל שלי של ילדיי ועמי אני לא דמוקרט אני יהודי שיצאתי מאירופה חייתי בה בעת הפשיזם ואני חרד לא לאבד מה שהשגנו למען העם.  יש כבר סימנים, אם את קוראת בעיתונות שאירופה האנטישמית מתעוררת.  אני לא רוצה לראות התנסות שנייה של השמדה.   אנחנו קיימים והמדינה קיימת בהחלט, עבור מקלט בעת צרה וסכנה, לא לבתים עבור ערבים אלא עבור יהודים מיוסרים הנמצאים בסכנת חיסול, זה לא חלום בהלות אלא מציאות.    חיימוף  

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום שלישי, 28/5/19, 15:38

          אני מבין שהולכים שוב לבחירות.  מדוע להמתין חמישה חודשים.  כבר שמענו השטויות של הדוברים.   בבחירות האלה לא היה שום דיון על בנייה, על הורדת תשלומים מהחרדים, עד מתאי  נשלם על כך שהם נושמים לידינו ועושים לנו טובה שלומדים גמרא, מה עושים עם זוגות הצעירים ובתיהם,  מה עם עליית המחירים הלא מוצדקת.   סגן שר הבריאות מופתע מדוע מתנגדים לעליית מסים לקו"ח !!!   לאיש אין בדל מושג מה זה לשלם משים.   עבדתי עד גיל שמונים, צברתי פנסיה וכעת אני חייב לשלם הורדה גמלאה, אלה כספים שלי, שאני הרווחתי.   הדברים של לינצמן הם תמונה של החרדים שלא מבינים שהם עולים לנו הון והם הגורם לעליית מחירים ולגרעון בתקציב.   

          בנימין נתניהו לא מצמץ  נותן להם לפי חישובים גסים מעל חמש עשר מיליארד שקל!!!?   מאיפה הכסף הזה יוצא, אני אגיד מהכיס שלי.   הם לא עובדים, מקבלים תמיכה כדי לחפור קברינו, בשרפת דגלים והתנגדות לקיומנו.  כמה זקנים סאניליים נותנים הוראות מה לעשות והם נופלים על ברכיהם.  מי האנשים האלה, מה משקלם הציבורים במדינת ישראל, מה הם עושים למען המדינה ורווחתה.  הם נעלם שאנחנו משלמים כסף טוב שנעלם ברוח.

          לא צריך הפסקה יותר מחודש לבחירות הבאות.  לא צריכים לשמוע מדוע יש לעשות חוק חסינות לנתניהו כדי  שלא יגיע למשפט!!  יש אנשים אחרים שיגיעו לשלטון, הוא לא בלתי ניתן להחלפה.  אנשים מתים ובאים אחרים אחריהם לטוב ולרע.   במשך כל הפעילות לקראת הבחירות שמענו שקרים וגידופים, שמענו לגלוגים והכפשות ולא שמענו משהו ממשי.  היחידי אשר דבר לעניין היה ליברמן.  אני לא צריך יותר משנייה להחליט למי לבחור.  אני לא בוחר במפלגת כחול לבן כי הם לא הגיעו לקו הסוף בצורה ברורה.  החרדים יקבלו גם מהם חמש עשרה מיליארד שקל.  (אני אומר זאת וכולי רותח על הבזבוז הזה).  ליברמן היחיד שניהל בחירות כמו שצריך.  ידענו מה הוא רוצה, לאן הוא מוביל, ומה השינויים שהוא ינסה לעשות.   לעומתו ראש הממשלה שוב חזר על התגברות ועל חסינות, שום דבר אחר.  אני אבחר לליברמן.  אני מקווה שרבים יבינו שהאיש פרלמנטריסט מעולה, איש ישר שרוצה שוויון בנטל, לא להבדיל דם מדם, שהשחורים האלה ילמדו ליבה, ובסוף יתחילו לעבוד.  להגביל מספרם העולה בצורה מפחידה.  הם עושקים ופוגעים בחיי האזרחים על ידיי שגוזלים כספים למען פיתוח  ולא משלמים מסים.   זה לא יכול להימשך.  נתניהו לא אומר מה הוא מתכנן לעשות אתם.  מפסיק ודי מהגזל הזה.   חיימוף  

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום שישי , 24/5/19, 13:01

           ביום לג באומר הייתה לי הזדמנות להתרשם ממסה העצומה של אברכים, אשר הגיע לחגוג במירון.  קהל אדיר מקפץ שר ומתפלל סביב מדורה!!!  אף שבקשו לא לעלות גובה המדורה מעל מטר היו שהערימו מדורות גדולות, המשטרה הייתה צריכה להתערב!!  אני מביט בהם ושאלה עולה כמו מעצמה:  ערב רב של נוער לבוש שחורים עומד ומתפלל ומקפץ, מגדל זקנים מה הוא עושה למען המדינה בה הא חי?   מה הם משקיעים למען המדינה בה הם לומדים ומתרבים?  ואין לי תשובה.  אני הייתי רוצה לשמוע תשובה עניינית מבוססת, היא לא תגיע.

           הקואליציה מתרקמת ותעלה עשרים וחמישה מיליארד שקל??!!!   זה גם מעל בינתי, מדוע בניית ממשלה חייבת לעלות כספים בכמות גדולה כזאת.  היא רבע מתקציב המדינה.  מדוע השרים המכהנים בממשלה צריכים כמות עצומה כזאת של כסף?  אני בטוח שגפני וליצמן  יצביעו מיד על כמות האברכים שלומדים שצריכים לחיות.  אין לי התנגדות שיחיו, אבל מדוע על חשבוני.  מדוע אני חייב לשללם מסים מהגמלאות שלי עבור צעירים בריאים וחזקים שלא עובדים?  קשה לי לתפוס ההיגיון אחרי גחמה בלתי מתקבלת על הדעת.  צעירים בריאים מתיישבים מתכופפים ונשחקים על לימודים שעבר עליהם הכלח, לא חוקרים, לא מביאים דעה, רק דוגרים חומר שנכתב לפני מאות בשנים בידיי אנשים מלומדים זקנים שאמרו משהו אז שאין לו כל קשר למתקיים עכשיו!!

           התשלומים פותחים פתח הולך ומתרחב לבטלנים שחוזרים בתשובה וממלאים הוראות של כמה זקנים אדמורים מבלי שיש להם דעה משל עצמם או החלטה של עצמם, החיים על חשבון הכלל.  הם מצפים פתרונות מהאדמור!!  כמה שיהיה פקח, ובעל ניסיון האיש שלומד עשרות שנים לא יכול להבין השינויים שחלים בחברה ולא יכול להדריך תלמידיו  לדרך הנכונה שיש לקחת.   עובדה, האדמור מגור יעץ לא לשרת בצ.ה.ל? !!   מדוע?  הם לא חיים במדינה הזאת, היא לא נוצרית ולא זרה, היא המדינה היחידה של העברים  והנה הם מסרבים להגן עליה, לבנות אותה, לשלם מסים, והחשוב לעבוד בה, לצרף מאמצם לכלל הישראלי.

           הם מתייחסים למדינת היהודים כאל מדינה זרה שיש לעשות הכל כדי לפגוע בה!!?  מדוע שורפים דגליה?  מדוע עושים הפגנות נגד הצבא, מדוע לא עובדים, מדוע לא משתתפים במאמץ הכללי של העם לבנות ולהתפתח וממשיכים להישמע לאנשים שאוהבים השררה וציות עיוור.  הם נהנים מהקהל שנמצא תחת פיקוחם מבלי להשקיע לקדם אותו למאה העשרים ואחת.  הם עדיין לומדים מה שכתבו החכמים לפני אלף שנה!  קשה לי להבין הפסיכולוגיה הזאת של נוער אשר מתמסר ללימודים חסרי תועלת.

           אני לא מוכן לשלם יותר לבטלנים האלה.  לא מוכן לבזבז כספי על עשייה חסרת היגיון וחסרת תועלת לכלל.  מה האברך שלומד מסייע למדינת ישראל ולעם ישראל.  לי ברור התשלומים האלה גורמים להדתה דוהרת.   זה אסון  שאנו משלמיי המסים נביא  עלינו ועל מדינת ישראל.  ברור שאיש לא שואל אותנו.  שליטתו של נתניהו לקראת קיצו מתאפיין בחוסר התחשבות בשינוים האלה!   באישור לעשות העולה בדעתם מבלי להתחשב בכלל השותק.  נתניהו יעשה הכל כדי לשלוט על המדינה שכבר לא מעניינת אותו.   עוטפי עזה סובלים קשות מטרור חסר גבול, ראש הממשלה מתחשב בעזתים ולא באזרחיי ישראל!!  

           בעיניי הוא חושף סימנים של עייפות ואי מיקוד.  הקואליציה חשובה כדי לשלוט, האם השליטה שלו היא עדיין טובה לישראל ולאזרחיה,   התשובה היא די ברורה לא, נתניהו אבד עניין בנעשה במדינה ובסביבתה.  החשוב עבורו עצם השלטון והכבוד של ראש ממשלה.   חיימוף 

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום רביעי, 22/5/19, 18:09

            כעת ארגוני עזה הישלחו שש קבוצות בלונים וגרמו לשרפות בעוטף.  ראש הממשלה עסוק בהרכבת הקואליציה אין לו זמן וכנראה גם רצון לעסוק עם משהו שאין לו פתרון לדעתו.  הפרסום הראשוני , כבר בתחילת פעולות האיבה, ראש הממשלה מהר להודיע שישראל איננה מעוניינת במלחמה!!!   המדינה מותקפת, יישוביי עוטף עזה סובלים, אבל ראש הממשלה נלקט ברעיון לא לעשות מלחמה, אלא לפתור הבעיה בדרכי שלום לא מגיב.  כמובן כדרכו בקודש הוא מדבר ומבטיח, אבל בטוח שלא יעשה דבר. 

            כפוליטיקאי משופשף הוא יודע שאפשר להבטיח הכל ולא לבצע דבר.  זה משהו שהוא עושה מאז היותר ראש ממשלה.  לאחרונה התכונה הזאת גברה והוא הפך חסר אונים, אשר לא מגיב לכלום. האמירה האומללה שלא תהיה מלחמה קשרה ידיה של ישראל והעזתים בטוחים שלא ייענשו וממשיכים להפר כל הסכם בדרך חודייביה.  הם מבקשים נקבה, כאשר הסוד הפסקת האש היא עד הרגע שהערבים ירגישו מספיק בטוחים כדי לפתוח שוב באש וזה מה שהם עושים.

            כעת ישראל נמצאת תחת טרור מדינתי, כאשר שני ארגוני טרור אוחזים אותנו במקום כואב ורגיש ביותר ואנחנו צועקים בשקט עם רכוס שניים.  ראש הממשלה עסוק בקואליציה.  בינתיים שדות נשרפים, כאשר ראש הממשלה הבטיח שלא יהיו יותר שרפות!!!   הבטיח נו מה קרה הוא לא מרגיש חייב למלא אחרי הבטחותיו.  

            אנחנו חייבים להפתיע העזתים עם הפגזה לאורך כל הרצוע בתותחים.  לא חייבים להכניס לא חייל אחד.  יש להרוס כל הרצוע להפסיק להזרים מים ולא לספק להם מזון ולא להעביר כסף.  החולשה הקשה שישראל חושפת פועלת לרעתנו.  ההתנהגות הזאת של ראש הממשלה מצביעה על דבר אחד ברור עייפות.  ראש הממשלה רוצה לשלוט ללא גלים, בשקט.  מה לעשות באזור שלנו הדבר הזה לא בדיוק עובד כמו שהוא רוצה.   הוא חייב להזמין קבוצת הביטחון לייעוץ ולהחלט החלטה להכות בעזתים.  לא יכול להיות שכל הזמן אנחנו סופגים מכות ללא מענה ראוי.

            אם נמשיך ללא תגובות ברור שהעניין ימשיך ויחריף, לפי רצונם של העזתים.  יש כבר עברים שדואגים לקנות בלונים רבים ולהעביר אותם בקונטינר!!!  ברור שהעברי חייב להיענש אבל לא בבית סוהר.  הדרך חייבת להיות מפחידה וכואבת.  הוא חייב לשלם על בגידה וסיוע לאויב  בעת מלחמה.  אני מקווה שבית המשפט ימצא הסעיף הנכון להעניש אותו בחומרה. 

            נכון שיש אפשרות להעניש גם ראש ממשלה, אבל זה קורה בקלפי פעם בארבע שנים.  המצב כעת עדין ומסוכן, אבל הוא מוביל למצב שח"כ ליברמן הגדיר מזמן  "מלחמה תהיה במאוחר או במוקדם."  העזתים חייבים לקבל מכה מהממת.  להרוס כל הרצוע, כל התשתיות וכל אשר בנו.  זה וודאי חייב להיות מלווה בקרבנות בנפש.  אולי אחר כך ילמדו ויזהרו לא לעשות גלים.  כל תנועה לא טובה שלהם חייבת להיענות מיד עם הרס חלקים של הרצועה.  אנחנו עובדים עם ערבים שהם כנראה קשי הבנה במיוחד העזתים.  אנחנו מתקרבים לפתרון עלים גם בלי שאנו רוצים, העזתים דוחפים במרץ.  חיימוף 

           

                 

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום שלישי, 21/5/19, 09:47

             אנשים אשר חסכו שנים פנסיה לחיים אחרי גמר העבודה נעמדים לפני החלטות הזויות של הממשלה אשר מחליטה לקחת סכום מכובד מהם לעצמה!!  למה הממשלה לפתע צריכה כסף? המקום הקל ביותר לקחת הם הגמלאים, כי אין להם כוח לשבות ולא לפגוע בתכניותיה.  יש לפרנס אלפי אברכים ולמממן שרים בלי חשבון.  כל הפעולות האלה הם מיליארדים רבים והממשלה חושבת שהדרך הטובה הם הגמלאים-ראש הממשלה הנצחי  חושב שאין כוח שיכול לעצור תכניותיו.  נו  זו האמת הגדולה.  הוא לא צריך הגמלאים, אבל צריך האברכים שיתמכו בו לשלוט.

             אני היום משוכנע מעל לכל ספק שיש להגביל זמן שליטתו של ראש ממשלה.  מעבר למספר שנים הוא כבר לא מנהל המדינה ששלחה אותו לתפקיד, אלא דואג לשליטתו על העם כמה שאפשר יותר!!!  כך מורידים כספים מהחלשים ונותנים לשקופים חסרי החשיבות העושקים העם וכעת הגמלאים.   ברור שהמצב הזה יחריף יותר ויותר.  

             אינני יודע מה הגמלאים  יכולים לעשות פרט לזרז יציאתם מן החיים.   חיימוף

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום שני, 20/5/19, 16:53

              זכריה זבידי היה באינטיפדות בחיר המחבלים בדז'נין והתהלך עם רובה תלוי על צברו.  הוא חייך ונהג בעדינות מפליגה.  אין ספק שלאיש יש יופי התנהגותי כובש.  כאשר שמעתי אז שהגיעו אתו להסכם והרשו לו להשתפר, לקבל השכלה למען שובו למוטב שמחתי.  אז לא ידעתי את שאני יודע היום.  עם ערבי אי אפשר להגיע להסכם שלום אמתי, אי אפשר לסמוך על שבוע שלו, גם כאשר הוא נשבע על הקוראן.   האמיתות הם שכאשר המוסלמי, קריא ערבי, נשבע על הקוראן מותר לו לשקר, כאשר טובת האיסלם דורש זאת ממנו והוא יכול להפר שבועתו ללא נקיפות מצפון.  אפילו יותר, צו השעה הדורש טובת האיסלם ,הוא שוכח שנשבע. 

              בקשר להסכם שלום למדנו זאת מערפאת בצורה קשה ותגובתו הערבית הקלסית הפילה מעל אלף ישראלים נרצחו בחבלות שלוחות רסן והרע עם עמו.   ההסכם שערבי חותם הוא תמיד, לעולם הסכם חודאיבייה.  ההסכם שמוחמד חותם עם אנשיי מכה.  הוא חתם אתם הסכם שלום לעשר שנים.  אנשי מכה שלא כל כך התלהבו מתורתו ישבו בשקט ובבטחה שיש להם שלום.  כעבור שנתיים בלא שום הזהרה הוא תוקף אותם ושוחט כמות גדולה של מתנגדים וקבע תנאיו. 

              ערפאת חתם עם ישראל (ראש ממשלת ישראל רבין)  שלום.  היו לחיצות ידיים על דשא בית הלבן, חגיגיות בנוכחות הנשיא קליטון.  כאשר בא להסביר מעשיו לעמו הוא בחיוך משומן הסביר שמדובר בחודאיבייה.  הוא הרגיע אותם שמעשהו שווה ערך לקליפת השום, כמו ההסכם של מוחמד עם אנשיי מכה.  הוא שכח פרט חשוב ועל כך עמו משלם קשה, שהוא חותם הסכם שלום עם עם העברים.  העברים יודעים לקרוא ויודעים מה זה הסכם חדאיבייה.  הטעות ההיא כבר לא ניתן לתקן, כי יש שינוים בשטח והסכנה של הסכם רעוע היא גדולה למדי.  אנחנו רואים כל הרגיעות ברצועת עזה.  

              עכשיו כאשר אני שומע שנעשה הסכם עם זביידי ואני יודע היסטוריה ערבית טוב יותר עם כל הטריקים ושטיקים, אני משוכנע שהוא טעה טעות גדולה.  אני בהחלט חושב שהוא צריך להישפט ולקבל עונש על כך ששב לפעילות חבלנית, אבל אני לא מקבל עוצמת העונש.  איש אשר קבל תעודת זהות כחולה, הפך חבר בארגון עורכי הדין, דבר שהכנה לו תנועה חופשית בארץ ובמצב הזה הוא שב לפעילות חבלנית ועושה פיגועים בירי העונש שכרתו הוא מינורי.

              העונש הראוי לאיש עם כל החביבות שלו ועם השקר הגדול והמוסתר היטב להרוג עברים המתנהלים לתומם באמונה שהוא "בסדר" והוא יורה עליהם בגלל האמונה והטוב לב של המשטרה היה חייב להיות אחר לגמרי, יסודי וסופי.   סטלין ונדמה שגם פוטין היום נוהגים בנוסחה אחרת יסודית וטובה "יש בן אדם יש בעיה אין בן אדם אין בעיה."  זו הנוסחה שיש להפעיל על זכריה זבידי .  הוא אצריך להיות מוצא להורג בלי להניד עפעף.  הוא החטיא המטרה עבורה חתם.  מקומו הטוב הוא מתחת לאדמה.   טוב לבנו ורצוננו לסייע יצאו בהפסד. חיימוף        

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום ראשון, 19/5/19, 16:33

              שמעתי התכנית על החסינות של הח"כ א.אוחנה ונדהמתי.  האיש טוען שהחסינות חשובה עבור תפקוד של אנשי הכנסת.  דובר שיש חסינות רוצים לחזק המצב הזה בקשר לנתניהו.   הוא טוען שהחסינות מרשה לאדם פוליטי לטפל בבעיות בביטחון מבלי שיתבע על ידי עורי דין או אנשים לוחמנים למיניהם.   טען שזה מקובל גם בפרלמנטים אחרים.  אבל הוא שכח שיש הבדל מהותי בין חסינות למען העבודה של איש פוליטי והמצב של ראש הממשלה. 

               לא מדובר באדם נקי שמתקבל לכנסת ישראל וצריך החסינות של הכנסת.  מדובר על איש שיש לו שלושה ארבעה תיקים במשטרה, שהוא צריך שימוע ולהגיע לבית משפט.  זה איש שיש קופת שרצים תלויה עליו, איך הוא מסביר החסינות שהוא דורש.   מר אוחנה אתה דורש חסינות לאיש שעבר על החוק?  לא אדם נקי שמגיע לפוליטיקה, אלא שצריך להגיע לשימוע.  הדרישה שלך היא לא לשפוט אותו כי הוא חסין מפני החוק!!!

              מר אוחנה נדמה לי שהתבלבלת!  אתה רוצה למלט אדם שחטא מרדיפת החוק?   זאת אומרת אתה רוצה הגנה על ראש ממשלה שסרח.  אף שיש חשדות הדורשים שימוע אתה רוצה לא להביא אותו לדין??!   לגרום לכך שתקידו הפוליטי יהפוך למגן מפני החוק!!! אתה גורם לכך שכל פושע רגיל יכנס לכנסת ישראל ויהיה חסין מפני החוק?   זו פשוטו כמשמעו אשר אתה דורש.   לא להגיע למשפט, וכל עוד האיש מכהן בתפקיד ממלכתי לא לתת הדין על מעשיו?!   יש משהו עקום וזועק לשמיים בדרישה שלך למען ראש הממשלה.

               מר אוחנה האם אתה מבין הטיעון שלי או שאתה חושב שאני טועה?   מעניין מה אותה אומר על כך?   חיימוף  

            דרג את התוכן:
             0 תגובות   יום שישי , 17/5/19, 18:09

                אחרי ארבעה קדנציות הקדנציה הזאת לא עולה יפה.  יגיעה השעה ללכת.  כבר ראינו כל הטריקים וכל השטיקים.   חייבים להגביל משרת ראש ממשלה לשמונה שנים ודי.  אחרי זה מתחילה התפוררות ופזילה לכיוונים לא טובים.  רואים זאת בארדואן וכעת בנתניהו.    הרצון לחוקק חוק חסינות לא טוב.  גם ההתגברות על בית המשפט העליון בעיה!   החוקים האלה ראינו אצל ארדואן וגם אצל מנהיגים שמגיעים לטוטליטרזים ודיקטאטורה.  נעלמים הבלמים החשובים כל כך בדמוקרטיה.  למעשה זה רצח הדמוקרטיה.

                לו הכל היה כמו שאמרת "לא יהיה כלום כי אין כלום"  מדוע אתה צריך חוק החסינות?!!  זה זועק לשמיים שיש משהו שאתה רוצה להסתיר.  הגיעה השעה לראש ממשלה אחר.  אתה כמו כל הדיקטטורים מרחיק כל מתחרה אפשרי מהסביבה הקרובה.  כל מלחכי פנכה מתחילים לשיר להלל!  למה אתה צריך זאת, זה מקלקל כל הרושם הטוב שעשית  באתחלה.  עכשיו אתה הורס הפסל שבנית.  אני מקווה שלא תצליח לבנות ממשלה.      

                אם יבוא מנהיג אחר אפשר לבנות ממשלה תוך שנייה.   החרדים לא באים עם אף רעיון פרט לאיסורים בשבת!!   כאילו אנחנו מדינה דתית.   אני צריך הרב קניאבסקי לבוא ללמד אותי איך לחיות?  מי הוא בכלל עבורי.  רב גדול!!!  בסדר אני מקבל זאת אבל לא מקבל דעתו לגמרי.  ההחלטות הם שלי.  שיחיה כמו שהוא רוצה ואני אחיה כמו  שאני רוצה, בלי לדרוך לי על היבלות הרגליים.   כל השטויות שהם מביאים לא ממלאים כליפה של שום.

                הם תומכים בך כי רוצים את הכסף לתמוך בבטלנים חסרי חשיבות ותועלת למדינת ישראל.  הם שורפים דגליה, מפגינים נגדה!!  מדוע אני חייב לשלם להם תמיכה?  במה הם מועילים למדינת ישראל.  הם טפילים מטומטמים שלא מביאים כל תועלת.   אני לא רוצה לראות אותם.  הדרישות שלהם הם של דקטטורה דתית לא מקובלת.   עכשיו בגיל קרוב לתשעים הם רוצים להפוך אותי לדתי?!   מה הדת מועילה לעם ישראל. 

                דבר אחד אני בטוח אם חלילה יגיעו לשלטון, וזה אפשרי כי מספרם עולה במהירות הם יהרסו מדינת היהודים שעליה העם התגעגע אלפיים שנה.  אין להם מה להציע.  הם לא עובדים, לא עושים דבר עבורה, לא מגנים עליה רק רוצים כסף לא יותר, לא מעניין אותם מי נותן את הכסף

             העיקר שיתנו ושיהא שקט!!!   הם יכולים לחיות גם אצל הערבים ויהרגו כמו כלבים, הם רבים לא אכפת להם כל עוד לא רוצים מהם לחיות בעת המתקיימת.  הם חיים בימיי הביניים , שיישארו שם לנצח.  הם לא מעניינים אותי כלל, עבורי הם שקופים.   המפריע לי שהם עושקים את העם ולכן מעלים מסי הממשלה.  סגן השר לינצמן אמר "מה יש אם מעלים מסים?"  וודאי שהוא לא יודע מה יש הוא לא משלם מסים ולא דואג לעבוד עבור ילדיו.  נאלץ לעבוד כי נכנס לקואליציה, אדם שאני לא רוצה לראות בממשלה מודרנית.  שימשיך ללמוד חסידות גור שיבוסם לו.   חיימוף

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              חייםחיימוף
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין