כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  תקשורת הספורט - עומס ברשת

  בשנים האחרונות חובבי הספורט בישראל מוקפים במספר רב מאד של כלי תקשורת מסורתיים וחדשניים, החל מתכניות ספורט ברדיו ועיתונים מסורתיים ועד לאתרי אינטרנט שוקקים שאליהם התווספו גם הפורומים השונים ברשת. אוהדי הכדורגל מוצאים עצמם תרים אחר כל פיסת מידע אפשרית על הקבוצה שלהם בארץ ובעולם, השחקן האהוב עליהם וארגון האוהדים שלהם במגרשי הספורט.
  אבל אחרי כל זה מגיעים כמובן גם הויכוחים, התהיות והדילמות – מהו אתר הספורט האמין ביותר ברשת מבית העיתונות? ומשם זה יכול לגלוש לעוד ועוד סוגיות אשר מאד מעניינות את חובבי הספורט, כמו הליגה הטובה בעולם והשדר המועדף עליהם.
  נתחיל עם אתר הספורט המעניין והאמין ברשת מבית העיתונות המסורתית, כאשר ''המאבק'' נע בין NRG – מעריב לביןYNET - ידיעות אחרונות. רבים סבורים כי אתר YNET מבית ידיעות אחרונות הוא האתר המוביל אצל חובבי הספורט בארץ. העדכונים בו יותר מהירים, הכתבים יותר מקורבים לקבוצות אך בקרב חלק מאוהדי הספורט עולה הטענה כי רובם נגועים באינטרסים ולכן הם לא אמינים מספיק. מנגד עולה NRG של מעריב ונכונה העובדה כי הוא לא המהיר ביותר ברשת אך כתבות הצבע והמגזין אצלו, לצד טורי הפרשנות מצד מיטב אושיות הספורט בישראל עושה את שלו בסגנונו המעט שונה.
  השאלה הבאה שעולה אצל חובבי הספורט היא באיזה ליגה יותר מעניין לצפות, האנגלית או הספרדית? ומיד אחר כך מצטרפת לה גם השאלה, את מי היית מעדיף לשמוע משדר – מאיר אינשטיין או יורם ארבל?
  מצד אחד מאיר אינשטיין שמשדר בהתלהבות יתרה את הליגה האנגלית גורם לך לחשוב שמדובר בליגה הטובה בעולם אבל כאשר אתה שומע את קולו המהדהד של יורם ארבל, שכבר חולש על שידורי הספורט בארץ למעלה מארבעים שנה, אתה נסחף אחריו ומדמיין שאתה נמצא עם חבר ביציעי הקאמפ נואו בברצלונה.
  בשורה התחתונה, חובבי הספורט בישראל צריכים להיות מרוצים. המגוון שניצב בפניהם בעשור האחרון רק עולה וגובר. יש להם המון דרכים להתעדכן על קבוצתם האהודה, הם זוכים למספר רב של שידורים ישירים מהליגות הטובות בעולם, אנגלית והספרדית, ויחד עם זאת גם רוטציית השדרים עשה את שלו באוזנו של כל חובב ספורט.

  ארכיון : 11/2021

  אין פוסטים בבלוג בחודש שבקשת

  פרופיל

  חגיכהן3
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  תגיות

  ארכיון

  תגובות אחרונות

  פיד RSS