כותרות TheMarker >
  ';

  חיי בשנים האחרונות

  עד 1993 עבדתי כאע"צ כטכנאי מכונות במקחש"ר , לרוע מזלי הצימצומים הרב שנתיים החמירו ורמזו לי עשרות פעמים שאני מפוטר וכך נישברתי וב31/5/1993 ביקשתי שיפטרוני והם עשו זאת למרות שבתיק האישי שלי הייתי מוגדר "טוב" , מישקיצץ היה דאז הרמטכ"ל אדון ברק הנחמד. רק לידיעתכם היתה לי עבודה מענינת והייתי בזמנו אחד ממתכנני ה"אכזרית". בקיצור קיבלתי פיצויים מוגדלים ולקחו ממני הרבה מס הכנסה.
  מכיון שפגעו בבריאותי הנפשית עקב הפיטורין , לא היה לי חשק בחיי האזרחות ללמוד את תוכנת ה"אוטוקד" בשביל שאוכל לעבוד כמתכנן ולכן עבדתי בעבודות קשות מאד , עד שהתהוו 3פריצות דיסק עם הצרות שידרתית. ב- 5 שנים האחרונות עבדתי כמטפל סיעודי , יום אחד קשיש דימנטי הצליח לשבור אותי "אני לא רוצה אותך אלא חבר טוב ולא אותך ", קיבלתי "קריזה" ואמרתי לאשתו שתחתום ואמרתי לה
  "איני רוצה לעבוד אצלכם". המקרה נודע לעו"ס והיא עשתה לי חרם ולא נתנה לי עבודה אחרת , היא אמרה
  "לך תישבור את הראש עם חברות אחרות" , מדובר על אחת מחברות כ"א סיעודיות שלא אמסור את שמה.
  בקיצור אמרו לי שאלך לרופא תעסוקה ותביא מסמך שאתה לא יכול להרים קשישים , כפי שעשיתי בעבר.
  עשיתי זאת ופיטרוני ונתנו לי פיצויים בך 700 ש"ח בערך. מצבי בינתיים החמיר וכבר לא יכולתי ללכת והחלטתי לעשות ניתוח בוולפסון שנערך ב- 11/8/13 .
  תאמינו לי ייסורים נוראיים של כאבים חמורים שעד להיום לא הפסיקו. המנתח טוען שאני צריך להוריד 20 ק"ג. האמת היא שהוא צודק , אבל ב- CT הוא אמר שיש 2 בלטים שלוחצים לי על העצב וכניראה שזה מוסיף לכאב. השבוע אלך לסדנא אצל "חלי ממן" ושם יהיה עם מי לדבר ולהתגבר על משימת ההורדה במשקל. במקביל אלמד פיתוח קול וכנראה שאהיה זמר מיזרחי למרות שאני בן 62. מה אני יכול לעשות אפילו כפקיד קבלה לא מקבלים אותי. בנוסף אלך גם ללמוד כ"ליצן רפואי". שמתם לב שאני "לא מקטר" בבלוג ואת זה אני רוצה לשמוע אתכם ולשמוע את תגובתכם , למרות שהסיפור שלי קצת עצוב. בפעם אחרת אוסיף עוד דברים.
  תודה יעקב.

  ארכיון : 11/2019

  אין פוסטים בבלוג בחודש שבקשת

  פרופיל

  יעקבבכר2
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  ארכיון

  תגובות אחרונות

  פיד RSS