כותרות TheMarker >
  ';

  "דברים שרואים משם, לא רואים מכאן"

  בחודשים האחרונים אני מבחין בדאגה רבה בפער הולך ומתרחב בין המציאות מבוססת העובדות כפי שאני רואה אותה לבין תמונת המציאות של קובעי המדיניות ומעצבי דעת הקהל בישראל.
  מטרתי בבלוג זה לאפיין את התופעה, להדגים את העיוותים אותם אני רואה בתפיסת המציאות ולהציע פרספקטיבה שונה תוך התבוננות ביקורתית מבחוץ ושימוש בעובדות מהעבר הקרוב והרחוק כדי להאיר את ההווה ולהעריך את העתיד. כמו כן, אציע דרכים אופרטיביות שיאפשרו לראות את המציאות כהוויתה מבעד מסך "הספינים" ויאתחלו תהליך של חזרה למציאות שנושא עמו תקוה לשינוי.
  חשוב לי להדגיש שאין בכוונתי להביע דעות על בסיס "ערכי" או "מוסרי", אלא על בסיס ניתוח קר ועובדתי (גישת Real Politic). הערכת העתיד תתבצע על בסיס ניתוח מגמות קיימות והערכת הסתברויות לתוצאות אפשריות.

  ארכיון : 1/2016

  התקווה – תנועה פוליטית חדשה

  0

  אקטואליה  

  יום ראשון, 31/1/16, 18:26

  "אין תקווה ללא חזון ואין חזון ללא תקווה" להלן עשרת העקרונות העיקריים המנחים אם פעולת התקווה, המדגימים את הצורך בתנועה פוליטית חדשה:1. אסטרטגית-העל של התקווה היא להגדיר אלטרנטיבה ברורה למשטר הנוכחי ולממש אותה. הבחירות הן ...

  קרא עוד | 0 תגובות | 259 צפיות

  מאחר וכבר אין לי ייצוג, הקמתי מפלגה חדשה

  0

  אקטואליה  

  יום ראשון, 31/1/16, 18:15

  שלום לכולם, הצטרפתי לקהילה כשהוכרזו הבחירות האחרונות ובמהלך 4 חודשים כתבתי בקהילות מאות פוסטים ועשרות אלפי מלים, בעיקר בנושא הסכסוך הישראלי/פלסטיני, במאמץ מרוכז לעשות את המעט שביכולתי הדלה להשפיע. כתבתי מתוך תחושת דחיפות...

  קרא עוד | 0 תגובות | 241 צפיות

  פרופיל

  עמיאנונימי
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  תגיות

  ארכיון

  פיד RSS