כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  -0-

  תכנים אחרונים

  2 תגובות   יום שישי , 27/2/15, 09:17

  ''
   

  מימין ומשמאל ביבי = 0

  דרג את התוכן:
   5 תגובות   יום ראשון, 9/11/14, 20:06

   ''
   סדרת טבעות מגנטיות הלקוח יכול לעצב את הטבעת באופן אישי 

   https://www.facebook.com/orit.daich

   צילום הילה כדורי.

   סטודיו ORDWAY DESIGN   אורית דייך עם מעט עזרה ממני ולפניכם ליין מקסים של טבעות מגנטיות שכל לקוח יכול לעצב לעצמו באופן אישי את הטבעת שבעצם משמשת גם כמשחק....

   דרג את התוכן:
    2 תגובות   יום שלישי, 4/11/14, 18:16

    מחירי שבשבות  03.11.2014

     

    שבשבת גדולה

    מידות  הדמות: כ - 45 ס"מ

    אורך: חץ כיוון הרוח

    כולל זנב פוליקרבונט שקוף מעל -1 מטר .

     

    ''
     

       מחיר 708  ₪ המחיר כולל את המע"מ

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

    שבשבת בנונית

    מידות  הדמות: כ - 25 ס"מ

    אורך: חץ כיוון הרוח

    כולל זנב פוליקרבונט שקוף מעל -0.5 מטר

     

    ''

     

     

    מחיר 425  ₪ המחיר כולל את  המע"מ.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

    שבשבת קטנה

    מידות  הדמות: כ - 10 ס"מ

    אורך: חץ כיוון הרוח

    כולל זנב פוליקרבונט שקוף -30 ס"מ .

     

    ''

     

    מחיר 262.5 - 300  ₪ המחיר כולל את  המע"מ.  

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

    שבשבות אפשר גם להזמין בכל גודל ובכל צורה 

     לפי סקיצה או תמונה.

      

    לא כולל משלוח, הובלה וללא התקנה 

    אספקה כשבוע מיום המקדמה.

    50% בהזמנה היתרה במסירה

     

    בברכה,

    דורון דיסקין

     תכנון עיצוב מוצרים ומכונות

     

    Doron Diskin

    972-54-4594680

    lockoson1@bezeqint.net

    http://lockodesign.co.il/

     

    דרג את התוכן:
     5 תגובות   יום שבת, 1/11/14, 15:29

     הקישור

     הכול אודות שבשבות

     דרג את התוכן:
      4 תגובות   יום חמישי, 16/10/14, 10:43

      מה הקשר בין מנהרות מילקי ו"אחי הכל דבש"

      איך מילקי עם קצפת + ברלין + תקציב מדינה + דעא"ש + עוד כמה אירועים מסיטים את הציבור מהעיקר, איך שר בטחון כושל ומכשיל מצליח להסיט את הנושא בתקיפת השר בנט (ואני רחוק מלתמוך בפוליטיקה של בנט) איך הציבור כאן לא זועק לתשובה על השאלה הנדרשת מה היה קורה אילו החמאס היה משלים את המנהרות (אוטוסטראדות) לאחד מהישובים וביום בהיר היה מסיע ישוב שלם ילדים נשים זקנים וגברים לעזה...מה היו אומרים עושים אז? נוהל חניבעל על כל עזה ועל כל הישוב שהותקף האם כל אותם זחוחים מתענוגי השררה ועל הזכויות שהיא מקנה כשהחובות והאחריות שבעצם לא כ"כ מעסיקים אותם מה עשו?... ואיך הם לא עשו כלום!!!
      האם כ"כ קשה ונראה דמיוני ובלתי נקלט שבעצם היינו חווים כאן את כל אותם תמונות שרואים בסוריה ועיראק ובמחוזות הכורדים והיזידים, ומה אז האם בגלל לחץ קהל ורצון השרידות של המנהיגות הכושלת שהיום מדגישה את ה"אופן האחראי" שהם ניהלו ומנהלים את המדיניות והמבצע נגד החמאס.
      אבל זה אפס קצהו של קרחון שבצפון המדינה יכול להתגשם ביום בהיר על אחד הישובים בצפון מה אז? בעצם החיזבאללה לא צריך סדר כוחות גדול כדי להכתיב לרדומים הזחוחים שם למעלה ולמדינה כולה סדר יום חדש ומבעית!!! ששום כיפת ברזל זרוע ארוכה לא תיתן מחסה לאפס מעשה.
      ניהול אסטרטגי לא כולל בנייה קונספציית ניהול מול תרחישים שכיפת הברזל תשמש משתיק קול לאוכלוסיה וסם הרגעה לציבור, הסיום הצורם של המבצע עם פליטים ישראלים לראשונה בהיסטוריה החדשה של מדינת ישראל שלא יחשבו לביתם כי הפתרון של כיפת ברזל, לא נותן מענה לפצמ"רים ומנהרות ועוד אופציות שמוטב לא להזכיר אותם!. מספיק להבין מה קורה אם יום אחד הבעיות בשועאפת יזלגו בבת אחת לגדה כולה....כשהתמיכה של הידידים שלנו שואפת לאפס בנושאי הגדה ועזה וזה רק תחילתו של תהליך ששר החוץ שלנו נפגש עם טייקון מבוקש ע"י משטרת ישראל ולא עוסק בבעיות המדינה.
      יושבים למעלה ובכנסת עשרות אנשים שנבחרו או מונו מטעם כדי לחשוב ולהגן עלינו הציבור הבוחר ושוב ושוב חוזר המחדל של חוסר מעש, קוצר ראייה ואווילות מדהימה של יושבי הבור.
      קוצר הראייה האסטרטגי אינו בתחום הביטחוני בלבד, בכל תחום יש הזנחה וחוסר טיפול והתווית יעדים ומטרות לעם למדינה לכלכלה, פתאום אנחנו רק מדינה של היי-טק ואפילו בושה להיות שיך לסקטורים של הלאו-טק מדוע צריך כאן רק חברות כמו אינטל, אפל, או גופי ענק שקמים וביום אחד יכולים להימחק בהמצאת טכנולוגיה חדשה, מדוע צריך להשקיע מאות מיליונים ברכב חשמלי מטופש בתמיכת נשיא המדינה שמעון פרס וחברי ממשלה במי אנחנו מתחרים במרצדס, פולקסוואגן, חברות יפניות, קוריאניות, אם הממשלה רואה עוצמה ויעד בתחום הרכב שתשתלט על חברת רכב ותעביר פעילות לארץ (נראה איך תגיב אז המדינה שהחברה בבעלותה?) ואז יהיה מקום לפיתוח רכב חשמלי, ומקום לאלפי עובדי לאו-טק, לא שזה אחד הפתרונות אבל זאת הגישה, הסינים מוכנים להשקיע בתנובה כי הם רואים ומשלבים כן אסטרטגיה ארוכת טווח, פוטנציאל רווח קל בעזרת ממשלה שעוזרת לגדולים לעשוק את הציבור.
      כן מהלך קניית תנובה דומה למהלך בניית מנהרות כשבוקר אחד בהיר עם שלם מתעורר למציאות חדשה של בעלי בית חדשים שאוחזים אותנו בגרון, כל זמן שהטייקונים שלנו השותפים של הממשלה, עושקים אותנו זה קשה ולא נעים אבל ביום שמדינות / אימפריות ענק יחזיקו אתנו בביצים אנחנו יכולים למסור ד"ש לרעיון הציוני ולתקומה של העם כאן בארץ ישראל.
      מצב משטרת ישראל גם הוא לא רחוק מדימוי המנהרות הגולם ממשיך לא לתפקד ואנחנו שקטים אפילו כל אותם אזרחים שפנו למשטרה בנושאים שונים ואחרי 8 חודשים קיבלו הודעה שהעניין סגור מחוסר עניין לציבור לאף אחד לא מפריע המפכ"ל, השר, הניצבים שכולם כמעט בתוך בוץ וסחי. ובתי המשפט מקום שאסור לבקר או לבדוק אותו מדי פעם משתחרר גם משם סירחון לא נעים... הפרקליטות עדיף לא לדון בה והיועץ המשפטי אין מילים אין....
      לסיכום אנחנו יושבים על מנהרות ותשתית רעועה בכל תחום בשקט ושלווה לא מובנת עד כדי כך שבסקרים הישראלי מופיע במקומות ראשונים באושר העולמי, רק שהסוקרים לא יודעים שרוב הישראלים גם שהחרא מגיע להם לגובה האף יגידו לך "אחי הכול דבש"
      אנחנו מאפשרים לקומץ הוזים אחוזי רוחות משיחיות ובטחון עצמי מופרז להוביל את העסק לאסון.

      דרג את התוכן:
       12 תגובות   יום שבת, 11/10/14, 21:35

       מדינת ישראל דומה היום לחולה סופני בכל תנוחה שתמקם אותו יופיעו פצעי הלחץ. החודש האחרון הציג לפני הציבור תמונה ברורה של ספינה ללא צוות שהרוחות סוחפות אותה לחולי וריקבון חברתי ומוסדי.

        חוסר הסיום של המבצע בעזה, וגמר התשבחות וחלוקת ציוני הגבורה מעל במת האו"ם לחילי צה"ל לא הרשימו את אויבנו גם כשהם שקועים עד צוואר בלוחמה בסוריה ובלוחמה על לבנון עצמה. הם ראו את תמונת הסיום של ראש ממשלה שהפקיר את המדינה לחסדי כיפת ברזל ושפך את התקציב במלחמה פירו-טכנית שרוקנה מחסנים ומלאים של צה"ל ללא הבחנה במקום לפעיל צבא ולהביא לסיום מכובד שיבהיר לאויבנו כיצד אנחנו מטפלים בבעיות.

        ההרוגים היו לחינם, הישיבות בבור היו בזבוז זמן, הדיבורים מעל המסך לא הצליחו ליצר את התמונה של הניצחון עליו דיבר המנהיג העלוב וחסר היכולת להחליט מה המדיניות שלו. אקורד הסיום היה הצורב מכולם התרנגול הודיע בכל דרך אפשרית לנשר (שממן אותו ואת טילי כיפת הברזל שנורו כאילו אנחנו בחודש ספורט של מטווח על צלחות חרס) שאינו מבין מהם הערכים האמריקאים.

        עד כמה אוויל צריך להיות ראש ממשלת האימפריה הישראלית שרוצה להראות לבוחרים שלו איך הוא מטפל בנשר... או כמו העכבר אומר לפיל "תראה כמה אבק עשינו!" רק מה, חסן נסראללה שעליו נאמר "האש מתחילה לאחוז בשולי גלימתו של חסן נסראללה". ...  עשה לנו הצגת תכלית של האש שהוא יכול ומוכן להבעיר בגבול הצפוני לאור השיגי צוק איתן ושיקום ההרתעה.

        בחזית הפנימית הגלימה של משטרת ישראל כבר לא מכסה על הסירחון של הזרוע שאמורה לספק לאזרח את בטחון הפנים, המשטרה מהצמרת ומטה משת"פים של עולם תחתון, רבנים, ופוליטיקאים, שמנסים להציג אותם רק כעברייני מין שמעדו...

        הגופים שאמונים על הגדרת החוק והצדק גם הם מתחילים לחשוף את מצבם העגום השיטה כעת להקריב חיילים בקרב עם פינטו  ודומיו כדי שהרב לא יפעיל את המט שלו על צמרת מדינת ישראל הכלכלית, המשטרתית, והפוליטית, בקרב המאסף נגד התחמושת של הרב מקריבים כעת ניצבים ומעלים באוב פרשיות מין בתקווה להסיט את המיקוד מהחולי של המשטר הישראלי והמערכת הכלכלית.

        ובתחום הכלכלי שר האוצר משפר עמדות בתקווה שאותם בוחרים שהעניקו לו 19 מנדטים ישכחו את ימי התגלות האפסיות של תקוותם האיש שהבטיח המון ובעיקר פוליטיקה חדשה ומשתמש בתרגילים מימי סוף עידן מפא"י,  ובהבטחות שר האוצר האגדי יורם ארידור, זה השר שמטיף לשרות לחרדים להגנה על המולדת עם רקע של מתאגרף לשעבר ובעל עבר צבאי של כתב במחנה.

         ומי שאמור היה לגונן על עובדי ישראל השתמש בוועדים הגדולים להגיע לעמדה שלאחר פרישתו יהפוך ליועץ של הנהלת בנק בישראל,

         אולי כדאי בכלל להתחיל לארגן לראשי משפחות הפשע פרישה מכובדת ומעבר לעמדות יועצים לגופי השונים, בטוח שרמת הגופים המוסדיים תשתפר פלאים...

        ואחרון חביב תרגיל המילקי זה במקום הקוטג' פשוט תרגיל הסחה וניסיון למקד את הציבור שוב למחאה אנמית כדי לעבור את המשברון ולהמשיך הלאה... ואם לא אז יצירת אווירה בנוסך הבוגדים שירדו לברלין... תחליף לשיטת רבין ל"נפולת של נמושות".

        ובו בזמן ירושלים בוערת אבל הבעיה מוסתרת, הגדה תוססת והמתנחלים זוכים במענקי המלחמה שעברה עליהם.

         המסקנה הציבור הישראלי שאכפת לו מהמדינה צריך להבין : אין יותר מקום למחאות או שתהיה כאן מהפכה חברתית או שאנחנו במדרון עד הסוף המר.

       דרג את התוכן:
        5 תגובות   יום חמישי, 27/3/14, 16:53

        ל פיתוח מוצרי פלסטיק דרוש שילוב של מתכנן מכאני ובעל ניסיון וידע בתחום הפלסטיקה. לנו ידע וניסיון נצבר מראשית שנות ה-70 ועד היום, ידע בתחום הפלסטיקה הנדסית, גומי, טבעי, סינטטי,  אלסטומרים, חומרים תרמופלסטיים ותרמוסטים, דבקים, שיטות עיבוד.  

         התחלנו את דרכנו בשנות ה – 70במסגרת חברת אדרל בע"מ בפיתוח ותכנון זרקור עזר אינפרא אדום למפקד טנק לאחר שאדרל בע"מ זכתה במכרז מקחש"ר (מפקדת קצין חימוש ראשי).

         דרישות המערכת הביטחונית הגדירו את תא האחסון ברק"מ מה שמראש הכתיב מימדים וצורה,  משקל מקסימלי, אופן הפעלה, עמידות בירי נק"ל, מינימום רסיסים בפגיעה, פיצוץ,  עמידה בטווח טמפרטורה מ c º20-   עד  c º 140 (הטמפרטורה שנוצרת בזמן סגירת הפילטר האינפרא אדום) עמידה בשמש חשיפה, לשמנים ודלקים, ויברציות ב3D  בעוצמה של G7, עמידה בנפילה מגובה 3 מ',  אטימה IP67 בתנאי חימום וקירור מהירים (שוק תרמי), פרוק מהיר להחלפת נורה בשטח ללא אובדן האטימה, חליפיות מלאה. מעבר מהיר מאור נראה לתאורה אינפרא אדום ןאיתות צבעוני...

           לאחר שהצגנו תוכניות ראשוניות ויצור מודל מושלם בעבודת יד  זכינו במכרז מול חברות כמו אלאופ, תדיראן וקיבלנו את אישור מקחש"ר, עברנו לתכנון מפורט.

        בשנת 1970 המחשב ושרטוט ממוחשב לא נמצאו בשוק האזרחי הכל נעשה בעבודות יד גם התבניות יוצרו בארץ בעבודת יד ייצרנו את תבניות ההזרקה מעטפת וידית א"א,  מסגרת א"א, לוחות פילטרים לאיתות בהזרקה.  המעטפת הוזרקה מפולי קרבונט עם 40% סבי זכוכית (באותם שנים החומר לא היה מוכר בארץ והיה צורך בקשר ישיר עם ג'נרל אלקטריק דרך סוכית לקבלת נתונים והמלצות וגם להוציא אישור הרשויות בארה"ב לייבא את החומר לארץ למטרות צבאיות). גם את תבניות אטמי EPDM יצרנו בבית המלאכה של אדרל .

        נדרש ידע רב בבחירת חומרים שמשלבים יכולת שמירת מידות ועמידה בטמפרטורות קיצוניות, שוק תרמי, קרינה פנימית וחיצונית, ויברציות ובחירת חומר לאטמים ומבנה האטמים כך שיאפשרו התפשטות והתכווצות לזכוכית המחוסמת מול טבעת המתכת ולפולי קרבונט ללא איבוד רמת אטימה. בדיקות האטימה של מקחש"ר נעשו לאחר חימום לטמפרטורת המקסימום טבילה 1 מטר עומק במי ברז והכנסה לתא קירור ב - c º20-  כשהדרישה הייתה אפס עיבוי על הזכוכית הפנימית, גם את הרפלקטור הפרבולי המיוחד תכננו ויצרנו מאלומיניום מיוחד בכלי לחצנות  וגימור ציפוי מראה. לפיתוח מסוג זה אין סיכוי ללא ידע בפיתוח מכאני שמשלב ידע בפיתוח ותכנון מוצרי פלסטיק גישור על שינויי המימדים  עקב השינויים התרמיים דרשו חישובי התפשטות והתכווצות של חומרים שונים, טולרנסים, כדי לשמור על האטימה.

        המוצר הסופי עמד בדרישות תקן מחמירות -  וקיבל אישור מכון התקנים ומקח"שר  ((mil spec. מאז שנות ה-70  ועד היום יוצרו בסה"כ כולל ליצוא מעל 500,000 פריטים כולל יצוא!

        מאז ועד היום ביצענו עשרות פרויקטים בתחום ההזרקה, ואקום פורמינג, ניפוח, כבישה, כולל בניית מכשירים לפעולות הנ"ל....הדפסה תלת ממדית. אנחנו משלבים את הידע בתחום תכנון מוצרי הפלסטיק והתכנון ההנדסי מפיתוח ועד ליצור הסדרתי.

        שימוש בחומרים פלסטיים תופס היום תחום רחב מאוד בכל שטחי החיים. למעשה החומרים הפלסטיים חדרו והחליפו בתחומים רבים שבהם השתמשו במתכת ובעץ. השימוש הנפוץ בחומרים הפלסטיים במאה השנים האחרונות יצר צורך בהתמחות בתחום חדש שהולך ומתפתח ככל שהטכנולוגיות מתקדמות ונוספים חומרים לשימושים שונים. תכנון מוצרי פלסטיק דורש ידע מעמיק בכל החומרים, תכונותיהם ולמעשה כמו שבתחום המתכת המטולוג הוא מומחה לתורת החומרים המתכתיים כך מומחה הפלסטיקה בתחום הפולימרים. כמו בתחום המתכת כך בפלסטיקה המתכנן יכול להיעזר בידע המעמיק של איש הפולימרי, למרות שללא ידע בסיסי והכרה של התחום לא ידע מתכן מוצרי הפלסטיק להפנות ולהציג את לאיש הפולימרים את דרישותיו ולמקד אותם.

         לפיתוח מוצרי פלסטיק נדרש לא רק ידע בתחום החומרים תכונותיהם השונות משקלם הסגולי, נקודת ההיתוך, מקדמי חיכוך, טמפרטורת עבודה, עמידה בכימיקלים, ספיחת מים, עמידה באש, פליטת עשן, ועוד עשרות דרישות שהמתכנן חייב בהם ידע וניסיון. בכך לא מסתיימת רשימת דרישות ממתכנן מוצרי הפלסטיק שיטות העיבוד, מגוונות ורבות, כמו עיבוד שבבי, כבישה בחום, וואקום פורמינג, התזה, צביעה,  הזרקה בלחץ נמוך, הזרקה בלחץ גבוה, יציקה צנטריפוגלית, שחילה (אקסטרוזיה) הזרקה שכבתית, הדפסה, הדפסה תלת ממדית, הדבקה בחיכוך, בחום, באולטרה סוני, בעזרת דבקים, ע"י ממיסים. התקשות באוויר באור, ניקוב, כיפוף בחום, כיפוף מכאני. ועוד תחומים שונים ומשונים. שיטות החיבור ואביזרי החיבור ברגים פינים, נעצים, שיניים, חבקים,

        בתחום העיצוב מוצרי פלסטיק צריך לדעת לבחור בחומרים פלסטיים שמתאימים למוצרי צריכה, מזון, לתחום רפואי, לתחום המיקרו גל.... שעמידים בתנאי סביבה ותאורה מגע עם נוזלים, עמידה בנגיפה- אימפקט, מחיר, שיטות עיבוד קונבנציונליות וואקום פורמינג, ניפוח, הזרקה, הדפסה תלת ממדית, ולאחרונה גם תחום המחזור, החומרים הנפוצים הם חומרי הפלסטיק ההנדסי הפשוטים והמקובלים. ידע כללי תכנון מוצרי הפלסטיק בהתאם לכל טכנולוגיה שנבחרה, עובי דופן, שיפועי חליצה, מדרגות (undercut) והרבה מעוף שחורג הרבה מעבר לעיצוב מוצר מפלסטיק.

        דרג את התוכן:
         4 תגובות   יום חמישי, 20/3/14, 17:00

          

         כל כתבה מאמר על נושא פיתוח מוצר מבית החברות שעוסקות בתחום פותחת בתיאור הקבוע של העלאת רעיונות, סיעור מוחות בצורך להבנה עמוקה של העדפות הלקוח בסביבה התחרותית, ומתן מענה לשאלות הבאות: -  מי קהל היעד?  מהם הצרכים שהמוצר אמור לתת תשובה עליהם? מה שיקולי הלקוח בבחירת המוצר? איזה תועלת יש במוצר? יתרונות וחסרונות המוצר מול מוצרים מתחרים? מה יעודד את רכישת המוצר ומה יפריע לרכישתו? מה מיקום המוצר מבחינה איכותי בשוק המוצרים הזהים? מה מחיר המוצר ביחס לחלופות? הגישה האקדמית של שלבי הפיתוח תופיע ותחזור על עצמה כל אילו נכונים ונדרשים כאבני דרך לפיתוח מוצר.

         כאמור כל השלבים הנ"ל נכונים אלא שדרך הפיתוח לרוב לא מאפשרת עמידה בכל השלבים בסדר נתון, גישה נכונה של מפתח מוצרים מחיבת גמישות מסיבות של אילוצי מחיר, לוח זמנים, מצאי חומרים, זמינות טכנולוגית, וצורך בחידוש מול יכולת שימוש ברכיבים קיימים או התאמת טכנולוגיות מתחומים אחרים לדרישות המוצר ללא השקע בפיתוח. בלוקודיזיין Lock O Design הניסיון הנצבר הידע והעיסוק בתוחמים רבים ומגוונים מאפשר לנו לאורך כל השנים לבצע את המטלות בהוצאות פיתוח זול ככל האפשר, בזמן קצר, ובקבלת מוצר אמין ואיכותי. די אצלנו קוו הסיום הוא לא בהדמיות אלא בתמונת מוצר סופי בשטח או בסרטון ווידאו מהשטח, אנחנו לא כותבים על עצמינו החברה המובילה אנחנו מבאים את המימוש בשטח.

         כדי להבהיר את הנושא הציג דוגמה ל פיתוח מוצר שפותח בדרך לא מקובלת, ובזול ע"י אדפטציה של מוצר לשימושים בענף תעשייתי אחר.

         חברה בתחום התרופות רכשה לפני 10 שנים מכשיר להרעדת בקבוקונים בגדלים שונים מ 10cc עד 100cc המכשיר עלה לחברה כ 25,000 שקל ללא הוצאות יבוא הובלה ומשלוח יום בהיר אחד סיים המכשיר את חייו, החברה היצרנית האירופאית פשטה את הרגל ומכשיר חליפי מחברה מתחרה עלותו הייתה גבוהה יותר. מעבר לכך משקל המכשיר כ 35 ק"ג ושטח מדף של 50X30 ס""מ. החלפת הבקבוקונים במידות השונות הייתה מסורבלת ודרשה גישה טכנית ומיומנות מהמפעיל. נדרשנו לנסות ולתת מענה למוצר זול, נוח לתפעול, אמין קל ובעל מימדים מינימאליים, אחרי מעבר בכל שלבי הגישה לפיתוח מוצר התברר לצוות המשרד ההנדסי שברוב הנקודות הנדרשות פיתוח המוצר יעלה בכסף רב ועדיין חלק מהבעיות במוצר הישן פרט למחיר לא ניתנות לפתרון בלו"ז המבוקש. בדיקת הפיתוח ובאמינות המוצר תתמשך לאורך זמן. הפתרון היה בשילוב מוצר פשוט ורב שימושי לרפואת השיניים וויברטור ליציקות גבס מכשיר שנמכר בעשרות אלפים בעולם אמין קטן וקל, הבעיה היחידה שעמדה בפני מפתח המוצרים בלוקודזיין הייתה פיתוח מתאם עליון לרתימת בקבוקוני הנוזל, מתאם קל משקל שלא יהדק את הבקבוק ושלא ידרוש גישה טכנית ומיומנות מיוחדת של המפעיל. בזכות רעיון נוסף מתחום פיתוח תעשייתי דומה ליצור ג'יגים לרתימת מוצרים במערכת שינוע אוטומטית התקבל פתרון זול ביותר אמין ובמשקל אפסי. סימולציה קצרה של הפתרון הראתה שהפתרון אמין ובר ביצוע. הזמנו מהמזרח הרחוק את מכשיר הוויברטור ליציקת גבס במחיר של 350 ₪ כולל הוצאות היבוא. הרכבנו את היחידה לרתימת הבקבוקים והפעלנו למשך 4 ימי עבודה רצופים בדרגות וויברציה שונות. המכשיר עמד בסימולציה של מספר שנות עבודה. והעיקר אמינותו המוכחת של המכשיר משקלו 4רק ק"ג שטח המדף שלו 12X12 ס"מ. ומחירו ללקוח כולל רווח טוב היה אפסי לעומת החלופה.

         זאת הדרך הנכונה ל פיתוח מוצר, מפתח מוצר מיומן לא מחפש להמציא את הגלגל וגם לא יחפש את הפתרון מתחת לפנס...כן, הרבה פעמים צריך לדעת להפעיל את הקופסה ולא לחשוב מחוץ לקופסה 

         דרג את התוכן:
          3 תגובות   יום חמישי, 6/3/14, 10:35

          ''

          www.lockodesign.co.il

          הטכנולוגיות המודרניות ל תכנון ליצור פתחו אופקים חדשים ביכולות מימוש רעיונות בתחומים שונים תוך ניצול של הטכנולוגיות והכלים המתקדמים למימוש הרעיונות. 

          שימוש ב תיב"ם להפקת הרעיון / יצירה עיצובו, ושיפורו עד לרמת הפרטים והפורפורציות המתאימות, בחירת חומרים, אופי הגימור, גוונים, צללים, תאורה, וכיווני תצוגה, הקנו את היכולת להציגו לבחינה וביקורת לפני מימושו או יצירתו, גם אפשרות ליצור במימדים שונים ו/או שכפולו במספר עותקים. וששימוש בטכנולוגיות  הדיגום החדשות בהדפסות תלת ממדיות , או בשימוש נכון בטכנולוגיות ה CNC  ליצור  ממסך המחשב למוצר מאפשרים לעבור ממציאות מדומה למציאות. כל אילו פתחו פתח אומנותי חדש ורחב אופקים לעיצוב האומנותי וחיברו בן עיצוב  מוצר לאומנות.

          היום למעשה אין כמעט חומר שאינו ניתן ליישום במוצג הסופי של הרעיון של היצירה. שליטה בכלים המודרניים תיב"ם  תכנון בעזרת מחשב להפקת הרעיון ותוכנות רינדור

          להצגתו בחומרים צבעים גוונים רמות גימור ודיגום בהדפסה תלת ממדית, ויצור מודלים ליציקות במגוון רחב של טכנולוגיות.

          דוגמאות לעיצוב אומנותי בתחומים שונים אפשר לראות באתר

          לוקודיזיין Lock O Designעיצוב אומנותי משלבי הדמיה, דיגום ועד היצירה הסופית. 

          תחום העיצוב האומנותי הוא תחום נפרד מעיסוקנו המרכזי אבל מאפשר לנו לתת דרור לדימיון תוך ניצול כלי העבודה שברשותנו, ובעיקר הפקת מוצרים בהזמנה אישית

           One of a Kind.

          דרג את התוכן:
           5 תגובות   יום שבת, 1/3/14, 07:13

           ''

           דרג את התוכן:
            8 תגובות   יום רביעי, 18/12/13, 20:49

            פליטים אפריקנים ה בעיה האסטרטגית ה באה...

             

             ממשלת ישראל והכנסת יצרו ויוצרים את הסוס הטרויאני המסוכן בלב ערי המדינה, ע"י טמטום, ראייה קצרת טווח, ופופוליזם זול שמטרתו לטייח ולהשתיק את האוכלוסייה  בערים ובדרום ת"א.

            שנים לקח למדינה להבין שיש צורך בגדר ולמעשה ללא התערערות המשטר במצרים פרויקט גדר לא הייתה מתבצע עד סופו. המדינה דאגה לפזר את הבעיה ברחבי הארץ כדי לא להתמודד עם פתרון הבעיה:

            כליאתם מיד עם כניסתם, או החזרתם מיד עם הגעתם, או שילובם המיידי בחברה הישראלית אולפן' אישור תעסוקה וכד'......

            כשקמה הצעקה הציבורית נבנה מתקן הכליאה ליד כלא סהרונים בהוצאה אדירה כשלמעשה נזרק כסף רב ללא מחשבה וללא פתרון הבעיה.

            איסור העסקה ועבודה של המסתננים החריף את הבעיה.

            התעלמות מהתופעות החברתיות סביב המסתננים יצר אווירה עוינת בקרב האוכלוסייה שסובלת בצדק מחיכוך מתמיד ויום יומי עם הפליטים שדוחקים אותם ממקום מגוריהם ויוצרים גטאות של חוסר מעש, פשע ועוני.

            הכליאה המעוררת תמיהה ל 3 חודשים, ואופן פיזור ההפגנה הביאו באופן סופי וכנראה בלתי הפיך את הקבוצה שחייה בקרבנו לאויב ושונא שיפנה במוקדם ובעתיד הקרוב לנקמה, חיכוך, וחבירה לעולם התחתון, ולאויבים שלנו שרק מחפשים נקודות כשל

            בחברה הישראלית, יצמחו יסודות חתרניים שלא מוגבלים בגדרות, גבולות, ואינם זקוקים למנהרות כדי לקום עלינו....

            כשהבעיה תתחיל לתפוס נפח לפתע ימצא תקציב למשטרה, לשב"כ, ולגורמי הסעד והרפואה להתמודד עם הבעיה כשאותו תקציב וגישה הגיונית וראיית העתיד הייתה מונעת במחיר נמוך בהרבה וללא סיכון בטחוני.

             כאילו אין לנו בעיות עם לבנון שיצרנו במו ידנו, בעיות עם הפלסטינאים בגדה שאנחנו מטפחים במו ידנו יום יום שעה שעה, נוער גבעות ורבניו שעוד יהפוך לגורם מסוכן ואלים יותר ויותר, החמאס שאנחנו אפשרנו לו להתבסס ולסכן את רוב שטחה של ישראל מדרום, וכעת הבעיה של המסתננים...

            מנהיגנו שלא מסוגלים להתמודד עם גשמים ורוחות חורף שבשפתם החזאית נמשלים לסופה,

            (חבר בחו"ל היה בטוח לפי החדשות שעבר עלינו טייפון עם רוחות של 300 קמ"ש)

            נוסיף לבעיות הנ"ל את משפחות פשע, פיצוצי מכוניות, ועדי עובדים בנמלים, ברכבת, ובחברת חשמל ממתמחים ביצירת בעיות במקום לדאוג לפתרון בעיות ומניעתם במחשבה תחילה..

            עד מתי הציבור שבוחר את הבררה שבבררה לשליחי הצבור שלנו ימשיך ויתמיד בבחירת חדלי האישים שמנהלים אותנו?

             

                  .........? עד מתי? ניתן יד למשטר דמונ-קרטי.

            דרג את התוכן:
             5 תגובות   יום ראשון, 27/10/13, 18:13

             http://lockoson1.blogspot.co.il/

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              DN/DN/500
              1. שלח הודעה
              2. אוף ליין
              3. אוף ליין

              ארכיון

              פיד RSS