, ,

עייפתם מלחפש זוגיות באתרי היכרויות? הכירו את מיזם TWOgether

1 1

TWOgether – מיזם היכרויות ראשון מסוגו המבוסס על תהליך למידה בקורס ליצירת זוגיות ואתר בו מכירים רק בני זוג פוטנציאלים,שגם הם בוגרי הקורס

''

נמאס לכם מלקוות למצוא את האחד/ת בעשרות אתרי ההיכרויות שפועלים ברשת? מרגישים שגם אם הצלחתם לדוג בן/ת זוג פוטנציאלי/ת, אתם חוזרים על אותן טעויות כמו בקשרים הקודמים ולא מצליחים לייצר זוגיות בריאה? מיזם ההיכרויות TWOgether מציע קורס משנה גישה, בו תבינו מה תוקע אתכם, אילו דפוסים מנהלים אתכם ומה האמונות השגויות שעשויות להכשיל מליצור זוגיות ארוכת טווח. לאחר הקורס תוזמנו להצטרף לקבוצת הפרימיום באתר TWOgether בו כל המשתתפים הם בוגרי הקורס, מה שמבטיח לכם כי גם הם בשלים בדיוק כמוכם לזוגיות אמיתית.

עשרות אתרי ההיכרויות שפועלים כיום ברשת יוצרים תחושה שההיצע הוא עצום ושהזוגיות שלכם היא במרחק של שליחת הודעה. אולם בפועל מעטים באמת מצליחים למצוא את הזוגיות הטובה עבורם בעולם הווירטואלי. הלית חממי, המייסדת של TWOgether בילתה שנים באתרי היכרויות ולאחר שהתייאשה מלמצוא בהם את האחד, היא יצאה למסע אישי ששינה את כל האמונות שלה על זוגיות. היום, כשהיא חובקת בן זוג אוהב, היא משיקה את TWOgether.

"המיזם מבוסס על יצירת שפה חדשה בכל הקשור לזוגיות", מסבירה הלית. בקורס שמועבר על ידי קרן גילת מאמנת מוסמכת לזוגיות, מבינים המשתתפים למה הם לא מצליחים לייצר זוגיות, מהם דפוסי החשיבה שתוקעים אותם ולומדים לשנות אותם, לומדים לקחת אחריות על יצירת הזוגיות ואיך זה אפשרי למימוש, מהי זוגיות טובה עבורנו, איך להיות אותנטיים בדייט ולתת הזדמנות אמיתית ליצירת זוגיות, איך עוברים ממצב פאסיבי למצב יוזם ועוד".

מדובר בקורס שבועי חווייתי בן 5 מפגשים בני 3 שעות כל אחד. בקורס משתתפים גם גברים וגם נשים, מה שמהווה הזדמנות נפלאה ללמוד ולשמוע את שני המינים, להכיר אנשים חדשים ולהרחיב מעגלים חברתיים. "הקורס הוא למעשה כרטיס הכניסה לקהילתTWOgetherולחלק שהוא פרמיום באתר הסגור של המיזם",

''

אומרת הלית. "כך מובטח לחברים כי כל מי שהם פונים אליו או אליה הוא בוגר הקורס, מה שמגדיל את הסיכוי לתקשורת טובה, הבנה הדדית ופתיחות אמיתית מתוך רצון ליצירת זוגיות לטווח ארוך".

ריקי ברוך