, ,

אורוות האומנים- הסוהו של פרדס חנה כרכור. : שרית יוכפז

0 0

''

מוש בן ארי בבגד של המותג urbanic tribe

אורוות האומנים- הסוהו החדש של פרדס חנה כרכור מאת: שרית יוכפז

אורוות האמנים היא דוגמא מצוינת לפעילותה של קהילה בעיר.

אורוות האמנים, הכוללת בתוכה את סמטת האמנים והיוצרים התהוותה בשנה האחרונה במתחם החקלאי בפרדס-חנה כרכור, במקום בו היתה חוות הסוסים המיתולוגית שהועברה לאזור אחר, הוקם מתחם ע"י מס' אמנים תושבי פרדס חנה כרכור והסביבה, מתחם יפייפה, מלא אוירה של קסם ושלווה מצד אחד מצד שני מקום עם סגנונות רבים וינטז', מודרני, ישן, עתיק, אוטנטי, הרגשה של שכונת אמנות כמו הסוהו של ניו יורק, רק בקטן, מתחם של חנויות בוטיק, מס' בתי קפה, הופעות, קולינריה ויצירתיות אמנותית וחברתית .

''

באורוות האמנים, נוצרה קהילה חמה של אנשים שיחד המציאו מודל חברתי קהילתי כלכלי חדש.

האורוות הן בית לקהילה המקומית והן יעד תיירותי לאורחים ועוברי אורח המגיעים מכל הארץ. במתחם קיים מועדון בשם "היוניקורן" של שי אביבי ומיכל ליבידינסקי בו מתקיימים מופעים, סדנאות ויוגה. ומתחם הטיפולים הקרוי "ארבע אמהות", מס' קליניקות עם טיפולים אלטרנטיביים שונים, בחצר המשותפת של מתחם אורוות האמנים נמצא הקפה הביתי השכונתי , ומס' מסעדות, המקום מספק חוויה לכל המשפחה, לא סתם,קהל רב משווה את המקום לקאמדן מרקט הלונדוני.

אחינועם מטפלת אלטרנטיבית בעלת מרחב לריפוי -מטפלת בשיטת "קרניו סקראל"

''

אחינועם מדגימה שיטת טיפול קרניו סקאל קרניו-סקראל הינה שיטת טיפול הוליסטיתהמגיעה מתוך האוסטאופתיה ומתייחסת במהותה לאיזון זרימת הנוזל התוך-שדרתי, מתוך הנחה שמרבית תפקודי הגוף מקושרים למערכת הקרניאלית וכי לגוף יש יכולת ריפוי עצמית ואנו כמטפלים תומכים בה. מרחב לריפוי הינו מרחב פיסי, רגשי ורוחני. מרחב בטוח, מקבל, מכיל ותומך, המאפשר ומציע התמסרות לתהליכי שינוי וריפוי.החל משינויים ברמה הפיזית ועד לשינויים ברמה הרגשית והרוחנית שבאים לידי ביטוי ברבדים שונים בחיי המטופל.אנחנו הולכים את הדרך ביחד.המטופל, שמביע בקשה לשינוי בחייוואני, שמקשיבה, מלווה, תומכת, מעודדת, מחזיקה את המרחב באמונה ששינוי כזה אפשרי, מסייעת לבריאות חדשה להיווצר.בתוך המרחב הטיפולי אני למעשה מקשיבה. מקשיבה למילים, לאנרגיה, לפעימת החיים, לבריאה. מקשיבה עם האוזניים, העיניים, הידיים והלב. מטפלת : בקרניו סקראל, הומאופתיה קלאסית, הילינג . אחינועם זמיר,עוסקת בריפוי ויצירה.היאאמא ל4 ילדים.מטפלת משנת 2004.מאמינה, שהדרך לריפוי אמיתי ומשמעותי כרוכה לעיתים קרובות בשינויים מהותיים בתפיסת עולמנו ובאורח חיינו.לתפיסתי, בהיותנו מבקשים בריאות, בכל רמה שהיא, עלינו לאפשר לכוחות הבוראים, אשר הינם תמיד מכוונים לבריאות, לשפע, לסיפוק, להגשמת טובתנו הגבוהה ביותר, להתקיים בנו ועבורנו ללא הפרעה מצידנו.היארואה את תפקידה, ביצירת והחזקת המרחב התומך בתהליך הריפוי , כך שניתנת למטופל ההזדמנותלהרפות, להתמסר, להניח לתבניות ודפוסים ישנים להשתחרר ולפנות את מקומם לבריאות.מומלץ.

אורחי המקום מתאהבים מיד באווירה הייחודית .בכל שעה של היום, בכל עונה בשנה האווירה משתנה והכל נראה כמו גזור מגלויה. אוטנטיות המחברת לרלוונטיות של עכשיו

תמו×ה יכולה לכלול: ‏‏‏‏3‏ א×שים‏, ‏כולל ‏‎Sarit Yochpaz‎‏ ו‏שרון מרוז‏‏‏, ‏‏א×שים מחייכים‏, ‏‏‏עץ‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏‏‏

אורוות האמנים הוא מקום שמרגיש מוכר אבל לא דומה לשום מקום אחר, כמו קפיצה קטנה לחו"ל,

אמנות במיטבה. שופינג איכותי. טיפולים הוליסטיים ועוד. ביניהם : קרניו סקרל. בסטודיו קלינה 4 אמהות.

אוכל ותרבות מקומית וקולינרייה מקומית עם טעם בינלאומי בשל המגוון הקולינארי הרחב המוצא במתחם, כ-סושי, אוכל הודי ועוד. אוירה עטופה באריזה צבעונית , צוענית וססגונית.

תמו×ה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏‏‏לשבת‏ ו‏בתוך מב×ה‏‏‏‏

מספרה במחם- צילום: שרית יוכפז.

המתחם של אורוות האמנים בנוי בחלקו כרחוב אותנטי כמו בשוק הפשפשים ביפו, כל חנות עם הקסם שלה, מעבר לרחוב אורוות חנויות הבוטיק, משתרעת חצר גדולה בה יש בית קפה ומסעדה, הכל טעים . בית קפה הצבי- מגוון פשטדות סלטים חומוס . סלטים וקדרות עם עדשים קפה וקינוחים הכל טעים טרי בריא. אהבתי מתקיימים הופעות חיות בימי רביעי בלילה.

תמו×ה יכולה לכלול: ‏‏‏‏3‏ א×שים‏, ‏כולל ‏‎Sarit Yochpaz‎‏‏‏, ‏‏א×שים מחייכים‏, ‏‏א×שים יושבים‏‏‏‏

. המתחם פתוח בימי רביעי חמישי ושישי עד כניסת השבת.

במשך השבוע האמנים יוצרים ומיום רביעי ועד כניסת השבת מציגים את אומנותם.

שווה לבקר ולהינות מאוירה ייחודית ומרשימה באיכות הגבוהה שהמקום מציע, מאוכל ועד אמנות ואנרגיה נעימה ואוטנטית.

''

בין החנויות בסמטת אורוות האמנים נמצאת חנות קסומה בשם

''

ראיה אריקה מיריאן,

טרהטבע, שנוסדה בשנת 2012 על ידי השפיתראיה אריקה מיריאן, היא מותג

לרואו-קוסמטיקה וטיפוח העור מבוסס סופרפוד, הנותן פתרונות הזנה ויופי טבעיים מתוך טכניקות המטבח הטבעונאי (Raw). טרה טבע נמצאת באורוות האמנים בפרדס חנה, הסוהו החדש של פרדס חנה כרכור.

בטרה טבע אנו מאמינים שאותן האיכויות התזונתיות הטובות לגופנו, נכונות ומטיבות גם עם עורנו. תזונת עור מבוססת סופרפוד ורכיבים טבעיים בלבד מחייה את העור ומונעת הצטברות רעלים. כל מוצר בטרה טבע נולד מתוך הכמיהה לטוות דרך אלטרנטיביתיעילה לטיפוח וטיפול, ליופי ולתחושת Well Being.

הידע העומד בבסיס רקיחת מוצרי הטיפוח שלטרה טבע נשען על חוכמתן של שיטות ריפוי טבעיות, מסורתיות ומודרניות, מכל רחבי העולם, והוא שהוביל ליצירתקו מוצרי הקוסמטיקה והטיפול המורכב ממזונות-על (Superfoods), מתוך אמונה טהורה בחיבור למקצב הטבע.

ראיה אריקה מיריאן, השליחות שלנו היא לעזור לאנשים לרפא ולחדש את גופם באופן טבעי באמצעות מרכיבים אורגניים, חיים וטהורים, ממזונות על, עשבי מרפא, פרחים ושמנים אתריים. אנחנו מחויבים למצוא את מזונות העל המזינים ביותר ברחבי העולם ולהכין מהם באהבה את מוצרינו בעבודת יד.

מוצרי הטיפוח שלטרה טבעמבטיחים תוצאות אמיתיות עבור אנשים אמיתיים.

''

ראיה אריקה מיריאן היתה בעברה שפית של מזון בריאות ורואו-פוד וכיום שפית של רואו-קוסמטיקה מבוססת סופרפוד, מייסדת ומנהלת את המותג טרה טבע. ראיה גדלה ביוון, שנים ארוכות חייתה וטיילה במרכז אמריקה ודרומה וחיה בקהילת "פאצ'ה מאמא" בקוסטה ריקה, שם הרחיבה והעמיקה במזונות חיים ובסופרפוד. לישראל הגיעה בעקבות האהבה ופה בנתה את ביתה והקימה את משפחתה.

"הדרך בה אני מנסה לחיות את חיי, הינה שיקוף של השפע שיש לחיים להציע. היא עשויה מריקוד בין טעמים, צבעים, ריחות ומרקמים, בד בבד עם החוויות שאספתי, הניסיון והידע שצברה. כל אלו שיפרו את היכולת שלה לשלב בינהם וליצור קסמים נושאי פירות."

תמו×ה יכולה לכלול: ‏‏‏‏4‏ א×שים‏, ‏כולל ‏‎Sarit Yochpaz‎‏‏‏, ‏‏א×שים מחייכים‏, ‏‏‏א×שים עומדים‏ ו‏בתוך מב×ה‏‏‏‏‏

מבין החנויות המציגות יצירתן פועלים אמנים

אבראקדברא

זוג מעצבים ואמני מקרמה, רחלי ויונה.

הסיפור מתחילבסטודיו כשהתאהבו בעולם המקרמה, הסלון התמלא בחבלים/חוטים וגישטלים ( אהילים).

יצירות מרהיבות מכל הלב והנשמה , הסטודיו הנמצא באורוות האמנים הוא מקום מלא בקסם ונשמה

הטמונים בעצם בכל אורווה,חנות הסטודיו מלאה באקססוריזוגופי תאורה יחודיים המעוצבים בקפידה.

כיום רחלי ויונה מנחים סדנאות מקרמה ומכירת חוטי מקרמה ומעבירים את האהבה שלהם הלאה.

סול קרן

BioFeellia Botanic Collections

https://www.facebook.com/SKBiophilia/

סול קרן, בעלת סטודיו לעיצוב ופיסול בוטני, הינה גננית ומתכננת גנים ונוף.

בסטודיו ליקוט צמחים ייחודיים ופיסוליים, וכן מוצרי אווירה המתכתבים עם הטבע. נוגעת בחומר,

“מתנות שאוהבים לתת ולקבל ״

|| אדמה|| סלע || עץ || צדף || מתכת || צמח || זכוכית || ומחברת בדרך ייחודית הבאה ממוזה, אהבהוהתוצאה חוויה אסתטית , לשימוש בגן, מרפסת, גג, בית, מבואה , מסעדה, משרד ועוד...

Urbanic Tribe

המותגUrbanic Tribeשל המעצבת צ׳ארו ויאס משלב בתוכו את האהבה של המעצבת לבגדים עם קוויים יפנים/אורבניים עם ניחוח קלאסי , והמשיכה התמידית שלה לעולם השבטי הקדום והפראי.

הדס מור

אישה שמבינה אישה,בעלת מותג הלבשה תחתונה, נח, טבעי, מתחשב, סקסי ויפה.

מעצבת מזה שני עשורים בגדים עליונים ותחתונים שמרחיבים את התחושה של נשיות אצילה בכל אחת ואחת.

תמו×Â×” יכולה לכלול: ‏‏בתוך מב×Âה‏‏

צילום: שרית יוכפז

מנדלות העץ המרהיבות של טוהר, בעיצוב אישי אמנותי ובחינוך לייזר בסטודיו המשפחתי בפאתי פרדס חנה, מקשטות כבר אלפי בתים בארץ ובעולם. והכל התחיל ברגע של ייאוש, לקראת סוף ההריון השלישי שלה..

טרהטבע

שנוסדה בשנת 2012 על ידי השפיתראיה אריקה מיריאן, היא מותג לרואו-קוסמטיקה וטיפוח העור מבוסס על סופרפוד, הנותן פתרונות הזנה ויופי טבעיים מתוך טכניקות המטבח הטבעונאי (Raw).

בטרה טבעמאמינים שאותן האיכויות התזונתיות הטובות לגופנו, נכונות ומטיבות גם עם עורנו. תזונת עור מבוססת על סופרפוד ורכיבים טבעיים בלבד מחייה את העור ומונעת הצטברות רעלים. כל מוצר בטרה טבע נולד מתוך הכמיהה לטוות דרך אלטרנטיביתיעילה לטיפוח וטיפול, ליופי ולתחושתWell Being.

תמו×ה יכולה לכלול: ‏‏‏2‏ א×שים‏, ‏‏‏א×שים עומדים‏ ו‏מזון‏‏‏‏

Naveenew

בוטיק אופנה ייחודי ובסטייל לגברים,צבע ,טקסטורות ועיצובים מיוחדים.

הבית לגבר החדש.

מומלץ.

מומלץ. ביליתי שם ביום ששי האחרון שעה ורבע מתל אביב. חוויה קסומה אנשים מיוחדים אומנים בנשמה. מקבלים אותכם בזרועות פתוחות. כיף לנשמה. אחזור לכאן. אווירה של חו"ל.

תמונות באדיבות יח"צ .ושרית יוכפז

מאת: שרית יוכפז