, ,

"בין עיצוב לאמנות"-תערוכת טנדו לאמנים גל זיק ואיל שפרון בסטודיו שמעון בוזגלו בתל אביב!

0 0

הסטודיו של האמן, היוצר ומפתח חומרים חדשים שמעון בוזגלו ,הממוקם בשכונת פלורנטין , ברח' חיים בן עטר 22, תל אביב, הוא אי של חדשנות ואסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר.

''

מחר, בשעה 20:00.תתקיים תערוכת הטנדו המשותפת של האמנים גל זיק ואיל שפרון באוצרותו של יואב כהן

תערוכה ייחודית בין עיצוב לאמנות, במקום בו המילים מסתיימות וחיבור אחר מתחיל.. חיבור של יצירה, השראה חומרים וטכניקות חדשות. מסע של ספינה, מסע של אמונה. '' "אין בונין מדרגות על פי הגאיות ערב שביעית משפסקו הגשמים, מפני שהוא מתקנן למוצאי שביעית, ולא יסבוך בעפר אבל עושה הוא חייץ וכל אבן שהוא יכול לפשוט את ידו וליטלה הרי זו תנטל". (מסכת שביעית פ"ג מ"ח) לא יסבוך בעפר: לא ישים עפר וטיט בין אבן לאבן כדי שיהיו נאחזין זה בזה מלשון נאחז בסבך. (רא"ש שם) לכל מדרגה יש סיפור, צליל מסוים...צורניות מדויקת אבל צורמת באוזן, יכולה לגרום לך להישען על המעקה...אבל היי, זהירות.. הוא מחליק! ברוכים הבאים בשם ה' ל"דוסEXI".

'' צוות דוסexi מזמין את הצופה למסע טיפוס/חיפוש. לצעוד שלב שלב בין שברי זכוכיות מבוקעות, מנעדים מדורגים של צבעים וצלילים. במהלך הטיפוס/חיפוש תראו התפתחות דיאלקטית שאינה כפופה לזמן, כאן הכול מחוץ לטמפו. דוסexi היא "בר בי רב דחד יומא". כל מדרגה היא בית מדרש. באחת מתפללים, בשנייה מהללים בשירות ותשבחות, בשלישית מעיינים בשו"ת בין שפה חדשה של חומרים וצלילים מתוך הקטלוג העתיק בהיסטוריה. במסע טיפוס/חיפוש שכזה כדאי להיערך בהתאם עם הציוד הנכון. צוות דוסexi מציעים לכם תרמיל גדוש בהיסטוריה, נדודים ובעיקר כלי עבודה לחתוך את הסבך, לשחרר את העוגן החלוד, הכבד והישן ולהרים את הראש מעל המים.

'' איל שפרון למד פיסול וציור למד בזנזיבר איך לעשות צבעים מתבלינים ומזון. מחול וכתב תנועה ניהל גלריה "סטודיו שפרון" ביפו העתיקה הציג בצרפת הופעות מחול בתוך מים עם מוזיקאיים. הציג במוזיאון תל אביב ובגרמניה. יוסף מאיר לוי למד מוסיקה בארץ ובעולם בוגר אקדמיה רימון למוסיקת ג'אז ומוסיקה עכשווית. ניגן עם יוצרים ולהקות : שורשי אפריקה, ברכיה, שבע, שברולט, המדרגות , אהרון רזאל ועוד ... מופעים ושילובים שונים ומגוונים בסגנונות הג'אז ורגאי .בשנת 2010 הוציא לאור אלבום סולו ראשון "משימה אפשרית". לימד ומלמד מוזיקה לאורך כל השנים. כיום מנגן בתזמורת העממית niggen גל זיק

ילידת ת"א ציירת, מעצבת. בוגרת לימודי פרסום ותקשורת בfit בניו יורק. פיתחה טכניקה ייחודית שנקראת "ציור מהנשמה" ע"י דמיון מודרך ומוזיקה מתוך חיבור לתורת הסוד ולספר "התניא". הציגה במקומות רבים בארץ ובעולם בתערוכות יחד וקבוצתיות ומכרה עבודות לאספנים מובילים.

סטודיו שמעון בוזגלו

נעילה:

29/8

שעות ביקור בתערוכה: ימים א- ה, בין השעות 10:00-17:00.

לתאום הגעה ופרטים נוספים נא ליצור קשר עם גל 052-8767507

סטודיו שמעון בוזגלו- 03-6827060

אתר הסטודיו:

https://www.shimonbuzaglo.co.il/