כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  שפעת החזירים - חזירות בהתגלמות - מי כסף

  3 תגובות   יום שני, 27/4/09, 09:45

        

  מי כסף אוליגו

  מי כסף אוליגו קוטלים וירוסים בדנטורציה  http://www.מיכסף.com


          מי כסף קולואידים יעילים במקרי שפעת החזירים משום שמי כסף קוטלים וירוסים במוות תאי חלבוני אפופטוטי.

   

   שפעת זו המחלה המסוכנת ביותר ומידע על ריפוי מחלות זיהומיות עם מי כסף.


    תכונתו של כסף כ- מינרל טהור כקוטל חיידקים ידועה למדע אולם חברות התרופות וקברניטי הרפואה העולמית לא מרוויחים מתרופות טבעיות שאין עליהם פטנט ולכן כל המחותנים ממציאים מגפות ומפתחים חיסונים או מקדמים מכירת תרופות כימיות המופקות בדיוק מאותם חומרי הגלם (פוספטים) כמו אבקות הכביסה שלכם כמו תמי פלו שבאמת לא מרפאת שום שפעת ושום מחלה אך "מרפאת" את הכיס של כל המחותנים כמו רופאים בכירים במדינות המערב וכספים שמגיעים לאירגון הבריאות העולמי מתעשיות התרופות כחלקו של האירגון ממכירת התרופות לממשלות המערב במיליארדי דולרים לשנה. מי כסף קולואידים יכולים בקלות לרפא את שפעת החזירים וכל מחלה זיהומית אולם תעשיות התרופות הכימיות לא ירוויחו כלום ולכן הם הולכים בדרך עקלקלה של המצאת מגיפות.

  בחורף 2003 פרצה לתודעה העולמית של הבקטריופובים (חרדה מחיידקים) שפעת הסרס אך בהחלט חצתה את גבולות המניה עד כדי ביטול טיסות מהמערב למזרח ובעיקר לסין.

  דבר ראשון באותו הרגע שעשיתי זה שתפסתי טיסה לוינה ומשם לבייג'ין ושהיתי שם שבועיים מאלפים.

  עוד בטרם הטיסה פירסמתי מאמר שבו טענתי :

  1- שפעת הסרס היא פיקציה קונספירטיבית של תעשיית התרופות

  2- לא ימותו חולים מהסרס (יותר מאשר בשיגרה)

  3- מטרת המזימה לפתוח תקציבי חירום במדינות המערב כדי להילחם בקטריולוגית כנגד "מגפה" עולמית היפוטתית.

  4- אין לתעשיית התרופות הכימיות כל אינטרס לקדם תרופות טבעיות שבאמת מרפאות מחלות כמו מי כסף קולואידים משום שיפסידו הון עתק ממכירת התרופות הכימיות שלהם המזיקות לבריאות.

   מי כסף

  מי כסף אינם מי שתייה רגילים http://cafe.themarker.com/post/870408


  כל בעל עסק מתעורר בבוקר בשאיפה להגדיל את המכירות שלו וזה בהחלט הגורם החשוב ביותר במהפכה התעשייתית ולגיטימי במאה אחוז.

  ברם לא בנסיבות שהבקטריומניה מופעלת ע"י אירגון הבריאות העולמי שרופאים מנהלים אותו ותעשיית התרופות מושכת בחוטים. משום שמזימה זו פועלת על חרדה טבעית של בני אדם ודאגה ליקירם ולשלומם.

  טבעי שנדע להתמודד עם "איומים" שאנו מסוגלים לחוש ולראות במו עיניים אך חיידקים קטנים פי עשרות אלפים ממה שעין אדם מסוגלת לראות ובאופן הטבעי ביותר נסמוך על דעתם של "המדענים" העוסקים בתחום משום שאנו חיים בעולם פרופסיונלי, מקצועני.

   

  כאשר מתעורר איום של מגפה עולמית והמבוסס על וירוס שהוא גורם מחלה שלתעשיית התרופות מעולם לא היתה אפשרות לקטול , תהיה זו הזדמנות טובה לתרגול מערכות הבריאות במיקרים של זיהומים בקטריאלים נירחבים, מיתקפה ביולוגית על מקורות המים והאוויר של המדינות המותקפות אך כל המערכת הזו מיושנת ולא שוקלל בה נושא מי כסף קולואידים למרות שמדעית ידוע כי מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות הידועים למדע וזאת ללא כל תופעות לוואי.

   

  שפעת זו מחלה מסוכנת ביותר ואיני מציע או רומז לזלזל בשפעת, הזילזול שלי הוא רק במזימה השקופה על חשבון כספי ציבור ולקבל טובות הנאה. מי כסף ירפאו כל שפעת וכל מחלה זיהומית אחרת. 

  מי כסף

  מי כסף אוליגו אנטיביוטיקה טבעית http://friends.alternativli.co.il/blogs/silverwater1


   מי כסף אוליגו קולואידים מיעוט מזערי בטוח של יוני כסף. מי כסף אנטיביוטיקה טבעית בטווח פעולה להריגת חיידקים רחב ביותר. מי כסף אוליגו מכילים רק מים מזוקקים וכסף טהור במצב רחיפה במים. מינרל כסף ידוע כמחטא ומשמיד חיידקים לרוב. מי כסף היו בשימוש הרפואה עד לתחילת השימוש באנטיביוטיקה הרפואית.

  שלא יובן מדברי בשום אופן שאני מזלזל בשפעת, בכלל ולא בשפעת החזירים בפרט נהפוך הוא, כאלפיים איש מתים בכל שנה בישראל משפעת אך זהו המספר הרישמי בלבד. למעשה מתים משפעת פי 5 או פי 10 חולים בכל שנה רק שאין תיעוד לנושא.

  רבים מהנפטרים שברור שנפטרו מאוטם שריר הלב או שבץ לב לא נבדקים בבדיקת פוסט מורתום POST MORTUM (נתיחה שלאחר המוות) או נפטרו מסיבוכים אחרים של שפעת, אנגינה וזיהומים אחרים כמו דלקות ריאות ואחרות ואו בגיל השלישי ומעלה לא נבדקים אם הרופא חותם שהפטירה טבעית.

  לכן המספר הרישמי אינו מייצג נכונה את התופעה ולכן מוסתר מהציבור מידע חשוב לגבי השפעת.

  כל המקרים שציינתי מפטירה מכשל של הלב קשורים לזיהומים ויראלים וחיידקיים כמשניים התוקפים את שריר הלב וגורמים לאחר דלקת בשריר למוות.

  אפשרות נוספת למוות כתוצאה ישירה משפעת שלא נרפאת מעצמה : קדחת חום וכמובן הגורם הראשון לאחר זיהומים ויראליים וחיידקים כמישניים הוא היצרות וסתימה של עורקיקים קורונריים (כליליים) המספקים דם מחומצן לשריר הלב עצמו וזאת כתוצאה מתזונת זבל.

  כל המיקרים מובדלים ממוות ממחלות כרוניות ממושכות ואשר נושאות כשלים במערכות נוספות של הגוף.

   

   אך שפעת הסארס היתה רק תחילתה של "דרך חדשה" של תעשיית התרופות לגזול את כספי הציבור משום שפתחה תקציבי חירום ובכך ראו "השותפים" פרי בעמלם.

  לכן הגיעו לאחר הבהלה מהסרס גם שפעת העופות, ואחרות כמו עכשיו שפעת החזירים......

   

  כל מטרתה לגזול כספי ציבור, לא דיי לתעשייה הזו שאינה מפיקה תרופה אחת למחלה אחת שאינה מזיקה לצרכן ומחסלת את המחלה ב -70 מיליארד ש"ח לשנה שמדינת ישראל משקיעה ברפואה הציבורית ולכן ממציאים לנו מגיפות. אל תתרגשו, איש לא ימות מהשפעת מעבר לנורמה ובטח לא מגיפה עולמית....סתם תכסיס מכירות שפל

   

   המלצה שלי למקרה של סימפטומים של שפעת : לגרגר מי מלח מספר רב של פעמים ביממה גירגור עמוק וממושך. לשתות תה ירוק שמאזן בין האנרגיות החמות והקרות של הגוף ללא סוכר ! סוכר יעלה את הלחות והליחה בגוף ולא יסייע באיזון החום קור של הגוף והמון ירקות ופירות זאת במקרה ואין לכם מי כסף קולואידים בביתכם כרגע כדי להתרפא בקלות ובמהירות.

  ''

  מי כסף http://www.ripoy.com כאנטיביוטיקה טבעית ממים מזוקקים המועשרים ביוני כסף 


  הלוואי שימציאו את שפעת הרופאים....המדביקה רק רופאים

  נהיה יותר בריאים.

   

  תאכלו מזון בריא ולא ג'נק (זבל) פוד (מזון)

  תשתו מי כסף ותהיו בריאים !

   

   '' 

  מי כסף אנטיביוטיקה טבעית יעילה יותר מהרפואית http://ripuy.org/?u=1&p=3


  מי כסף אוליגו קולואידים הבטוחים ביותר  

  סילוק גידולי סרטן השד סרטן ריאות עם מי כסף אוליגו קולואידים הקוטלים תאי סרטן אשר בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית שאינה קוטלת תאי סרטן ולא וירוסים.   מי כסף הם לא תרופה

  אילן רז לא רופא

  במקרה מחלה חובה לפנות לרופא 

   


  * קרדיט - תמונת וירוס מויקיפדיה

  דרג את התוכן:

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   מי כסף קולואיד מורכבים ממינרל טבעי אחד מחומרי היסוד של כדור הארץ שאינו רעיל כלל ועיקר משום שיוני כלוריד המצויים בכל רקמות הגוף ונוזליו משקיעים את הכסף ככלוריד הלא מסיס. לבלוג על מי כסף קולואיד באלטרנטיבילי

    

   נתת דוגמא מעולה ל "תופעת לוואי" קשה וקטלנית לשימוש לא נכון/זהיר ברכבים שהם לכשעצמם משמשים לתחבורה ולא למטרות של אגו, תיסכולים ונהיגה מטורפת ולא אחראית ובעיקר יש לשים לב לדרך ולא לפון או למראה.

    

   לא נסחפתי...מדובר כאן בכסף גדול!

   בכל מקרה ימים יגידו אם "המגפה" היא חזירות או חזירים.

    

   תודה על תגובתך

     27/4/09 12:00:


   נכון, וגם תאונות הדרכים זו קונספירציה של עמותת

   "אור ירוק" בכדי לקבל עוד כספים...

    

   לא נסחפת קצת אילן?

   כמעט על כל דבר ניתן לומר שהוא קונספירציה

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011