כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הספרים שזכיתי להוציא

  פגישת נתניהו אובאמה בראי הקבלה

  5 תגובות   יום שבת, 23/5/09, 23:29


  פגישת נתניהו – אובמה בראי הקבלה

  אם נבדוק את השם של באראק חוסיין אובמה נגלה שהוא עולה בגימטריא 502 שזה גימטריא ארור המן, אבל גם ברוך מרדכי. אובמה הגיע לשלטון בתקופה הרת גורל לכל הדעות, והתנהגותו תשפיע הרבה מאד על העולם. ובעצם הוא צריך לבחור אם להיות ארור המן או לעזור לברוך מרדכי.

  לא תחרוש בשור וחמור יחדיו

  אובמה עצמו הוא עירוב של מוסלמי עם נוצרי בחינת קליפת שור עם קליפת חמור שעפ"י הזוהר הקדוש מייצרת את קליפת כלב. כי אמצע חמור הם אותיות מ"ו ואמצע שור אות ו' וביחד עולה 52 כמנין כלב, וכידוע כלב הוא קליפת עמלק.שם מ"ה החדש הוא שם התיקון והוא בחינת אור חדש שעתיד להאיר באחרית הימים בבחינת "אור חדש על ציון תאיר". כשיאיר אור זה בעת הגאולה כבר לא תנתן האפשרות של חזרה בתשובה, מי שעדיין לא התגייר לא יוכל לעשות זאת ורשעי עם ישראל יושמדו כמו שהיה בזמן מכת חושך במצרים, שהחושך היה אור גדול במושבותם. בעת הזאת לא יהיו רחמים על מי שעדיין לא הצטרף.וכך נרמז הדבר בשמו של ברק חוסיין אובאמה. 

  אובאמה – פירושו קריאת שמחה או!!! בא מ"ה (החדש שהוא אור הגאולה)

  ברק – אור זה יבוא כברק שנאמר "פתאום יבוא האדון אל היכלו".

  חוסיין – קרא זאת חוס – אין. אין רחמים יותר כיון שזמן זה נקרא "קץ הימין".

  פיתרון שתי מדינות

  אובאמה ניסה ללחוץ על נתניהו פיתרון שתי מדינות לשני עמים. כל ילד יהודי, וגם פלשתיני יודע שאין פיתרון כזה. מדינת טרור ליד ישראל רק תנסה להשמיד את ישראל מהר יותר, כל מחווה שקיבלו הפלשתינאים עד כה הולידה שפיכות דמים נוראה.

  ירושלים לא למכירה

  ירושלים שייכת לעם ישראל כמ"ש רש"י הראשון בתורה: אמר רבי יצחק לא היה צריך להתחיל את התורה אלא מהחודש הזה לכם שהיא מצוה ראשונה שנצטוו בה ישראל ומה טעם פתח בבראשית משום (תהלים קי"א) כח מעשיו הגיד לעמו לתת להם נחלת גוים שאם יאמרו אומות העולם לישראל ליסטים אתם שכבשתם ארצות שבעה גוים הם אומרים להם כל הארץ של הקב"ה היא הוא בראה ונתנה לאשר ישר בעיניו ברצונו נתנה להם וברצונו נטלה מהם ונתנה לנו.ירושלים היתה בחלקו של בנימין ולכן בכה יוסף על צוארי בנימין - על[1] שני מקדשות שעתידין להיות בחלקו של בנימין וסופן להיחרב. והסיבה שבית המקדש בחלקו של בנימין משום שלא השתחוה לעשו כשכל השבטים השתחוו לו משום שעדיין לא נולד. ובברכת בנימין נאמר לו "ישכון לבטח עליו" - זה בית ראשון ששרתה בו שכינה שנקראת ידיד ה', "חופף עליו כל היום" -  זה בית שני שלא שרתה בו שכינה, ובין כתפיו שכן, זה בית שלישי העתיד שתשרה בו שכינה.ואם כן בנימין נתניהו אמור ליצג את עמידתנו האיתנה על שלמות ירושלים כי ירושלים בחלק בנימין ונתנה ה' יתברך לנו וזה נתניהו .

  רם עימנואל - יהודי בתפקיד רם

  בבית הלבן יש יהודי צאצא ללוחם אצ"ל בשם רם עימנואל המרכז בידו כח עצום, הוא איש סודו של הנשיא אובאמה, אך דע עקא דעותיו קשות מאד לנו (כמו יהודי אחר בשם קיסינג'ר שעשה בעיות גדולות לעם ישראל עם דעותיו השמאליות) בבחינת "מהרסייך ומחריביך ממך יצאו", ומי יודע אם לא לעת כזו הגיע לשלטון, ושמו מעיד עליו על התפקיד הבלתי אפשרי הזה כי רם עולה בגימטריא 240 שזה עמלק, ומצד שני יש בו עימנואל ללמד שלעולם ה' יתברך לא יעזוב את עם ישראל, ונצח ישראל לא ישקר כי עמנו אל.

  מדינה שלא הפנימה עדיין שהיא בהתפוררות

  ארצות הברית היא מדינה בהתפוררות, כבר דברנו על זה בעבר מהרגע שרוב יהדות העולם כבר לא בשטחה החלה ההתפוררות, שנה שעברה עבר המרכז היהודי הגדול בעולם להיות בישראל. כל מדינה בעבר לאורך 2000 שנה שאיבדה את היותה המרכז היהודי הגדול ביותר החלה בתהליך התפוררות אתם יכולים לבדוק זאת, עיינו ערך ספרד בתקופת הגירוש, או רוסיה משנפתח מסך הברזל, בבל בתקופה הקדומה וכו'.ההתפוררות תבוא הרבה יותר מהר ממה שאנשים חושבים. החברות הגדולות כגון AIG, CITI GROUP GENERALS MOTORS עומדות להתמוטט בחדשים הקרובים זה נזק של 1000 מליארד דולר, אובאמה כבר הודיע היום 23/5/09 שלא נותר רזרוות כסף בארה"ב, שלשום התמוטט הבנק הגדול ביותר בפלורידה. לא צריך להיות גאון גדול להבין שכדור השלג כבר תפס תאוצה גדולה מדי. האמריקאים אפילו לא מנסים לשנות את הרגלי הצריכה שלהם שהמיטו עליהם את האסון הזה. כשאדם טובע הוא מנסה להאחז בכל דבר.

   מה יהיה??

  לדעתי נשק יתחיל להמכר לכל דורש, מלחמות יתחילו, כי מלחמות מוציאות משק ממיתון, בעיות פנימיות עצומות יתחילו בתוך ארה"ב כי הדבר היחידי שמאחד את כולם זה הדולר. אנטשמיות גדולה תהיה כי היהודים תמיד "אשמים" בכל נפילה כלכלית.

  המשך יבוא!!!!  [1] רש"י על בראשית פרק מה פסוק יד  
  דרג את התוכן:

   תגובות (5)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     8/6/09 00:21:
   ישר כח!!!
     24/5/09 23:40:

   תודה לך יישר כוח.
     24/5/09 01:42:

   למען בית ישראל *
     24/5/09 01:24:

   נראה שהרב עובד שעות נוספות צוחק שיהיה חודש ושבוע טוב

   ומוצלח בע"ה החודש האחרון לגלותנו ... אכי"ר

   בס'ד "טוב לי תורת פיך מאלפי זהב ו כסף"...... ישר כוח רבי ומורי! שבוע טוב. ברק

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   הרב משה ארמוני
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין