כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  רונית שפי וולפין - ליווי במימוש אהבות אמיתיות בכל תחומי החיים

  שלום,

  שמי רונית - מורה רוחנית במקצועי.

  אני מלמדת אנשים רגישים, אכפתיים ושוחרי חופש

  לממש את אהבותיהם האמיתיות בכל תחומי החיים בו זמנית: בריאות, פרנסה, קריירה, זוגיות, משפחה מודעות ועוד.

  במקסימום קלות והנאה ובמינימום מאמץ וסבל.

  זאת, באמצעות שיטה שפתחתי במשך למעלה מ20 שנה, הכוללת כלים רב חושיים (על חושיים וחושיים).

  הלימודים נערכים במסגרת שיעורים פרטיים וקבוצתיים הכוללים ייעוץ, טיפול ואימון רב חושי (על חושי וחושי), הכוללים בתוכם קריאת הילה והילינג רב חושיים.

  יום קריאת הילות והילינג רב חושיים, נערך אחת חודש בהנחייתי > פרטים באתר שלי: www.the3i.net

  פרי עטי אינו מהווה תחליף לייעוץ וטיפול מקצועי מכל סוג שהוא. כל האחריות על הקוראים בלבד.

  הרגש כגשר לשפע שלך והתייחסותי לשאלותיכם

  33 תגובות   יום ראשון, 14/6/09, 19:54

  כל אדם שהתמיר מצב של מחסור למצב של שפע התחיל במתן מקום של כבוד לרגשות האמיתיים שלו. הן לרגשות בעלי התדרים הנמוכים כגון: עצב, כעס ופחד, והן לרגשות בעלי התדרים הגבוהים כגון: התלהבות, שמחה וחמלה. נלסון מנדלה, למשל, תיעל את רגשות התסכול שחש עקב המחסור של בני עמו לחזון חדש שמתוכו יצר שינוי במציאות של ארצו.

  הרגש מספר לנו את עמדתנו האמיתית והמאוד אישית לגבי כל סוגיה, אדם ודבר איתו אנו באים במגע ובכך מהווה גשר לנקיטת עמדה בכל תחומי חיינו. עמדה זאת מסייעת לנו להתקדם צעד אחר צעד מהנקודה בה אנו נמצאים למקום המדויק בו נכון לנו להיות וליצור את המציאות בה אנו באמת חפצים. הרגש שלנו מהווה גשר בין הגוף האנושי שלנו לבין הנשמה שהיננו. כדי לממש את הנשמה שהיננו, עלינו להצטיין בניהול העולם הרגשי שלנו.   

   

  אנו מתחנכים לשאוף "להרגיש טוב", כלומר, להתנהל בתוך הרגשות בעלי התדרים הגבוהים ולכנותם חיוביים ולגנות רגשות בעלי תדרים נמוכים ולכנותם שליליים. אנו מתוכנתים להזדקק למנות גוברות והולכות של גירויים המעודדים "רגשות חיוביים", והשוק הצרכני אמון על סיפוק הסחורה לצרכן הצרחן שמתקשה להתמודד עם רגשות בעלי תדרים נמוכים. מגמה זאת מקבלת עידוד גם בעולם הרוחני, כאשר מטיפים לנו להיות טהורים וחיוביים ומשכנעים אותנו לשאוף להיות תמיד בשמחה, אור ואהבה וחלילה לא לחוש רגשות בעלי תדרים נמוכים כמו כעס או עצב. אלא שתפיסה זו נוגדת את טבע העולם והאדם: רגשות הם בסך הכול גבוהים או נמוכים ולא שליליים או חיוביים, כמקובל לחשוב. ממש כמו במוסיקה - הצלילים הגבוהים אינם יותר טובים מהנמוכים או להיפך, וכדי ליצור הרמוניה מוסיקלית אנו זקוקים גם לאלה וגם לאלה.

  אם כן, רגשות אינם שליליים או חיוביים מהותית, אלא לכל היותר שליליים או חיוביים באופן אישי עבורך, האדם החווה אותם. רגש יכול להיות שלילי עבורך רק באחד משלושת המצבים הבאים: כאשר הוא לא הרגש הטבעי שלך, כלומר ספגת רגש של מישהו אחר, כאשר השלכת את הרגש שלך החוצה על מישהו אחר ואיבדת אותו, או כאשר הדחקת אותו פנימה בתוכך והוא הפך להיות רגש עצור כמו מים עומדים. אך כאשר הרגש שלך זורם במרחב שלך הוא מרווה את כל תחומי חייך כמים חיים ומצמיח בהם שפע. שפע איננו היכולת שלך לצבור הרבה טוב מכל דבר נעים וחיובי שרק אפשר: הרבה כסף, הרבה חברים, הרבה ידע, הרבה נכסים, הרבה אהבה וכן הלאה. שפע הוא היכולת שלך לתת ולקבל בדיוק את מה שנכון לך, מתוך המהות, הייעוד והשליחות שלך בכל תחומי חייך. שפע הוא היכולת שלך לתת ולקבל מתוך ענווה. לא מתוך יהירות (הגזמה), לא מתוך צניעות (הסתרה), אלא מתוך ענווה (דיוק).

  עונות השנה של הרגשות

   

  נוכל לדמות את הרגשות שלנו לעץ החווה את עונות השנה: הרגשות בעלי התדרים הנמוכים, משולים לסתיו ולחורף. רגשות אלו נמוכים מפני שכיוון זרימתם האנרגטית הוא פנימה ולמטה אל עבר שורשי העץ, קצב הזרימה איטי יותר וצבעם כהה יותר. הרגשות בעלי התדרים הגבוהים משולים לאביב ולקיץ. רגשות אלו גבוהים מפני שכיוון זרימתם האנרגטית הוא מהפנים החוצה ולמעלה – הלבלוב, הפריחה ופירות העץ – קצב זרימתם מהיר וקליל יותר וצבעם בהיר וצבעוני יותר. רגשות הם כמו עונות השנה.

  לכל עונה בטבע בכלל ובטבע האנושי בפרט יש את היופי והייעוד שלה. אין אחת יותר טובה מהאחרת ואין אחת יכולה להתקיים בלי האחרת. אנו זקוקים לשלכת ולפרידות של הסתיו, ולחורף שבא אחריו - זמן לספוג מים, להתמלא, להתחזק מבפנים ולהעמיק שורשים – כדי להגיע אל הפריחה והקלילות של האביב ולאבטיחים, המחשופים והכיף של הקיץ. לכל שמחה קדם עצב, ולכל צחוק קדם כאב, או כמו שמספרים לנו מזמורי תהילים: "הזורעים בדמעה, ברינה יקצורו". לכן, השאיפה להיות רק באביב ובקיץ של הרגשות שלנו אינה כדרך הטבע. אם אנו נמנעים מהרגשות הנמוכים, אנו נמנעים מהסתיו ומהחורף ומונעים מעצמנו מחצית מהשפע שלנו!

  מה אתם מחפשים: רגש או ריגוש?

  ההתמכרות לרגשות בתדרים הגבוהים מייצרת חוויה של ריגוש, שהיא שונה מאד מרגש. הרגשות שלנו יוצרים יחסים, מרקם שיש בו הדדיות של שיתוף, נתינה וקבלה, אכפתיות ואהבה. הרגשות בונים חיים, וחיים מטבעם תמיד שואפים להתפתח, לצמוח, לזרום, לגדול ולהתממש. ריגוש, לעומת זאת, הוא חיפוש אחר הנאה רגעית. בידור.

  החיפוש אחר ריגוש בונה לשיא, חוויה אורגזמית חד פעמית, שלאחריה יש תחושת ריק וסיום. הריגוש מבוסס על השאיפה לטפס אל פסגת ההר, לכבוש אותה ולהיעלם. לעומתו, הרגש, מגיע לפסגת ההר ובונה שם בית, מטפח גינה שוקקת חיים ומקים משפחה. אם כן, הרגש מוביל לשורה של שיאים נוספים שלעולם לא נגמרים... רגש בונה חיים ויחסים עם החיים. ריגוש מוביל למוות כשההרפתקה חולפת. לפיכך, הריגוש הוא תחליף לרגש, המעניק לך כיבושים אך לא מוביל למימוש עצמי. הריגוש הוא אשליה של חיים וחוויה של חיוּת לפרק זמן קצר מאד – שבסופו מוות.

  אם אתם במערכת יחסים מינית שמבוססת על ריגוש ולא על רגשות, אתם בהרפתקה חולפת אך אתם לא באמת במערכת יחסים. אך אם אתם בהרפתקה מינית שיש בה רגשות, בין אם אתם מודעים לכך או לא, אתם ביחסים.  רגש הוא החיים עצמם. רגש בא מחיים ומוליד חיים. רגש הוא גשר מהנקודה שבה אתה נמצא לבין הנקודה הבאה בה אתה רוצה להיות. לכן, אם בכוונתך לנוע קדימה, לחיות ולממש את עצמך, תפסיק לחפש ריגושים ותלמד לנהל את הרגשות שלך.

  האם אתם מחצינים, מדחיקים או מזרימים רגשות?

  הרגשות שלנו הם אמנם מקור רב עוצמה המהווה גשר לשפע שלנו, אך הם יכולים גם לחולל סערה רגשית, להציף אותנו או לסחוף למערבולת של בלבול, כאשר איננו יודעים כיצד לחוות ולנהל אותם. סערה רגשית נובעת מערבוב של רגשות זרים עם הרגשות הטבעיים שלנו, לכן היא גם מכונה ונחווית כ"רגשות מעורבים". הרגשות הזרים הם רגשות שאינם שלנו בזמן הווה, אלא רגשות שספגנו ממקורות זרים לנו (הורים, חברים, מוסכמות חברתיות וכד'), ו/או רגשות ישנים, כאלה שהיו נכונים לנו פעם כשהיינו צעירים יותר או בחיינו הקודמים. 

  הרגשות שהם שלנו, גבוהים ונמוכים גם יחד, מהווים קול אחד הרמוני בתוכנו - הוא הקול שלנו. הרגשות שאינם שלנו מהווים את הקול שאינו באמת שלנו. הדיאלוג שנוצר בתוכנו בין הרגשות שהם שלנו לבין אילו שאינם שלנו יוצר בנו בלבול, קושי להחליט, ומעכב אותנו לזרום קדימה למקום שבו אנחנו רוצים להיות. במצבי סערה רגשית, אנו נוטים לעשות אחד מן השניים: למהר להחצין את הרגשות שלנו, להשליכם על מישהו או משהו אחר, או, להפנים את הרגשות, להשקיט ולהדחיק אותם בתוכנו.

  שתי הפעולות הללו שוללות מאיתנו את הגישה לשפע שלנו ואף פוגעות בנו ובאחרים. כשאנו "מוציאים" את הכעס שלנו על אדם אחר, למשל, אנו מאבדים אנרגיה חיונית לנו, שייעודה להיות מותמרת בתוכנו לפעולה שתניע לשינוי, כפי שנאמר באנגלית: emotion leads to motion (רגש מזיז, מוביל לתנועה). זאת ועוד, האנרגיה שהשלכנו על האדם האחר כעת זורמת בתוכו כרגש זר ויוצרת גם אצלו חוויה סוערת של רגשות מעורבים וחוזר חלילה. באופן דומה, כאשר אנו מדחיקים את הרגש בתוכנו אנו פוגעים בעיקר בעצמנו. אנו מונעים מאנרגיית חיים זו לזרום בנו ויוצרים חסימות רגשיות המצטברות בתוכנו ועלולות להתפתח גם למחלות גופניות.

  הפעולה הטבעית הינה ללמוד להזרים את הרגש שלנו במרחב שלנו, וזאת לאחר שהבחנו איזה רגש שלנו ושחררנו רגש זר או ישן. בתוכנית העין השלישית אנו לומדים, בין השאר, לנהל את הרגשות שלנו אחרת: להבחין בין הרגשות ולהזרים את מה ששלנו בתוכנו כמים חיים, הנושאים אותנו בדרך הטבע שלנו למקום הבא בו אנו רוצים להיות בכל אחד מתחומי חיינו.    

        

  תרגיל:

  1. הרשו לעצמכם להרגיש כל רגש שצף בכם, מבלי לשפוט אותו, מבלי להגיב איליו (לפעול לפיו), אלא  רק לחוות אותו ולהיות איתו. תנו לעצמכם זמן להיות איתו בלי לנקוט עמדה, תנו לו מקום.  

  2. למדו לזהות ולשחרר רגשות שאינם שלכם ולהזרים רגשות שהם כן שלכם. מרחב נפלא ללמוד זאת הוא קורס המלך ואומנות הכלים הרב חושיים (על חושיים וחושיים). אתם מוזמנים לשיעור ניסיון בקורס (לחצו כאן). כמו כן, אתם מוזמנים ליריד קריאת הילות והילינג בנושא, שיתקיים ב 30.6.09 (לחצו כאן 

   

  כל הזכויות שמורות למחברת:

  רונית שפי וולפין - מורה רוחנית

  מתקשרת עם הבורא, הבריאה והברואים

  יוצרת ומנחה את תוכנית העין השלישית לגילוי, ריפוי ומימוש עצמי

  באמצעות כלים רב חושיים (על חושיים וחושיים)

  לאתר: http://www.the3i.info 

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (32)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   צטט: kalana 2009-07-10 00:40:48

   היי רונית

   אני בעבודה רוחנית מזה 8 שנים

   יש משהו שאני לא מבינה שכל מוריי אומרים לי- שאני פועלת מהשכל ולא מחוברת לרגשות ואני רגישה בטירוף,למה הכוונה?

    

   שלום בת מלך, תודה על השאלה. אתייחס אליה בכמה רמות:

    

   א. למה שלא תפני אלת האנשים שנתנו לך את המשוב הזה ותשאלי אותם למה הם התכוונו? הרי הם אלו שאמרו לך את זה! 

    

   ב. אנשים רבים טועים לחשוב שמודעות כולה סובבת סביב הרגש והרגש בלבד. אלא שאם רק רגש היינו לא היה הבורא מעניק לנו את מגוון היכולות הרב חושיות (על חושיות וחושיות) כגון: לחלום, לחשוב, להגות, לתכנן, לדמיין, לחלום), לדעת (אינטואיציה), להריח, לטעום, לשמוע, לגעת, לטלפט (תלפתיה - דיבור ללא מילים/תקשורת על חושית המוקרת גם בשם: "תקשור) ועוד. אמנם לרגש מקום חשוב בתהליך הגילוי, הריפוי ומימוש העצמי אך לא יותר ולא פחות חשוב משאר החושים.

    

   ג. נראה שלך יש נטיה להיות רב חושית ולא חד חושית, להבדיל מחלק מהמורים שפגשת עד כה, שהיו בעיקר רגשיים , על חשבון התייחסות לחושים האחרים במערכת שלהם. אולי לכן היה קשה לחלקם לקבל או להכיל את מגוון היכולות שיש לך

    

   ד. חשוב לציין שאנשים שמעדיפים להיות בעיקר רגשיים מזניחים חלק גדול מהמודעות שיכולה היתה להיות להם אילו היו מפתחים גם את שאר החושים

    

   ה. בנוסף, אנשים חד חושיים שמעדיפים להיות רגשייים על חשבון שאר החושים נוטים לצפות שכולם יהיו רגשיים באותה מידה - שהיא כאמור מידה מוגזמת ולא בחסר.

    

   ו. אולי הגיע הזמן שתלמדי מאנשים שיכולים לדבר בשפה שלך...ולאשר אותך ולתמוך בך על מי שאת ועל מה שכן יש בך - וזה המון!

    

   מי שחושב שאת לא מספיק - לא רואה אותך וכל כך קל לחוש ביטול עצמי לידו, קשה לצמוח לידו ולעד תחפשי בצחיצתו מה לא בסדר אצלך ומה חסר בך.

    

   על מנת לדעת יותר על פיתוח היכולות הרב חושיות שלך את מוזמנת לבקר באתר העין השלישית  www.the3i.info, שמתמחה בנושא

    

   ולבקר ביריד קריאת הילות והילינג הקרוב שאני עורכת (פרטים באתר)

    

   בהצלחה

    

   רונית שפי וולפין - מורה רוחנית

     10/7/09 00:40:

   היי רונית

   אני בעבודה רוחנית מזה 8 שנים

   יש משהו שאני לא מבינה שכל מוריי אומרים לי- שאני פועלת מהשכל ולא מחוברת לרגשות ואני רגישה בטירוף,למה הכוונה?

     2/7/09 17:06:

   רונית את מדהימה

   כוכב זה כל מה שאני יכולה לתת לך כאן 

   אבל מגיע לך חיבוק גדול 

   על מה שאת 

     2/7/09 01:07:


   תודה.

   כבשת אותי.

   אמשיך לבקר כאן עוד ועוד.

   ובעיקר טסה לבדוק 'רגש' או 'ריגוש'.

   מקסים. ההבדלה. ההפרדה. ההדגשה. הגשר....

    

   שוב, תודה.

    

   סיימת לי את היום יפה מאד. ועוד ביום כל כך חשוב.

    

   שמחה שקפצתי לכאן.

     1/7/09 22:37:

   אני מאד מחוברת לרגשות שלי אלא שלעיתים חושבת שאם אחוש דברים שליליים זה יביא לתוצאות שכאלה.

    

   תודה על פוסט מעשיר רונית.

    

   רונית גם

   צטט: liz.k 2009-06-23 14:18:36

    

   ואשלח אלייך יד--אם אפשר.

   אליזבט

    

    

   הי ליז,

   בשמחה, שלחי יד רגל - מה שבא לך...כל סוג של דגל...ואשוב אלייך

   נסיעה טובה,

   רונית

     23/6/09 14:18:


   רונית

   הענקת לי מתנה יקרה.כל משפט ממש יהלום.

   אשקר אם אגיד שהייתי אטומה לדברים אלה לפני כן אבל יכולת הביטוי שלך,חידוד והדגשה משמשים מאין זכוכית מגדלת

   עבורי,מדגישים את העיקר ונותנים לגיטימציה למחשבות שעוברות במוחי.

   ברשותך לא אפרט כאן יותר,בטוחה שאת מבינה.

   קופצת לכמה שבועות לחו"ל לבקר את ביתי,אחזור ואשלח אלייך יד--אם אפשר.

   תודה מעומק ליבי

   אליזבט

   צטט: liz.k 2009-06-16 08:12:02


   לקח לי שעה אבל קראתי. כמה משפטים פעמיים.

   הרוחניות ועומק החשיבה שלך קולעים למקומות מיוחדים אצלי.

   אחזור להעמיק שנית יותר מאוחר,רוצה לנסות להשליך ולהבין טוב יותר.

   לנסות להבין למה יש אנשים(אני למשל),מאוד חיוביים ואנרגטיים,שחיים באנרגיות גבוהות,

   גישה נהדרת לחיים--למה דוקא הם מעודדים לפעמים את החיכוחים,הקצוות,אמת ברוטאלית?

   אנשים שאלופים בלעגל פינות באופן חיובי,לא להתעסק בקטנות--דוקא הם נהנים-כן נהנים-לשבור את הכלים.

    

   את מעניינת אותי.

    

   שלום ליז,

    

   אני אומרת שלום לנשמה שהינך ומסתכלת על האנרגיה של השאלה שלך, שמפורט להלן והנה התייחסותי:

    

   הנשמה שהינך מהבהבת בצבע כחול תכלת ים עשיר וים תיכוני. את מראה לי שאחת האיכויות המובילות את חייך היא אמת.

   כלומר, חיפוש אחר טוהר, דיוק וכנות. את שייכת לקבוצה ייחודית ומצומצמת של נשמות שעוצמתן ועניינן הוא אמתיות. הנוכחות שלך מעוררת אצל הסובבים איתך את האמת ואת השקר שלהם - זה לא בשליטתך וזה גם לא בעיה שלך. זו המתנה שלך.

    

   אלא מה, בעוד שהאמת היא המרפא הטוב ביותר ובעוד שאת בנוכחותך מעוררת אנשים אל האמת והשקר שלהם

   הרי רוב האנשים מפחדים ממפגש עם האמת של עצמם כמו מאש.

    

   לכן, סביר להניח שאנשים שמתנגדים לך מסתייגים ממך, או על פי דברייך מגיב אלייך בברוטליות... הם אנשים שחווים קושי ופחד להיות אמיתיים עם עצמם ואחרים. אנשים שמפחדים מן האמת ומאדם שמעורר אמת מרוב פחד נוטים להיות תוקניים ואלימים אנרגתית ו/או פיסית.  זאת הסיבה שלפעמים לאישה עם איכות כל כך מדהימה כשלך לא קל להיות את. זאת הסיבה שלפעמים את מעוררת אש... שימי לב: את לא מושכת אש, אלא מעוררת אש. במקום להתבוננן על עצמם "פחדני האמת" רוצים לעשות הכל על מנת לסתום את הפה או לכבות את מעוררי האמת.הם אנים יודעים שהכאב שם חווים במחיצתך זה הכאב שתמיד היה קיים בתוכם, אלא שנוכחותך המדוייקת מעירה ומציפה אותו על מנת שיתנקה וירפא. במקום זה הם מאשימים אותך שאת עשית להם את זה...

    

   חחחחחה! 

    

   היוניברס רויי באנשים כאלה...ואת זה אינך יכולה לשנות, אך את יכולה לשנות את הגישה כלפי אנשים שמרגישים שפוחדים מהצל של עצמם במחיצתך. 

    

   איך?

    

   א. דעי שהם מפחדים לא ממך באופן אישי, אלא מהמפגש עם האמת שלהם המתעוררת במחיצתך. כאן המקום ללמוד לפתח כלפיהם ניטראליות, חמלה ושעשוע.

    

   ב. למדי כלים שבאמצעותם תוכלי:

   1. להגן על עצמך מספיגת אנרגיות של אחרים אלייך

   2. לשחרר אנרגיות של אחרים שכבר ספגת אלייך בעבר (בחיים האלה ובחיים קודמים)  - במיוחד רגשות, דעות, בעיות ומצוקות של אחרים ממך. הכלים הרב חושיים שאני מלמדת הם ההמלצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך בתחום וגם אבני חן להגנה. מצאי את הכלים שהכי מדברים אלייך.

    

   ג. דעי שתמיד יהיו אנשים שיוקסמו מהמתנה שהינך וירצו בחברתך. תתיחסי אל הפחדנים באופן קליל יותר וכך יתפנה לך מרחב לזמן לעצמך אנשים אמיצים, נועזים ונחמדים. כאלה שיכולים לכבד את העוצמה והמתנה שהינך, לפרגן לך, לתמוך בך ולהנות מנוכחותך.

    

   ד. קבלי הילינג שיעזור לך לנקות אנרגיות של אחרים (מהחיים האלה ומחיים קודמים) מהמרחב שלך. ויזכיר לך את הייחודיות והקסם שאת ולהעמיק בפיתוח חמלה ואהבה כלפי האיכות המדהימה הזו שלך. אפשר גם לקבל הילינג מרחוק.

    

    

   בהצלחה ובחיבוק ענק

    

   רונית שפי וולפין - מורה רוחנית 

    

     17/6/09 12:20:


   פוסט משובח, שנכתב ע"י אישה מבינה,

   שרוצה לעזור לאחרים להשיג חיים נכונים יותר.

   תודה תודה תודה

     17/6/09 10:42:

   אני יודעת אבל אני צריכה לפתוח משתמש חדש כי אי אפשר לשלוח יותר מ-100 הודעות ליום
   אז אני אפתח HulaHoop1 ובהודעות אני יודיע שזו אני

   צטט: HulaHoop 2009-06-17 10:31:42


   אני לא זוכרת למי שלחתי =
   איפה עושים כאן פוסט ?
   אני אכתוב פוסט על כך ואפרסם אותו בעמוד שלי
   ואשמח אם תפרסמי אותו גם את
   ותודה לך כי את לימדת אותי שזאת לא הדרך ואם אני רוצה את זה אני אשיג את זה ביושר ולא בדרך הונאה..
   למי שקורא את זה אני מודה ומתנצלת בפני כל האנשים שהונאתי אותם

    

    

   סתיו,

   חז"לינו אמרו: : המתחיל במצווה - אומרים לו גמור " 

   במילים אחרות:

   כשם שידעת להשקיע כל כך יפה בלרמות ולשקר, עכשיו תשקעי בלמצוא דרך להתנצל.

   תפקידי איננו לנקות עבורך את הבלגן שיצרת לעצמך, אלא רק לקרוא לך לעשות אותו בעצמך.

   אני מאמינה שאת יכולה

   ויפה שעה אחת קודם - תרתיי משמע...

   שוב,

   בהצלחה

     17/6/09 10:31:

   אני לא זוכרת למי שלחתי =\
   איפה עושים כאן פוסט ?
   אני אכתוב פוסט על כך ואפרסם אותו בעמוד שלי
   ואשמח אם תפרסמי אותו גם את
   ותודה לך כי את לימדת אותי שזאת לא הדרך ואם אני רוצה את זה אני אשיג את זה ביושר ולא בדרך הונאה..
   למי שקורא את זה אני מודה ומתנצלת בפני כל האנשים שהונאתי אותם

   צטט: HulaHoop 2009-06-17 10:25:43


   אני מתנצלת על מעשה השקר וההונאה שלי....
   לא התכוונתי לרמות אף אחד
   סליחה אם פגעתי במישהו ותודה רבה לך רונית
   אני מאוד מעריכה את זה!

    

   זה לא מספיק!

   שימי לב:

   בבקשה שלחי הודעה לכל האנשים שרימית כאן בקפה,

   בהצלחה.

     17/6/09 10:25:

   אני מתנצלת על מעשה השקר וההונאה שלי....
   לא התכוונתי לרמות אף אחד
   סליחה אם פגעתי במישהו ותודה רבה לך רונית
   אני מאוד מעריכה את זה!

   צטט: HulaHoop 2009-06-17 10:15:03


   תסלחי לי בבקשה....):
   מה את רוצה שאני יעשה בשביל שתסלחי ? =

    

    

   אני אסלח לך בקלות אם רק תודי במעשה השקר וההונאה שלך - זה ראוי לסליחה.

    

   אך סחיטה רגשית לא עובדת עליי ואני לא אישה שאפשר לעבוד עליה כפי שאת רואה...

   את רוצה לדבר אל הרגש שלי - דברי אמת

   קשה לך? את רוצה שינוי בחיים, את רוצה שפע? תקראי את המאמר הזה ותתחילי לתרגל!

   בקיצור, האמת היא המרפא הטוב ביותר

   בהצלחה

    

     17/6/09 10:21:
   תוותרי לי בבקשה אני מבטיחה שאני לא ימשיך עם זה יותר
   ואני גם לא אנסה לעשות את זה יותר לעולם...!!
   את לא יודעת כמה אני מתחרטת תסלחי לי בבקשה
     17/6/09 10:19:
   את בחורה מבוגרת ואני יכולה להבין אותך
   אבל תנסי להבין גם אותי..
   אחותי מאוד רוצה פלאפון ואין להורים שלי כסף לקנות לה
   אז אני מנסה להשיג לה מכאן ):
     17/6/09 10:15:

   תסלחי לי בבקשה....):
   מה את רוצה שאני יעשה בשביל שתסלחי ? =\
     17/6/09 10:14:

   באמת יש רק 100 הודעות ליום !!
   ובבקשה אל תתבעי אותי ):
   ההורים שלי מתגרשים עכשיו ואין לנו כסף לשלם אני מתחננת ):
   באמת שלא התכוונתי
     17/6/09 10:10:
   נגמרו לי ההודעות אז אני כותבת לך כאן...
   אני מתנצלת מאוד ומביעה חרטה !! ):
   ככה זה הקישור ולא התכוונתי לפגוע בך או לעצבן אותך ,
   לא התכוונתי לכל רע רק רציתי להשיג אחת מהמתנות כדי שתיהיה לאחותי מתנת יום הולדת
   אני מצטערת כ"כ אם הטרדתי..
   יום טוב
     16/6/09 14:25:

   מאמר מצויין על רגש, ריגוש ומה שביניהם.

   יום שמח,

   חני

     16/6/09 10:19:
   תודהחיוך
     16/6/09 08:12:


   לקח לי שעה אבל קראתי. כמה משפטים פעמיים.

   הרוחניות ועומק החשיבה שלך קולעים למקומות מיוחדים אצלי.

   אחזור להעמיק שנית יותר מאוחר,רוצה לנסות להשליך ולהבין טוב יותר.

   לנסות להבין למה יש אנשים(אני למשל),מאוד חיוביים ואנרגטיים,שחיים באנרגיות גבוהות,

   גישה נהדרת לחיים--למה דוקא הם מעודדים לפעמים את החיכוחים,הקצוות,אמת ברוטאלית?

   אנשים שאלופים בלעגל פינות באופן חיובי,לא להתעסק בקטנות--דוקא הם נהנים-כן נהנים-לשבור את הכלים.

    

   את מעניינת אותי.

     15/6/09 21:39:

   מקסים ומדויק - תודה

   צטט: מעצבת חלומות 2009-06-15 15:50:59

   ...לפני כמה ימים הרשתי לעמי לכעוס. אפילו לצרוח לתוך הכר וגם להרביץ לקירות. זה מאד שיחרר אותי

   בדרך כלל אני נותנת מקום רק לרגשות החיוביים.לאחרונה למדתי גם לכבד את השליליים

   אז טוב לדעת שאני בדרך הנכונה.... 

    

    

   הי איריס,

    

   לתת מקום גם לרגשות הנמוכים ולא רק לגבוהים זו בהחלט התחלה מצויינת!!

    

   עם זאת, חשוב לזכור שזאת רק התחלה. שינוי המשמעותי שאנו חפצים לחולל בעזרת ניהול הרגשות שלנו מגיע כאשר אנו לומדים לשחרר מאיתנו את הרגשות שאינם שלנו (גם אם אלה רגשות של התלהבות או שמחה שאינם שלנו) ולהזרים בתוכינו (אם דגש על: בתוכינו) את הרגשות שהם כן שלנו (גם אם הם: עצב, אבל, קנאה, כעס וכו').

    

   חשוב להדגיש: רגשות הם אנרגיה ולכן ניהול העולם הרגשי הוא עבודה המשלבת פיתוח מודעות לרגשות ופיתוח מיומנות בניתוב האנרגיה הרגשית שלנו בתוך המרחב שלנו ולא מיחוצה לו, ובאופן חופשי ובלתי תלוי בכל דבר או גורם חיצוני לנו (כולל כרית).

    

   אסביר: שחרור כעס אל כרית מהווה פורקן רגעי ונקודתי, אשר כבודו ונחיצותו במקומם מונחים, אך פורקן ושחרור הם שני דברים שונים לחלוטין.

    

   פורקן רגשי מאפשר פליטת מטען הטמון בתוכינו -  אנרגיה עצורה היוצאת החוצה והרחק מאיתנו. לכן, פורקן רגשי יכול להיות משול ברמת הדימוי לפליטת זרע לשם הנאה אך לא לצורך עיבור/ פריון/הריון. כלומר, בפורקן אין "תנובה" או יצירה של דבר חדש, אלא הנאה רגעית (הנאה זה חשוב ויש לי כאן כבוד להנאה). פורקן ללא בקרה יכול להוביל גם לאלימות ועליו מבוסס כל מעשה פשע (ראי מיקרה דודו טופז).

    

   לעומת זאת, שחרור רגשות שאינם שלך החוצה ממך מהווה ניקוי פנימי עמוק ומפנהבתוכך מרחב לקבל דברים חדשים ורצויים אל חייך. הזרמת האנרגיה הרגשית שלך בתוכך משולה להנחת זרע בתוך רחם האישה - בחירה שגלומה בה אפשרות ליצירת חדש, שינוי, חיים, תינוק ברמה הפיסית והמטאפורית.

    

   הפורקן מתאפשר רק בזמן שיש כרית וחדר סגור... אך מה אם את מצויה במקום ציבורי, פגישה, שיחה נהיגה?! שם תזדקקי לעבודה אנרגתית בעיניים פתוחות ובמצב מידי וער לחלוטין. זאת, בדומה למצב שבו צפה בך אנרגיה מינית במקום ציבורי שלא מתאים שם לתת לה ביטוי חיצוני, אלא לנתב אותה למקום חיובי אחר בתוכך. את האומנות הזאת ניתן כמובן ללמוד - את מוזמנת.

    

   לסיום, 

    

   הרשי לי לאתגר אותך להפיק מעצמך יותר ממה שאת מדמיינת כרגע,

   בכך שאומר לך שהמקום שתארת בו את עצמך הוא בהחלט התחלה טובה, אך רק התחללללה....

    

   בהצלחה

    

   וחיבוק

    

   רונית

     15/6/09 15:50:

   תודה לך רונית

   אני נהנית לקרוא את המאמרים שלך

   בתקופה האחרונה מתרחשים המון שינויים ודברים בחיי שמריצים אותי על קשת מאד רחבה של רגשות

   לפני כמה ימים הרשתי לעמי לכעוס

   אפילו לצרוח לתוך הכר וגם להרביץ לקירות

   זה מאד שיחרר אותי

   בדרך כלל אני נותנת מקום רק לרגשות החיוביים

   לאחרונה למדתי גם לכבד את השליליים

   אז טוב לדעת שאני בדרך הנכונה....

   תודה לך

     15/6/09 12:30:

   מאמר נפלא

   מרתק מאוד ומחכים 

    

     15/6/09 10:02:

    

    רונית,

   מאד נהניתי לקרוא את המאמר!

   הוא מקצועי ומעניין

   ובהחלט למדתי ממנו דברים חדשים

   על נושא הרגש, רגשות וריגוש...

   הרבה משפטים יפים, בחרתי באחד-


   "כאשר הרגש שלך זורם במרחב שלך הוא מרווה את כל תחומי חייך

   כמים חיים ומצמיח בהם שפע.....שפע הוא היכולת שלך לתת ולקבל

    בדיוק את מה שנכון לך, מתוך המהות, הייעוד והשליחות שלך

   בכל תחומי חייך. שפע הוא היכולת שלך לתת ולקבל מתוך ענווה...."

   תודה לך ובהצלחה!!

   חברתך,

   לימור    *

     15/6/09 01:46:

   הרגש הוא המצפן שלנו בחיים...

    

     15/6/09 01:31:


   מעולה וחכם

   כל הכבוד!

     14/6/09 23:52:

   נכון לגבי ה גברים-   לא נכון לנשים 
   החיפוש אחר ריגוש בונה לשיא, חוויה אורגזמית חד פעמית, שלאחריה יש תחושת ריק וסיום.

     14/6/09 23:33:

   תודה

   דודו

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל