כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הטרמילר

  טירמלתי*
  טיילתי עם תרמיל.

  לצאת כמוני לטירמול בגיל 53 פירושו לצאת ללא אגו ותבנית, לפי תוכנית כללית המגדירה נקודות יציאה וחזרה במפה ובזמן, אם בכלל.

  עזבתי כל מה שידעתי. פשוט קמתי, טירמלתי וחזרתי וכמו נולדתי מחדש. צאו לטרמל בעולם תרבותי אחר ומצאתם שלווה גדולה.  המונח 'טרמילר' חדש. עניינו לכידת האגו וקשירתו באופן שלא יפריע. לא יבלוט בתנועה קדימה, הלאה.

  פיתוח עברי למונח "מוצ'ילר", מהמילה הספרדית "מוצ'ילה", בעברית תרמיל.

  מכאן, מוצ'ילר פירושו 'תרמילאי' ומעתה, גם 'טרמילר'. המונח בכל הטייה הומצא על ידי והזכויות שמורות לי.

  לתפיסתי, הנווד עם תרמיל ומקל, או המוצ'ילר, כפי שהוכר עד מחצית המאה הקודמת שינה דמותו ואינו עוד.

  במקומו, קיים תרמילאי מודרני שהתפתח ב-70 שנה לדמות אחרת במהות.

  סביבתו השתנתה. לינה במערות ואבוסים, ופונדקי דרכים וכנסיות נעלמה מעולמו החדש.

  כיום, טרמילרים מטרמלים כטיילים מצויידים היטב לטראק בשטח, אך לנים בהוסטלים ברמת מלונות סבירים ובמחירים, שעדיין מתאימים למטייל צעיר שאמצעיו דלים, המטייל בתקציב נמוך.

  טרמילר או טרמילרית, בוגרים כבני 45 ומעלה, המטיילים עם תרמיל לאורך זמן, כשיכולים כלכלית גם אחרת. הם יוצאים למסע ונעים בו כבודד/ה בלתי תלוי/ה.

  כל היתר נוצר...

  0

  מסע חיי -פוסט 31 - בג'ונגל

  129 תגובות   יום שבת, 18/7/09, 21:55

   

   

  סמוק שמפיי, גואטמאלה  


    

  ... סקס במצב הזה הוא הדבר האחרון שרוצים, 'ועכשיו כשכולי ג'יפה מיום של נסיעות ארוכות ונוטף זיעה בהיכל סקס 'הלאטינו-אינדיאנו' הזה..., מה היא נמרחת עליי? יש הרבה יותר צעירים סביב' חשבתי תוך שניסיתי שלא לעודד אותה, ומאידך לא להעליבה. נמצאתי מנסה ליצור מומנט סיבובי לשחררה אל רוקד אחר תוך ריקוד, בכדי לא להימצא 'רוקד בקן סקס' כשמבטי צעירים מורעבים אוכלים אותי ואותה ואני לא מורגל בכאלה. זה לא עזר.

  היא עגבה על רגלי כבסקס, גבה מוקשת היה לאחור, רגליה פסוקות האחת בין רגליי והשנייה מחוץ לירכי, ידה אחזה במותניי והשנייה כמעט וקרעה את חולצתה מעליה, נשענת על ענני אלכוהול ולא חשה הרבה מעבר לאחיזתי בה, בתמיכתי.

  הנה, הצטרף ג'ס ונכנס בריקוד מטורף אל הרחבה ובון אחריו ואני הנעתי רגליי בקצב הדרוש ונסוגותי אל דלפק הבר, לנוח, אלא ששם, המתינה מרטינה מרוסריו-ארגנטינה, היא חשה שהצעירים לא ממש רוקדים לטינו, יותר היו משתוללים ומקפצים בעיניה עד שלפתע בחרה בי, להיכנס באמצעותי אל הזירה.

  לופתת בכפות ידיה את חזי מאחוריי, קישתה את גבה כשאגנה לחץ את בסיסי עכוזיי קדימה ובאין ברירה הובלתי חזרה, התקדמתי מנענע בקצב לטיני ולומד מה פרוש 'לרקוד עם רקדנית' שיודעת גם וגם, להרקיד ולהיות מובלת גם בטנגו מדהים, שמימיי לא רקדתי דומה לו.

  בשלב מסוים לא יכולתי יותר, הרגשתי שחסר לי אוויר, כך שלפני 'שאתמוטט' חייב הייתי לעצור, מה גם, שבטני מלאה הייתה וראשי הפך כבד עליי. מרטינה לקחה אותי תוך ריקוד אל עבר קורת עץ מונחת כספסל לצד הנהר, הושיבה אותי בעדינות כמבינה שרצוי לשמור את 'האוצר', לזמן מאוחר.

  בעוד ניסיתי לחזור אל נשימה קצובה, והנה אני רואה את הישראלים, כל הארבעה מביטים בי כבתופעה. חייכתי לעברם כאומר 'היי' ובמקום לקבל חיוך חברי קורץ, משכו את מבטם ממני, כאילו נתפסו כמציצים בי. 'מתקנאים בי אולי?' חשבתי בניסיון ממושך להשתלט ולייצב את הנשימה. 

  עומק הלילה הבהיר וקוו העליון של הג'ונגל השחור על רקע הרקיע משך את מבטי.

  חשתי כאילו כוח אחר מקים אותי להליכה בחיקו האפל. קמתי מהלך אל גדת הנהר להביט במי הטורקיז הזורמים באיטיות ובריצוד אורה הלבן של הלבנה הענקית על מימיו כשזו ריצדה כבסרט מצויר. כך לכל אורכו הנראה לעין ועד אל תוך צבעו הכהה של הג'ונגל משני צידיו. פסעתי, משתלט על נשימותיי ונרגעתי. מקשיב הייתי לקולות הלילה ומצליח יותר, ככל שאני מרחיק ממקור המוסיקה הלטינית, מבקתת הבר.

  משמאלי, במרחק חמישים מטר 'בקתת רחצה' נראתה שונה מיתר הבקתות כי אינה על כלונסאות ודלתותיה אינן מגיעות, אלא לשני שליש גובה מקובל. אור קלוש ממנורת עשרים וארבע וולט הצהיב את צבעיהם של שברי החרס הרבים המצפים את קירות המקלחות.

  רטוב וספוג זעה נכנסתי למקלחת בבגדי. עמדתי תחת מים קרים, נשטף בבגדיי ניסיתי להסיר את החולצה הרטובה, צמודה הייתה אליי כבוואקום והתקשתי בכך. מניח לה, עברתי למכנסיי ופתחתי כפתור, להוריד את לשון הרוכסן רציתי תוך שקילפתי אותם ממני ותחתוניי גם הם מתגלגלים למטה. רמסתי את הבדים ככובסת בנהר. מסתבן הייתי בסבון נוזלי שהשאיר מישהו ומסבן בו גם את חולצתי, ובה בעת מנסה גם להסירה ממני שוב ושוב.

  נהניתי מרוחבו הגדול של ראש הדוש הגואטמלי ומקילוח המים. 'כשיש לחץ בצנרת כמו עכשיו' חשבתי, 'כל כך נעים' עד שהורדת החולצה הופכת משנית בחשיבותה..., לפתע נצמד אליי גוף אשה חם. ידיה חבקו אותי מאחור וחשתי בשיער ערוותה הקצוץ על ירכיי. חשתי דופק עולה בעוצמה ובחום הלופת את צווארי ועורפי. נדהמתי, שותקתי לרגע ארוך.

  עמדתי כך תחת מים זורמים, חושב 'מי זאת לעזאזל?'-, ובכדי שאדע, כי זמן ארוך הייתה שם וצפתה בי, הרימה את חולצתי כעוזרת להורידה, לקחה ידיי והצמידה כפותיי אל הקיר המעוצב כוויטראג' בשברי חרס צבעוני, כאילו אמרה לי 'עמוד, תן  להתענג עליך' ואני המום...

  חנוק, נבוך מהמעמד ונהנה לקבל קרצוף מסובן 'בליפה טבעית' כשזו יוצרת נועם מיוחד וריגוש שאני חש כחונק אותי, ממש. היא, המשיכה מסבנת לאיטה, גרדה לאט בגבי וחזי וכתפיי ועורפי ובמשך כל הזמן הזה, שעונה היא אל ירכיי ואינני יודע מי היא בכלל. הסרתי ידיי מהקיר והסתובבתי אליה כשהיא, נצמדת לגופי בעדינות ונחבאת מאחורי ומסתובבת צמודה על גבי, לא נותנת לי להביט בה.

  'גובהה כגובהי וגודלה בעצם מוכר לי' חשבתי והפכתי מנבוך למבוהל, כי בעלת המקום נשואה, בעלה בבר ותינוקה מעורסל שם..., אך ידיה החליקו כיודעת, הסתובבה אליי ועליי כטבעת על ציר מכניסה ראשה תחת זרועותיי המורמות אל הקיר, נשכה בי קלות כמוכנה, הסתובבה עם פניה אל הקיר כשגבה מורכן וראשה מורם..., עכוזה לחץ אליי כמרחיק וגבה מוקשת היה לפנים, שערה מלא מים כיסה סביב ראשה והמים קלחו על גופינו והלאה מהם. רעש פגיעתם ברצפת האבן לא גבר על גניחותינו.

  אחרי, הסתובבה והביטה בשפתיי קרבה אליי, הצמידה שפתיה ולשה את לשוני בלשונה מלטפת את עורפי בקצות ציפורניה ועוזבת באחת, צווארה משוך לאחור ושדיה זקורים אליי, שטפה את שיער ראשה, יישרה ראש ומבטה פגש לרגע במבטי. כשסומק קל בלחייה הרפתה ממני, גלשה אל מחוץ למחיצת קני הסוף הצהובה ויצאה אל הלילה ממנו באה.

  עמדתי תחת זרם המים מחויך ומודה לאלוהי המאיה על המתת. מבקש את סליחת אהבתי, אמיתית היא ומסורה כל כך. אהובתי הכנה, המפרגנת. לא תדע לעולם אם השתמשתי, ואמנם ניצלתי את תומת וכנות ברכתה 'לעשות חיים, לעשות הכל וליהנות עד כלות'. אני אדע.

  לא שאלתי ואינני יודע את שם אחותה התאומה של בעלת המקום, רק זיכרון להט גופי בגופה נחרט בי אז. לא לזמן רב. למעשה אינני זוכר את מראה פניה וגופה. רק את עצם הלהט אני חש עדיין מעת לעת. זו בוודאי מתנתה של אהבתי הרחוקה, זוגתי לחיים שתחיה. רק היא יכלה לעשות לי טוב כל כך. רק היא.  

  ***

    

  ערפילי שחרית. נערמנו על טנדר פתוח אוחזים במוטות הקונסטרוקציה למתיחת ברזנט הגג, חשופים היינו לגשם משווני, דחוסים זה אל זה עומדים. תריסר בנים ובנות, נושאים תרמיל קטן ובו מים ומשהו לכרסם. חלקנו בנעליי התעמלות לצעידה במי נהר אשר במערה בהר. לרגליי 'קרוקס' המשמשים לי כמעט במשך כל הטיול בגואטמלה, מלבד 'טראק' בהרי געש ויערות בפסגות הרים מסולעים משנעלתי נעליי מסע איכותיות.

  אלה שמצאו עניין ביציאה אל 'סמוק שמפיי' האגדית, כאן.

  מתנדנדים היינו בנסיעה ממושכת, למעלה משעה על שביל בהר, שחלקו כבוש וחלקו סלול ככביש בטון מגורד נגד החלקה. כביש מוזר, הסלול בשני פסים בלבד. רוחב הפסים ורוחב המרחק בינם מדויק כרוחבו של סרן רכב משא לשם חסכון באספלט. הכביש לעיתים חצוב בהר ולעיתים מוליך על קו גובה.

  על פי מבנה הקרקע עלה וירד ובעיקר 'השתמש' בתוואי הקרקע הטבעיים, כאילו נוצר תוך הימנעות משימוש בהנדסת כבישים קרקע ומים. התנועה של חבר בני אדם העומדים, נאחזים במוטות שלדת גגון של טנדר פתוח ומקפץ על תוואי דרך מתפתלת בהרים, דרך עולה ויורדת, תוך סיבובים והקשתות לימין ולשמאל, עיקולי דרך צפופים, כמוה כערבוב מקלות קובייה סיניים לפני הטלתם לשולחן המשחק.

  קשה לתאר את התחושה בסיום נסיעה כזו, אבל לסכם ניתן, הכל כואב. הרכב עצר על קצה דרך. משמאלה ראינו כמו 'גשר ביילי' צהוב, שנבנה על ידי חיל ההנדסה הגואטמלי במימון קרן תמיכה איזו שהיא, כך כתוב בשלט כמו בהרבה מתקני ציבור בארץ הזו.

  כמו בכל גואטמלה ולכאן בוודאי, מגיעים 'מתנדבים' לעזור לאינדיאנים החיים בספר ההררי להתקיים ולהרחיב אופקיהם, כדי להפכם משכילים כבני תרבות המערב.

  'אני לא יודע למה, כי נראה לי שכך עדיף להם. אלה המרחיבים אופקיהם בודדים, וככל שמרחיקים הם מהבערות אל התרבות, כך נשארת משפחתם הרחבה לדעיכה בתרבותה הנכחדת מאחור' מצאתי עצמי מהרהר, מתנדנד ושומר על איזון במאונך בנסיעה זו.

  גשר על פני נהר רחב ידיים מאפשר קיום של דרך וזו מאפשרת תנועה אל וממקום המגורים אל ערי המדינה, אל מקומות עבודה לפרנסה ולהתפתחות קיומית, כמו הבאת מערכות חינוך ומידע אל הילידים העוסקים בחקלאות למחייתם ולקיומם היום יומי.

  תיירות עוזרת לפתח מקומות פרנסה ומביאה עימה גם תרבויות אחרות והאינטראקציה תורמת ונתרמת. כשאני אומר מביאה תרבות, זה לא אומר 'תרבות מפותחת' דווקא, כי לעיתים המקומיים 'מתורבתים' יותר מתרמילאים לא מעטים. האינדיאנים חייכנים ומקבלי פנים. תמיד ירצו לעזור. גם כשאינם יודעים איך ובמה או אינם יכולים לעזור, הם תמיד יציעו זאת בכנות.

  לפנינו הרפתקאה מופלאה באחד האתרים היפים בעולם. 'מדרגות' של בריכות מי טורקיז ענקיות, מדורגות ממרום הר אל תוך קניון עטוי חורש עצי ג'ונגל עצום ממדים. המקום מדהים בגודלו, בצבעיו ומאתגר את המבקרים בו, לטיפוס צוקים ולירידה באשדות מפלים, שחיה שקטה במים צלולים ומתוקים. תחת הבריכות הללו (!) זורם בגעשו נהר רחב ידיים היוצא אל סדרת אשדות ומפלים נוספת, וגולש אל נהר מי טורקיז רחב ידיים וגדוש צמחייה.

  קוסטאל, מקומי מצאצאי המאיה, כבר איננו מדוברי שפת הקצ'ואה כרבים כמותו שפגשתי במסעי. הוא מדריך מקצועי, מוסמך ל-'סמוק שמפיי', ונילווה אלינו מ'הוסטל אל רוטירו' בעיירה ההררית נלקין. אין אפשרות לבקר במקום ללא מדריך מלווה, כי מדובר באתר גדול במעבה הג'ונגל, אשר למבקר בו ללא הדרכה, נכונו סכנות רבות כולל שוד ורצח.

  המקום מוסדר למטיילים על ידי שילוט הכוונה ומעקות בצמוד למדרגות חצובות ובנויות לטיפוס אל מצוקי ההר, ואף סולמות חבלים לירידה וכניסה אל מערות, דרך אשדות ומפלים. נרגשים, יצאנו אל מסענו הראשון אל תוך ההר. מטפסים היינו בשביל מדרגות אבן ועץ מעשה אדם בעת האחרונה, כל השטח מסולע ומוריק, צבעו כצבעי האזוב בו ורטוב הוא מגשם.

  כשלוש דקות של טיפוס תלול וחלק, וכבר הצטערתי שלא קניתי נעלי ספורט זולות למקרה כזה כי הקרוקס, בניגוד לנוחיותם לרגליי, אינם טובים ברטיבות כמסופר עליהם, להיפך מסוכנים מאד.

  כך לאחר טיפוס חלקלק, כשאחד תומך בשני, מזהירו מהחלקה שעלולה להיגמר באסון, מסתיימת הדרך ומתחילים לרדת אל פתח נקיק, שבבסיסו נחל הזורם החוצה והופך למפלי מים. נכנסים אל האפלולית כשכפות רגלינו במים קרים מאד.

  קוסטאל מרכז אותנו ומסביר על הדרך בה אנו עומדים לצעוד. מבקש זהירות מפגיעת ראש ופציעה מזיזי סלע, מוסר לכל אחד מאתנו נר ענק כ-45 ס"מ אורכו וכולנו מדליקים נרות. קוסטאל ביקש 'לשמר את הלהבה דולקת, כי אין אור במערה שאורכה קילומטרים'..., "אנו ניכנס לעומק ההר עד שמונה מאות מטר בלבד, על פי אישור הרשויות" הכריז.

  נערכנו בטור וצעדנו אל תוך המערה. נכנסתי צועד אחרי קוסטאל, אל מי הנהר והמים כבר הגיעו למותנינו ולעיתים אף היו עמוקים הרבה יותר, ושחינו על צידנו, או צעדנו לאט על סלעים כשהמים מגיעים לצווארנו, וכך כשעה או יותר.

  אחזנו בנרות דולקים שהאירו במשהו את מפלי המים, אשדות קטנים ממערות קטנות ומים קלחו מנטיפים גדולים מעל ראשינו. זרמי הנהר בו שחינו לעיתים התחזקו יותר ואף סחפו במערבולות ולעיתים נחלשו, נראו שקטים. עד שנחסמה דרכנו. הגענו אל מפל מים גבוה, כארבעה מטרים מעלינו.

  הבטנו בו לאורם המרצד של הנרות, כשרוח נשבה בהם, רוח מנפילת המים ואולי גם מהמערה שמעל, מהלוע השחור שניבט אלינו, מקיא זרם מים באשד רועש וגועש, בעיה...

   

  (המשך בפוסט 32)

   

  * לפתוח רמקולים ולשמוע שקט פסטורלי בסרט וידאו של אחרים שצולם מהמצפה שמעל הנהר ובריכות הטורקיז...

  * הנה אחד מחברי "פליקר" וצילומי סמוק שמפיי, כפתרון גדול למחסום שיש לי כאן להעלות בפניכם צילומיי

   

  היי,

  אם רצית לקבל הודעה לכל פרסום פוסט, אשמח לצרף אותך לרשימת קוראי המגיבים בקפה (החברים). אם לא רצית, ברור לך מה עושים ויש העושים זאת ונמחקים, זה חוסך ממני סימוס ומחשבה טורדנית על הסובלים :)    

  אם לא קראת אין לך חיסון וחבל...

   


   

  לנוחיותך קישוריות לפוסטים בבלוג 'מסע חיי' 

  מאת: הטרמילר


  הקדמה, טירמלתי בג'ונגל האדם והטבע 

  מבוא ופוסט 1  
  פוסט 2
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=950893
  פוסט 3
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=954466

  פוסט 4
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=954481
  פוסט 5
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=954492
  פוסט 6
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=960021
  פוסט 7
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=960103
  פוסט 8
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=960129
  פוסט 9
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=960313
  פוסט 10
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=960343
  פוסט 11
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=971571
  פוסט 12
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=981165
  פוסט 13
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=990816

  פוסט 14
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=999423
  פוסט 15
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1009138
  פוסט 16
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1014746
  פוסט 17
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1018609
  פוסט 18
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1026151
  פוסט 19
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1030139
  פוסט 20
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1035851
  פוסט 21
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1039854   
  פוסט 22
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1046725 
  פוסט 23 
  http://drror.cafe.themarker.com/view.php?t=1056003 
  פוסט 24
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=1059711
  פוסט 25

  http://cafe.themarker.com/view.php?t=1070274 

  פוסט 26 חלק א'
  http://cafe.themarker.com/view.php?t=1076964

   פוסט 26 חלק ב'  

  http://cafe.themarker.com/view.php?t=1081845

  פוסט 27

  http://cafe.themarker.com/view.php?t=1087630

  פוסט 28 

  http://cafe.themarker.com/view.php?t=1099663 

  פוסט 29

  http://cafe.themarker.com/view.php?t=1105193 

  פוסט 30

  http://cafe.themarker.com/view.php?t=1110790 

  הנך בפוסט31  

  תודה שהצטרפת למסע שלנו

  דרור

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (124)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   צטט: פיGי 2009-08-07 00:01:47


   תחילתו של הפרק הדהימה....מממ

   עד כדי כך ש.... היה קשה להתרכז בהמשךקריצה

   אבל מהר מאוד נכנסתי לתלם למראה הפלאי שתארת...

   למה למהר בחצות, האטי מותר לך... תודה רבה :)

    

     7/8/09 00:01:


   תחילתו של הפרק הדהימה....מממ

   עד כדי כך ש.... היה קשה להתרכז בהמשךקריצה

   אבל מהר מאוד נכנסתי לתלם למראה הפלאי שתארת...

     24/7/09 16:41:

   צטט: יוסי נבו 2009-07-24 15:42:19


   המסע מרתק. אני נהנה מאד. תודה.

   משמח מאד, תודה רבה לך יוסי

    

     24/7/09 15:42:

   המסע מרתק. אני נהנה מאד. תודה.
     23/7/09 21:59:

   צטט: אפרת Jeki 2009-07-22 18:16:31


   יופי של כתיבה

   מזכירה לי את המסע שלי בדרום אמריקה

   אהבתי כל דקה

   אפרת

   תודה שהיית לי שם בשיר לפה ולגחלת רוחשת

   הרבה תודה אפרת

    

     22/7/09 18:16:


   יופי של כתיבה

   מזכירה לי את המסע שלי בדרום אמריקה

   אהבתי כל דקה

   אפרת

   תודה שהיית לי שם בשיר לפה ולגחלת רוחשת

     22/7/09 08:33:

   צטט: אלונA 2009-07-21 22:42:40

    דרור,

   איזה חוויה נוטפת סיפקת

   לנו הפעם, נוטפת תשוקה,

   המון מים ובעיקר תענוג

    גדול!

   זה בדיוק מה שנחוץ בימים חמים אלו.

    נהדר!

   יופי שכך, תודה רבה אלונה

    

     21/7/09 22:42:

    דרור,

   איזה חוויה נוטפת סיפקת

   לנו הפעם, נוטפת תשוקה,

   המון מים ובעיקר תענוג

    גדול!

   זה בדיוק מה שנחוץ בימים חמים אלו.

    נהדר!

     21/7/09 20:13:

   צטט: dovratz 2009-07-21 16:15:05


   וואו,

   דמעות של יופי...

   איזה ביטוי מיוחד, תודה

    

     21/7/09 16:15:


   וואו,

   דמעות של יופי...

     21/7/09 12:17:

   צטט: סאני עד עולם 2009-07-21 11:55:30


   כרגיל, כתיבתך מעלפפפפתתתתת

   הייתי שם כל רגע נתון (לא במקלחת.....חיוך)

   שתף, שתף...

    

   סאני

   תודה רבהההה...

   איך שטוב לך,

   אמשיך

   :))

    

     21/7/09 12:16:

   צטט: 2btami 2009-07-21 09:45:58

    

    

   למות על בסיס עכוזיך, דרור

   ועל שער ערווה מגולח, שחור.

   זיון מרוכסן, בלי מדוע ולמה

   ואיך קוראים לה ובת כמה.

    

   ומה נאמר מה כבר יש להגיד

   הקנאה   ---  יוקדת כמו נר תמיד.

    

    כמה טוב שלא התברר

   בבוקר,  כשהכל התקרר

   כשחזרנו בחזרה לקרון

   שהגברת היתה

   בעצם

    אדון

    

    

    

   נכון :))

    

     21/7/09 11:55:


   כרגיל, כתיבתך מעלפפפפתתתתת

   הייתי שם כל רגע נתון (לא במקלחת.....חיוך)

   שתף, שתף...

    

   סאני

     21/7/09 09:45:

    

    

   למות על בסיס עכוזיך, דרור

   ועל שער ערווה מגולח, שחור.

   זיון מרוכסן, בלי מדוע ולמה

   ואיך קוראים לה ובת כמה.

    

   ומה נאמר מה כבר יש להגיד

   הקנאה   ---  יוקדת כמו נר תמיד.

    

    כמה טוב שלא התברר

   בבוקר,  כשהכל התקרר

   כשחזרנו בחזרה לקרון

   שהגברת היתה

   בעצם

    אדון

    

    

     21/7/09 09:34:

   צטט: קוביקוב 2009-07-21 06:56:27

   איזה יופי!

   צילומים ותיאורים יוצאים מן הכלל.

   תודה *

   תודה רבה קוביקוב

    

     21/7/09 09:33:

   צטט: אילת השחר 1 2009-07-21 04:32:36


   אזל כוכב קפה*

   קבל לב קפה@

    

   הסיפורים שלך מדהימים...

   לא תמיד מצליחה להחזיק ראש עד סופם...

   מחלקת לי אותם לפעמים שלוש

   ואז זה פשוט נפלא.

   הזמן קצר והמלאכה מרובה..

   ישנם עוד רבים שממתינים בתור.

   500 מיילים בשבוע...

   לי זה לא פשוט.

    

    

    

   לב זה הכי טוב. אשתדל לזכור זאת שאככב אצל אוהבי לב 

   ושמחתי לקבל ממך תגובה וגם אשמח לדעת איך את מקלידה עם חליפת צלילה...

     21/7/09 09:27:

   צטט: micall 2009-07-21 03:16:55


   מקסים!!!

   תודה מיכל, תודה רבה.

    

     21/7/09 09:26:

   צטט: דינמיקה 2009-07-20 23:18:42

   החלק הראשון בפוסט ממש מ ש ס  ע י ר...

   השני קצת פחות.

   אתה יודע לתאר ולספר בצורה מרתקת, רק שדרושה לך עריכה לשונית שתציב פסיקים ותקצר משפטים ארוכים מדי.

   המשך והצלח!

    

   תודה רבה לך יקירה. שמח אל הארתך,

   חשבתי שזה סגנון שכזה המריץ את הקורא.

   אבל אני מקבל, ואבדוק היטב (וזה יהיה שלוש עשרה פעמים) לפני שהוציא את הפוסט הבא.

   :)) 

     21/7/09 06:56:

   איזה יופי!

   צילומים ותיאורים יוצאים מן הכלל.

   תודה *

     21/7/09 04:32:


   אזל כוכב קפה*

   קבל לב קפה@

    

   הסיפורים שלך מדהימים...

   לא תמיד מצליחה להחזיק ראש עד סופם...

   מחלקת לי אותם לפעמים שלוש

   ואז זה פשוט נפלא.

   הזמן קצר והמלאכה מרובה..

   ישנם עוד רבים שממתינים בתור.

   500 מיילים בשבוע...

   לי זה לא פשוט.

    

    

     21/7/09 03:16:

   מקסים!!!
     20/7/09 23:18:

   החלק הראשון בפוסט ממש מ ש ס  ע י ר...

   השני קצת פחות.

   אתה יודע לתאר ולספר בצורה מרתקת, רק שדרושה לך עריכה לשונית שתציב פסיקים ותקצר משפטים ארוכים מדי.

   המשך והצלח!

     20/7/09 21:08:

   צטט: ענף 2009-07-20 21:03:53


   אתה כותה שזה המסע של חייך.

   אני מסכים.הסיפורים והתאורים רק משלימים

   את התמונות.

   איך תיקרא למסע הבא ?

    

    

   לא אסיים את המסע הזה לעולם, אחי לעולם.

   וברוך השב. תודה רבה יודה 

     20/7/09 21:03:


   אתה כותה שזה המסע של חייך.

   אני מסכים.הסיפורים והתאורים רק משלימים

   את התמונות.

   איך תיקרא למסע הבא ?

    

     20/7/09 20:35:

   צטט: עדית... 2009-07-20 13:19:35


   לחיי ההעזה...

   והטיול גם!

   :) תודה רבה עידי

    

     20/7/09 20:34:

   צטט: ליאורה בן יצחק 2009-07-20 10:50:04


   דרור יקר,

   אני הולכת שבי אחריי צילומייך המיוחדים כל כך ואחרי הסיפור המרתק והאמין שלך.  *

    

   מחכה להמשך חיוך 

   ליאורה

   תודה תודה ליאורה

    

     20/7/09 20:34:

   צטט: בוקיה 2009-07-20 10:34:15

   הכתיבה שלך מרתקת, ונועזת, והצילומים

   מדהימים טורקיז כזה  לא ראיתי הרבה בחיי.

   אף כי איני מגיבה על כל פוסט נהנית לקרוא ולחוות יחד אתך את הטיול המיוחד כל-כך.

   לא הייתי בדרום אמריקה אבל עבדתי יחד עם בני על אתר למטיילים ,

   שלצערי נמחק מהרשת ע"י האקר פלשתינאי 

   התאבון התעורר כנראה נגיע  לארצות היפהפיות

   לפחות כרגע בגדר חלום אבל עובדים להגשימו.

   ברכות בוקיה

   תודה רבה לך, בהצלחה רבה

    

     20/7/09 20:33:

   צטט: raquelle 2009-07-20 08:28:42

   הצילומים מדהימים וכך גם התאורים המפתים.

   תודה רבה, יקרה

    

     20/7/09 20:32:

   צטט: ש פ י 2009-07-20 08:12:07

   ריקוד מושחת משובח באיכותו

   לגמרי לגמרי.

   ;-)

   WOW  כמה שהיה לך כייף.

   יש המשך?

   יש. תודה רבה שפי

    

     20/7/09 20:28:

   צטט: איבי 2009-07-20 07:43:16

   נהייה לי חם על הבוקר ...

   *

    

    

    


   שמחתי להואיל...:) תודה רבה איבי
     20/7/09 20:27:

   צטט: venus09 2009-07-20 01:16:47


   זהו סוד הקסם ,,,

   כתיבה יפיפיה והתמונות מרהיבות

    

   תודה רבה גם על הפרחים

    

     20/7/09 20:26:

   צטט: avirush 2009-07-19 23:36:27


   ראשית סחטיין עליך על התעוזה ((-:

   יופי של צבעים וצלילים.

   קטע הסקס מתאים לסצינה של סרט

   הוליוודי איכותי בתקציב ענק.

   בקיצור... ענק !

   תודה על השיתוף. 

   יופי שחזרת מהשליחות. תודה רבה !

   המון תודה לך אבי 

    

     20/7/09 20:25:

   צטט: ליריתוש 2009-07-19 22:01:49


   קריאה בנשימה עצורה אחת, הכל!

   ופוסט מצולם היה מאפשר לך העלאות רבות יותר, וגם הסברים בין לבין.

   אם תצטרך הסבר, אנסה לעזור.

    

   תודה. אתכתב איתך בעניין

     20/7/09 20:24:

   צטט: צוללן 2009-07-19 21:23:27


   **

   תודה. שים לבך לחווית צלילה בפוסט הבא

    

     20/7/09 20:23:

   צטט: guitarwoman 2009-07-19 20:06:52

   דרור.

   נתחיל עם מערת הנטיפים הנפלאה, נסיים עם החושניות הנפלאה של החוויה המיוזעת במקלחת, לאור מנורת 25 קילווואט (הלכתי הפוך משום מה), ומעבר למתנה החד פעמית  שהיא מסע מעין זה, אתה קיבלת כזו מתנה מאהובתך, שמעטים זוכים לקבל,

   זהו, עוד אהרהר ואחשוב על זה עוד...

   *

   נכון. חשבי עוד ועוד

   תודה. המון תודה

    

     20/7/09 20:22:

   צטט: דסיקה 2009-07-19 20:06:47

   *אתה ממצה את החיים עד תום.. נהדר תמשיך כך, גם אני נהנית 

   מהחוויות (גם מהתמונות) שאתה מעביר אלי בצורה מרתקת.

   שבוע טוב. 

   אני כל כך שמח בכך, שאמשיך באון

   תודה לך דסיקה

    

     20/7/09 20:21:

   צטט: אקובילדינג 2009-07-19 19:35:48

   כותב כל כך יפה ומושך,

   פשוט מתחשק לשים תרמיל על הגב

   להגיע לטרמינל

   ולצאת ל........

   לאן שיהיה כרטיס פנוי...

   איחוליי לכם השניים...,

   תודה רבה לך

    

     20/7/09 20:20:

   צטט: המון חרמון- הסוויטה. 2009-07-19 18:52:19

   יפה לך בן הגליל...

   הבטחת גם קיימת, טיול סוער.

   הרגליים, הן קצת רועדות, עקב "החוויה בעמידה",

   אבל בנעלי המסע המשובחות שלי, אני מדדה אחריך, עדיין...

   בני.

   "חוויה בעמידה" היה נחשב לכותרת רעה, לכן עברתי לליה בג'ונגל

   ושמתי את צילום החבורה בטנדר לשעה וחצי עמידה...

   :)

   תודה לך בני   

    

     20/7/09 20:18:

   צטט: נקודה שבלב 2009-07-19 17:47:48

   עכשיו

   משחזרה  הנשימה לקצב הרגיל

   יכולה להגיב

    

   "אין ,אין דברים  כאלה"

   כך אומרים  בני תישחורת

   ואני יודעת יש גם יש!!!

    

   דרור

   סיפור מגרה

    שלא לומר 'חרמני'  בעליל

   ובפעם הבאה אם אחליט

   לנסוע עם תרמיל

   אתפקד

   אחריך המפקד

    

   מקסים  מקסים  מקסים

    

   יופי שכך, תודה רבה לך

     20/7/09 20:17:

   צטט: טהור 2009-07-19 17:38:34


   התמונות מדהימות הכתיבה שלך מאד מיוחדת

   וגם הסקס לא נשאר מאחור ,

   תודה רבה על השיתוף בחוויותיך המגוונות והמיוחדות

   השארת בי את הצפיה להמשך המרתק

   תודה לך

    

     20/7/09 20:17:

   צטט: סמ 2009-07-19 17:05:15

   צפתה בך , חיכתה  לרגע הנכון , ובחרה בך .

   והמשכת לטייל

   כי זו הסיבה שאתה שם .

    

   סמדר .

    

   נהדרת, תודה רבה 

     20/7/09 20:16:

   צטט: pinkason1 2009-07-19 15:59:02

   * אהבתי שבוע טוב

   תודה

    

     20/7/09 20:16:

   צטט: אור נגוהות 2009-07-19 15:47:02

   המסע נהדר, המילים והתמונות מרהיבות...פשוט כייף:)

   תודה דרור...

   *

   תודה רבה לך, נגוהה

    

     20/7/09 20:15:

   צטט: כש-רונית 2009-07-19 15:41:12

   צ'מע מותק...

    

   אם אתה עושה סקס כמו שאתה כותב אותו אז מצבך בסדר  (-:

    

   והתמונות חבל"ז

    

   עכשיו אלך לשמוע את השקט

    

   אני

   השארת אותי ללא מילים, יופי שהלכת לשמוע שקט. תודה רבה

    

     20/7/09 20:14:

   צטט: anaatti 2009-07-19 15:23:34


    הטבע במלוא עוצמתו והדרו בצבעים עזים  ירקרקים כאלה ,,

   סמוק שמפיי גם בסירטון מעצים את היופי בזירמה העזה,,,

    נוף מלא תשוקה,, מה הפלא בהיסחפות בחום המקום לסקס מזדמן,,

    בברכתה של האהובה......

    

   תודה דרור,

   על מפל מילים מופלא בקטע טיולי מרהיב

   *

   תודה תודה

    

     20/7/09 20:14:

   צטט: קוכליאה 2009-07-19 15:17:32

   וזכרון חיי טובל במקום נעלם

   שם הקסם שורה לעולם,

   ליפפוני שרכים גם ידי אישה

   חלום טוו לי, ארץ תענוגות לרישתה,

    

   לרגע אחד

   אותו

   אנצור בליבי לעד.

    

   שבוע טוב!

   תודה רבה

    

     20/7/09 19:56:

   צטט: שמידנה 2009-07-19 14:38:43

   ממ..אחלה תאורים היו לך הפעם..ולא..לא תאורי הנוף..חח..**

   משפט שלם כתבת לי ובמאוזן?! וואו המון תודה

    

     20/7/09 19:33:

   צטט: אביה אחת 2009-07-19 12:12:22


   טרמילר -

   מ ק ס י ם!

   תודה אביה

    

     20/7/09 19:33:

   צטט: ,תשוקי 2009-07-19 11:05:04

   דרור היקר.

    

   ושוב אתה מוליך אותי ביד בטוחה ובעט שופעת

   תיאורים אשל עבורי היא תשאר ארץ לא נודעת.

   ראה ברכה בעמלך דרור.

    

   שוקי

   המון תודה לך שוקי יופי של תגובה מחממת לב

    

     20/7/09 19:28:

   צטט: מדהימה50 2009-07-19 10:59:20


   סחף
   פרצת בסחף הריקוד המושחת
   ואחרי = סחפת במקלחת הקולחת, הסקסית  הסוחפת
   אני מעריכה שלרוב בני האדם יש חלום/פנטזייה  כזה/ו

   הטיפוס וחווית הגו'נגל ,  הנהר הטורקיז

   שמיימי וסוחף,  דרור!

   וזוגתך שתחייה - אישה חכמה!

   כל המסע שלך מטריף!

   אתה מצליח  להעביר תיאורייך עד חדרי =

   הריחות, הצלילים, הצבעים, המראות

   ...נדמה שהרוב אם לא הכל.

   מדהים כבר אמרתי?  :)))

   אמרת, תודה רבה, מדהימה

    

     20/7/09 19:16:

   צטט: אהרון... 2009-07-19 10:37:25


   סקס, נופים וחוויות - מה צריך יותר הבן אדם כדי לפתוח את השבוע?...

    

   אהרון.

   כלום אתה צודק ותודה שהגבת כבר האשימו את הגברים בקנאה

    

     20/7/09 19:13:

   צטט: גלור ניקה 2009-07-19 10:04:44


   נפלא להתחיל כך את השבוע

   יופי לי שנפלא לך, תודה רבה

    

     20/7/09 19:08:

   צטט: ♥ניתי♥ 2009-07-19 09:52:31

   איזה להט....

   אולי טוב שלא מומש, אבל חלק מהכיף בטיול לבד זה הרומנים בתוך הטיול

   משהו שבארץ לא ממש יכול להיות אנונימי לחלוטין.........

   מה לא הבנת ממה שכתבתי?

   את יודעת שזה חלק מהכיף ואת צודקת

   ותודה ניתי

    

     20/7/09 18:50:
   איתך במסע

   תודה

    

     20/7/09 18:50:

   צטט: אור2009 2009-07-19 09:25:38

   התמונות מקסימות.

   פעם ראשונה שגם קראתי את הסיפור.

   אולי בגלל הסקס???

   חחחחחחחח

   יום טוב

   קומי! לכי לפינה וחכי שם עד שהודיע לך אחרת.

   תודה רבה

    

     20/7/09 18:49:

   צטט: דידיה 2009-07-19 09:22:48


   כמה מרהיב....

   זה באמת נשמע כמו מסע חייך

   אזלו כוכביי

   :) כוכבים מקבלים יום יום דידיה תמיד תוכלי להשלים. מסע חיים כזה לא מזדמן כל יום ולכן הוא באמת נכסף. אני התחלתי במסע ונמצא כרגע בתחילתו, לא אסיימו עד לרגע שייבחר על ידו...

   תודה רבה

    

     20/7/09 18:47:

   צטט: אישה1 2009-07-19 09:07:24


   מי בכלל צריך קפה חזק ומעורר על הבוקר כשיש תיאורים שכאלו?... נבוך

   יופי של יקיצה סידרת לנו קריצה (בייחוד לי, הנודדת שחזרה מ 3 שבועות בתאילנד הקסומה).

   והתמונות, כהרגלך, עוצרות נשימה. כמו גלויות משובחות.

   שבוע טוב,

   דינה

   את נהדרת ושימחת אותי מאד בתגובתך הנרחבת, תודה רבה

   נו, ספרי הראי איך היה שם

    

     20/7/09 18:46:

   צטט: MIKKA 2009-07-19 09:04:32

   פעם הבאה תיקח אותי גם?

   אקרא לך! מבטיח

   תודה מיקה

    

     20/7/09 18:42:

   צטט: תמי-ממי 2009-07-19 09:04:30

   הכתיבה סוחפת לעוד ....

   המסעות האלה .....והקורא כמעט שם.
   שבוע נפלא.......:-))

   החלפת תמונה ובילבלת אותי כי חשבתי שאת שם, איתי :)) תודה

    

     20/7/09 18:41:

   צטט: רומפיפיה 2009-07-19 09:01:11

   טוב שבדקתי,

   גם כיכבתי, גם הגבתי...

   והכל נעלם.....

   אהבתי, מאד!!!

   קוראת ישר בבוקר...

   ו-WOW  כל הסקס הזה....

   הבגדם הרטובים, המים הקולחים...

   די נו, די, לא להסחף כבר בבוקר....

   המסע שלך הוא, אחד מהנושאים המעטים

   המעוררים בי קינאה של ממש. קינאה

   טובה עם המון פירגון... נהדר ונפלא

   לך וגם לנו שאתה משתף אותנו בזה  *  

    

   אני מאד שמח לשמח ולראות אותך מחויכת כך, תודה רבה

     20/7/09 18:39:

   צטט: אליקו 1 2009-07-19 09:00:42


   שיהיה לך לבריאות דרור, מכל הבחינות.

   תודה רבה לך אליקו

    

     20/7/09 18:35:

   צטט: forte nina 2009-07-19 08:47:51

   האמת דרור שאתמול כבר הספקתי לקרוא את הפוסט וחשבתי כמה "שהחומר הזה פוגעני"

   או שייך לפנטזיה של הנסיעות והרבה אוויר הרים שמשנה את התודעה כי יש כאלה שחוזרים דתיים ממסעות כאלה

   אבל מה? אני לא אהיה קטנונית

   אז זה קרה לך. ושיחקת אותה

   שמתי לב שרק בנות הגיבו [או בעיקר]

   ותהיתי אם גברים לא מגיבים

   כי הם אומרים לעצמם:

   גם מטייל וגם מזיין.

   כמו שאני מכירה אותם זה כואב פעמיים.

    

   נינה, חריפה שכמוך, הפעם היית טובה איתי במיוחד מה?!

   גברים עד אליך הגיב הסופר על ידי כיכוב ואני משוכנע שהוא מפרגן. אחרייך הגיב שני וברך לדעתי מכל לב.

   לאט לאט הצטרפו כאן גברים שחלקם אולי חושב כך וזה מחמיא לאללה וגם מעלךה תקווה שיצאו לטייל, היתר בא או לא בא...

   ולך תודה רבה 

     20/7/09 18:31:

   צטט: Cleopatra 2009-07-19 08:29:29


   פשוט תענוג לקרוא אותך.

   ממש לא סגורה שזוגתך נתנה לך מתנה כזו... (-:

   נתנה מתנה הרבה יותר גדולה, כי האמינה בצורך שלי לצאת לעולם אחר ולזמן ארוך.

   באצילות הכי גבוהה שהכרתי מימי, מסרה לי יומן שכתבה בו הכל כדי שאוכל לעיין מפעם לפעם ולדעת שמותר הכל.

   יש רגעים בחיי אדם, שאני טרם ידעתי כמותם, בהם הוא הופך אובייקטיבי ברגע הכי אינטימי שלו,

   את הרגע הזה היא חצתה כך, שלעולם לא אשכח.

   היא החברה הכי טובה שלי.

   כן קליאופטרה, תתפלאי אבל היא זו שנתנה לי את המתנה הזו, בטוח.

    

   ואני מאד שמח שחייכת עם השאלה שאחרים לא ישאלו, כי ברור שלא כך.

   אבל זה בדיוק השוני שזכיתי לו.

   תודה רבה והשארי צמודה כי נכונו לך הפתעות לא מעטות... מובטח. 

    

     20/7/09 18:24:

   צטט: ליבלוב 2009-07-19 08:25:59


   עליתי איתך לגבהים וירדתי למעמקים.

   כתוב לעילא. נהניתי!

   משתדל להרחיק אותך מהשגרה בצפון ולהראות עוד אושר שאינו קשור בים שאני מת עליו כל כך.

   תודה ליבלוב

    

     20/7/09 18:23:

   צטט: naomi P 2009-07-19 08:19:36

   WOW

   החושני שבקסום

   אי שם בגוטמאלה

   ואני רוקדת עכשיו ריקוד מושחת עם

   כתיבתך

   }{

   איזה כייף?!! אין יותר מזה, אין. תודה רבה נעומי

    

     20/7/09 18:21:

   צטט: ilana shir 2009-07-19 08:14:23


   יופי של צילומים!

   סיפור סקסי על הבוקר...מתכון טוב להתעוררות נעימה.

    

   אני ממש שמח לדעת שעשיתי טוב :) תודה אילנה

     20/7/09 18:21:

   צטט: קרן זקוטו 2009-07-19 08:13:25


   וואו,

   התמונות יפות וכתיבתך סוחפת.

   תמשיך להנות

   תודה רבה קרן

    

     20/7/09 18:20:

   צטט: חנה ענת 2009-07-19 08:12:58


   איזה תיאור נפלא

    

   הנופים הריקודים

    

   במיוחד המתנה שזוגתך

    

   אולי שלחה אליך

    

   איזה יופי של תיאור ואיזו

    

   מחשבה מקסים

    

   המשך טיול נפלא*

   יופי של תגובה, תודה רבה, חנה ענת

    

     20/7/09 18:19:

   צטט: yochi2323 2009-07-19 08:11:26

   כמה יפה הטורקיז וכמה ציוריים התיאורים

   תודה רבה יוכי

    

     20/7/09 18:18:

   צטט: טל נוגעת בנשמה 2009-07-19 08:09:52


   התמונות מדהימות

   צלם כושף הינך

   ושוזר מילותיך באמנות

   המהלכת קסם

   עלי בלי ספק.

    

   אוהבת את כתיבתך סיפוריך, כנותך,

    

   את גורמת לי לשמחה רבה טל, תודה

    

     20/7/09 18:18:

   צטט: ruthy 2009-07-19 06:52:09

   הצילומים יפים!

   במיוחד העטלפים...

   את אוהבת ויז'ואל בלבד?!

   אוקיי, תודה רבה

    

     20/7/09 18:17:

   צטט: אורנה ע 2009-07-19 06:38:27

   הצילומים מדהימים.

   כמה יופי.

   התיאור של סמוק שמפיי מדהים.

   זוגתך המפרגנת מדהימה.

   איזה יופי.

   זוגתי נהדרת ומדהימה את היתר אכן קוראים ורואים, תודה אורנה

    

     20/7/09 18:15:

   צטט: *עדינה* 2009-07-19 00:32:04


   סקססססססססססססס ...

   עוררת אותי קצת עם הסיפור שלך.

   משובח נשיקה

    

   אני חושב שלעורר אותך בדיוק

   ביום הולדת ה-47

   זו זכות ענקית ואני שמח לקבל אותה :))

   הלוואי שיהיה לך הכי טוב בעולם וכל הזמן גם....

   תודה

    

     20/7/09 18:12:

   צטט: עליזהלה 2009-07-19 00:21:57

   זה בעולם שלנו הקסם הטורקיז הזה ?

    

   לא. אבל נחמד ואפשרי להגיע ולשהות שם,

   תודה

     20/7/09 13:19:


   לחיי ההעזה...

   והטיול גם!

     20/7/09 10:50:


   דרור יקר,

   אני הולכת שבי אחריי צילומייך המיוחדים כל כך ואחרי הסיפור המרתק והאמין שלך.  *

    

   מחכה להמשך חיוך 

   ליאורה

     20/7/09 10:34:

   הכתיבה שלך מרתקת, ונועזת, והצילומים

   מדהימים טורקיז כזה  לא ראיתי הרבה בחיי.

   אף כי איני מגיבה על כל פוסט נהנית לקרוא ולחוות יחד אתך את הטיול המיוחד כל-כך.

   לא הייתי בדרום אמריקה אבל עבדתי יחד עם בני על אתר למטיילים ,

   שלצערי נמחק מהרשת ע"י האקר פלשתינאי 

   התאבון התעורר כנראה נגיע  לארצות היפהפיות

   לפחות כרגע בגדר חלום אבל עובדים להגשימו.

   ברכות בוקיה

     20/7/09 08:28:
   הצילומים מדהימים וכך גם התאורים המפתים.
     20/7/09 08:12:

   ריקוד מושחת משובח באיכותו

   לגמרי לגמרי.

   ;-)

   WOW  כמה שהיה לך כייף.

   יש המשך?

     20/7/09 07:43:

   נהייה לי חם על הבוקר ...

   *

    

     20/7/09 01:16:


   זהו סוד הקסם ,,,

   כתיבה יפיפיה והתמונות מרהיבות

    

     19/7/09 23:36:


   ראשית סחטיין עליך על התעוזה ((-:

   יופי של צבעים וצלילים.

   קטע הסקס מתאים לסצינה של סרט

   הוליוודי איכותי בתקציב ענק.

   בקיצור... ענק !

   תודה על השיתוף. 

     19/7/09 22:01:


   קריאה בנשימה עצורה אחת, הכל!

   ופוסט מצולם היה מאפשר לך העלאות רבות יותר, וגם הסברים בין לבין.

   אם תצטרך הסבר, אנסה לעזור.

     19/7/09 21:23:

   **
     19/7/09 20:06:

   דרור.

   נתחיל עם מערת הנטיפים הנפלאה, נסיים עם החושניות הנפלאה של החוויה המיוזעת במקלחת, לאור מנורת 25 קילווואט (הלכתי הפוך משום מה), ומעבר למתנה החד פעמית  שהיא מסע מעין זה, אתה קיבלת כזו מתנה מאהובתך, שמעטים זוכים לקבל,

   זהו, עוד אהרהר ואחשוב על זה עוד...

   *

     19/7/09 20:06:

   *אתה ממצה את החיים עד תום.. נהדר תמשיך כך, גם אני נהנית 

   מהחוויות (גם מהתמונות) שאתה מעביר אלי בצורה מרתקת.

   שבוע טוב. 

     19/7/09 19:35:

   כותב כל כך יפה ומושך,

   פשוט מתחשק לשים תרמיל על הגב

   להגיע לטרמינל

   ולצאת ל........

   לאן שיהיה כרטיס פנוי...

   יפה לך בן הגליל...

   הבטחת גם קיימת, טיול סוער.

   הרגליים, הן קצת רועדות, עקב "החוויה בעמידה",

   אבל בנעלי המסע המשובחות שלי, אני מדדה אחריך, עדיין...

   בני.

     19/7/09 17:47:

   עכשיו

   משחזרה  הנשימה לקצב הרגיל

   יכולה להגיב

    

   "אין ,אין דברים  כאלה"

   כך אומרים  בני תישחורת

   ואני יודעת    יש גם יש!!!

    

   דרור

   סיפור מגרה

    שלא לומר 'חרמני'  בעליל

   ובפעם הבאה אם אחליט

   לנסוע עם תרמיל

   אתפקד

   אחריך המפקד

    

   מקסים  מקסים  מקסים

     19/7/09 17:38:


   התמונות מדהימות הכתיבה שלך מאד מיוחדת

   וגם הסקס לא נשאר מאחור ,

   תודה רבה על השיתוף בחוויותיך המגוונות והמיוחדות

   השארת בי את הצפיה להמשך המרתק

     19/7/09 17:05:

   צפתה בך , חיכתה  לרגע הנכון , ובחרה בך .

   והמשכת לטייל

   כי זו הסיבה שאתה שם .

    

   סמדר .

     19/7/09 15:59:
   * אהבתי שבוע טוב
     19/7/09 15:47:

   המסע נהדר, המילים והתמונות מרהיבות...פשוט כייף:)

   תודה דרור...

   *

     19/7/09 15:41:

   צ'מע מותק...

    

   אם אתה עושה סקס כמו שאתה כותב אותו אז מצבך בסדר  (-:

    

   והתמונות חבל"ז

    

   עכשיו אלך לשמוע את השקט

    

   אני

     19/7/09 15:23:


    הטבע במלוא עוצמתו והדרו בצבעים עזים  ירקרקים כאלה ,,

   סמוק שמפיי גם בסירטון מעצים את היופי בזירמה העזה,,,

    נוף מלא תשוקה,, מה הפלא בהיסחפות בחום המקום לסקס מזדמן,,

    בברכתה של האהובה......

    

   תודה דרור,

   על מפל מילים מופלא בקטע טיולי מרהיב

   *

     19/7/09 15:17:

   וזכרון חיי טובל במקום נעלם

   שם הקסם שורה לעולם,

   ליפפוני שרכים גם ידי אישה

   חלום טוו לי, ארץ תענוגות לרישתה,

    

   לרגע אחד

   אותו

   אנצור בליבי לעד.

    

    

   שבוע טוב!

    

    

    

     19/7/09 14:38:
   ממ..אחלה תאורים היו לך הפעם..ולא..לא תאורי הנוף..חח..**
     19/7/09 12:12:


   טרמילר -

   מ ק ס י ם!

     19/7/09 11:05:

   דרור היקר.

    

   ושוב אתה מוליך אותי ביד בטוחה ובעט שופעת

   תיאורים אשל עבורי היא תשאר ארץ לא נודעת.

   ראה ברכה בעמלך דרור.

    

   שוקי

     19/7/09 10:59:


   סחף
   פרצת בסחף הריקוד המושחת
   ואחרי = סחפת במקלחת הקולחת, הסקסית  הסוחפת
   אני מעריכה שלרוב בני האדם יש חלום/פנטזייה  כזה/ו

   הטיפוס וחווית הגו'נגל ,  הנהר הטורקיז

   שמיימי וסוחף,  דרור!

   וזוגתך שתחייה - אישה חכמה!

   כל המסע שלך מטריף!

   אתה מצליח  להעביר תיאורייך עד חדרי =

   הריחות, הצלילים, הצבעים, המראות

   ...נדמה שהרוב אם לא הכל.

   מדהים כבר אמרתי?  :)))

     19/7/09 10:37:


   סקס, נופים וחוויות - מה צריך יותר הבן אדם כדי לפתוח את השבוע?...

    

   אהרון.

     19/7/09 10:04:

   נפלא להתחיל כך את השבוע
     19/7/09 09:52:

   איזה להט....

   אולי טוב שלא מומש, אבל חלק מהכיף בטיול לבד זה הרומנים בתוך הטיול

   משהו שבארץ לא ממש יכול להיות אנונימי לחלוטין.........

     19/7/09 09:42:
   איתך במסע
     19/7/09 09:25:

   התמונות מקסימות.

   פעם ראשונה שגם קראתי את הסיפור.

   אולי בגלל הסקס???

   חחחחחחחח

   יום טוב

     19/7/09 09:22:


   כמה מרהיב....

   זה באמת נשמע כמו מסע חייך

   אזלו כוכביי

     19/7/09 09:07:


   מי בכלל צריך קפה חזק ומעורר על הבוקר כשיש תיאורים שכאלו?... נבוך

   יופי של יקיצה סידרת לנו קריצה (בייחוד לי, הנודדת שחזרה מ 3 שבועות בתאילנד הקסומה).

   והתמונות, כהרגלך, עוצרות נשימה. כמו גלויות משובחות.

   שבוע טוב,

   דינה

     19/7/09 09:04:
   פעם הבאה תיקח אותי גם?
     19/7/09 09:04:

   הכתיבה סוחפת לעוד ....

   המסעות האלה .....והקורא כמעט שם.
   שבוע נפלא.......:-))

     19/7/09 09:01:

   טוב שבדקתי,

   גם כיכבתי, גם הגבתי...

   והכל נעלם.....

   אהבתי, מאד!!!

   קוראת ישר בבוקר...

   ו-WOW  כל הסקס הזה....

   הבגדם הרטובים, המים הקולחים...

   די נו, די, לא להסחף כבר בבוקר....

   המסע שלך הוא, אחד מהנושאים המעטים

   המעוררים בי קינאה של ממש. קינאה

   טובה עם המון פירגון... נהדר ונפלא

   לך וגם לנו שאתה משתף אותנו בזה  *


    

     19/7/09 09:00:

   שיהיה לך לבריאות דרור, מכל הבחינות.
     19/7/09 08:47:

   האמת דרור שאתמול כבר הספקתי לקרוא את הפוסט

   וחשבתי כמה "שהחומר הזה פוגעני"

   או שייך לפנטזיה של הנסיעות

   והרבה אוויר הרים שמשנה את התודעה

   כי יש כאלה שחוזרים דתיים ממסעות כאלה

   אבל מה? אני לא אהיה קטנונית

   אז זה קרה לך. ושיחקת אותה

   שמתי לב שרק בנות הגיבו[או בעיקר]

   ותהיתי אם גברים לא מגיבים

   כי הם אומרים לעצמם:

   גם מטייל וגם מזיין.

   כמו שאני מכירה אותם

   זה כואב פעמיים.

    

     19/7/09 08:29:


   פשוט תענוג לקרוא אותך.

   ממש לא סגורה שזוגתך נתנה לך מתנה כזו... (-:

     19/7/09 08:25:


   עליתי איתך לגבהים וירדתי למעמקים.

   כתוב לעילא. נהניתי!

     19/7/09 08:19:

   WOW

    

   החושני שבקסום

   אי שם

   בגוטמאלה

    

   ואני רוקדת עכשו ריקוד מושחת עם

   כתיבתך

    

   }{

    

     19/7/09 08:14:


   יופי של צילומים!

   סיפור סקסי על הבוקר...מתכון טוב להתעוררות נעימה.

     19/7/09 08:13:


   וואו,

   התמונות יפות וכתיבתך סוחפת.

   תמשיך להנות

     19/7/09 08:12:


   איזה תיאור נפלא

    

   הנופים הריקודים

    

   במיוחד המתנה שזוגתך

    

   אולי שלחה אליך

    

   איזה יופי של תיאור ואיזו

    

   מחשבה מקסים

    

   המשך טיול נפלא*

     19/7/09 08:11:
   כמה יפה הטורקיז וכמה ציוריים התיאורים
     19/7/09 08:09:


   התמונות מדהימות

   צלם כושף הינך

   ושוזר מילותיך באמנות

   המהלכת קסם

   עלי בלי ספק.

    

   אוהבת את כתיבתך סיפוריך, כנותך,

    

     19/7/09 06:52:

   הצילומים יפים!

   במיחד העטלפים...

     19/7/09 06:38:

   הצילומים מדהימים.

   כמה יופי.

   התיאור של סמוק שמפיי מדהים.

   זוגתך המפרגנת מדהימה.

   איזה יופי.

     19/7/09 00:32:


   סקססססססססססססס ...

   עוררת אותי קצת עם הסיפור שלך.

   משובח נשיקה

    

     19/7/09 00:21:
   זה בעולם שלנו הקסם הטורקיז הזה ?

   פרופיל

   הטרמילר The Tarmiler
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון