כותרות TheMarker >
  ';

  ככה לא בונים חומה

  הכל על הבורסה והשקעות אחרות

  ארכיון

  די לתעשיית הסחר בביציות לאכזריות ולהתעללות בזוגות עקרים !!

  1 תגובות   יום שני, 20/7/09, 10:54

  למה לא בישראל?- זוגות חשוכי ילדים המשוועים לילד - מוכנים לסכן את גופם, כספם וחירותם כדי להפוך להורים. אלא שהמצב המשפטי בישראל אינו מתיר להם ברירה, אלא לקבל תרומת ביצית במדינות זרות המתירות זאת.

  די ל"תיירות הביציות"- יש לשים סוף לאלתר למצב הזוי ואבסורדי זה, המחייב עשרות אלפי בני זוג ישראליים לקבל תרומת ביצית בחו"ל - תהליך הגורם להם סבל, אומללות וייסורי גוף ונפש.

  --

  ביציות מזהב: המצוקה הקשה מנשוא בתחום תרומת הביציות בישראל הביאה לשגשוג תעשיית ה"סחר בביציות", במרכזים רפואיים בחו"ל: בקפריסין, רומניה, צ'כיה רוסיה, אוקריינה והודו.

  מדובר ב"עסק יקר" עד מאוד - כשהמחיר הממוצע להפרייה עולה לבני הזוג כ- 25 אלף שקל (לא כולל טיסה ומלון)!!

   

  --

  ישראל מתייבשת...גם מביציות: כיום מתיר החוק בישראל רק לנשים שעוברות טיפולי פוריות בעצמן לתרום - ללא כל תרומה - ביציות עבור נשים אחרות. דבר שגורם לכך, שבאופן מעשי, אין כמעט התרמה של ביציות בישראל.

  חוק הביציות - הכרח חברתי לאומי - על חברי הכנסת לפעול בדחיפות להעברת "חוק הביציות" הישראלי, התקוע כ- 7 שנים ב"הליכי חקיקה".

  "חוק הביציות" ייאפשר מאפשר תרומת ביציות, באופן חוקי וכשר, גם בישראל, מכל אישה צעירה ובריאה, בכפוף לפיקוח אתי, סוציאלי ורפואי.

  "חוק הביציות" ייאפשר לתורמת להישאר אנונימית ולקבל תשלום של כ- 6,000 ש"ח, דבר שיעודד נשים לתרום, אבל מצד שני יגביל 3 תרומות בלבד וכך יאפשר לתורמת להרוויח עד 18 אלף ש"ח וימנע שימוש בגוף האישה בהיקפים מסחריים.

  חוק זה יאפשר לזוגות חשוכי ילדים להגשים את השאיפה הכה אנושית והמובנת מעליה להיות הורים ולחבוק בזרועותיהם תינוק משלהם.

  -- 

   

  די לאכזריות ולהתעללות בזוגות העקרים-

  חה"כ גפני התנגד - החוק נתקע, והתוצאה: עשרות אלפי זוגות ישראלים לטוס לחו"ל מידי שנה

  כדי לזכות בתרומת ביצית, האפשרית טכנית בכל מרפאת פוריות ישראלית. 


   
  גילוי נאות: הכותב הוא בנו של פרופ' שלמה משיח, ראש היחידה

  להפרייה חוץ גופית בבית החולים "אסותא" ו"אבי" ילד המבחנה הראשון בישראל   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     21/7/09 16:38:

   שלום וערב טוב,

    

   קודם כל - מה הסיבה ש"חוק הביציות" בארץ לא עובר לחוק, ולא מתקבל ככלי לחיים? ומה קורה כיום בפועל - עם "הפריית הישראליות בחו"ל"?

    

   לדעתי אלו שני היבטים של שתי בעיות שונות שקשורות מן הסתם בחוסר הבנה של הניצול הלא כשר של תלות בחוק ובהסדרים קובלים.

    

   סוגיית "הילד החוקי והילד הממזרי" היא אחת הבעיות הדתיות וההלכתיות של הרצון יש לנשים ישראליות להביא לעולם ילדים בייחוד כשהמצב הבריאותי שלהן או המשפחתי - אינו מאפשר זאת.

   אומר בפירוש ובדיוק כי "נשים ישראליות" כולל בתוכו גם נשים שאינן יהודיות, אך הן אזרחיות ישראליות. מפני שהשליטה בקבלת העולים לארץ, הזרים הבאים ורוצים להתאזרח בישראל - היא בעיה של קבלתם על ידי הדת השולטת פוליטית על הקבלה וההתאזרחות בארץ - יוצרת מצב אנומלי - שבו על רבנים יהודיים , למשל - לאשר קבלתם של ויאטנמים שברחו מאימת הטרור הקומוניסטי של צפון-ויאטנם עליהם, בעת שהמורדים הקומוניסטיים השתלטו על ויאטנם הדרומית. כך קורה היום עם הפליטים שמצריים "זורקת אלינו מעבר למדבר" - והם לא ממש מוסלמים, אך לא מצריים בעליל, והרבנים היהודיים השולטים מעצם חלקם בקואליציה - על קבלת/סרוב קבלת זרים מסוג זה כ"פליטים"- לצורך התאזרחותם בארץ.

   הסוגיה של ילדים שלא בדיוק ילדי נישואין רגילים של 2 בני זוג יהודיים בלידה טבעית - גם היא נכללת כחלק מהבעיה הזו של קבלת/אי קבלת "זרים" לאזרחות ישראלית ושילובם בקהילת היהודים בישראל. הילדים הללו - אינם נולדים בלידה רגילה, אלא בהפריה מלאכותית. הילדים הללו - אינם נולדים בהליך טבעי ונדוש בן אלפיים שנות מסורת ודת יהודית. לכן - בגלל שליטתם הקואליציונית של מפלגות הדת היהודית בישראל בתהליכי הקבלה - הם דאגו שבחוק שאתם קוראים לו "חוק הביציות" הוטלו כמה וכמה הגבלות: -

   1. הזרע - חיייב לבוא מיהודי.

   2. הביצית - חייבת לבוא מיהודיה.

   3. הזרע חייב לבוא מתורם אנונימי - אבל, הפלא ופלא- ה"מכון" או המרפאה המקבלים ומשמרים את הזרע הזה - חייבים ברישום שמו, מוצאו וסוג דמו של התורם עד לפרטי הפרטים של בריאותו וגילו בעת התרומה(מין דבר והיפוכו, שיהיה בפיקוח משרד הבריאות הישראלי - אבל שלא יפוקח ולא יתבצע כלל בישראל).

   4. אותו דבר ועניין - בביציות.

   5. ההפריה תבוצע אך ורק במדינה שאינה ישראל. על ההפריה להיות חוקית באותה מדינה.

    וכן הלאה עוד כמה התניות ממין הדת היהודית...

    

    

           כאילו שאין כיום גאיים ולסביות שיוצאים /ות לחו"ל כדי לאמץ ילדים ולחזור ארצה איתם כשהם מקבלים מעמד של ילדים ישראליים ואזרחים מן השורה. כאילו שאין כיום נישואי תערובת של יהודים עם ערביות או דרוזיות או נוצריות - שנוהגים כנ"ל ומתחתנים בהליכים אזרחיים במדינות חו"ל , נרשמים כנשואים לפי חוקי אותה מדינה בה התחתנו וחוזרים ארצה כתושבים "שיצאו כתיירים" והם אחר כך מקבלים אוטומטית כמעט, את האזרחות הישראלית ואז יכולים להביא ילדים ישראליים שנולדים בארץ ומיולדים בבתי חולים ישראלים. לא די בכך - ובציבור קיימת ומתפתחת תופעה של "לידה בבית", ויש גם כאלו שרוצים להצטרף למשפחת ההורים כשאחד מההורים הוא אדם חולה נפשית או בוגר שגדל מילד בעייתי קשה-למידה ובעל תסמונות רפואיותנפשיות. גם אנשים כאלו - מקבלים היום את ברכת הרבנות להביא ילדים ומביאים ילדים בריאים שגודלים להורים חרשים או אילמים או עוורים. כל אלו - הם חלק מהבעיות שיש למדינת ישראל כבעיה של קבלת האדם והיילוד כאזרחים שווים בישראל , עם כל המתן הטבות של הרווחה ושל הסעד הממשלתי.  בגלל ההתפתחויות של הרפואה יש יותר ויותר אנשים "חריגים" שמצטרפים להבאת ילדים כארחים ישראליים וגודלים כאן בישראל.

    

   כך גם למשל אותם בני זוג זרים לחלוטין, כמו פיליפינים שעבדו ברשיון, והכירו והתחתנו כאן בארץבשגרירות, והם מולידים ילדים שגודלים ולומדים בבתי הספר הממלכתיים ואפילו מגיעים לשרת בצה"ל כחיילים סדירים ,ישראלים כמו כל היהודים בישראל.כך גם בני תערובת, קהילות אלו מונות כחצי מיליון עד למיליון אזרחים והם ברובם - בעלי זכות בחירה בישראל... וכל אלו צריכים להיכנס באותו "חוק הביציות" האמור ולהיות מוסדרים ומוגדרים לקבלת האזרחות הישראלית. כך נוצרים בדרך של יצירת החוק אבסורדים אנומליים כאלו:

   1. המפלגות הדתיות ששולטות בתהליכי קבלת האזרחות בישראל  - אינן אלא חלק לא מרכזי בקואליציה ובבית המחוקקים שלנו, הכנסת - ואת החוק כופים עליהם השליטים המרכזיים בקואליציה שעושים הסכמים אד-הוק עם חלקים מהאופוזיציה - והמוזר הוא שמפלגת העבודה למשל, ידועה בבריתות שעשתה בעבר עם מפלגות ערביות(חוק לאישור שייתנו יהודים - בתהליך קבלת-האזרחות).

   2. ההפרטה והדרישה שהדברים לא ייעשו ולא יפוקחו כאן בישראל , מרחיקים את הפשטות מהתהליך של קבלת היילודים, וגם את פשטות הליך יצירתם של בני האדם הללו.כן, לדעתי עלינו להבין שכל תינוק כל עובר = הוא תוצאה שהיא אזרח מדינת ישראל.

   3. זה יוצר "קידום של הונאה ציבורית והונאה רפואית- כי ההליך הוא יקר, מסובך ומזמין אנשים להפכו למכונת שוחד וסחר-בבני-אדם. החוק למעשה -מקדם זאת בברכה ומכשיר את השרצים הללו. זכרו - הונאת מיידוף התאפשרה בגלל הליכי השיווק והפרסום של הדמוקרטיות בעולם.  לא מדובר במשהו שהוא רגעי אלא בהונאה שמתקיימת על שוחד ועל רמאות ששותפים לה הרבה מאוד "אנשים ישרים לכאורה" .

    

     לאור האמור לעיל , ברור לכל שאני בין המתנגדים החריפים של קיום "חוק הביציות" העומד ומעוכב בכנסת. אני מזכיר לכם - כי ברומניה ובשאר מדינות השוק המשותף - תרומת הביציות על ידי ישראליות - היא מחוץ לחוק, ואילו תרומתן של ישראליות בישראל - היא מחוץ לחוק. כך גם בהרבה מדינות מהעולם החופשי. זו גם הסיבה שמדונה הזמרת - היתה צריכה לאמץ ילד במדינה נחשלת באפריקה - ומה שקורה לה עם הרצון הזה כיום...

   לא כל מה שנוצץ =זהב. לא כל מה שנואף = נעים וחוקי.לא כל מי שעושק נשים וגברים "לתרום למסכנים שלא יכולים ללדת" הוא אדם טוב.