כותרות TheMarker >
  ';

  Media Radar

  הבלוג הזה עוסק במיגוון נושאים שקשורים רובם ככולם לאינטרנט - עם התייחסות ספציפית לנושאי מדיה. חלק מהעניינים יהיו קשורים לזירה הישראלית וחלקם לזירה הבינלאומית, בעיקר בארה\"ב

  0

  דיגיטל פטרול: טוויטר מציג: המדריך שלנו למשתמשים עסקיים

  0 תגובות   יום שני, 27/7/09, 22:41

  מהדורת הניוזלטר "דיגיטל פטרול" מיום שני, 27/7.

  הניוזלטר הוא אוסף של הפוסטים והאייטמים החדשותיים הרלוונטיים והחדשים ביותר לשיווק דיגיטלי - כולם ממקורות לא-ישראלים שאני עוקב אחריהם. הניוזלטר מיועד לאנשי מקצוע בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי.

  מי שמעוניין להירשם לניוזלטר עצמו, יכול לעשות זאת בלינק הזה.

  אחרי שכל כך הרבה עסקים הצליחו לייצר לעצמם הכנסות בה ועקב הכוונה של מנהליה ליצור לה הכנסות בעיקר ממשתמשים עסקיים - טוויטר העלתה לאתר מדריך מפורט המסייע לעסקים להשתמש בטוויטר ככלי לקידום עסקיהם. עוד במהדורה המורחבת הזו (12 אייטמים): שלושה אייטמים על iPhone, התאמה פרסומות מהמדיום הטלוויזיוני למדיום האינטרנטי - ועוד.

  1. טוויטר מציג: המדריך שלנו למשתמשים עסקיים (ואף מילה על עלויות)

  (no_name, twitter, 24/7/09)

  טוויטר מעמיק עוד יותר לתוך מה שהוא חושב שיהיה מקור ההכנסה העיקרי שלו: עסקים. לפני שלושה ימים האתר פרסם מדריך שחיבר ושאמור לסייע לעסקים להשתמש בטוויטר לקידום עסקיהם. המדריך מכיל עשרה Case Studies של חברות שעשו שימוש כזה בטוויטר, בהן, כמובן, חברת המחשבים דל. המדריך אינו מתייחס לעלות כלשהי של שימוש בשירות.

  2. דו"ח מקיף של eMarketer: מדידת מותגים באינטרנט

  (Geoff Ramsey, eMarketer, 6/7/09)

  eMarketer, אחד אגרגטורים הגדולים של מחקר שיווקי וגוף שיווקי בפני עצמו, פרסם דו"ח מקיף בן 56 עמודים שבו הוא מנסה לענות על השאלה המעסיקה את המשווקים באינטרנט אולי יותר מכל בשנה האחרונה: איך מודדים מותגים באינטרנט. ניתן להוריד את הדו"ח במלואו כמסמך PDF ללא עלות ואחרי רישום קצר.

  3. בידור - קטגוריית הפרסום הגדולה ביותר באינטרנט הנייד

  (Jack Marshall, ClickZ, 21/7/09)

  iPhone - פלטפורמה פרסומית. קטגוריית הבידור - סרטים, טלוויזיה, מוסיקה ומשחקים - היא הקטגוריה המשקיעה את הסכומים הגדולים ביותר בפרסום באינטרנט הנייד; כך עולה מנתונים של Millennial Media ליוני. במקום השני קטגוריית הטלקומוניקציה ובמקום השלישי קטגוריית הפורטלים. מנתוני Millennial Media עולה גם, באורח לא מפתיע, שמכשיר הקצה שבו נצרכות הכי הרבה פרסומות באינטרנט הנייד הוא ה-iPhone. אחריו - מכשיר ה-SPH-M800 של סאמסונג.

  4. האם אפל מצליחה להחדיר את ה-iPhone לארגונים?

  (Jordan Golson, GigaOM, 22/7/09)

  iPhone - השוק הארגוני. לפני קצת יותר משנה, מזכיר ג'ורדן גולסון מ-GigaOM, אפל הכניסה ל-iPhone כמה שינויים שהיו אמורים לקרב אותו לשוק הארגוני - אחרי שכבש בהצלחה את השוק הצרכני. ייתכן שהמאמץ הזה נשא פרי: גולסון מפנה לדברים שאמר מנהל התפעול הראשי של אפל בשיחת הוועידה האחרונה של החברה, בהם שכמעט 20% מהחברות הנכללות ברשימת Fortune 100 רכשו עבור עובדיהן לפחות 20,000 מכשירי iPhone כל אחת.

  5. אפליקציית הלהיט הטרייה ב-iPhone מודיעה היכן נמצאים עברייני המין הקרובים אליך

  (MG Siegler, TechCrunch, 25/7/09)

  iPhone - מצא את האנס. לשילוב המפות של גוגל ב-iPhone יש כמובן יישומים רבים, חלקם מסחריים. יישום לא מסחרי שדווקא הפך ללהיט משלב בין המידע הפומבי לגבי מקומות מגוריהם של עברייני מין לבין המפות של גוגל ומספק מפה מפורטת של עברייני המין באיזור מגוריכם. היישום לא ניתן בחינם - עלותו היא 99 סנט, כמו הרבה מהיישומים ל-iPhone.

  6. מנהלי שיווק לא מרוצים מפרסום מבוסס-חיפוש

  (no_name, eMarketer, 21/7/09)

  אמנם רוב מנהלי השיווק שהשתתפו בסקר של [x + 1] דיווחו שבכוונתם להגדיל את תקציבי הפרסום מבוסס-החיפוש שלהם, רבים מהם הביעו שביעות רצון נמוכה מתוצאות הקמפיינים האלה - 55% מהנשאלים השיבו ששביעות הרצון שלהם היא ברמה של 1 או 2 בסולם של 1-7, כש-7 היא שביעות הרצון הגדולה ביותר. ההמלצה של מחברי הדו"ח היא ליצור דפי נחיתה טובים יותר למקליקים על הפרסומות, כלומר, בעצם, המשווקים אשמים בשביעות הרצון הנמוכה שלהם.

  7. שווי כיסוי המדיה החודשי שטוויטר מקבלת - כ-50 מיליון דולר

  (Abbey Klaassen, Advertising Age, 20/7/09)

  טוויטר מקבלת תשומת לב רבה בטלוויזיה, בעיתונות, בבלוגים ובאמצעי מדיה אחרים - אבל כמה שווה הכיסוי הזה, שטוויטר לא משלמת עליו אגורה? על פי נתונים של חברת מעקב החדשות VMS הכיסוי הזה, שהצטבר ל-2.73 מיליארד חשיפות בחודש, שווה כ-48 מיליון דולר - כמחצית ממה שמיקרוסופט מתכוונת להוציא על שיווק מנוע החיפוש החדש שלה, בינג.

  8. האנליסט הראשי של פורסטר: "עכשיו כולנו משווקים דיגיטליים"

  (Josh Bernoff, Advertising Age, 20/7/09)

  במיתון הזה, כותב ב-AdAge האנליסט הראשי של חברת המחקר פורסטר, ג'וש ברנוף, "המשווקים למדו שהשיווק האינטראקטיווי הוא יעיל יותר והפרסום הוא יעיל פחות, לכל דולר של הוצאה". אמנם, הוא אומר, תקציבי הפרסום האינטראקטיווי ירדו במונחים מוחלטים, אבל פחות מתקציבי מגזרי הפרסום האחרים. המשמעות, הוא אומר, היא שעתה "כולנו משווקים דיגיטליים" ובעתיד השיעור של תקציבי הפרסום הדיגיטלי יקפצו מ-12% מהסה"כ כעת - ל-כ21% בתוך חמש שנים.

  9. שירות לקוחות כערוץ מדיה - הניסיון של זאפוס

  (Pete Blackshaw, Advertising Age, 23/7/09)

  מעבר לסכום הפנטסטי שאמזון השקיעה ברכישת חנות הנעליים המקוונת Zappos (840 מיליון דולר) ולמחמאות (בדרך כלל) שאמזון קיבלה על הצעד, נשאלת השאלה איך התגלגלה לה ההצלחה הזו? התשובה של פיט בלאקשו מנילסן היא הפנאטיות שבה זאפוס התייחסה לשירות הלקוחות שלה כאמצעי קידום מכירות. דוגמה? מי שהתקשרו למספר החינם של זאפוס יכלו לבקש ממנה לא רק משלוח של נעליים כי אם גם של פיצה.

  10. האם מחירי הפרסום עלו או ירדו? שאלה מסובכת

  (Zachary Rodgers, ClickZ, 24/7/09)

  מחקר של חברת טכנולוגיות הפרסום המקוון Pubmatic מצא שמחירי ה-CPM האפקטיוויים של מלאי פרסום של רשתות פרסום עלו בעקביות בחמשת החודשים האחרונים (כל חודש לעומת החודש שקדם לו) ושהמחירים הנוכחיים גבוהים בכ-35% ממחירי השפל של ינואר 2009. מנגד, בכיר בחברת Media Contacts של ענקית הפרסום האבאס מתקשה למצוא לכך עדויות. לדעתו מחירי הפרסום ממשיכים ליפול.

  11. איך להתאים פרסומות בטלוויזיה - לאינטרנט

  (Naj Kidwai, Advertising Age, 23/7/09)

  כשיותר ויותר תכנים טלוויזיוניים עוברים לאינטרנט - איך צריך להתאים את הפרסומות בערוץ הטלוויזיוני לערוץ האינטרנטי? נאג' קידוואי, מנכ"ל חברת Real Time Content, שפיתחה טכנולוגיה להתאמה אישית של פרסום, אומר שההבדל המשמעותי בין שתי המדיות הוא האינטראקטיוויות. המתודולוגיה לביצוע ההמרה האינטראקטיווית הזו, הוא אומר, עדיין בשלבי ניסוי ופיתוח.

  12. האם הסבירות שמשתמשי בינג יקליקו על פרסום גבוהה מגוגל?

  (Erick Schonfeld, TechCrunch, 24/7/09)

  אריק שונפלד מ-TechCrunch מביא נתונים של רשת הפרסום מבוסס-החיפוש Chitika שלפיהם שיעור ההקלקות על פרסומות במנוע החיפוש החדש של מיקרוסופט, בינג, הוא 1.50%, לעומת 1.24% אצל יאהו ו-0.97% אצל גוגל.שונפלד לא קונה את הנתונים האלה. לדעתו, מכיוון שכמות הטראפיק אצל גוגל גדולה הרבה יותר, שיעור ההקלקות אצלה חייב להיות נמוך יותר. לכן, הוא אומר, אם לבינג היה את הטראפיק של גוגל, שיעור ההקלקות של בינג היה נמוך מזה שיש לה כיום. 

   

  מי שמעוניין להירשם לניוזלטר עצמו, יכול לעשות זאת בלינק הזה.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   אבו4 - מוצא מה שהקפה שכח

   ארכיון

   פרופיל

   natlipson
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין