כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  חקיקה פמיניסטית: הקלות בה נשים קובעות חוקים כדי להזיק לגברים

  0 תגובות   יום שבת, 8/8/09, 12:49
  הסיבה העיקרית (מעבר ליוקרה, ותחושת כוח ושליטה) שהפמיניסטיות דורשות להחדיר לפולטיקה כמה שיותר נשים והן מבשלות למשל חוק שיחייב לשריין לפחות 50 אחוז מהמקומות בכנסת לנשים, זה כדי שהן תוכלנה להמשיך להמציא ולחוקק חוקים פמיניסטיים דרקוניים ומפלצתיים שרומסים את הגברים ואת זכויות האדם הבסיסיות ביותר שלהם. ישנן הצעות או רעיונות לחוקים שנראות לעיתים בלתי מציאותיות, ילדותיות ולא רציניות אבל חשוב מאוד להבין שעבור הפמיניסטיות, שרואות את העולם בצורה שונה מאיתנו ("גברים רעים, נשים טובות"), הכל לגיטימי והמטרה מקדשת את האמצעים.  תמיד.

  אם לפני 20 שנה היו אומרים שיהיה חוק שכל פליטת פה או מבט או יחס שלא מוצא חן בעיניה של אישה יכול להתפרש כ"עבירת מין", אין ספק שהיינו צוחקים, אבל כיום החוק למניעת הטרדה מינית הוא עובדה וכך גם הפרשנות והניצול והשימוש בו לרעה שעושות פמיניסטיות שמעודדות נשים להתלונן כמה שיותר, על כל שטות.

  וורן פראל גם מסביר שאם לפני 1982 מישהו היה טוען שרצח מתוכנן מראש הוא "הגנה עצמית", אנשים היו צוחקים על כך. מאז זה כבר לא בדיחה ואישה יכולה לרצוח גבר מתי שמתחשק לה, ולטעון תמיד להגנה עצמית. כך למשל אישה מארה"ב שירתה למוות בבעלה רק כי צעק עליה (ולא היה להם שום עבר של אלימות) שוחררה בטענה ש"הגבר היווה איום לאלימות פוטנציאלית כלפי האישה".

  להלן מספר דוגמאות לחוקים מטורפים ושערורייתיים:

  * פטור מאחריות פלילית לנשים שרוצחות את בן הזוג שלהן :

  כל אישה יכולה בקלי קלות לרצוח את בן הזוג שלה (או כל גבר למעשה) ולטעון שפעלה "מתוך הגנה עצמית" או "לאחר התעללות ממושכת" ואוטומטית ישחררו אותה. אל תשכחו לקרוא את זה.

  * פטור מאחריות פלילית לנשים שרוצחות את ילדיהן :

  כל אישה יכולה לתקוף, להכות או לרצוח את ילדיה, בן זוגה, קרובי משפחה, חברים או כל אדם אבל אוטומטית ישחררו אותו בטענה שהיא סובלת או סבלה מ"דיכאון לאחר לידה" (ואגב בנוסף ל"דיכאון" הזה יש גם תופעות הורמונאליות כמו PMS - תסמונת קדם וסתית) :

  "סובלת מדיכאון לאחר לידה? לא תועמדי לדין

  חברות הכנסת גלאון, גבריאלי ונוקד הגישו הצעת חוק חדשה, לפיה נשים שנמצאות בדיכאון לאחר לידה יהיו פטורות מאחריות פלילית לכל פגיעה אלימה בסביבתן "

  * נשים אסירות יועברו למחנות נופש במקום בתי כלא :  * בשבדיה יש הצעת חוק ש*כל* הגברים יצטרכו לשלם מס מיוחד כדי "להלחם באלימות כלפי נשים". במיוחד לשם כך הפמיניסטיות ממציאות, מנפחות ומפברקות נתונים ומספרים דמיוניים על כביכול "מגיפה של אלימות כלפי נשים", כדי שהן תוכלנה לסחוט בכוח החוק את הגברים ובעתיד אף לעקל להם את חשבונות הבנק והרכוש. זאת בדיוק הסיבה שהתקוממתי כשקראתי לפני מספר שנים בחשבון שקיבלתי מבזק שחלק ממה ששילמתי בחשבון הטלפון עבר כתרומה למרכזי סיוע לנפגעות תקיפה מינית מבלי שבכלל שאלו אותי (כאות מחאה, ניתקתי את הקו בחדרי) - כי פמיניסטיות הן רמאיות ונוכלות מוכשרות שמתכננות לסחוט ולגנוב כסף במסווה של תעמולת שקר וכזב. העובדות בפועל הן שנשים אלימות לא פחות מגברים.

  * לגבר אסור להשתין בעמידה: נשמע אולי כמו בדיחה אבל מבחינת פמיניסטיות ממדינות כמו שוודיה, מדובר במטרה שהן נחושות להשיג והן רציניות לחלוטין.

   

  * לגברים אסור לצאת מהבית:

  "ספרד: הגברים יושמו בעוצר - כדי שיעזרו בבית בכל יום חמישי בערב, החל מאוקטובר, יהיה אסור לגברים להסתובב ברחובות * מי שייפר את העוצר וייתפס מחוץ לביתו, יוטל עליו קנס בסך חמישה יורו "

  דוגמא מקולומביה:

  "ראש עיריית בוגוטה בקולומביה החליט לצ'פר את בנות עירו: למשך לילה אחד תערך ברחובות העיר מסיבת ענק לנשים בלבד; "שהגברים ישארו בבית עם הכלים והילדים"; חולדאי לטיפולך"

  * איסור גידול שפם:
  חוק/איסור אשר ממחיש שוב את הקלות שבה לגבר אין שום זכויות, גם לא על גופו. גם במדינת ישראל יש למשל בתי ספר ומוסדות השכלה בהם לבנים אסור לגדל שיער ארוך (ואני לא מדבר על פנימיות צבאיות!!).

  * חוק נגד זיקפה במקום ציבורי:
  במדינות מסויימות בארה"ב, אם גבר נניח נמצא במקום ציבורי, עוברת לידו בחורה חצי/שני שליש עירומה, והוא מקבל זיקפה, במיוחד אם הוא לובש טרייניג או מכנסיים בעלי בד דק, הוא עלול להיעצר ע"י המשטרה על עבירת מין!

  * בהונג קונג, מותר לאישה לרצוח את בעלה אם בגד בה:

   

  In Hong Kong, a betrayed wife is legally allowed to kill her adulterous husband, but may only do so with her bare hands. The husband's lover may be killed in any manner desired.

  * הגבר נענש על פשעי האישה:
  חוק שהיה קיים שנים רבות בהיסטוריה והוא עדיין קיים במקומות כמו ערב הסעודית.

  * ועדות להערכת מסוכנות:
  ממש כמו במשטר אפל בימי הביניים, כל "סימן מחשיד" אצל גבר יכול להתפרש ע"י נשות המערכת כ"סכנה לנשים". אחת השאלות המעניינות במסמך הנ"ל היא למשל האם יש לגבר דעות נגד נשים? לפי זה קובעים האם הוא מסוכן(!) חזרנו לימי הביניים והאינקוויזציה בה אנשים שנחשדו בחוסר נאמנות לדת או במעשי כישוף עונו והוצאו להורג :

  "10. האם בן זוגך מבטא עוינות כללית כלפי נשים או שנאת נשים?

  11. האם בן זוגך מעריך נשים באופן כללי פחות משהו מעריך גברים? ומשמיע ביטויים כגון "כל הנשים זונות", "יימח שמן" וכדומה (למשל מאמין שנשים לא שוות לגברים)"

  * החוק למניעת הטרדה מינית:
  כאן הפמיניסטיות משתוללות כמו ילדים במגרש משחקים, והשמיים הם הגבול. כל דבר שלא מוצא חן בעיניה של אישה יכול להתפרש כ"הטרדה מינית", כפי שהפמיניסטיות אומרות בגלוי:"כל אחת תגדיר לעצמה את הגבולות ומה מותר ומה אסור", כלומר כל אישה הופכת לסמכות והחוק הופך בידיה לכלי נשק כדי שתוכל להרוס את חייו של אדם, לנקום בו, להתנכל אליו ולסחוט ים כסף. גבר מסתכל על אישה ברחוב, פולט לעברה מילה, נתקל בה בטעות - כל זה נחשב מבחינתן הטרדה מינית.

  יצירת 'סביבה עוינת' על גבי צג המחשב - הטרדה מיני

  "מעביד שגלש לאתרי סקס בנוכחות עובדת שלו - חויב לפצותה ב-50 אלף ש"ח. ביה"ד לעבודה דן במשמעותה של הטרדה מינית "עקיפה", שאינה מופנית במישרין אל המוטרד/ת. עו"ד עופר דקל סוקר את עיקרי פסק הדין ומשמעותו, לאחר שנקבע כי יצירת "סביבה עוינת" מהווה הטרדה מינית - כמתחייב מתכלית החקיקה ומהרצון לחנך את הציבור "

  שמעתי למשל על מקרה שחיילת חיטטה במגירות במשרדו של מפקדה. היא מצאה תמונת עירום, התלוננה על הטרדה מינית והוא אוטומטית הודח מתפקידו. כיום ישנה גם "הטרדה מינית וירטואלית", מה שאומר שאפילו אם אתה מדבר עם אישה בצ'אט, בפורום או באי.מייל, היא יכולה, אם מתחשק לה, לפרש זאת כ"הטרדה מינית".

  * סירוס של עברייני מין:
  כבר היום, גברים שהורשעו בעבירות מין, עוברים סירוס כימי בתרופות והפמיניסטיות מתכננות לעבור לסירוס פיזי, רק של גברים כמובן (למרות שגם נשים אונסות).

  יש מדינות כמו איראן, ערב הסעודית ואחרות שבהן העונש על עבירות מין הם עונש מוות או מינימום סירוס פיזי בלי הרדמה, לגברים בלבד. כך בלי שום התייחסות לעובדה שרוב תלונות ה"אונס" מתבררות למעשה כשקריות, וקיימת מגיפה קשה שנשים מנצלות את החוקים שבאים להגן עליהן מ"אונס" כדי לנקום ולהתנכל לגברים מסיבות שונות, כולל למשל דחייה של חיזורי
  האישה, חשש מתגובת בן הזוג במקרה של בגידה, חשש מתגובת המשפחה במקרים של הריון לא רצוי, סחטנות, רצון לנקום ועוד. אין דבר יותר קל עבור אישה כיום מאשר להפנות אצבע מאשימה ולומר "הוא אנס אותי". האישה הרי "תמיד צודקת".

  * רק לנשים מותר לשאת כלי נשק לצרכי "הגנה עצמית":
  בזמן שיש חוקים חדשים שמגבילים ואוסרים על גברים להחזיק נשק, דווקא את הנשים מעודדים להצטייד בכלי נשק כמה שיותר מסוכנים וקטלניים כולל אקדחי הלם (שמסוגלים וגרמו כבר למוות) ועד לאקדחים.

  במלחמה של המערב נגד האיסלם כיום, אחד האלמנטים העיקריים הוא שיחרור האישה המוסלמית ה"מסכנה" (שנדבר עליה פעם אחרת) וזה כולל חלוקת חימוש הנשים:

  "למדינות המערב יש אינטרס ברור להיערך למבצע מקיף, מתואם וממושך, שנועד לקדם את שחרור האשה בחברה המוסלמית, ולשפר את מעמדה. הדבר יחייב כמובן מאמץ תקציבי, תכנוני ותעמולתי עצום, ובין היתר מימון מסיבי של תנועות לקידום זכויות האשה המוסלמית, הן בתוך מדינות מוסלמיות והן מחוצה להן (כולל חימושן לצורכי הגנה עצמית נגד התנכלויות שבוודאי לא יאחרו לבוא); הפעלת לחץ ממושך על דעת הקהל בעולם המוסלמי, עם מסרים המדגישים את הכורח והיתרונות הכרוכים בשיפור מעמד האשה, באמצעות כלי תקשורת שיופעלו באופן דומה לאלה שהופעלו לעבר הגוש הסובייטי במשך המלחמה הקרה; צעדי ענישה נגד נציגים של מדינות שפוגעת באופן בוטה בזכויות האשה בתחומן, ועוד. "

  ג

  קישור בנושא:
  מתוך אתר רוקסט - לקונספירציה של הנשים הפמיניסטיות ולחוקים השערורייתיים שהן מצליחות לחוקק בכנסת קוראים "חוקים חברתיים

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין