כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  תופעת הרקסהימר - מי כסף לא גורמים לתופעת הרקסהימר

  4 תגובות   יום ראשון, 9/8/09, 13:35

   

  מי כסף

  מי כסף אוליגו ללא תופעות לוואי http://ripuy.org/?u=1&p=3

   

   

  תופעת הרקסהיימר

  יאריש הרקסהיימר Jarish Herxeimer היה הראשון שגילה את התופעה ועל שמו מכונה התופעה. תופעת הרקסהיימר מתרחשת במהלך השימוש באנטיביוטיקה רפואית אשר זו מצליחה לקטול כתריסר סוגי חיידקים בקושי. מעטפת  החיידקים מתמוססת ומשתחררים לדם הרעלנים שלהם באופן חד. תופעה זו מלווה בעליה דרמטית של חום, צמרמורות, עליה בלחץ הדם, חולשה, הקאות, בחילות וסימפטומים נוספים של המחלה בעליל.

  מדוע נגרמת תופעת הרקסהימר מאנטיביוטיקה רפואית ?

  אנטיביוטיקה רפואית הורגת חיידקים ע"י המסת המעטפת חיצונית שלהם ובכך סיום חיי החיידקים גורר שיחרור רעלנים מהחיידק לדם ולנוזלי הגוף. מצב זה יוצר מידית עליה בסימני המחלה ולתופעת הרקסהימר כתגובה גופנית לרעלני החיידק.

   

  מי כסף אוליגו כאנטיביוטיקה טבעית אינם גורמים לתופעת הרקסהימר

   מי כסף קולואיד למרות שקוטלים כ- 695 גורמי מחלות בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית הקוטלת רק 10 עד 12 סוגי חיידקים אינם גורמים לתופעה - תופעת הרקסהיימר .

  תופעת הרקסהיימר לא נגרמת משימוש עם מי כסף אוליגו. ולמעשה מהרגע הראשון של השימוש עם מי כסף מתרחשת הטבה בתחושה הכללית, ירידה של חום הגוף דיי מהירה בתוך כמה שעות עד שתיים או שלוש יממות ברוב המקרים והגוף מתחזק בלבד.

  מי כסף

  מי כסף אוליגו קולואידים http://cafe.themarker.com/post/870408

    מדוע מי כסף לא גורמים לתופעת הרקסהימר ?

  מי כסף אוליגו קולואידים שהם חלופה טבעית לאנטיביוטיקה רפואית וקדמה לה בשנים רבות. מי כסף אינם גורמים לתופעת הרקסהימר משום שמי כסף הורגים את החיידקים וגורמי מחלות אחרים על ידי שלילת תכונות החלבון של החיידקים ולא ע"י המסת מעטפת החיידקים כפי שנגרם ע"י אנטיביוטיקה רפואית כימית.

  שלילת תכונת החלבון של החיידקים נגרמת ע"י התחברות הכסף שבמי כסף לחלבוני החיידק. תכונה זו מוכרת מדעית בשם דנטורציה וכפועל יוצא משינוי תכונת החלבון ושלילת תכונתו המקורית.

  תהליך דנטורציה הורג חיידקים ע"י שיתוק אנזים הנשימה שלהם והם נחנקים מידית ומסיימים את חייהם ולא גורמים לתופעת הקסהימר בשל כך.

  סיום חיי החיידק ע"י חומר מסוים מכונה במדע תכונה בקטריוצידית כלומר, סיום חיי החיידק.

  אפופטוזה - מהו מוות אפופטוטי - "התאבדות תא חלבוני"

  כסף הורג גם וירוסים ותאי סרטן מבלי לגרור תופעת הרקסהימר בתהליך אפופטוטי, כלומר מוות תאי חלבוני. כתגובה לדנטורציה בחלבוני הווירוס או תאי הסרטן. למעשה לאחר שינוי תכונת החלבונים של הווירוסים ותאי הסרטן הם "מתאבדים" ומתפרקים משום שתכונתם המקורית פונקציונלית עברה שינוי תכונה.

  מי כסף כתמיסה יוני בטוחה ויעילה ללא תופעת הרקסהימר ולוואי אחרות

  מי כסף אוליגו זו תמיסה יונית של כסף המאפשרת פיזור טוב יותר של חלקיקי הכסף התת מיקרוסקופיים בזמן בליעתם. פיזור נרחב יותר של חלקיקי הכסף בנוזלי הגוף ושיפור ביכולת של חלקיקי הכסף לנוע בגוף כאשר הם במצב של מלח כסף כלורי. במצב זה מי כסף אוליגו הבטוחים ביותר ונעדרי תופעת הרקסהימר או כל תופעת לוואי אחרת.

   

  מסיבה זו מי כסף אוליגו בריכוז מזערי של יוני כסף וקולואידים של כסף טהור מחטאים ומשמידים חיידקים ויעילים יותר מאנטיביוטיקה רפואית אינם גורמים לתופעת הרקסהימר.

   

   מי כסף

  מי כסף קולואיד http://www.ripoy.com/

   

   אילן רז

  מי כסף קולואיד אוליגו המשמשים אנטיביוטיקה טבעית מושלמת שנשכחה עם גילוי הפניצילין משנת 1996 

  דרג את התוכן:

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   כיף שאת כאן רבקה,

   תמיד מביאה איתך אור וחום

    

    

   תודה

     12/8/09 08:10:
   אני עם כיסופיך אילן ...:)
     9/8/09 15:18:


   אתה צריך ללמוד מביל גייטס!!!

   התכנה שלו לא הכי טובה בעולם. יש אפילו הטוענים כי היא גרועה מאחרות...

   אך הוא ידע לשווק אותה!!!

   זה כל הסוד (כאילו שזה קל...)

   מי כסף אולי עדיפים על כל התרופות. אני אומר "אולי" - כי רוב האנשים משתמשים בתרופות ולא במי כסף...

   לכן מה שדרוש - שיווק. אגרסיבי.

   כי מה שהולך בשוק - זה מה שנמכר יותר, ולא בהכרח מה שטוב יותר...

   אם מי כסף אין בהם תופעות לווי - האם הם טובים לנשים בהריון?

   אם כן, לך עשה!!! הרבה נשים מחפשות תרופות כשהן בהריון - אך חוששות מתופעות הלווי.

   כיצד לשווק - זו "ה" בעיה.

   וסתם דוגמה קטנה. אני יודי שהבקבוקים נמכרים בקבוצות של 6.

   האם יש להן זמן תפוגה? מה המחיר?

   על שאלות אלה לא מצאתי תשובה באתר שלך.

   ואם מדברים על שיווק - קודם כל להתחיל שם!!!(בעולם האינטרנט זה אפשרי - ומאפשר לך לדלג על

   חברות התרופות המתנגדות לך...)

   בהצלחה!!!

   אודיע לך אם אראה תפנית חיובית בשיווק שלך.

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011