כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  גם שנאת גברים היא גזענות מסוכנת

  0 תגובות   יום שלישי, 18/8/09, 11:15

  שנאת הגברים והדמוניזציה נגדם היא מציאות בלתי נסבלת שנכפית על כולנו באמצעות הפצצה שיטתית, מרוכזת ועקבית מאוד של תעמולת הסתה והפצת שנאה כלפי גברים ע"י הפמיניסטיות בכל ערוץ אפשרי: אמצעי תקשורת, מערכת החינוך, סרטים, ספרים, עיתונים ועוד. בעשורים האחרונים הפמיניסטיות גם משתמשות במדע כדי להוכיח כביכול את "הנחיתות הגנטית והביולוגית של הגברים" וזה מזעזע למדי שנשים, כמו פרופ' מארי דלי למשל, מסוגלות להשקיע כל-כך הרבה מאמץ כל חייהן ולהגיע לעמדות כוח באקדמיה רק כדי שהן תוכלנה להשפיל את הגברים ולפעול להשמדתם הרוחנית, מוראלית, חברתית ופסיכולוגית.

  פעמים רבות פמיניסטיות משוות אותי ואנשים שחושבים כמוני ל"מכחישי השואה" כאשר אני מספר על ספרו החשוב ויוצא מהכלל של פרופ' מרטין ואן קרפלד שמוכיח באמצעות עובדות היסטוריות (*שאפילו פמיניסטיות מודות שהן נכונות) ש"קיפוח הנשים בהיסטוריה" זה שקר וכזב ונשים מעולם לא סבלו מקיפוח, דיכוי, שיעבוד או אפליה יותר מאשר גברים.

  * "הפרופסור למשפטים פרנסיס רדאי והפסיכיאטרית ד"ר רוחמה מרטון אינן חולקות על רוב העובדות שמציג ון-קרפלד. הן רק טוענות שהוא מפרש את העובדות בצורה שגויה.... " מתוך אתר זה

  שימו לב לתמונת הכותרת (מתוך "ממשיכה לרשום דוחות", 7 ימים, 2002-11-22): הסופרת הפמיניסטית שר הייט טוענת ש100 אחוז מהגברים במקומות העבודה הם למעשה "מטרידים מינית" (כלומר פושעי מין כלשון החוק) והגברים בעצם מתייחסים לנשים כמו שהגרמנים התייחסו ליהודים במלחמת העולם השנייה. גם בידיעה בואללה לגבי יום האישה הבינ"ל שבה מספרים על "חשיבות היום", משווים אותו ל"יום הניצחון על הנאצים" - ובכך רומזים למעשה שהגברים הם בעצם כמו הנאצים.

  עוד לפני יציאתו לאור של הספר "מניפסט החלאה", התפרסם מאמר ברוח הSCUM MANIFESTO באתר הפמיניסטי "בננות"

  "ולסיום, תפילה קצרה

  כגבר, בן אחד הדורות האחרונים של מיני, אינני כועס או מצר על הכחדתי, נהפוך הוא, אני מברך על התהליך האבולוציוני שעתיד להתרחש. אני מקבל בהכנעה את היעלמותי הקרבה ומשתדל למלא את זמני בסגידה מתמדת לאדון המתחזק והגודל. אני זועק ,בצורה אווילית משהו, על היותי רלוונטי, על היותי מין אך בשום פנים אינני נאבק. המאבק בנשיות הוא המאבק באנושיות כפי שהיא אמורה להראות וכפי שהיא אכן תראה. הנשיות היא הצורה הראויה היחידה לחיים אנושיים על פני כדור הארץ ומחוצה לו. ועל כן לא נותר לי אלא ללחוש תפילה קצרה: "מי ייתן ותבוא גם נשיות עלי."

  "

  הציטוטים הבאים שאביא כאן ממחישים מי באמת מפיץ שנאה, מי מסית לאלימות ורצח של גברים ומי באמת שולט בעניינים: הנשים הפמיניסטיות ולא "הגברים השוביניסטים": (החליפו את המילה "גברים" ב"כושים", "יהודים" או כל קבוצה אתנית אחרת כדי להמחיש את רמת הגזענות המחרידה שהפמיניזם פיתח נגד גברים)

  מתוך ואללה:

  כל הגברים אותו הדבר :

  "התגלית שלפיה לנשים עליונות גנטית על גברים עשויה לעזור לפתור את החידה עתיקת היומין, מדוע גברים מתקשים להביע את עצמם - הגנים שלהם כבר בחרו בזכות השתיקה."

  עוד קישור:

  "ועדיין, למרות ההכללות הגסות, הזעם הבלתי מרוסן, הילדותיות, הפנטזיה, היומרנות ונקודת המבט האישית מאד, מה שמטריד זה מדוע אחרי כמעט ארבעים שנה, הטקסט הזה עדיין נשמע רלוונטי."

  מתוך YNET:

  מי בכלל צריך גברים?

  "נשים, והדברים נמדדים כמעט בכל קטגוריה שתיבחר, יותר מוצלחות מגברים. הן חיות יותר שנים, מה שמעיד על שרידות טובה יותר. במערכת החינוך הבנים פשוט הפכו לבדיחה: בשנת 2001 הצליחו 62% מהבנות לקבל תעודת בגרות, לעומת פחות מ-50% מהבנים."

  "ואם אפשר להתרבות בלי זרע, אז מי בכלל צריך גברים, במיוחד כאלה שתורמים לפערי שכר? עולם משובט הוא עולם נשי. ובלי הגברים - הרבה אלימות וגם אפליית השכר המגדרית יתבטלו."

  עוד כתבה בYNET

  "סולאנס מבקשת לא רק להביא לחיסולו הפיזי של הגבר, היא שואפת לבטל את השפעתו על העולם ועל תפיסת העולם של החברה האנושית. היא רוצה לברוא עולם חדש, המותאם לתכונות של האישה"

  בנענע אף התפרסמה הכותרת הבאה (ראשית ומשנית) :

  "אין גברים, אין פיגועים

  "חיסולו של גבר כלשהו הוא אפוא מעשה טוב וצודק". דנה ארנק ממליצה לכל אדם לקרוא את 'מניפסט החלאה' שקובע שכל גבר ביסודו הוא חרא         מאת: דנה ארנק 15:51 25/07/2005
  "

  "מניפיסט החלאה" של ולרי סולואנס שתורגם לעברית ממחיש לא רק את השנאה הרצחנית שיש לפמיניסטיות כלפי גברים, אלא גם את עודף חופש הביטוי שהפך עבורן ל'חופש ההסתה" והוא ממחיש את הניסיון העקשני של הפמיניסטיות לשלול מאיתנו הגברים (כולנו בלי יוצא מהכלל) את כל זכויות האדם הבסיסיות ביותר שלנו.

  מתוך אתר מעריב, NRG:

  http://www.nrg.co.il/online/5/ART/962/255.html

  כל גבר יודע שהוא חתיכת חרא חסרת ערך

  הגבר הוא אגוצנטרי לחלוטין, לכוד בתוך עצמו, אינו מסוגל להזדהוּת, לאמפתיה עם הזולת, לאהבה, לידידות, לחיבה, לרוך. הוא יחידה מבודדת בתכלית, ואינו מסוגל ליצור קשר עם הזולת. תגובותיו הן מהבטן בלבד, לא מהמוח; האינטליגנציה שלו אינה אלא כלי בשירות הדחפים והצרכים שלו; הוא משולל יכולת ללהט מחשבתי, ליחסי גומלין מחשבתיים; אין ביכולתו להתייחס למאומה, להוציא את התחושות הפיזיות שלו. הוא גוש מת למחצה, נטול תגובה, אינו מסוגל להעניק ולקבל עונג ואושר. התוצאה היא שהוא משעמם לחלוטין במקרה הטוב, בועה לא מזיקה, כי רק מי שיכול להיטמע בזולת ניחן בקסם אישי. הוא לכוד באזור דמדומים, באמצע הדרך בין בני אדם לקופי אדם, ומצבו נופל בהרבה מזה של הקופים, מפני שבניגוד לקופי אדם, הוא מסוגל למגוון רחב של רגשות שליליים – שנאה, קנאה, בוז, סלידה, אשמה, בושה, פקפוק – ויתר על כן, הוא מודע למה שהוא ולמה שאינו.

  שימו לב לכותרת:

  חשדהו וסרסהו - מירב מנוח, 5.9.05

  מתוך ראיון עם עדי שורק, המתגרמת שהוסיפה גם פרשנות מסמפתת ומהללת ל'מניפסט החלאה', מתוך האתר של עיתון "הארץ":

  "מה בספרה של ואלרי סולאנס משך אותך אליו מייד?

  המניפסטיות, הפרודיות, הזעקה האלימה והנואשת שבו והאפוקליפטיות הזועקת להשמדת הגבריות, אך מודה כי הגבר ממילא מכחיד את עצמו (במלחמות, בסמים וכו'), ולכן יש להחריב, למעשה, את התשתית הנשית שטופת המוח שעדיין מחזיקה יציר אנוש עלוב זה בחיים. הכאב שגרם ל"מניפסט החלאה" להיכתב.
  "

  עוד פמיניסטית שמהללת את ה-SCUM MANIFESTO - צועדות למילניום הבא - רונית ליברמנש

  ועוד אחת (יערה חוצן)

  שימו לב באיזו התלהבות והתרגשות הנשים שעומדות מאחורי המאמרים הללו כותבות את דברי ההסתה שלהן, בקלות בלתי נסבלת, שהייתה מתאימה אולי לגרמניה שלפני מלחמת העולם השנייה, לא לישראל במאה ה21. הפמיניזם הצליח ליצור אצל הנשים כיום אגו מאוד מנופח, תחושת עליונות וחמור מכל, הוא יוצר אצלן תחושה של הנאה וסיפוק סאדיסטי בכל פעם שפוגעים בגברים מילולית או פיזית. לא עובר יום בלי שמתפרסם עוד מאמר (כמו זה למשל) שמסביר למה "נשים טובות יותר מגברים".

  אפילו שחקנית הקולנוע שגילמה את דמותה של ולרי בסרט "אני יריתי באנדי וורהול" (1996), אמרה שהיא מעריצה את וולרי סולואנס.

  It's clear Taylor really likes Solanas. "I do, I empathise with her

  (נסו למצוא שחקן קולנוע מפורסם שמעריץ את אדולף היטלר או איזה קצין נאצי)

  אני חושב שזה מאוד עצוב שרק גבר מצליח לכתוב על הנושא בצורה אובייקטיבית, הוא אולי אפילו יותר מדי אובייקטיבי ולא מביע שום גינוי לא לקריאה להשמיד את הגברים ולא לניסיון הרצח שביצעה ולרי סלואנס שהיה די מוצלח - הקורבן, אנדי וורהול, נפטר לאחר 10 שנים של ייסורים וסבל פיזי רב. ככה אנחנו הגברים, אנחנו עונים בנימוס לאויב ששונא אותנו שנאת מוות רצחנית, מקלל ומשמיץ ותוקף אבל זוכה ליחס סלחני רק בגלל היותו ממין נקבה.

  דיקטטורה של דיעות פמיניסטיות

  נשים היום כל-כך מאמינות ב"עליונות הגזע" שלהן שהן תוקפות ומקללות ומשמיצות כל גבר שמעז לא להסכים איתן. שימו לב לגברת הבאה בשם יסמין (בכינוי "שלגיה") שכתבה באתר הפורומים ZADAX BOARDS:

  "
  אני לא פמניסטית ואני לא מאמינה עד כדי כך בשוויון זכויות, אבל יש לי אידאולוגיות בכל מה שקשור לנושא זכויות האישה/ הגבר ושוויון בין המינים.

  נשים, כך הוכח מדעית, הן יותר אינטלגנטיות ויותר "מתוסבכות" מרוב הגברים. אישה, כאשר היא בת 16, יש לה מוח כגבר כאשר הוא בן 20. גבר בן 20, לא יוכל להיות עם מוח (אינטלגנציה) כמו של אישה בת 20. ואלו עובדות שאיתן אי אפשר להתווכח.

  "


  אני וחבר שלי תחת הכינוי YOMAN הותקפנו קשות, קיבלנו איומים על חסימות ומחקו לנו הודעות, תוך כדי שהמנהלים (שליסמין יש קשרים אישיים: לדוגמא אחד מהם הוא אחיה) דרשו מאיתנו לא לכתוב על הנושא בזמן שכתבנו לעניין ובשיא הנימוס ויסמין רק קיללה, השמיצה, איימה והעליבה בלי גבולות. לבסוף חסמו אותי בפורום ZADAXB לאחר שקיבלתי איומים:

  "שמע לי יבן בן שרמוטה יחתיכת הודי מסריח

  עוד מילה אחת לא במקום אני פותח אותך ואת סבתא שלך הבנת ימזדיין בתחת

  יזונה ימוצץ זרע

  אתה אל תדאג...יבן שרמוטה אני עוד יטפל בך
  "

  התלוננתי על כך כי יסמין נהגה לעשות לי רצח אופי מכוער מאוד בפורום תוך כדי שהיא חוזרת על המילים "אתה הומו" מליון פעם, למרות שהסברתי לה מליון פעם שאני לא הומו. ידוע היטב (תשאלו כל קרימינולוג) שהומופוביה, כמו שיסמין ניסתה ליצור כלפיי באופן שקרי, מסוכנת מאוד ועלולה להוביל לרצח. בתגובה כולם שם תקפו אותי, כולל חבר שלי שנכנע ליצר האבירות הפרימיטיבי שלו - לא שזה עזר לו, גם הוא קיבל איומים רק על עצם העובדה שהוא מכיר שלי.

  פרוטוקול הדיון שהוביל לחסימתי

  אפשר ללמוד מהמקרה הוירטואלי הזה שנשים כיום לא רק מאמינות בעליונות הביולוגית והגנטית שלהן, אלא מוכנות תיאורטית אפילו לרצוח גבר שחולק על דעתן וכמו שהסברתי בדיון - רצח אופי כמו שנעשה לי יכול להוביל לרצח. לי אישית יש ניסיון עם אישה פמיניסטית שהצליחה להרוס את חיי ובמידה רבה היא רצחה אותי גם פיזית וגם נפשית, רק בגלל שדעותיי לא מצאו חן בעיניה.

  JUNK SCIENCE

  האמת היא ש"עליונות האישה" זה שקר שמורכב מ-99 אחוז תעמולה ושטיפות מוח, ואחוז אחד של מחקר מדעי שיטחי, לא מקצועי ולא מעמיק בשלבים מאוד מוקדמים שעדיין לא הוכיח את עצמו, מה שמכונה "Junk Science". תקראו את זה

  אין לי ספק שמה שמוביל את הציבור הרחב "לאכול" כל-כך הרבה שקרים דרך אמצעי התקשורת ובכך לקבל תמונה שקרית לגבי הטענה ש"הוכח מדעית שנשים עליונות על גברים" היא העובדה שכאשר ישנו כל שביב של טענה כביכול מדעית לגבי עליונות האישה, אפילו כזאת שניתן להוכיח בקלות כשקר וכזב, הטענה מיד זוכה לפרסום רחב וכותרות מרכזיות בכל אמצעי התקשורת אבל כאשר מדען או חוקר כלשהו מנסה להביא דעה נגדית, אפילו רק לשם האיזון והסימטריה, טיעוניו מתקבלים אוטומטית בביטול כ"גזענות מסוכנת", גם בקרב הקהילה המדעית וגם אמצעי התקשורת שמציגים אותו כ"שוביניסט" ו"שונא נשים" ואפילו מוציאים מחוץ לחוק מחקרים כאלה כמו למשל בשבדיה שם מאמינים שהגברים נחותים ביולוגית וגנטית מהנשים ו"הם עומדים בפני הכחדה", כפי שכתב לי סטודנט לביולוגיה משבדיה.

  הדוגמא הטובה ביותר לדיקטטורה הפמיניסטית היא שרק בסוף 2005 פורסם מחקר מדעי שמראה שדווקא הגברים יש עליונות שכלית, כולל בתחומים שבהם נשים נחשבות טוב יותר, מחקר שנעשה בשנת 1999 אבל הוסתר מעיני הציבור. מתוך הידיעה, שבדרך פלאים הועלמה מהאינטרנט:

  מחקר של אוניברסיטת מנצ'סטר העלה כי "רמת המשכל הממוצעת של גברים גבוהה בחמש נקודות מזו של הנשים".

  ומיד בכותרת המשנה מיהרו לפרסם השמצה כלפי גברים:

   נשות הממלכה זועמות: "הגברים - חסרי כל שימוש מעשי לסובב אותם"

  כלומר אפילו כשמנסים להגיד מילה טובה על גברים, הפמיניסטיות חייבות להידחף ו"להכניס לגברים" (לזה הן קוראות שיוויון!)

  בהזדמנות זו אני רוצה להודות מקרב לב לגולשת בכינוי "להבת אש הדרקונית" ששלחה לי את המידע הבא לגבי המחקר:

  באתר זה כתוב שגברים בממוצע יותר אינטליגנטים מנשים, ושזה מבוסס על מחקר מדעי אמין עם אלפי סטודנטים. אחד משני החוקרים הוא  פמיניסט.

  המחקר גם מפריך את ההנחה שלנשים יש יכולת מילולית טובה יותר:

  אחד החוקרים גם התנצל על  תוצאות המחקר שלו, ואמר שהיה מעדיף שהמחקר היה שגוי. אבל הוא לא:

  היא גם כתבה לי שניסתה לפרסם את המידע בפורום פמיניזם ומעמד האישה בתפוז והודעתה נדחתה. לא מפתיע לצערי. מי שהמציא, ומקיים ומתקיים ממלחמת המינים המטופשת הזאת הן הפמיניסטיות, לא גברים ולא "שוביניסטים". הפמיניסטיות הן אלה שמתעקשות באופן ילדותי, לא בוגר, אגרסיבי ואלים, לחלק את העולם ל-2, גברים ונשים, שחור ולבן, טוב ורע, עליון ונחות.

  ג'ק

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין