כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  מיתוס "מאבק הנשים למען זכות ההצבעה"

  0 תגובות   יום ראשון, 23/8/09, 11:18

  אחד המיתוסים המרכזיים ביותר סביבו נבנתה האידיאולוגיה הפמיניסטית היא השקר כאילו "רק מנשים נמנעה זכות ההצבעה בגלל היותן נשים".  זה שקר כי בעבר לרוב הגברים לא הייתה כלל זכות הצבעה, רק למעטים מאוד. גם כשגברים קיבלו את זכות ההצבעה בגיל 21, זה היה רק לאחר שנשלחו למלחמה ומיליונים נהרגו, נפצעו או שותקו והפכו נכים פיזית ונפשית. עד היום למעשה בארה"ב ("בירת העולם החופשי") אם המדינה מחליטה לגייס גבר לצבא והוא מסרב - הוא מאבד בין יתר זכויות האזרח שלו גם את זכות ההצבעה. נשים מעולם לא היו צריכות להתאמץ ולסכן את חייהן כדי 'להרוויח' את זכות ההצבעה, לפיכך הדרישה לזכות הצבעה לנשים הייתה בעצם להבטיח מראש שלנשים תהיה הזכות להצביע, בלי שום תנאי או התחייבות. 

  ראשית אני רוצה לנטרל את התרגיל העתיק ביותר של הפמיניסטיות: בכל פעם (כבר 100 שנים!) שמישהו מנסה לדבר על הנושא הזה הן טוענות שהוא רוצה להחזיר את הגלגל לאחור ו"לשלול מנשים את זכויות האדם שלהן". רק המוח המעוות של הפמיניסטיות יכול להעלות רעיון כזה כי הן בעצמן שוללות מגברים את כל זכויות האדם הבסיסיות ביותר והן בעצם מקרינות את הנטייה שלהן עלינו הגברים. כל ה"שוביניזם הגברי" זו בעצם תמונת ראי של איך שנשים מתייחסות לגברים בעידן הפמיניסטי.

  בבלוג הזה אני מתמקד בתיאור המציאות, הבאת מידע ונתונים עובדתיים שהמשטר הפמיניסטי מונע בכוח מהציבור לדעת, פחות במה דעתי ומה צריך לעשות. במשפט אחד אני יכול לומר שלדעתי אם נשים באמת רוצות שיוויון, הן צריכות לעבוד קשה יותר, למלא חובות ולהפסיק ליהנות מכל זכויות היתר, הפריוולגיות וההגנות המיוחדות ששמורות להן כנשים. אבל כפי שעוד אסביר, הפמיניסטיות בכלל לא רוצות שיוויון.

  יש למשל את הסיפור הידוע שבשוויץ רק בשנת 1970 נשים קיבלו זכות הצבעה (שזה כאילו "ואוו, מזעזע!") אבל האמת היא ששוויץ היא המדינה עם האחוז הכי גבוה של תושבים בעלי אזרחות זמנית, כלומר שלחלק מאוד גדול של התושבים שם (17 אחוז) אין בכלל זכות הצבעה, גברים ונשים כאחד. זה מלכתחילה לא היה עניין מגדרי אלא מניפולציית נתונים פמיניסטית. הפמיניסטיות גם מספרות ש"באוסטרליה, נשים קיבלו זכות הצבעה רק ב1903" אבל האמת היא שאוסטרליה קיימת בתור מדינה רק משנת 1902!

  אני ממליץ לכם בחום לקרוא את המאמר הזה שמנפץ בצורה יסודית למדי את בלוף "זכות ההצבעה לנשים". הכותב מסביר בין היתר שבעצם לא היה הפרש גדול בין הזמן שבו גברים קיבלו את זכות ההצבעה לעומת נשים, והיו מדינות שבהם גברים ונשים קיבלו את זכות ההצבעה ממש באותו הזמן. מסתבר שאפילו עבור הפמיניסטיות הראשונות באמצע המאה ה19 "זכות ההצבעה לנשים" לא היה נושא חשוב בכלל, עד כדי כך שהיו ביניהן נשים שהתנגדו לרעיון זכות ההצבעה לנשים וראו בו "נטל". בסופו של דברים היו אלה דווקא פוליטיקאים גברים שממש התחרו ביניהם מי יתחנף יותר לציבור הנשים והם אלה שדחפו, התעקשו ונאבקו להבטיח את זכות ההצבעה לנשים. 

  הן גם מתגאות בסופרג'יסטיות (Suffragettes) - הפמיניסטיות הקיצוניות בסוף המאה ה19 ותחילת המאה ה-20 ש"נאבקו על זכות ההצבעה לנשים". האמת היא שהיו אלה נשים אלימות, מופרעות ומסוכנות שנהגו לבצע פעולות טירור אלימות, כולל שימוש בנשק חם, ניסיונות רצח ופעולות וונדליזם (פגיעה ברכוש) מגוונות והטמנת פצצות במקומות ציבוריים. הייתה זו בעצם תנועה של נשים לבנות גזעניות, פעילות בKKK שהתנגדו להענקת זכויות אדם לשחורים, מכאן דפוסי ודרכי הפעולה האלימות שלהן. הפמיניסטיות מציגות אותן כ"גיבורות" ו"אמיצות" כי הצד המנצח תמיד נוטה להכתיב, לשכתב וללמד את ההיסטוריה כפי שנוח לו, בצורה שמציגה אותו באור חיובי ומסתירה את כל צדדיו המכוערים והמפלצתיים.

  המונח "אפליה/קיפוח" הוא מונח שהפמיניסטיות נהנות לשחק בו, לתמרן, לגלגל וליצוק בידיהן כמו פלסטלינה. בכדי ליצור את המשוואה המתמטית שמתארת אפליה - חוסר שיוויון בין שני צדדים, צריך להביא בחשבון את כל הנתונים והגורמים המעורבים, אבל הפמיניסטיות פשוט "מדלגות" על התהליך הזה. הן לא באמת עושות השוואה מעמיקה ויסודית, כי מבחינתן גברים הם בכלל לא בני אדם אלא "אויב שיש להשמיד".

  הן פשוט זורקות לאוויר סיסמאות כמו "נשים תמיד הופלו וקופחו" ו"גברים תמיד חיו טוב יותר" כשעד היום הן נוהגות להצביע על שבריר אחוז קטן ושולי מהגברים שהם עשירים, מצליחים ובעמדת כוח ולקשקש בלי סוף על ה"שלטון הגברי-פטריארכאלי בעולם". זאת בדיוק הסיבה שבגללה הן מתעקשות באגרסיביות להסתיר ולהשתיק כל מידע לגבי פגיעה בגברים אם זה במלחמות גירושין, אלימות במשפחה, השכלה גבוהה (שם לנשים יש יתרונות בלתי מוצדקים) ועד פשעי מלחמה ורצח המוני. הן פשוט מתעלמות מהעובדה ש99 אחוז מהגברים תמיד היו הפועלים, העבדים ו"סוסי העבודה" שבנו את העולם. אני מזמין את הפמיניסטיות הילדותיות לבקר באתר הזה, לעשות זום על ערים גדולות בעולם ולראות בעצמן את הישגי הגברים שנתנו את חייהם כדי לבנות את העולם - הפלטפורמה שמלכתחילה מאפשרת את רעיון ה"שיוויון לנשים".

  גם התיאור הדרמטי כאילו גברים תמיד "שלטו בעולם" ו"מנעו מנשים לבחור ולהיבחר לעמדות השלטון" הוא שקרי כי עד לפני המאה ה-20 רוב רובו של העולם כלל לא היה דמוקרטי וכמעט לאף אחד למעשה לא הייתה "הזכות להצביע"!

  אני זוכר בתור ילד צפיתי בטלנובלה המצויירת "נשים קטנות" (מבוססת על ספר מפורסם): הסיפור מתאר כיצד משפחה בת 5 נפשות, כולן נשים - האימא, הבת הגדולה, האמצעית שרוצה להיות סופרת (הדמות המרכזית), הצעירה יותר, פסנתרנית מוכשרת והקטנה, תלמידה בבית-ספר, "שורדות לבדן" בתקופת מלחמת האזרחים בארה"ב באמצע המאה ה19, כשהאב נשלח לשדה הקרב. לא הבנתי על איזה אפליה, קיפוח ודיכוי נשים מדברים כשרוב הגברים נמצאים בשדה הקרב, נלחמים, נפצעים ומתים כשהבנות עסוקות רק בעניינים שלהן, חיות להן בבית גדול ומפואר עם משרתת, תמיד סביב שמלות ושוקולדים, ונשפים ומסיבות וכו'. לדעתי הספר הזה ממחיש היטב מה שמתאר פרופ' מרטין ואן קרפלד בספר "המין המיוחס" (The Privileged Sex) שהפמיניסטיות בישראל כל-כך מתעקשות לצנזר ולמנוע את הוצאתו לאור. לשקרניות האלה יש הרבה מה להסתיר והן יודעות זאת היטב.

  ד"ר וורן פארל כתב בספרו THE MYTH OF MALE POWER, בציניות, ש"בשם האפליה המתקנת" צריך לשלוח רק נשים למלחמות ורק כשימותו כמה מיליוני נשים-חיילות, אפשר יהיה לדבר על שיוויון בשדה הקרב. הוא גם מסביר שלנשים יש זכויות והזדמנויות של אדם מבוגר אבל נטל חובות והתחייבויות בערך כמו של ילד, לכן עדיף כבר לתת לילד להיות נשיא ארה"ב מאשר לאישה.

  ג'ק

  קישורים בנושא:

  השקר הגדול: קיפוח הנשים בהיסטוריה

  מיתוס "חוק האגודל"

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין