כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  סלולר דיל עולה לאוויר: אתר חדש לחילופי שבויים סלולריים

  7 תגובות   יום רביעי, 14/3/07, 11:37

  עולה לאוויר האתר הראשון לחילופי שבויים בשוק הסלולר. זוהי בשורה חשובה לחג החרות עבור כל אזרחי ישראל, השבויים עלידי חברות הסלולר. מודי בן יוחנן, חבר הקפה דה מרקר  הוא אחד מהיזמים.

  אני לא יודע אם הם קראו את הפוסטים שלי בנושאי השבי הסלולרי וביניהם: זליכה למשרד התקשורת,

  "אל תתפתו לחתונה של שלש שנים עם המכשיר הסלולרי", והתכנית לחילופי שבויים בשוק הסלולר,

  אבל הם באוויר וזה מה שחשוב.

  האתר (http://www.cellulardeal.co.il) שעלה  לאוויר ונמצא כעת בהרצה, יאפשר לנו זירת עסקים, בו ניתן יהיה להציע ולקבל דילים ועלידי כך לקצר את ההתחיבויות ארוכות הטווח, שלקחנו על עצמנו בחתימת חוזים ל שלוש שנים עם חברות הסלולר.

  או כפי שמסביר האתר על עצמו:

  ברוכים הבאים אל סלולר דיל הקהילה הצרכנית הסלולארית הראשונה בישראל.

  הקהילה מאפשרת לחבריה לאתר אחד את השני לשם ביצוע העברת בעלות על מכשירים ודילים סלולאריים.

  באמצעות העברת הבעלות תוכלו להוסיף מכשירים סלולאריים בהתחייבות נמוכה או להחליף מפעיל סלולארי בקנסות מינימלים.

  ביחד עם יתר חברי הקהילה תוכלו גם לדבר וללמוד על שוק התקשורת הסלולארית בישראל באמצעות הפורום והבמה המרכזית, שם כל אחד מוזמן תמיד להביע את דעתו.

  אתרים דומים (Celltradeusa.com and Cellswapper.com.) עובדים בהצלחה בארה"ב למרות ששם ההתחיבות היא לשנתיים בלבד והסיבסוד הוא בדרך כלל רק על המכשיר הסלולרי, בעוד שאצלנו מדובר בדרך כלל על התחיבות לשלוש שנים והתחיבות היא על המכשיר והתכנית גם יחד.

  מודי בן יוחננן חבר הקפה דה מרקר ומיוזמי האתר החדש,  מקווה שהצורך באתרים לחילופי התחיבויות בשוק הסלולר בארה"ב, ששם ההתחיבות קצרה יותר מאשר בישראל,  יוכיח את עצמו גם בישראל.

  דרג את התוכן: