כותרות TheMarker >
  ';

  יומן סיפורים

  תמיד אהבתי לכתוב, זה החל במכתבים והמשיך בסיפורים, זיכרונות, הדי פנטזיות מדליקות. הסיפורים נולדים מאוחר בלילות או מוקדם בבקרים, תמונה, תסריט או רעיון. ציור מילים על מסך מחשב, מפיח בהם חיים אחרים, לפעמים מפתיעים, גם אותי.

  הנץ דואה © כל הזכויות שמורות

  0

  מאהב (בתשלום) ההתחלה

  23 תגובות   יום שישי , 11/9/09, 20:10

  אני לא זוכר את ההתחלה, לא יכול לשים אצבע על הנקודה הראשונה בה מתנה הפכה משי לציון אירוע מיוחד, לפיצויי על הזמן והמאמץ.  אולי בגלל שלא היה בדיוק מאמץ, אולי בגלל שזרימת האירועים הייתה טבעית והרמונית ללא הצהרות או החלטות דרמטיות אבל כל זה אינו משנה את התוצאה.  אני מאהב בתשלום.  כך אני אוהב לחשוב על עצמי, אם כי לבטח יש שיגדירו את המקצוע בצורה הרבה פחות מפרגנת או עדינה. 

  היום אני פוגש את הילה (שם בדוי).  אנחנו כבר מכירים חמישה חודשים ותדירות הפגישות לא השתנתה אם כי אופי הפגישה בגר עד מאוד במיוחד בשבועות האחרונים.  איני יודע אם זו התפתחות טבעית לסוג היחסים המיוחד שנוצר בינינו או שזה כרוך בה באמנית שהיא ובפרץ היצירתיות שלה בשנה האחרונה.  הילה נשואה עם שלוש בנות, בשנות הארבעים לחייה, אמנית כבר הרבה שנים.  אני חושב שהדבר המקסים ביותר בהילה הוא הברק בעיניה.  ברק מלא חיים, ברק שמשקף רגשות סוערים שיכולים להגיע לגבהים אדירים ולפעמים לדיכאון שחור משחור.  הילה הגיעה אלי בביטחון מעט מעושה, היא רצתה שאני אפתה אותה למרות שטיב היחסים בינינו היה ברור לה מההתחלה. 

  הכרנו בעקבות המלצה של חברה טובה שלה, לקוחה שלי בעבר.  לצורך של הילה היו הרבה סיבות אם כי הסיבה הראשונה שהתעקשה להסביר לי הייתה, שלבעלה יצר מיני לא גבוה במיוחד.  מבחינתו, אם יתנו אהבים פעם בשבועיים או בחודש, ואם מעשה האהבה ייקח עשר דקות, הוא יהיה מסופק.  אלא שלהילה זה לא מספיק, היא רוצה הרבה יותר מזה, היא רוצה את הירח נשקף גדול ובהיר מהחלון בדיוק בזמן בו היא מתנה אהבים.  הילה רצתה התעלסות של שעות, רגעים עדינים ורגעים מלאי תשוקה ועוצמות וכוח שמרתק אותה למיטה.  הילה רצתה להתעלס בעוצמות של איתני הטבע שמגיעות למיטה או למכונית או לכל מקום אותו דמיינה בעולמה הקסום והפרוע, עולם של חלומות ותקווה.   הילה מרתקת אותי ואני בטוח שיש עוד הרבה סיבות להחלטה שלה להתקשר אלי מעבר למה שסיפרה לי אבל זה לא חשוב כרגע.  המפגש עם הילה עוד מעט ואני צריך להתכונן. 

  אבל לפני שאני ממשיך ומספר על תכנון המפגש הצפוי עם הילה, כפי שאני מתכנן ומתכונן לכל אחד מהמפגשים שלי, רציתי כאן, לעצור רגע ולחשוב.  רציתי להבין מדוע כל כך חשוב לי לנסות ולתאר את השתלשלות האירועים או במילים קצת פחות מרוממות, מדוע החלטתי כך, באמצע החיים לכתוב יומן ועוד אחד כזה שפתוח לקוראים אחרים.  אין אני זקוק לחשיפה מבחינה עסקית שכן כל הזמן שאני מעוניין ורוצה להשקיע בעבודתי בא לידי ביטויי ביומן הפגישות שלי.  היומן מלא אך לא יותר מדי, ראשית אני כבר לא בן שמונה עשרי. למרות שבמילא, למרבה ההפתעה, החלק המיני בעיסוק שלי הוא לאו דווקא החלק החשוב ביותר.  החלק הקשה בעיסוק שלי והסיבה שאני מקפיד שלא לקבל יותר מדי לקוחות הוא הצורך החשוב לנסות ולהיות אמיתי ככל האפשר.  חשוב להרגיש ולתת לרגש להשתקף בכל פגישה.  למצוא חלק ולו קטן בי, שמגיב רגשית לכל לקוחה ולזרום איתו בצורה ההרמונית ביותר האפשרית שכן נשים, בדרך כלל, מגיבות לרגש אמיתי ורובן המכריע יודע לזהות זיוף ממרחקים. 

  אני אוסף את מחשבותיי וממשיך להתארגן לקראת המפגש עם הילה.  המפגש הפעם יהיה בצימר מיוחד במינו.  מצאתי צימר קטן, בית קטן מוגן כולו במושב ליד כפר ויתקין.  ליד החדר ג'קוזי גדול וסביב גדר ירוקה פורחת וריחנית כאילו והיינו בגן עדן לפני שחווה טעמה מהתפוח, פשוט נפלא.  בחדר מיטה מרווחת וגדולה, גווני פסטל חם ומעט קישוטים בטעם משובח.  המזגן נהם לו בשקט בפינה העליונה, מוריד את הטמפרטורות כך שיתאימו לאווירה.  ווילונות מרככים את האור הנשקף מהחלונות וללא עץ בפנים, הילה לא סובלת את מראה בקתות העץ שמשום מה מקובל בתעשיית הצימרים לשעה שפורחת במחוזותינו.  גם אני מרגיש שבקתת עץ סקנדינבית לא בדיוק תואמת את הקיץ הישראלי אם כי בחורף זה סיפור אחר.  הבאתי גם פוסטר ממוסגר של תמונת יוצר מהאהובים על הילה במקום התמונה ששם הייתה, כמה נרות ובקבוק יין שנושם לו בניחותא לפני שימלא את ייעודו וירגיע מבוכה רגעית.  הבטתי סביב ואהבתי את האווירה, אני מוכן בדיוק בזמן.   

  יצאתי למכונית ונסעתי למקום המפגש.  הילה רצתה שאביא אותה למקום המפגש כמו חתן שנושא כלה טרייה מעבר למפתן הדלת ביום חגם.  לא הייתי צריך לחכות הרבה זמן והילה הגיעה.  מאופקת היא נשקה לי בלחי והתיישבה במכונית, חושפת ירך שזופה ויפה.  סגרתי את הדלת שלה ונכנסתי למכונית, מביט בה במהירות לראות מה מצב הרוח שלה.  הילה נראתה לי רגועה ומחויכת, מרוגשת מעט בצפייה.   בנסיעה שוחחנו על האזור והמקום החדש, הצמחייה סביב מעולפת בחום צהרי אוגוסט ורק קרירות המזגן במכונית נותנת אשליה של טבע בשליטה. 

  מיד משהגענו לחדר הילה כרכה את עצמה סביבי לחיבוק ארוך וחם.  היא עמדה בלי נוע, מתחברת אלי לאורך כל הגוף מכף רגל ועד ראש מתרפק על החזה.  תוך שניות חום הגוף שלה הגיע אלי מבעד לבגדים, היא עמדה והתמסרה לחיבוק ולכפות ידי החמות המלטפות את גבה, מצמידות את אגנה אליי, נושמת נשימות ארוכות כאילו הגיעה למקום מבטחים לאחר מסע ארוך ומנוכר.  כעבור כמה רגעים היא התנתקה והביטה סביב, ניצלתי את ההזדמנות למזוג יין לכוסות והצעתי לה אחת.  היא שאפה לקרבה את הארומה, לגמה לגימה קטנה, הניחה את היין על השולחן הקטן ובאה אלי.  שוב חיבקתי אותה, נושם את ריחה המתוק ולאט החלתי להפשיט אותה.  אני אוהב לחפון את שדיה המלאים בכפות ידי, מרגיש את משקלם ואת הלמות ליבה.  בחוסר סבלנות הילה ירדה על ברכיה ופתחה את מכנסיי.  לא לבשתי דבר מתחת למכנסיים והילה חשפה אותי וטמנה את פניה בחלציי, נושמת עמוקות, מנשקת ולוקחת אותי בפיה.  היא אהבה למצוץ אותי אם כי לא הייתה מנוסה במיוחד וחייכה אותי בלהיטות בה ניסתה ושוב ניסתה.  הנחתי יד על ראשה והאטתי את התנועות שלה כך שנרגיש את המגע ולא ניסחף למהירות של תנועה ללא תחושה.  הרמתי אותה וסיימתי להסיר את בגדיה, מנשק כל פיסת עור קטיפה שנחשף על איבר בגופה. 

  כפי שכתבתי הילה אינה צעירה בת שמונה עשרי, ואחרי שלוש לידות, יש לה גוף של אישה אמיתית, גוף נפלא לטעמי אם כי היא לא מרוצה.  היא אוהבת לחפון את שדיה ולומר לי 'כאן הייתי רוצה אותם..'  אבל האמת היא שהילה יפה עד מאוד בעיניי, השדיים שדיים של אישה שהניקה, פטמות סמוקות וקטנות, רגישות ומזדקרות בשנייה, הבטן שלה עגלגלה ורכה כמו משי, והישבן מלא ומרגש אותי למראה, במיוחד כשהיא נעה בחדר מנקודה לנקודה.  

  גם הפעם הזו הייתה קסומה, הילה כל כך מוכנה להתעלסות שהיא מרגישה עינויי מכל דקה של משחק מקדים.  בדרך כלל אני חודר אליה מיד, לפעמים רק מכופף אותה כך שהיא נשענת על המיטה וננעץ בה מאחור, ממלא אותה ועוצר לשנייה.  הרגשה משכרת של המלאות שלה והחום שפתאום אופף אותי כולי.   הפעם ליטפתי אותה בכל גופה, מידי פעם טובל בה אצבע, אוף כמה היא רטובה.  מלטף ומנשק את צווארה הרגיש עד שהיא כורכת עצמה סביבי ולוחצת אלי אגן כך שאני מחליק לתוכה. 

  שלוש שעות של התעלסות ושיחה, הפעם דיברנו על תערוכת האומנות שהיא אוצרת בגלריה חדשה.  לגמנו שוב מעט יין והתעלסנו שוב ושוב.  הילה יכולה לגמור בקלות ואם אני ממשיך, האורגזמה הבאה שלה יותר חזקה וכך גם הבאה עד שהיא מגיעה להרגשה של שלמות מופלאה והיא מפסיקה לזוז ורק שוכבת מוקפת הילה של ריגוש ותשוקה אדירה שגואה בתוכה.  ואז היא רוצה שנייה ללא מגע, עיניה פקוחות, לא זזות והיא נמצאת בעולם משל עצמה.  

  הילה שוכבת על גבה מרוקנת והבעה של סיפוק עמוק בפניה, היא חולמת או חושבת על משהו או אולי על שום דבר.  ואני מרגיש סיפוק מוזר, עוד לא גמרתי, כמתרגל טאנטרה אני יכול להשהות את האביונה שלי כרצוני ואני מעדיף לגמור רק לקראת סוף המפגש אם בכלל.  אני מביט בהילה השקועה ברגע של שלווה ומרגיש סיפוק אדיר.  אני מרגיש תודה על ההנאה שהסבה, על העונג שהיא מעניקה לי ואני חושב עד כמה התמזל לי מזלי שהכרתי אותה.  רגע של קסם שאני חולק איתה. 

  הבטתי בהילה וחשבתי על הכתיבה כאן.  שאלתי את עצמי למה אני כותב יומן ברשת, או אפילו למה אני כותב בכלל, שהרי לכל דבר יש סיבה ולהחלטות שלנו יש גם בדרך כלל יותר מסיבה אחת.  אולי אני שואף לסדר רגעים כאלו כמו זה עם הילה, אירועים הפזורים בחיי כקטעים ללא קשרים מובנים למכלול שידגים לי כיוון או כלל חשוב וגורף.  אולי אני רוצה לבדוק היכן היו נקודות ההשפעה העיקריות, לראות ממה הושפעו ההחלטות שעיצבו את חיי, ואולי לקבל רמז לדרך בה אני יכול להתחבר טוב יותר למי שאני באמת, בערב בו יורדות כל המסכות וכל המילים הנאמרות הן אמת במאה אחוז ולא חלקיק פחות. אני רוצה לעשות סדר בנשים איתן אני בקשר, לנסות ולהבין מה מושך אותי אליהן ומדוע אני מוכן להשקיע כל כך הרבה ביחסים שלכאורה נראים פשוטים וישירים אך למעשה הם מורכבים במיוחד.  אולי הסיבה העיקרית לכתיבה שלי היא הרצון באישור, בקבלה.  הצורך שלי להיות מובן או מקובל.  כמובן שזה לא צורך דוחק במיוחד, מפני שאילו היה כך הייתי כנראה בוחר עיסוק אחר, אבל לך תבין ליבו של גבר באמצע חייו. 

   

  הנץ דואה © כל הזכויות שמורות.

  דרג את התוכן:

   תגובות (21)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     17/11/09 12:03:

   צטט: leemee 2009-11-16 08:33:07

   ה' חנן אותך במתנת הנתינה, בהבנת האישה, ואתה משתמש במתנה וממש את ייעודך.

   הדבר הכי חשוב שקורה זה שאתה שלם עם עצמך.

   מה שתפס אותי הכי הייתה הרפלקציה בסוף, וזה המקום בו אתה פוגש את עצמך ושואל את השאלות שיביאו אותך לשלב הבא.

   דע שההתנהגות המינית של האדם מעידה המון על אופיו, במיוחד על כל הדברים הלא שגרתיים כי הם מקבלים את הביטוי הכי גדול שלהם במיניות.

   כתבת על הצורך בלהיות נאהב, בלהיות שייך, וזה הכל נכון.

   אבל מה גורם לך לחשוב שאתה יכול לספק את הצורך הכי ראשוני הזה של אהבה  דרך תשלום?

   נראה לי שזה קונפליקט גדול.

    

   אכן, זה קונפליקט אמיתי.  חשוב להדגיש שאני מכוון פחות לצורך של אהבה ויותר לצורך של אינטימיות ואת זה האחרון, אני חושב שאפשר לספק גם בתמורה לתשלום.  התשלום עצמו הוא כזה שלא מעמיד את האישה בקשיים כלכליים (כמעט קומוניסטי - מכל אחד לפי יכולתו, לכל אחד על פי צרכיו).  לעומת זאת, התשלום יוצר מסגרת שמגבילה את התפתחות היחסים. כאילו והמפגש הינו טיפול רפואי ראשוני או חיבור לשעת חירום יותר מאשר פתרון ארוף טווח.  פתרון ארוך טווח יהיו מפגשים כאלו רק לנשים שמעוניינות בארעיות ובחוסר המחוייבות הנובעים מאופי הקשר.

    

     16/11/09 08:33:

   ה' חנן אותך במתנת הנתינה, בהבנת האישה, ואתה משתמש במתנה וממש את ייעודך.

   הדבר הכי חשוב שקורה זה שאתה שלם עם עצמך.

   מה שתפס אותי הכי הייתה הרפלקציה בסוף, וזה המקום בו אתה פוגש את עצמך ושואל את השאלות שיביאו אותך לשלב הבא.

   דע שההתנהגות המינית של האדם מעידה המון על אופיו, במיוחד על כל הדברים הלא שגרתיים כי הם מקבלים את הביטוי הכי גדול שלהם במיניות.

   כתבת על הצורך בלהיות נאהב, בלהיות שייך, וזה הכל נכון.

   אבל מה גורם לך לחשוב שאתה יכול לספק את הצורך הכי ראשוני הזה של אהבה  דרך תשלום?

   נראה לי שזה קונפליקט גדול.

     10/10/09 17:36:

   צטט: *tsunami 2009-10-09 23:48:32


   אצלך כל מפגש אירוטי הופך לאהבה גדולה לשעה קלה :)

   נפלא בעיניי

    

   כן.  אני חושב שזה הדבר הכי עוצמתי, אהבה לשעה קלה ואינטימיות.  הרבה יותר חשוב, אפילו מהאקט עצמו..

     9/10/09 23:48:


   אצלך כל מפגש אירוטי הופך לאהבה גדולה לשעה קלה :)

   נפלא בעיניי

     24/9/09 14:14:

   צטט: מכאניקה הידראולית 2009-09-24 12:44:10


   התרגשתי מהכתיבה שלך.

   אילו היה לי כוכב לתת...

    

   תודה לך מכאניקה, תגובה כשלך היא הגמול החביב עלי..

   אגב, שאלווה לך כוכב או שניים? 


   התרגשתי מהכתיבה שלך.

   אילו היה לי כוכב לתת...

     21/9/09 16:17:

   צטט: loco women 2009-09-21 10:42:24

   צטט: הנץ דואה 2009-09-20 21:55:17

   צטט: loco women 2009-09-20 20:24:38

   *לעלות

    

    


   אולי היא חיכתה שהרעידות הקטנות בגוף ישקטו, התמכרה לאדוות התשוקה הנמוגה.. אולי היא חשבה על התערוכה שהיא אוצרת ואולי היא חשבה על שנינו, ארעיות או נצח נצחים.  מי ידע לב אישה.

    

   מתי הפוסט הבא שלך

    

   ?

    

    

    


   הרגע גמרתי אותו, קצת עריכה, פלגים פלטינות והוא יוצא לאוויר העולם..
     21/9/09 10:42:

   צטט: הנץ דואה 2009-09-20 21:55:17

   צטט: loco women 2009-09-20 20:24:38

   *לעלות

    

    


   אולי היא חיכתה שהרעידות הקטנות בגוף ישקטו, התמכרה לאדוות התשוקה הנמוגה.. אולי היא חשבה על התערוכה שהיא אוצרת ואולי היא חשבה על שנינו, ארעיות או נצח נצחים.  מי ידע לב אישה.

    

   מתי הפוסט הבא שלך

    

   ?

    

     20/9/09 21:55:

   צטט: loco women 2009-09-20 20:24:38

   *לעלות

    

    


   אולי היא חיכתה שהרעידות הקטנות בגוף ישקטו, התמכרה לאדוות התשוקה הנמוגה.. אולי היא חשבה על התערוכה שהיא אוצרת ואולי היא חשבה על שנינו, ארעיות או נצח נצחים.  מי ידע לב אישה.

    

     20/9/09 20:24:
   *לעלות
     20/9/09 20:21:

   צטט: הנץ דואה 2009-09-20 17:27:07

   צטט: loco women 2009-09-20 13:49:35

   התחושה הראשונה שעלתה לי מצמד המילים 'מאהב בתשלום'

   היתה עסקית משהו, וגרוע מזה, מסחרית, גשמית במהותה,

   מה עניין שמיטה להר סיני, הרי רגש אינו נמדד בכסף, ובטח לא אישה,

   אך למרבה הפלא והערכה,

   כשקוראים אותך אי-אפשר שלא להאמין לך שאתה משקיע את כל כולך בנשים שלך,

   אתה לומד להקשיב להן, אתה לומד אותן, עבורך כל אישה היא עולם ומלואו,

   והרגש של כל אחת מהן הופך לעיסוק העיקרי שלך, שזה לא עניין של מה בכך,

   ואם אנסה לתרגם את הכשרון שלך לכסף, הוא בטח יהיה שווה להון עתק.

   כתבת שאתה רוצה לנסות ולהבין מה מושך אותך אליהן,

   אינני רוצה לחטוא בניחושים, זו שאלה נורא מורכבת,

   במיוחד לי כאישה להעמיק ולהסתכל על הדברים במבט גברי,

   אני יכולה לנסות ולהבין מה מושך אותן אלייך וזה החיבור החזק בינכם,

   הנתינה הבלתי מתפשרת הזו,

   הן דרכיך לומדות אהבה, ואתה דרכיהן לומד את עצמך,

    וכאשר אדם יודע מי הוא באמת, אין כבר צורך באישורים או בקבלות.

    

    

   ( אאא.. אתה מקבל גם צ'קים?,?

    

   תודה על על התגובה, ריגשת אותי באבחנה שלך, בנקודת הבמבט המיוחדת וברגישות לדברים שחשובים לי עד בלי די.  מעטים האנשים שרואים מעבר למובן מאליו, לא רבים יכולים להתעלות מעבר לנוסחאות קיימות ולתבניות בהן הם מורגלים.  אהבתי את התגובה שלך כי מעבר לפילוסופיית החיים שהגעתי אליה בשנים האחרונות, ואשר כתבת עליה כפי שגם אני מרגיש, חלקה האחרון של התגובה שלך נותן לי חומר למחשבה לכיוון שטרם ראיתי.

    

   (אהובתי משכבר הימים הייתה כותבת לי אאא.. וכוונתה הייתה אני אוהבת אותך) 

    ולגבי הצ'קים.. קריצה  זה חייך אותי.

    

    

   אין בעד מה, אני אוהבת לקרוא פוסטים מוצלחים ..

   ותגובות נעימות..

    

   עכשיו יש לי שאלה,

   על מה לדעתך חשבה הילה באותו הרגע של אחרי האורגזמה? כשהיתה בעולם משל עצמה..

    

   ..ובקשר לצ'קים.. אותי ממש לא חייכת,

   אני חושבת שאני צריכה להפסיק לקרוא אותך..

   מסוכן להתאהב בך... 

   שלא נדע..

   זה עלולי לי ביוקר!  !

    

   (אלאא -אני  לא  אוהבת  אותך

     20/9/09 17:27:

   צטט: loco women 2009-09-20 13:49:35

   התחושה הראשונה שעלתה לי מצמד המילים 'מאהב בתשלום'

   היתה עסקית משהו, וגרוע מזה, מסחרית, גשמית במהותה,

   מה עניין שמיטה להר סיני, הרי רגש אינו נמדד בכסף, ובטח לא אישה,

   אך למרבה הפלא והערכה,

   כשקוראים אותך אי-אפשר שלא להאמין לך שאתה משקיע את כל כולך בנשים שלך,

   אתה לומד להקשיב להן, אתה לומד אותן, עבורך כל אישה היא עולם ומלואו,

   והרגש של כל אחת מהן הופך לעיסוק העיקרי שלך, שזה לא עניין של מה בכך,

   ואם אנסה לתרגם את הכשרון שלך לכסף, הוא בטח יהיה שווה להון עתק.

   כתבת שאתה רוצה לנסות ולהבין מה מושך אותך אליהן,

   אינני רוצה לחטוא בניחושים, זו שאלה נורא מורכבת,

   במיוחד לי כאישה להעמיק ולהסתכל על הדברים במבט גברי,

   אני יכולה לנסות ולהבין מה מושך אותן אלייך וזה החיבור החזק בינכם,

   הנתינה הבלתי מתפשרת הזו,

   הן דרכיך לומדות אהבה, ואתה דרכיהן לומד את עצמך,

    וכאשר אדם יודע מי הוא באמת, אין כבר צורך באישורים או בקבלות.

    

    

   ( אאא.. אתה מקבל גם צ'קים?,?

    

   תודה על על התגובה, ריגשת אותי באבחנה שלך, בנקודת הבמבט המיוחדת וברגישות לדברים שחשובים לי עד בלי די.  מעטים האנשים שרואים מעבר למובן מאליו, לא רבים יכולים להתעלות מעבר לנוסחאות קיימות ולתבניות בהן הם מורגלים.  אהבתי את התגובה שלך כי מעבר לפילוסופיית החיים שהגעתי אליה בשנים האחרונות, ואשר כתבת עליה כפי שגם אני מרגיש, חלקה האחרון של התגובה שלך נותן לי חומר למחשבה לכיוון שטרם ראיתי.

    

   (אהובתי משכבר הימים הייתה כותבת לי אאא.. וכוונתה הייתה אני אוהבת אותך) 

    ולגבי הצ'קים.. קריצה  זה חייך אותי.

     20/9/09 13:49:

   התחושה הראשונה שעלתה לי מצמד המילים 'מאהב בתשלום'

   היתה עסקית משהו, וגרוע מזה, מסחרית, גשמית במהותה,

   מה עניין שמיטה להר סיני, הרי רגש אינו נמדד בכסף, ובטח לא אישה,

   אך למרבה הפלא והערכה,

   כשקוראים אותך אי-אפשר שלא להאמין לך שאתה משקיע את כל כולך בנשים שלך,

   אתה לומד להקשיב להן, אתה לומד אותן, עבורך כל אישה היא עולם ומלואו,

   והרגש של כל אחת מהן הופך לעיסוק העיקרי שלך, שזה לא עניין של מה בכך,

   ואם אנסה לתרגם את הכשרון שלך לכסף, הוא בטח יהיה שווה להון עתק.

   כתבת שאתה רוצה לנסות ולהבין מה מושך אותך אליהן,

   אינני רוצה לחטוא בניחושים, זו שאלה נורא מורכבת,

   במיוחד לי כאישה להעמיק ולהסתכל על הדברים במבט גברי,

   אני יכולה לנסות ולהבין מה מושך אותן אלייך וזה החיבור החזק בינכם,

   הנתינה הבלתי מתפשרת הזו,

   הן דרכיך לומדות אהבה, ואתה דרכיהן לומד את עצמך,

    וכאשר אדם יודע מי הוא באמת, אין כבר צורך באישורים או בקבלות.

    

    

   ( אאא.. אתה מקבל גם צ'קים?,?

     16/9/09 21:21:

   צטט: מאמי זאת אני 2009-09-16 21:12:49


   פששששש סוף סוף אחד שמודה בעובדות פשוטות

   בלי לעשות פוטזות והצגות

   ברוך הבא לעולם האמיתי

   לעולם בו אתה לא חי בפנטזיה מתמשכת

   אלא עושה מה שרוצה אחרי הלב

   טוב או רע?

    

    

   זו רק חשיבה שלך

    

   כל עוד לא פוגעים באדם אחר

   ץעשה רק מה שטוב לך

   תחייה את החיים שלך

    

   נדמה שאתה יודע לעשות זאת טוב

    

   אהבתי

    

   אוהבת אנשי אמת

   וכאלה שלא שופטים וחופרים...

    

   תודה לך מאמי.  אם כי גם בעולם האמיתי בו אנחנו מתייחסים לעובדות כפי שהן וקוראים לילד בשמו, עדין קיים רצון להבין מניעים ונסיבות וגעגועים למי ששוכב תחת תשע אמות...

    

     16/9/09 21:12:


   פששששש סוף סוף אחד שמודה בעובדות פשוטות

   בלי לעשות פוטזות והצגות

   ברוך הבא לעולם האמיתי

   לעולם בו אתה לא חי בפנטזיה מתמשכת

   אלא עושה מה שרוצה אחרי הלב

   טוב או רע?

    

    

   זו רק חשיבה שלך

    

   כל עוד לא פוגעים באדם אחר

   ץעשה רק מה שטוב לך

   תחייה את החיים שלך

    

   נדמה שאתה יודע לעשות זאת טוב

    

   אהבתי

    

   אוהבת אנשי אמת

   וכאלה שלא שופטים וחופרים...

     15/9/09 08:35:

   צטט: הנץ דואה 2009-09-13 18:15:41

   צטט: לולה lola 2009-09-12 02:48:03

   אפשר לדעת מה התעריף לשעה?

   כי נראה לי שאתה מאהב מושלם !!!

    *

   כתיבה נהדרת. למרות האורך ... קראתי בשקיקה

    

   עוד אכתוב על התעריף.  ולגבי המאהב המושלם, לפי הבלוג שלך נראה שיש לך כבר אחד מושלם למדי, רק אולי לא מספיק מאולף...

    

   אם היה מאולף הוא לא היה נשאר המאהב שלי... המיוחד בו שהוא יודע לאלף ולעלף אותי...

    

     13/9/09 18:17:

   צטט: החתיכה החסרה 2009-09-12 13:40:59

   הפעם הראשונה היא חינם?

    

    


   בוודאי, רק שבפעם הראשונה מתקיים מפגש הכרות לשיחה בלבד..

    

     13/9/09 18:15:

   צטט: לולה lola 2009-09-12 02:48:03

   אפשר לדעת מה התעריף לשעה?

   כי נראה לי שאתה מאהב מושלם !!!

    *

   כתיבה נהדרת. למרות האורך ... קראתי בשקיקה

    

   עוד אכתוב על התעריף.  ולגבי המאהב המושלם, לפי הבלוג שלך נראה שיש לך כבר אחד מושלם למדי, רק אולי לא מספיק מאולף...

    

     13/9/09 17:13:

   אפשר פרטים על הצימר?

   איפה בדיוק?

   מחיר?

   טלפון....

     12/9/09 13:40:
   הפעם הראשונה היא חינם?
     12/9/09 02:48:

   אפשר לדעת מה התעריף לשעה?

   כי נראה לי שאתה מאהב מושלם !!!

    *

   כתיבה נהדרת. למרות האורך ... קראתי בשקיקה

   ארכיון

   פרופיל

   הנץ דואה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין