כותרות TheMarker >
  ';

  Love is in the air

  "כל דבר הוא אחד מתוך מיליון נתיבים. לפיכך, לוחם אור חייב לזכור תמיד שנתיב הוא רק נתיב!

  אם הוא חש שאין עליו ללכת בו אסור לו להשאר בו בשום פנים ואופן. החלטתו להשאר בנתיב הזה או לעזבו חייבת להיות משוחררת מפחד או משאיפה.

  על לוחם האור לבחון כל נתיב מקרוב ובצורה שקולה. וישנה שאלה שהוא חייב לשאול: האם לנתיב הזה יש לב?

  כל הנתיבים זהים...הם מובילים לשום מקום!
  אולם נתיב עם לב הוא קל. הוא לא גורם ללוחם להתיגע כדי לחבבו. להיפך, הוא גורם למסע מלא חדווה. כל עוד האדם הולך בו...הוא אחד עימו!"

  קרלוס קסטנדה - משנתו של דון חואן

  ארכיון

  העולם המופלא - פרק ג' - היבטים יישומיים וייעודיים

  40 תגובות   יום שבת, 26/9/09, 20:12

         
  עולמם של הקלפים האינדיאנים

   

   

   

  פרק ג' –  היבטים יישומיים וייעודיים  

   

  ''

   

  שלום חברים יקרים,  

  פרק ג' של "העולם המופלא" מוכן. 

   

  ואני שואלת את עצמי האם עתה זה הזמן המתאים לשלוח לכם את החומרים האלה? דווקא עכשיו? "דקה" לפני יום כיפור....כשכולם עוסקים בכתיבה על סליחות, מחילות, חשבונות נפש, סיכומים, חתימות, התחלות. אולי כדאי לחכות עם זה ל"אחרי החגים"? 

   

   

   שוקלת... ומגיעה למסקנה שאין זמן מתאים והולם יותר לכתוב את הפוסט הזה מאשר הזמן הנוכחי! 

  הזמן בו מנשבות רוחות של חג ומועד.... זמן בו יש באוויר ניחוחות של אנרגיה אלוהית חגיגית. עת בה קיימת אוירה  של הוד, ניקיון, סליחה, סיומים והתחלות חדשות.  

   

  זמן מיוחד... של פתיחת שערי שמיים ושל תקשורת טהורה ופתוחה עם עולמות עליונים. זמן נפלא...ממש הזדמנות פז. 

   

   

   דווקא עכשיו כשכולנו עושים סיכומים...מצהירים על כוונות..מגדירים התחלות והבטחות חדשות -  זה הזמן המדויק לנסח את העבודה עם הקלפים במונחים יישומיים כלומר, באופן יעודי.. ובמקרה הפרטי שלנו ניתן לומר שגם באופן יהודי.        

   

   אי לכך ובהתאם לזאת...

   

   הרי לכם היום "העולם המופלא – פרק ג' בניסוח יעודי ובהקשר יהודי. 

   

   

    

    ****************************

   

    

  בפרק א' של הסדרה חלקתי אתכם את סיפורי האישי ואת התחברותי לדרך האינדיאנית.   http://cafe.themarker.com/view.php?t=1180028  

   

  בפרק ב', ערכנו הכרות קצרה עם עולמם של האינדיאנים ועם מקור הידע עליו מבוססים הקלפים. http://cafe.themarker.com/view.php?t=1219754

   

  בפרק ג', הנוכחי, אציג בפניכם את ערכת הקלפים ואת שימושיה היישומיים והייעודיים השונים.

   

  בפרק ד', הפוסט הבא בסדרה, אכתוב בפירוט על פריסת חיות הטוטם (הפריסה המשמעותית ביותר בעבודה עם הקלפים).

   

  מזכירה לכם לקרוא את הפוסט תוך שמיעת המוזיקה המצורפת שכן, היא מהווה חלק בלתי נפרד ובעל משמעות מהתוכן הכתוב. ...ויסלחו לי האינדיאנים כי היום, הרגשתי צורך לצרף דווקא שיר, כשלכאורה לא ממש קשור לתוכן הפוסט... אבל כאמור זה רק לכאורה.

   

   

  מדובר בשיר    " I just called to say I love you "שבא להזכיר לכולנו...שבין כל הסליחות, המחילות, החשבונות, התהליכים, העיבודים והסיכומים ...יש מהות שבל לנו לשכוח ולו לרגע אחד את קיומה. המילה הזו...אתם יודעים...המהות האחת העליונה והחשובה כל כך שנמצאת בכל מקום ובבסיסם של כל הדברים - מתחת, מעל, בתוך, מסביב...ולפני הכול... וקוראים לה אהבה!!!  וזו המהות הבלעדית והדינאמיקה המרכזית שצריכה לשרות ולהתחולל בין כולנו בימים אלה ובכלל...

   

  ועכשיו...ומתוך המקום הזה של אהבה ממשיכים בלמידה...

   

   

  ****************************

   

   

  ערכת הקלפים – נעים להכיר!    

   

  ''

    

   

   

  ****************************

   

   ומי בקלפים?

   

  ערכת הקלפים כוללת  52 קלפים של חיות*.

   

   

   

   

  בכל קלף מופיעה חיה המסמלת אוסף של איכויות, היבטים ומאפיינים של אנרגיה מסוימת. היבטי ומאפייני החיות מבוססים על התנהגותן בטבע כמו גם על אגדות ואמונות שמקורן בתרבות האינדיאנית. כל חיה מייצגת מתת של ריפוי ושיעור המבוסס על רעיון או מושג מרכזי אחד (כדי לשמור על פשטות מלמדת כל חיה שיעור מרכזי אחד בלבד. במציאות, כל חיה בטבע יכולה ללמד מאות שיעורים). 

   

   

   הערכה כוללת חיות כמו: עיט, נץ, אייל, סנאי, אנטילופה, גירית, צבי, פרפר, אופוסום, יגואר, עכביש, פומה, ליוויתן, דוב, נחש, לטאה, לוטרה, צב, מוס, כלב, זאב, עורב אפור ושחור, בופאלו, דולפין ועוד ....(פירוט הכולל הסבר מסודר ומעמיק על הקלפים ניתן למצוא בספרם של ג'ימי סאמס ודייויד קרסון "קלפי סגולה" המצורף לערכת הקלפים). 

   

   

   * בנוסף ל – 52 קלפי החיות יש בחפיסה עוד 9 קלפים ריקים שלתוכם כל אחד יכול להוסיף חיות אשר אליהן הוא חש קירבה (והן  לא מופיעות בחפיסה). לקלפים הריקים יש שימושים נוספים שלא ידונו בפוסט זה.     

   

   ****************************

   

  מדוע נקראים הקלפים "medicine cards" (קלפי סגולה)? 

   

   

  ''

   

   

   

   

   

  מקור שמם של הקלפים הינו בשורש ר.פ.א ובמילה רפואה ("Medicine  ").  

   בגרסה העברית תורגמה המילה "Medicine  " ל"סגולה".  

  ייעודם של הקלפים טמון בשמם...והוא להביא ריפוי!  

   

   

   כדי  להבין את המושג  Medicine  " כפי שמבינים אותו האינדיאנים יש להתבונן בו ולהגדירו בראייה רחבה ושונה מזו אליה הורגלנו אנו.  לפי הפילוסופיה האינדיאנית, מתכוונת המילה "סגולה" לכל מה שנמצא בפוטנציאל לשפר את הקשר שבין האדם לבין ה"מסתוריות הגדולה" וכל היצורים החיים (ה"מסתוריות הגדולה" לפי האינדיאנים הינו הכוח העליון המכיל בתוכו גם את ה"רוח הגדולה" שהיא הכוח היוצר ביקום). 

   

   

   כוונה זו של סגולות המרפא שבקלפים כוללת את הריפוי של כל הגופים שלנו - הפיזי, המנטאלי והרוחני ומגלמת בתוכה גם את כל מה שמביא איתו עוצמה אישית, כוח והבנה מתוך מטרה ליצור התפתחות, צמיחה וחיוניות. 

   

   

  מדובר כאן בתפישת עולם של דרך חיים, חובקת כל, שמשמעותה היא צעידה על פני האדמה בהרמוניה מושלמת עם היקום כולו. 

   

   בעלי החיים שבטבע מפגינים ומגלמים דפוסי התנהגות אשר מייצגים מסרי ריפוי לכל מי שפתוח ומוכן להתבונן בשיעורים שהם מביאים לחיינו וללמוד מהם.

   

   

   

   

   

  עוצמת הלימוד והריפוי נמצאת בחכמה ובהבנה שלכל אחד בעולם יש תפקיד בתוך "המסתוריות הגדולה" כמו גם בעצם העובדה שעלינו לכבד כל יצור חי כמורה שלנו.  

   

  השיעורים הנלמדים הם נצחיים וצפויים להמשך עד עולם. כשתם הלימוד תמים גם החיים!!!  

   

   

   

   ****************************

   

  היבטים יישומיים בעבודה עם הקלפים   

   

   בפוסט הקודם (פרק ב') נדון הקשר הבלתי אמצעי שהתקיים, בתקופות קדומות, בין האדם ובין עולם הטבע. סופר בו על מיתוסים המתארים תקופות ומקומות שבהם לא היו גבולות בין בני האדם ובעלי החיים. בני האדם חיו בשלום עם החיות, תקשרו איתן ולמדו את שפתן.  

   

   

   לפי אמונת האינדיאנים עולם החיות יכול ללמדנו רבות שכן, הוא מצביע על הפוטנציאל הטמון בתוכנו.  

   

   

   ישנן חיות שהן מומחיות בהישרדות ובהסתגלות ואנו יכולים ללמוד מכישוריהן.  חיות אחרות ניחנו בסגולות של התבוננות, תכנון אסטרטגי, בנייה, בחירה, התמדה, חלימה, יושרה, חוש הומור, לידה מחדש, ניהול  ומנהיגות.   

   

   

  חיות נוספות מלמדות אותנו נושאים כמו: הערכה וקבלה עצמית, יצירת איזון בחיינו, על אמנות הסבלנות, על דרך העוצמה שבניהול מושכל של מסע חיינו... ועוד ועוד. 

   

   

   זהו עולם עשיר, מאין כמוהו, וכל חיה מהווה שער לעולם פנומנאלי של רוח האדם. מה שאנו חושבים על החיות משקף את האופן שבו אנו חושבים על עצמנו.  

   

  על הבסיס הזה אנו משתמשים היום בידע, במאפיינים ובסגולות החיות בעבודה עם הקלפים. קלפי החיות מסייעים לנו לערוך מסע אישי להכרת מהותנו הפנימית. הם משקפים לנו את האיכויות והכישורים הגלומים בכל אחד ואחת מאתנו (חלקם מוכרים וידועים לנו וחלקם ברמה של פוטנציאלים אפשריים)  ומדריכים אותנו כיצד להוציאם לאור ולממשם בפועל.

   

     

   

  הקלפים מציגים לנו תמונה ברורה לגבי כל נושא, מאפשרים בניית והבנת החזון, היעוד והפוטנציאל האישי שלנו ומסייעים לנו לראות ולהגדיר את השלבים ואת אבני הדרך במסענו להגשמת מטרות ויעדים אישיים. כמו כן, מביאים הקלפים עבורנו מידע רלבנטי וגבוה אשר מסייע לנו ומספק הבנה בנוגע לכל תחום שבו הדברים אינם זורמים ומתקדמים בהתאם לצפיותינו ושאיפותינו.  מדובר כאן למעשה בדרך של התנסות והקשבה פנימה...המאפשרת לנו להתבונן, לנתח וליצור הבנות אישיות מתוך מקום של חיבוק עצמי וקבלה.  

   

   

   על בסיס כל האמור לעיל, עולה כי מדובר בכלי יישומי לגמרי בו ניתן להיעזר בעבודה עם אנשים. אני אישית עושה בו שימוש בעבודתי כמאמנת (coaching  ) בתחומים שונים. לטעמי ולמיטב ניסיוני, השימוש בקלפים עושה נפלאות בעבודת ההתפתחות והצמיחה של כל אדם אשר פתוח ומוכן להתחבר לידע הגלום בהם ולקשרו למציאות חייו.  

   

  מדובר בכלי עוצמתי מאד שבכוחו לחבר את האדם לעצמו ולדרכו, להחזיר לו את פלאי הילדות  ולעורר בו את האמונה בקסמים, חלומות והזדמנויות.  והרי זו מהות החיים -  לחלום, לזהות הזדמנויות ראויות ולהגשים את החלומות בדרכנו לחיים עשירים ומספקים של  מיצוי הפוטנציאל האישי.  

   

   

   זוהי  גם בדיוק גם מהות עבודתו של המאמן/ת - לסייע לאנשים להעפיל ולהגיע למקומות האלה...לנקודות מיצוי הפוטנציאל האישי ...לנקודות שיא ההצלחה בחייהם!  

   

  אני יכולה להעיד מניסיוני האישי שכאשר אני עושה את החיבור בין כלי זה (עולם החיות) לבין תורת האימון התוצאתי המבוססת על מודלים רציונאליים וניהוליים...קורים קסמים...והכול הופך לאפשרי.  

   

   

                            ****************************

   

                              כיצד נעזרים בקלפים?  - שיטות עבודה

   

                                                     ''

   

   

  בעזרת הקלפים ניתן לבצע פריסות שונות כדי לקבל תשובות לשאלות מגוונות בנושאים שונים.  

   

   

   דוגמא אחת היא  "פריסת הדרך" (path way  ) שמטרתה לתת לאדם מידע כולל על דרכו בחיים.

   

   פריסה זו כוללת 7 קלפים ולכל אחד משמעות לפי סדר שליפתו מהחפיסה: 

   

  1. אפיון עברו של האדם, 

   2. מצבו בהווה,

  3. הפוטנציאל העתידי שלו,

  4. דפוסים או שיעורים השזורים במהלך חייו בזמן הנוכחי, 

   5. שיעורים/אתגרים שהסתיימו והושלמו, 

   6. גורמים הפועלים לטובת השואל/ת (מסייעים ומחזקים), 

   7. גורמים הפועלים נגד השואל/ת (עוצרים, מעכבים, חוסמים).    

   

  דרך פריסה זו יכול האדם לראות ולהבין את דרכו בהווה, את ה"מקומות" בהם היה, ה"מקומות" אליהם הוא הולך ואת האתגרים והמשימות אותם כבר השלים.  

   

   

    פריסות נוספות אפשריות הן:  

  * פריסת גלגל הסגולות,

  * פריסת משכן השמש,  

  * פריסת משכן הירח,  

  * פריסת הפרפר,  

  * פריסת אבא שמיים/ אמא אדמה.

   

    

  לכל פריסה כזו יש מטרה ייעודית (פירוט על הפריסות ניתן למצוא בספר "קלפי סגולה" שהוזכר לעיל).

   

   

  בנוסף לפריסות הללו, אותן אפשר לבצע בנקודות זמן שונות במהלך החיים, ניתן ומומלץ לפרוס בעזרת הקלפים מפת טוטם אישית . זו מפה אותה פותחים רק פעם בחיים ומכאן חשיבותה ומשמעותה.

   

     'טוטם'  - הוא סמל אינדיאני המייצג מהויות מעולם החי. טוטם של חיה מייצג את תכונות והיבטי החיה עצמה, את רוחה ואת עוצמתה.


  לפי האמונה האינדיאנית לכל אדם יש תשע חיות טוטם המלוות אותו מרגע לידתו (בין אם הוא מודע להן ובין אם לאו) והמדריכות אותו במשך כל ימי חייו. חיות אלה מייצגות סגולות ומאפיינים שלו בתחומים ובמצבים שונים בחיים. הן מלמדות אותו על עצמו, על היכולות והעוצמות החבויות בו כמו גם על חסמי הצלחה ועל האתגרים המרכזיים עימם עליו להתמודד במסע חייו.  חיות הטוטם יכולות לחזק, להגן, לרפא, לתת השראה ולסייע לאדם בצמיחתו האישית ובהגשמת ייעודו ומטרותיו.   

   

   

   לפי תפישתי וניסיוני האישי בעבודה עם הקלפים בשילוב של תהליכי אימון תוצאתי, מפת הטוטם האישית  מהווה מעין "צילום רנטגן פנימי" מדויק ביותר של האדם (גם ברמת פוטנציאל). לפיכך, היכרות של כל אחד עם תשע החיות המלוות שלו מסייעת לו להבין טוב יותר את עצמו ולפעול למיקסום כישרונותיו ועוצמותיו כמו גם להיות מודע ולהתמודד עם הדפוסים והנושאים החוסמים אותו בדרכו למימוש עצמי.   

   

   

   על מפת הטוטם אכתוב בהרחבה בפוסט הבא (העולם המופלא – פרק ד').    

   

   

   המשך יבוא.... 

   

   

   

    ©כל הזכויות שמורות לד"ר מיכל אדמתי©

  דרג את התוכן:

  תגובות (40)

  התוכן ננעל וכעת לא ניתן להגיב.

  סדר התגובות :
  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  RSS
    20/7/13 14:13:
  לך*
    20/7/13 10:01:
  אישה מדהימה, חכמה, וטובת לב מרוחב ליבך מחלקת את הידע לכולם באהבה ועל כך לך אני מודה חברה שבת נפלאה, ותודה
    1/10/09 09:16:
  תודה על פוסט מושקע , למדתי והפנמתי.
    1/10/09 08:16:


  מעניין ומרתק,

  ובעיקר אני מודה לך על רוחב הלב הזה

  לחלוק איתנו את הידע...

  גם אם יש כוונות למען עצמך ..

  את ראויה ללמד ולהעביר הלאה את הטוב הזה

  תודה

   

  מועדים לשמחה

    29/9/09 23:27:


  יואוווווווווו תודה רבה...זה באמת מעניין...לא מזמן עליתי הביתה אחרי שיחה למטה עם חברה שסיפרהלי שהייתה אצל קוראת בקלפים ופתאום זה...וואי מתחברת לזה פתאום בטרוף..

  תודה יקירתי...

    29/9/09 16:54:
  מענין ומרתק,
  תרמת לי להבנת הקלפים לא היה לי מושג
  איך אפשר להעזר בהם
  כל שידעתי הוא שהאינדיאנים
  נתנו שמות לילדיהם מעולם החיות
  כדי שיהיו אמיצים כמוהם ובעלי תכונות כאלה
  תודה על פוסט מושקע מיכל
    28/9/09 21:02:

  תודה על ההצצה לעולם הקלפים,

  על ההסבר ועל השיטות,

  ועל הדרכים השונות,

  כעת אני מבין קצת יותר... (-;

   

    28/9/09 15:36:

  מצא חן בעיני, הקשר שלנו לתחונות של חיות.

  מאוד מעניין,

  תודה.

    28/9/09 14:13:


  מיכל יקרה,

  את מציגה אכן  עולם מופלא של השימוש בקלפי הסגולה, ועושה את זה בצורה מעמיקה ומרתקת.

  אני מוכרחה לספר לך שלפני כ-6 שנים הכרתי את הקלפים ועשו לי טוטם. מאז חיי השתנו, התחברתי  אל ההדרכה של החיות,למדתי להכיר את עצמי יותר טוב,עם  המתנות החבויות בחיות הטוטם שלי, כמו גם האתגרים שעלי להתמודד איתם.

  מאז הן חלק מחיי ומנחות אותי.

  תודה שאת מספרת על עולם זה ומאפשרת גם לאחרים לעשות תהליך ריפוי עם עצמם.

  גמר חתימה טובה לך :-)

  סוזן

    27/9/09 20:18:


  מיכל

  נשמע מרתק ונקרא מענין עוד יותר

  מצפה להמשך

  או שפשוט אזמין פריסה אישית?

  וכן דווקא היום זה מתאים יותר מכל

    27/9/09 15:55:


  מעניין ומרתק.

  אוהב את היסודיות שלך,

  כבוד * גמח"ט

    27/9/09 15:38:


  היי מיכל

  אכן חתיכת עבודה כתבת כאן

  איזה פוסט מיוחד

  תודה על ההשקעה וגמר חתימה טובה

  ***

  תמשיכי לטפטף לנו את פניני חכמתך - אולי בסוף עוד נלמד משהו צוחק


  מיכל יקרה *

  בנתיים כוכב ...

  אקרא לאחר כיפור.

  {הספר והקלפים די חדשים אצלי}.

  תודה להשקעתך !

  גמר חתימה טובה !

  שאני פ.

    27/9/09 13:25:
  יפה מאוד
    27/9/09 13:02:

  מיכלי תודה לך הנושא מרתק אותי מאד..

  גמר חתימה טובה לך אהובה..

   

    27/9/09 12:13:

  פוסט נפלא ומרתק...

  ממתין להמשך...

  דרך התבוננות נפלאה...מעין..

  "עולם זה יצרת לשחק בו"

  גמר חתימה טובה 

  מיכל יקרה 

  *

    27/9/09 11:14:
  כל הכבוד על ההשקעה
    27/9/09 10:19:


  כל כך מעניין

  עולם עלום בעיני

  וזו המנטרה

  אכן מנטרה ראויה

   וקוראים לה אהבה!!!  וזו המהות הבלעדית והדינאמיקה המרכזית שצריכה לשרות ולהתחולל בין כולנו בימים אלה ובכלל...

   

  חיבוק חברה

  ברכות

  לאה

   

   

    27/9/09 09:47:


  איזה כייפית את!

  הכתיבה ברורה, המידע המרתק שכבר עושה לי חשק לרוץ ל"עירית" לקנות

  את החבילה, והכי מרשים אותי הצניעות והענוה שאת משדרת.

  אין לי ספק שאני אוספת ארגז כלים שישמש אותי מתי שהוא בעתיד,

  ויאפשר לי לרפא נשמות, זה מסתמן כיעוד שלי..

  תודה על מה ומי שאת, את  ללא ספק, מוסיפה לי כלים להארגז הזה.

  בהוקרה

  תמי

   

    27/9/09 09:19:


  תורה שלמה, מיכל היקרה !!

  עולם ומלואו עולה כאן.

  עולם שבאמת נפלא,

  שיביא לך ולכולנו גם גמר חתימה טובה טבעית חופשית.

  תודה מעומק ליבי.

  *

    27/9/09 07:50:

  מיכל יקירתי היחודית

  קראתי כל מילה בעיון

  אכן מרתקים הקלפים

  בהם את משתמשת

  עושה לי חשק לקבל ממך יעוץ

  ואימון למרות שעברתי הכשרת מאמנים

  במכללת תות אצל אלון גל

  אצלך אני מניחה שזה יהיה מרתק

  אישיותך ניכרת בכל מילה מכתיבתך

  האירי את היקום חביבתי באהבתך ובאורך

  אין לי ספק שנפגש ונהיה חברות גם במציאות

  גמר חתימה טובה יקירתי המדהימה

  עלי והצליחי והביאי עימך את רוחות האור שביקום

  שלך באהבה ןהערכה רבה

  מירי

   

    27/9/09 07:36:

  "זהו עולם עשיר, מאין כמוהו, וכל חיה מהווה

   שער לעולם פנומנאלי של רוח האדם.

   מה שאנו חושבים על החיות משקף

   את האופן שבו אנו חושבים על עצמנו." 

   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     בפירוש  עולם  עשיר! *

  תודה לך מיכל יקרה.

  העשרת אותי.


   
    27/9/09 07:18:

  הי מיכל

  תודה שאת חושפת את

  חברי הקפה לעולם אחר, שונה, מרתק ומעצים

  גם אני משתמשת בקלפים לאיבחון

  בנוסף על אבחון הצבע שאני עושה וזה ממש מרתק

  לראות את ההצלבה של המידע, שהרי, אמת יש רק אחת

  והתשובות הניתנות זהות, הן מהצבע והן מהחיות...

  זכורה לי המפה שעשו לי לפני שנים רבות, הרבה טרם היותי

  "מבינה" בנושאים אלו........................... ואת התדהמה שפשטה על פני

  לשמע הדברים..

  והיום במרחק של שנים, רואה את הדיוק ואת התובנות שקיבלתי.

  ומכירה תודה

  פשוט נפלא

  תבורכי וגמר חתימה טובה

  אתסי

  דרך הצבע

    27/9/09 07:10:


  מיכלי -

  תודה על הפוסט המושקע והמעניין

  גמר חתימה טובה

   

  אשוב

    27/9/09 07:04:

  מיכל היקרה

  מאוד מרתק אותי הנושא ...חייבת להתוודות שלא התעמקתי בפוסט עקב היותי חולה

  אבל לא רציתי לפסוח עליו ...אני עוד אשוב לעיין בו

  מאחלת לך גמר חתימה טובה

  מזי

    27/9/09 07:03:


   

  וואו

  ממש עולם עשיר מאין כמוהו. לצעוד בהרמוניה על פני האדמה.

  לקבל ולחבק

  את מיכלי עושה נפלאות ומעוררת קסמים. תודה רבה

  וממתינה לפוסט ההעיוני הבא

  חתימה טובה ומבורכת 

   

   

    27/9/09 07:01:


  בסוף הפוסטים יהפכו לספר...

  תודה*

  גמר חתימה טובה.

    27/9/09 06:37:

  בהחלט לא לשכוח את  המקום הזה של אהבה ,

   ומפה הכל מתפתח וממשיך,,,,

   תודה שפירטת והעשרת בקשר לסגולות המרפא שבקלפים :
  - הפיזי, המנטאלי והרוחני
  ומה שהם מגלמים בתוכם-
   גם את כל מה שמביא איתו עוצמה אישית, כוח והבנה
   מתוך מטרה ליצור התפתחות, צמיחה וחיוניות. 

    נ פ ל א !!!!

  תודה מיכל

   

  [אשוב]

    27/9/09 06:37:


  מיכל תודה לך ששיתפת אותנו

  בעולם המרתק של הקלפים

  אף פעם לא ממש התעמקתי

  בענין הזה של הקלפים מלא

  דברים למדתי בחיי אבל לעולם

  הקלפים אף פעם לא נכנסתי

  אין לי מושג למה, נראה לי מסובך

  מידי אז עכשיו נתת לי את ההזדמנות

  להציץ לתוך העולם הזה וראיתי

  שהוא מלא בחכמה ויופי אז שוב

  תודה על פוסט מעניין ומושקע ביותר

  שנה נהדרת שתהיה לנו

  וגמר חתימה טובה*

    27/9/09 06:14:


  מרתק ביותר.

  תודה וגמר חתימה טובה*

    27/9/09 06:10:

  חובת הגילוי הנאות: אנחנו חברות, בנפש, מ"הקפה" הזה ממש

   

  השילוב בין הרוחניות שלך

  לביו הראציונאליות, מופלא בעיני.

  הוא מאפשר לי חיבור לעולמות שאני נמצאת איתם באינטראקציה של משיכה דחייה

  שנים רבות. מסוקרנת לגביהם, נמשכת, מפקפקת בשם החשיבה הלוגית, ההגיונית.

  מחכה בכיליון עינים לפוסט הבא.

  ואכן, זמן נכון לפרסם ממש עכשו.

  אהבה..

  I'll call to say I love you

    27/9/09 05:29:


  מדהים..!

  הידע הזה שאפשר לדלות מתוך קלפים אלה.

  נתת הסבר מדוייק, ומעמיק יקירה.

  תודה שהבאת.


  איזה יופי..איזו השקעה וכמה מרתק

  תודה לך ושבוע טוב

    27/9/09 01:14:
  תודה לך מיכל תבורכי על הפוסט המענין.

  מיכלי אהובה

  אותם ההרהורים לגבי הבאת הפוסט היו לי בפרק מהסדרה פגישה 11, שהכנסתיו אמש כדי לעשות טוב לחברים בקפה. היה חשוב לי לתת להם את הפרק ולא לדחות את העלאת הפוסט.

  השיר שהתנגן לאורך חווית הקריאה שלי היה עוצמתי והפוסט שלך האיר את נשמתי, מסתבר שאני עובדת עם הקלפים האלה בתרפיה בשילוב אמנויות בצורה שונה ומגיעה עם המטופלים שלי לתובנות לא פחות מעניינות משלך. תודה על פוסט מושקע, עשיר ומפרה בצורה בלתי רגילה. אשוב

    27/9/09 01:27:

  מיכל,

  את מדהימה!

  שאפו על ההשקעה, על המקצועיות, על החיבור...

  תודה שהבאת

   

  שנה נהדרת

  שנה של אהבה

    27/9/09 01:25:


  מיכל,

  זה מרתק ומסקרן,

  תודה ענקית על הדברים שהבאת.

  (אושב עם התחדשות ה-* )

  גמר חתימה טובה

  ושנה נהדרת

    27/9/09 01:10:


  נהדר

  כמו שאני אוהבת.

  תודה על השקעה

   

  יש לי 5 סוגים שונים , אך לא את אלו

   

  פעם ראשונה הכרתי אותם ביום מיוחד

  בו  הזמנתי את חברתי הרוח הגדולה.

   

  יופי של דרך נוספת לתקשורת עצמית

  ובזהירות רבה גם בין אדם לחברו

   

   :))

    26/9/09 21:49:


  מיכל, זה מרתק!

  אתה מתעורר יום אחד ומגלה עולמות שלמים שלא ידעת על קיומם.

  והכל מתחיל איתנו. העולמות הפנימיים שלנו. אילו נפלאות ניתן לחולל בהם, כמה עושר ועוצמה טמונים בהם. ואת..את חושפת את כל אלה ממקום של ידע רב, חכמה, עושר פנימי, יצירתיות ונתינה עצומה שמחברים בין עולמות שלמדת, חקרת וחיברת. ועל הכל מקרינה תחושה אחת שמנצחת בכל - אהבה.

  תודה שהבאת את כל אלה, בכזאת אהבה.

    26/9/09 20:59:
  ערב טוב מיכל,

  וואווו
  חתיכת עבודה...
  ממשיך להיות מעניין..
  תודה לך

  ובכלל,יפה התפישה, אם כי לא חדשה,
  הרואה את האדם והטבע בהרמוניה.
  חיוך
  שבוע טוב
  וגמר חתימה טובה

  פרופיל

  נתיב האור
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  הפנינים

  love is in thr air