כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  מחקר על מי כסף הקוטלים חיידקים http://www.ripoy.com

  8 תגובות   יום שישי , 2/10/09, 03:23

   

  ''

  טבלת חיידקים שנבדקו במחקר מי כסף http://ripuy.org/?u=1&p=2

   

  מחקר שנערך לפני עשר שנים באוניברסיטה ביוטה ומוכיח את כוחם האנטיביוטי של מי כסף קולואידים בקטילת חיידקים מחוללי מחלות רבות ושונות

  1-     סטפילוקוקוס אוריאוס – מחולל דלקות ריאות, דלקות עיניים, דלקות עור, פרונקל, אימפטיגו (מחלת עור- סעפת) צלוליטיס (דלקת של רקמת התאים) דלקות בפצעים פתוחים לאחר ניתוחים . תסמונת הלם טוקסי, דלקת קרום המח, הרעלת מזון, דלקת עצם מוגלתית, ומצבי תחלואה רבים אחרים רוסן ב- 2.5 PPM ונקטל בריכוז של 5  PPM  של מי כסף עם חלבון, דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 22 לינואר 1999.

  2-     שיגלייה בויידי (שיגלוזיס) – דיזינטריה בצילרית, מאופיין בהתכווצויות וכאבי בטן קשים במיוחד, שילשול דמי, - רוסן ב- 1.25 PPM ונקטל ב – 2.5 PPM של מי כסף עם חלבון .דווח ע"י אוניברסיטת בי486רגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 22 לינואר 1999.

  3-     סלמונלה אריזונה – הרעלת מזון קשה – רוסן ב – 2.5 PPM והושמד ב- 5 PPM של מי כסף עם חלבון. דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 28 לינואר 1999.

  4-     סלמונלה טייפימוריום -  הרעלת מזון, טיפוס המעיים, טיפוס הבטן, מחלה קשה ומידבקת הנגרמת ע"י חיידק במעי הדק – רוסן ונקטל בריכוז -2.5  PPM   של מי כסף עם חלבון , דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999.

  5-     אי קולי : הרעלת מזון, דלקת בדרכי השתן, שלשול של מטיילים, שלשול אצל ילדים, דלקת בדרכי הנשימה, וזיהומי פצעים. רוסן ונקטל בריכוז  2.5 PPM  של מי כסף עם חלבון . דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 28 לינואר 1999.

  6-     המופילוס אינפלואנזה – סוג חיידק טפילי המופיע בצורות ובגדלים לא קבועים והוא גרם שלילי (כלומר לא נצבע בבדיקת גרם) דלקת אוזניים,דלקת ריאות, דלקת קרום המח, דלקןת גרון וסינוסים, אפיגוגלטיטיס  (דלקת ריאות, סינוסיטיס וגרון אצל ילדים) ודלקת מפרקים אצל ילדים. מרוסן ונקטל בריכוז של 1.25 PPM  של מי כסף עם חלבון .דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 28 לינואר 1999.

  7-     אנטרובקטר ארוג'ינס -  זיהומי עור ופצעים, דלקת דרכי השתן, אלח דם (חיידקים בדם) דלקת קרום המח, רוסן ונקטל ב- 2.5 PPM במי כסף עם חלבון .דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999.

  8-     אנטרובקטר קלואקאה – גורם למחלות דומות לאנטרובקטר ארוג'ינס רוסן ונקטל בריכוז של 5  PPM של מי  כסף עם חלבון . דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999.

  9-     קלבסיאלה פנומונאי – דלקת של דרכי הנשימה התחתונות, זיהום נוזוקומיאלי, כלומר זיהום שמתפשט בבתי חולים ועל כן שמו מייונית נוזוס – חולה, קומיאו – טיפול, ומוגדרים כנוזוקומיאלים אם התפתחו לאחר 48 שעות מאז החולה הגיע לבית החולים או 30 יום לאחר הפינוי. רוסן ונקטל בריכוז של 2.5   PPM  של מי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 28 לינואר 1999.

  10-  קלבסיאלה אוקסיטוקה – זיהומים זהים לקלבסיאלה פנומונאי. רוסן ונקטל ב-ריכוז של 2.5 PPM במי כסף עם חלבון, דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999.

  11-   פסאודומונאס אירוגינוזה – זיהום של כוויות קשות ופצעים, דלקת קרנית העין, דלקת קרום המח, דלקת ריאות, דלקת בדרכי השתן, זיהומים המתפשטים בבתי חולים (נוזוקומיאל) ואחרים, רוסן בריכוז 2.5 PPM ונקטל בריכוז 5 PPM במי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון, דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999

  12-  סטרפטוקוקוס פנומונאי – דלקת ריאות, דלקת קרום המח, סינוסיטיס, אוטיטיס (דלקת אוזניים), רוסן בריכוז 2.5 PPM ונקטל בריכוז 5 PPM עם מי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון,  דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 21 לאפריל 1999.

  13-  סטרפטוקוקוס פיוג'ינס – דלקות בעור, דלקות בדרכי הנשימה העליונות, דלקות של הלוע, אימפטיגו (מורסות מוגלתיות על העור), זיהומים נוזקומיאלים הנרכשים בבתי חולים,  רוסן ונקטל בריכוז 1.25 PPM עם מי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון, דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 22 לינואר 1999.

  14-  סטרפטוקוקוס פאיסאליס – חיידק זה מחולל בין היתר מחלות כמו : דלקת בדרכי השתן, דלקות בפנים הלב, זיהומים של פצעים, ), רוסן בריכוז 2.5 PPM ונקטל בריכוז 5 PPM במי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון, bsp;דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 22 לינואר 1999.

  15-  סטרפטוקוקוס מיוטאנס -  נחשב לגורם המוביל בבעיות שיניים, ברובד החיידקי ובעששת, כלומר ריקבון שיניים. החיידק והריקבון בשיניים מוכר על ידי הרפואה ומדעית כאחד החיידקים התוקפים את הלב! ואחראי על לא מעט דלקות פנימיות של שריר הלב ורקמותיו האחרות.  רוסן ונקטל ב- 5   PPMשל מי כסף עם חלבון. דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999

  דוקטור רון וו, ליוויט, פרופסור למיקרוביולוגיה מולקולרית. אוניברסיטת בירגהם יאנג. יוטה.

   

  מי כסף

  מי כסף אוליגו יעילים יותר מאנטיביוטיקה רפואית  http://ripuy.org/?u=1&p=3

   

  תוצאות המחקר הנרחב על מי כסף אוליגו קולואידים שנערך לפני כעשר שנים מראות בבירור שכוחם של מי הכסף בפרט וכסף מינרלי בכלל קוטלים באופן נמרץ ויעיל במיוחד כל חיידק המחולל מחלות שונות בגוף ואחראי על פגיעה במערכות הגוף השונות עד כדי מוות ואו נכויות רבות.

  המחקר הנ"ל הינו מדעי אך לא קליני. גם בניסויים רבים שערכתי בבתי חולים שונים ובאוניברסיטאות שונות בארץ במהלך חמש עשרה השנים שאני עוסק בלבדית במי כסף אוליגו קולואידים וריפוי מחלות הוכח מעל כל ספק כי מי כסף אוליגו קולואידים  שסיפקתי קטלו כל חיידק, וירוס ואף תאי סרטן מסוגים שונים.

  מנייסוני הצלחתי לרפא כל מחלה זיהומית בעזרת מי כסף אוליגו קולואידים, מחלות כרוניות והצלחה מסוימת במחלות סרטן לסוגיו.

   

  מי כסף מי כסף גם לדלקות מעיים http://friends.alternativli.co.il/blogs/silverwater1

   

  אילן רז

  מי כסף קולואידים אוליגו בגודל חלקיקי כסף בין 0.2 ננומטר עד 22 ננומטר משנת 1996

  דרג את התוכן:

   תגובות (8)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   חן חן לונדון

   תודה על הביקור

     5/10/09 11:15:


   אילן  1000 תודות .

   אחלה שאתה משתף אותנו ,

   לונדון

   אכן חג סוכות מחייב שמחה

   מועדים לשמחה רבקה יקרה

    

   תודה על ביקורך המאיר כתמיד

     3/10/09 19:37:

   מועדים לשמחה אילן יקר

   אני לא יודע בדיוק אך אני מניח שהעובדה שהם חודרים למחשב שלך ולוקחים ממנו את רשימת אנשי הקשר שלך ועוד מידע ועושים בו שימוש לצורכם כבר מעיד שצריך להזהר מהם.

    

   תודה על ביקורך

    

     2/10/09 20:30:

   תודה.

   איזה צרות זה גורם? פיספסתי משהו?

    

    

    

    

    

    

    

    חג שמח דודו יקר

   תודה על הביקור 

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011