כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  תל אביבית נמרצת

  שוזרת את החיים לתוך המילים ומהמילים מחברת משפטים כידי לנסות ולתאר כיצד החיים האלה נראים בעיניי
  www.linurman.com

  חילופי זוגות – הצד האפל של הזוגיות

  8 תגובות   יום שני, 5/10/09, 10:12
   

  מי לא לקח חלק בחוויה כזאת או אחרת שקשורה לזוג אנשים שרוצים "עאלק" לגוון את חיי המין שלהם.

   

  למה "עאלק"? בדיוק בגלל זה נועד הפוסט הזה, להראות את הצד ה"אפל" של הגיוון המיני הזוגי.

   

  למיטב ידיעתי (אלא אם כן השתנה משהו בשלוש השנים האחרונות מאז שאני שבעת ניסיון מר מאוד החלטתי להחרים את הבילוי הזוגי הזה) קיימות שלוש דרכים להיכנס לתוך "הסצנה". הראשונה היא להכיר עוד זוג ולזרום איתו אל מעבר לשחקי החשק וההנאה, השנייה היא ללכת לחפש מסיבות מאורגנות היטב של "בני אותו הגיל" והשלישית היא לחפש בחורה/בחור שישמחו להצטרף לחוויה הזוגית שלכם.

   

  האינטרנט רוחש וגועש בזוגות אשר מחפשים את הפרגית הצעירה והזורמת שתבוא ותבדר אותם, תחלוק איתם את החוויה האינטימית שלהם ותעוף הביתה לאחר המעשה משאירה את הזוג להתכרבל ולהיזכר בחוויה. כמעט כל זוג (אם לא כולם) משתתפים במסע החיפוש הזה כאשר לרוב מי שמנהל אותו הוא הגבר שחיי ונושם את הפנטזיה הגברית הקלאסית - "לעשות את זה" בשלישיה. הרבה פעמים בנות זוג בכלל לא מודעות לעיסוקם של הגברים שלהן ואלה בתורם בונים על הספונטאניות והרוח הצעירה של נשיהם שיזרמו עם ההפתעה שהם מכינים להן. יש גם זוגות שהאישה היא זאת שמפנטזת על ניסיון מיני ראשון עם בחורה נוספת והגבר תופס טרמפ על הפנטזיה של האישה ומוכן בשמחה וששון לשתף פעולה ואפילו לעזור "לחפש". יש זוגות (בודדים אומנם) שמחפשים דווקא את הגבר שיצטרף אליהם אם זה בגלל הפתיחות המפליאה של הגבר או בגלל הלחץ מצד האישה. בשני המקרים כאשר מדובר בבחירת המועמד השווה, המעוניינים יצטרכו לנסות ולעמוד בדרישות הרבות שמציב הזוג (אם מישהו בא ליהנות מאשתי, חושב הגבר, אז שיהיה חלק, גבוה, מצויד היטב, צעיר ועם קוביות בבטן).

   

  הזוגות היותר שבעים מהזוגיות שלהם והיותר משועממים אחד מהשני מחפשים זוגות כמוהם להתחבר אליהם (כדי ששני הצדדים יוכלו לפרוק את מנת השעמום שלהם). הם נכנסים לאינטרנט לאתרים המיועדים במיוחד למטרה הנעלה הזאת, בהם כל זוג מפרסם תמונות אינטימיות שלהם שנועדו למשוך את תשומת ליבם של הדומים להם. אז התמונות האלה יציגו לכם נשים בלבוש סקסי (לרוב מאיזה חופשה במלון או בצימר) ותמונות של איבר (בלבד) של הגבר.

   

  אתם תראו מספר רב של תמונות של הנשים (שמוצגות כאילו לראווה ובגאווה - "תראו איזו אישה שווה יש לי") בפוזות מאוד מגרות ולפעמים גם תמונות ממש לא מחמיאות של "אחרי המעשה" (ואני לא אכנס לתיאורים פרטניים שלא יחסמו לי את הפוסט). התיאורים שהזוגות תמיד משתמשים בהם כדי לתאר את עצמם כוללים את ה"נקיים" (יש מישהו שיגדיר את עצמו כלא נקי? נכון שלא? אז למה לכתוב את זה?) אסטטיים (כנ"ל ראה ערך "נקיים") פתוחים (ברור הרי אתם מפרסמים באינטרנט את ההלבשה התחתונה של האישה ואת האיבר של הגבר ומוכנים להכניס עוד אנשים למיטה) צעירים לגילם (יש מישהו שחושב שהוא זקן לגילו?) חטובים (עם מתיחות מהריונות וכרס חביבה) ומטופחים (מתגלחים לפני המפגש).

  קראתם והפנמתם, האישה מצאה חן בעיניכם (הגבר פחות רלוונטי כאן) ואתם מוכנים לצאת לדרך. קובעים פגישה.

   

  הפגישה הזאת יכולה להתרחש בבית קפה (ואז ב-100% של המקרים לא יהיה לזה שום המשך) או במידה ואחד הזוגות מפגין אומץ, הפגישה תתרחש באחד הבתים (ואז ב-80% מהמקרים תגיעו לסיפוקכם כי תהיו שיכורים ואחרי שיחה של שלוש שעות על החוויות המיניות שלכם, אז אין מצב שלא תזרמו גם אם יושבים מולכם צפרדעים). כשהזוג המתארח מגיע, בהרבה מקרים תגלו כי אין זה זוג כלל אלא "אלתור" שנוצר בין שני אנשים שרוצים להתחבר לאנשים אחרים. אלה שכן עונים על כל ההגדרות של הזוג הסטנדרטי (ילדים, כלב, בית) ישבו ויספרו על עצמם את קורותיהם מאז ההיכרות ולרוב הגבר הוא זה שידבר בזמן שהאישה תנסה לשכר את עצמה מספיק כדי להתחבר לסיטואציה. ברוב המקרים האישה תהיה מושכת, יפה ובאמת מטופחת והגבר ישאיר אתכם לתהות "מה היא עושה איתו". אין ספק שבלי כמה בקבוקי אלכוהול שום דבר לא יזרום לשום מקום. אז אחרי יצירת אווירה חמימה יותר ושמיעת סיפורי הגאווה על מה הם עשו, את מי הם פגשו, איפה הם היו, לאן הם נסעו, איפה הם אכלו ועל חוויות אחרות מהאתר שבו הכירו, אחד הגברים (החרמן יותר מבין השניים) ינסה לקחת את העניינים לידיים שלו ולהוביל את הסיטואציה לשלב הבא.

   

  לרוב השלב הבא יגרור אחריו פיצול לחדרים שונים (לפחות בהתחלה) כי אי אפשר להתרכז באף אחד כשיש ארבעה ביחד. עם הזמן ובמידה והזוגות המעורבבים ישבעו זה מזה וירצו לראות לידם את בני זוגם, יתכן ויקרה הזיווג בין שני הזוגות אבל על תפנטזו על זה יותר מדי כי זה כמעט ולא קורה.

   

  כאשר הזוג בוחר ללכת להתערבב עם עוד הרבה זוגות הם נכנסים לתוך עולם פרוץ ובזוי שבו יש הרבה גברים מאוד מבוגרים שמשלמים לנשים צעירות (כן מה שאתם שומעים) רק כדי להפוך ל"זוג" ולהיות מסוגל להיכנס למסיבות חילופי זווגת. יש מקומות שבהם נותנים להיכנס אפילו לגברים לבד ותמצאו שם גם מציצנים שבאים רק להסתכל על זוגות אחרים בפעילות. יש במקומות כאלה חדרים חשוכים תאים לבגדים ומגבות ואפילו ניסיון להקפיד שבאזורים של ה"החלפות" לא יהיו אנשים שיסתובבו עם בגדים. אבל כמו בכל מקום אחר בארץ יש גם כאן כאלה שמצפצפים על חוקי המקום ולא משתפים פעולה, הם באים במטרה זדונית לספק את יצר המציצנות שלהם. במקומות כאלה יש הרבה פעמים גם "סמויים" או יותר נכון "סמויות" שהמקום משלם להם כדי שיחממו את האווירה והזוגות יתחילו ב"פעולת ההחלפה". ברוב המקרים זאת לא החלפה אלא פשוט אורגיה לשמה, כאשר החדר החשוך הופך לעיסת בשר אנושי שאף אחד לא מבין בתוכה מי זה מי. במקומות האלה לא תמצאו זוגות צעירים עליזים ושמחים אלא אנשים משועממים אפורים ואפילו דוחים שבאו בעיקר לסתלבט (וגברים שבאים בעיקר לפרוק את מצבוריהם).

   

  יש גם את האופציה האחרונה שעומדת בפני הזוג והיא תמיד נשמעת מאוד מפתה. היא כוללת תמיד את השם "סביון" את המיקום "וילה" ואת התוספות היוקרתיות כמו אלכוהול (תוצרת הארץ), ג'קוזי (בגודל של אמבטיה) ובריכת שחייה (לילדים), אוכל (בורקסים) ואנשים איכותיים (כן בטח). תמיד יהיה נורא קשה למצוא מקומות כאלה ותצטרכו לעמוד בתנאי הסלקציה (רק בני 40 פלוס, רק בני 20 מינוס, רק בעלי תואר שני או רק בעלי עסקים וג'יפים). חוג הסילון של חילופי הזוגות.

   

  שאף אחד לא ינסה למכור לי קלישאות, גברים ונשים שונים בטבעם ושום קידמה ופתיחות לא ישנו את הטבע האימהי הנאמן ואת הבוגדנות הגברית. ברוב המקרים נכונות לעשות חילופי זוגות מצד האישה נובעת מהפחד שלה שמה בעלה יבגוד בה ואם כבר, אז היא מעדיפה להיות נוכחת ולראות מה הוא עושה שם. במקרים אחרים נשים שמסכימות לשתף פעולה פשוט מנסות לרצות את בעליהן על ידי בניית תדמית האישה הקלילה והמשוחררת. אני יכולה להבטיח כמעט בוודאות גמורה כי אף אישה לא מרגישה ממש בנוח בסיטואציה שבה הגבר שלה מהופנט מהאפשרות "להכניס" לאישה אחרת ולדעתי רובן סובלות מסיוטי לילה אחרי כל חוויה כזאת.

   

  זוהי פירצה מסוכנת מאוד לזוגיות שרק הזוגות שמאסו אחד מהשני ואהבתם בתהליך דעיכה מתקדם יכולים לקחת את הסיכונים שבה. איני מאמינה במונוגאמיה ואין בי את התמימות לגבי יכולת הנאמנות של גבר, איני מצפה שגבר יישאר נאמן לאותה האישה למשך עשרות שנים - לא בעידן שלנו. אני חושבת שהתופעה של חילופי זוגות נפוצה איכשהו בעיקר באזור המרכז. מעולם לא שמעתי על זוגות מעומר או מכחל נניח, מארגנים מסיבות כאלה. ההיפך, בישובים המרוחקים האלה אני רואה זוגות שמנצחים את הדעיכה אחרי שנים הרבות יחד ואת ייצר ההרפתקנות שלהם.

   

  אותי אף אחד לא יסחוף יותר לתוך מעגל בלתי פוסק של צרכיו המיניים, כי יש בחיים הזוגיים כל כך הרבה יותר ובעיניי החוויה האינטימית הזוגית אינה נושא לשיתוף בעל פה או במעשה. אני רוצה לשמור את החוויות המיניות שלי עם בן זוגי לחדר המיטות הפרטי שלנו (או לסלון או למטבח, בואו לא נהיה קטנוניים) ואם בבוא הזמן אני אהיה נשואה באושר ועושר עשר, עשרים שנה, אני אצפה שבעלי לא ישתף אותי במעידות הקטנות שלו כי אני מכבדת אותו כמו שהוא, גברי, מיני וזקוק לריגושים.

   

  או שתחיו בזוגיות ותתמודדו עם ההשלכות של זה או שתבחרו בהנאות שמציעים לכם החיים לבד.


  http://www.omm.co.il/%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99_%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A4%D7%99_%D7%96%D7%95%D7%92%D7%95%D7%AA.html
  דרג את התוכן:

   תגובות (8)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   צטט: זירעונית קוסמית 2009-10-14 19:38:14

   לעומתכם, אני כן שמרנית:)

   לא נראה לי כל החילופים הללו....

   מבינה שלאחר שנים

   יש רצון לריגושים...

   עדיף שכל אחד ואחת

   מבני הזוג

   בנפרד יתרגשו:)

   ערב נעים*

   דבי

    

   איתך בכל מילה!!!

    

   צטט: יוהידן 2009-10-14 18:05:12


   גועל נפש!..

    

    


   איכס איכס איכס

   צטט: רמי נוי 2009-10-23 07:42:12

   אם לא חווית את זה, מאיפה כל הפרטים והסטטיסטיקות הללו?

    

    

    

   מי אמר שלא חוויתי?

     23/10/09 07:42:

   אם לא חווית את זה, מאיפה כל הפרטים והסטטיסטיקות הללו?

    

    

   לעומתכם, אני כן שמרנית:)

   לא נראה לי כל החילופים הללו....

   מבינה שלאחר שנים

   יש רצון לריגושים...

   עדיף שכל אחד ואחת

   מבני הזוג

   בנפרד יתרגשו:)

   ערב נעים*

   דבי

    

     14/10/09 18:05:

   גועל נפש!..


   מזל שיש עוד אנשים כמוך

   אני גם רחוקה משמרנות כלשהי

   אבל בזה לכל מה שקשור ל"חילופים" ו"צירופי"

    

     5/10/09 11:37:

   אני בכלל לא שמרן, אבל חילופי זוגות

   נשמע לי אפל ולמען האמת די מגעיל!

   נראה לי שזאת התנסות "סוף הדרך" בזוגיות.

   אני חושב שמישהי שבן זוגה מציע את זה, או

   להיפך, פשוט צריכה להבין שהזוגיות נגמרה

   ולהמשיך הלאה, מאשר לזרום לדברים כאלו. 

   ארכיון

   פרופיל

   Lin Urman
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין