כותרות TheMarker >
  ';

  יומן סיפורים

  תמיד אהבתי לכתוב, זה החל במכתבים והמשיך בסיפורים, זיכרונות, הדי פנטזיות מדליקות. הסיפורים נולדים מאוחר בלילות או מוקדם בבקרים, תמונה, תסריט או רעיון. ציור מילים על מסך מחשב, מפיח בהם חיים אחרים, לפעמים מפתיעים, גם אותי.

  הנץ דואה © כל הזכויות שמורות

  0

  מאהב (בתשלום) - ורד אדום ואורגזמה..

  64 תגובות   יום שישי , 9/10/09, 13:26

  בדס"מ זה יער בו קל ללכת לאיבוד.  רבים מרגישים משיכה אל ההבטחה הטמונה במילים אלו, מילים שמתאימות עצמן לכל הרפתקה, לכל תאווה או פנטזיה פרועה.  אבל יש כאן גם מלכודת דבש, וכמו בכל מלכודת מפתה, את הסוף לא תמיד צופים ועשויה להיות בו הפתעה.

   

  בלה התקשרה אלי בעקבות שיחה עם חבר משותף.  היא לא ידעה במה אני עוסק, ידיד משותף אמר לה שאני מתעניין בבדס"מ ויש לי מעט ניסיון בנושא, כך שהיא התקשרה אלי לשיחה ופגישה.  נפגשנו בבית קפה הומה אדם ברמת אביב ג' שם היא גרה.  לאחר מספר דקות של שיחת חולין כשהיא שאלה במה אני עוסק אמרתי לה שהעיסוק שלי דומה במידת מה לחונך מיני.  זה אולי לא מדויק בכל מאת האחוזים אבל לצורך השיחה חשבתי שזו תהיה התחלה טובה ודרך להוביל את השיחה לנושא לשמו נפגשנו.  הופתעתי מהנהרה שפשטה על פניה, היא הייתה מאושרת ולא הבנתי מדוע.  שאלתי אותה למה בדיוק היא נמשכת, ומה מרתק אותה בנושא הבדס"מ.

   

  היא לא ידעה לענות וביקשה שאתאר לה את שמקובל בעולם מסתורי (עבורה) זה.  סיפרתי מעט על קשירות, הרחבתי יותר על נושא השליטה, על הוריאציות שבו, ולבסוף נגעתי גם באספקט הכאב, כאב שניתן וכאב שמתקבל.  היא הקשיבה בעיניים פקוחות לרווחה, ראיתי שהיה לה מושג קלוש ביותר בנושא, אבל היא הייתה מוקסמת, ללא ספק.  ניסיתי לנחש מהשיחה מהן הפנטזיות שלה, ניסיתי לקרוא את שפת הגוף שלה וחשבתי שזיהיתי איזו שהיא תבנית.  כשתיארתי משהו שריגש אותה היא הניעה את האגן שלה על הכיסא בתנועה קטנה, לוחצת את ירכיה בעדינות זו לזו.  נראה היה לי שבמיוחד ריתקו אותה דבריי על קשירות..

   

  לאחר שעה ארוכה נפרדנו.  השארתי לה כרטיס הביקור, אבל לא חשבתי שניפגש שוב, חשבתי שזו הייתה מאותן שיחות שמספקות מעט מידע, ריגוש וללא המשכיות.  הופתעתי שכעבור מספר ימים היא התקשרה אלי ואמרה בפשטות "אני יודעת במה אתה עוסק ואני רוצה להיפגש איתך לסשן"  כאשר את המילה סשן הביעה בהיסוס כמנסה משהו חדש עבורה.  בלה עשתה עלי רושם של אישה נבונה ביותר, כך שלא הופתעתי שהיא מצאה את הדרך לברר עלי פרטים, גם כאלו שלא מסרתי לה בפגישה שהייתה לנו ביום הקודם.  תיאום קצר וקבענו להיפגש בדירה קטנה שהיא מחזיקה במרינה בהרצלייה, ממש מול הכניסה למעגן.

   

  כשנפגשנו בערב.  היא עמדה ממתינה בפתח הדלת, הושטתי לה ורד אדום, מרהיב בצבעו העז, מהמוכר ביקשתי להשאיר עליו את הקוצים.  בלה הביטה בפרח ובי, השפילה את עיניה ואמרה לי בקול שקט "בבקשה בוא פנימה", יותר מששמעתי, חשתי את המילים שלחשה.  נכנסתי לדירה וראיתי רק אותה עומדת מולי, וריד פועם בעוצמה ברקה שלה והיא מחכה.  באתי ואספתי אותה בזרועותיי.  ידעתי שיש עלי לבנות את הביטחון שלה בי לפני שנוכל להמשיך.  הרגשתי את גופה מרעיד בין זרועותיי והייתי בטוח היא מלאת התרגשות וצפייה אבל גם אימה.  פחד מהצעד שעשתה ומהסיכון שלקחה בהתנסות כל כך שונה ומשונה.  נקרעת בין רצון להתמסר לפנטזיה שלה, ותשוקה לברוח ולחזור למה, שבו הייתה רגילה.

   

  יצאנו חבוקים למרפסת, לספת אוהבים לא גדולה שהייתה ממוקמת כלפי צפון, מול הכניסה למעגן.  שעת ערב, ממש לפני השקיעה צבעה את המפרשיות החוזרות בצבעים רכים של ארגמן.  משכתי אותה אלי בעדינות והיא באה, רכה ונכונה.  התעלסנו.  ליטפתי אותה, חופן את פניה ומנשק את שפתיה, מצחיק אותה באודם שנדד משפתיים מושלמות ונמרח סביב שפתיי, מקנה לי מראה של מוקיון בקרקס.  הרגשתי איך לאט לאט היא נרגעת ובד בבד עולה בה ריגוש, החלום הנסתר למה שהיא עצמה לא ידעה. 

   

  השמש שקעה והחושך אפף אותנו כמו שמיכת קטיפה.  כמעט ואפשר היה להרגיש את ארומת הים גולשת בינינו, ארוטית כמו אישה אהובה.  קמתי לאיטי ונשאתי אותה לחדר השינה, היא הייתה כל כך קלה בזרועותיי.  השכבתי אותה על המיטה ונשארתי עומד לדקה למראשות המיטה, מתבונן בה.  פנים אובאליות מושלמות, גבות מעוצבות עתרו עיניים חומות חמות, עם הבזקים של זהב.  שפתיה נראו כה מזמינות ורכות.  שפה עליונה מצוירת במכחול אמן, השפה התחתונה יותר חושנית, מלאה ומחייכת.  התאוויתי ללכוד את שפתה בין שיניי.  שיער חום בהיר שהשמש טבעה בו ציורים של גוונים עדינים, כמה קווצות היא צבעה לאדום שמסגר את פניה היפות וסנטר קטן ושובב.  שדיים קטנים וזקופים, פטמות שנראו מבעד לעליונית השקופה וכתובת קעקע שהייתה מוסתרת בחלקה בשערה.  חשבתי שראיתי קרניים ודמות מחייכת של שדון קטן.

   

  נשכבתי לצידה.  שוב התנשקנו, לשונות מתערבלות ובגדים אט אט מוצאים את מקומם ברחבי החדר ועל הרצפה.  ברגע מסוים שכבתי על גבי והיא שרועה עלי, חום גופינו מסחרר אותי ואותה, ושנינו כל כך מוכנים ויחד עם זו עדיין לא עשינו שום צעד בכיוון עליו חשבנו מאז ההתחלה.

              "הביאי לי שני צעיפים ושלושה נרות" אמרתי לה.

  היא נעצה בי מבט מופתע, היססה לרגע בחוסר חשק ואז ראיתי ענן חושני מערפל את עיניה היפות, היא חייכה חיוך קטן ומתוק וגלשה עלי במורד המיטה.  מנשקת את דרכה מטה, לאט סובבת את החזה, מטפלת בפטמה ועוד אחת, ממשיכה בדרכה לבטן, מסלול ארוך ומגרה כאחד.  לקחה את איברי בפיה בחום ורכות שהפכו אותי קשה כפלדה ורך כחמאה.  היא פיסקה את ירכיי, צללה מטה בנקודת החיבור ושרה לי סרנאדה בלשון חמה וזריזה, עזבה ונישקה שוב את ירכיי, רגליי ואצבע אצבע בכפות רגליי.

   

  כל כך רציתי לקחת אותה ובאותו הרגע לנעוץ עצמי בה, להתחבר בכוח ובעוצמה עד שנהיה לבשר אחד משתוקק, מתאווה ועיוור מחשק קמאי של גבר ואישה.  אבל הייתי חייב לחכות, רציתי אותה כך שזה יהיה שונה, אחר, חידוש עבורי ועבורה.  כשהיא חזרה עם הצעיפים קשרתי אותה למרשות המיטה.  החלתי שוב מלטף ומנשק כל סנטימטר בגופה.  הדהים אותי שהיא הצליחה להשתחרר רק כשהייתה קשורה.  חברה טובה אמרת לי פעם שלהיות קשורה, כביכול לא בשליטה על הגוף, משחרר אותה.  כך היא לא אחראית על הגוף שלה ויכולה לתת דרור להתנהגות הכי חושפנית, חושנית ויצרית.  כך היה עם בלה.  הצעיפים במקום שיגבילו אותה, שיחררו בה את כל השדים שבדרך כלל היו קשורים ומרותקים.  פתחתי את הצעיפים ואמרתי לה לעמוד על ברכיה וידיה מושטות קדימה.  שוב קשרתי אותה למרשות המיטה, כמתפללת לאל שאין בו דת אך הוא מלא בתאווה.

   

  משהו בדרך שהיא הגיבה למגע שלי, גרם לי להביט בה, יכול הייתי לראות איך העונג שלה מפוזר וכרוך במחשבות שהבזיקו בראשה כל העת.  אולי עלי, על המפגש, מחשבות על מה שהייתה רוצה שיהיה או יקרה, חששות ממה שתגלה בעצמה, או מי יודע באיזה אפיק היא שוטטה.  נראה היה לי שראשה היה סחרחר ופתאום, מעמקי הבלבול, מבלי לחשוב היא אמרה "הכה אותי". 

   

  בשנייה בה הרגישה את הצליפה, המחשבות נעלמו והיא הייתה ממוקדת לחלוטין בכאב ובעונג שחשה בעת ובעונה אחת.  הכאב הצורב וההפתעה העלימו מחשבות טועות והיא המריאה לגובה שלא חשבה אפשרי.  מסוחררת מהרגשת העונג, גופה משתולל כנגד הצעיפים, ידעתי שהיא לא ידעה דבר לבד מהרגשת האיבר הממלא אותה שוב ושוב בתנועות ארוכות ואיטיות, דוחק אותה עוד יותר מעבר לקצה.  עוד צליפה זעזעה את גופה והיא לא מודעת לא שומעת את עצמה צועקת.  עוד הצלפה אחת והיא גמרה בפראות, משתחררת ומסתחררת ואינה יודעת את עצמה עד שכבר לא הייתה יכולה, צריבת הכאב ובעירת התשוקה שהוצתה בה התמזגו לאורגזמה שמימית אדירה. בצעקה אחרונה היא נפלה תשושה על צידה ואני עדין בתוכה.  כך התחיל הערב שנמשך עוד שעות ארוכות של כאב וקטיפה.

   

  לפני שהלכתי הבטתי בה, שוכבת על המיטה מיוזעת, רגליה מפוסקות,  ברכיה כפופות מעט ברגיעה.  הכוס שלה מדהים ביופיו, פרח חושני, סחלב ארוטי שטרם נברא.  וציור של פרח אחר, ורד אדום כמכחול, מתווה של קווים אדומים עדינים, מקיף את השדיים שלה.

   

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (64)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     25/11/13 22:17:

   צטט: נערת ליווי 2013-11-20 17:02:35

   איך אתה יודע לכתוב! טוב! וכן כנראה שלא רק לכתוב. קראתי בנשימה אחת 

    

   ---------------------------

   מממ.. תודה.  שמחתי שנהנית, קראתי בעצמי את זה שוב וגם אני נהניתי, הפעם כקורא.

     20/11/13 17:02:

   איך אתה יודע לכתוב! טוב! וכן כנראה שלא רק לכתוב. קראתי בנשימה אחת 

     20/11/13 14:37:

   צטט: n a n a 2013-10-02 13:17:41

   מרשים בהחלט...:)), בעיקר כתוב יפה...♥

    

   -------

   תודה ננה, נחמד שעדין לא נס ליחו של הסיפור.

     2/10/13 13:17:
   מרשים בהחלט...:)), בעיקר כתוב יפה...♥
     2/12/09 22:36:

   כן, בהחלט

     23/11/09 21:38:

   צטט: קפה חזק 2009-10-17 10:31:57


   קטע עוצמתי

   אהבתי

    

   תודה.

     9/11/09 10:06:

   צטט: בועטת 2009-11-07 08:51:27

   פעפוע מקסים בין קושי לרוך

    

   אני אוהב לגרום לפעפוע..

    

     7/11/09 08:51:
   פעפוע מקסים בין קושי לרוך
     17/10/09 17:55:

   צטט: לולה lola 2009-10-15 22:37:25

   אני מרגישה גלים של חום בכל הגוף אחרי הפוסט הזה...

    

   אכן מלכודת דבש

    

   *

    

   אין כמו הצלפה טובה ברגע הנכון שממריאה את הגוף לשיאים

    

    

    

   לא רק למקבלת, אלא גם לזה שמעניק מכל הלב...
     17/10/09 10:31:


   קטע עוצמתי

   אהבתי

     17/10/09 00:51:

   צטט: הנץ דואה 2009-10-15 11:28:11

   צטט: 2tsade 2009-10-14 20:13:10

   כתבת מאוד יפה ועם זאת לא השתכנעתי שיש או צריך להיות קשר בין עשיית אהבה/ סקס לכאב.

    

   גלי

   היי גלי,

    

   ראשית לא ניסיתי לשכנע.. :)  שנית ושלישית, יש אנשים שהכאב מביא אותם למקומות שבדרך כלל קשה להגיע אליהם. משהו כמעט כמו סמים.  יש כאלו שכאב מדגיש או מאפשר עבורם הנאה מינית.  ובקיצור, יש כזה עושר של אנשים ואנחנו צריכים להיות פתוחים (סקרנים) גם לדברים שלא מלהיטים אותנו, כל עוד הכל נעשה בהסכמה וללא פגיעה באחר.

    

   הנץ

    

    

   הקטע הגאוני הוא אכן ההסכמה ההדדית תוך הגדרת הגבולות וכיבוד האחר.

   זה באמת נשמע מרתק.

   וכתיבתך סוחפת(:

     15/10/09 22:37:

   אני מרגישה גלים של חום בכל הגוף אחרי הפוסט הזה...

    

   אכן מלכודת דבש

    

   *

    

   אין כמו הצלפה טובה ברגע הנכון שממריאה את הגוף לשיאים

    

     15/10/09 11:28:

   צטט: הרכות שבעוצמה 2009-10-14 07:46:06


   יפה ומיוחד..

   אפשר לראות את העדינות הראשונית

   שלך, בצעדיך הראשונים

    

   כתיבה מופלאה

   :)

    

   תודה לך יקירתי,  הכתיבה שלי חוקרת את העוצמה שברכות..  :)

     15/10/09 11:28:

   צטט: 2tsade 2009-10-14 20:13:10

   כתבת מאוד יפה ועם זאת לא השתכנעתי שיש או צריך להיות קשר בין עשיית אהבה/ סקס לכאב.

    

   גלי

   היי גלי,

    

   ראשית לא ניסיתי לשכנע.. :)  שנית ושלישית, יש אנשים שהכאב מביא אותם למקומות שבדרך כלל קשה להגיע אליהם. משהו כמעט כמו סמים.  יש כאלו שכאב מדגיש או מאפשר עבורם הנאה מינית.  ובקיצור, יש כזה עושר של אנשים ואנחנו צריכים להיות פתוחים (סקרנים) גם לדברים שלא מלהיטים אותנו, כל עוד הכל נעשה בהסכמה וללא פגיעה באחר.

    

   הנץ

    

     15/10/09 11:13:

   צטט: ואם אין לי כינוי 2009-10-14 21:22:03


   אוייש אתה לא מתאר לעצמך כמה הייתי צריכה כרגע פוסט שכזה!

    

   תודה על הכתיבה המהפנטת.

    

   תודה על התגובה, גם אני הייתי צריך אותה.

     14/10/09 21:22:


   אוייש אתה לא מתאר לעצמך כמה הייתי צריכה כרגע פוסט שכזה!

    

   תודה על הכתיבה המהפנטת.

     14/10/09 20:13:

   כתבת מאוד יפה ועם זאת לא השתכנעתי שיש או צריך להיות קשר בין עשיית אהבה/ סקס לכאב.

    

   גלי

     14/10/09 07:46:


   יפה ומיוחד..

   אפשר לראות את העדינות הראשונית

   שלך, בצעדיך הראשונים

    

   כתיבה מופלאה

   :)

     13/10/09 14:29:

   צטט: sarit.b 2009-10-12 22:13:19

   *

    

   תודה..

     13/10/09 14:29:

   צטט: ראניה 2009-10-13 10:12:54


   קצת עדין מדי בשביל סשן,לא?

    

   מה לעשות.  גם כך היו כמה שהתעלפו ושלחו לי כל מיני מכתבים..

   על כל פנים, את מוזמנת לערוך את הקטע כך שיתאים לך או לחילופין, לכתוב משהו יותר מתאים לדרישותייך. והכי חשוב לחלוק איתי את מה שיצאי.

     13/10/09 10:12:

   קצת עדין מדי בשביל סשן,לא?
     12/10/09 22:13:
   *
     12/10/09 22:04:

   צטט: Sen-sitivit 2009-10-12 19:25:25


   אם אתה אוהב הצלפות לך תראה את הסרט החדש של טרנטינו שם גם מקרקפים ראשים

    

   למה אלימות למה, מה ראשי תבות של הבסדמ הזה?

    

    

   ראיתי את הסרט.. אדיר.  הקירקוף זה רק טריק שנועד להדגיש נקודה, הסרט עצמו מדהים.

    

   Bondage Domineering Sadism Masochism  בדס"מ זה ראשי תיבות באנגלית של: קשירות, שליטה, סאדו-מזוכיזם.  הריצי את זה בגוגול ואני בטוח שיהיה לך מעניין.. או שלא.

    

    

     12/10/09 19:25:


   אם אתה אוהב הצלפות לך תראה את הסרט החדש של טרנטינו שם גם מקרקפים ראשים

    

   למה אלימות למה, מה ראשי תבות של הבסדמ הזה?

     12/10/09 18:56:

   צטט: הנץ דואה 2009-10-12 17:33:21

   צטט: ( רני ) 2009-10-12 13:10:43

   "מסלול ארוך ומגרה כאחד.  לקחה את איברי בפיה בחום ורכות שהפכו אותי קשה כפלדה ורך כחמאה...

    

    

    

    

   אפילו לכתוב את זה נהניתי..

    

    

   אני הייתי רכה כחמאה..
     12/10/09 17:33:

   צטט: ( רני ) 2009-10-12 13:10:43

   "מסלול ארוך ומגרה כאחד.  לקחה את איברי בפיה בחום ורכות שהפכו אותי קשה כפלדה ורך כחמאה...

    

    

    

    

   אפילו לכתוב את זה נהניתי..
     12/10/09 13:10:

   "מסלול ארוך ומגרה כאחד.  לקחה את איברי בפיה בחום ורכות שהפכו אותי קשה כפלדה ורך כחמאה...

    

    

     12/10/09 11:44:

   צטט: עדנה המתובלת 2009-10-12 11:01:57

   גדול, יקירי...הצלחת לעשות לי את זה...ללא ספק...

   חיבוק ענק וכוכב

   מתובלת

    

    

   לרגע ראיתי כוכבים...

   תודה לך עדנה, שמחתי לעשות לך את זה  :)

     12/10/09 11:43:

   צטט: לחישת הלב 2009-10-11 16:16:29

   כתיבה קולחת וסוחפת,

   ארוטיקה המיטבה.

   קראתי בשקיקה,

   נעמת לי.

   תודה.

    

   לעונג היה לי..

     12/10/09 11:01:

   גדול, יקירי...הצלחת לעשות לי את זה...ללא ספק...

   חיבוק ענק וכוכב

   מתובלת

     11/10/09 16:16:

   כתיבה קולחת וסוחפת,

   ארוטיקה המיטבה.

   קראתי בשקיקה,

   נעמת לי.

   תודה.

     11/10/09 11:20:

   יש דברים שהשתיקה יפה להם.... קריצה
     11/10/09 11:06:

   צטט: VICTORIA 2009-10-11 10:07:00


   הפוסט הזה הרגיש כל כך מוכר... לכן אהבתי דווקא אותו יותר...

   אבל כל הפוסטים שלך יפים,כתובים נפלא וגורמים לך להרגיש כאילו אתה חווה את הכל.

    

   "הפוסט הזה הרגיש כל כך מוכר..."  כשאני קורא את התגובה שלך, אני לא יכול שלא לשאול אם התכוונת לתחושות מוכרות או שהיה לך ניסיון דומה ?! 

     11/10/09 10:07:


   הפוסט הזה הרגיש כל כך מוכר... לכן אהבתי דווקא אותו יותר...

   אבל כל הפוסטים שלך יפים,כתובים נפלא וגורמים לך להרגיש כאילו אתה חווה את הכל.

     11/10/09 09:43:

   צטט: VICTORIA 2009-10-11 09:32:32

   מרגש במיוחד.... אהבתי.

    

    

   מממ.. תודה לך ויקטוריה,

   (למה זה היה מרגש במיוחד?)

     11/10/09 09:42:

   צטט: מכאניקה הידראולית 2009-10-11 07:46:19

   היה משהו מאוד שונה הפעם.

   לא יודעת בדיוק להסביר במה,
   אולי "מתרגש" יותר.

   אולי זו פעם ראשונה שהבחנתי ב"אתה" מעבר לאישה.

   אהבתי, כתמיד.

   אתה כותב בחסד [ובזכות],

   יפהפייה בעיניי הרכות שלך, הפכת את המילים לחזיון קסם.

   תודה.

    

    

    

   תודה לך.  הרעיון היה להעמיד את האישה במרכז,  לא רק כי זה נושא עשיר עם יותר אפשרויות, אלא מפני שזה הנושא החביב עלי.  על כל פנים, אני שמח שהבחנת גם 'בי' בסיפור, זה מחזק בי את החשק להמשיך ולכתוב.

     11/10/09 09:39:

   צטט: פנדה* 2009-10-11 01:19:25

   כל הרעיון ביער האפשרויות

   הוא שאתה ומגבלותיך מגלים את דרכך.

    

    

   או אולי הדרך אותה אתה בוחר ובה הולך, מגלה לך את מוגבלויותך...

     11/10/09 09:32:
   מרגש במיוחד.... אהבתי.

   היה משהו מאוד שונה הפעם.

   לא יודעת בדיוק להסביר במה,
   אולי "מתרגש" יותר.

   אולי זו פעם ראשונה שהבחנתי ב"אתה" מעבר לאישה.

   אהבתי, כתמיד.

   אתה כותב בחסד [ובזכות],

   יפהפייה בעיניי הרכות שלך, הפכת את המילים לחזיון קסם.

   תודה.

    

    

     11/10/09 01:19:

   כל הרעיון ביער האפשרויות

   הוא שאתה ומגבלותיך מגלים את דרכך.

    

     10/10/09 14:38:

   צטט: הנץ דואה 2009-10-10 14:14:51

   צטט: זהות בדויה 2009-10-10 13:30:03


   פנים אובאליות מושלמות, גבות מעוצבות עתרו עיניים חומות חמות, עם הבזקים של זהב.  שפתיה נראו כה מזמינות ורכות.  שפה עליונה מצוירת במכחול אמן, השפה התחתונה יותר חושנית, מלאה ומחייכת.  התאוויתי ללכוד את שפתה בין שיניי.  שיער חום בהיר שהשמש טבעה בו ציורים של גוונים עדינים, כמה קווצות היא צבעה לאדום שמסגר את פניה היפות וסנטר קטן ושובב.  שדיים קטנים וזקופים, פטמות שנראו מבעד לעליונית השקופה וכתובת קעקע שהייתה מוסתרת בחלקה בשערה.  חשבתי שראיתי קרניים ודמות מחייכת של שדון קטן.

    

   תאור מקסים!!

    

   בנוגע לבסד"מ זה לא ממש נראה מה שהיה שם...אולי זרזיף...

    

   חוץ מזה אני מקווה ששיחררת אותה לפני שהלכת.... או שלחשלוח יחידת חילוץ?!

    

   נכון, אבל תסכימי שאי אפשר להתחיל מיד בסשן הראשון עם נרות מטפטפים, אטבי מתכת, סיכות של מחטים ושוט עם 9 רצועות שבא עם אזיקים.  :)

    

    

    


   הכל אפשרי

   אם אתה מכין את הנשלטת שלך

   נפשית מנטאלית

    

    

     10/10/09 14:14:

   צטט: זהות בדויה 2009-10-10 13:30:03


   פנים אובאליות מושלמות, גבות מעוצבות עתרו עיניים חומות חמות, עם הבזקים של זהב.  שפתיה נראו כה מזמינות ורכות.  שפה עליונה מצוירת במכחול אמן, השפה התחתונה יותר חושנית, מלאה ומחייכת.  התאוויתי ללכוד את שפתה בין שיניי.  שיער חום בהיר שהשמש טבעה בו ציורים של גוונים עדינים, כמה קווצות היא צבעה לאדום שמסגר את פניה היפות וסנטר קטן ושובב.  שדיים קטנים וזקופים, פטמות שנראו מבעד לעליונית השקופה וכתובת קעקע שהייתה מוסתרת בחלקה בשערה.  חשבתי שראיתי קרניים ודמות מחייכת של שדון קטן.

    

   תאור מקסים!!

    

   בנוגע לבסד"מ זה לא ממש נראה מה שהיה שם...אולי זרזיף...

    

   חוץ מזה אני מקווה ששיחררת אותה לפני שהלכת.... או שלחשלוח יחידת חילוץ?!

    

   נכון, אבל תסכימי שאי אפשר להתחיל מיד בסשן הראשון עם נרות מטפטפים, אטבי מתכת, סיכות של מחטים ושוט עם 9 רצועות שבא עם אזיקים.  :)

    

     10/10/09 13:30:


   פנים אובאליות מושלמות, גבות מעוצבות עתרו עיניים חומות חמות, עם הבזקים של זהב.  שפתיה נראו כה מזמינות ורכות.  שפה עליונה מצוירת במכחול אמן, השפה התחתונה יותר חושנית, מלאה ומחייכת.  התאוויתי ללכוד את שפתה בין שיניי.  שיער חום בהיר שהשמש טבעה בו ציורים של גוונים עדינים, כמה קווצות היא צבעה לאדום שמסגר את פניה היפות וסנטר קטן ושובב.  שדיים קטנים וזקופים, פטמות שנראו מבעד לעליונית השקופה וכתובת קעקע שהייתה מוסתרת בחלקה בשערה.  חשבתי שראיתי קרניים ודמות מחייכת של שדון קטן.

    

   תאור מקסים!!

    

   בנוגע לבסד"מ זה לא ממש נראה מה שהיה שם...אולי זרזיף...

    

   חוץ מזה אני מקווה ששיחררת אותה לפני שהלכת.... או שלחשלוח יחידת חילוץ?!

     10/10/09 13:20:

   צטט: אקובילדינג 2009-10-10 13:17:58


   :) נחמד מאוד

    

   כשה'נחמד' בא ממך, אני מרוצה.

     10/10/09 13:17:

   :) נחמד מאוד
     10/10/09 10:53:

   צטט: רעש 2009-10-09 20:41:05


   כתיבה סוחפת ומרגשת גרמה לי להנות אפילו ממשהו שב"קאזואל" שלי ממש לא אני.

    

   אין לך מושג עד כמה שמחתי לתגובה שלך.. תודה.

    

     10/10/09 10:51:

   קריצה
     10/10/09 03:31:

   :)

   *

     9/10/09 21:36:

   צטט: מכתבים לאדי 2009-10-09 21:20:31


   אליפות

    

   תודה לך יקירתי.

     9/10/09 21:39:

   צטט: מאמי זאת אני 2009-10-09 21:19:27


   העולם הזה עולם הבדסם

    

   הצליח לגעת בי לכל החיים

    

   ומאז שאני מלכה

    

   אני שונה ואחרת

   ולרגע לא מצתערת על היותי אני

    

   כמה טוב שכל אחד יודע את מקומו

    

   כתיבתך רכה ונוגעת כוללת חולשות ועוצמות

    

   כיף  לבקר אצלך

   משובח

    

   תודה לך מאמי, זה אכן עולם מלא וגדוש וגם אני שמח לביקורים אצלך, לפן שלא הכרתי עד כה. 

     9/10/09 21:20:

   אליפות
     9/10/09 21:19:


   העולם הזה עולם הבדסם

    

   הצליח לגעת בי לכל החיים

    

   ומאז שאני מלכה

    

   אני שונה ואחרת

   ולרגע לא מצתערת על היותי אני

    

   כמה טוב שכל אחד יודע את מקומו

    

   כתיבתך רכה ונוגעת כוללת חולשות ועוצמות

    

   כיף  לבקר אצלך

   משובח

     9/10/09 20:41:


   כתיבה סוחפת ומרגשת גרמה לי להנות אפילו ממשהו שב"קאזואל" שלי ממש לא אני.

     9/10/09 17:02:

   צטט: לילית בת גרב 2009-10-09 16:45:54


   מי שמכיר ואוהב, יודע כמה משחרר זה יכול להיות.

   כמה מענג.

    

   הכתיבה שלך מענגת.

    

    

    

   אכן.  אני את צעדיי הראשונים עושה.  מגלה איתה עולם ונהנה..
     9/10/09 16:45:


   מי שמכיר ואוהב, יודע כמה משחרר זה יכול להיות.

   כמה מענג.

    

   הכתיבה שלך מענגת.

    

     9/10/09 16:45:

   צטט: פנדה* 2009-10-09 16:41:55

   כתיבה עדינה, שקולה, נעימה וחודרת

    

   תודה יואב, וחג שמח..

     9/10/09 16:41:
   כתיבה עדינה, שקולה, נעימה וחודרת
     9/10/09 15:34:

   צטט: הדרור מספרת-סיפורים 2009-10-09 15:22:40


   *

   אתה כותב יפה.

    

   תודה לך דרור..

     9/10/09 15:33:

   צטט: חיה לי מיום ליום 2009-10-09 14:23:16


   מ ד ה י ם !

    

   תודה לך.

    


   *

   אתה כותב יפה.

     9/10/09 14:41:
   סוטה

   מ ד ה י ם !
     9/10/09 13:44:

   צטט: עוד רותי 2009-10-09 13:42:46


   הפעם זה עבד.

    

   אין לי מושג מה הייתה הבעיה.. אולי בגלל התוכן :)

    

     9/10/09 13:42:

   הפעם זה עבד.

   ארכיון

   פרופיל

   הנץ דואה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין