כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  עסקת שליט: קחו מחבלים, תנו גם הכרה בישראל

  13 תגובות   יום שני, 12/10/09, 14:57

  נתניהו, משוואה חדשה לשחרור שליט: קחו מחבלים  ותתנו גם הכרה במדינת ישראל. שחרור מחבלים בתמורה לשבוי הישראלי  גלעד שליט המלווה בתהליך משא ומתן ובדרישות מדיניות מצד ישראל כלפי הפלסטינאים והחמאס, תורמת לסיומו של הסכסוך הישראלי -פלסטינאי.

   

  שחרור מחבלים עם דם על הידיים ללא דרישות מדיניות מצד ישראל, מסכן את ביטחונה של מדינת ישראל, למרות שאין לנו הרבה ברירות, מלבד מתן מחיר כבד כנגד שחרורו של החייל החטוף. 

   

  כלת פרס נובל, הכימאית עדת יונת חושבת שצריך לשחרר מחבלים עם דם על הידיים. "אם לא יהיו מחבלים בבתי הכלא, לא יחטפו ישראלים כדי להביא לשחרורם", כך אמרה היום (שבת) כלת פרס נובל לכימיה, פרופסור עדה יונת, בראיון לגלי צה"ל. לדבריה, יש לשחרר מחבלים גם ללא קשר לעסקת גלעד שליט. אמרה ונאלמה. 

   

  הציבור בישראל וממשלת נתניהו, ליברמן, ש"ס, מוכנים ללשחרר מאות מחבלים מסוכנים עם דם על הידיים למען שחרורו של גלעד שליט, אך אינם מוכנים לעשות את אותו הדבר למען התקדמות במשא ומתן עם הפלסטינאים ומניעת קורבנות נוספים בעתיד. הם גם מסכנים את מעמדה הבין לאומי של ישראל, ראו מה קורה עם טורקיה ומחול השדים סביב דו"ח גולסטון.

   

   

  גלעד שליט החייל החטוף משמש עלה תאנה גם לקיצוניים ומחרחרי מלחמה, כי פדיון שבויים הוא מצווה ואילו התקדמות מדינית היא בגידה. מר נתניהו, אם אתה חושב כמדינאי, נצל את דעת הקהל האוהדת ושחרר את רשימת המחבלים המבוקשת, אך תצרף "לטוב לבך" גם דרישות מדיניות נוקשות, כמו למשל הכרה של החמאס במדינת ישראל .

   

  הדרישות המדיניות שנלוו למלחמת לבנון השניה, שפרצה כביכול בגלל חטיפת שלושה חילים, הביאו לשקט בצפון. ברגע שאנחנו שוברים את המשוואה של חטופים כנגד מחבלים ומצרפים אליה דרישות מדיניות נוקשות, אין לאויב אינטרס לחטוף את חילינו.

   

  רק לשחרר מחבלים  בתמורה לחילים חטופים, תביא חטיפות נוספות, ואילו שחרור מחבלים שאליו מצטרפות דרישות מדיניות, תביא לשחרור חילינו, תקדם את מערכת היחסים הסבוכה עם שכנינו ותמנע את החטיפות הבאות. 


  הנשיא אובמה : יישום המשוואה החדשה, ראויה למקבל  פרס נובל לשלום.
  דרג את התוכן: