כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  ללמד את חברי הכנסת חשבון

  30 תגובות   יום חמישי, 29/10/09, 18:39

  ללמד את חברי הכנסת חשבון. זו המסקנה המתבקשת מהצבעתם האומללה בעד היטל הבצורת . התעלולים שמוצעים היום בכותרות ראשיות בעיתונות היומית לא ינקו אותם מהמחדל. היטל הבצורת הוא מפלה, לא אנושי ולא כלכלי. כתבתי שצרכנים עירוניים עם גינה ישלמו 800 שקל היטל בצורת וכנראה שרובם משלמים יותר.

   

  כמעט כל משפחה עם ארבע נפשות מהמעמד הבינוני משלמת בחשבון המים כ 400 שקל היטל בצורת לקופת המדינה וזאת לפני ההעלאה המתוכננת בינואר. בשביל 400 שקל נטו צריך להרויח כ 1000 שקל ברוטו, תוספת לחשבון של חודשיים, או 500 שקל על בסיס חודשי. 

   

  מענין מה מזכיר ההסתדרות עיני חשב כשהממשלה הטילה על מעמד הביניים אבדן הכנסה חדשי של 500 שקל ברוטו. הרי על פחות מזה בהקשר לקרנות ההשתלמות הוא היה מוכן להשבית את כל המשק. 

   

  שי חרמש מקדימה , יו"ר הלובי החקלאי  חיבר חמשיר לטובת היטל הבצורת : " הברירה היא או מס לאזרח או ברז ללא מים, 

  זה יעלה כסף לכל אזרח,

  אבל אם זה מה שיביא להפחתה של שימוש מיותר במים,

  צעד שיציל את מצב המים בישראל,

  אין לנו ברירה,

  זאת אחריותנו".

   

  היום ח"כ שי חרמש מאיים על רונית תירוש מסיעתו בהרס הדמוקרטיה. כי דמוקרטיה לפי חרמש זה שהמתישבים הלא חקלאים במגזר ההתישבות ישקו בששון את מדשאותיהם, על חשבון האוכלוסיה העירונית.

   

  בשנות השבעים שירתתי כקב"ט מטענים של נמל התעופה בן גוריון. בתוקף התפקיד התקנתי שעון נוכחות לשומרי הלילה. בבוקר למחרת, כשהגעתי לעבודה, מצאתי על רצפת מסוף המטענים שעון נוכחות דמוי פיתה. השומרים פשוט ביקשו מחבריהם הסבלים לעלות עליו עם הטרקטור. אני לא אומר שזה הפתרון למדי המים , אבל יהיו אוכלוסיות שעלולות לנקוט בצעדים קיצוניים, אם לא ימצא פתרון למצב .   

   

  אני מציע לאזרחים לחכות לדיון בבג"ץ בנושא היטל הבצורת ,יתכן שמשם יבוא מזור. לחילופין על חברי הכנסת להשתמש בזכותם הפרלמנטרית ולבטל את החוק המטורף הזה.

  דרג את התוכן: