כותרות TheMarker >
  ';

  יומן סיפורים

  תמיד אהבתי לכתוב, זה החל במכתבים והמשיך בסיפורים, זיכרונות, הדי פנטזיות מדליקות. הסיפורים נולדים מאוחר בלילות או מוקדם בבקרים, תמונה, תסריט או רעיון. ציור מילים על מסך מחשב, מפיח בהם חיים אחרים, לפעמים מפתיעים, גם אותי.

  הנץ דואה © כל הזכויות שמורות

  0

  מאהב (בתשלום) - חברות טובות

  27 תגובות   יום שלישי, 17/11/09, 17:28

  אווה ומריה היו חברות טובות.  כשאווה עברה לגור עם מריה בפעם הראשונה, זה היה רק לחודשי הקיץ כשהיא התארחה בסטוקהולם.   באותו קיץ אווה הייתה בת ארבעים ומריה מעט צעירה, אף אחד לא ידע בדיוק בת כמה, היא אף פעם לא אמרה.  בבוא החורף, כשמריה עברה למילאנו לגור עם אווה, גם אף אחד לא הניד עפעף כי בכל זאת מילאנו נעימה פי כמה מסטוקהולם בעונת החורף של השנה.  וכך, מבלי משים, עברו השתיים להתגורר ביחד, עוברות בין הדירות כמו ציפורי נדודים.  כשאווה, שנתיים מאוחר יותר, קיבלה עבודה במדריד, הצטרפה אליה מריה שכן את עבודתה יכולה הייתה לעשות מכל מקום בעולם.  אווה עבדה בארגון בינ"ל והייתה מוצבת לעיתים במקומות שונים באירופה ומריה עבדה כמתרגמת מאיטלקית לשוודית.  כך עברו השנים והן לא נפרדו, עקבו אחרי השמש מסטוקהולם למילאנו אלא אם היו יוצאות לטיול או לאחת ממשימותיה של אווה.

   

  עם השנים, לא מעטים תהו על טיב היחסים בינן.  לכאורה שני הפכים.  אווה שחרחורת ופצצת אנרגיה מיניאטורית.  שערה כהה, קצוץ עד לאמצע הצוואר, עוטר פנים שזופות ועיניים שחורות ובוהקות בהתרגשות תמידית.   מריה לעומתה הייתה יותר גבוהה, בלונדינית עם עיניים כחולות שקופות, התנהלות אלגנטית, מאופקת ורגועה.  הפכים השלימו, אחת את השנייה, ביחד הן היו עליזות ונשות שיחה מבריקות ומרתקות.

   

  לאווה יש בן מנישואים סוערים שארכו מעט יותר מעשור ואשר הסתיימו לפני שפגשה את מריה, בן מוכשר ויפה ששתיהן גאות בו עד מאוד.  מריה מעולם לא נישאה אם כי היו לה כמה וכמה מערכות יחסים שנמשכו תקופות ארוכות או קצרות ואשר תמיד הסתיימו בפרידה מנומסת ללא כל סערת רגשות.  בשתי המשפחות הבינו לאט כי הן גרות ביחד כי הן אוהבות וקיבלו את היחסים בינן בהשלמה ללא שום רמז או התייחסות חסרת נימוס ביחס להעדפות המיניות שהלן.

   

  כשאני פגשתי אותן כבר היו בשנות השישים לחייהן.  שותפות לחיים כעשרים שנה וחשתי מיד את הנינוחות שלהן אחת עם השנייה.  באותו ערב הן חגגו לאווה את יום ההולדת השישים ומריה, שלא אמרה דבר אבל הנחתי שגם היא בערך באותו הגיל, לך תדע, היא לא אמרה.  נכנסתי פנימה לסוויטה במלון שלהן וזו הייתה הפעם הראשונה בה ראיתי אותן.  איני יודע מדוע חרגתי ממנהגי הקבוע לפגוש את הלקוחות שלי פגישה ראשונה בבית קפה ורק אחר כך, במידה ויש כימיה, לעלות מדרגה ולהיפגש במקומות אינטימיים מעט יותר למעשים אינטימיים הרבה יותר.  אולי מפני שדניאלה קישרה אותי אליהן ואני בטחתי בדניאלה באופן מוחלט.  כשהיא אמרה לי שהן הגיעו לביקור בישראל ושהן מעוניינות, הלכתי בלי לחשוב פעמיים.  כמובן שדניאלה צדקה.

   

  כשהדלת נפתחה ראיתי אותן ואהבתי את מה שראיתי.  שתי נשים, לכאורה כל כך שונות ויחד עם זאת שתיהן כל כך יפות, מטופחות בלי מאמץ, נינוחות כל אחת עם עצמה ועם חברתה.    אווה חייכה חיוך גדול ומסנוור והזמינה אותי פנימה.  ישבנו בכורסאות מרווחות עם כוסית יין מעולה, ותוך שניות האווירה הייתה נינוחה להפליא.  אפשר היה לראות ששתי הנשים הללו חברות ממש טובות, כמעט וקוראות אישה את מחשבות זולתה.  שוחחנו על הקשר שלהן עם דניאלה, על הקורות אותי והסיבות בעטיין בחרתי לעשות את מה שאני עושה.  הן היו קשובות ודי משועשעות מההסברים שלי.  נראה היה לי שהן סקרניות לשמוע פרטים קצת יותר עסיסיים ששמחתי לספק להן, כמובן שללא פרטים מסגירים.  נראה היה כי אווה במיוחד אהבה את הפרטים האינטימיים וחשבתי שהסומק העולה בצווארה לא נבע מהיין.

   

  לא עבר הרבה זמן ואווה הייתה עירומה בזרועותיי בחדר השינה.  אווה הייתה מאהבת נחושה שידעה בדיוק מה היא רוצה.  היא השכיבה אותי על גבי וסרקה אותי לאורכי, מהנהנת מידי פעם לאישור או כל דבר שלא טרחה להסביר לי.  היה משהו מאוד מעורר בצורה בה היא בחנה אותי, נגעה כאן ושם ונהנתה לראות אותי מגיב מיידית כאילו והפעילה מתג חשמלי.  אהבתי לראות את שדיה נעים כשהיא זזה, הפטמות שלה היו מהקטנות שאי פעם ראיתי, זקורות כמו שתי אצבעות מיניאטוריות.  שדיה הקטנים רכים ונעו בהרמוניה עם גופה, מכל זווית נראו עוד יותר מעוררי תיאבון מאשר קודם.   היא תחבה את אפה והסניפה אותי, נאנחת בתענוג עד כי כבר לא יכול הייתי לעצור בעצמי, בעדינות פניתי אליה לנשיקה ארוכה.  שפתיה היו כה רכות וחמות, לשונה מתוקה מדבש, מרצדת כמו פרפר מאוהב ואני כמעט והתעלפתי מתענוג.  איני זוכר איך או מה בדיוק היא עשתה אבל מצאתי את עצמי בתוכה קשה כפי שלא הייתי מזמן.  הרגשתי את הדם גועש וסוער ובכל זאת בקצב איטי, היא הביאה אותי לצאת כמעט כולי ואז, שתי ידיה על ישבני, בלחץ כמעט בלתי מורגש משכה אותי אליה, עמוק לתוכה.  הכתיבה קצב של שלוש פעמים חדירות קלות, רק של קצה האיבר ואז, שתלה אותי בתוכה, שאבה אותי אליה עד הסוף, עד שהרגשתי את פתח הרחם שלה נושק לעטרה שלי.   ברגע מסוים היא רמזה לי לשכב על גבי והתיישבה עלי, פניה לרגליי והיא כפופה מעט קדימה, עיניה במראה ממול ומטה צופה בזין שלי חודר אותה, פוסק את שפתיה והכל שם למטה מוצף ורטוב ומעלה אדים וניחוח של תשוקה עילאית.  

   

  שכבנו בכל מיני תנוחות, כל פעם הייתה גומרת בצעקה רמה ומיד ממשיכה ואומרת לי בדיוק מה היא רוצה עד שאיבדתי כל הרגשה של זמן, לא ידעתי מי ומה וברגע מסוים, לאחר שעות של התעלסות כנראה שנרדמתי לשנייה דבר נדיר שאף פעם לא קורה לי .. כשפקחתי את עיניי, ראיתי את מריה שוכבת לידי, מביטה בי ומלטפת את חזי בקצה ציפורן אדומה כדם.  הבטתי בה מטושטש, לשנייה לא יודע היכן אני נמצא עד שהתעשתי ונאנחתי "אני מרגיש כמו בגן עדן של חושים" אמרתי לה.  היא חייכה, רכנה קדימה לנשק אותי.  "בוא לאמבטיה" אמרה לי. 

   

  האמבטיה הייתה מוכנה, מהבילה בניחוחות אקזוטיים, חמה לי מדי אבל זה לא הפריע, עקבתי אחרי מריה ולא יכול הייתי שלא להבחין באלגנטיות בה היא נעה.  תנועותיה מדודות, רכות וחרישיות, הרמוניות במידה יוצאת דופן.  מוקסם הבטתי בה טובלת רגל באלגנטיות, מכניסה עוד רגל ומתיישבת בתנועה זורמת כאשר רק אגלי זיעה קטנים על מצחה מעידים על חום המים.  ליד האמבטיה היו שתי כוסות יין אדום שחיכו לנו, נטלתי אותן, הגשתי לה אחת והצטרפתי אליה, יושב מולה ומחייך.  כל העייפות פגה כלא הייתה, האישה הזו שישבה מולי, מעורטלת ויחד עם זו מכוסה בקצף לבן הייתה התגלמות הנשיות ויחד עם זאת כולה איפוק ושליטה מלאה.  לא ידעתי איך להמשיך אבל לא חששתי, היא תדע איך לומר לי בדיוק מה היא רוצה.  בטחתי בה.  לאחר כמה דקות, היא סיימה את כוס היין שלה, הניחה אותה על דופן האמבט והסתובבה כך ששכבה וגבה אלי.  חיבקתי אותה והרגשתי את רכות עורה ושערה העדין מלטף את צווארי.  החלתי מלטף אותה, משייט בכפות ידיי על גופה הנפלא.  עיניי עצומות ואני מצייר את מתאר גופה בקצות אצבעות כאילו והייתי עיוור המנסה לשנן את גופה.  צווארה ארוך, כתפיה ישרות ושדיה שטוחות, פטמותיה רכות ובטנה מעט עגלגלה, ירכיה מוצקות ואני חוקר את גופה עד כי הרגשתי שאוכל לצייר אותה מהזיכרון בלבד.  

   

  היא נשענה מעט קדימה ואני קמתי, מושיט ידי למגבת הלבנה הענקית ועוטף אותה.  הרמתי אותה כך עטופה במגבת, היא הייתה די קלה, ונשאתי אותה למיטה, משכיב אותה ונשכב לצידה.  שלא כמו אווה, היא הייתה פסיבית לחלוטין.  כמעט ולא נעה אבל ברפרוף ריסים ואנחה כמעט בלתי נשמעת ידעה להעביר לי בדיוק מה היא רוצה.  נישקתי אותה, מטייל מאוזניה, עיניה, צווארה, ויורד לשדיה.  ציירתי קווים מסולסלים של תשוקה על גופה מבלי לשכוח אף נקודה.  המשכתי וירדתי עד כמות רגליה הרכות ועליתי למרכז, בין ירכיה היפות.  היא הייתה סמוקה אך עדין לא כל כך רטובה.  נשקתי לה שם וטעמתי אותה לאיטי, בעדינות מגניב נגיעה לדגדגן שלה ושוב מנשק את פנים ירכיה כמתעלם מהצורך שלה.  חוזר ונוגע בה, מרגיש את ההקלה שלה כשהדגדגן שלה עטוף בשפתיי החמות, ושוב 'מתעלם' עד שברגע מסוים חשתי שהיא כבר לא יכולה ומלאתי בה את פי.  עכשיו היא כבר הייתה רטובה ונעה בתנועות אגן קטנות מולי שסיפרו לי את דרכה לאביונה.

   

  בשעת בוקר מוקדמת יצאתי מחדר המלון שלהן מפורק לחתיכות.  הן התישו אותי גופנית ועוד יותר נפשית.  ההתעלסות מתובלת בשיחות, יין וחום ושתי נשים טעימות להפליא מלאו את חושיי אבל גם התישו אותי.  הייתי כבחלום והרגשתי טוב משהרגשתי במשך שנים.  הרגשתי שפגשתי יופי מדהים, יצירת אומנות מושלמת בשתי נשים.  הרגשתי שלרגע קצר זכיתי להצטרף ולתרום משהו קטן לאותה יצירה מופלאה בת-אלמוות.  אולי כך, זכיתי גם אני בחלק מהנצח.

   

  אז היו כאלו שחשבו שהן לסביות, לא ידעתי והאמת היא שזה כל כך לא היה חשוב, לא לי או אף אחד אחר.  כי המיניות של נשים, כשהיא לא מעוכבת או מדוכאת בידי תרבויות תועבה או גברים בעלי 'אמונה', מיניות הנשים יכולה להגיע לכאלו גבהים שחורגים מכל הגדרה או גבולות, או כל תובנות המקובלות בין החיים.  גן עדן אמיתי.

  דרג את התוכן:

   תגובות (27)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     28/11/09 17:59:

   סיפור יפיפה. מרתק וחושני.

    לשון בחוץ

    

     28/11/09 10:06:

   צטט: כלניתאדומה 2009-11-27 23:48:50


   משמח לשמוע שיש נשים יחסית מבוגרות שנהנות וסקסיות כפי שתארת!

    

    

   אני בונה על זה שתהיינה עוד ועוד כשאני מתבגר לי לתומי..  מה שמזכיר לי כששמעתי את הידיעה על האורגיה בבית האבות בשרון, הרמתי כוסית לקראת העתיד הוורוד.
     27/11/09 23:48:

   משמח לשמוע שיש נשים יחסית מבוגרות שנהנות וסקסיות כפי שתארת!
     26/11/09 09:11:

   צטט: חיה לי מיום ליום 2009-11-25 17:26:23


   כתבת עדין ונוגע

   אנושי ומרגש

    

   נפלא!

    

   תודה לך, חיה לי..

    


   כתבת עדין ונוגע

   אנושי ומרגש

    

   נפלא!

     25/11/09 14:10:


   תודה לך.  אכן, אני מאוד אוהב (מעריך) נשים, מבלי להיות מטרוסקסואל.

    

    

     25/11/09 13:53:


   רק מי שבאמת אוהב נשים יכול לכתוב כמוך

   שאפו יקירי :)

     24/11/09 16:25:

   צטט: מגדל השן 2009-11-24 16:17:49

    

    

   א ל ו ף 1

    

   תודה. אני צריך להיות בכושר על מנת לטפס במגדל השן..  :)

     24/11/09 16:17:

    

    

   א ל ו ף 1

     23/11/09 20:23:


   הנץ דואה

   איזה יופי של סיפור

   איזה יופי של כתיבה

   לך התודה

   וערב נפלא

     20/11/09 15:39:

   צטט: ex libris 2009-11-20 12:07:32


   אכן גן עדן.

   גן עדן של כתיבה איכותית.

   וואו, איזו הפתעה טובה באמצע היום.

    

    

   תודה.. באמצע היום.

     20/11/09 12:07:


   אכן גן עדן.

   גן עדן של כתיבה איכותית.

   וואו, איזו הפתעה טובה באמצע היום.

    

     20/11/09 10:42:

   צטט: לולה lola 2009-11-20 10:19:16

   גן עדן אמיתי

   זה לקרוא את הפוסט הזה....

   התמוגגתי מעונג

   *

    

   תודה, אני במיוחד אוהב למוגג מעונג.. 

     20/11/09 10:19:

   גן עדן אמיתי

   זה לקרוא את הפוסט הזה....

   התמוגגתי מעונג

   *

     20/11/09 09:19:


   תודה, תודה, אני עובד כל כך קשה...

   (נשמע הרבה יותר טוב בפולנית)

     20/11/09 09:13:

   תעשה חיים, מותק, מגיע לך!
     19/11/09 21:02:

   צטט: הנץ דואה 2009-11-18 12:19:29

   צטט: VICTORIA 2009-11-18 10:18:19

   קראתי .. והסמקתי קלות.

   כתוב נפלא,היה שווה לחכות!

    

   מדהים, למעלה מ- 70 חברים בקפה קראו את הפוסט, ועוד רבים אחרים שאינם חברים.  לא מעטים חשבו שהפוסט טוב וכיכבו אותו, אבל אף אחד לא כתב תגובה.. עד שאת הגעת.  לכן המדור נותן לך אות הצטיינות על התגובה הראשונה.!!!   אני תוהה מדוע לאנשים קל להגיב על נושאים זמינים מחיי היום-יום ואילו על משהו ארוטי, קשה לאנשים להגיב.

    

    

    

   אנחנו ביישנים 

     18/11/09 22:09:

   צטט: zemachbar 2009-11-18 20:46:25

   מקריאת התגובות למעלה, אני לוקחת לעצמי את התובנה למה ומדוע ברבנית אין כמעט תגובות.

    

   בכל מקרה כיכבתי (כמובן), וגרמת לי לרטיבות מה, 

   נראה שהבנזוג ואני נהנה מתוצאות הסיפור שלך. 

   'רטיבות מה' זו התגובה האולטימטיבית. 

   עשו חיים ילדים, עשו חיים.

    

    

     18/11/09 20:46:

   מקריאת התגובות למעלה, אני לוקחת לעצמי את התובנה למה ומדוע ברבנית אין כמעט תגובות.

    

   בכל מקרה כיכבתי (כמובן), וגרמת לי לרטיבות מה, 

   נראה שהבנזוג ואני נהנה מתוצאות הסיפור שלך. 

     18/11/09 17:16:

   צטט: הנץ דואה 2009-11-18 12:19:29

   צטט: VICTORIA 2009-11-18 10:18:19

   קראתי .. והסמקתי קלות.

   כתוב נפלא,היה שווה לחכות!

    

   מדהים, למעלה מ- 70 חברים בקפה קראו את הפוסט, ועוד רבים אחרים שאינם חברים.  לא מעטים חשבו שהפוסט טוב וכיכבו אותו, אבל אף אחד לא כתב תגובה.. עד שאת הגעת.  לכן המדור נותן לך אות הצטיינות על התגובה הראשונה.!!!   אני תוהה מדוע לאנשים קל להגיב על נושאים זמינים מחיי היום-יום ואילו על משהו ארוטי, קשה לאנשים להגיב.

    

    

   אתה לא צריך בכלל להתפלא, להפך לדעתי הכיכוב

   ללא תגובה מעיד על זה שהסיפור כל כך

   נפלא שפשוט נאלמות/נעלמות המילים....

   לא חושבת שזה קשור לארוטיקה

   אלא פשוט למצויינות בכתיבה :-)... 

   (ואני פשוט הרגשתי צורך להגיב על דבריך....) 

    

     18/11/09 13:50:

   צטט: הנץ דואה 2009-11-18 13:43:54

   תודה.  האם זה עובד גם ההיפך, אם אני רוצה לקבל הרבה תגובות, לכתוב גרוע?!  :)

   (אתה יודע לכתוב גרוע?)

   אם אתה רוצה הרבה תגובות- אולי תשאיר מקום לתהיות, תמיהות, שאלות, התחכמויות....

   עם סיפור כזה נשאר רק להזיל ריר

    

     18/11/09 13:43:

   צטט: ~s~ 2009-11-18 12:31:08

   אם הסיפור הוא גן עדן- לא תמיד יש מה לכתוב

    

   תודה.  האם זה עובד גם ההיפך, אם אני רוצה לקבל הרבה תגובות, לכתוב גרוע?!  :)

     18/11/09 13:42:

   צטט: מכאניקה הידראולית 2009-11-18 13:03:47


   לא לא תמיד נמצאות המילים הנכונות.

   אשוב במשקל סגולי אחר, לדבר (:

    

    

   בשמחה..


   לא לא תמיד נמצאות המילים הנכונות.

   אשוב במשקל סגולי אחר, לדבר (:

    

     18/11/09 12:31:
   אם הסיפור הוא גן עדן- לא תמיד יש מה לכתוב
     18/11/09 12:19:

   צטט: VICTORIA 2009-11-18 10:18:19

   קראתי .. והסמקתי קלות.

   כתוב נפלא,היה שווה לחכות!

    

   מדהים, למעלה מ- 70 חברים בקפה קראו את הפוסט, ועוד רבים אחרים שאינם חברים.  לא מעטים חשבו שהפוסט טוב וכיכבו אותו, אבל אף אחד לא כתב תגובה.. עד שאת הגעת.  לכן המדור נותן לך אות הצטיינות על התגובה הראשונה.!!!   אני תוהה מדוע לאנשים קל להגיב על נושאים זמינים מחיי היום-יום ואילו על משהו ארוטי, קשה לאנשים להגיב.

    

    

     18/11/09 10:18:

   קראתי .. והסמקתי קלות.

   כתוב נפלא,היה שווה לחכות!

   ארכיון

   פרופיל

   הנץ דואה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין