כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  תולעת מכרסמת.

  בימים האחרונים אני חווה אש בוערת בעצמותי, תחושה עילאית של שליחות סוחפת הרבה מעבר לכל מה שחוויתי מאז פתחנו את העיתון לפני כ 5 שנים.הידיעה שהפעם אנו עומדים לשנות את חייהם של אלפי אנשים מקצה לקצה, באמצעות סדרת מאמרים שתלמד אותם כיצד אחרי 5 שנים עבודה בישראל הם יכולים להגיע לקרן של 48,000$.

  פמניזים עוד ניסוי של מעבדת הניסיונות של המאה ה20 שכשל.

  144 תגובות   יום שלישי, 17/11/09, 19:37

  לפני שכל להקות הפמיניסטיות המשחרות לטרף, יתלו את ראשי בכיכר העיר בהאשמה המפחידה מכל: "אתה חשוך, חזירסטי, שוביניסטי, פרימיטיבי, איש האתמול, פחדן וחסר ביטחון", כשקצפי רוק ניתזים מפיהן הקוצף, המטיח בבוז את המילים הללו. לפני הכל,  הרשו לי לבקש שתקראו עד הסוף. בלי קצפי רוק זועמים , ובלי קריאות ביניים. תשמרו את ידיכן עמוק בכיסים ואל תשליכו עלי את הנעל הממותגת שלכן. לפחות עד שתגיעו לסוף. עד אז אזדחל לי בנחת לקונכיית השריון, שתגן עלי מקצפי הרוק האליטיסטים והנאורים שלכן .

   

  נכון זה עומד להיות קשה וכואב, פתאום כך, כמכת רעם ביום בהיר זה עלול להכות בכן באחת, במחי מאמר אחד של 2,500 מילים, זה יגרום לחלקכן להרהר מחדש ולערער את המוסכמות שאתן כה בטוחות בהן. אם עד היום חשבתן שהאדמה שאתן הולכים עליה בבטחה היא יציבה, פתאום תגלו את התהום הפעורה, שאינה ניתנת לגישור, בין המסוכמות שהייתן כה בטוחות בהן, לבין המציאות הקרה והאכזרית שתתגלה לכן.

   

  היה ראוי ורצוי להתנצל על ההקדמה גסת הרוח הזו. אבל לא, היא בהחלט בכוונת מכוון. גסות רוח, כמו מקדח של רופא שיניים, הם לעיתים מעלה. זה כואב הרבה עכשיו, אבל יחסוך מכן כאבים הרבה יותר גדולים לטווח הרחוק. במיוחד למי מכן, שתנסה לבחון את הדברים לגופה של ביקורת, ולא לגוף הסגנון. אז תגלו שזה לא רוק - אלא גשמי ברכה. דווקא גסות הרוח יכולה לעיתים לדגדג בעדינות רבה פצעים נשיים חבויים וסמויים ולהיות כטל חיים, המרפא את הלחות המלנכולית המסכסכת בין התדמית הדמיונית במוחכן ובין המהות האמיתית של עצמכן.

   

  להיות פוליטקאלקורקט, זה אולי תקין פוליטית ומשתלם טקטית אבל זה בטח לא קורקט. התקינות הפוליטית גובה מחיר כבד. זה רע לאומנות, לפוליטיקה, לאנושיות, לאהבה ובעיקר לאמת ולחשיבה החופשית. זה האויב הישיר והמאיים ביותר על החשיבה החופשית. מה שיותר חשוב מפוליטקלקורקט זה להיות קורקטי מבחינה מוסרית.

   

  עד כאן ההקדמה הבוטה והישירה, כדי להבהיר לכן באופן חד משמעי ולחסוך ממני את הצעקות והיללות של חשוך, ופרימיטיבי . הנשק הזה כבר מזמן לא עובד עלי. זה כמו לתת אגרוף לצמר גפן. הפעם תהיו חייבות להתייחס ברצינות, פעם אחת ולתמיד, לגופן של טענות ולא לגופו של האדם.

   

  הדור שלנו, הוא מעבדה ניסיונית שלא הייתה עוד כמותה בהיסטוריה. לנגד עיננו מתרחשים תופעות ותהליכים שלא היו מעולם, בעוצמות ובאינטנסיביות שלא שעורם אבותינו. כל מי שעיניו בראשו יכול לחוש באוויר את הפורענות. למעשה זרעי הפורענות כבר נבטו מזמן.

   

  היינו צריכים במאה העשרים את המסר הפמיניסטי הבסיסי, לעלות למודעות את קולה המקופח של האישה. לספק להן שיווין זכויות ושוויון הזדמנויות וחקיקה ומוסדות בכדי להגן על גופן וכבודן. כל זה צעד חשוב קדימה לקראת עולם טוב, הומני ומאוזן יותר. עד פה, קל לכולנו להסכים ואין בנינו שום מחלוקת. אבל מאז הלכנו כמה וכמה צעדים קצת יותר מדי מתקדמים קדימה, והבאנו אסון וחורבן על המין האנושי.

   

  הפמיניזם היה ניסיון לשבור את הביצים כדי לעשות חביתה ובסוף נשארנו בלי חביתה ובלי ביצים.

  היום שום דבר לא ברור. טשטוש הזהויות לגמרי מעורפל. הכל פתוח והרשות נתונה. נשים יכולות להיות זכריים וגברים מוזמנים להיות נקביים. ואפשר להתחלף בתפקידים מספר פעמים ביום.

   

  בדור הזה שהכל בו אפשרי והכל מותר, ואין גבול לחופש ולאלטרנטיביות, והאנשים מוצאים את אושרם ברגע ומאבדים אותו בין לילה, החיים הופכים להיות מסע ארוך ומתיש של עליות חדות ונפילות כואבות. אנו נעים במהירות של רכבת הרים בין התרגשויות זמניות, ארעיות ואקראיות, ותחתן תהומות של מערבולות מסחררות שהולכות וגוברות מהתרגשות להתרגשות.

   

  מספיק לראות את כל אותן בחורות בנות 30 ומשהו,  עצמאיות, מצליחניות, יפות, אינטליגנטיות, דעתניות, עקשניות, אינדיווידואליות שלא מתפשרות בקלות, אבל עמוק בתוכן ומאחורי החיוכים הנוצצים, מסתתרת לה תהום של בדידות מרירה .

  עוד יום ועוד לילה ועוד חפוז מזדמן, עם איזה זר מזדמן, באיזה פאב מזדמן. להרגיש איכשהו קמצוץ של חום מיקרי ורגעי, לחמם את הרגש הקפוא. קירבה ארעית למלאות את חלל הבדידות. נר קטן וזמני להאיר את האפילה, מעט מים להרוות את הצימאון שבלב.

   

  אבל אליה וקוץ גדול בה, המים הם מלוחים. ככל ששותים אותם יותר. הם רק צורבים יותר את הבדידות והמועקה התלושה. מסטוץ לסטוץ התלישות יותר חונקת, והלב יותר צורב. הזר המקרי והמזדמן, חודר לקודש הקודשים שבתוכה, תלוש, קר, טכני, גוף, בשר. אין היכרות, אין זיכרונות משותפים, אין אמון, בלי אינטימיות ללא אהבה. הזר המקרי לא רק שהוא לא הפרה אותה, אלא לגמרי הפוך. הוא בזז אותה רגשית, את הרזרבות האחרונות של התקווה שנשארו.

   

  ושוב לקום בבוקר למחרת, עם תחושת מוות חמוצה באוויר. " האשליה כורה תהומות ומכסה אותם בפרחים", אמר בלזק. להקיץ כל פעם מחדש, ולהקיא כל פעם מחדש, את אשליית הלילה, ולגלות כל בוקר מחדש את המציאות המרירה המנוכרת והקפואה שמביטה בנו בכל בוקר מבעד למראה. כשאנו מבינים שוב ושוב שכל התרגשות זמנית כזו, היא עוד אבן חצץ המתגלגלות במדרון, לעבר התהום האדירה של מערבולות רגשיות, סותרות ומסחררות. וחוזר חלילה, עוד יום ועוד לילה ועוד סטוץ, והלב נסגר בעוד ובעוד חותמת הנועלת את הלב בשלשלות של בדידות.

   

  והזמן הלוחץ דוהר קדימה, ומשנה לשנה זה רק נעשה קצר ומהר יותר, וציפורניי הזמן שורטות את הפנים,  וכבר האיפור הכבד ביותר לא מצליח להסתיר את קמטי החלודה בפנים, וכבר אף אחד לא דופק להן בדלת ורוצה להתחתן.  אחרי שעשרות גברים ביקרו אצלן במקדש, הן כבר סחורה זולה ומשומשת. כן כן, נכון, אני יודע שהדלקתי לכן עכשיו את הפיוז שקפץ ממקומו, אבל רק רגע אחד, סבלנות, עדיין בלי קריאות ביניים, הסכיתו ושמעו:

   

  כל גבר, שיהיה נאור ופלצן ככל שיהיה, מכיר את התפרצות הזעם, הצורבת וחותכת את ליבו כמו סכין, כשנודע לו לראשונה, שאהובתו בגדה בו. ביום יום ולאורך החיים הוא יקדח לך במוח סיסמאות פלצניות ממיטב הלקסיקון על פי תו התקן הנכון. אבל בשעת מבחן, כשנודע לו שאהובתו בגדה בו, בין רגע, כל הסיסמאות הנאורות, פורחות ונמוגות כלא היו בענני השיח הרטורי והתיאורטי.

   

  יש פער עצום בין התיאוריה לעולם המעשה. המציאות הרבה יותר מורכבת מהסיסמאות הפשטניות. האמת המביכה, מסתתרת עמוק מתחת לתדמית הדמיונית שהיינו רוצים להיות. וכדי לגלותה חייבים להפשיל שרוולים, להתנער מכל הסיסמאות התמימות הצפות מעל הקרקע ולחפור עמוק בקרקעית הנשמה. במהות הראשונית של הנפש. כי אם נמשיך לסמא את עינינו, ואם נמשיך להיות מסנוורים מהפוליטקאל קורקט של העדר, ואם נמשיך להתכחש למהות הטבעית והקמאית שבנו, התוהו ובוהו רק ילך ויחמיר. 

   

  כל ניסיון במעבדה ניבחן על פי התוצאות. עקב האכילס של התוצאה מתחיל מהעקב ומאוכלס עד הראש. הסיסמאות העדריות הן אכן יפות, ואין לי אלא לומר, שהלוואי והדברים היו כה פשוטים. אבל לדאבוננו, במבחן התוצאה, כל הסיסמאות היפות הללו ביום פקודה, לא מחזיקות מים.

   

  כל גבר מכיר את הסיטואציה שהוא יושב בדייט והיא מדקלמת לו כמו תקליט שרוט את הקלישאות  המתלהמות שהפמיניסטיות טפטפו למוחה מרגע שהיא זוכרת את עצמה. וכעבור עוד כמה דרינקים, כשהוא מגיע איתה למיטה, והנה אותה פמיניסטית מתלהמת בדיבורה הופכת להיות חתלתולה מובלת ברגשותיה ומעשיה. כל מה שהיא רק רוצה שהוא ישלוט בה. יחדור לתוכה, יוביל אותה ויכבוש אותה.

   

  עכשיו תגידו לי, למה אנו צריכים להאמין? למילים הנאורות והנכונות על פי תו התקן הפמיניסטי, שהוא שמע ממנה לפני המין, או מהמילים השוביניסטיות והפרימיטיביות שהוא שמע מגופה ולפעמים גם מפיה, בעת המין?

   

  כלל גדול בפוליגרף: הגוף מדבר אמת, המילים משקרות. בעת קיום יחסי המין, כשהאישה נמצאת בעולם שהוא הרבה יותר פרימיטיבי ובסיסי, היא הרבה יותר קרובה למהות שלה, מאשר המילים האלגנטיות שהיא ממטירה בדייט. במהות שלנו אנחנו לא כל כך נאורים. והמהות שלנו לא כ'כ מתחשבת בסיסמאות הנכונות שאנו מדקלמים השכם והערב. במהות הגבר הוא גבר והאישה היא אישה. וכמו ששום סיסמא לא תעזור לכושי להחליף את צבע עורו, וכמו ששום דבר לא יעזור לנמר להחליף את חברבורותיו, כך שום דבר לא יעזור לנו ולעולם לא נוכל להתכחש למהות הפרימיטיבית והראשונית שבנו.

   

  אנו מתוחכמים, אינטליגנטים, תרבותיים, נאורים וחושבים שאנו חכמים יותר מהדורות הקדומים ומהטבע הפרימיטיבי והראשוני שטבוע בנו. אנו חושבים שאנו כה נאורים ומתקדמים, שאנו יכולים לברוח מהמהות הקמאית הטבועה בנו, הפרימיטיבית במשמעותה המקורית והראשונית של המילה פרימטיביום  – ראשוניות. 

   

  אנחנו חיים בדור טכנולוגי ולא שומעים את רחשי האדמה מתחת לאספלט שאנו דורכים עליו, והמגדלים הנוגעים בשמים לא מאפשרים לנו לראות את השמיים והכוכבים ולשמוע את סודם, וזו מחלתה של החברה בדור השטנאצי והטכנולוגי הזה. אנחנו ברחנו מהטבע וחיים בניגוד לטבע. ובניגוד למהות הטבעית של האדם.

   

   בטבע יש הרמוניה. יש משמעות לשוני במבנה הגוף של הגבר והאישה. כפי שאנו שונים בגוף אנו שונים במהות. איבר המין של הזכר גלוי וחיצוני.  אצל האישה הוא חבוי ופנימי. זה לא סתם, יש לזה משמעות פנימית, זה לא רק הבדלים חיצונים.  זה מסמל את ההבדלים במהויות הראשוניות שבין הגבר והאישה.

   

  נקבה, מלשון נקב. חלל מעגלי, פנימי, שזקוק להתמלאות ולהיות מופרה מאיבר מינו החיצוני של הגבר, שכשמו כן הוא, כלי זין בצורת חרב שפורצת וחודרת וכובשת את החלל שבנקבתה. ולכן מידת השלטון שמושל הזכר בליבה וברגשותיה של הנקבה אחרי שחדר לנקבתה גדולה פי כמה מאשר לפני.

   

   נקב הוא מעגל, שנקודת האמצע רחוקה בדיוק באותה מידה מכל פינה במעגל. זו הגמישות לעשות מספר דברים בעת ובעונה אחת ולעשות אותם טוב. להיות אישה, להיות אמא, יפה, , תומכת, מדרבנת, מנומסת, סבלנית, ערנית, מתפשרת מלטפת. האשה גמישה לנוע מנקודה לנקודה וממשימה למשימה ומדעה לדעה.

   

  חז"ל אמרו " נשים דעתן קלה". במבט שטחי זה נשמע מקומם, אבל מי ששומע את רחשי האדמה וההרמוניה שבטבע יודע שיש בזה דווקא שלמות, תקווה ויופי. בכך שקל להן להסתגל להובלה של הגבר. כי ללא זאת, אין שלמות ולא יכולה להיות תקווה.

   

   " נשים דעתן קלה", כי הדעה היא לא הדבר הכי חשוב להן. אלא הרגש, החום, האהבה. להיות אישה משמעו לחבוק את העולם ולא להילחם בו. לשמש גשר, דבק. האישה במהותה היא הבסיס לקיומו של העולם. אם היא לא תחזור למהותה הטבעית, אין בסיס והכול מתפרק. וזה בדיוק מה שקורה בדורנו. שום דבר לא ברור, שום דבר לא יציב. המשפחה והאהבה, הדברים הכי חשובים ומשמעותיים בחייו של האדם, מה שאמור לתת את הבסיס והיציבות החום והביטחון לאושרו של האדם, הכל מתפרק. הכל זמני ומעורער תחת ערפל תמידי של סימן שאלה גדול וכבד.

   

  אין דבר יפה יותר בטבע מאישה. אבל זה לא רק היופי חיצוני, היופי החיצוני משקף את היופי שבאופי הפנימי של האישה. היא הרבה יותר רוחנית וגבוהה משל הגבר. בתנ"ך, בסיפור הבריאה כתוב, שאת כל הברואים כולל האדם : השם ברא במאמרו, בדיבורו. ורק לגבי האישה כתוב: "ויבן ..." היא לא נוצרה בדיבור אלא  היא מעשה אומנות ידני של השם, יצירת מופת של היצור המושלם והיפה ביותר בטבע.

   

  המהות של האשה זה רחמים. ולכן אבר המין של האישה נקרא גם "רחם", מלשון רחמים. ובכוח הרחמים שלה היא הופכת את הזרע של הגבר, שמורכב מאותיות "זה-רע". כלומר כל הזוהמה ומחשבות הזימה והצדדים החייתים והאפלים ביותר של הגבר, האישה בכוח רחמיה הגדולים הופכת את ה"זה- רע" למחר, לעתיד של האנושות, מחר - אותיות הפוכות של המילה רחם.

   

  אבל היא כשלעצמה היא מעגל סגור, היא לא יכולה להתמלאות מעצמה. לשם כך היא זקוקה לגבר שיפרה אותה ויוביל אותה ויראה לה את הכיוון. בלזק אמר:" אשה היא כמו ספינה שפיקודה צריך להיות בידנו אחרת היא מצייתת למצפון תעתועים, ומצוידת במגנט הנוטה לכל רוח." לכן הגבר הוא הגבוה והאשה נמוכה, כי הגבר שאמור לנווט את הספינה הוא זה שצריך לראות רחוק.

  הזכר הוא פורץ הדרך להוביל את האשה למחוזות רוחניים ורגישיים חדשים, ולכן אבר המין של הגבר היא בצורת חרב הפולסת ופולשת את הדרך לכבוש את ליבה של האשה. וכמו שאבר המין של הגבר הוא חיצוני לגופו, כך יחסי מין עבורו זו פעולה חיצונית של הגוף , מבלי לערב הרבה רגש. וזאת לעומת האשה שיחסי מין עבורה נובעים מרגש יותר פנימי.

   

  ולכן כשהאישה נכבשת ומתאהבת היא מפליגה כ'כ בפולחן אהבתה,  רואה רק את הצד הזוהר של הירח, מבקשת למצוא באלילה שהוא האל. ולכן לא פעם אנו רואים נשים חכמות, המתאהבות בכל מיני צפרדעיים שטחים וריקנים, והן מדמות אותו לפאר היצירה. כל תפוח מלמיליאן, כל צפרדע הנסיך שבנסיכים.

   

  אם האישה מרגישה שהיא יותר חכמה ויותר מובילה, בעומק נפשה היא בזה לגבר. הוא לא עונה לצורך מהותי אצלה, להיות מובלת ע"י מישהו חזק שהיא יכולה להישען עליו. ולכן מיבנה גופו של הגבר נוקשה, ושריריו חזקים, והאשה רכה עגולה גמישה ומתכרבלת.

   

   איבר המין של האשה הוא חבוי, הדגדגן הוא נסתר.  גבר אמור לכבוש ולגלות את המסתורין הזה. את סוד התום החבוי בה. אבל אנו חיים בדור שאיבד את התום. שכחנו את הסוד ואיננו מודעים למסתורין החבוי של האישה. לאישה אמורים לחדור ולכבוש, זו מלחמת המינים. ומה האישה של היום עושה? במקום להתחבר למקור עוצמתה האמיתי, ולהיות נכבשת היא מנסה לחקות את טבעו של הגבר, שהוא אמור היה להיות הצייד הכובש. וזה מה שקיבלנו. התהפכו היוצרות ותוהו ובוהו וכאוס מוחלט. אין סוד, אבד המסתורין, פג הקסם. הכל פרוץ והרשות נתונה. אין אהבה, אין משפחה, אין שמחה פנימית. 

   

  כל היופי וההרמוניה ביחסים הם בהשלמת הניגודים ובשוני שבין הגבר לאישה. יש דברים שנשים עושות טוב יותר,  יש דברים שגברים עושים טוב יותר. לא אחד נחות מהשני, אלא אחד שונה מהשני.  אדרבה הניגודים הם ברכה. זה מה שמושך ויוצר את האש המתלהטת. כמו מינוס ופלוס בחשמל, כמו שקע ותקע. אם שניהם תקע או שניהם שקע  אין חשמל, אין אש אין הרמוניה. כמו שיש לך 2 כסאות, או שתי שולחנות, במקום שיהיה לך כסא ושולחן. כסא ושולחן זה הרמוני. גבר שהוא חצי גבר וחצי אשה וכן הפוך זו מערכת לא הרמונית. במקום להשלים אחד את השני, הם רבים כל היום אחד עם השני.

   

  ככל שהנשים מנסות להיות יותר גבריים הם משלמים על זה מחיר כבד יותר. וכנ"ל הפוך. וככל שהגבר ינסה לברוח יותר מהמהות שלו, ככה הוא יהיה עלוב ומסכן יותר. העלבון הכי גדול לגבר זה כשאומרים לו שהוא שוביניסט פרימיטיבי וחסר ביטחון. המהות הגברית זה הביטחון, ושום גבר אינו רוצה להרגיש או להקרין שהוא חסר ביטחון. אז הגברים בדור הזה כדי להראות שהם לא חסרי בטחון, הם מדקלמים את אותן סיסמאות שמשטרת המחשבות של להקות העדר הפמיניסטיות השוחרות לטרף, מצפות ממנו לחשוב.

   

  ולכן פתחתי בכוונת ממכוון בגסות רוח בוטה בהקדמה. החשש שהאצבע המאשימה של להקות הפמיניסטיות תאשים אותנו בפורמטיביות ובשוביניזם וכל המילים הקופצניות והקוצפניות האלו, עם סימני הקריאה ההיסטריים, מונע מאיתנו לשמוע את רחשי הלב האמיתיים והפנימיים שלנו. לחזור למהות האמיתית,  הטבעית, של השוני המבורך שבין הפרמטיביות (הראשוניות) של הגבר  והאישה.

   

  זה לא רק הנשים שמשלמות מחיר כבד בגלל הפמיניזם. זה גם הגברים. אומנם הם יכולים לחגוג בכל לילה ולקום בכל בוקר ליד גברת אחרת שהוא בקושי זוכר את שמה. אבל בסופו של דבר, כל ההתרגשויות הן זמניות והופכות להיות רק זיכרון.  הלב עולה על גדותיו והוא אינו יודע למי להעניקו. חצאיות בכל מקום ונשמה אין. הוא לא יכול למצוא בתוך ים "הנשים – גבריים" האלה, אחת שתהיה מחוברת למהות הנשית שלה. רק כאשר נשאר באישה משהו טהור ממהותה הנשית, היא יכולה באמת לאהוב. רק אז היא יכולה להרגיש את המהות הפנימית שלה, ולרצות להיות עם גבר שיוביל אותה. לתת לגבר להיות הוא עצמו ולזכות מחדש בסמכותו האבודה.

   

  ואין לנו אלא להביא, את ציטוטה האלמותי של סילביה פלאת, מראשונות הפמיניסטיות, שאמרה אחרי המפגש עם טד יוז ב 1957: בסופו של דבר אני נשית...ואוהבת שיש לי אדון שמולך עלי ומטפל בי, בתנאי שהוא יהיה שווה את זה".

   

  זהו זה גברותי ורבותי, זו הצרה בדור שלנו, שלא ניתן לבנות חיים של שיתוף ונתינה בדור של " נשים גבריות" כאלה. וכל זה עוד לפני שדיברנו על הצרה הצרורה מכל: שכולן משועתקות באותו שטאנץ . תגידו לי אתם, אם כולן אותו דבר, אז למה לבחור דווקא באחת?

   

  וכל שנשאר זה להיות עבד הנסיבות, להישאר ילד הרודף תענוגות, כמו פרפר, המרפרף מאור לאור. עוד יום ועוד לילה עוד מסיבה, ועוד בר, ועוד ריגוש מהיר וקצר, ואחרי  ההתלהטות הגדולה הזו, של הליבידו לרקיע השמיני, באה הצניחה הכואבת והמהירה לקרשננדו בתחתית התהום הרגשית. והתולעת מכרסמת. ואין באופק אף לא אחת, שאיתה אתה מרגיש, שאתה רוצה לשארית חייך.

   

  עכשיו, אחרי שחבשתי את קסדת המגן, כל הפמיניסטיות הצדקניות  מוזמנות כולן כאחת, להמטיר על ראשי אש וגפרית.  זה הזמן והמקום לפצוח חזור ופצוח בשירת " הפרימיטיבי, חזירסטי, שוביניסטי" . עד שתתייבש הלשון מטחינה עד דק של כל הקלישאות והסיסמאות המבטאות חשיבה אוטומטית המאמינה על עיוור בבועה חסרת בסיס.

   

   

   

   

   

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (143)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     27/6/11 15:05:

   צטט: D-Fens 2011-06-25 01:05:40

   להעתיק ולהדביק על כל לוח מודעות בבתי הספר, הדור שלנו אבוד - אולי הדור הבא ישכיל להבין לאיזה בור של רפש משך אותנו הפמניזם ואולי ישכיל להחזיר את הדברים כפי שהיו כפי שהטבע ברא אותנו אני בהחלט לא מתכוון לוותר על זכויות הנשים כיצורים שווים בעולם הזה אלא לנזק הבלתי הפיך שנגרם לנשים בדורינו ועל ההכחדה ההולכת וגוברת של המין הגברי שנקלע בעל כורחו למלחמת השרדות שלא ידע כמותה והוא (המין הגברי) במקום להלחם על מקומו ועל כבודו כפי שברא אותו הטבע הלך בשדות לבלי שוב. פוסט מעולה!!!!

    

   כל מילה בסלע.

   למען האמת, מאז שכתבתי את הפוסט, אני די מופתע ממספר התגובות שתומכים ברעיון. הייתי בטוח שהמצב הרבה יותר גרוע.

     27/6/11 15:03:

   צטט: liorony 2011-06-24 17:24:24

   ניראה לך שלאדם הסביר יבלה חצי יום בשביל לקרא את המגילה שלך ?. תקצר ותתמצת. התעייפתי.

    

   מתחילים לקרוא, אם בהתחלה, זה נראה לך משעמם, נדוש, מייגע עוברים הלאה. אם זה מרתק מעניין ומחדש כשגומרים לקרוא מתאכזבים שזה היה כה קצר.

     27/6/11 15:00:

   צטט: שחף47 2011-01-20 16:05:43

   היי יוסי...
   כל הכבוד על הדעה הכל כך אמיתית הרוווחת והמיזדהה מצד הגברים והנשים
   הלא פמיניסטיות הרדיקליות שכל מטרתן היא להחליש את
   הגבר ואת הזוגיות באשר היא ולא משנה מהם דיעותיהם....
   אנחנו רוצים בחזרה את האהבה ,הזוגיות ,והרומנטיות שהיו פעם...שכיום הן נחלת העבר...את הכבוד ההדדי עם היתרונות של הקידמה....כל כך מתגעגעים לזה...אנחנו רואים את הורינו וכן רוצים גם.....עם כל הכאב ..כל כך הרבה ריקנות בתוכנו ללא אהבה אמיתית ....
   כן לחזק ולתמוך בנשים כמו ח"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ'
   על דעותיה האמיתיות ....ולהצביע עבור נשים כאלה...

    כמה זה כיף לשמוע שיש עוד אנשים שפויים שלא נסחפו עם העדר

     25/6/11 01:05:
   להעתיק ולהדביק על כל לוח מודעות בבתי הספר, הדור שלנו אבוד - אולי הדור הבא ישכיל להבין לאיזה בור של רפש משך אותנו הפמניזם ואולי ישכיל להחזיר את הדברים כפי שהיו כפי שהטבע ברא אותנו אני בהחלט לא מתכוון לוותר על זכויות הנשים כיצורים שווים בעולם הזה אלא לנזק הבלתי הפיך שנגרם לנשים בדורינו ועל ההכחדה ההולכת וגוברת של המין הגברי שנקלע בעל כורחו למלחמת השרדות שלא ידע כמותה והוא (המין הגברי) במקום להלחם על מקומו ועל כבודו כפי שברא אותו הטבע הלך בשדות לבלי שוב. פוסט מעולה!!!!
     24/6/11 17:24:
   ניראה לך שלאדם הסביר יבלה חצי יום בשביל לקרא את המגילה שלך ?. תקצר ותתמצת. התעייפתי.
     20/1/11 16:05:
   היי יוסי...
   כל הכבוד על הדעה הכל כך אמיתית הרוווחת והמיזדהה מצד הגברים והנשים
   הלא פמיניסטיות הרדיקליות שכל מטרתן היא להחליש את
   הגבר ואת הזוגיות באשר היא ולא משנה מהם דיעותיהם....
   אנחנו רוצים בחזרה את האהבה ,הזוגיות ,והרומנטיות שהיו פעם...שכיום הן נחלת העבר...את הכבוד ההדדי עם היתרונות של הקידמה....כל כך מתגעגעים לזה...אנחנו רואים את הורינו וכן רוצים גם.....עם כל הכאב ..כל כך הרבה ריקנות בתוכנו ללא אהבה אמיתית ....
   כן לחזק ולתמוך בנשים כמו ח"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ'
   על דעותיה האמיתיות ....ולהצביע עבור נשים כאלה...

     7/3/10 20:28:

   צטט: tamareli 2010-03-06 22:03:18


   יוסי,

   קראתי במקרה וחייבת להגיב.

   אני מאז ומעולם טוענת שהפמניזם

   הוא האוייב הגדול ביותר של האישה.

   שבוע טוב,

   תמר.

    

    

   באיזה מובן?
     6/3/10 22:03:


   יוסי,

   קראתי במקרה וחייבת להגיב.

   אני מאז ומעולם טוענת שהפמניזם

   הוא האוייב הגדול ביותר של האישה.

   שבוע טוב,

   תמר.

     12/2/10 21:27:

   הפמיניזם, בהתגלמותו בשנים האלה, עשה עוול לשני המינים. כל זמן שהמאבק התמקד בקידום נושאים

   כמו שוויון הזדמנויות, תעסוקה ושכר היה לו מקום בעיצוב/שינוי פנינו כחברה אלא שמרגע שנוסף לו

   המימד המילטנטי המבקש ליצור שוויון זהות בין גבר לאישה - הוא, הלכה למעשה, סירס ועיקר אותנו...

   וכן, הפסאוד-קדמה הזו יצרה דמויות זכריות ונקביות שאינן שואפות להתמזג כדרך הטבע אל להתמזג זו בזו

   להבלע בזהות האחר - נקבות מעוקרות וזכרים מסורסים, כפשוטו.

    .

   ואם מעצם האמירות האלה שלי אני אמור ה להכנס לכוננות ספיגה (מחייכת) אני ארהיב ואומר 

   ששובניזם, לתפיסתי, אינה מילה גסה והיא עדיפה בעיני על פני מטרו-סקסואל או גבר המתחבר לצד הנשי שלו.

    
    
    
   מאמץ בשתי ידי את  דבריה. 

     11/2/10 19:14:

   צטט: Rivka 2010-02-11 18:31:39

   צטט: יוסי איתן 2010-02-11 16:07:10

   צטט: Rivka 2010-02-11 12:21:08

    

    .

   הפמיניזם, בהתגלמותו בשנים האלה, עשה עוול לשני המינים. כל זמן שהמאבק התמקד בקידום נושאים

   כמו שוויון הזדמנויות, תעסוקה ושכר היה לו מקום בעיצוב/שינוי פנינו כחברה אלא שמרגע שנוסף לו

   המימד המילטנטי המבקש ליצור שוויון זהות בין גבר לאישה - הוא, הלכה למעשה, סירס ועיקר אותנו...

   וכן, הפסאוד-קדמה הזו יצרה דמויות זכריות ונקביות שאינן שואפות להתמזג כדרך הטבע אל להתמזג זו בזו

   להבלע בזהות האחר - נקבות מעוקרות וזכרים מסורסים, כפשוטו.

    .

   ואם מעצם האמירות האלה שלי אני אמור ה להכנס לכוננות ספיגה (מחייכת) אני ארהיב ואומר 

   ששובניזם, לתפיסתי, אינה מילה גסה והיא עדיפה בעיני על פני מטרו-סקסואל או גבר המתחבר לצד הנשי שלו.    

    

    

   חותם על כל מילה כולל הרישא. אך לצערי גם פה עברו את הגבול והיום הרבה תחומים דווקא הגבר מופלה לרעה ליותר מידע כנסי לבלוג של עמית:

   http://cafe.themarker.com/view.php?u=142341

    

    

   אתה קושר דבר שלא בדברו וחבל

   כי בזה אתה מאבד את המשמעות הייחודית/הממוקדת של דבריך

   ומצליח לעורר התנגדות מוכללת.

    

   זה קשור, כי איבדנו את האיזון במספר רבדים. וכגרוש לשעבר מי כמוני מבין על מה עמית מדבר

     11/2/10 18:31:

   צטט: יוסי איתן 2010-02-11 16:07:10

   צטט: Rivka 2010-02-11 12:21:08

    

    .

   הפמיניזם, בהתגלמותו בשנים האלה, עשה עוול לשני המינים. כל זמן שהמאבק התמקד בקידום נושאים

   כמו שוויון הזדמנויות, תעסוקה ושכר היה לו מקום בעיצוב/שינוי פנינו כחברה אלא שמרגע שנוסף לו

   המימד המילטנטי המבקש ליצור שוויון זהות בין גבר לאישה - הוא, הלכה למעשה, סירס ועיקר אותנו...

   וכן, הפסאוד-קדמה הזו יצרה דמויות זכריות ונקביות שאינן שואפות להתמזג כדרך הטבע אל להתמזג זו בזו

   להבלע בזהות האחר - נקבות מעוקרות וזכרים מסורסים, כפשוטו.

    .

   ואם מעצם האמירות האלה שלי אני אמור ה להכנס לכוננות ספיגה (מחייכת) אני ארהיב ואומר 

   ששובניזם, לתפיסתי, אינה מילה גסה והיא עדיפה בעיני על פני מטרו-סקסואל או גבר המתחבר לצד הנשי שלו.    

    

    

   חותם על כל מילה כולל הרישא. אך לצערי גם פה עברו את הגבול והיום הרבה תחומים דווקא הגבר מופלה לרעה ליותר מידע כנסי לבלוג של עמית:

   http://cafe.themarker.com/view.php?u=142341

    

    

   אתה קושר דבר שלא בדברו וחבל

   כי בזה אתה מאבד את המשמעות הייחודית/הממוקדת של דבריך

   ומצליח לעורר התנגדות מוכללת.

     11/2/10 18:15:

   חוקי טבע

   אפשר לאהוב אותם

   אפשר להתנגד להם

   אבל זה מה שיפה בחוקי טבע

   הם תמיד היו

   הם תמיד יהיו

   והשמש תמיד תזרח בבוקר

   (או שגם את זה ננסה לשנות ולהצדיק בכל מיני תאוריות "מתקדמות")

     11/2/10 16:07:

   צטט: Rivka 2010-02-11 12:21:08

    

    .

   הפמיניזם, בהתגלמותו בשנים האלה, עשה עוול לשני המינים. כל זמן שהמאבק התמקד בקידום נושאים

   כמו שוויון הזדמנויות, תעסוקה ושכר היה לו מקום בעיצוב/שינוי פנינו כחברה אלא שמרגע שנוסף לו

   המימד המילטנטי המבקש ליצור שוויון זהות בין גבר לאישה - הוא, הלכה למעשה, סירס ועיקר אותנו...

   וכן, הפסאוד-קדמה הזו יצרה דמויות זכריות ונקביות שאינן שואפות להתמזג כדרך הטבע אל להתמזג זו בזו

   להבלע בזהות האחר - נקבות מעוקרות וזכרים מסורסים, כפשוטו.

    .

   ואם מעצם האמירות האלה שלי אני אמור ה להכנס לכוננות ספיגה (מחייכת) אני ארהיב ואומר 

   ששובניזם, לתפיסתי, אינה מילה גסה והיא עדיפה בעיני על פני מטרו-סקסואל או גבר המתחבר לצד הנשי שלו.    

    

    

   חותם על כל מילה כולל הרישא. אך לצערי גם פה עברו את הגבול והיום הרבה תחומים דווקא הגבר מופלה לרעה ליותר מידע כנסי לבלוג של עמית:

   http://cafe.themarker.com/view.php?u=142341

    

     11/2/10 12:21:

   אני אוהבת את מה שכתבת

   אני אפילו אוהבת את הצימוד הזה של פרימיטיביות וראשוניות

   ובלבד שאין במושג "פרימיטיבי" שיפוטיות חברתית-תרבותית אתנוצנטרית.

   ראשוניות היא חווית עצמנו בטרם הותננו בתהליכי חיברות ותירבות

   היא זו המתירה לנו להרגיש תאווה ומבלי "לעדן" אותה למונחים כמו משיכה ואפילו תשוקה

   וכן, גם אני מאמינה שאילו נתנו לעצמנו את הרשות - היינו נהנים מהיותנו גבר ואישה וכפשוטו/ה

   אלא שמתן הרשות הזו מותנה בהכרה חד-משמעית שמעצם היותי אישה ובמלואה אין ביטול 

   של כל זהות/סטטוס אחר שלי אלא דווקא להיפך.

    .

   הפמיניזם, בהתגלמותו בשנים האלה, עשה עוול לשני המינים. כל זמן שהמאבק התמקד בקידום נושאים

   כמו שוויון הזדמנויות, תעסוקה ושכר היה לו מקום בעיצוב/שינוי פנינו כחברה אלא שמרגע שנוסף לו

   המימד המילטנטי המבקש ליצור שוויון זהות בין גבר לאישה - הוא, הלכה למעשה, סירס ועיקר אותנו...

   וכן, הפסאוד-קדמה הזו יצרה דמויות זכריות ונקביות שאינן שואפות להתמזג כדרך הטבע אל להתמזג זו בזו

   להבלע בזהות האחר - נקבות מעוקרות וזכרים מסורסים, כפשוטו.

    .

   ואם מעצם האמירות האלה שלי אני אמור ה להכנס לכוננות ספיגה (מחייכת) אני ארהיב ואומר 

   ששובניזם, לתפיסתי, אינה מילה גסה והיא עדיפה בעיני על פני מטרו-סקסואל או גבר המתחבר לצד הנשי שלו.

    


    

     28/1/10 17:49:


   שאפו:)

   מחודד ומשוייף וקולע

   חבל שלא מביא למסקנות מעשיות:)

     14/1/10 03:56:

   צטט: hila hag 2009-12-20 15:00:21

   יתכן שיש אמת בדבריך אבל הלכת לקיצוניות ולבוטות.

   המצב בעבר לא היה טוב ואם אישה שתגיד שהיא must obey u

   עושה לך את זה, אז תהנה.אל תאשים אותנו הנשים.אם אנו חובבות סטוצים וממלאות נקבים

   בז-רע, או בזה שהפכנו לגברים.אתם הלכתם לאיבוד.אתם הסתבכתן בבקשה הכי פשוטה שלנו:להיות שוות.

   להיות שוות בכל.לא להיות כמוכם ולא שאתם תהיו אנו.

   אם רק גבר יכול לבלות את ימיו בדילוגים ממיטה למיטה כן גם אנו.אם זה מוריד מערכנו?. חפש.

   חפש אי שם במנילה הרחוקה את האישה שתישק לרגליך ותשטח לפניך.

   נכון אנחנו צריכות אותכם כמו פעם..אבל לא לימים של מלכים ושפחות.אלא פשוט לימים ההם שהיינו שווים

    

   וץפסיק לדחוף את הרצאותיהם של רבנים מכובדים כאלה ואחרים.הם לא כאן כדי לגבות אותך, ומעניין מה הם יגידו כשיראו באילו מקומות משתרבב שמם

    

    

   לא נראה לי שיוסי התכוון למצב של מלכים ושפחות או דורך ושטיח.

    

   אין שום דבר רע בלהעריץ את הגבר שלך, זה לא אומר או שאת לא שווה לו או שהוא יתנשא עלייך ויבעט בך, הוא יעריץ אותך בחזרה. 

    


   אמא לילדים קטנים זכרים ( ובטח מתרומת זרע כי אף גבר לא סובל אותן )שהיא גם במיקרה גם מסוג הפמיניסטיות הרדיקליות הדורסניות הדוחות המגעילות ההרסניות הפסיכו-מטורללות - לא מבינות שמעשיהן היום גוזרים לאבדון את בניהם הזכרים לכשיבגרו !!!
     20/12/09 19:31:

   צטט: hila hag 2009-12-20 19:17:11


   גם בעיני אך אין זה אומר שהן קשורות לפוסט זה/ תגובותיך

    

    

   צפית בהרצאה שח הרב קוואס?
     20/12/09 19:17:

   גם בעיני אך אין זה אומר שהן קשורות לפוסט זה/ תגובותיך
     20/12/09 18:04:
   ההרצאות שאני מפנה אליהן, מדהימות בעיני ורוב האנשים פה בקפה אינם מכירים אותן.
     20/12/09 15:00:

   יתכן שיש אמת בדבריך אבל הלכת לקיצוניות ולבוטות.

   המצב בעבר לא היה טוב ואם אישה שתגיד שהיא must obey u

   עושה לך את זה, אז תהנה.אל תאשים אותנו הנשים.אם אנו חובבות סטוצים וממלאות נקבים

   בז-רע, או בזה שהפכנו לגברים.אתם הלכתם לאיבוד.אתם הסתבכתן בבקשה הכי פשוטה שלנו:להיות שוות.

   להיות שוות בכל.לא להיות כמוכם ולא שאתם תהיו אנו.

   אם רק גבר יכול לבלות את ימיו בדילוגים ממיטה למיטה כן גם אנו.אם זה מוריד מערכנו?. חפש.

   חפש אי שם במנילה הרחוקה את האישה שתישק לרגליך ותשטח לפניך.

   נכון אנחנו צריכות אותכם כמו פעם..אבל לא לימים של מלכים ושפחות.אלא פשוט לימים ההם שהיינו שווים

    

   וץפסיק לדחוף את הרצאותיהם של רבנים מכובדים כאלה ואחרים.הם לא כאן כדי לגבות אותך, ומעניין מה הם יגידו כשיראו באילו מקומות משתרבב שמם

     20/12/09 14:14:


   כנסו לקטע קצר מצחיק וחכם של הרב לסרי, על מה באמת חשוב בחיים:

    

   http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10132

    

     18/12/09 15:11:

   מי צריך יצירתיות כשניתן בשם תואר אחד למצות את כל התופעה?
     18/12/09 15:06:


   מה דעתך להיות קצת יותר יצירתית. איפה השנינות המפורסמת שלך. הבמה כולה שלך להפגין כשרונתיך וזה כל מה שיוצא? אדיוט.

   כמו תגרנית בשוק.

     18/12/09 15:02:

   צטט: יוסי איתן 2009-12-18 12:10:36

   צטט: Clair De Lune 2009-12-17 15:54:13

    

    

   פששששש כמה תגובות הקשקוש הזה גרר.

   איך אמרה מישהי? לא כל טיפשות ראויה להתגייסותי לדגל הפמיניזם או, למען השם, לדגל הביקורתיות.

   אילו לא הייתי מגיבה בהתחלה לא היה קופץ לי הפוסט הזה שוב ושוב.

    

    

    

   הנה עוד דוגמא לבעיה קלאסית של הפמינסטיות. ההתנשאות המתפנקת הזאת שמובילה אותן לקטר ולהתלונן על כל דבר קטן,זה אחד מהמאפיינים הבולטים של הפמינסטיות. אולי לשם שינוי, במקום להתלונן כה הרבה פשוט תנסי להנות. זו בחירה ובריחה קלה לאנפף עם האף האלטיסטי שלך  ולפלוט בנון שנלטיות : אדיוט.

    

   יקירתי השילי את קונכיית שטיפת המוח המאסיבית שאת סוחבת על גבך. תפתחי חלון למשב רוח מרענן. כידוע מוח אטום כמו חדר אטום עלול להיות מחניק. וכשמחניק זה מה שיוצא. רק תלונות וחרפות וקללות על כל דבר קטן שהוא לא בדיוק לרוחך.

    

   תלונות וחרפות? כי אמרתי שאתה אידיוט?

   מה פתאום. בסך הכל תיאור מצב ענייני, אף כי יבשושי משהו.

    

     18/12/09 12:10:

   צטט: Clair De Lune 2009-12-17 15:54:13

    

    

   פששששש כמה תגובות הקשקוש הזה גרר.

   איך אמרה מישהי? לא כל טיפשות ראויה להתגייסותי לדגל הפמיניזם או, למען השם, לדגל הביקורתיות.

   אילו לא הייתי מגיבה בהתחלה לא היה קופץ לי הפוסט הזה שוב ושוב.

    

    

    

   הנה עוד דוגמא לבעיה קלאסית של הפמינסטיות. ההתנשאות המתפנקת הזאת שמובילה אותן לקטר ולהתלונן על כל דבר קטן,זה אחד מהמאפיינים הבולטים של הפמינסטיות. אולי לשם שינוי, במקום להתלונן כה הרבה פשוט תנסי להנות. זו בחירה ובריחה קלה לאנפף עם האף האלטיסטי שלך  ולפלוט בנון שנלטיות : אדיוט.

    

   יקירתי השילי את קונכיית שטיפת המוח המאסיבית שאת סוחבת על גבך. תפתחי חלון למשב רוח מרענן. כידוע מוח אטום כמו חדר אטום עלול להיות מחניק. וכשמחניק זה מה שיוצא. רק תלונות וחרפות וקללות על כל דבר קטן שהוא לא בדיוק לרוחך.

     17/12/09 15:54:

    

    

   פששששש כמה תגובות הקשקוש הזה גרר.

   איך אמרה מישהי? לא כל טיפשות ראויה להתגייסותי לדגל הפמיניזם או, למען השם, לדגל הביקורתיות.

   אילו לא הייתי מגיבה בהתחלה לא היה קופץ לי הפוסט הזה שוב ושוב.

    

     17/12/09 14:27:

   צטט: עשב שוטה 2009-11-28 07:50:35


   אין לי דרך נעימה לומר לך את זה מר איתן - אתה אידיוט.

    

    

   אכן חכם מאוד מה שאמרת
     28/11/09 13:51:

   צטט: עשב שוטה 2009-11-28 07:50:35


   אין לי דרך נעימה לומר לך את זה מר איתן - אתה אידיוט.

    חח

     28/11/09 07:50:

   אין לי דרך נעימה לומר לך את זה מר איתן - אתה אידיוט.
     27/11/09 07:36:

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-18 12:57:42

   ועוד נביחה אחת:

   קראת את פלטפורמה של וולבק?

   אני ממליצה לך מאד

   שם בדיוק מתואר העולם החדש הזה

   של גברים מערביים שהולכים עם נשים מהמזרח

   כי רק הן יודעות איך ל.. נו..

   אתה יודע..

   איך "להחזיר להם את הביטחון"

    

   אתה נשוי לפיליפינית במקרה? 

   קראתי את הפוסט,

    למרות אורכו,

   אין שום ספק שאתה משטכנע באמת שלך, אבל אמת זה מושג נזיל וסובייקטיבי,

    

   וזו התגובה הכי מדוייקת פה.

   (חבל שאי אפשר לככב תגובות)

    

     27/11/09 05:46:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-26 20:07:17

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-26 17:24:34

   צטט: יוסי איתן 2009-11-26 17:04:34

   צטט: תל אביבית נמרצת 2009-11-25 12:52:23


   מסכימה עם כל מה שכתבת על השוני בין הגברים לנשים

   ואני בעצמי מפחדת מהפמיניסטיות המזילות ריר לטרוף כל מי שלא חושב כמוהן

   עוד לא הגעתי ל30 אין לי קריירה וכל מה שאני רוצה זה להרגיש נשית ואני שוביניסטית גאה!

   יש לי סיכוי במעבדה הזאת? מה אתה אומר?

    

    

   ציפיתי למטחי בוז מאתגרים, והנה יותר ויותר נשים עדכניות מבינות שהעתיד הוא לחזור לאתמול. אולי בסוף באמת יהיה סיכוי.

    

   ודאי שיש סיכוי. לא מעט אנשים לא שופכים את האתמול עם המים.

    

   וזה יהיה אתמול שלאחר חוכמה, אין מה לפחד מזה.. 

    

   תמיהה אחת הולכת ומתחזקת בי יותר ויותר אחרי קריאת התגובות, איך זה שמחוץ לעולם הוירטואלי, בחיים היומיויים כה נדיר לשמוע את הקול הנשי השובינסטי , ועוד בגאווה כזו כפי המשתמע פה לפי חלק מהמגיבות. האם גם אתם מרגישים בפער הזה שבין האמת הוירטואלית של האנשים לעומת האמת בחיים. ואם אכן יש פער כזה, כפי שהחושחש שלי אומר לי, איזו אמת יותר אמיתית, הוירטואלית או בחיים. לי דווקא נראה שהאמת הוירטואלית. שבה אנשים פחות מושפעים מהאצבע המאשימה של החברה, ושבה יש להם אפשרות אחורה להחזיר מילים, ושבה הם חופרים עמוק יותר בעצמם היא האמת היותר אמיתית, עמוקה ואותנטית.

    

    

   לא יודעת איך הגעת לזה שנדיר לשמוע.

    

   אין שום פער בין האמת הווירטואלית לבין זו שבמציאות. תלוי עם מי אתה מדבר.

    

    את מה שאני אומרת בווירטואליה אני אומרת בחיים, אולי אפילו בחריפות משנה, ויותר מזה, אני חיה ככה לעין כל, לא מסתירה כלום.

    

   את האצבע המאשימה של החברה אני מעקמת או נושכת, בווירטואליה או בחיים.

    

   אבל בינתיים, כמו שכתבתי קודם לכן, מעטים ראויים לכך שאישה תיתן להם להוביל אותה ותתייחס אליהן כמו לגבר אמיתי.

    

   בינתיים השובניזם עדיין פושה בחברה שלנו במינונים גדולים מדי, וזה מרתיח אותי לא פחות מאת הפמניסיטיות, כי אם אתה לא גבר אמיתי (מעטים, כאמור), באיזו זכות אתה דורש התמסרות נשית להובלה או זכויות יתר? רק כי נולדת עם בולבול? לא ולא !

    

   ולכן אני שמחה שיש להק פמיניסטיות תוקפניות שקורעות את האמ-אמא של כל גבר שחושב שהוא יותר טוב מאישה, שחושב שיש לו זכויות יתר או שמנצל את כוחו הפיזי לאלימות ושליטה.

   מעולה שהן עושות את זה.

    

    ואני חס וחלילה לא קול נשי שובניסטי כמו שהגדרת, אני בזה לשוביניזם, מחבבת את הפמניזם ומעריכה אותו, אני פשוט אחת שמתנהגת כמו האישה שהיא מרגישה מבפנים, אבל שלא תיתן לאף גבר, או אדם, לדרוך עליה בגלל זה.

    

     26/11/09 23:00:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-26 22:53:58

   צטט: נוכלת ושמה סו 2009-11-26 21:44:55

   יוסי, שלום לך.

    

   קוראים לי סו. אני פמיניסטית.

   אני אדם יחיד, לא להקה. אנחנו באות גם בבודדות, למרבה פליאתך.

    

   קראתי את דבריך. מקצתם דברים שאוכל להסכים עימם. רובם קשקוש.

   אין לי מה לומר, לבד מהעובדה שמעולם לא היית אישה אז לא ממש ברור לי לפי מה אתה מחליט איך אישה מרגישה ואיך היא צריכה להרגיש ומהי כן ומה היא לא ומה היא רוצה ומהי לא רוצה?

   הנה, אני אישה, ואני אומרת לך שזה קשקוש. בטח לא תקשיב לי, כי אתה בטח חושב שאני אישה אז אני לא מבינה.

    

   בדיוק קראתי היום פוסט של מישהו שהשווה את הפמיניסטיות לנאצים, לא פחות.

    

   נו, שוין.

   בסופו של דבר אתם צריכים לישון בבורותכם החשוכה, לא אני.

    

   לפעמים דווקא אורח לרגע רואה כל פגע.

   לפעמים קלישאות הן שלשול מילולי.

    

     26/11/09 22:53:

   צטט: נוכלת ושמה סו 2009-11-26 21:44:55

   יוסי, שלום לך.

    

   קוראים לי סו. אני פמיניסטית.

   אני אדם יחיד, לא להקה. אנחנו באות גם בבודדות, למרבה פליאתך.

    

   קראתי את דבריך. מקצתם דברים שאוכל להסכים עימם. רובם קשקוש.

   אין לי מה לומר, לבד מהעובדה שמעולם לא היית אישה אז לא ממש ברור לי לפי מה אתה מחליט איך אישה מרגישה ואיך היא צריכה להרגיש ומהי כן ומה היא לא ומה היא רוצה ומהי לא רוצה?

   הנה, אני אישה, ואני אומרת לך שזה קשקוש. בטח לא תקשיב לי, כי אתה בטח חושב שאני אישה אז אני לא מבינה.

    

   בדיוק קראתי היום פוסט של מישהו שהשווה את הפמיניסטיות לנאצים, לא פחות.

    

   נו, שוין.

   בסופו של דבר אתם צריכים לישון בבורותכם החשוכה, לא אני.

    

   לפעמים דווקא אורח לרגע רואה כל פגע.

     26/11/09 22:49:

   צטט: משביתת שמחה 2009-11-26 20:19:06

   והתמיהה שלי איך הלוגיקה שלך עובדת.

   שלוש  נשים מסכימות איתך וכבר אתה ממציא איזו אמת וירטואלית

   שמסתתרת מפני העולם הממשי?

   בגלל שאני בלון נפוח ולא יודע להתנסח, לצערי לא הבנת. התכוונתי שעצם זה שיש 3 מסכימות כאן בתגובות זה כבר גדול מהחיים היומימיים

   למה לא תספור את הנשים שסולדות מדבריך? שמגחות מדברי ההבל שלך?

   שסבורות שכל כולך בלון נפוח שמנהל מלחמת מאסף על שמירת הפריווילגיות של הגברים?

    

    

   זו בדיוק הבעיה יקירתי. הגישה. ההתנשאות האנינה כלפי כל דיעה חריגה מהקונצנזוס של להקת המעודדות, המוצאות את אושרן ברגע ומאבדות אותו בין לילה.

   מוח אטום כמו חדר אטום מביא למחנק. במקום לקרוא את הפוסט , ולנסות לפתוח חלון למשב רוח רענן, אחר, שונה לחלוטין מהתגובות הדביקות של להקת המעודדות את מעדיפה להתנשא. נו טוב.

    

   כשנולדת לפני כך וכך עשורים  היית בטוח שהעולם ימשיך להתנהל בדיוק באותו אופן,

   ולגברים יישמרו לנצח הפריווילגיות שלהם.

   אופס טעות, בצעירותי הייתי הרבה יותר פמינסטי. יש תובנות מחוץ למעגל העדריות שרק עם נסיון חיים ועין חודרת מבינים.

   והנה באות הברקודות, חבורת הפמיניסטיות האלה,

   ומאלצות אותך לוותר על הפריווילגיות שהאמנת שניתנו לכם  בהר סיני.

   מסכן קטן.

    

    

     26/11/09 22:12:

   ואחרי שקראתי קצת את התגובות, אני רוצה להוסיף:

   התגובה של אותו יצור נקלה שמכנה עצמו "פלקונטי", עומדת לבדה כהסבר וכסיבה לפמיניזם.

   כן, גם אני בעד עולם שלא יהיה בו "פמיניזם", משום שהשוויון בין נשים וגברים יהיה כה מוטמע, כה מושרש, שלא יהיה עוד צורך במילה שתתאר את המובן מאליו.

    

   אבל כל עוד מתקיימים מטיפי-שנאה מסוגו של אותו אדם (האמת, לא התביישת שאדם כזה כותב דברים איומים כל כך אצלך בפוסט? אני תוהה בכנות) לא נוכל להגיע ליקום הרמוני.

    

   ולי אין כוונה לוותר על דעתי, זכויותיי או גופי, רק בגלל שאיזה בעל בולבול, התבלבל לחשוב שככה צריך. 

    

     26/11/09 21:44:

   יוסי, שלום לך.

    

   קוראים לי סו. אני פמיניסטית.

   אני אדם יחיד, לא להקה. אנחנו באות גם בבודדות, למרבה פליאתך.

    

   קראתי את דבריך. מקצתם דברים שאוכל להסכים עימם. רובם קשקוש.

   אין לי מה לומר, לבד מהעובדה שמעולם לא היית אישה אז לא ממש ברור לי לפי מה אתה מחליט איך אישה מרגישה ואיך היא צריכה להרגיש ומהי כן ומה היא לא ומה היא רוצה ומהי לא רוצה?

   הנה, אני אישה, ואני אומרת לך שזה קשקוש. בטח לא תקשיב לי, כי אתה בטח חושב שאני אישה אז אני לא מבינה.

    

   בדיוק קראתי היום פוסט של מישהו שהשווה את הפמיניסטיות לנאצים, לא פחות.

    

   נו, שוין.

   בסופו של דבר אתם צריכים לישון בבורותכם החשוכה, לא אני.

     26/11/09 20:19:

   והתמיהה שלי איך הלוגיקה שלך עובדת.

   שלוש  נשים מסכימות איתך וכבר אתה ממציא איזו אמת וירטואלית

   שמסתתרת מפני העולם הממשי?

   למה לא תספור את הנשים שסולדות מדבריך? שמגחות מדברי ההבל שלך?

   שסבורות שכל כולך בלון נפוח שמנהל מלחמת מאסף על שמירת הפריווילגיות של הגברים?

   כשנולדת לפני כך וכך עשורים  היית בטוח שהעולם ימשיך להתנהל בדיוק באותו אופן,

   ולגברים יישמרו לנצח הפריווילגיות שלהם.

   והנה באות הברקודות, חבורת הפמיניסטיות האלה,

   ומאלצות אותך לוותר על הפריווילגיות שהאמנת שניתנו לכם  בהר סיני.

   מסכן קטן.

     26/11/09 20:07:

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-26 17:24:34

   צטט: יוסי איתן 2009-11-26 17:04:34

   צטט: תל אביבית נמרצת 2009-11-25 12:52:23


   מסכימה עם כל מה שכתבת על השוני בין הגברים לנשים

   ואני בעצמי מפחדת מהפמיניסטיות המזילות ריר לטרוף כל מי שלא חושב כמוהן

   עוד לא הגעתי ל30 אין לי קריירה וכל מה שאני רוצה זה להרגיש נשית ואני שוביניסטית גאה!

   יש לי סיכוי במעבדה הזאת? מה אתה אומר?

    

    

   ציפיתי למטחי בוז מאתגרים, והנה יותר ויותר נשים עדכניות מבינות שהעתיד הוא לחזור לאתמול. אולי בסוף באמת יהיה סיכוי.

    

   ודאי שיש סיכוי. לא מעט אנשים לא שופכים את האתמול עם המים.

    

   וזה יהיה אתמול שלאחר חוכמה, אין מה לפחד מזה.. 

    

   תמיהה אחת הולכת ומתחזקת בי יותר ויותר אחרי קריאת התגובות, איך זה שמחוץ לעולם הוירטואלי, בחיים היומיויים כה נדיר לשמוע את הקול הנשי השובינסטי , ועוד בגאווה כזו כפי המשתמע פה לפי חלק מהמגיבות. האם גם אתם מרגישים בפער הזה שבין האמת הוירטואלית של האנשים לעומת האמת בחיים. ואם אכן יש פער כזה, כפי שהחושחש שלי אומר לי, איזו אמת יותר אמיתית, הוירטואלית או בחיים. לי דווקא נראה שהאמת הוירטואלית. שבה אנשים פחות מושפעים מהאצבע המאשימה של החברה, ושבה יש להם אפשרות אחורה להחזיר מילים, ושבה הם חופרים עמוק יותר בעצמם היא האמת היותר אמיתית, עמוקה ואותנטית.

    

     26/11/09 17:24:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-26 17:04:34

   צטט: תל אביבית נמרצת 2009-11-25 12:52:23


   מסכימה עם כל מה שכתבת על השוני בין הגברים לנשים

   ואני בעצמי מפחדת מהפמיניסטיות המזילות ריר לטרוף כל מי שלא חושב כמוהן

   עוד לא הגעתי ל30 אין לי קריירה וכל מה שאני רוצה זה להרגיש נשית ואני שוביניסטית גאה!

   יש לי סיכוי במעבדה הזאת? מה אתה אומר?

    

    

   ציפיתי למטחי בוז מאתגרים, והנה יותר ויותר נשים עדכניות מבינות שהעתיד הוא לחזור לאתמול. אולי בסוף באמת יהיה סיכוי.

    

   ודאי שיש סיכוי. לא מעט אנשים לא שופכים את האתמול עם המים.

    

   וזה יהיה אתמול שלאחר חוכמה, אין מה לפחד מזה.. 

     26/11/09 17:04:

   צטט: תל אביבית נמרצת 2009-11-25 12:52:23


   מסכימה עם כל מה שכתבת על השוני בין הגברים לנשים

   ואני בעצמי מפחדת מהפמיניסטיות המזילות ריר לטרוף כל מי שלא חושב כמוהן

   עוד לא הגעתי ל30 אין לי קריירה וכל מה שאני רוצה זה להרגיש נשית ואני שוביניסטית גאה!

   יש לי סיכוי במעבדה הזאת? מה אתה אומר?

    

    

   ציפיתי למטחי בוז מאתגרים, והנה יותר ויותר נשים עדכניות מבינות שהעתיד הוא לחזור לאתמול. אולי בסוף באמת יהיה סיכוי.
     26/11/09 16:16:

   צטט: עו"ד ברק רון 2009-11-23 10:23:10


   יוסי,

    

   הטקסט מרתק.

   לגבי הביטוי הפיזי להבדלים הפסיכולוגיים והרגשיים הראשוניים הקיימים בין גבר לאישה לא חשבתי (אני מדבר על ה"נקב" ו"כלי הזין", והמשמעויות שהענקת להם), וזה מרתק בעיניי, כי אני יכול לראות באמת למה הטבע (או אלוהים, אם תרצה) יצר אותנו ככה.

    

   לגבי דברים אחרים שכתבת, אני חושב שיש כאן יותר מדי הכללות, בכל מיני נושאים:

   ראשית, אני לא חושב שאישה עצמאית וחזקה "מועלת" במהות קיומה, כלומר: היא אמורה להיות מובלת ונשלטת, אבל היא מתנגדת לכך. אני לא מסכים עם הרעיון הזה.

   ישנן נשים עצמאיות רבות, וזה לא מתוך פאק של הטבע, מרמור סמוי או משיכה לנשים. זה יכול להיות בגלל שהן גדול עם אחים בלבד (ללא אחיות); זה יכול להיות בגלל שפשוט זה האופי שלהן, זה המטען הגנטי שלהן...

   ישנם גברים רבים שלא חושבים שהם צריכים להחזיק במושכות אלא הנשים שלהם, וכשהם מאפשרים את זה, הם לא מרגישים שהם בגדו בטבע.

   ישנם גברים שמעדיפים להישאר בבית ולגדל את הילדים בזמן שהאישה משמשת בתור ה"צייד", שמביא את האוכל הביתה.

   ישנם גברים ש"הצד הגברי" אצלם חלש ביותר וזה גורם להם לפתח תלות באישה חזקה ומובילה.

    

   עניין אחר:

   אם אתה כותב שהטבע יצר אותנו שונים, ויש מאחורי זה משמעויות רבות, אז למה לא לקבל את זה שגבר שמעדיף גברים, או אישה שמעדיפה נשים, הוא עניין טבעי (גם אם מדובר בסטייה של הטבע, זה עדיין טבעי)?

   מבחינתי, אפילו אדם שגילה רק בגיל 40, אחרי 15 שנות נישואין ושני ילדים, שהוא בעצם הומו בארון, זה לגיטימי...

    

   אני לא חושב שכך צריכים להיות פני הדברים, גם אם אלוהים / הטבע התכוון אליהם כך.

   אני חושב שצריך להיות שיוויון מלא בין גבר לאישה.

   אם אישה מסוגלת לנהל משק בית, אין בעיה.

   אם היא מעדיפה שבעלה יעשה את זה, אין בעיה.

   אם אישה מסוגלת לנהל מדינה, אין בעיה.

   אם אישה מסוימת מעדיפה שגבר ינהל את המדינה שלה, גם כאן אין בעיה.

   לגבי מין, נקב, זין וכו' (ואני מבקש מראש סליחה על הבוטות, כביכול), אני חושב שישנם מצבים בהם גבר "מזיין" אישה, ישנם מצבים בהם הם "מזדיינים", ישנם מצבים בהם אישה "מזיינת" גבר וישנם מצבים בהם הם מקיימים אהבה. גם אם מדובר באישה שעברה את גיל 30...

   גם אצל זוג נשוי, אגב...

    

   ברק

    

    

    

   יקירי,

   מתוך נסיון חיי, כשאתה מביט רגע אחד יותר ארוך מבט אחד יותר עמוק באותם זוגות שהאשה היא המובילה והגבר הוא יס מן מובל, העין שלי, בכל אופן רואה, ברוב הזוגות הללו בקצה הפה של האשה מין בוז מתסכל ומרירות של אחת שלא מסוגלת להיסחף באהבתה במלוא החושים ללא כלות ובלי גבולות.

    האדם הוא הרבה יותר מורכב ומסובך מהסיסמאות שמוכרים לנו בהוליבוד. והתובנה הזאת שאני מדבר עליה אצל הזוגות הללו, היא דוגמא קלאסית לכך.

     25/11/09 20:32:

   צטט: אן-ג'י 2009-11-20 20:55:23

   צטט: הנזי 2009-11-18 17:31:49


   קשקשן גרפומן ואידיוט מלא מעצמו.

    

    


   קצר חכם וקולע.

   הנה, כך אפשר לאמר אמיתות עמוקות במעט מילים... תלמד!

    

    הנפיחה האלטיסטית הזו, היא מסמלת בדיוק את השורה התחתונה של כל האליטיסטים למיניהם, מי שלא איתי הוא מתחתי.  

    

     25/11/09 12:52:


   מסכימה עם כל מה שכתבת על השוני בין הגברים לנשים

   ואני בעצמי מפחדת מהפמיניסטיות המזילות ריר לטרוף כל מי שלא חושב כמוהן

   עוד לא הגעתי ל30 אין לי קריירה וכל מה שאני רוצה זה להרגיש נשית ואני שוביניסטית גאה!

   יש לי סיכוי במעבדה הזאת? מה אתה אומר?

     23/11/09 14:27:

   צטט: עו"ד ברק רון 2009-11-23 10:23:10


   יוסי,

    

   הטקסט מרתק.

   לגבי הביטוי הפיזי להבדלים הפסיכולוגיים והרגשיים הראשוניים הקיימים בין גבר לאישה לא חשבתי (אני מדבר על ה"נקב" ו"כלי הזין", והמשמעויות שהענקת להם), וזה מרתק בעיניי, כי אני יכול לראות באמת למה הטבע (או אלוהים, אם תרצה) יצר אותנו ככה.

    

   לגבי דברים אחרים שכתבת, אני חושב שיש כאן יותר מדי הכללות, בכל מיני נושאים:

   ראשית, אני לא חושב שאישה עצמאית וחזקה "מועלת" במהות קיומה, כלומר: היא אמורה להיות מובלת ונשלטת, אבל היא מתנגדת לכך. אני לא מסכים עם הרעיון הזה.

   ישנן נשים עצמאיות רבות, וזה לא מתוך פאק של הטבע, מרמור סמוי או משיכה לנשים. זה יכול להיות בגלל שהן גדול עם אחים בלבד (ללא אחיות); זה יכול להיות בגלל שפשוט זה האופי שלהן, זה המטען הגנטי שלהן...

   ישנם גברים רבים שלא חושבים שהם צריכים להחזיק במושכות אלא הנשים שלהם, וכשהם מאפשרים את זה, הם לא מרגישים שהם בגדו בטבע.

   ישנם גברים שמעדיפים להישאר בבית ולגדל את הילדים בזמן שהאישה משמשת בתור ה"צייד", שמביא את האוכל הביתה.

   ישנם גברים ש"הצד הגברי" אצלם חלש ביותר וזה גורם להם לפתח תלות באישה חזקה ומובילה.

    

   עניין אחר:

   אם אתה כותב שהטבע יצר אותנו שונים, ויש מאחורי זה משמעויות רבות, אז למה לא לקבל את זה שגבר שמעדיף גברים, או אישה שמעדיפה נשים, הוא עניין טבעי (גם אם מדובר בסטייה של הטבע, זה עדיין טבעי)?

   מבחינתי, אפילו אדם שגילה רק בגיל 40, אחרי 15 שנות נישואין ושני ילדים, שהוא בעצם הומו בארון, זה לגיטימי...

    

   אני לא חושב שכך צריכים להיות פני הדברים, גם אם אלוהים / הטבע התכוון אליהם כך.

   אני חושב שצריך להיות שיוויון מלא בין גבר לאישה.

   אם אישה מסוגלת לנהל משק בית, אין בעיה.

   אם היא מעדיפה שבעלה יעשה את זה, אין בעיה.

   אם אישה מסוגלת לנהל מדינה, אין בעיה.

   אם אישה מסוימת מעדיפה שגבר ינהל את המדינה שלה, גם כאן אין בעיה.

   לגבי מין, נקב, זין וכו' (ואני מבקש מראש סליחה על הבוטות, כביכול), אני חושב שישנם מצבים בהם גבר "מזיין" אישה, ישנם מצבים בהם הם "מזדיינים", ישנם מצבים בהם אישה "מזיינת" גבר וישנם מצבים בהם הם מקיימים אהבה. גם אם מדובר באישה שעברה את גיל 30...

   גם אצל זוג נשוי, אגב...

    

   ברק

    

    

    חוץ מהקטע בצהוב...מסכים עם כל מה שכתבת.

    

     23/11/09 10:23:


   יוסי,

    

   הטקסט מרתק.

   לגבי הביטוי הפיזי להבדלים הפסיכולוגיים והרגשיים הראשוניים הקיימים בין גבר לאישה לא חשבתי (אני מדבר על ה"נקב" ו"כלי הזין", והמשמעויות שהענקת להם), וזה מרתק בעיניי, כי אני יכול לראות באמת למה הטבע (או אלוהים, אם תרצה) יצר אותנו ככה.

    

   לגבי דברים אחרים שכתבת, אני חושב שיש כאן יותר מדי הכללות, בכל מיני נושאים:

   ראשית, אני לא חושב שאישה עצמאית וחזקה "מועלת" במהות קיומה, כלומר: היא אמורה להיות מובלת ונשלטת, אבל היא מתנגדת לכך. אני לא מסכים עם הרעיון הזה.

   ישנן נשים עצמאיות רבות, וזה לא מתוך פאק של הטבע, מרמור סמוי או משיכה לנשים. זה יכול להיות בגלל שהן גדול עם אחים בלבד (ללא אחיות); זה יכול להיות בגלל שפשוט זה האופי שלהן, זה המטען הגנטי שלהן...

   ישנם גברים רבים שלא חושבים שהם צריכים להחזיק במושכות אלא הנשים שלהם, וכשהם מאפשרים את זה, הם לא מרגישים שהם בגדו בטבע.

   ישנם גברים שמעדיפים להישאר בבית ולגדל את הילדים בזמן שהאישה משמשת בתור ה"צייד", שמביא את האוכל הביתה.

   ישנם גברים ש"הצד הגברי" אצלם חלש ביותר וזה גורם להם לפתח תלות באישה חזקה ומובילה.

    

   עניין אחר:

   אם אתה כותב שהטבע יצר אותנו שונים, ויש מאחורי זה משמעויות רבות, אז למה לא לקבל את זה שגבר שמעדיף גברים, או אישה שמעדיפה נשים, הוא עניין טבעי (גם אם מדובר בסטייה של הטבע, זה עדיין טבעי)?

   מבחינתי, אפילו אדם שגילה רק בגיל 40, אחרי 15 שנות נישואין ושני ילדים, שהוא בעצם הומו בארון, זה לגיטימי...

    

   אני לא חושב שכך צריכים להיות פני הדברים, גם אם אלוהים / הטבע התכוון אליהם כך.

   אני חושב שצריך להיות שיוויון מלא בין גבר לאישה.

   אם אישה מסוגלת לנהל משק בית, אין בעיה.

   אם היא מעדיפה שבעלה יעשה את זה, אין בעיה.

   אם אישה מסוגלת לנהל מדינה, אין בעיה.

   אם אישה מסוימת מעדיפה שגבר ינהל את המדינה שלה, גם כאן אין בעיה.

   לגבי מין, נקב, זין וכו' (ואני מבקש מראש סליחה על הבוטות, כביכול), אני חושב שישנם מצבים בהם גבר "מזיין" אישה, ישנם מצבים בהם הם "מזדיינים", ישנם מצבים בהם אישה "מזיינת" גבר וישנם מצבים בהם הם מקיימים אהבה. גם אם מדובר באישה שעברה את גיל 30...

   גם אצל זוג נשוי, אגב...

    

   ברק

    

    

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-22 07:56:28

   צטט: יעל רפואה משלימה 2009-11-22 07:43:31

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-22 06:06:24

   צטט: יעל רפואה משלימה 2009-11-22 00:07:55


   שלום יוסי.

   מאד מסכימה עם מה שכתבת וגם נהניתי מהסיגנון.

   ולכל הבנות המתנגדות אני ממליצה ברשותך לקרוא את המאמר:

   http://www.yealclinic.co.il/index.asp?pct=1&uid=329&id=3690

   שקשור לנושא.

    

    

   מאמר איום ונורא, מהרבה בחינות.

    

   מאמר הינו בסך הסכ אוסף עובדות, לא משהו פילוסופי או אידיולוגי.

   אם ברצונך להביע את דעתך, את מוזמנת:

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=1277079

    

    

   העניין הוא, שבני אדם בכלל ונשים בפרט אינם אוסף עובדות, אלא אוסף בחירות חופשיות. וה"עובדות" משתנות כל הזמן על פי התודעה.

    

   1.יש עובדות שלא משתנות עם  הזמן, כמו שעון הביולוגי של האישה.

   2.נכון מאד, שיש לנו - בעקרון! - בחירה חופשית, אך לצערינו, רבים לא מנצלים אותה. למשל, כל הנשים האלה, שהיו רוצות בבית ובמשפחה, אך למעשה - אין להן בררה, כי חברה תירוק אותן כחשוכות, פרימיטיביות וחשד דתיות. אני מכירה בנות חילוניות שמאד רוצות להתחתן בגיל 18, אבל - לא יכולות לבחור את זה. אין להן שום זכות בחירה, מצטערת. אני מכירה בנות שמקנות בדתיות, שאלה הולכות בשמלות, אבל לא יכולות להרשות את זה לעצמן, כי "אבל אני לא יכולה, אני לא דתיה". אפשר להמשיך, אבל אני צריכה לעבוד.

    

     22/11/09 07:56:

   צטט: יעל רפואה משלימה 2009-11-22 07:43:31

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-22 06:06:24

   צטט: יעל רפואה משלימה 2009-11-22 00:07:55


   שלום יוסי.

   מאד מסכימה עם מה שכתבת וגם נהניתי מהסיגנון.

   ולכל הבנות המתנגדות אני ממליצה ברשותך לקרוא את המאמר:

   http://www.yealclinic.co.il/index.asp?pct=1&uid=329&id=3690

   שקשור לנושא.

    

    

   מאמר איום ונורא, מהרבה בחינות.

    

   מאמר הינו בסך הסכ אוסף עובדות, לא משהו פילוסופי או אידיולוגי.

   אם ברצונך להביע את דעתך, את מוזמנת:

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=1277079

    

    

   העניין הוא, שבני אדם בכלל ונשים בפרט אינם אוסף עובדות, אלא אוסף בחירות חופשיות. וה"עובדות" משתנות כל הזמן על פי התודעה.

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-22 06:06:24

   צטט: יעל רפואה משלימה 2009-11-22 00:07:55


   שלום יוסי.

   מאד מסכימה עם מה שכתבת וגם נהניתי מהסיגנון.

   ולכל הבנות המתנגדות אני ממליצה ברשותך לקרוא את המאמר:

   http://www.yealclinic.co.il/index.asp?pct=1&uid=329&id=3690

   שקשור לנושא.

    

    

   מאמר איום ונורא, מהרבה בחינות.

    

   מאמר הינו בסך הסכ אוסף עובדות, לא משהו פילוסופי או אידיולוגי.

   אם ברצונך להביע את דעתך, את מוזמנת:

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=1277079

     22/11/09 06:06:

   צטט: יעל רפואה משלימה 2009-11-22 00:07:55


   שלום יוסי.

   מאד מסכימה עם מה שכתבת וגם נהניתי מהסיגנון.

   ולכל הבנות המתנגדות אני ממליצה ברשותך לקרוא את המאמר:

   http://www.yealclinic.co.il/index.asp?pct=1&uid=329&id=3690

   שקשור לנושא.

    

    

   מאמר איום ונורא, מהרבה בחינות.


   שלום יוסי.

   מאד מסכימה עם מה שכתבת וגם נהניתי מהסיגנון.

   ולכל הבנות המתנגדות אני ממליצה ברשותך לקרוא את המאמר:

   http://www.yealclinic.co.il/index.asp?pct=1&uid=329&id=3690

   שקשור לנושא.

     21/11/09 22:03:

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-21 04:46:54

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-20 18:59:35


    

   כמו שאני רואה את היום, הביאוס האמיתי לאישה זה שמי שנמצא איתה הוא לא מספיק גבר.

    

   קרא לי פרימיטיבית  : )

    

   (קשה לי להאמין שבמערכת יחסים רק אחד יכול להיות מאושר באמת, בעוד השני סובל. אין דבר כזה)

    

    

   לא מספיק גבר? תלוי איך את מגדירה גבריות. אם אני שוטף כלים, אני פחות "גבר"? אם אני מחתל, זה הופך אותי לנקבי? כמה כוסות בירה עלי להוריד כל יום על מנת להיחשב גבר? האם מותר לי לבכות?

    

   כן, מותר לך לבכות, ולא, זה לא קשור למה אתה עושה, ושום דבר שאתה עושה לא יהפוך אותך לנקבה. זה עניין של אנרגיה שמשודרת ממך, מהות גברית שניתן להרגיש אותה.

   גבריות אין לה הגדרה, מרגישים אותה.

   אבל אצלי, למשל, אני בודקת גבריות על פי ביטחון עצמי, יכולת ומוטיבציה לגונן ויכולת ומוטיבציה להוביל.

    

    

   תשובה מדוייקת להפליא של סמארה. זה לא קשור למה אתה עושה אלא לאיך אתה עושה.

     21/11/09 21:57:

   צטט: שרית סרי 2009-11-20 14:16:40


   מכיוון ש'הכללות' הן דבר מסוכן...

   נשאלת השאלה המתבקשת: האם ניתן להפוך טקסט זה - ללשון זכר?

   נידמה לי שבהחלט כן!

   הנה דוגמא קטנה:

   כשאתה רואה את כל אותם בחורים בני 30 ומשהו,  עצמאיים, בעלי קרירה, יפים, אינטליגנטיים, דעתניים, עקשניים, אינדיווידואליסטים שלא מתפשרים בקלות, אבל עמוק בתוכם ומאחורי החיוכים הנוצצים והממותגים והכיף ותלישות השיער מהחזה, והבארים והפוזה הכללית - מסתתרת לה תהום של בדידות מרירה . אחרי גיל 30 וכבר אף אחת לא דופקת בדלת ורוצה להתחתן איתם, אחרי שעשרות נשים ביקרו אצלם במקדש, הם כבר סחורה משומשת. מספיק לראות את מס' הכלבים והחתולים שגרים בזוגיות עם הבעלים שלהם. זו הזוגיות החדשה בדורנו..

    

   מסכים איתך שגם הגברים משלמים מחיר כבד על התוהו ובוהו.

     21/11/09 21:19:

   צטט: מחלון +כליון 2009-11-20 14:42:22

   צטט: שרית סרי 2009-11-20 14:16:40


   מכיוון ש'הכללות' הן דבר מסוכן...

   נשאלת השאלה המתבקשת: האם ניתן להפוך טקסט זה - ללשון זכר?

   נידמה לי שבהחלט כן!

   הנה דוגמא קטנה:


   וזה קורה רק בגלל שאתן מנסות כל כך להיות כמו הגברים, עד שפשוט אין להם ברירה והם מנסים להפוך לנשים כדי שאולי בסופו של דבר יהיה איזון והכל יחזור לקדמותו- בדיוק כמו שהטבע תכנן- גברים ונשים .

    

   אפרופו הכללות...

   מי זה 'אתן'? מי זה 'גברים'?

     21/11/09 04:46:

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-20 18:59:35


    

   כמו שאני רואה את היום, הביאוס האמיתי לאישה זה שמי שנמצא איתה הוא לא מספיק גבר.

    

   קרא לי פרימיטיבית  : )

    

   (קשה לי להאמין שבמערכת יחסים רק אחד יכול להיות מאושר באמת, בעוד השני סובל. אין דבר כזה)

    

    

   לא מספיק גבר? תלוי איך את מגדירה גבריות. אם אני שוטף כלים, אני פחות "גבר"? אם אני מחתל, זה הופך אותי לנקבי? כמה כוסות בירה עלי להוריד כל יום על מנת להיחשב גבר? האם מותר לי לבכות?

    

   כן, מותר לך לבכות, ולא, זה לא קשור למה אתה עושה, ושום דבר שאתה עושה לא יהפוך אותך לנקבה. זה עניין של אנרגיה שמשודרת ממך, מהות גברית שניתן להרגיש אותה.

   גבריות אין לה הגדרה, מרגישים אותה.

   אבל אצלי, למשל, אני בודקת גבריות על פי ביטחון עצמי, יכולת ומוטיבציה לגונן ויכולת ומוטיבציה להוביל.

    

     20/11/09 20:55:

   צטט: הנזי 2009-11-18 17:31:49


   קשקשן גרפומן ואידיוט מלא מעצמו.

    

    


   קצר חכם וקולע.

   הנה, כך אפשר לאמר אמיתות עמוקות במעט מילים... תלמד!

     20/11/09 20:48:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-18 13:40:28

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-18 12:40:14

   צטט: יוסי איתן 2009-11-18 12:06:01


   להיות בת יענה , לטמון את הראש באדמה ולצעוק חשוך חשוך. זה בטח לא תחליף לתשובות לגופו של עניין.  אם את לא מאמינה על עיוור בבועה חסרת בסיס בואי נראה אותך נענית לאתגר. הסבירי קצת, נמקי. 

    אוקי

   ההבחנה הדיכוטומית שבעיניך נראית כל כך ברורה מאליה בין גברים ונשים מובילה לצמצום היכולת של שנינו להתבטא. אם רק לאשה מותר לבכות למשל אז כל הגברים שאני מכירה הם באמת נשים ואם רק לגבר מותר להתווכח או לעמוד על שלו אז כל הנשים שאני מכירה הם באמת גברים. אבל האמת היא שזה לא ככה.  

    האמת היא שמזלנו גם לגברים מותר היום להיות חלשים וזה לא הופך אותם לפחות גברים. וגם לנשים מותר היום לפלרטט וגם להיכנס למיטה עם מי שבא להם וזה לא הופך אותן לפחות נשים. גברים רוצים להרגיש ביטחון וגם נשים. וגברים יכולים להרגיש ביטחון עם נשים שאוהבות אותם. בהמות היו תמיד תאמין לי, גם בעידן הנימוסים וההליכות. אבל אנשים, או בני אדם יש גם היום. התיאור הסוציולוגי הכל כך גורף שלך שואב מתחושת בטן עמוקה שלך, את זה מבינים ומרגישים מהכתיבה הלוהטת, אבל לצערי זה לא מספיק. זאת אומרת זה מספיק כדי לכתוב פוסט ולשתף את החבר'ה במחשבות שלך אבל זה לא מספיק כדי להעמיד תיאוריה עם יומרה לאמת. להגיד "ככה זה, תאמינו לי", זה לא טיעון חזק. 

   בנוסף, סתם לסבר את האוזן- לא כל הנשים אותו דבר- ככה שאם קשה לך לבחור אני במקומך הייתי מחפשת את הבעיה המקום אחר, כמו הבדיחה ההיא על ההוא שחוזר הביתה וכל המשוגעים נוסעים בכיוון ההפוך. 

   וגם, אני לא בת יענה ואני לא טומנת את הראש באדמה. גם לא צעקתי. למרות שאני אשה.

    אתה כותב כמי שמופקד על האמת. אתה מודיע שככה זה, כי אתה יודע. אתה כנראה יודע, אבל אני חייבת להגיד שבאמת אני לא מסכימה עם אף מילה כי התיאור המטריד שלך פשוט לא מתאר את החיים שלי או את החיים של האנשים שחיים מסביבי אפילו לא בקצת.

   אני יכולה להבין שככה זה נראה מבחוץ, אבל זה לא מספיק בשביל לכתוב בכל כך הרבה פאתוס, נביא אמת שכמוך, קצת צניעות לא מזיקה אף פעם.

   בקיצ, זה טקסט שנשמע כאילו הוא יוצא מתוך מרמור עמוק, הכללה פשטנית, מבט שטחי ולא מספיק בדוק ובעיקר הרבה הרבה זחיחות.

   אגב, בתור אחד שתורם והרבה לחברה, ראיתי את הפעילות עם ה"זרים" אני בטוחה שלא התכוונת אפילו לחצי ממה שכתבת בלהט המחשבה וכשאתה פוגש אישה, גם אם היא מעל 30, אתה עדיין לא רואה אותה כ"עוד אחת" מקוטלגת ואני מקווה,בעיקר בשבילך, שאתה מצליח לראות מעבר להכללות השטחיות שלך, גם את הפנים של אותה "אחת מיני אלף" 

    

   אהבתי את תגובתך האינטלגנטית והדעתנית.

    

   כנראה ששנינו חיים בפלאנטה אחרת. או שלאחד משנינו יש רטייה על העיניים לי אפורה ולך ורודה.

    

   אחוז המתחתנים הולך וקטן כי אחוז המתגרשים הולך וגדל. אנשים כבר לא יודעים איך לאהוב באמת לאורך לזמן, חיים בין ריגוש לריגוש ולא מבינים שבינתיים אנו מאבדים את הדברים הכי משמעותיים בחיים. משפחה, ילדים, אהבה אמיתית של שניים שהופכים לאחד. מיליוני בודדים אבודים שמוצאים את אושרם ברגע ומאבדים אותו בין לילה וכל זה ועוד הרבה לא מצליח להחדיר צל צילו של צל עגמומוי, שום שרעף קודר מבעד לרטייה הורודה שלך.  איזה ספק קטן ומטריד, פקפוקון.

    אבל זה שאת טועה בכל האנליזות שלך, עדיין אין פירוש הדבר שהן          נכונות. זו המציאות שאינה נכונה. אבל את כאמור חיה במציאות אחרת.  

   ממליץ לך להיכנס להרצאה מהממת על סוד האהבה של הרב קוואס זה גם עמוק וגם מצחיק:

    

   http://www.youtube.com/watch?v=G61n701CMJg

    

    

    

    

   מה הפאקינג קשר בין חמור למרק פירות?

   אחוז הגירושין עולה, נכון. יש עוד תופעות כמו למשל עליה במדד האינדיבידואליסטיות, שבירת מוסכמות ממוסדות של דת למשל  או שמושג המשפחה הממשי מקבל יותר גוונים - חד הוריות, חד מיניות, רב הוריות (אולי זה חלק מהעניין.) אולי זה קשור לכך שהחברה קצת יותר פתוחה- אולי הרבה יותר סובלנית ממך למשל, שמסוגל לראות את הכל רק בריבועים של תשעים מעלות? אז אנשים מתגרשים היום יותר בקלות מאשר פעם, כשהם היו צריכים לבלוע צפרדעים שקט, בגלל ה-מה יגידו. בעיני זה לא רע ככ.

    

   אבל אתה אוהב לזרוק ססמאות נדושות שחוקות ובעלות עומק של פלאקט בערך. אנשים מחפשים ריגושים? מי אלה, מה זו ההכללה הזו? אתה מכיר את כ-ו-ל-ם, שאתה יכול לקבוע?  האם זה נכון ? לא יודעת, אולי יש היום הרבה יותר שינויים על פחות ופחות שנים, הקצב הולך ועולה, תוחלת החיים מתארכת.. לכל הדברים האלה יש כל מיני השלכות טובות ורעות, שום דבר הוא לא שחור לבן.

   גם התפיסה המגדרית המסלילה שלך שאתה קובע אותה במסמרות  של אמת מוחלטות והיא  תפיסה מהותנית. היא שגוייה מיסודה וכבר מזמן יצאה מהאופנה.  אולי יש דבר כזה מהות גברית ומהות נשית, אין לי מושג (אתה רואה, זו לא בושה להשאיר דברים כשאלה ולא כסימן קריאה) אבל אני בטוחה שאין לה יותר מידי קשר למה שאתה רואה במופעים הממשיים החברתיים תרבותיים אנושיים, שהם מגוון מגוון, רב פנים ולא אחיד.

    

   היום, =אני משתגעת מזה שכל פעם אני צריכה עוד להזכיר את זה,- נכון יותר לדבר על מדרגים. רצף של תכונות שבאופן סטטיסטי קראנו להם גבריות בקצה הסקלה ונשיות בקצה השני, אבל רובן בכלל לא מגדריות. כמו  חדות מחשבה, מוסריות, בישנות, סובלנות, סבלנות, חוש הומור, מרירות, ועוד מליון אחרות, גם אלה שאנחנו קוראים להם גבריות, מה החלק התרבותי שם? וגם אם הן יצאו מבית היוצר של הטבע, זה אומר שזה נכון? מוסרי? צודק, חייבים לדחוף את כולם לשם בכוח?  או שאתה נופל בכשל הנטורליסטי ?(בין עוד מליון כשלים אחרים של הפוסט הזה)

    

   בקיצור אתה רוצה להחזיר אותנו מליון שנה אחורה לעולם חד מימדי, מוגדר, שבו כל אחד צריך להידחק לאיזה תפקיד משבצת, ובוודאי לא נודפת  ממנו עודף פתיחות או סובלנות. העיקר שירדת על הפמיניסטיות (למה? כי זה נורא אופנתי)

   אולי אתה פשוט מפחד. מפחד מנשים עצמאיות, דעתניות, מפחד מעולם שבו אין לך שליטה כגבר, השליטה והפריבילגיות שהיו לך, אולי אתה פשוט לא מסוגל לחשוב מחוץ לכופסא. מה שבטוח, המהפיכה הפמיניסטית היא אחת המשמעותיות והחשובות שקרו פה במאה השנים האחרונות, והיא לא הולכת לשום מקום ויש לה עוד לאן לשאוף כמובן .. סתם לידע כללי..

    

    אז מיזוגן כבר אמרו לך?

   אמרו וצדקו.

    

     20/11/09 20:05:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-20 13:56:52

   צטט: הדלאי ככה 2009-11-20 00:42:38

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 18:26:57

   צטט: הדלאי ככה 2009-11-19 16:20:29

   יוסי

   קראתי , האמת לצערי ,את דבריך (נכון לא הייתי חייב אבל נשאבתי לשמוע את "האמת" )

   האמת היא שבדקתי 12 פעם אם לא נפער חור במימד הזמן-מרחב או שנפערה "תולעת" בלב תל אביב , ונשאבתי חזרה לימי הביניים.

   התיאורים שלך מעליבים אותי . כן אני גבר ואני  נעלב שיש עדיין דעות חשוכות ואפלות כמו שהצגת, אמנם בשפה יפה ועשירה.

   אני נעלב לא בשביל הנשים אלה באופן אישי.

   לגופה של עניין  אין אפשרות לוגית להכיל אמות מידה של ימי התנ"ך על חיינו במאה ה21. וכאן טמונה לדעתי טעותך.

   אתה חיי את החיים המודרנים של כולנו- בטח יש לך רכב וסלולרי אולי טלויזיה אולי השכלה גבוהה ובטח גם טסת לחו"ל.אתה כותב במחשב שמחובר (אולי אלחוטית אפילו) למיליוני אנשים ברחבי העולם.

   אך בנושא כל כך חשוב ואנושי אתה מתעלם מהכל ובוחן את אופיים של נשים וגברים, את עתיד האנושות, על פי אמות מידה של היהדות שלא התעדכנו מאות שנים (אלה אם כן אתה תימני ומותר לך להיות ביגמיסט). 

   לצערי זה פשוט לא עובד. 

    

    

   לגופו של עניין, פתח עיניך וראה את אלפי המשפחות הדתיות, שלמזלנו הרב הם עדיין קיימים לשמש לנו מראה ולהראות שאפשר אחרת.

    

   ובנתיים כנס להרצאה של הרב קוואס:

   http://www.youtube.com/watch?v=a_BzlaqdSCo

    

    

    

    הגעתי לקהילת סטנדאפ?????

   כשאתה מדבר על משפחות הדתיות אתה מתכוון לאמא טליבן או לרב ההוא שהתעלל בילדים, אליאור משהו, ששבר להם עצמות עם פטיש והאכיל אותם צואה ושאחד מהילדים נשאר צמח, על אלה אתה מדבר???או שמא המשפחות הדתיות שעולות כל שנה לקברו של ברוך גולדשטיין? אולי אתה מתיחס לנציג הנבחר של היהודות הלאומית, שלא אזכיר את שמו רק אזכיר שרצח פה ראש ממשלה.

   או לחיילים הדתיים שמניפים שלטים פוליטיים במשך שירותם הצבאי? או לרבנים הנאורים שממרידים אותם? אולי לפוסק הידוע ,בעל השמלות , ?

   די נו אל תשמור את הסוד לעצמך....שתף שתף. 

    

    

    ואתה מדבר על סטנדאפ. זה כמו שיגידו שללמוד מהחילונים זה ללמוד מהרוצח של אונשרקו, וכו'. בכל חברה יש שוליים. אני מדבר איתך על הכלל באופן כללי על 90% מהדתיים שמגדלים משפחות למופת. 

    

    יופי של תשובה יוסי.

   הנתון הסטטיסטי אגב הוא מגובה ,מוכח ,ידוע או שהמצאת אותו או שזה נדמה לך?

   רוב המשפחות החילוניות שאני מכיר כולל שלי גידלו ילדים למופת, מלח הארץ, תלמידים מצטיינים, יצירתיים וחכמים. כולם שירתו בצבא ורובם בדרך ללימודים גבוהים כל שהם. אז תפסיר להטיף לעליונות הפסאודו-מוסרי וערכית של המגזר הדתי. מעצם היותם מאמינים הם הרי השילו מעצם את האחריות  על חייהם- כי הכל הרי נקבע כבר מראש.

   אבל הפוסט שלך עוסק הרי בהבדלים בין נשים לגברים. אתה מייחס לנשים תכונות מיושנות שנובעות מאלפי שנות ניצול ודיכוי של נשים. פעם הניצול היה רק פיסי כי גברים חזקים יותר.אחר כך הוא התמסד לתוך הדתות מכל הסוגים והשתרש בתרבות.

   לדעתי יש כמובן הבדלים. הבדלים פיזיים ובעיקר כימיים- כי אנחנו מה לעשות מפעל כימי מהלך שכל תמורה זעירה משנה את צורתנו מבננו והכי חשוב את התנהגותנו. אתה מתעלם מכל זה והכי חשוב אתה מבטל לגמרי את גורם הבחירה החופשית. אישה כמו גבר יכולה להחליט לעצמה מה טוב ומה רע, עם מי לשכב ועם מי לקום לעשות ילדים וכמה ועם מי וכו וכו.

   מה שאתה עשית זה לשים את כל הנשים, 3.5 מיליארד כאלה בקרוב, ושמת אותם כמיקשה אחת.

   לא רק שזה לא נכון , לדעתי זה אפילו לא הגיוני.

   שבת שלום 

    

     20/11/09 19:48:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-20 13:58:26

   צטט: קצת אחרת.. 2009-11-20 06:19:43


   ידידי,לא ברור לי למה קשה לך עם העובדה שאנשים לא בוחרים או בוחרים פחות לחלוק זוגיות.

   זה מן מצרך, בעיקר לאלה שנטלו בה חלק והחליטו שזה לא בשבילם.

   בנות 30 לא מתחתנות כי אולי הן באמת מעדיפות קריירה, למה זה כ"כ חורה לך?

   קריירה או כל דבר אחר שעולה על דעתן.

   הבוראים נתנו בנו חושים,איברים,ניחוחות מבושמים למען נהנה מהם.

   בא לאנשים סקס מזדמן ומהנה נטול רגש, שיעשו, זו הנאת הגוף שאינה חייבת להיות כרוכה אחר הרגש והיום זה קיים אצל נשים בדיוק כמו פעם רק שפעם הן חששו להגיד בקול רם, היום הן עושות בקול רם, משוחררות.

   חשש אחד כן מתקיים מכל אלה, הילודה. לתפיסתי צריכה להיות מוגבלת ל 2 ילדים ודי, שיקבלו מכל וכל.

   פמיניסטיות מעצבנות גם אותי, גם שוביניסטים שנולדו בגלל דיעותיהן.

   הכי ברור לי שאנחנו בתקופת הגילוי רק הלוואי שנשכיל להתפתח לכיוון הנכון,מדעי וטכנ' למען נשפר חיים של אלה שנמצאים כאן,נשמר את הבריאה היפה, נפתח אותה ונמשיך בפאר היצירה.

   אתה כותב מוכשר, כאמור וברור לא חייבים להסכים אך הרוב כנראה מוסכם בגלל הפורמלי,הלגיטימי וכו'.

    

    

   את מגיבה כאחת שלא קראה את הטקסט.

    

   חבל שזה מה שאתה  סבור ורק בעקבות העובדה שהלכתי קצת לצדדים, אחורה וקדימה עם הנושא שהרי

   כל אחד מנקודת מבטו נותן גם לאמירות שלך מימד אישי.

   לא מבינה, מה לא הבנת וסברת שלא הבנתי?

   לא בציניות,אני באמת מתכוונת.

     20/11/09 18:59:

    

   כמו שאני רואה את היום, הביאוס האמיתי לאישה זה שמי שנמצא איתה הוא לא מספיק גבר.

    

   קרא לי פרימיטיבית  : )

    

   (קשה לי להאמין שבמערכת יחסים רק אחד יכול להיות מאושר באמת, בעוד השני סובל. אין דבר כזה)

    

    

   לא מספיק גבר? תלוי איך את מגדירה גבריות. אם אני שוטף כלים, אני פחות "גבר"? אם אני מחתל, זה הופך אותי לנקבי? כמה כוסות בירה עלי להוריד כל יום על מנת להיחשב גבר? האם מותר לי לבכות?
     20/11/09 18:53:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-20 14:03:42

   צטט: גָלוּ 2009-11-20 09:14:13

   אני אתעלם מכל מה שמרגיז בהתנסחויות הלא-מדויקות שלך לעתים, ואתייחס למהות.

   אני מסכימה איתך. מסכימה שהעולם שלנו איבד את הקוטביות הדרושה כדי ליצור תנועה והתפתחות, אותה קוטביות המבוססת כולה על המשיכה הטבעית בין הניגודים נשי / גברי.

   ללא שיפוט, מה יותר ככה ומה יותר ככה - העולם שלנו זקוק לטריפת קלפים וכיול. לנשים ולגברים.

    

   שנים לא הבנתי מה גברים אמורים לעשות בחדר לידה. זה נראה כמו כפייה. דרישה לא אפשרית. לא מתאימה. ובפגישות שאני מעבירה לזוגות תמיד מצאתי לגברים תפקידים מעשיים, שיחפו על המבוכה של היותם שם.

   אחרי שנים אני מוצאת שהחוויה של הלידה, כל כך ראשונית ובסיסית, נותנת לנו הזדמנות לכייל מחדש את עצמנו אל המהות: האשה היולדת פועלת בפנים. הגבר פועל בחוץ (תקשורת עם הסביבה, החלטות). וכשככה הוא שומר ומגן עליה, ההורמונים המקדמים את הלידה פועלים היטב, היא מרגישה בטוחה ויכולה ללדת בשקט. אבל אם היא צריכה להיות כאן הגבר שמחליט ויוזם וחושב - עודף האדרנלין יכול להוביל אותה די מהר למצב של מצוקה. זו דוגמה.

   ובפעם החמישית בקפה, ממליצה על ספרו של דויד דיידה, "דרך גבר".

    

    

    

    אנא אל תתעלמי, הסבירי ונמקי מה לא מדוייק בדברי?בקשר לגברים שרוצים לצפות ולתמוך באשה בלידה, כנסי להרצאה מעניינת ועמוקה בנושא:http://www.youtube.com/watch?v=AlWFFjCtPow 

   ואתה אנא אל תתעלם מן העובדה הכתובה בשורה השנייה בתגובה שלי: שאני מסכימה עם הרעיון שלך.

   אין לי שום עניין להיכנס כאן לדקויות של ניסוח/ פוליטיקה/אופן העברת מסר. ברשותך, מתייחסת למהות הדברים.

    

     20/11/09 14:42:

   צטט: שרית סרי 2009-11-20 14:16:40


   מכיוון ש'הכללות' הן דבר מסוכן...

   נשאלת השאלה המתבקשת: האם ניתן להפוך טקסט זה - ללשון זכר?

   נידמה לי שבהחלט כן!

   הנה דוגמא קטנה:


   וזה קורה רק בגלל שאתן מנסות כל כך להיות כמו הגברים, עד שפשוט אין להם ברירה והם מנסים להפוך לנשים כדי שאולי בסופו של דבר יהיה איזון והכל יחזור לקדמותו- בדיוק כמו שהטבע תכנן- גברים ונשים .
     20/11/09 14:16:


   מכיוון ש'הכללות' הן דבר מסוכן...

   נשאלת השאלה המתבקשת: האם ניתן להפוך טקסט זה - ללשון זכר?

   נידמה לי שבהחלט כן!

   הנה דוגמא קטנה:

   כשאתה רואה את כל אותם בחורים בני 30 ומשהו,  עצמאיים, בעלי קרירה, יפים, אינטליגנטיים, דעתניים, עקשניים, אינדיווידואליסטים שלא מתפשרים בקלות, אבל עמוק בתוכם ומאחורי החיוכים הנוצצים והממותגים והכיף ותלישות השיער מהחזה, והבארים והפוזה הכללית - מסתתרת לה תהום של בדידות מרירה . אחרי גיל 30 וכבר אף אחת לא דופקת בדלת ורוצה להתחתן איתם, אחרי שעשרות נשים ביקרו אצלם במקדש, הם כבר סחורה משומשת. מספיק לראות את מס' הכלבים והחתולים שגרים בזוגיות עם הבעלים שלהם. זו הזוגיות החדשה בדורנו..

     20/11/09 14:03:

   צטט: גָלוּ 2009-11-20 09:14:13

   אני אתעלם מכל מה שמרגיז בהתנסחויות הלא-מדויקות שלך לעתים, ואתייחס למהות.

   אני מסכימה איתך. מסכימה שהעולם שלנו איבד את הקוטביות הדרושה כדי ליצור תנועה והתפתחות, אותה קוטביות המבוססת כולה על המשיכה הטבעית בין הניגודים נשי / גברי.

   ללא שיפוט, מה יותר ככה ומה יותר ככה - העולם שלנו זקוק לטריפת קלפים וכיול. לנשים ולגברים.

    

   שנים לא הבנתי מה גברים אמורים לעשות בחדר לידה. זה נראה כמו כפייה. דרישה לא אפשרית. לא מתאימה. ובפגישות שאני מעבירה לזוגות תמיד מצאתי לגברים תפקידים מעשיים, שיחפו על המבוכה של היותם שם.

   אחרי שנים אני מוצאת שהחוויה של הלידה, כל כך ראשונית ובסיסית, נותנת לנו הזדמנות לכייל מחדש את עצמנו אל המהות: האשה היולדת פועלת בפנים. הגבר פועל בחוץ (תקשורת עם הסביבה, החלטות). וכשככה הוא שומר ומגן עליה, ההורמונים המקדמים את הלידה פועלים היטב, היא מרגישה בטוחה ויכולה ללדת בשקט. אבל אם היא צריכה להיות כאן הגבר שמחליט ויוזם וחושב - עודף האדרנלין יכול להוביל אותה די מהר למצב של מצוקה. זו דוגמה.

   ובפעם החמישית בקפה, ממליצה על ספרו של דויד דיידה, "דרך גבר".

    

    

    

    אנא אל תתעלמי, הסבירי ונמקי מה לא מדוייק בדברי?בקשר לגברים שרוצים לצפות ולתמוך באשה בלידה, כנסי להרצאה מעניינת ועמוקה בנושא:http://www.youtube.com/watch?v=AlWFFjCtPow 
     20/11/09 13:58:

   צטט: קצת אחרת.. 2009-11-20 06:19:43


   ידידי,לא ברור לי למה קשה לך עם העובדה שאנשים לא בוחרים או בוחרים פחות לחלוק זוגיות.

   זה מן מצרך, בעיקר לאלה שנטלו בה חלק והחליטו שזה לא בשבילם.

   בנות 30 לא מתחתנות כי אולי הן באמת מעדיפות קריירה, למה זה כ"כ חורה לך?

   קריירה או כל דבר אחר שעולה על דעתן.

   הבוראים נתנו בנו חושים,איברים,ניחוחות מבושמים למען נהנה מהם.

   בא לאנשים סקס מזדמן ומהנה נטול רגש, שיעשו, זו הנאת הגוף שאינה חייבת להיות כרוכה אחר הרגש והיום זה קיים אצל נשים בדיוק כמו פעם רק שפעם הן חששו להגיד בקול רם, היום הן עושות בקול רם, משוחררות.

   חשש אחד כן מתקיים מכל אלה, הילודה. לתפיסתי צריכה להיות מוגבלת ל 2 ילדים ודי, שיקבלו מכל וכל.

   פמיניסטיות מעצבנות גם אותי, גם שוביניסטים שנולדו בגלל דיעותיהן.

   הכי ברור לי שאנחנו בתקופת הגילוי רק הלוואי שנשכיל להתפתח לכיוון הנכון,מדעי וטכנ' למען נשפר חיים של אלה שנמצאים כאן,נשמר את הבריאה היפה, נפתח אותה ונמשיך בפאר היצירה.

   אתה כותב מוכשר, כאמור וברור לא חייבים להסכים אך הרוב כנראה מוסכם בגלל הפורמלי,הלגיטימי וכו'.

    

    

   את מגיבה כאחת שלא קראה את הטקסט.

     20/11/09 13:56:

   צטט: הדלאי ככה 2009-11-20 00:42:38

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 18:26:57

   צטט: הדלאי ככה 2009-11-19 16:20:29

   יוסי

   קראתי , האמת לצערי ,את דבריך (נכון לא הייתי חייב אבל נשאבתי לשמוע את "האמת" )

   האמת היא שבדקתי 12 פעם אם לא נפער חור במימד הזמן-מרחב או שנפערה "תולעת" בלב תל אביב , ונשאבתי חזרה לימי הביניים.

   התיאורים שלך מעליבים אותי . כן אני גבר ואני  נעלב שיש עדיין דעות חשוכות ואפלות כמו שהצגת, אמנם בשפה יפה ועשירה.

   אני נעלב לא בשביל הנשים אלה באופן אישי.

   לגופה של עניין  אין אפשרות לוגית להכיל אמות מידה של ימי התנ"ך על חיינו במאה ה21. וכאן טמונה לדעתי טעותך.

   אתה חיי את החיים המודרנים של כולנו- בטח יש לך רכב וסלולרי אולי טלויזיה אולי השכלה גבוהה ובטח גם טסת לחו"ל.אתה כותב במחשב שמחובר (אולי אלחוטית אפילו) למיליוני אנשים ברחבי העולם.

   אך בנושא כל כך חשוב ואנושי אתה מתעלם מהכל ובוחן את אופיים של נשים וגברים, את עתיד האנושות, על פי אמות מידה של היהדות שלא התעדכנו מאות שנים (אלה אם כן אתה תימני ומותר לך להיות ביגמיסט). 

   לצערי זה פשוט לא עובד. 

    

    

   לגופו של עניין, פתח עיניך וראה את אלפי המשפחות הדתיות, שלמזלנו הרב הם עדיין קיימים לשמש לנו מראה ולהראות שאפשר אחרת.

    

   ובנתיים כנס להרצאה של הרב קוואס:

   http://www.youtube.com/watch?v=a_BzlaqdSCo

    

    

    

    הגעתי לקהילת סטנדאפ?????

   כשאתה מדבר על משפחות הדתיות אתה מתכוון לאמא טליבן או לרב ההוא שהתעלל בילדים, אליאור משהו, ששבר להם עצמות עם פטיש והאכיל אותם צואה ושאחד מהילדים נשאר צמח, על אלה אתה מדבר???או שמא המשפחות הדתיות שעולות כל שנה לקברו של ברוך גולדשטיין? אולי אתה מתיחס לנציג הנבחר של היהודות הלאומית, שלא אזכיר את שמו רק אזכיר שרצח פה ראש ממשלה.

   או לחיילים הדתיים שמניפים שלטים פוליטיים במשך שירותם הצבאי? או לרבנים הנאורים שממרידים אותם? אולי לפוסק הידוע ,בעל השמלות , ?

   די נו אל תשמור את הסוד לעצמך....שתף שתף. 

    

    

    ואתה מדבר על סטנדאפ. זה כמו שיגידו שללמוד מהחילונים זה ללמוד מהרוצח של אונשרקו, וכו'. בכל חברה יש שוליים. אני מדבר איתך על הכלל באופן כללי על 90% מהדתיים שמגדלים משפחות למופת. 

    

     20/11/09 13:50:

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-20 05:52:30

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-19 18:25:27

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-19 17:48:39


   עזוב, יוסי, לא יבינו אותך כאן, חבל על המאמץ. היה מאושר עם מה שמצאת...

    

   גם אני הייתי בשני המצבים, מיציתי את הבהמיות היטב, ואם באותה תקופה שעדיין לא מיציתי, תקופת ה"למה מי יגיד לי?" היית אומר לי את הדברים הללו שכתבת כאן, הייתי אוכלת לך את הראש או מטביעה אותך במוביל הארצי :)

    

   היום, מתוך ניסיון, אני יודעת כמה אתה צודק.

    

   אבל אי אפשר להקדים את המאוחר או להביא את מה שאולי אף פעם לא יבוא.

    

   ממני, מרדנית חופשייה שהתמסרה מרצון לאלוף

    

    

    

    

    

    

   הוא אולי מאושר, אבל היא? עולה בדעתך האפשרות שהיא מאושרת קצת פחות? או שזה כבר פחות חשוב...

    

    

   כמו שאני רואה את היום, הביאוס האמיתי לאישה זה שמי שנמצא איתה הוא לא מספיק גבר.

    

   קרא לי פרימיטיבית  : )

    

   (קשה לי להאמין שבמערכת יחסים רק אחד יכול להיות מאושר באמת, בעוד השני סובל. אין דבר כזה)

    

    

   מתי אנשי היום יבינו שכדי להיות אנשי המחר עליהם ללמוד מאנשי האתמול.
     20/11/09 13:36:

   רק הרשה לי לציין בהמשך לדבריך, פלקונטי, שמעטים הם הגברים הראויים להוביל מחשבתית, כדי להיות מוביל מחשבתי של אישה עליך לזכות בכך ביושר, ולא רק בגלל שתלוי לך בולבול בין הרגליים.

    

   בעצם, אני אפילו לא מסכימה שהגברים מובילים מחשבתית, נכון שכך היה בעבר כי הגברים לקחו לעצמם את ההובלה בכוח, אבל כמו שאני רואה את זה, הגברים מובילים רק פעולתית. 

    

     20/11/09 12:35:

   ועוד דבר.
   נשים בנויות להיות מובלות מחשבתית.

   במשך כל ההיסטוריה, הובלו הן מחשבתית ע"י העולם הגברי, גם אם באופן פרטני שלטו הן לעיתים בבעל ובילדים. מהות החינוך נקבעה ע"י הבעל.

   כיום, אותה נכונות להובלה, שיש לה תפריד עצום בטבע, מנוצל ע"י הפמיניסטיות שמובילות את הנשים מחשבתית.

   התוצאה - במקום להיות שפחה מחשבתית של הגבר, הנשים כיום הן שפחות מחשבתית של נשים אחרות, והגרועות שבהן, אותן פמינסטיות שאינן אלא נשים כעורות ו/או מופרעות.

   והקדמונים כבר אמרו - אין גרוע מלהיות עבד לעבד.

     20/11/09 12:27:

   צודק לגמרי.

   המוח של כל יצור מותאם למבנה שלו. אם ישתילו לעכבר מוח של פיל, יגיע הוא לסופו במהרה, כי הוא לא יברח לכל חור בהתקרב סכנה, אלא יצעד מעדנות בטוח מכל חשש. וכך גם גברים ונשים - הגוף כה שונה, אז גם המוח חייב להיות שונה. ואם זכרים ונקבות של אותו מין בטבע חיות באופן שונה, אז כך היא הדרך הנכונה ואין בילתה. ויש משותף לכל הנקבות בטבע של כל המינים, כולל האדם, וטירוף הוא לנסות לפעול בניגוד לטבע כפי שהפמיניזם ממליץ כיום.

   הפמיניזם גרוע מכל תורה גזענית. הוא יביא על המערב את סופו. כבר כיום, ההתרבות בארצות אלו הינה שלילית, והרס המשפחה, התוצאה המסתברת של הפמיניזם,פוגע בדור ההמשך באופן קיצוני. 

    

     20/11/09 11:52:

   אחרי שנים של ניצול מיני מצידן של נשים קרות לב שכל מה שהן רצו זה את הזרעונים שלנו ואת מס' חשבון הבנק שקשור אליהם, החלטתי להתהפך.

   בוא אלינו למרתף- אתה אני וכליון נעשה שלישיה.

    

     20/11/09 09:54:

   בוא תנסה, לשם שינוי, פעם אחת, פסיכולוג חביב שלי, לנסות גם להסביר, איך הבנת מדברי שאני שונא נשים ושונא עצמי

    

   יוסי שלום,

    

   אני לא פסיכולוג ולא רוצה או מתיימר להיות כזה.

    

   לא כתבתי או חשבתי שאתה שונא נשים או את עצמך

   מה שכתבתי ועדיין חושב , שלדעתי אתה לא יודע נשים או את עצמך.

     20/11/09 09:52:

   בוא תנסה, לשם שינוי, פעם אחת, פסיכולוג חביב שלי, לנסות גם להסביר, איך הבנת מדברי שאני שונא נשים ושונא עצמי

    

   יוסי שלום,

    

   אני לא פסיכולוג ולא רוצה או מתיימר להיות כזה.

    

   לא כתבתי או חשבתי שאתה שונא נשים או את עצמך

   מה שכתבתי ועדיין חושב , שלדעתי אתה לא יודע נשים או את עצמך.

     20/11/09 09:14:

   אני אתעלם מכל מה שמרגיז בהתנסחויות הלא-מדויקות שלך לעתים, ואתייחס למהות.

   אני מסכימה איתך. מסכימה שהעולם שלנו איבד את הקוטביות הדרושה כדי ליצור תנועה והתפתחות, אותה קוטביות המבוססת כולה על המשיכה הטבעית בין הניגודים נשי / גברי.

   ללא שיפוט, מה יותר ככה ומה יותר ככה - העולם שלנו זקוק לטריפת קלפים וכיול. לנשים ולגברים.

    

   שנים לא הבנתי מה גברים אמורים לעשות בחדר לידה. זה נראה כמו כפייה. דרישה לא אפשרית. לא מתאימה. ובפגישות שאני מעבירה לזוגות תמיד מצאתי לגברים תפקידים מעשיים, שיחפו על המבוכה של היותם שם.

   אחרי שנים אני מוצאת שהחוויה של הלידה, כל כך ראשונית ובסיסית, נותנת לנו הזדמנות לכייל מחדש את עצמנו אל המהות: האשה היולדת פועלת בפנים. הגבר פועל בחוץ (תקשורת עם הסביבה, החלטות). וכשככה הוא שומר ומגן עליה, ההורמונים המקדמים את הלידה פועלים היטב, היא מרגישה בטוחה ויכולה ללדת בשקט. אבל אם היא צריכה להיות כאן הגבר שמחליט ויוזם וחושב - עודף האדרנלין יכול להוביל אותה די מהר למצב של מצוקה. זו דוגמה.

   ובפעם החמישית בקפה, ממליצה על ספרו של דויד דיידה, "דרך גבר".

    

     20/11/09 06:19:


   ידידי,לא ברור לי למה קשה לך עם העובדה שאנשים לא בוחרים או בוחרים פחות לחלוק זוגיות.

   זה מן מצרך, בעיקר לאלה שנטלו בה חלק והחליטו שזה לא בשבילם.

   בנות 30 לא מתחתנות כי אולי הן באמת מעדיפות קריירה, למה זה כ"כ חורה לך?

   קריירה או כל דבר אחר שעולה על דעתן.

   הבוראים נתנו בנו חושים,איברים,ניחוחות מבושמים למען נהנה מהם.

   בא לאנשים סקס מזדמן ומהנה נטול רגש, שיעשו, זו הנאת הגוף שאינה חייבת להיות כרוכה אחר הרגש והיום זה קיים אצל נשים בדיוק כמו פעם רק שפעם הן חששו להגיד בקול רם, היום הן עושות בקול רם, משוחררות.

   חשש אחד כן מתקיים מכל אלה, הילודה. לתפיסתי צריכה להיות מוגבלת ל 2 ילדים ודי, שיקבלו מכל וכל.

   פמיניסטיות מעצבנות גם אותי, גם שוביניסטים שנולדו בגלל דיעותיהן.

   הכי ברור לי שאנחנו בתקופת הגילוי רק הלוואי שנשכיל להתפתח לכיוון הנכון,מדעי וטכנ' למען נשפר חיים של אלה שנמצאים כאן,נשמר את הבריאה היפה, נפתח אותה ונמשיך בפאר היצירה.

   אתה כותב מוכשר, כאמור וברור לא חייבים להסכים אך הרוב כנראה מוסכם בגלל הפורמלי,הלגיטימי וכו'.

    

     20/11/09 05:52:

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-19 18:25:27

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-19 17:48:39


   עזוב, יוסי, לא יבינו אותך כאן, חבל על המאמץ. היה מאושר עם מה שמצאת...

    

   גם אני הייתי בשני המצבים, מיציתי את הבהמיות היטב, ואם באותה תקופה שעדיין לא מיציתי, תקופת ה"למה מי יגיד לי?" היית אומר לי את הדברים הללו שכתבת כאן, הייתי אוכלת לך את הראש או מטביעה אותך במוביל הארצי :)

    

   היום, מתוך ניסיון, אני יודעת כמה אתה צודק.

    

   אבל אי אפשר להקדים את המאוחר או להביא את מה שאולי אף פעם לא יבוא.

    

   ממני, מרדנית חופשייה שהתמסרה מרצון לאלוף

    

    

    

    

    

    

   הוא אולי מאושר, אבל היא? עולה בדעתך האפשרות שהיא מאושרת קצת פחות? או שזה כבר פחות חשוב...

    

    

   כמו שאני רואה את היום, הביאוס האמיתי לאישה זה שמי שנמצא איתה הוא לא מספיק גבר.

    

   קרא לי פרימיטיבית  : )

    

   (קשה לי להאמין שבמערכת יחסים רק אחד יכול להיות מאושר באמת, בעוד השני סובל. אין דבר כזה)

     20/11/09 00:42:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 18:26:57

   צטט: הדלאי ככה 2009-11-19 16:20:29

   יוסי

   קראתי , האמת לצערי ,את דבריך (נכון לא הייתי חייב אבל נשאבתי לשמוע את "האמת" )

   האמת היא שבדקתי 12 פעם אם לא נפער חור במימד הזמן-מרחב או שנפערה "תולעת" בלב תל אביב , ונשאבתי חזרה לימי הביניים.

   התיאורים שלך מעליבים אותי . כן אני גבר ואני  נעלב שיש עדיין דעות חשוכות ואפלות כמו שהצגת, אמנם בשפה יפה ועשירה.

   אני נעלב לא בשביל הנשים אלה באופן אישי.

   לגופה של עניין  אין אפשרות לוגית להכיל אמות מידה של ימי התנ"ך על חיינו במאה ה21. וכאן טמונה לדעתי טעותך.

   אתה חיי את החיים המודרנים של כולנו- בטח יש לך רכב וסלולרי אולי טלויזיה אולי השכלה גבוהה ובטח גם טסת לחו"ל.אתה כותב במחשב שמחובר (אולי אלחוטית אפילו) למיליוני אנשים ברחבי העולם.

   אך בנושא כל כך חשוב ואנושי אתה מתעלם מהכל ובוחן את אופיים של נשים וגברים, את עתיד האנושות, על פי אמות מידה של היהדות שלא התעדכנו מאות שנים (אלה אם כן אתה תימני ומותר לך להיות ביגמיסט). 

   לצערי זה פשוט לא עובד. 

    

    

   לגופו של עניין, פתח עיניך וראה את אלפי המשפחות הדתיות, שלמזלנו הרב הם עדיין קיימים לשמש לנו מראה ולהראות שאפשר אחרת.

    

   ובנתיים כנס להרצאה של הרב קוואס:

   http://www.youtube.com/watch?v=a_BzlaqdSCo

    

    

    

    הגעתי לקהילת סטנדאפ?????

   כשאתה מדבר על משפחות הדתיות אתה מתכוון לאמא טליבן או לרב ההוא שהתעלל בילדים, אליאור משהו, ששבר להם עצמות עם פטיש והאכיל אותם צואה ושאחד מהילדים נשאר צמח, על אלה אתה מדבר???או שמא המשפחות הדתיות שעולות כל שנה לקברו של ברוך גולדשטיין? אולי אתה מתיחס לנציג הנבחר של היהודות הלאומית, שלא אזכיר את שמו רק אזכיר שרצח פה ראש ממשלה.

   או לחיילים הדתיים שמניפים שלטים פוליטיים במשך שירותם הצבאי? או לרבנים הנאורים שממרידים אותם? אולי לפוסק הידוע ,בעל השמלות , ?

   די נו אל תשמור את הסוד לעצמך....שתף שתף. 

    

     19/11/09 20:51:

   צטט: חנה ענת 2009-11-19 20:32:24

   קשה לי להאמין על עצמי

   שאני מסכימה עם מה שאתה כותב

   פשוט ממרומי שנותי ואחרי שלמדתי

   הרבה על המהות הנקבית והמהות

   הזכרית אני מבינה את מה שכתבת

   ואני מסכימה לרוח הדברים

   למרות שאני כן פמינסטית וזה נשמע

   פרדוקס יודעת שיש משהו נכון במה

   שכתבת אך את האישיות שלי לא מסוגלת

   לשנות יכול להיות שיש בי מאפיינים גבריים

   מסוימים כמו שיש גברים עם מאפיינים נשיים

   ושם לא תמיד יכול להתקיים מה שכתבת

    ולכן נשארת כמו שאני ויהיה

   מה שיהיה

   ערב טוב שיהיה לכולנו

    

    קחי כוס קולה שימי בה טיפה אחת של פטל, ולא תבחיני בשום הבדל. קחי כוס מים זכים שימי בה טיפה אחת של פטל, וכבר לא תראי את המים . בחולצה לבנה כתם אחד יבלוט, בחולצה המרובה כתמים, לא תשימי לב שהתווסף עוד כתם. בדור הזה שהחטאים רוחשים כתולעים בגוויה, קשה לנו לקלוט מה ההשפעה על הנשמה של כל קליפה שנוצרת מהחטאים. 

    

     19/11/09 20:35:

   צטט: ענת אנג'ל 2009-11-19 19:54:51

   חופשי זה לגמרי לבד.

    

   ענת אנג'ל

   משוררת ויוצרת

   חברת אקו"ם

    

    

   מסקנה זו היא לכתחילה או בדיבעד
     19/11/09 20:32:

   צטט: רואה באור 2009-11-19 13:29:29

   היה תענוג לקרוא את האמת הזו

   עינך פקוחות ואתה רואה נכון

    

   ומכאן אני קוראת לנשים

   תחזורנה להיות נשים

   אשה במהותה

    

   הגברים כבר יתיישרו לפי זה

    

   מלאת תקווה נשית טהורה

   אסתר:)

    

   מסכים לגמרי, גם לי נראה שרק הנשים יוכלו לעצור את ההידרדרות לתהום , הגברים כבר יותר מדי שבויים בפחד המסרס שלא יתייקו אותם כשונאי נשים. כפי שאת יכולה לראות מהתגובות לדברי.

    

    

     19/11/09 20:32:

   קשה לי להאמין על עצמי

   שאני מסכימה עם מה שאתה כותב

   פשוט ממרומי שנותי ואחרי שלמדתי

   הרבה על המהות הנקבית והמהות

   הזכרית אני מבינה את מה שכתבת

   ואני מסכימה לרוח הדברים

   למרות שאני כן פמינסטית וזה נשמע

   פרדוקס יודעת שיש משהו נכון במה

   שכתבת אך את האישיות שלי לא מסוגלת

   לשנות יכול להיות שיש בי מאפיינים גבריים

   מסוימים כמו שיש גברים עם מאפיינים נשיים

   ושם לא תמיד יכול להתקיים מה שכתבת

    ולכן נשארת כמו שאני ויהיה

   מה שיהיה

   ערב טוב שיהיה לכולנו

     19/11/09 19:54:

   חופשי זה לגמרי לבד.

    

   ענת אנג'ל

   משוררת ויוצרת

   חברת אקו"ם

     19/11/09 19:14:

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-19 19:08:41

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 18:57:13

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-19 18:25:27

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-19 17:48:39


   עזוב, יוסי, לא יבינו אותך כאן, חבל על המאמץ. היה מאושר עם מה שמצאת...

    

   גם אני הייתי בשני המצבים, מיציתי את הבהמיות היטב, ואם באותה תקופה שעדיין לא מיציתי, תקופת ה"למה מי יגיד לי?" היית אומר לי את הדברים הללו שכתבת כאן, הייתי אוכלת לך את הראש או מטביעה אותך במוביל הארצי :)

    

   היום, מתוך ניסיון, אני יודעת כמה אתה צודק.

    

   אבל אי אפשר להקדים את המאוחר או להביא את מה שאולי אף פעם לא יבוא.

    

   ממני, מרדנית חופשייה שהתמסרה מרצון לאלוף

    

    

    

    

    

    

   הוא אולי מאושר, אבל היא? עולה בדעתך האפשרות שהיא מאושרת קצת פחות? או שזה כבר פחות חשוב...

    

    

   למה נישגב מבינתך וכה קשה לך לעלות בדעתך שישנה גם אפשרות אחרת. שדווקא אשה חמה שזורמת עם המהותהנשית הטבעית שלה, שאוהבת ומאוהבת את הגבר היחיד שלה עד כלות החושים היא פחות מאושרת מהמודל הנשי שאתה מכיר

    

    מעניין אותי לדעת יותר על אותה "מהות נשית טבעית". 

    

   כנס אחי, אולי בסוף תבין דבר או שנים

   http://www.youtube.com/watch?v=a_BzlaqdSCo

    

    

     19/11/09 19:08:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 18:57:13

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-19 18:25:27

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-19 17:48:39


   עזוב, יוסי, לא יבינו אותך כאן, חבל על המאמץ. היה מאושר עם מה שמצאת...

    

   גם אני הייתי בשני המצבים, מיציתי את הבהמיות היטב, ואם באותה תקופה שעדיין לא מיציתי, תקופת ה"למה מי יגיד לי?" היית אומר לי את הדברים הללו שכתבת כאן, הייתי אוכלת לך את הראש או מטביעה אותך במוביל הארצי :)

    

   היום, מתוך ניסיון, אני יודעת כמה אתה צודק.

    

   אבל אי אפשר להקדים את המאוחר או להביא את מה שאולי אף פעם לא יבוא.

    

   ממני, מרדנית חופשייה שהתמסרה מרצון לאלוף

    

    

    

    

    

    

   הוא אולי מאושר, אבל היא? עולה בדעתך האפשרות שהיא מאושרת קצת פחות? או שזה כבר פחות חשוב...

    

    

   למה נישגב מבינתך וכה קשה לך לעלות בדעתך שישנה גם אפשרות אחרת. שדווקא אשה חמה שזורמת עם המהותהנשית הטבעית שלה, שאוהבת ומאוהבת את הגבר היחיד שלה עד כלות החושים היא פחות מאושרת מהמודל הנשי שאתה מכיר

    

    מעניין אותי לדעת יותר על אותה "מהות נשית טבעית". 

     19/11/09 18:57:

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-19 18:25:27

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-19 17:48:39


   עזוב, יוסי, לא יבינו אותך כאן, חבל על המאמץ. היה מאושר עם מה שמצאת...

    

   גם אני הייתי בשני המצבים, מיציתי את הבהמיות היטב, ואם באותה תקופה שעדיין לא מיציתי, תקופת ה"למה מי יגיד לי?" היית אומר לי את הדברים הללו שכתבת כאן, הייתי אוכלת לך את הראש או מטביעה אותך במוביל הארצי :)

    

   היום, מתוך ניסיון, אני יודעת כמה אתה צודק.

    

   אבל אי אפשר להקדים את המאוחר או להביא את מה שאולי אף פעם לא יבוא.

    

   ממני, מרדנית חופשייה שהתמסרה מרצון לאלוף

    

    

    

    

    

    

   הוא אולי מאושר, אבל היא? עולה בדעתך האפשרות שהיא מאושרת קצת פחות? או שזה כבר פחות חשוב...

    

    

   למה נישגב מבינתך וכה קשה לך לעלות בדעתך שישנה גם אפשרות אחרת. שדווקא אשה חמה שזורמת עם המהותהנשית הטבעית שלה, שאוהבת ומאוהבת את הגבר היחיד שלה עד כלות החושים היא פחות מאושרת מהמודל הנשי שאתה מכיר

     19/11/09 18:51:

   צטט: oavivi 2009-11-19 16:34:18

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 16:08:49

   צטט: oavivi 2009-11-19 16:02:30

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 15:28:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 12:48:57

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 12:08:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 10:30:11

   פוסט עצוב של מישהו שמעולם

   לא ידע אישה

   ולא יודע את עצמו.

    

    

    

    

   תודה על ההבחנה הפסיכולוגית של מי שבטוח שיש לו עיני בדולח לראות מעבר לפרגוד וקרני לייזר לחדור לעומק הלבבות.

   לא צריך עיני בדולח או קרני לייזר

   מספיק לקרוא אותך

    

   הפסד שלך.

    

    

   סליחה על זה שאני יורד כה נמוך, אבל באמת מעניין אם פעם עצרת וחשבת כמה אחוז מהאבחנה המבריקה הזו היא באמת שלך וכמה אחוז הוא הפחד מהאצבע המאשימה של מקהלת הפניטימסטיות.

   אין צורך לסלוח.

   לדעתי אתה טועה, מטעה ומפסיד

   מפסיד להכיר באמת מה היא מהות האדם. 

   גבר או אישה.

   בסופו של דבר,

   כל אחד יכול לראות אך ורק את מה שעיניו (החברה הסביבה) מרשות לו לראות.

    

   גם אני נולדתי וחונכתי כאן.

   אני למדתי לראות מעבר,

   מזמין גם אותך

    

   אורי

    

    

    

   מעניין מה היית חושב על האבחנה שלך, אם רק היית מכיר קצת את ההיסטוריה שלי.

   לא יודע מה הייתי חושב,

   אם יצא לי להכיר אשמח להגיד לך מה אני חושב.

    

   מה שאני מכיר עכשיו, זה מה שהצגת בפוסט הנ"ל

   ולדעתי כמו שכתבתי, אתה טועה, מטעה ומפסיד.

   אבל,

   זאת זכותך.

    

    

    

   בוא תנסה, לשם שינוי, פעם אחת, פסיכולוג חביב שלי, לנסות גם להסביר, איך הבנת מדברי שאני שונא נשים ושונא עצמי

     19/11/09 18:26:

   צטט: הדלאי ככה 2009-11-19 16:20:29

   יוסי

   קראתי , האמת לצערי ,את דבריך (נכון לא הייתי חייב אבל נשאבתי לשמוע את "האמת" )

   האמת היא שבדקתי 12 פעם אם לא נפער חור במימד הזמן-מרחב או שנפערה "תולעת" בלב תל אביב , ונשאבתי חזרה לימי הביניים.

   התיאורים שלך מעליבים אותי . כן אני גבר ואני  נעלב שיש עדיין דעות חשוכות ואפלות כמו שהצגת, אמנם בשפה יפה ועשירה.

   אני נעלב לא בשביל הנשים אלה באופן אישי.

   לגופה של עניין  אין אפשרות לוגית להכיל אמות מידה של ימי התנ"ך על חיינו במאה ה21. וכאן טמונה לדעתי טעותך.

   אתה חיי את החיים המודרנים של כולנו- בטח יש לך רכב וסלולרי אולי טלויזיה אולי השכלה גבוהה ובטח גם טסת לחו"ל.אתה כותב במחשב שמחובר (אולי אלחוטית אפילו) למיליוני אנשים ברחבי העולם.

   אך בנושא כל כך חשוב ואנושי אתה מתעלם מהכל ובוחן את אופיים של נשים וגברים, את עתיד האנושות, על פי אמות מידה של היהדות שלא התעדכנו מאות שנים (אלה אם כן אתה תימני ומותר לך להיות ביגמיסט). 

   לצערי זה פשוט לא עובד. 

    

    

   לגופו של עניין, פתח עיניך וראה את אלפי המשפחות הדתיות, שלמזלנו הרב הם עדיין קיימים לשמש לנו מראה ולהראות שאפשר אחרת.

    

   ובנתיים כנס להרצאה של הרב קוואס:

   http://www.youtube.com/watch?v=a_BzlaqdSCo

    

    

     19/11/09 18:25:

   צטט: בלאק סמארה 2009-11-19 17:48:39


   עזוב, יוסי, לא יבינו אותך כאן, חבל על המאמץ. היה מאושר עם מה שמצאת...

    

   גם אני הייתי בשני המצבים, מיציתי את הבהמיות היטב, ואם באותה תקופה שעדיין לא מיציתי, תקופת ה"למה מי יגיד לי?" היית אומר לי את הדברים הללו שכתבת כאן, הייתי אוכלת לך את הראש או מטביעה אותך במוביל הארצי :)

    

   היום, מתוך ניסיון, אני יודעת כמה אתה צודק.

    

   אבל אי אפשר להקדים את המאוחר או להביא את מה שאולי אף פעם לא יבוא.

    

   ממני, מרדנית חופשייה שהתמסרה מרצון לאלוף

    

    

    

    

    

    

   הוא אולי מאושר, אבל היא? עולה בדעתך האפשרות שהיא מאושרת קצת פחות? או שזה כבר פחות חשוב...

    

     19/11/09 17:48:


   עזוב, יוסי, לא יבינו אותך כאן, חבל על המאמץ. היה מאושר עם מה שמצאת...

    

   גם אני הייתי בשני המצבים, מיציתי את הבהמיות היטב, ואם באותה תקופה שעדיין לא מיציתי, תקופת ה"למה מי יגיד לי?" היית אומר לי את הדברים הללו שכתבת כאן, הייתי אוכלת לך את הראש או מטביעה אותך במוביל הארצי :)

    

   היום, מתוך ניסיון, אני יודעת כמה אתה צודק.

    

   אבל אי אפשר להקדים את המאוחר או להביא את מה שאולי אף פעם לא יבוא.

     

   ממני, מרדנית חופשייה שהתמסרה מרצון לאלוף

    

    

    

    

    

     19/11/09 17:35:

   צטט: לא חשוב שמות 2009-11-19 17:21:59

   הפמיניזם היה נסיון לשבור את הביצים כדי לעשות חביתה ובסוף נשארנו בלי חביתה ובלי ביצים.

    

   לא הבנתי. איך עושים חביתה בלי לשבור ביצים?

    

    

   אם אתה לא יודע איך לשבור ביצים, לפחות תשאיר אותן שלמות...וקשות
     19/11/09 17:21:

   הפמיניזם היה נסיון לשבור את הביצים כדי לעשות חביתה ובסוף נשארנו בלי חביתה ובלי ביצים.

    

   לא הבנתי. איך עושים חביתה בלי לשבור ביצים?

     19/11/09 16:34:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 16:08:49

   צטט: oavivi 2009-11-19 16:02:30

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 15:28:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 12:48:57

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 12:08:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 10:30:11

   פוסט עצוב של מישהו שמעולם

   לא ידע אישה

   ולא יודע את עצמו.

    

    

    

    

   תודה על ההבחנה הפסיכולוגית של מי שבטוח שיש לו עיני בדולח לראות מעבר לפרגוד וקרני לייזר לחדור לעומק הלבבות.

   לא צריך עיני בדולח או קרני לייזר

   מספיק לקרוא אותך

    

   הפסד שלך.

    

    

   סליחה על זה שאני יורד כה נמוך, אבל באמת מעניין אם פעם עצרת וחשבת כמה אחוז מהאבחנה המבריקה הזו היא באמת שלך וכמה אחוז הוא הפחד מהאצבע המאשימה של מקהלת הפניטימסטיות.

   אין צורך לסלוח.

   לדעתי אתה טועה, מטעה ומפסיד

   מפסיד להכיר באמת מה היא מהות האדם. 

   גבר או אישה.

   בסופו של דבר,

   כל אחד יכול לראות אך ורק את מה שעיניו (החברה הסביבה) מרשות לו לראות.

    

   גם אני נולדתי וחונכתי כאן.

   אני למדתי לראות מעבר,

   מזמין גם אותך

    

   אורי

    

    

    

   מעניין מה היית חושב על האבחנה שלך, אם רק היית מכיר קצת את ההיסטוריה שלי.

   לא יודע מה הייתי חושב,

   אם יצא לי להכיר אשמח להגיד לך מה אני חושב.

    

   מה שאני מכיר עכשיו, זה מה שהצגת בפוסט הנ"ל

   ולדעתי כמו שכתבתי, אתה טועה, מטעה ומפסיד.

   אבל,

   זאת זכותך.

    

    

     19/11/09 16:28:

   צטט: נשיאים ורוח 2009-11-19 15:40:49


   סליחה שאני יורדת כל כך נמוך, אבל העניין הוא שכמה מהדברים שלך היו יכולים להיות נכונים  אילו לא היו דחוסים בתוך עיסה מבולבלת של שנאת נשים ושנאת פמיניזם ורצון לשמור בכל מחיר על הפריבילגיות הגבריות ומלחמת מאסף על זכויות היתר שלך,  ועוד ועוד. למשל הדברים לריגבי

    

   דעי לך יקירתי שבסופו של יום כל הסערות של הים הפתוח, וכל התענוגות וההתרגשיות הזמניות לא נשאר מהן כולם מלבד זיכרון שהולך ומתעמם עם השנים.  הכל נמוג ברוח ולא נשאר מהן כלום. וזו הבעיה עם כל כל ההנאות וכל ההתרגשויות של העבר שהן לא עוזרות לאף אחד להיות מאושר היום. והכל היה כלא היה. וככל שעוברות השנים מבינים מה באמת חשוב בחיים. מה הם החומריים בחיים שמאשירים את האדם לאורך זמן. נפש תואמה לאורך זמן, ילדים, משפחה, חום, ביטחון ועוגן הנמל על פני הסערות הגדולות שבים הפתוח.  

    

   (דרך אגב, אתה יכול לקרוא לריגבי יקירי. כל אחד יודע שהוא זכר מיוחם).

    

   הדברים האלה בקונטקסט אחר הם לגמרי נכונים.

   חחחחחחחחחח את בסדר גמור נשיאים ! אבל תדייקי בניסוח ! אם כבר נקבה מיוחם !

    

     19/11/09 16:20:

   יוסי

   קראתי , האמת לצערי ,את דבריך (נכון לא הייתי חייב אבל נשאבתי לשמוע את "האמת" )

   האמת היא שבדקתי 12 פעם אם לא נפער חור במימד הזמן-מרחב או שנפערה "תולעת" בלב תל אביב , ונשאבתי חזרה לימי הביניים.

   התיאורים שלך מעליבים אותי . כן אני גבר ואני  נעלב שיש עדיין דעות חשוכות ואפלות כמו שהצגת, אמנם בשפה יפה ועשירה.

   אני נעלב לא בשביל הנשים אלה באופן אישי.

   לגופה של עניין  אין אפשרות לוגית להכיל אמות מידה של ימי התנ"ך על חיינו במאה ה21. וכאן טמונה לדעתי טעותך.

   אתה חיי את החיים המודרנים של כולנו- בטח יש לך רכב וסלולרי אולי טלויזיה אולי השכלה גבוהה ובטח גם טסת לחו"ל.אתה כותב במחשב שמחובר (אולי אלחוטית אפילו) למיליוני אנשים ברחבי העולם.

   אך בנושא כל כך חשוב ואנושי אתה מתעלם מהכל ובוחן את אופיים של נשים וגברים, את עתיד האנושות, על פי אמות מידה של היהדות שלא התעדכנו מאות שנים (אלה אם כן אתה תימני ומותר לך להיות ביגמיסט). 

   לצערי זה פשוט לא עובד. 

     19/11/09 16:08:

   צטט: oavivi 2009-11-19 16:02:30

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 15:28:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 12:48:57

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 12:08:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 10:30:11

   פוסט עצוב של מישהו שמעולם

   לא ידע אישה

   ולא יודע את עצמו.

    

    

    

    

   תודה על ההבחנה הפסיכולוגית של מי שבטוח שיש לו עיני בדולח לראות מעבר לפרגוד וקרני לייזר לחדור לעומק הלבבות.

   לא צריך עיני בדולח או קרני לייזר

   מספיק לקרוא אותך

    

   הפסד שלך.

    

    

   סליחה על זה שאני יורד כה נמוך, אבל באמת מעניין אם פעם עצרת וחשבת כמה אחוז מהאבחנה המבריקה הזו היא באמת שלך וכמה אחוז הוא הפחד מהאצבע המאשימה של מקהלת הפניטימסטיות.

   אין צורך לסלוח.

   לדעתי אתה טועה, מטעה ומפסיד

   מפסיד להכיר באמת מה היא מהות האדם. 

   גבר או אישה.

   בסופו של דבר,

   כל אחד יכול לראות אך ורק את מה שעיניו (החברה הסביבה) מרשות לו לראות.

    

   גם אני נולדתי וחונכתי כאן.

   אני למדתי לראות מעבר,

   מזמין גם אותך

    

   אורי

    

    

    

   מעניין מה היית חושב על האבחנה שלך, אם רק היית מכיר קצת את ההיסטוריה שלי.
     19/11/09 16:02:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 15:28:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 12:48:57

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 12:08:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 10:30:11

   פוסט עצוב של מישהו שמעולם

   לא ידע אישה

   ולא יודע את עצמו.

    

    

    

    

   תודה על ההבחנה הפסיכולוגית של מי שבטוח שיש לו עיני בדולח לראות מעבר לפרגוד וקרני לייזר לחדור לעומק הלבבות.

   לא צריך עיני בדולח או קרני לייזר

   מספיק לקרוא אותך

    

   הפסד שלך.

    

    

   סליחה על זה שאני יורד כה נמוך, אבל באמת מעניין אם פעם עצרת וחשבת כמה אחוז מהאבחנה המבריקה הזו היא באמת שלך וכמה אחוז הוא הפחד מהאצבע המאשימה של מקהלת הפניטימסטיות.

   אין צורך לסלוח.

   לדעתי אתה טועה, מטעה ומפסיד

   מפסיד להכיר באמת מה היא מהות האדם. 

   גבר או אישה.

   בסופו של דבר,

   כל אחד יכול לראות אך ורק את מה שעיניו (החברה הסביבה) מרשות לו לראות.

    

   גם אני נולדתי וחונכתי כאן.

   אני למדתי לראות מעבר,

   מזמין גם אותך

    

   אורי

    

     19/11/09 15:54:

   צטט: נשיאים ורוח 2009-11-19 15:40:49


   סליחה שאני יורדת כל כך נמוך, אבל העניין הוא שכמה מהדברים שלך היו יכולים להיות נכונים  אילו לא היו דחוסים בתוך עיסה מבולבלת של שנאת נשים ושנאת פמיניזם ורצון לשמור בכל מחיר על הפריבילגיות הגבריות ומלחמת מאסף על זכויות היתר שלך,  ועוד ועוד. למשל הדברים לריגבי

    

   דעי לך יקירתי שבסופו של יום כל הסערות של הים הפתוח, וכל התענוגות וההתרגשיות הזמניות לא נשאר מהן כולם מלבד זיכרון שהולך ומתעמם עם השנים.  הכל נמוג ברוח ולא נשאר מהן כלום. וזו הבעיה עם כל כל ההנאות וכל ההתרגשויות של העבר שהן לא עוזרות לאף אחד להיות מאושר היום. והכל היה כלא היה. וככל שעוברות השנים מבינים מה באמת חשוב בחיים. מה הם החומריים בחיים שמאשירים את האדם לאורך זמן. נפש תואמה לאורך זמן, ילדים, משפחה, חום, ביטחון ועוגן הנמל על פני הסערות הגדולות שבים הפתוח.  

    

   (דרך אגב, אתה יכול לקרוא לריגבי יקירי. כל אחד יודע שהוא זכר מיוחם).

    

   הדברים האלה בקונטקסט אחר הם לגמרי נכונים.

    

   זה כבר מתחיל להיות מעניין, מה הדברים לדעתך שהם בכ"ז כן נכונים.

    

   ואיפה בדיוק במילים שלי שנכתבו אחרי נדודים ממושכים בשטחי המחשבה, את רואה שנאה לנשים באשר הן, לעומת הכאב שאני כן חש ממה שנהיה היום עם הנשים ובאותה מידה עם הגברים.

    

     19/11/09 15:40:


   סליחה שאני יורדת כל כך נמוך, אבל העניין הוא שכמה מהדברים שלך היו יכולים להיות נכונים  אילו לא היו דחוסים בתוך עיסה מבולבלת של שנאת נשים ושנאת פמיניזם ורצון לשמור בכל מחיר על הפריבילגיות הגבריות ומלחמת מאסף על זכויות היתר שלך,  ועוד ועוד. למשל הדברים לריגבי

    

   דעי לך יקירתי שבסופו של יום כל הסערות של הים הפתוח, וכל התענוגות וההתרגשיות הזמניות לא נשאר מהן כולם מלבד זיכרון שהולך ומתעמם עם השנים.  הכל נמוג ברוח ולא נשאר מהן כלום. וזו הבעיה עם כל כל ההנאות וכל ההתרגשויות של העבר שהן לא עוזרות לאף אחד להיות מאושר היום. והכל היה כלא היה. וככל שעוברות השנים מבינים מה באמת חשוב בחיים. מה הם החומריים בחיים שמאשירים את האדם לאורך זמן. נפש תואמה לאורך זמן, ילדים, משפחה, חום, ביטחון ועוגן הנמל על פני הסערות הגדולות שבים הפתוח.  

    

   (דרך אגב, אתה יכול לקרוא לריגבי יקירי. כל אחד יודע שהוא זכר מיוחם).

    

   הדברים האלה בקונטקסט אחר הם לגמרי נכונים.

     19/11/09 15:28:

   צטט: oavivi 2009-11-19 12:48:57

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 12:08:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 10:30:11

   פוסט עצוב של מישהו שמעולם

   לא ידע אישה

   ולא יודע את עצמו.

    

    

    

    

   תודה על ההבחנה הפסיכולוגית של מי שבטוח שיש לו עיני בדולח לראות מעבר לפרגוד וקרני לייזר לחדור לעומק הלבבות.

   לא צריך עיני בדולח או קרני לייזר

   מספיק לקרוא אותך

    

   הפסד שלך.

    

    

   סליחה על זה שאני יורד כה נמוך, אבל באמת מעניין אם פעם עצרת וחשבת כמה אחוז מהאבחנה המבריקה הזו היא באמת שלך וכמה אחוז הוא הפחד מהאצבע המאשימה של מקהלת הפניטימסטיות.

     19/11/09 13:30:

   נתתי לך כוכב

   שמחק את האדום..

    

    

     19/11/09 13:29:

   היה תענוג לקרוא את האמת הזו

   עינך פקוחות ואתה רואה נכון

    

   ומכאן אני קוראת לנשים

   תחזורנה להיות נשים

   אשה במהותה

    

   הגברים כבר יתיישרו לפי זה

    

   מלאת תקווה נשית טהורה

   אסתר:)

     19/11/09 12:48:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 12:08:52

   צטט: oavivi 2009-11-19 10:30:11

   פוסט עצוב של מישהו שמעולם

   לא ידע אישה

   ולא יודע את עצמו.

    

    

    

    

   תודה על ההבחנה הפסיכולוגית של מי שבטוח שיש לו עיני בדולח לראות מעבר לפרגוד וקרני לייזר לחדור לעומק הלבבות.

   לא צריך עיני בדולח או קרני לייזר

   מספיק לקרוא אותך

    

   הפסד שלך.

    

     19/11/09 12:08:

   צטט: oavivi 2009-11-19 10:30:11

   פוסט עצוב של מישהו שמעולם

   לא ידע אישה

   ולא יודע את עצמו.

    

    

    

    

   תודה על ההבחנה הפסיכולוגית של מי שבטוח שיש לו עיני בדולח לראות מעבר לפרגוד וקרני לייזר לחדור לעומק הלבבות.
     19/11/09 12:06:

   צטט: אלינוריגבי 2009-11-18 23:09:40

   יוסי יקר !  חוששת אני שמה שחסר לך הוא מציצה הגונה. אני מציעה לך לא להתבייש ולבקש זאת מהקרובים אליך ! מציצה היא דבר חם, קרוב ולא מנוכר. אני, כאישה חרדית, נוהגת למצוץ לבעלי בכל פעם שהוא חש מנוכר. הצד הנקבי שלי הרוצה להתמלא באלפי זרעונים, ומזכיר לי שאני במקום נעלה ורוחני הרבה יותר מבעלי ! אני פותרת זאת בעזרת מציצה ארוכה שלאחריה אני פולטת את הזרע שלו לתוך עציצים ושם הוא משמש כדשן ! (על מנת לא להשחית אותו לשוא)

   אני כל כך מבינה אותך יוסי ! העולם החילוני הינו קר ומנוכר. את דברי אלו לא הייתי מעיזה להגיד לך פנים אל פנים שכן במציאות הלא וירטואלית אני אשת איש וחרדית, אבל אין אני בּוֹשה בדיעותי הליבראליות ! חייבת אני לציין, שבעברי הייתי חילונית ואף עסקתי במקצוע הנקרא "נערת ליווי" שם הרגשתי את כל הגברים הקרים ועצובים, שבגלל הנשים החילוניות המופקרות בנות השלושים פלוס, המעונינות רק במין קר ונטול עומק, היו מגיעים אלי ומבקשים לבכות על כתפי, בה בשעה שהיו פורקים בתוכי את מליוני הזרעונים שלהם.

   תודה יוסי שהעזת, ובאומץ רב העלית את הנושא הכל כך רגיש על סדר היום הציבורי !

    

   בברכה - אלינוריגבי, רבנית, יו"ר ארגון "שמחת זרעונים" וכותבת רב המכר "נקבות בנות שלושים עושות חיים קשים" אלופת בני-ברק בהדיפת כדור ברזל והתפרסמה בעיקר אודות לשירה חוצה הגבולות "יוסי, גבר שלי מוצלח"

    

   כמי שנשמעת שהיא בטוחה שיש לה מונופול על סוד המציצה, הרשי לך לספר לך, כאחד שכבר בגיל 16, בשנת 76, חי כנודיסט בנואייבה, שגם אני חשבתי פעם כמוך, והיום אני יודע את הגילוי שאחרי הסוד.

     

   העונג הוא פורקן שממכר, וככל שצורכים אותו יותר, צריכים אותו יותר . וככל שעושים אותו יותר כדי לשמור על אותה רמה של התרגשות צריך להקצין יותר יותר בבהמיות. סקס, כמו כל דבר חומרי, כדי לעלות אותו לפסגות של עונג טהור ונישגב, צריך גבולות. פסק זמן. התנתקות גופנית כדי להעמיק את הקשר הרוחני. והגעגועים באותה תקופה הם כמו גז לאש. וכל טבילה של האשה, זה ירח דבש מחדש.

    

   הרשי לי קצת להתנשאות ממרומי שנותיי, ולאחל לך שיום אחד תביני שהציניות היא שריון צונן מאוד. ואם זו ההנאה שלך בחיים ללטש את התגובה העוקצנית, מצחצוח הלהב הקר, המוצא את נדנו בלב הקורבן כדי שמקהלת מוחאות הכפיים יגמרו עליך את ההלל, אז את קבורה עמוק בתהום של אדום.

     דעי לך יקירתי שבסופו של יום כל הסערות של הים הפתוח, וכל התענוגות וההתרגשיות הזמניות לא נשאר מהן כולם מלבד זיכרון שהולך ומתעמם עם השנים.  הכל נמוג ברוח ולא נשאר מהן כלום. וזו הבעיה עם כל כל ההנאות וכל ההתרגשויות של העבר שהן לא עוזרות לאף אחד להיות מאושר היום. והכל היה כלא היה. וככל שעוברות השנים מבינים מה באמת חשוב בחיים. מה הם החומריים בחיים שמאשירים את האדם לאורך זמן. נפש תואמה לאורך זמן, ילדים, משפחה, חום, ביטחון ועוגן הנמל על פני הסערות הגדולות שבים הפתוח.   

    

    

     19/11/09 11:42:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-19 11:41:37

   צטט: נשיאים ורוח 2009-11-18 17:45:36

   צטט: הנזי 2009-11-18 17:31:49


   קשקשן גרפומן ואידיוט מלא מעצמו.

    

   מה שהיא אמרה.

    

   נוכח הקונצנזוס החמים והדביק והכמעט מוחלט בתגובותיכן, זה המקום לצטט את אימרתו המבריקה של אבא אבן: " קונסנזוס פירושו שאנשים אומרים ביחד דברים שבהם הם אינם מאמינים באופן אינדבדואלי'.  

    

    

   זה לא היה אבא אבן שאמר שלכל כלל יש יוצא מהכלל?

     19/11/09 11:41:

   צטט: נשיאים ורוח 2009-11-18 17:45:36

   צטט: הנזי 2009-11-18 17:31:49


   קשקשן גרפומן ואידיוט מלא מעצמו.

    

   מה שהיא אמרה.

    

   נוכח הקונצנזוס החמים והדביק והכמעט מוחלט בתגובותיכן, זה המקום לצטט את אימרתו המבריקה של אבא אבן: " קונסנזוס פירושו שאנשים אומרים ביחד דברים שבהם הם אינם מאמינים באופן אינדבדואלי'.  

    

     19/11/09 11:36:

    

   יקירותי,

     

   במקום לענות לכל אחת בנפרד, אענה לכולכן כאחת,  מה גם שבמקום שזה יהיה דיון מפרה עם והתמודדות לגופו של עניין עם דיעה חריגה שאינכן שומעים כמותה בכל יום, זה הופך להיות דו שיח של חרשים, שבו לפחות צד אחד משוכנע שאם הוא יצעק חזק יותר, " חשוך, חסר ביטחון פרמיטיבי" .זה יגרום לחרש החשוך בסוף לשמוע וגם להשתכנע.

     משום מה זה כלל לא הפתיע אותי שרוב התגובות האוטמטיות והמתנשאות , שבות ולועסות כמעלי גירה . את מה שטפטו להן מאז שנולדו אודות האשה החדשה והעוצמתית מבלי שפעם אחת עצרתם לחשוב לאן באמת זה מוביל אותכן ואותנו.

    

   כמי שטוב לו להיות סגור בקונכייתו, ומרגיש משוחרר מהכבלים של להיות פודל נחמד ומאולף כדי למצוא חן , אני מרגיש חופשי להטיח בכן את האמת שלי ללא כחל ושרק. קחו אוויר וקראו שוב, זו אמת שלא הרבה יאמרו לכן אותה. והאמת לדעתי שהפמניזם, כמו כל שאר הערכיים שייבאנו מהמערב, היא עוד חזון תעתועים שנמוג.

     בפרשת תולדות, הפרשה של השבוע מסופר על עשיו שהיה איש יודע ציד- ורשי במקום מפרש יודע לצוד את הבריות בפיו. ואדום נמשל לחזיר, כמו שהחזיר מפריס פרסה ומבחוץ נראה כשר, כך עשיו מציג עצמו כצדיק ושואל את אביו האם להחמיר, לפנים משורת הדין, ולעשר גם את המלח והמים הפטורים ממעשרות. ככה התרבות אדום ההוליוודית  המאללת ומהללת את האסתטיקה חיצונית ולא את היופי הפנימי. את צורת הקנקן ולא את התוכן. כל זב חוטם שיודע להפיק חיוך צבוע צחור שיניים ובמפרקיו חדורי מוטיבציה להשתזף באור המצלמות, דוחף ורומס את החלשים ממנו ומשתחווה בהתלקקות לחזקים ממנו, הוא הפך להיות מושא ההערצה שלנו במאה העשרים.

   תרבות שמטפטפת לנו השכם והערב סיסמאות שמצלצלות טוב באוזן, חופש, מתירנות,  ביטוי עצמי מימוש עצמי מיצוי עצמי, למצות את החיים עד הסוף, לחיות בלי גבולות, לשאוף לשחק אותה בגדול, להיות מישהו, משהו, איכשהו, בכל אופן שהוא, להשאיר טביעות אצבעות. ליברליזם, נון קונפורמיזם, אינדוואליזים, ועוד הרבה מילים, ארוכות כמו רכבות, שמסתיימות באיזימים. מילים ששכובשות את לב הקהל, כמו חצוצרות ומצילתיים. אבל הבעיה שאחרי כל מסך הערפל של המילים הללו, האבסורד הגדול הוא שככל שאנו שואפים להיות יותר אינדבודאולים, אנו נהיים יותר עדריים.ככל שיש יותר אופציות אנו יותר בודדים. ככל שיש פחות גבולות כך אנו יותר כבולים.ככל שאנו יותר מפונקים ומתפנקים כך אנו יותר מתוסכלים. ככל שאנו יותר מותרים, אנו יותר אסורים.

       

    היהדות שהייתה תמיד המצפן והמצפון לערכי העולם,  הפכה לשפחתה המושפלת של התרבות האמריקאית. פעם כשהגויי רצה לראות מה זו משפחה לדוגמא וכיצד מחנכים למשמעות וערכים הוא היה מסתכל מעבר לחלון ורואה את היהודי. והיום אנו זרקנו מאחורי גבינו מסורת בדוקה ומנוסה של אלפי שנה, כדי לחקות את המתיקות יתר והשטחיות של התרבות האמריקאית הריקנית. עמ- ריקא.. ומתחילים להיות כמוהם צבועים, גנדרנים, שטחים,  יהירים, שקרניים, חומריים, עדריים.

     

   כמי שמכיר קצת את העולם הדתי, אני מציע לכם לפתוח עין אוהדת עליהם. יש לנו הרבה מאוד מה ללמוד מהם. תנו להם להיות המראה המשקפת וחושפת הרבה מההבל שאדום מאכילים אותנו ואנו בולעים בכפיות גדולות ודחוסות, מבלי לסנן. עד כדי אובדן השפיות והדרך של מה הם הדברים שבאמת עושים את האדם מאושר.

     

   עשו לעצמכם טובה, לפני שתמצאו עצמכם בתחתית המדרון החלק. תסתכלו על המשפחות הדתיות, רגע אחד יותר ארוך מבט אחד יותר עמוק, בלי קשר כרגע אם כן או לא להיות דתי. על איכות חיים אני מדבר.

   כדי לחוות מעט ממה שאני מדבר עליו כנסו להרצאה מדהימה של הרב קוואס. תשמעו חוכמה עמוקה ונסתרת שבהוליבוד לא מכירים. לא עושים על החוכמה הזו סרטים וגם לא כותבים עליהם בעיתונים שאתם מכירים. ואז אולי תבינו את סוד האהבה האמיתית. למה במערב זה כמו קומקום רותח שהורד מהאש ומצטנן עם הזמן, וביהדות האהבה משולה ליין. ככל שהוא מתיישן הוא משביח. ככל שמזדקנים האהבה רק גוברת.  http://www.youtube.com/watch?v=a_BzlaqdSCo   לסיום אתן יכולות להמשיך להטיח בי מטח של יריקות בוז, או לעשות דיאגנוזה פסיכולגית לרמת החשיכה במפלס החרדה וחוסר הביטחון שלי. אבל זה לא יקדם אותנו לשום מקום. אולי לשם שינוי תנסו להתייחס לגופם של דברים. אולי בכל זאת יכול להיות שבהוליבוד עוד לא מצאו את נוסחת הפלאים שמעבירה באופן מושלם חלומות ואשליות לחומרי מציאות, ובדרך למימוש יש עדיין הרבה חריגות וצרימות. וגם עם הפמיניזם התקדמנו כמה צעדים קצת יותר מדי קדימה מבלי ללחוץ בזמן על הברקס, ולפתע מצאנו עצמנו בתוך תהום. תוהו ובוהו של מיליוני אנשים בודדים ואבודים שאיבדו את היכולת לאהוב לאורך זמן, לספק לילדים משפחה מושלמת הכוללת גם אבא וגם אמא האוהבים אחד את השני בסירה אחת לכל ימי חייהם, ולא עולים על שירטון.
     19/11/09 10:30:

   פוסט עצוב של מישהו שמעולם

   לא ידע אישה

   ולא יודע את עצמו.

    

    

     19/11/09 08:02:

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-19 00:50:16

   צטט: Clair De Lune 2009-11-18 23:44:22

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-18 14:03:42

   אני מאחלת לך חיים מאושרים ובטוחים עם בחירת לבך

    

    

   פשששש.....

   הפגנת כאן יכולת מרשימה, אלגרה. את נטולת נוירוטיות לחלוטין.....

    

    

    אני בפוסטראומה, זה מה שזה

    

    

   הנה לך תגובה נשית ראוייה. פעם הבאה, לא פחות מזה בבקשה.

    

   באתי עם המון רגש....

   ו...........................

    

    

    

   אתה מקסיםםםםםםםםםםםםםםםםם!

    

    

    

     19/11/09 08:00:


   לצערי רוב הדברים שכתבת נכונים..

   ארוך, אך שווה את הקריאה.

   :-)

    

     19/11/09 02:48:

   בגלל שאני מחבב אותך באמת אני לא אתעלם מהפוסט הזה כפי שהתכוונתי.

   אכן גברים ושנים שונים המה אבל גם גברים וגברים שונים. ונשים ונשים שונות. ואכן יש הבדל במיניות ואכן במעשה המיני עצמו ישנה איזה שהיא שונות אינהרנטית מבנית פונקציואנלית אבל תלך לעשות כלים בבקשה....וזה בטח לא סיבה לטקסט מהסוג שכתבת על נשים צעירות בנות 30 שהוא פשוט טקטס  מקומם מעליב אנטי נשי בצורה מובהקת. ע

    

   מערכת היחסים בין גברים ונשים עברה  מהפכה אדירה במאה האחרונה והיא מחפשת גיבוש חדש זה לא מפריע בכלל לקבוע בצורה ברורה שגברים חייבים לוותר על מוקדי הכוח וכוחניות ביחסים שלהם עם נשים ועוד יותר לוותר על ליטופנדיות ג'נדריאליות שהיו שלהם מזה שנות דור. ברור שפמניזם כזה אוא אחר יצטרך גם הוא לעבור דיאלוג עם עצמו ועם העולם אולם לא דרך טקטסים מהסוג שכתבת...

     19/11/09 00:50:

   צטט: Clair De Lune 2009-11-18 23:44:22

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-18 14:03:42

   אני מאחלת לך חיים מאושרים ובטוחים עם בחירת לבך

    

    

   פשששש.....

   הפגנת כאן יכולת מרשימה, אלגרה. את נטולת נוירוטיות לחלוטין.....

    

    

    אני בפוסטראומה, זה מה שזה

     19/11/09 00:47:

   צטט: אלינוריגבי 2009-11-18 23:48:07

   ורציתי לשאול אותך אם התאילאנדית שבתמונה זה יבוא אישי או משהו מקומי ?

    פיליפינית!!

     18/11/09 23:48:
   ורציתי לשאול אותך אם התאילאנדית שבתמונה זה יבוא אישי או משהו מקומי ?
     18/11/09 23:44:

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-18 14:03:42

   אני מאחלת לך חיים מאושרים ובטוחים עם בחירת לבך

    

    

   פשששש.....

   הפגנת כאן יכולת מרשימה, אלגרה. את נטולת נוירוטיות לחלוטין.....

    

     18/11/09 23:09:

   יוסי יקר !  חוששת אני שמה שחסר לך הוא מציצה הגונה. אני מציעה לך לא להתבייש ולבקש זאת מהקרובים אליך ! מציצה היא דבר חם, קרוב ולא מנוכר. אני, כאישה חרדית, נוהגת למצוץ לבעלי בכל פעם שהוא חש מנוכר. הצד הנקבי שלי הרוצה להתמלא באלפי זרעונים, ומזכיר לי שאני במקום נעלה ורוחני הרבה יותר מבעלי ! אני פותרת זאת בעזרת מציצה ארוכה שלאחריה אני פולטת את הזרע שלו לתוך עציצים ושם הוא משמש כדשן ! (על מנת לא להשחית אותו לשוא)

   אני כל כך מבינה אותך יוסי ! העולם החילוני הינו קר ומנוכר. את דברי אלו לא הייתי מעיזה להגיד לך פנים אל פנים שכן במציאות הלא וירטואלית אני אשת איש וחרדית, אבל אין אני בּוֹשה בדיעותי הליבראליות ! חייבת אני לציין, שבעברי הייתי חילונית ואף עסקתי במקצוע הנקרא "נערת ליווי" שם הרגשתי את כל הגברים הקרים ועצובים, שבגלל הנשים החילוניות המופקרות בנות השלושים פלוס, המעונינות רק במין קר ונטול עומק, היו מגיעים אלי ומבקשים לבכות על כתפי, בה בשעה שהיו פורקים בתוכי את מליוני הזרעונים שלהם.

   תודה יוסי שהעזת, ובאומץ רב העלית את הנושא הכל כך רגיש על סדר היום הציבורי !

    

   בברכה - אלינוריגבי, רבנית, יו"ר ארגון "שמחת זרעונים" וכותבת רב המכר "נקבות בנות שלושים עושות חיים קשים" אלופת בני-ברק בהדיפת כדור ברזל והתפרסמה בעיקר אודות לשירה חוצה הגבולות "יוסי, גבר שלי מוצלח"

     18/11/09 23:04:

   צטט: lexis 2009-11-18 22:43:04

   אני ממש כועסת, ממש ממש אבל, על חבריי ללהקת הפמיניסטיות המשחרות לטרף.

    

   "תולעת מכרסמת" משחררת פוסט שמצהיר על עצמו נכונה שהוא קודח כמו רופא שיניים. עם פניני לשון ומשלים גאוניים כמו - 

    

   נקב הוא מעגל; רחם הוא אבר המין הנשי; זרע בא מ"זה-רע" ומחר הוא ההיפך מרחם; אם שניהם תקע או שקע אין חשמל.

    

   ולזה ייקרא קרב??

    

     - - - - - - -

    

   נו, שויין. חבל שמי ששלח אותי לכאן לא ריחם עליי ועל זמני היקר. יכולתי להספיק סטוץ או שניים בזמן הזה. 

    

    חח

   ריקנית שכמוך 

     18/11/09 22:43:

   אני ממש כועסת, ממש ממש אבל, על חבריי ללהקת הפמיניסטיות המשחרות לטרף.

    

   "תולעת מכרסמת" משחררת פוסט שמצהיר על עצמו נכונה שהוא קודח כמו רופא שיניים. עם פניני לשון ומשלים גאוניים כמו - 

    

   נקב הוא מעגל; רחם הוא אבר המין הנשי; זרע בא מ"זה-רע" ומחר הוא ההיפך מרחם; אם שניהם תקע או שקע אין חשמל.

    

   ולזה ייקרא קרב??

    

     - - - - - - -

    

   נו, שויין. חבל שמי ששלח אותי לכאן לא ריחם עליי ועל זמני היקר. יכולתי להספיק סטוץ או שניים בזמן הזה. 

    

     18/11/09 21:47:


   ועוד דבר: מבקשת להתייחס לדפוס הכניסה המהירה למיטה, שהזכרת.

   יקפצו עלי נשים שיגידו - למה לא, וגברים, שיטענו- מה השמרנות הזו, ועדיין, אתה צודק.

   אף אחד לא יצליח לשכנע אותי, שאשה אשר מגיעה למצב אינטימי כזה עם גבר, אינה מפתחת רגש כלפיו, ומכאן- ציפיות. גבר, לעומת זאת, יכול לצפות להמשך הקשר, אבל מהעמדה שבא לו עוד גוד טיים הרגש לא בדיוק משחק כאן תפקיד עבורו. ובהחלט ניתן לבוא ולהחליט שאנחנו לא משחקות במשחק הזה, אבל לכל המהלך הזה של איבוד הבלמים יש מחירים עם אפקט מבוטל. כאמור, לדעתי, איבדנו משהו בדרך.

   ואני עדיין לא חושבת שאני פחות טובה מגבר, רק שונה.

     18/11/09 21:43:

   אתה צודק לצערי  והמצב הוא בדיוק כמו שתארת.

   אותה "התרוממות הרוח" מדייט ווסקס ישיר ומיידי,מובילה את רוב הנשים,ואני אומרת רוב

   בכוונה.לאותה נפילה תהומית של הרגשה ריקנית.

   אין ולא יהיה תחליף לסקס שבא עם הרגשת שייכות אחד לשני.נתינה ואהבה.

   הכל כל כך קל,

   כל כך מזויף,

   הנשים לצערי ואני בתוכם ירינו ירייה לעצמנו.

   הקלות הזאת.הזמינות הזאת?

   אחר כך אנחנו מתפלאות למה הם נעלמים?

   ולמה הם לא מתאמצים?

   למה שיתאמצן?

   אם את  לא "בקטע" באותו ערב תהיה לו  מישהי "זורמת" ומאוד "בקטע"

   או כבר למחרת היום.

   פעם זה לא היה.

   היה ברור שהגבר צריך לחזר

   הוא זה שצריך להתאמץ.נכון כי מגיע לך  שיחזרו אחרייך

   וזה טבע העולם.

   בחברה הדתית החרדית שאני מכירה אותה לעומק ומקרוב כללים אלא נשארו.

   ונדמה לי שיש לנו הרבה מה ללמוד מהם.יש כבוד בין גבר ואישה

   ישנם ערכים מקודשים בין גבר ואשה.

   לא הכל זמין וזול

   כבר אין  כבוד לזוגיות.

   ולכן כתבת בצורה חדה אבל מאוד נכונה,אמיתית ומשקפת את הסיבה לבעייתיות ביחסים

   הזוגיים.

     18/11/09 21:33:


   ובכן...  בהחלט מגיע לך כוכב על האומץץץ...

   באיזו שהיא נקודה חזרת על עצמך וזה באמת התחיל להראות כמו דמגוגיה, אבל בבסיס...

   בהבדלים שבין גבר לאישה, אני מסכימה איתך. ואני גם מסכימה איתך שהגענו לאובדן דרך, ערכים, טעם לחיים, כבוד!

   אה, ואני אשה, ואפילו מחשיבה עצמי פמניסטית, דעתנית, וכחנית, ופושרית לא קטנה.

   ובסופו של יום, כן, אני רוצה גבר שאני מחשיבה, שאוכל לשים את הראש שלי על הכתף החסונה שלו, ולהרגיש שזה חוף המבטחים שלי.  בסופו של יום, אני כן רוצה להיות אשה של גבר.

   ניתן אולי לחשוב שאני מגיבה כאן כלאחר יד, ואולי בצורה פשטנית וריקה, אבל לא כך הדבר. הקדשתי לכך המון מחשבה, ואף העליתי דיונים בקהילת זוגיות, חלקם בשפה יותר הומוריסטית וקלילה, אבל גרעין העניין, בין הפוסט שלך, לאופן החשיבה שלי, נשאר משותף.

     18/11/09 18:46:


    רבות הן הנשים הנשואות האומללות כפל וכיפליים.

     18/11/09 18:40:

   צטט: הנזי 2009-11-18 17:31:49


   קשקשן גרפומן ואידיוט מלא מעצמו.

    

   ניסוח תמציתי ומדוייק.

     18/11/09 17:45:

   צטט: הנזי 2009-11-18 17:31:49


   קשקשן גרפומן ואידיוט מלא מעצמו.

    

   מה שהיא אמרה.

     18/11/09 17:41:

   צטט: jessielove 2009-11-18 16:27:04


   זוהי תשובה שהשארתי לך בקהילת הזוגיות:

    

   הטקס שלך חשוך ופרימיטיבי ומונע ע"י הרצון להשאיר נשים תחת דיכוי וכיבוש גברי.

   אני פמיניסטית גאה, אוהבת גברים (וגברים אוהבים אותי), וחתולים (אוי, וכמה הם אוהבים אותי) ומרירות הרווקות המתוארת אצלך בפוסט ממני והלאה.

   מערכות היחסים הזוגיות שאני מנהלת הינן עם גברים שאוהבים ומעריכים אותי ואשר אינם פוחדים מעצם היותי אשה חזקה ועצמאית ויותר מזאת, אינם פוחדים מהמילה שיוויון.


   אוסיף ואומר שמזמן לא ראיתי, אפילו כאן בקפה, אוסף של דיעות, חשוכות, מגעילות, ומיזוגניות כשלך.

    

   זה כבר מעייף אותי לומר שסיכול ממוקד בסיסמאות נוסח חשוך, פרמיטיבי חסר ביטחון וכו' זה בטח לא תחליף לתשובות לגופו של עניין.
     18/11/09 17:31:

   קשקשן גרפומן ואידיוט מלא מעצמו.
     18/11/09 17:10:

   אוסף ארוך ומיגע של קשקושים פסאודו פילוסופים.. או פסאודו ניו אייג'ים? סלט מכל הבא ליד, רדוד ביותר, דמגוגי, וקצת מטופש.

   אחרי התחלה ככ "מבטיחה" ממש מתחשק לקרוא בלהיטות את כל הבבלט הזה.. כן. עם התיאורים המהנים והמחמיאים לנשים שלא חושבות כמוך, אתה באמת מצפה לאיזו הבנה?

   אני אגיב יותר לעומק אם לפחות תקצר את אוסף ההגיגים הזה לחצי, תכליל פחות, ותהיה קצת יותר מקורי. לא תגנוב מכל הבא ליד אמרות ודיעות עממיות..

    

   תודה.

     18/11/09 16:27:


   זוהי תשובה שהשארתי לך בקהילת הזוגיות:

    

   הטקס שלך חשוך ופרימיטיבי ומונע ע"י הרצון להשאיר נשים תחת דיכוי וכיבוש גברי.

   אני פמיניסטית גאה, אוהבת גברים (וגברים אוהבים אותי), וחתולים (אוי, וכמה הם אוהבים אותי) ומרירות הרווקות המתוארת אצלך בפוסט ממני והלאה.

   מערכות היחסים הזוגיות שאני מנהלת הינן עם גברים שאוהבים ומעריכים אותי ואשר אינם פוחדים מעצם היותי אשה חזקה ועצמאית ויותר מזאת, אינם פוחדים מהמילה שיוויון.


   אוסיף ואומר שמזמן לא ראיתי, אפילו כאן בקפה, אוסף של דיעות, חשוכות, מגעילות, ומיזוגניות כשלך.

     18/11/09 14:15:

   צטט: t o t a l 2009-11-18 12:19:36


   התעייפתי באמצע

   ממה שהצלחתי נהנתי

   אבל לא הסכמתי לחלוטין

    

    

    

   מקווה שתחזור בזמנך הפנוי ותגיד מה דעתך.

     18/11/09 14:12:

   שלא תביני לא נכון. גם אני באמת מאחל לך ולכולם. אם היית קוראת את הפוסט מזווית אחרת ומנקודת הנחה שהטריגר לפוסט הוא לא שנאה אלא אהבה, היית מגלה שמה שאת חושבת שזה רוק שאני מתיז, זה בעצם גשמי ברכה.
     18/11/09 14:03:
   אני מאחלת לך חיים מאושרים ובטוחים עם בחירת לבך
     18/11/09 14:01:

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-18 12:57:42

   ועוד נביחה אחת:

   קראת את פלטפורמה של וולבק?

   אני ממליצה לך מאד

   שם בדיוק מתואר העולם החדש הזה

   של גברים מערביים שהולכים עם נשים מהמזרח

   כי רק הן יודעות איך ל.. נו..

   אתה יודע..

   איך "להחזיר להם את הביטחון"

    

   אתה נשוי לפיליפינית במקרה? 

    

   מודה ומתוודה בהאשמה. חסר ביטחון שכמותי, שכאמור מזמן כבר הבין שמה שאני מחפש באשה זה לא דעתנות אינטלגנטית שנונה ומחכימה, אלא אהבה טהורה, מסירות, חום, רוך, דבק, וכן גם ביטחון. כי כאשר הבחירה היא בין אמיץ לטיפש אני מעדיף להיות טיפש ולהיות בטוח שהמשפחה שאני בונה לא תיכנס לסטיסטקה של 50% גירושין. ושאשתי תהיה נאמנה לי. ולילדי שיהייו בעז"ה יהיה בית עם אבא ואמא שאוהבים לעד אחד את השני.

    

   כנסי לעוד הרצאה של הרב קוואס, סוד האהבה.

    

   http://www.youtube.com/watch?v=a_BzlaqdSCo&feature=PlayList&p=61D7F737F00486B5&index=0&playnext=1

     18/11/09 13:58:

   טוב, זה היה צפוי

   אנחנו כנראה לא נשכנע אחד את השני

   לא התכוונתי לסתום לך את הפה

   אבל אני כן מאד מתנגדת למה שאמרת

   הבעתי את ההתנגדות שלי וזהו

   אין טעם לריב

   להתראות בפוסט אחר 

     18/11/09 13:52:

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-18 12:55:17

   אני רוצה עוד להוסיך מילה על הרטוריקה:

    

   להקות פמיניסטיות משחרות לטרף (כמו נגיד, אה.. אני אזרוק סתם השערה.. נגיד תנים? צבועים? כלבים?)

    זה כואב נכון, אבל זה יחסוך לכם ולכן הרבה יותר כאב בעתיד (תודה, מזל שהגעת)

    קצפי רוק זועם וקוצף, תשמרו את ידיכן עמוק בכיסים ואל תשליכו עלי את הנעל הממותגת שלכן עד שתגיעו לסוף. (הנעל הממותגת.. הפכת אותנו גם לפריחות)

   יכול להיות אפילו שתגלו שהפוסט הזה ידגדג בעדינות רבה פצעים נשיים חבויים וסמויים (מה זה יכול להיות? בטוח!! את כל הפצעים הסמויים שלי שרק, אבל רק אתה, מכיר)

   אחרי שעשרות גברים ביקרו אצלן במקדש, הן כבר סחורה משומשת (אה שטויות, אפשר לזרוק יש היום בזול חדשה)

    להיות אשה משמעו לחבוק את העולם ולא להילחם בו (מה אתה אומר..)

    

    

    

   ויש עוד ועוד ועוד

   כמה שנאה

   מכיר את המושג- מיזוגן?  

    

    לסתום את הפיות לכל מי שלא חושב על פי תו התקן של משטרת המחשבות הפמיניסטית, בצעקות ובייללות של חשוך, חושך, שנאה חסר ביטחון וכו' כבר מזמן לא עובד עלי. זה כמו לתת אגרוף לצמר גפן.

   התקינות הפוליטית גובה מחיר כבד. זה רע לאומנות, לפוליטקה לאנושיות ובעיקר לאהבה. זה האוייב של החשיבה החופשית. מה שיותר חשוב מפוליטקל קורקט זה להיות קורקטי מבחינה מוסרית.

   הואילי נא לתרגם את המושג, לפרמיטיבי חשוך ובנוסף לכל גם חסר דעת, כמוני.

     

    

     18/11/09 13:40:

   צטט: אלגרה נון טרופו 2009-11-18 12:40:14

   צטט: יוסי איתן 2009-11-18 12:06:01


   להיות בת יענה , לטמון את הראש באדמה ולצעוק חשוך חשוך. זה בטח לא תחליף לתשובות לגופו של עניין.  אם את לא מאמינה על עיוור בבועה חסרת בסיס בואי נראה אותך נענית לאתגר. הסבירי קצת, נמקי. 

    אוקי

   ההבחנה הדיכוטומית שבעיניך נראית כל כך ברורה מאליה בין גברים ונשים מובילה לצמצום היכולת של שנינו להתבטא. אם רק לאשה מותר לבכות למשל אז כל הגברים שאני מכירה הם באמת נשים ואם רק לגבר מותר להתווכח או לעמוד על שלו אז כל הנשים שאני מכירה הם באמת גברים. אבל האמת היא שזה לא ככה.  

    האמת היא שמזלנו גם לגברים מותר היום להיות חלשים וזה לא הופך אותם לפחות גברים. וגם לנשים מותר היום לפלרטט וגם להיכנס למיטה עם מי שבא להם וזה לא הופך אותן לפחות נשים. גברים רוצים להרגיש ביטחון וגם נשים. וגברים יכולים להרגיש ביטחון עם נשים שאוהבות אותם. בהמות היו תמיד תאמין לי, גם בעידן הנימוסים וההליכות. אבל אנשים, או בני אדם יש גם היום. התיאור הסוציולוגי הכל כך גורף שלך שואב מתחושת בטן עמוקה שלך, את זה מבינים ומרגישים מהכתיבה הלוהטת, אבל לצערי זה לא מספיק. זאת אומרת זה מספיק כדי לכתוב פוסט ולשתף את החבר'ה במחשבות שלך אבל זה לא מספיק כדי להעמיד תיאוריה עם יומרה לאמת. להגיד "ככה זה, תאמינו לי", זה לא טיעון חזק. 

   בנוסף, סתם לסבר את האוזן- לא כל הנשים אותו דבר- ככה שאם קשה לך לבחור אני במקומך הייתי מחפשת את הבעיה המקום אחר, כמו הבדיחה ההיא על ההוא שחוזר הביתה וכל המשוגעים נוסעים בכיוון ההפוך. 

   וגם, אני לא בת יענה ואני לא טומנת את הראש באדמה. גם לא צעקתי. למרות שאני אשה.

    אתה כותב כמי שמופקד על האמת. אתה מודיע שככה זה, כי אתה יודע. אתה כנראה יודע, אבל אני חייבת להגיד שבאמת אני לא מסכימה עם אף מילה כי התיאור המטריד שלך פשוט לא מתאר את החיים שלי או את החיים של האנשים שחיים מסביבי אפילו לא בקצת.

   אני יכולה להבין שככה זה נראה מבחוץ, אבל זה לא מספיק בשביל לכתוב בכל כך הרבה פאתוס, נביא אמת שכמוך, קצת צניעות לא מזיקה אף פעם.

   בקיצ, זה טקסט שנשמע כאילו הוא יוצא מתוך מרמור עמוק, הכללה פשטנית, מבט שטחי ולא מספיק בדוק ובעיקר הרבה הרבה זחיחות.

   אגב, בתור אחד שתורם והרבה לחברה, ראיתי את הפעילות עם ה"זרים" אני בטוחה שלא התכוונת אפילו לחצי ממה שכתבת בלהט המחשבה וכשאתה פוגש אישה, גם אם היא מעל 30, אתה עדיין לא רואה אותה כ"עוד אחת" מקוטלגת ואני מקווה,בעיקר בשבילך, שאתה מצליח לראות מעבר להכללות השטחיות שלך, גם את הפנים של אותה "אחת מיני אלף" 

    

   אהבתי את תגובתך האינטלגנטית והדעתנית.

    

   כנראה ששנינו חיים בפלאנטה אחרת. או שלאחד משנינו יש רטייה על העיניים לי אפורה ולך ורודה.

    

   אחוז המתחתנים הולך וקטן כי אחוז המתגרשים הולך וגדל. אנשים כבר לא יודעים איך לאהוב באמת לאורך לזמן, חיים בין ריגוש לריגוש ולא מבינים שבינתיים אנו מאבדים את הדברים הכי משמעותיים בחיים. משפחה, ילדים, אהבה אמיתית של שניים שהופכים לאחד. מיליוני בודדים אבודים שמוצאים את אושרם ברגע ומאבדים אותו בין לילה וכל זה ועוד הרבה לא מצליח להחדיר צל צילו של צל עגמומוי, שום שרעף קודר מבעד לרטייה הורודה שלך.  איזה ספק קטן ומטריד, פקפוקון.

    אבל זה שאת טועה בכל האנליזות שלך, עדיין אין פירוש הדבר שהן          נכונות. זו המציאות שאינה נכונה. אבל את כאמור חיה במציאות אחרת.  

   ממליץ לך להיכנס להרצאה מהממת על סוד האהבה של הרב קוואס זה גם עמוק וגם מצחיק:

    

   http://www.youtube.com/watch?v=G61n701CMJg

    

    

     18/11/09 12:57:

   ועוד נביחה אחת:

   קראת את פלטפורמה של וולבק?

   אני ממליצה לך מאד

   שם בדיוק מתואר העולם החדש הזה

   של גברים מערביים שהולכים עם נשים מהמזרח

   כי רק הן יודעות איך ל.. נו..

   אתה יודע..

   איך "להחזיר להם את הביטחון"

    

   אתה נשוי לפיליפינית במקרה? 

     18/11/09 12:55:

   אני רוצה עוד להוסיך מילה על הרטוריקה:

    

   להקות פמיניסטיות משחרות לטרף (כמו נגיד, אה.. אני אזרוק סתם השערה.. נגיד תנים? צבועים? כלבים?)

    זה כואב נכון, אבל זה יחסוך לכם ולכן הרבה יותר כאב בעתיד (תודה, מזל שהגעת)

    קצפי רוק זועם וקוצף, תשמרו את ידיכן עמוק בכיסים ואל תשליכו עלי את הנעל הממותגת שלכן עד שתגיעו לסוף. (הנעל הממותגת.. הפכת אותנו גם לפריחות)

   יכול להיות אפילו שתגלו שהפוסט הזה ידגדג בעדינות רבה פצעים נשיים חבויים וסמויים (מה זה יכול להיות? בטוח!! את כל הפצעים הסמויים שלי שרק, אבל רק אתה, מכיר)

   אחרי שעשרות גברים ביקרו אצלן במקדש, הן כבר סחורה משומשת (אה שטויות, אפשר לזרוק יש היום בזול חדשה)

    להיות אשה משמעו לחבוק את העולם ולא להילחם בו (מה אתה אומר..)

    

    

    

   ויש עוד ועוד ועוד

   כמה שנאה

   מכיר את המושג- מיזוגן?  

     18/11/09 12:40:

   צטט: יוסי איתן 2009-11-18 12:06:01


   להיות בת יענה , לטמון את הראש באדמה ולצעוק חשוך חשוך. זה בטח לא תחליף לתשובות לגופו של עניין.

    אם את לא מאמינה על עיוור בבועה חסרת בסיס בואי נראה אותך נענית לאתגר. הסבירי קצת, נמקי. 

    אוקי

   ההבחנה הדיכוטומית שבעיניך נראית כל כך ברורה מאליה בין גברים ונשים מובילה לצמצום היכולת של שנינו להתבטא. אם רק לאשה מותר לבכות למשל אז כל הגברים שאני מכירה הם באמת נשים ואם רק לגבר מותר להתווכח או לעמוד על שלו אז כל הנשים שאני מכירה הם באמת גברים. אבל האמת היא שזה לא ככה.  

    האמת היא שמזלנו גם לגברים מותר היום להיות חלשים וזה לא הופך אותם לפחות גברים. וגם לנשים מותר היום לפלרטט וגם להיכנס למיטה עם מי שבא להם וזה לא הופך אותן לפחות נשים. גברים רוצים להרגיש ביטחון וגם נשים. וגברים יכולים להרגיש ביטחון עם נשים שאוהבות אותם. בהמות היו תמיד תאמין לי, גם בעידן הנימוסים וההליכות. אבל אנשים, או בני אדם יש גם היום. התיאור הסוציולוגי הכל כך גורף שלך שואב מתחושת בטן עמוקה שלך, את זה מבינים ומרגישים מהכתיבה הלוהטת, אבל לצערי זה לא מספיק. זאת אומרת זה מספיק כדי לכתוב פוסט ולשתף את החבר'ה במחשבות שלך אבל זה לא מספיק כדי להעמיד תיאוריה עם יומרה לאמת. להגיד "ככה זה, תאמינו לי", זה לא טיעון חזק. 

   בנוסף, סתם לסבר את האוזן- לא כל הנשים אותו דבר- ככה שאם קשה לך לבחור אני במקומך הייתי מחפשת את הבעיה המקום אחר, כמו הבדיחה ההיא על ההוא שחוזר הביתה וכל המשוגעים נוסעים בכיוון ההפוך. 

   וגם, אני לא בת יענה ואני לא טומנת את הראש באדמה. גם לא צעקתי. למרות שאני אשה.

    אתה כותב כמי שמופקד על האמת. אתה מודיע שככה זה, כי אתה יודע. אתה כנראה יודע, אבל אני חייבת להגיד שבאמת אני לא מסכימה עם אף מילה כי התיאור המטריד שלך פשוט לא מתאר את החיים שלי או את החיים של האנשים שחיים מסביבי אפילו לא בקצת.

   אני יכולה להבין שככה זה נראה מבחוץ, אבל זה לא מספיק בשביל לכתוב בכל כך הרבה פאתוס, נביא אמת שכמוך, קצת צניעות לא מזיקה אף פעם.

   בקיצ, זה טקסט שנשמע כאילו הוא יוצא מתוך מרמור עמוק, הכללה פשטנית, מבט שטחי ולא מספיק בדוק ובעיקר הרבה הרבה זחיחות.

   אגב, בתור אחד שתורם והרבה לחברה, ראיתי את הפעילות עם ה"זרים" אני בטוחה שלא התכוונת אפילו לחצי ממה שכתבת בלהט המחשבה וכשאתה פוגש אישה, גם אם היא מעל 30, אתה עדיין לא רואה אותה כ"עוד אחת" מקוטלגת ואני מקווה,בעיקר בשבילך, שאתה מצליח לראות מעבר להכללות השטחיות שלך, גם את הפנים של אותה "אחת מיני אלף" 

     18/11/09 12:19:


   התעייפתי באמצע

   ממה שהצלחתי נהנתי

   אבל לא הסכמתי לחלוטין

    

    

     18/11/09 12:06:

   להיות בת יענה , לטמון את הראש באדמה ולצעוק חשוך חשוך. זה בטח לא תחליף לתשובות לגופו של עניין.

    אם את לא מאמינה על עיוור בבועה חסרת בסיס בואי נראה אותך נענית לאתגר. הסבירי קצת, נמקי. 
     18/11/09 11:49:

   אני לא פמיניסטית גדולה

   אבל זה טקסט חשוך

    

   חשוך חשוך חשוך 

   ומר 

     18/11/09 11:23:


   מצטרפת לדעתה של חברתי הגב' 6

   ומוסיפה

   שאפו על הכתוב !

    

   כמה נכון וגורם אפילו לצחוק עם כל העצוב שבדבר

    

   אהבתי !!

    

    

     17/11/09 20:55:


   בגדול אתה צודק

   ואני לא פמיניסטית:)

   ארכיון

   פרופיל

   יוסי איתן
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין