כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  קנדידה - פטרת מחלה שיש לכולם - ריפוי עם מי כסף

  1 תגובות   יום שבת, 28/11/09, 06:48

  קנדידה 

  מי כסף מרפאים קנדידה http://ripuy.org/?u=1&p=9 אשר בשמה המלא מכונה קנדידה אלביקנס, מוכרת גם כפטרת בציפורניים וציפורניים אכולות משום שבשלב מתקדם של הפטרייה / טפיל היא ממש מפוררת את הציפורניים המותקפות על ידה.

   

   

  מיגור קנדידה עם מי כסף וחזרה לאיזון, הקנדידה הגורמת למחלת פטרת מערכתית קנדידיאזיס ובשמה המלא קנדידה אלביקנס היא חלק מהקהילה החיידקית הידידותית שלנו וחיה בסימביוזה (חיי שיתוף) אולם בתנאים המעודדים אותה היא מחוללת מחלות קשות כולל סרטן בסופו של יום

   

    פטריית קנדידה קיבלה שמות רבים ומגוונים והמוכרים שבהם הם: מחלת המאה, מחלת העולם המערבי (בשל תזונת הזבל) המחלה של כולם, כל ההגדרות נכונות.

  קנדידה אלביקנס היא פטרייה (מיקרואורגניזם) החיה באוויר ומתמקמת בסביבות התואמות את תנאי חיה ושם היא מתרבה ומשגשגת לרווחתה. פטריות ככלל נחשבות למיקרו אורגניזמים עמידים וקשים מאוד למיגור, שמרים הם ממשפחת הפטריות והקנדידה מכונה פטרייה דמויית שמר.

  הקנדידה היא חלק מהמערכת החיסונית שלנו כאשר היא מאוזנת יחד עם שאר החיידקים הטובים אשר אינם מאפשרים לה להתפרץ ולהפוך לדומיננטית במערכת העיכול מצב ההופך את הקנדידה ממיקרואורגניזם פרוביוטי (ידידותי) למיקרו אורגניזם פתוגני(מחולל מחלות).

  כאן תפקידם של מי כסף משמעותי וקריטי מהסיבה שהקנדידה הופכת למחוללת מחלות ורק מי כסף בעלי עוצמה מספקת כדי לקטול אותם במעיים ולמגר אותה משאר המערכות שאליהם פלשה וזיהומי המשנה המתלווים לקנדידה.

  דוגמא הממחישה את החיים של החיידקים והפטריות במעיים והחיוניים למערכת החיסונית ולשאר מערכות הגוף קחו למשל חלקת אדמה ותעדרו אותה כדי לסלק ממנה את כל הצמחים והשאירו אותה חשופה, לאחר הגשם הראשון יתפתחו מינים רבים של צמחי בר שהזריעו את עצמם בתום עונת הגשמים הקודמת. צמחיה זו תואמת את תנאי המחייה של האיזור הגיאוגרפי שבו חלקת האדמה נמצאת. כלומר עץ בננות או אננס לא יצמח בשרון או בגולן כי גיאוגרפית אלו צמחים טרופים. לעומת חלקת אדמה זו החשופה בר, קחו חלקת אדמה באותו הגודל בדיוק ואשר עליה צומח דשא יפה ומטופח קצוץ למשעי ומדושן, גם לאחר הגשמים לא יצמח שם דבר! מדוע ?

  כי הדשא צפוף ומושרש הייטב ומנע נביטה של זרעים המחפשים סביבת חיים עם אור ומים וכאשר יש כבר צמחיה הנוטלת את כל האור והמים והדשן צמחית הבר לא תנבוט.

  אותו העיקרון פועל במעיים שלנו, מיקרו אורגניזם חזק ועמיד הנוטל את מקומם של מיקרו אורגניזמים אחרים לא יאפשר להם להתפתח והעמיד יקח את מקומם.

  מה גורם לקנדידה את להתחזק ולהפר את האיזון ?

  1- אנטיביוטיקה כימית מרשמית (הורגת את החיידקים אך לא את הפטרייה)

  2- מזונות מעובדים זמינים כמו: קמח לבן, סוכר לבן או חום, אורז לבן,אלכוהול ומוצרי חלב

  3- מתחים נפשיים, לחצים וחרדות

   


  לכן האיזון הפרוביוטי הוא בדמי חיינו

   

  מחלות שהקנדידה גורמת:

  לא אציין את כולן והרשימה ארוכה משום שהקנדידה כאשר היא משתלטת על המעיים היא משם פורצת למפרקים או מאפשרת לזיהומים משניים להגיע למפרקים, לעצמות, לשרירים, לבלוטות הלימפה, לבלוטות ההורמונים ומצב זה המתואר כאן מוכר כקנדידה מערכתית.

   

   

   

  טיפול בקנדידה עם מי כסף:

   

   

   מי כסף

  מי כסף http://friends.alternativli.co.il/blogs/silverwater1 מהווים תחליף אנטיביוטי אלטרנטיבי יעיל יותר ועצמתי יותר בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית.

  מי כסף היו בשימוש הרפואה כאנטיביוטיקה טבעית ומבוססים על התכונה של הכסף הקוטל חיידקים, וירוסים, פטריות כמו קנדידה ואחרות ואת כל גורמי המחלות ברגע המגע איתם, או דקות ספורות לאחר מכן. קטילת החיידקים והשאר ע"י שיתוק אנזים הנשימה שלהם. התכונה של הכסף להתחבר לחלבון וליצור שינוי תכונה בחלבון (דנטורציה). תכונה זו מנוצלת לקטילת כל המיקרואורגניזמים המוכרים למדע כמו גם תאי סרטן.

   

   

  מי כסף

  וירוסים אינם נושמים כמו כמעט בכלל אך הכסף מפעיל בהם תהליך של מוות תאי וירוסים גם אינם תאים במלא מובן המשמעות אך הוירוסים נקטלים ברגע המגע עם כסף. התכונה של כסף טהור (מתכת – מינרל) לקטול לא רק חיידקים כי אם למעשה וירוסים, רטרו וירוסים, טפילים, תולעים וכל שאר גורמי המחלות המוכרים למדע. תכונות אלו של כסף קולואיד או כסף יוני הפכו את מי כסף http://ripuy.org/silverwater לאנטיביוטיקה טבעית היעילה ביותר עלי אדמות.

   

  מי כסףמי כסף  מחזקים את מערכת החיסון השוואה בין מי כסף לאנטיביוטיקה - הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל והמערכת החיסונית בחידלון ניכר לאנטיביוטיקה יש את היכולת להכריע את כף החיים לרעה משום שהיא מחזקת את גורמי המחלות ומחלישה את המערכת החיסונית.


  מי כסף ידכאו ויקטלו את הקנדידה וזיהומי משנה לקנדידה יסולקו מהמפרקים בתוך יממה בודדת. משאר מערכות המודלקות האחרות אך זהו תהליך כרוני ממושך. תזונה מדכאת קנדידה (דיאטת קנדידה) ידכאו וירחיקו את הפטרת ממערכות הגוף. אי הקפדה על דיאטת קנדידה תשיב את הפטרת למפרקים ויתר מערכות הגוף.

  הפסקת כאבים בתוך יממה עם מי כסף. זה אינו סוף הטיפול אך סוף הכאבים בתנאי תזונה מדכאי קנדידה.

   


  מי כסף קולואידים ידכאו את הפטרייה ממערכות השרירים בזמן קצר במיוחד ולכן אחד הכזבים הגדולים של הרפואה וההמצאות של המחלות הגנטיות שלהם כמו פיברומיאלגיה כאשר האמת היא שזו למעשה קנדידה, פטרת מערכתית.


  סרטן - סרטן נגרם מווירוסים ורטרו וירוסים וכאשר הקנדידה משתלטת על מערכות הגוף ומפרה כל איזון תקין כמו הורמונלי, פרוביוטי, לימפתי ואחרים לא נותר לווירוסים המצויים בגופנו כדרך קבע להשתלט על תאים ולהכתיב להם את הקוד הסרטני של הווירוס. מי כסף קולואידים קוטלים גם את הווירוסים מחוללי סרטן וגם את תאי סרטן. יישום מי הכסף במקרים אלו הוא המכריע את הכף לחסד או לשבת.  הוכחתי במשך שנים פיתוחים ושילובים טבעיים לסילוק גידולי סרטן ודיכוי מערכתי של סרטן קנדידה.

   

   

  מי כסף

  מי כסף http://www.מיכסף.com בטוחים לחלוטין ונעדרי כל רעילות שהיא. נעדרי כל תופעות לוואי מזיקות ובשימוש מושכל אינם גורמים כל תופעות לוואי כלל, מי כסף מאיכות ביתית ירודה ובכמות גבוהה מהנדרש עשויה לגרור הצטברות של כסף ברקמות העור וליצור שינוי בצבע העור (פיגמנטציה) לצבע אפור כסוף כחלחל
  למי הכסף אין כלל תופעות לוואי פיזיולוגיות למעט תופעת לוואי אחת קוסמטית שנגרמת משימוש מופרז ובכמות לא נדרשת עשויה להיווצר פיגמנטציה של העור בחלקים מסוימים של הגוף. תכונה זו מכונה ארגיריה והעור מקבל צבע אפור כחלחל בשל הצטברות של כסף בשכבות העור החיצוניות והתחברות הכסף עם הפרוטאין וגרימת דנטורציה שינוי תכונת העור.

  מי כסףמי כסף http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד - אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי - מי כסף אוליגו http://www.ripoy.com מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים.

   

   

   

  אילן רז

  מדען ותיאורטיקן אוטו דידקטי (שלמד בעצמו)

  מפתח תורת ריפוי המחלות

  מתמחה בריפוי כל מחלה זיהומית (כמעט) מחלות כרוניות והקלה במחלות סרטן לסוגיו עם מי כסף שהם תמיסה יונית טהורה של יוני כסף בעלי תכונה בקטריוצידית אנטיביוטית נמרצת משנת 1996

  מי כסף מרפאים קנדידה

   

  * הערה - אילן רז לא מרפא כל מחלת סרטן ולא בכל מצב ואין הכוונה שחולה סרטן שותה ומבריא ,  תובנה כזו אינה כוונת הנאמר ואינה נכונה בעליל.

  במקרים הצלחתי לרפא ובמקרים אחרים הצלחתי לגרום רמיסיה, הפסקת כאבים ועוד שיפורים כמו סילוק זיהומים וגידולי סרטן.

  הבהרה לגבי פטרת מערכתית - קנדידה מצויה ברקות הרכות הריריות אולם יוצרת סביבה סימביוטית המזמינה עובשים, פטריות אחרות וטפילים לרוב התואמים את הסביבה הכימית שהקנדידה מאפשרת.

  תהליך הריפוי מורכב וממושך ככל בעיה ומחלה כרונית אחרת.

  התהליך דורש מהחולה שינוי אורך חיים תזונתי.


   * קרדיט לתמונת פטריית הקנדידה ולטבלת מיון מדעי לויקיפדיה מהערך קנדידה אלביקנס

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011