כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  מדע-זבל פמיניסטי בייצוג ישראל

  0 תגובות   יום ראשון, 29/11/09, 11:47

  סטודנטית לגנטיקה בשם מיכל דקל זכתה במקום הראשון בתחרות מדעית FameLab ונשלחה לייצג את ישראל באנגליה לאחר שהרצתה על נושא הפריית עוברים עם שתי ביציות, ללא שום צורך בתא זרע גברי, מה שאומר מבחינתה ומבחינת הפמיניסטיות שדאגו שתזכה: השאיפה לעולם נטול גברים. אין ספק שמעורבת כאן אג'נדה פמיניסטית-פוליטית רדיקלית ושנאת גברים תהומית - התפיסה כאילו השמדת הגברים היא "מטרה נעלה", כלשונה של מיכל דקל:  "כמובן שהדרך לבני אדם רחוקה, אבל עצם העובדה שהצליחו ליצור חיים משתי ביציות ביונקים, ללא מעורבות של זכר, זה הישג מדעי מדהים“.

  קישור נוסף בנושא

  נמאס לי לשמוע נשים, פמיניסטיות וגם כאלה שמגדירות עצמן "פמיניסטיות מתונות" מדקלמות שוב ושוב "הפמיניסטיות שרוצות בהשמדת הגברים הן מיעוט נדיר ושולי" כי זה פשוט לא נכון וזה שקר שמחפה על פשע הרבה יותר גדול. המציאות מדברת בעד עצמה ועולם המדע המערבי מתוקצב במיליארדים על גבי מיליארדים של דולרים רק כדי לחפש דרכים להשמיד ולהכחיד את הגברים ומיכל דקל היא לא הראשונה ולא אחרונה. הפמיניסטיות כנראה רואות בה "דור העתיד" בעקבות ד"ר אורלי לחם קפלן, מדענית ישראלית (איך לא?) שעובדת באוסטרליה על פיתוח השיטה וזכתה בישראל לתמיכה ואהדה חסרת תקדים מצד פמיניסטיות.

  חשוב להזכיר באיזו התרגשות ראיינה אותה שלי יחימוביץ' בשנת 2002 כשהנחתה תוכנית טלוויזיה בערוץ 2 ובקול חנוק מהתרגשות ובחיוך רחב במיוחד שאלה אותה "את מבינה שהשיטה שהמצאת מבטלת את הצורך במחצית אוכלוסיית העולם?". כך גם יעל שטרנהל שהגישה באותה תקופה את חדשות הערוץ ה1 וראיינה את ד"ר אורלי לחם קפלן בהתרגשות למרות שהיא טיפוס קר ואגרסיבי שתמיד נהגה להרים את קולה ולצעוק על מרואיינים, במיוחד כאלה שלא מיישרים קו עם הפמיניזם וה"שמאלניזם".

  להזכירכם, אותה שלי יחימוביץ' שהתלהבה והתרגשה מהאפשרות של השמדת/העלמת אוכלוסיית הגברים בעולם היא היום חברת כנסת בישראל ושולטת במדינה ביחד עם שאר הפמיניסטיות בממשלה, יותר מכל חבר כנסת ופוליטיקאי אימפוטנט, תבוסתן וכנוע שלא מעז לצאת נגדן ונגד התכתיבים החולניים שלהן.

  אם כך, זאת ה"תרומה" של הנשים למדע: לא המצאת תרופות למחלות סופניות, לא שיפור הבריאות של כל בני האדם בלי הבדל של גזע, מין או דת ולא המצאה של דברים שיכולים לשפר את חיינו אלא אך ורק הפצת ארס, שנאה, גזענות תהומית ובעיקר שאיפה להשמדה המונית ומחיקת מחצית אוכלוסיית העולם.

  בארה"ב יש פרופסורית בשם מרי דלי שכבר 25 שנה מטיפה להכחדת הגברים ואפילו חושבת שאולי 10 אחוז גברים בעולם "יהיו קצת יותר מדי". זה ממש כפיות טובה אחרי כל מה שהגברים הקריבו למען הנשים, מאות מיליונים מתו במהלך כל ההיסטוריה להגן עליהן, לבנות עבורן את העולם, להמציא תרופות שבסופו של דבר העלו את רמת, איכות ואורך תוחלת חייהן של הנשים אך קיצרו וממשיכים לקצר בהרבה את חייהם של הגברים.

  שנאת הגברים הזאת באה כנראה לפצות נשים מפסידניות ופצועות אגו על העובדה הידועה שתרומתן של הנשים לעולם המדע קטנה ושולית בהרבה מזאת של הגברים. אילנה מרסר מתארת זאת היטב במאמרה "המין הטיפשי?". היא מזכירה מחקר מאוד גדול ומקיף שמראה מפורשות שנשים חכמות פחות מגברים. אחד ממבצעי המחקר הוא בכלל פמיניסט שמתאבל על תוצאותיו עד היום.

  בעצם אף לא מדבר בכלל על נחיתות הנשים, זוהי טרמינולוגיה שהמציאו אך ורק הפמיניסטיות. המחקר מוכיח שאין שום קשר בין העובדה שתרומתם של הגברים לעולם ולהישגי המדע עולה בהרבה מאוד על תרומת הנשים ולכאילו "חברה גברית-שוביניסטית-פטריארכלית" שכאילו "חסמה את קידום הנשים בעולם הגברי". הנה, אפילו לאחר 50 שנה שנשים נכנסו למקומות הכי בכירים באקדמיה, קיבלו מסלולי השכלה וקידום לנשים בלבד ואינספור תוכניות אפליה/העדפה מתקנת לטובת נשים ולרעת הגברים - עדיין תרומת הנשים שואפת לאפס. עובדה.

  הפמיניזם גידל במאה הקודמת דורות שלמים של נשים עצלניות, נצלניות, אוכלות חינם, מרירות, מלאות שנאה ורצון לנקמה שכל הזמן רק מקטרות ומתלוננות. שימו לב לטוקבק הזה של אישה שמתארת את שיטת ההפריה הזאת כמשאלת לב פרטית שלה:

  13. אני הבנתי מעצמי כבר לפני 35 שנה

  כי שתי ביציות יכולות ליצור עוברית.
  הצעתי את הרעיון למדענית במכון וייצמן אבל לא היה לה האומץ והכוח לפתוח במחקר כזה.
  כתבתי שלד לסיפור מדע בדיוני המתבסס על האפשרות הזו.
  לדעתי זו בשורה ללסביות, אם תתממש בעתיד בבני אדם, וגם בשורה לנשים רגילות. תארנה לעצמכן חברה מטריארכלית המבוססת על אפשרות הריבוי העצמי של נשים.
  אגב, שתי ביציות תיצורנה בנות בלבד.


  אשה (03.05.07)

  אני שומע המון מפמיניסטיות וכל מיני אנשים שלועגים לי ומכנים אותי "פאראנויד" כאילו שאני "מדמיין דברים", במקום לקרוא את החומרים והקישורים שאני מביא ומראים בפירוש על שאיפה פוליטית הולכת וגדלה להשמדת הגברים. אני רוצה לומר להם: אתם מנותקים מהמציאות, לא אני. לי יש ראייה לטווח ארוך ואני רואה היטב מה קרה בעבר, מה קורה בהווה ומה הולך לקרות בעתיד אם הפמיניזם ימשיך להשתולל ולהתחזק בצורה כל-כך מסוכנת שכזו.

  בסופו של דבר כל אידיאולוגיה שהיא יותר מדי חזקה ודומיננטית ושולטת מבחינה פוליטית, חברתית וממסדית, בסופו של דבר מובילה לרצח המוני: הנצרות ומסעות הצלב במשך קרוב לאלפיים שנה, הנאציזם שהשמיד שיטתית יותר מ6 מיליון יהודים, הקומוניזם שרצח 50 מיליון (!) בני אדם, 98 אחוז מהם גברים ועוד. רבותיי, הפמיניזם בכלל לא שונה מכל האידיאולוגיות האלה. מניפסט החלאה שנכתב בסוף שנות ה60 ותורגם לפני כשנתיים לעברית קורא בגלוי להשמיד, להכחיד ולהעלים את הגברים מהעולם ואין ספק שנשים רבות בעמדות כוח והשפעה רואות בו כספר תנ"ך ומקבלות ממנו השראה כי יש בו הנחיות שמדברות על תפיסת הגבר כ"יצור נחות, עלוב, תאונה של הטבע" וכו'.

  עיתונאיות, סטודנטיות, מדעניות, רופאות, פרופסוריות, מורות, עובדות סוציאליות, מנהלות, פוליטיקאיות, משפטניות וכו' וכו', כל אישה שיש לה השכלה ותפקיד בעל השפעה מתגייסת והופכת אוטומטית לחיילת בצבא הכיבוש והשמדת המין הגברי (ראשי תיבות SCUM) והן מקדישות את כל חייהן רק כדי לאמלל גברים ולפגוע בהם כמה שיותר חזק. זו עובדה, לא תיאוריה, לא דימוי ולא "פרי דמיון" אלא מציאות שבה אנחנו חיים!

  שימו לב להתכתבות מעניינת זו בפורום פסיכולוגיה: סטודנטית פמיניסטית מנסה "לחנך" ולהטיף לפסיכולוג בנושא מסויים שהיא חושבת שהיא היחידה שמבינה בו ויש לה בעלות עליו. שימו לב במיוחד להתנשאות שלה, לצביעות ולשלל הטיעונים הסותרים והמנותקים מהמציאות שהיא מטיחה בפסיכולוג. היא מצהירה בפירוש שהיא לומדת פסיכולוגיה אך ורק כדי לסתור כביכול מחקרים "שוביניסטיים". זה מה שמעודד ומגדל הפמיניזם: דורות שלמים של נשים שטופות שנאה, אמונה עיוורת ברמה של דת-כת פאנאטית המובילות מסעות צלב, כופות את דעתן על כולם ומאיימות על כל מי שלא מסכים איתן.

  טכנית, מדעית ומעשית יש לא מעט מדענים רציניים שפוסלים את התיאוריה שאומרת ש"הגברים עומדים להיכחד מהעולם" וכאילו גברים הם פגומים מבחינה גנטית-אבולוציונית, והם הוכיחו שלכרומוזם Y יש בעצמם מנגנון תיקון עצמאי אבל תקשורת המיין סטרים הפמיניסטית משתיקה ומצנזרת אותם כשהיא עסוקה בהעצמה אינסופית של הנשים והנשים בלבד. כך נוצר פולחן שלם סביב מדע-זבל, מחזור, סילוף ופרשנות שגויה ומוטעית לכל מיני טענות בלתי מבוססות לגבי "עליונות האישה".

  הפמיניסטיות בחוצפתן עוד באות בטענות לפרופ' מרטין ואן קרפלד, היסטוריון-חוקר חשוב בעל שם עולמי והן טוענות בלי בושה שהוא "לא אובייקטיבי" וכאילו "מה שמניע אותו זו אג'נדה פוליטית" אבל בכך הן בעצם מקרינות ומשליכות עליו את התכונות שלהן ממש כמו כלב שרודף אחר הזנב של עצמו. הרי אפילו הן עצמן מודות שהנתונים ומקורות המידע במופיעים בספרו "המין המיוחס" הם נכונים!!!

  קיימת למעשה מלחמה פסיכולוגית, חברתית ומניפולטיבית מאוד מאסיבית שבה פמיניסטיות שוטפות לאנשים את המוח, משכנעות גברים מילדות שהם "נחותים ביולוגית" ואת הנשים שהן תמיד מעל הגבר וכל מה שקורה ביחסים בין גבר לאישה, הגבר הוא תמיד ה"רע" והאישה היא תמיד ה"טובה", בדומה מאוד ליחס בין הגזע הארי הלבן לבין היהודים, השחורים ושאר הגזעים ה"נחותים". גם מדע הגנטיקה ובעיקר השימוש והניצול המודרני והציני שנעשה בו כיום כדי לסמן קבוצות שלמות של אנשים כ"נחותים" ו"דפוקים מלידה", זה בעצם מדע שקידם, פיתח ודחף המשטר הנאצי בגרמניה!

  השמדת הגברים היא לא שאלה בתחום המדע המדוייק (יש לא מעט מדענים שלועגים לתיאוריות ולקשקשניות שממציאות ומהללות ומדקלמות אותן), אלא יש כאן שאיפה פוליטית מאוד מאוד חזקה קודם כל להשפיל, לבזות, לדכא ובעיקר להוריד ל0 את ערכם של הגברים בעולם תוך כדי שאיפה מובהקת לשלטון מטריארכלי, כפי שהן אומרות בפירוש בכל הזדמנות "נשים עוד ישלטו בעולם" ו"נכנסנו למילניום הנשי".

  הפמיניסטיות בתור בעלות ההון והשלטון חושבות שעם הכסף שלהן אפשר להשיג כל דבר. הן מהללות נשים כמו אורלי לחם קפלן ומעריצתה מיכל דקל, שטוענות בעצם ש"הכחדת הגברים היא בלתי נמנעת, חיונית ומבורכת" אבל באותו זמן מצנזרות וסותמות פיות לכל מי שמעז להביא דעות מנוגדות אפילו בשבריר האחוז. לדוגמא, עוד כאשר הן שמעו שתהיה שיטה לבחירת מין היילוד הן נבהלו מאוד והן "נלחמות" ו"נאבקות" עד עצם היום הזה כדי להוציא את השיטה מחוץ לחוק בטענה שהן חוששות שיותר הורים ייבחרו להביא לעולם בנים מאשר בנות.

  ד"ר אורלי לחם קפלן מספרת כאילו השיטה שלה באה "לעזור לזוגות שבהם הגבר הוא עקר" אבל כולנו יודעים שזה שקר. היא טוענת "אני לא מאמינה שאישה תשתמש בשיטה הזאת רק כדי להראות לעולם שלא צריך גברים" אבל כולנו יודעים על המגיפה הזאת של נשים שבוחרות להביא ילד לעולם באמצעות הפריית מבחנה. יש כאן, במיוחד בישראל, תרבות שלמה של שנאת גברים שהפמיניסטיות מעודדות (ע"ע "משפחה חד-הורית") באמצעות תקציבי ענק על חשבון משלם המיסים!

  למעשה הנשים כבר משמידות גברים. ראו למשל את הצהרתה של היליארי קלינטון שאם תיבחר לנשיאות ארה"ב, היא תמשיך להזרים מיליארדים על גבי מיליארדים של דולרים אך ורק כדי לדאוג לבריאותן של הנשים. לדעתי זה כבר ממש תכנון רצח כי הגברים הם אלה ש"מובילים" בשיעורי וסוגי התמותה המרכזיים : מלחמות, תאונות עבודה, קורבנות רצח ואלימות, התאבדויות, מחלות ועוד.

  את הפמיניסטיות זה לא מעניין כי הן חולמות ומפנטזות כל הזמן להשמיד אותנו וסבל ועינוי ומוות המוני של גברים רק משמח, משעשע ומספק אותן (ע"ע GENDERCIDE).

  הפמיניסטיות גם טוענות בחוצפתן ש"עולם הרפואה הוא שוביניסטי גברי כי הוא מתבסס על מודלים של גוף הגבר" אבל הן שוכחות שבדיוק כפי שמדענים גרמניים עשו ניסויים גנטיים על יהודים, כך עולם המדע עשה וממשיך לראות בגברים שפני ניסיונות ולבצע בהם את הניסויים הסדיסטיים, האכזריים והמסוכנים ביותר. ההיסטוריה מלאה בדוגמאות של גברים שעונו באכזריות, סבלו ומתו בייסורים כשמדענים ניסו עליהם כל מיני שיטות ריפוי, תרופות, מכשירים וכו'. עשרות ומאות גברים חולים ועניים והיו צריכים למות מוות איטי, מייסר ואכזרי כדי להבטיח שאף אישה לא תיפגע חלילה (לעיתים אף בכפייה).

  יש בחו"ל פמיניסטיות שמתעקשות עד עכשיו לטעון שישראל היא מדינת דת פונדמנטליסטית ש"משפילה את נשותיה כמו מדינות האיסלם" אבל כולנו יודעים שישראל זאת דיקטטורה פמיניסטית, מדינה שנשלטת ע"י נשים שונאות גברים מרושעות, סדיסטיות, חסרות מצפון, שיכורות כוח ושליטה. זאת לא הפעם הראשונה שסטודנטית פמיניסטית נשלחת לייצג את ישראל: שנה לפני כן זכתה בתחרות וויכוחים בחו"ל סטודנטית ישראלית בשם ענת גלבר. זה לא פלא: ברמת דפוס התנהגות, הנשים הישראליות הן נשים אגרסיביות, גסות רוח, שתלטניות ואלימות בעלות טון דיבור וקול רועם, מסרס ודומיננטי.

  שימו לב לגישה המיליטנטית-פמיניסטית של ענת גלבר מתוך ראיון אחר:"בחורים שמתחילים איתי ושומעים שאני מתמחה בוויכוחים מוותרים מראש". הכל אצלן זה מלחמה ומאבקי כוחות אז שלא יבואו אליי בטענות!

  ג'ק

  קישורים בנושא:

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין