כותרות TheMarker >
  ';

  ללא מורא וללא משוא פנים-

  ללא מורא וללא משוא פנים אכתוב פה על כל הדברים שמעצבנים אותי (ואני מקווה שגם אתכם) על משפט ושאלות משפטיות , קצת על משפחתי וחיות אחרות. יהיה מעניין אני מקווה.
  http://2nd-ops.com/adiby

  מציצה בחמישים שקל - מי רוצה? מי קונה?

  129 תגובות   יום ראשון, 6/12/09, 21:13

  קנטטה ל20 גברים ונערת ליוי היתה  כנראה הפתיח העליז  לאונס במתחם הירקון, לכבוד חתונתו הקרובה של המאבטח הבוטח והשוכח (כן הוא חף עד שתוכח , חף מחזקת החפות החפה מחפותו הנשמרת. בכל מקרה לא רק האונס הוא נושא הפוסט הזה..). התאספו לחגיגה 20  חברים ונסגרו בחדר VIP  עם נערת הליוי . ממש הפואטיקה של הסיירת. אני משאיר את האונס לחוקרי המשטרה ולפרקליטות ודווקא מעוניין לדון קצת בבילוי שלו ושל חבריו  עם נערת הליוי  בכלל והליכה לזונות בפרט.

   

  בעקבות האונס בירקון  התעורר ויכוח גדול על הקשר בין אינוס, נערות ליוי וצריכת זנות  למשל אצל חנה בית הלחמי בבלוג שלה, ובעוד כמה מקומות. באורח די  מקרי השבוע הוקרן הסרט נשים למכירה של נילי טל בערוץ שמונה על ארבע זונות  מחבר העמים שהגיעו בדרך לא דרך לארץ הקודש להיות קדשות במכונים ובחופי הים.

   

  בסרט שעה שלמה של ארבע נשים עובדות ורק עשר  שניות של משתמשים. המשתמש היחידי שמופיע בסרט הזה פונה לאחת מהנערות העובדות בחוף הים בחיפה ושואל אותה כמה זה מציצה? חמשים עם גומי והעיסקה יוצאת לדרך. עשר דקות והיא חזרה על הכביש. לא רואים אותו לא את פניו אפילו לא בצורה מטושטשת. איפה הם האנשים הללו? מי הם? למה אני לא מכיר אותם? איך זה שכל הסרטים עוסקים במשמשות? איך זה קורה שגם הפמינסטיות הכי רדיקליות תמיד תמיד מתעסקות בזונות ובשאלה האם הן רוצות לא רוצות, מסכימות לא מסכימות, כן אנסו אותן בצעירותן לא אנסו אותן. מה זה בעצם משנה? אני דווקא רוצה לשאול מי זה האיש הזה שיורד בחוף בחיפה מהכביש בערב ומבקש מציצה בחמישים שקל? כמה כמוהו יש? אל תאמינו לי אבל למה אני לא רוצה מציצה בחמישים שקל? למה אף אחד מהחברים שלי בכל חמישים ושש שנותי בחלד לא הרים לי טלפון ואמר לי שמע יש אחת מוצצת בחמישים שקל משהו גוטה גוטה!

   

  איך זה קורה שהארוסה של המאבטח הבוטח והשוכח הסכימה שהוא יצא ערב נישואיו  לבלות עם נערת הליוי? אם הוא היה הולך לששובניות שלה? לא היתה מזדעקת? אבל אם הוא מהתכחך שם עם הואגינה של נערת הליוי הזאת זה בסדר? אם הוא היה נוסע לתילאנד? זה ממש בסדר. אני בכל פעם נדהם לשמוע אנשים מדווחים על הטיול לתילאנד ועל הבודי מסאג' כמו על טיול  הבר מיצווה שלהם. איך הם לא מתבישים? הרי הקישקושים על רצון חופשי  של ילדות קטנות שהביאו אותן מהכפר ב1000 באט לבאנקוק איש לא מאמין להם. אבל איפה בני המשפחה של האנשים הללו? ולכל הפמניסטיות איפה הנשים שלהם? איפה האחווה הג'נדריאלית שלהן? אם היה הולך לבת של השכנים?

   

  העובדה העצובה היא שאונס הליכה לזונה והסתגרות במועדון מין עם נערת ליוי אם היא מרצונה של הנערה ואם לא (אין לכם מה לדאוג היא לא  רצתה היא מקסימום הסכימה....) הם תמיד מעשה של אלימות שלא קשור בכלל למין. זה שברוב המקרים הדבר שלו נכנס לתוך הזה שלה (אולי) אינה בכלל רלוונטית. מדובר באלימות נטו.

   

   הטענה המקובלת על חובבי הפיכת הזנות לחוקית כפתרון לבעיה (ומי שלא מבין שיש בעיה? אז לו יש בעיה..) היא שלגברים צרכים מינים אחרים ובצר להם נזקקים לשירותי מין. אכן יש הבדלים בין נשים וגברים. יש הבדלים בין גברים לגברים וגם בין נשים לנשים. צדיק וצדיקה בזעקתם השמימה יחיו..אם כי בא לחשוב קצת שחלק מהטעונים את הטענה הזאת קשה להם לקבל שנשים גם להן צרכים ותשוקות מיניות והם מעדיפים את הגרסה של המלכה ויקטוריה ירום הודה "תשכבי על הגב ותחשבי על בריטניה הגדולה" מאשר לחשוד שלנשותיהם ולבנותיהם תשוקות מיניות גם כן. אבל זה באמת לא קשור. 

   

   האונס הזה לחופי הירקון אין יפה ממנו להפריך את הטענה האוילית הזאת. החתן המיועד היה ערב נישואיו ויש לי חשד שלמרות כאבי הראש האפשריים היו לו הזדמנויות לקיים יחסי מין עם ארוסתו המיועדת, שהעיתונים הפורנוגרפיים לא הפסיקו לשבח את יופי תוארה,  יותר מזה היה יכול לסמס לאחת החברות שלה "ערה?" ואו  לאחת החברות לשעבר שלו ואו  לסתם מישהי.ולדאוג ללבידו הגועש שלו, אולם  מסתבר שלא. הוא נזקק או שהביאו לו או שאני לא יודע איך היא הופיעה שם, אבל הגיעה נערת ליוי למסיבת הרווקים שלו. אני שיך לדור שהתחתן ללא מסיבת רווקים, אבל אני רוצה לראות מה יקרה למי שיביא לי מתנה נערת ליוי.....TRY ME . הוא כנראה התחכך בה קצת....

   

  כאמור מ היה שם בחדר הסגור? איש לא ידע, בטח קראו פרקים מההגדה, כיוון שמדובר בחברה הטובים מהסיירת איש לא יפצה את פיו עד שיגררו אותו לדוכן העדים,ויגררו אותם והם עוד יזמרו ואנחנו  נדע מה היה שם. אבל כאמור מסתבר שלא די היה לו בנערתו לא די היה לו בשושבינתה, לא די היה לו בנערת הליוי אלא כאמור ולכאורה נדרש הוא לגרור את הגברת ממגרש החניה לקוצים בשיערה, להפשיל שמלתה ולהשאיר עליה קצת  חומר גנטי. אלימות לשמה היה האונס ואלימות לשמה היה  הבילוי עם הגברת בחדר הVIP . בכוח זה מילת המפתח כאן. הוא רצה בכוח.

   

   אנסים למדנו להוקיע מקרבנו, גם זה  לא היה כל כך טריביאלי, הרבמם למשל מציין שאינוס בתולה מרפאים בנישואין או או בחמישים שקל כסף....העולם השתנה והיום זה לא כל כך מקובל . אבל יש לשים לב שגם אצל הרמבם אין הבדל בין אינוס לפיתוי  בתולה. גם אז  ידעו להרחיב את הגדרת האונס אם נדרש הדבר לצורכים חברתיים.

   

  אבל צרכני זונות? דבר ראשון לא מדברים עליהם. דבר שני כל עוד זה בסתר? זה בסדר. ארוסתו של המאבטח הבוטח? הסכימה וידעה כפי הנראה על הבילוי המתוכנן. גדודים של גברים ישראלים נוסעים לתילאנד לבעול ילדות קטנות ונשותיהם מגכחות. נסע הפרא לתילאנד לעשות חיים....

   

  חנה בית הלחמי היא פמניסטית רדיקאלית מבית מדרשן של פמיניסטיות  כמו הגברת אורית קמיר ומי שמכיר אותי יודע שהמחשבה שאני אמצא את עצמי מסכים איתן במשהו דורש הסבר כל שהוא. חנה וחלק מהמגיבות אצלה בפוסט עסקו בשאלה הנצחית על חופש הפיסוק. האם הנערות האומללות הללו יוצאות לעמל לילן מרצון ובששון או בכפיה.  בעוד שאבירי חופש העיסוק ורוב הגברים שהגיבו שם בפוסט טענו שהפיסוק הינו מרצון ונערכו שם דיונים עמוקים על חופש העיסוק של הנערות העובדות. כולל  דיונים הזויים על נערות שבוחרות בעסוק בזנות מרצון תוך כדי הפרחת תיאורים נוסח הסרט אישה יפה ואירמה לדוס. אולם  המציאות המכוערת כמובן היא שמדובר בכפיה ובכפיה מכוערת ומגעילה, שבה המשמשות בקודש תמיד, אבל תמיד אפילו אם הן רצו,  אז היה משהו שהן לא כל כך רצו ואז דפקו להן קצת את הראש בפינה של השולחן או במשקוף עד שאמרו רוצה אני. גם כל העיסוק ברצון חופשי הוא תאורטי לחלוטין וחסר משמעות, בכלל אני לא מבין איך אפשר לדבר כאן על רצון? אפשר לדבר על איזה הסכמה שהיא, נו שווין  ניחא, אבל רצון? נו ברצינות....

   

  הרי רצון חופשי כזה אינו יכול להתקיים כלל,בודאי כאשר  היסטוריה המינית של המשמשות מראה שרובן  כפי הנראה חוו התעללות מינית כזאת או אחרת ועל כן באין רצון ואין ששון? אין בררה אלא לקבוע  שצריכת מין בתשלום הינה אינוס לכל עניין ודבר. הדבר הזה מעורר כמובן זעם וחרון אפם של רוב הגברים  (כי ביננו אי אפשר להאמין לגבר בקשר להרגלי צריכת המין בתשלום שלו, אבל אם בארץ מבקרים כמליון וחצי פעם בחודש גברים בבתי הזונות הפורחים ועולים מישהו הולך לשם לא? זה לא סביר שרק "הוא" הולך לשם..) ברור שמדובר ברצון לשמר את יחסי הבעלות והשליטה  של גברים ביחסים עם נשים. אבל מה זה בעצם משנה? כי מדובר באלימות נטו, אלימות גסה מכוערת.  

   

  לקראת כתיבת  הפוסט הזה חיפשתי מחקרים על משתמשים  ולא נדהמתי לגלות שרוב המחקרים הם על משמשות ולא על משתמשים .אבל מחקר מרתק אחד מהNIH משך את תשומת ליבי . כותרת המחקר היא " Prostitution and the sex discrepancy in reported number of sexual partnersהמחקר מטפל בפער המדווח על מספר פרטנרים מיניים. ששואלים גברים ונשים על מספר הפרטנרים המיניים שלהם? מקבלים מספרים שונים, זה קצת לא סביר.... אולם מסתבר שבמחקר הזה גילו ומצאו שאם מוסיפים את מספר הביקורים של גברים אצל זונות הפער נעלם..... הדבר המדהים הזה מלמד אותי שני דברים: האחד הוא שבאמת גברים הולכים לזונות (אני רוצה להאמין שמעט גברים הולכים הרבה פעמים אבל לא מצאתי לזה שום ביסוס (יש תיקון נמצא מחקר באוסטרליה שעל פיו רק  אחד מששה גברים הלך  אי פעם לזונה , אם מורידים מהמספר הזה את אלה שהלכו פעם אחת וקיבלו בחילה אני רוצה להאמין שמדובר כבר במספר לא גדול במיוחד)) וזה לא  חדשה גדולה מדי...אבל הכי חשוב? גם במחקרים אנונימיים גברים מתביישים בהליכה לזונות  ועל כן המחקר הזה משמח אותי. כי אם כבר מתביישים? זה כבר התחלה טובה.

   

  התחלה טובה כי בסופו של יום מדובר בפצע נוראי של החברה האנושית. הדיונים על רצון חופשי וחופש הפיסוק הוא אולי פעם יהה לו מקום,  היום מדובר בדיון תאורטי לחלוטין, בכל העולם ברוב המקרים זנות היא תופעה מזיעה אלימה שנערכת בחצרות אחוריות  תוך כדי מסחר בנשים כאילו היו שקי גרעינים וחובטים בהן? כאילו שהיו שטיחים בדרך לבזאר הפרסי. ואין לסבול אותה בדיוק כפי שאסור לנו לסבול את הסחר בעבדים זרים ואין לסבול את היחס לעבודה זולה בעולם השלישי ואין לסבול את המסחר בעובדים זרים. ועל כן כפי שהעולם נלחם במסחר בבני אדם אם זה לצרכי עבדות סתם או לצרכי עבדות מין, אזי יש להלחם בתופעה בכל הכוח האפשרי והדרך היחידה האפשרית היא כפי הנראה הפללת המשתמשים (וגם הפללה של מעסיקים של עבדים) .

   

   במכון תודעה  ויש מגוון לינקים למחקרים המצדיקים הפללה כזאת. מסתבר שהיום גם הגברת ח"כ אורית זו ארץ  הגישה הצעת חוק בנושא . הנה מכל רע יכול לצאת משהו טוב,  גם העסקנית האפורה  הזאת יכולה לעשות משהו מועיל. שלא לשמה בא לשמה... פעם היה גם מותר להכות אישה, משטרת ישראל לא טיפלה באלימות בתוך המשפחה עוד בשנות השמונים. למדנו? נלמד גם שלא הולכים לזונות. בשני המקרים מדובר באלימות לשמה.

   

  ברור שמדובר ברעיון חדשני שבנתים רק פמינסטיות תומכות בו  אולם לדעתי? זה הדרך אין אחרת. אף אחד לא מצלצל לחברה שלו ואומר "איזה מסיבה כפית היתה אתמול היתה שם איזה כוסית גררתי אותה בכוח לשיחים ונתתי לה אחת שתים שלוש לא היא לא רצתה אבל דפקתי לה את הראש במדרכה והיא הסכימה " למדו שזה אסור. אותו הדבר ילמדו שאסור להביא נערת ליוי למסיבה, אסור ללכת לזונה, אסור ללכת  למכון ליוי ואסור  לנסוע לתילאנד. זה גם בושה גדולה ואם ירצה השם? יהה  גם עבירה על החוק .

   

  זה מסוג הדברים שבטוב לא יקרו.  לא נורא,גם זכויות אחרות לנשים לא ניתנו בקלות ווגם בעבור זאת יצטרכו להלחם, אולם הרבה יותר  חשוב? חשוב לשחרר את הגברים  ממציצה בחמישים שקל. הגיע  המועד והגיע הזמן.

   

  עדי

   

  נ.ב תוספת מאוחרת
  אורית קמיר פרסמה היום פוסט על האספקטים המגדרים של האונס הזה. ועל הדימוי של אישה בחברה הישראלית. לא שהיא כל כך טועה אלא שזה לא הדגש של הסיפור הזה.זה  אינו סיפור נשי אלא סיפור גברי נטו (סיפור  ענק לדעתי והולך ליהות ארוע מכונן בהסטוריה של הטיפול בנשוא הראשונה לדעתי ששמה לב לזה זה חנה בית הלחמי. בהתחלה כולם התעסקו באנס ובעבודה שלו)
   
  הסיפור הזה דוחף מראה בפרצופם של כל גברים הנורמאטיבים בישראל ושואל אותם שאלה אחת פשוטה: האם אתה רוצה מציצה בחמישים שקל? האם אתה רוצה ללכת לאיזה בר לבלות עם נערת ליוי ואחר כך ללכת למגרש החניה ולאנוס שם ילדה בת 19 ויותר גרוע האם אתה מוכן שיגדירו את המעשים הללו כצרכים לגיטימים שלך? כי אין דרך בינים. 
   
  נ.ב 2 אתמול פרסמה פרופסור שולמית אלמוג מאמר מעניין במעריב מאמר מעניין במעריב שבו היא מתמודדת בצורה שונה עם בעיית ההסכמה של נשים שרוצות לעסוק בזנות, על פי המאמר שלה לדעתה מותר לפגוע גם בחופש העיסוק של הנשים שכן מעוניינות מתוך שמירה על האינטרסים של שאר הנשים שלא כל כך מעוניינות. שווה קריאה.
   
   
  דרג את התוכן:

   תגובות (126)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     24/4/10 21:19:

   חתיכת פוסט כתבת פה, עדי

   נהדר שהקפיצו אותו.

   אמשיך לתגובות.

     24/4/10 20:00:

   אני מתנגדת לשני דברים בעוצמה שונה של התנגדות.

    

   ההתנגדות החזקה ביותר היא לראות בלקוחות של זנות בתור אנסים. במשפט הפלילי עבירת אונס באופן שתצדיק את הענישה החמורה שלה היא עבירת מחשבה פלילית. לא מוצדק להניח שללקוחות זנות יש מחשבה פלילית מעצם צריכת שירות זנות.

    

   אני לא מכירה מדינה אחת בעולם בטח לא מדינה מערבית שבה צריכת זנות היא אונס.

    

   הדבר השני שאני מתנגדת לו והוא כבר קיים למשל בשבדיה הוא לקבוע עבירה (לא אונס) של צריכת שירותי זנות כעבירה העומדת בפני עצמה.  

    

   אם המטרה היא הרתעתית אני לא רואה טעם להפליל את הלקוחות אבל לא להפליל את הזונות עצמן. הרי אם רוצים לגרום לכך שפרקטיקת הזנות לא תהיה כדאית אין טעם להפליל רק את הלקוחות.

    

   הטעם השני להתנגדות שלי (וזו התנגדות להפללת הזונות וגם הלקוחות) הוא שהתוצאה של חוק כזה עלולה להיות גרועה יותר מהמצב הנוכחי. חלק מהזונות  תמשכנה להיות זונות אבל בתנאים יותר גרועים למשל הכנסתן תיפגע אבל הן לא תפרושנה מהעיסוק.

    

   ההצעה שלי במקום ללכת על פתרון כוחני -פלילי לתת תמריצים כספיים לזונות לצאת ממעגל הזנות.

     13/12/09 23:40:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-13 23:16:24

    

   אולי זה שייך לחנה בבלי :)))

    

   עדי פיר אני אגיד לך, נשבר הזין מהזונות האלה אפשר לעבור לנוש א  הבא ?? 

    

    

   נו תביאי נושא ..(חוץ מזה אל תגידי חנה בבלי. זה ישר מסגיר את הגיל שלי...)
     13/12/09 23:16:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-13 19:55:41

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-13 11:15:23

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-13 08:35:45

   צטט: מינימקסי 2009-12-13 01:06:47 צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 21:59:15 .... 

   את עוד כועסת עלי?  

    

    

   בחיים לא שמעתי את השם שלה ולא מכירה אותה וגם כתבתי לה את זה בתגובה הראשונה .כתבתי שלא מכירה את הלחמי וגם שמחה שלא הכרתי עד היום .ואני גם מתכוונת לשכוח אותך תוך פחות מיום.

   אין כאן ענין של גברים ונשים, ולא צריך להכיר זונות כדי לחשוב שזנות זה מקצוע כמו כל מקצוע, כמובן כשמדובר בבחירה של האשה.

   אתה והיא לא יודעים מה אני יודעת ואין לכם שום תרוץ מתקבל על הדעת לומר שאני מדמיינת כי אני לא יודעת, אין לה ולך  מונופול על הצדק ולא על הזונות.

   הבלוג שלך נמצא בניהול שלך אתה אדון לו ואם תעבור על התגובות שלה אלי ואל שאר החברות שלך תראה שהדרך שבה היא מנסה להשליט את דעתה לא ראויה .

   לא כעסתי ולא כועסת עליך.

   עדי, מתי תצא תנועת נשים לחוס על מר גורלם של הג'יגולואים, ולמגר את התופעה תחת הסיסמא שהם מנוצלים ע"י נשים המתיחסות לזיון איתם ממקום אלים? עד אז כל היתר יהיו בעיני שוביניסטים 

   ולך רייצ'ל, הפקדתי את האתנן בחשבון הבנק שלך כמו שסיכמנו.

    

    

    

   יקירותי האהובות 

    

   ובינתיים בכל יום ויום לא רחוק מהבתים המחוממים שלנו ממש מרחק של מאות  מטרים לעיתים, לא רחוק  מאיפה שהילדים שלנו הולכים לבלות בשישבת, ממש כמה עשרות מטרים מאפה שאנחנו עוברים עם המכוניות שלנו או יושבים בבתי קפה עם חברים, בכל יום ויום מתרחשים כפי הנראה 25000 מפגשים של גברים וזונות, חלק הארי שלהם אם לא כולם ללא כל הסכמה כל שהיא, באלימות ביזע וזרע במאורות עלובות . המפגשים הללו אינם נראים כמו איזה שהיא העצמה נשית ואו כמו אמבטיית קצף של ג'וליה רוברטס עם ריצ'ארד גייר הן ניראים ומריחים הרבה יותר כמו התאור של זונה ז"ל אחת בשם נורמה הוטלינג כפי שהוא מובא בספר הצד השני של הירח:

    

    

   "קשה לי לחשוב על הרבה מקצועות בשוק החופשי בהם אונס (כן, אנו הזונות אונסות את עצמינו מדי משמרת על ידי 15 גברים ויותר שעמם אנו שוכבות. נכון שאנו מסכימות לכך, אך זה דבר שאף אחת מאיתנו אינה רוצה מעומק ליבה - לשכב עם כמות גברים גדולה בזה אחר זה, ללא בחירת הפרטנרים), אלימות (תמיד בסיום משמרת אני מגלה עוד סימן כחול של אחיזה ברגליי ובירכיי, כאבי גב מכל הקפיצות והמעיכות של הגברים על גופי, ואני מרגישה כמו אחרי מלחמה, מותשת וזקוקה לשעות שינה מוגברות כדי להתאושש)  

    

    

   זהו. על זה אני מדבר  כאן. לא על איזה ג'גולו ששוכב עם משיהי בעד כסף ולא על סטודנטית קוקטית שמנהלת רומן עם עורך דין שמן וזקן שהוא השגור דדי שלה. זה לא נכלל במספרים הללו שאני מביא. על הדבר המתועב הזה, על המכות הללו על המאורות הללו על זה אני מדבר. וקשה לי להאמין שאתן כוללות את זה בקשי החיים הרגילים של עבודה קשה או על איזה שהיא הסכמה. אני אגלה לכן סוד. גם לולא היה מדובר בזנות אישה שבמשך יום אחד 15 גברים קופצים עליה זה  כבר היום קרוב להגדרת אונס ללא העברת הכסף. אם יש לקח מפסק דין שומרת הוא שבכל פעם שאשה אחת מקיימת יחסי מין עם קבוצה של גברים החזקה היא שמדובר באונס. על הגברים יש נטל ראיתי אדיר להראות במקרה כזה שהיתה הסכמה בקול גדול של האישה הינהון עם הראש לא יעבור כאן יותר. 

    

   המילה אתנן ומשתפיות היתה מיותרת  אבל אני לא מוחק תגובות. לא חוסם ולא מוחק תגובות. הגברת חנה בית הלחמי התנהגה לא יפה וזה לא בסדר. מה אני אעשה? אגיד לה שהיא לא צודקת בגלל שהיא אמרה אתנן? תקללו אותה בחזרה.  אבל היא חושבת שכל אישה  שלא עומדת איתה בחזית המאבק? היא משתפית מה אני אעשה אגיד לה לא לחשוב ככה? זה המשמעות של רדיקליות. 

    

    הנה בא שבוע חדש...

   שבוע טוב

   עדי

    

    

   נכון שלא כולן ג'וליה שגמרה עם חתונה לריצ'ארד האחד והיחיד אבל גם לא כולן נורמה שגמרה כל ערב עם סימנים כחולים. מכירה מישהי שכולם מכירים שהחלה את דרכה בדיוק במקום בו התחילה ג'וליה רוברטס בסרט אשה יפה .ישראלית שהיא היום  אשת עסקים וחברה, מליונרית מה שנקרא בזכות עצמה. נורא אוהבים להגיד שמפרגנים לה למרות הטימטום ולמרות שגדלה בחור בפתח תקווה  כי היא סלף מייד וומן .

   אני מאמינה שאי אפשר למגר את הזנות מין העולם וגם לא צריך אבל ברגע שימסדו אותה לא יהיו יותר מאורות כאלה ויהיה פיקוח רפואי על הזונות שגם ישלמו מיסים למדינה. מה שהחברות שהזכרת מנסות לעשות זה לגנות את הקיים אבל חוץ מלמגר אני מניחה שאין להן פתרון הולם ולמגר עם כל הצעקות והכתבות אתה יודע שזה בלתי ניתן לביצוע

    רעיון יפה. אני תמכתי בו שנים. מה עושים? מסתבר שבכל מקום שמיסדו את זה מספר המאורות עלה ולא ירד. ובמקום שזה יהפך לכזה נקי ומוסדר זה נהפך לעוד יותר מלוכלך ועוד יותר מתועב .למשל ואגס ביטלה עוד לפני שנים את הזנות החוקית בתוך העיר.ניו היבן סטיט קטן ונחמד בחוף המזרחי? ביטלה את הזנות החוקית. למה? כי המציואת מעצבנת ומלוכלכת.שאני הגעתי לניו יורק בתחילת שנות השמונים הזנות למעשה היהת חוקית לחלוטין וברחוב 42 בין ברודוואי לשדרה שמינית היו בטח חמישים בתי זונות ומועדונים כמעט בסגנון של החלונות האדומים באמסטרדם. בא אדון ג'וליאני ואמר "עד כאן" גם כן אמרו לו שזה אי אפשר ומוכרחים וכל הג'אז הזה. לקח שמונה שנים והוא ניקה גם את רחוב 42 וגם בעצם את כל העיר ניו יורק. 

    

    

   באמסטרדם כל הזמן מתלבטים בשאלה כי המציאות עגומה וקשה וממש לא נעימה. גרמניה ששםכבר לא מדברים על חופשה בחירה כי אישה שמסרבת לעבוד בזנות מאימים עליה לכת ממנה די אבטלה.שמה גם כן עושים חושבים גדול לגבי הזנות החוקית. חוץ מזה בשוודיה דווקא גילו שהפללת המשתמשים? מקטינה את מספר הזונות  ומספר המשתשמים בהן בצורה משמעותית ביותר . בקיצור.....

    

   יכול להיות שאת טועה וזה בכלל לא שיך לחנה בית הלחמי..

    

   אולי זה שייך לחנה בבלי :)))

    

   עדי פיר אני אגיד לך, נשבר הזין מהזונות האלה אפשר לעבור לנוש א  הבא ?? 

     13/12/09 19:55:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-13 11:15:23

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-13 08:35:45

   צטט: מינימקסי 2009-12-13 01:06:47 צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 21:59:15 .... 

   את עוד כועסת עלי?  

    

    

   בחיים לא שמעתי את השם שלה ולא מכירה אותה וגם כתבתי לה את זה בתגובה הראשונה .כתבתי שלא מכירה את הלחמי וגם שמחה שלא הכרתי עד היום .ואני גם מתכוונת לשכוח אותך תוך פחות מיום.

   אין כאן ענין של גברים ונשים, ולא צריך להכיר זונות כדי לחשוב שזנות זה מקצוע כמו כל מקצוע, כמובן כשמדובר בבחירה של האשה.

   אתה והיא לא יודעים מה אני יודעת ואין לכם שום תרוץ מתקבל על הדעת לומר שאני מדמיינת כי אני לא יודעת, אין לה ולך  מונופול על הצדק ולא על הזונות.

   הבלוג שלך נמצא בניהול שלך אתה אדון לו ואם תעבור על התגובות שלה אלי ואל שאר החברות שלך תראה שהדרך שבה היא מנסה להשליט את דעתה לא ראויה .

   לא כעסתי ולא כועסת עליך.

   עדי, מתי תצא תנועת נשים לחוס על מר גורלם של הג'יגולואים, ולמגר את התופעה תחת הסיסמא שהם מנוצלים ע"י נשים המתיחסות לזיון איתם ממקום אלים? עד אז כל היתר יהיו בעיני שוביניסטים 

   ולך רייצ'ל, הפקדתי את האתנן בחשבון הבנק שלך כמו שסיכמנו.

    

    

    

   יקירותי האהובות 

    

   ובינתיים בכל יום ויום לא רחוק מהבתים המחוממים שלנו ממש מרחק של מאות  מטרים לעיתים, לא רחוק  מאיפה שהילדים שלנו הולכים לבלות בשישבת, ממש כמה עשרות מטרים מאפה שאנחנו עוברים עם המכוניות שלנו או יושבים בבתי קפה עם חברים, בכל יום ויום מתרחשים כפי הנראה 25000 מפגשים של גברים וזונות, חלק הארי שלהם אם לא כולם ללא כל הסכמה כל שהיא, באלימות ביזע וזרע במאורות עלובות . המפגשים הללו אינם נראים כמו איזה שהיא העצמה נשית ואו כמו אמבטיית קצף של ג'וליה רוברטס עם ריצ'ארד גייר הן ניראים ומריחים הרבה יותר כמו התאור של זונה ז"ל אחת בשם נורמה הוטלינג כפי שהוא מובא בספר הצד השני של הירח:

    

    

   "קשה לי לחשוב על הרבה מקצועות בשוק החופשי בהם אונס (כן, אנו הזונות אונסות את עצמינו מדי משמרת על ידי 15 גברים ויותר שעמם אנו שוכבות. נכון שאנו מסכימות לכך, אך זה דבר שאף אחת מאיתנו אינה רוצה מעומק ליבה - לשכב עם כמות גברים גדולה בזה אחר זה, ללא בחירת הפרטנרים), אלימות (תמיד בסיום משמרת אני מגלה עוד סימן כחול של אחיזה ברגליי ובירכיי, כאבי גב מכל הקפיצות והמעיכות של הגברים על גופי, ואני מרגישה כמו אחרי מלחמה, מותשת וזקוקה לשעות שינה מוגברות כדי להתאושש)  

    

    

   זהו. על זה אני מדבר  כאן. לא על איזה ג'גולו ששוכב עם משיהי בעד כסף ולא על סטודנטית קוקטית שמנהלת רומן עם עורך דין שמן וזקן שהוא השגור דדי שלה. זה לא נכלל במספרים הללו שאני מביא. על הדבר המתועב הזה, על המכות הללו על המאורות הללו על זה אני מדבר. וקשה לי להאמין שאתן כוללות את זה בקשי החיים הרגילים של עבודה קשה או על איזה שהיא הסכמה. אני אגלה לכן סוד. גם לולא היה מדובר בזנות אישה שבמשך יום אחד 15 גברים קופצים עליה זה  כבר היום קרוב להגדרת אונס ללא העברת הכסף. אם יש לקח מפסק דין שומרת הוא שבכל פעם שאשה אחת מקיימת יחסי מין עם קבוצה של גברים החזקה היא שמדובר באונס. על הגברים יש נטל ראיתי אדיר להראות במקרה כזה שהיתה הסכמה בקול גדול של האישה הינהון עם הראש לא יעבור כאן יותר. 

    

   המילה אתנן ומשתפיות היתה מיותרת  אבל אני לא מוחק תגובות. לא חוסם ולא מוחק תגובות. הגברת חנה בית הלחמי התנהגה לא יפה וזה לא בסדר. מה אני אעשה? אגיד לה שהיא לא צודקת בגלל שהיא אמרה אתנן? תקללו אותה בחזרה.  אבל היא חושבת שכל אישה  שלא עומדת איתה בחזית המאבק? היא משתפית מה אני אעשה אגיד לה לא לחשוב ככה? זה המשמעות של רדיקליות. 

    

    הנה בא שבוע חדש...

   שבוע טוב

   עדי

    

    

   נכון שלא כולן ג'וליה שגמרה עם חתונה לריצ'ארד האחד והיחיד אבל גם לא כולן נורמה שגמרה כל ערב עם סימנים כחולים. מכירה מישהי שכולם מכירים שהחלה את דרכה בדיוק במקום בו התחילה ג'וליה רוברטס בסרט אשה יפה .ישראלית שהיא היום  אשת עסקים וחברה, מליונרית מה שנקרא בזכות עצמה. נורא אוהבים להגיד שמפרגנים לה למרות הטימטום ולמרות שגדלה בחור בפתח תקווה  כי היא סלף מייד וומן .

   אני מאמינה שאי אפשר למגר את הזנות מין העולם וגם לא צריך אבל ברגע שימסדו אותה לא יהיו יותר מאורות כאלה ויהיה פיקוח רפואי על הזונות שגם ישלמו מיסים למדינה. מה שהחברות שהזכרת מנסות לעשות זה לגנות את הקיים אבל חוץ מלמגר אני מניחה שאין להן פתרון הולם ולמגר עם כל הצעקות והכתבות אתה יודע שזה בלתי ניתן לביצוע

    רעיון יפה. אני תמכתי בו שנים. מה עושים? מסתבר שבכל מקום שמיסדו את זה מספר המאורות עלה ולא ירד. ובמקום שזה יהפך לכזה נקי ומוסדר זה נהפך לעוד יותר מלוכלך ועוד יותר מתועב .למשל ואגס ביטלה עוד לפני שנים את הזנות החוקית בתוך העיר.ניו היבן סטיט קטן ונחמד בחוף המזרחי? ביטלה את הזנות החוקית. למה? כי המציואת מעצבנת ומלוכלכת.שאני הגעתי לניו יורק בתחילת שנות השמונים הזנות למעשה היהת חוקית לחלוטין וברחוב 42 בין ברודוואי לשדרה שמינית היו בטח חמישים בתי זונות ומועדונים כמעט בסגנון של החלונות האדומים באמסטרדם. בא אדון ג'וליאני ואמר "עד כאן" גם כן אמרו לו שזה אי אפשר ומוכרחים וכל הג'אז הזה. לקח שמונה שנים והוא ניקה גם את רחוב 42 וגם בעצם את כל העיר ניו יורק. 

    

    

   באמסטרדם כל הזמן מתלבטים בשאלה כי המציאות עגומה וקשה וממש לא נעימה. גרמניה ששםכבר לא מדברים על חופשה בחירה כי אישה שמסרבת לעבוד בזנות מאימים עליה לכת ממנה די אבטלה.שמה גם כן עושים חושבים גדול לגבי הזנות החוקית. חוץ מזה בשוודיה דווקא גילו שהפללת המשתמשים? מקטינה את מספר הזונות  ומספר המשתשמים בהן בצורה משמעותית ביותר . בקיצור.....

    

   יכול להיות שאת טועה וזה בכלל לא שיך לחנה בית הלחמי..
     13/12/09 16:04:


   אבל הדבורקין הזאת לדעתי סתם מקשקשת. הבדלי כוחות זה אכן אירוטי, אבל הבדלי כוחות זה לא אלימות, ולא צריך לשפוך את התינוק עם המים.

    

   אני נמשכת מאוד לכוח הגברי, לעוצמה הפיזית, אבל לא נמשכת לכאב. כשמכאיבים לי אני אינסטנקטיבית מכאיבה בחזרה, ומתמלאת בעצבים רצחניים.

    

    

     13/12/09 15:59:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 15:00:38

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:48:15

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 14:40:21

   עוזבתאותה אבל את יודעת זה לא הפוסט שלה ונראה לי שכותבו  משום מה נסחף אחריה.. צריך להתגייס להוציא אותו מהבוץ שהוא צועד אליו  די בנחישות  ויפה שעה אחת קודם.

   וכאן אני שואלת : איפה איילת ?

   הוא, ידידנו זה, משום מה די כרוך אחריה. (נראה לי שמחלון וכליון יצאו לחופשה בזמן לא טוב).

   לדעתי צביקה יושב על המחשב ובגלל זה איילת לא כאן (-:

    

   אין לי ספק שהחברים מחלון וכיליון היו קוראים לעדי לסדר

   אז אולי ושצביקה יקום במקום ? :)

    

    

   בנות, אני כאן ואני בעד חנה.

    

   דברו אליה יפה. בפקודה ! היא עושה עבודת קודש עבור נשים שכל העולם משתמש בהן ומתנשא עליהן.

    

   ולדעתי, זנות היא בחירה בדיוק כמו שנפילה לסמים קשים היא בחירה או מחלת נפש היא בחירה. כשאדם חלש "בוחר בחירה" דפוקה הנובעת מחולשתו ובורותו, זה לא מצדיק לנצל אותו.

    

   לצערי, צביקה לא חושב כמוני, אבל זה ויכוח עתיק בינינו, מיום שהכרנו.

    

     13/12/09 15:39:

   צטט: מארי-אן 2009-12-10 15:35:35

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-10 14:17:43

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

   כי אנשים אוהבים להראות איך  שבארזים נפלה שלהבת (ככה קוראים לנער לא?) זה קטע יותר צהוב מסתם איזה ערס שלמד גימל כיתות ואנס.

    

    

    

   ערס זה לא רק עניין של מוצא. להיות מאבטח של אישיות בכירה ככל שתהיה זה לא להיות ד"ר בפיזיקה ומתמטיקה. להיות מאבח גם מסוגו זה מקור לגאווה רק בארץ מטומטמת כמו ישראל שסוגדת עדיין לדרגות ואנשי צבא קובעים בה את הטון.

   אגב חברה שלו של המאבטח נשמעה לי בראיון קצר סופר-דופר פרחה. העמידה שלה לצידו עושה אותה פרחה יותר מכל פרחת שכונות מצויה, ומין מוצא כמעט תמיד את מינו.

    

   מסכימה איתך, מריאן, מאבטח, מי שישמע... והחברה שלו, אפילו ההבעה שלה פרחית, סתם מעאפנה...

    

   מתה על ההתבטאויות הנוקבות והמדויקות שלך.

     13/12/09 11:15:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-13 08:35:45

   צטט: מינימקסי 2009-12-13 01:06:47 צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 21:59:15 .... 

   את עוד כועסת עלי?  

    

    

   בחיים לא שמעתי את השם שלה ולא מכירה אותה וגם כתבתי לה את זה בתגובה הראשונה .כתבתי שלא מכירה את הלחמי וגם שמחה שלא הכרתי עד היום .ואני גם מתכוונת לשכוח אותך תוך פחות מיום.

   אין כאן ענין של גברים ונשים, ולא צריך להכיר זונות כדי לחשוב שזנות זה מקצוע כמו כל מקצוע, כמובן כשמדובר בבחירה של האשה.

   אתה והיא לא יודעים מה אני יודעת ואין לכם שום תרוץ מתקבל על הדעת לומר שאני מדמיינת כי אני לא יודעת, אין לה ולך  מונופול על הצדק ולא על הזונות.

   הבלוג שלך נמצא בניהול שלך אתה אדון לו ואם תעבור על התגובות שלה אלי ואל שאר החברות שלך תראה שהדרך שבה היא מנסה להשליט את דעתה לא ראויה .

   לא כעסתי ולא כועסת עליך.

   עדי, מתי תצא תנועת נשים לחוס על מר גורלם של הג'יגולואים, ולמגר את התופעה תחת הסיסמא שהם מנוצלים ע"י נשים המתיחסות לזיון איתם ממקום אלים? עד אז כל היתר יהיו בעיני שוביניסטים 

   ולך רייצ'ל, הפקדתי את האתנן בחשבון הבנק שלך כמו שסיכמנו.

    

    

    

   יקירותי האהובות 

    

   ובינתיים בכל יום ויום לא רחוק מהבתים המחוממים שלנו ממש מרחק של מאות  מטרים לעיתים, לא רחוק  מאיפה שהילדים שלנו הולכים לבלות בשישבת, ממש כמה עשרות מטרים מאפה שאנחנו עוברים עם המכוניות שלנו או יושבים בבתי קפה עם חברים, בכל יום ויום מתרחשים כפי הנראה 25000 מפגשים של גברים וזונות, חלק הארי שלהם אם לא כולם ללא כל הסכמה כל שהיא, באלימות ביזע וזרע במאורות עלובות . המפגשים הללו אינם נראים כמו איזה שהיא העצמה נשית ואו כמו אמבטיית קצף של ג'וליה רוברטס עם ריצ'ארד גייר הן ניראים ומריחים הרבה יותר כמו התאור של זונה ז"ל אחת בשם נורמה הוטלינג כפי שהוא מובא בספר הצד השני של הירח:

    

    

   "קשה לי לחשוב על הרבה מקצועות בשוק החופשי בהם אונס (כן, אנו הזונות אונסות את עצמינו מדי משמרת על ידי 15 גברים ויותר שעמם אנו שוכבות. נכון שאנו מסכימות לכך, אך זה דבר שאף אחת מאיתנו אינה רוצה מעומק ליבה - לשכב עם כמות גברים גדולה בזה אחר זה, ללא בחירת הפרטנרים), אלימות (תמיד בסיום משמרת אני מגלה עוד סימן כחול של אחיזה ברגליי ובירכיי, כאבי גב מכל הקפיצות והמעיכות של הגברים על גופי, ואני מרגישה כמו אחרי מלחמה, מותשת וזקוקה לשעות שינה מוגברות כדי להתאושש)  

    

    

   זהו. על זה אני מדבר  כאן. לא על איזה ג'גולו ששוכב עם משיהי בעד כסף ולא על סטודנטית קוקטית שמנהלת רומן עם עורך דין שמן וזקן שהוא השגור דדי שלה. זה לא נכלל במספרים הללו שאני מביא. על הדבר המתועב הזה, על המכות הללו על המאורות הללו על זה אני מדבר. וקשה לי להאמין שאתן כוללות את זה בקשי החיים הרגילים של עבודה קשה או על איזה שהיא הסכמה. אני אגלה לכן סוד. גם לולא היה מדובר בזנות אישה שבמשך יום אחד 15 גברים קופצים עליה זה  כבר היום קרוב להגדרת אונס ללא העברת הכסף. אם יש לקח מפסק דין שומרת הוא שבכל פעם שאשה אחת מקיימת יחסי מין עם קבוצה של גברים החזקה היא שמדובר באונס. על הגברים יש נטל ראיתי אדיר להראות במקרה כזה שהיתה הסכמה בקול גדול של האישה הינהון עם הראש לא יעבור כאן יותר. 

    

   המילה אתנן ומשתפיות היתה מיותרת  אבל אני לא מוחק תגובות. לא חוסם ולא מוחק תגובות. הגברת חנה בית הלחמי התנהגה לא יפה וזה לא בסדר. מה אני אעשה? אגיד לה שהיא לא צודקת בגלל שהיא אמרה אתנן? תקללו אותה בחזרה.  אבל היא חושבת שכל אישה  שלא עומדת איתה בחזית המאבק? היא משתפית מה אני אעשה אגיד לה לא לחשוב ככה? זה המשמעות של רדיקליות. 

    

    הנה בא שבוע חדש...

   שבוע טוב

   עדי

    

    

   נכון שלא כולן ג'וליה שגמרה עם חתונה לריצ'ארד האחד והיחיד אבל גם לא כולן נורמה שגמרה כל ערב עם סימנים כחולים. מכירה מישהי שכולם מכירים שהחלה את דרכה בדיוק במקום בו התחילה ג'וליה רוברטס בסרט אשה יפה .ישראלית שהיא היום  אשת עסקים וחברה, מליונרית מה שנקרא בזכות עצמה. נורא אוהבים להגיד שמפרגנים לה למרות הטימטום ולמרות שגדלה בחור בפתח תקווה  כי היא סלף מייד וומן .

   אני מאמינה שאי אפשר למגר את הזנות מין העולם וגם לא צריך אבל ברגע שימסדו אותה לא יהיו יותר מאורות כאלה ויהיה פיקוח רפואי על הזונות שגם ישלמו מיסים למדינה. מה שהחברות שהזכרת מנסות לעשות זה לגנות את הקיים אבל חוץ מלמגר אני מניחה שאין להן פתרון הולם ולמגר עם כל הצעקות והכתבות אתה יודע שזה בלתי ניתן לביצוע

     13/12/09 09:12:


   בלי משתמשים לא יהיו משומשות, זה ממש פשוט.

   משתמשים זה כמובן כולל את הבעלהבית.

    

    

     13/12/09 09:11:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-13 08:35:45

   צטט: מינימקסי 2009-12-13 01:06:47 צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 21:59:15 .... 

   את עוד כועסת עלי?  

    

    

   בחיים לא שמעתי את השם שלה ולא מכירה אותה וגם כתבתי לה את זה בתגובה הראשונה .כתבתי שלא מכירה את הלחמי וגם שמחה שלא הכרתי עד היום .ואני גם מתכוונת לשכוח אותך תוך פחות מיום.

   אין כאן ענין של גברים ונשים, ולא צריך להכיר זונות כדי לחשוב שזנות זה מקצוע כמו כל מקצוע, כמובן כשמדובר בבחירה של האשה.

   אתה והיא לא יודעים מה אני יודעת ואין לכם שום תרוץ מתקבל על הדעת לומר שאני מדמיינת כי אני לא יודעת, אין לה ולך  מונופול על הצדק ולא על הזונות.

   הבלוג שלך נמצא בניהול שלך אתה אדון לו ואם תעבור על התגובות שלה אלי ואל שאר החברות שלך תראה שהדרך שבה היא מנסה להשליט את דעתה לא ראויה .

   לא כעסתי ולא כועסת עליך.

   עדי, מתי תצא תנועת נשים לחוס על מר גורלם של הג'יגולואים, ולמגר את התופעה תחת הסיסמא שהם מנוצלים ע"י נשים המתיחסות לזיון איתם ממקום אלים? עד אז כל היתר יהיו בעיני שוביניסטים 

   ולך רייצ'ל, הפקדתי את האתנן בחשבון הבנק שלך כמו שסיכמנו.

    

    

    

   יקירותי האהובות 

    

   ובינתיים בכל יום ויום לא רחוק מהבתים המחוממים שלנו ממש מרחק של מאות  מטרים לעיתים, לא רחוק  מאיפה שהילדים שלנו הולכים לבלות בשישבת, ממש כמה עשרות מטרים מאפה שאנחנו עוברים עם המכוניות שלנו או יושבים בבתי קפה עם חברים, בכל יום ויום מתרחשים כפי הנראה 25000 מפגשים של גברים וזונות, חלק הארי שלהם אם לא כולם ללא כל הסכמה כל שהיא, באלימות ביזע וזרע במאורות עלובות . המפגשים הללו אינם נראים כמו איזה שהיא העצמה נשית ואו כמו אמבטיית קצף של ג'וליה רוברטס עם ריצ'ארד גייר הן ניראים ומריחים הרבה יותר כמו התאור של זונה ז"ל אחת בשם נורמה הוטלינג כפי שהוא מובא בספר הצד השני של הירח:

    

    

   "קשה לי לחשוב על הרבה מקצועות בשוק החופשי בהם אונס (כן, אנו הזונות אונסות את עצמינו מדי משמרת על ידי 15 גברים ויותר שעמם אנו שוכבות. נכון שאנו מסכימות לכך, אך זה דבר שאף אחת מאיתנו אינה רוצה מעומק ליבה - לשכב עם כמות גברים גדולה בזה אחר זה, ללא בחירת הפרטנרים), אלימות (תמיד בסיום משמרת אני מגלה עוד סימן כחול של אחיזה ברגליי ובירכיי, כאבי גב מכל הקפיצות והמעיכות של הגברים על גופי, ואני מרגישה כמו אחרי מלחמה, מותשת וזקוקה לשעות שינה מוגברות כדי להתאושש)  

    

    

   זהו. על זה אני מדבר  כאן. לא על איזה ג'גולו ששוכב עם משיהי בעד כסף ולא על סטודנטית קוקטית שמנהלת רומן עם עורך דין שמן וזקן שהוא השגור דדי שלה. זה לא נכלל במספרים הללו שאני מביא. על הדבר המתועב הזה, על המכות הללו על המאורות הללו על זה אני מדבר. וקשה לי להאמין שאתן כוללות את זה בקשי החיים הרגילים של עבודה קשה או על איזה שהיא הסכמה. אני אגלה לכן סוד. גם לולא היה מדובר בזנות אישה שבמשך יום אחד 15 גברים קופצים עליה זה  כבר היום קרוב להגדרת אונס ללא העברת הכסף. אם יש לקח מפסק דין שומרת הוא שבכל פעם שאשה אחת מקיימת יחסי מין עם קבוצה של גברים החזקה היא שמדובר באונס. על הגברים יש נטל ראיתי אדיר להראות במקרה כזה שהיתה הסכמה בקול גדול של האישה הינהון עם הראש לא יעבור כאן יותר. 

    

   המילה אתנן ומשתפיות היתה מיותרת  אבל אני לא מוחק תגובות. לא חוסם ולא מוחק תגובות. הגברת חנה בית הלחמי התנהגה לא יפה וזה לא בסדר. מה אני אעשה? אגיד לה שהיא לא צודקת בגלל שהיא אמרה אתנן? תקללו אותה בחזרה.  אבל היא חושבת שכל אישה  שלא עומדת איתה בחזית המאבק? היא משתפית מה אני אעשה אגיד לה לא לחשוב ככה? זה המשמעות של רדיקליות. 

    

    הנה בא שבוע חדש...

   שבוע טוב

   עדי

    

    

   די  נו, הפכת בתגובה הזו לתסריטאי טלנובלה....וכול זאת על מנת לתת לנו האטומות, הרעות להבין, או לנסות עם הדימיון המוגבל שלי להרגיש איך זה ומה זה להיות עבד אישה.....תגיד אתה בסדר? אתה מעלה על דעתך שקודם לכן לא ידעתי ולא יודעת על מה מדובר, ושבעקבות מה שאקרא יפתחו עיני? יש או גולי רוברטס או מאורה רטובה ואלימה?

   למען הסר ספק שאני מבינה שלא הובנתי:[בעיניין המאורה האלימה/הרטובה/החשוכה]

   לחתוך את הזין , להכניס למאסר עולם כול גבר שאונס, סוחר באישה  להלחם  בתופעה בכול האמצעים , לחוקק חוקים ....רק שלא בזה החל הפוסט הזה. להזכירך הוא החל בזנות. פשוט זנות לשמה.ואני מוחה על אי הלגיטימציה של 'יפעת' - אישה נורמטיבית, שמנה מעט, משכילה, מגדלת שני ילדים, שיוצאת בבוקר לעבוד בזיון....

   לגבי בית הלחמי, או הלחמי, אני מעריכה מאד את דעותיה, ואין לי בעיה עם התבטאויותיה בדרך להגנה על דרכה. אני חושבת שלה אמורה להיות בעיה. אבל גם זה כבר לא בעיה שלי...

   בוקר ושבוע נ פ ל א.:)))

    

     13/12/09 08:35:
   צטט: מינימקסי 2009-12-13 01:06:47

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 21:59:15

   .... 

   את עוד כועסת עלי?  

    

    

   בחיים לא שמעתי את השם שלה ולא מכירה אותה וגם כתבתי לה את זה בתגובה הראשונה .כתבתי שלא מכירה את הלחמי וגם שמחה שלא הכרתי עד היום .ואני גם מתכוונת לשכוח אותך תוך פחות מיום.

   אין כאן ענין של גברים ונשים, ולא צריך להכיר זונות כדי לחשוב שזנות זה מקצוע כמו כל מקצוע, כמובן כשמדובר בבחירה של האשה.

   אתה והיא לא יודעים מה אני יודעת ואין לכם שום תרוץ מתקבל על הדעת לומר שאני מדמיינת כי אני לא יודעת, אין לה ולך  מונופול על הצדק ולא על הזונות.

   הבלוג שלך נמצא בניהול שלך אתה אדון לו ואם תעבור על התגובות שלה אלי ואל שאר החברות שלך תראה שהדרך שבה היא מנסה להשליט את דעתה לא ראויה .

   לא כעסתי ולא כועסת עליך.

   עדי, מתי תצא תנועת נשים לחוס על מר גורלם של הג'יגולואים, ולמגר את התופעה תחת הסיסמא שהם מנוצלים ע"י נשים המתיחסות לזיון איתם ממקום אלים? עד אז כל היתר יהיו בעיני שוביניסטים 

   ולך רייצ'ל, הפקדתי את האתנן בחשבון הבנק שלך כמו שסיכמנו.

    

    

    

   יקירותי האהובות 

    

   ובינתיים בכל יום ויום לא רחוק מהבתים המחוממים שלנו ממש מרחק של מאות  מטרים לעיתים, לא רחוק  מאיפה שהילדים שלנו הולכים לבלות בשישבת, ממש כמה עשרות מטרים מאפה שאנחנו עוברים עם המכוניות שלנו או יושבים בבתי קפה עם חברים, בכל יום ויום מתרחשים כפי הנראה 25000 מפגשים של גברים וזונות, חלק הארי שלהם אם לא כולם ללא כל הסכמה כל שהיא, באלימות ביזע וזרע במאורות עלובות . המפגשים הללו אינם נראים כמו איזה שהיא העצמה נשית ואו כמו אמבטיית קצף של ג'וליה רוברטס עם ריצ'ארד גייר הן ניראים ומריחים הרבה יותר כמו התאור של זונה ז"ל אחת בשם נורמה הוטלינג כפי שהוא מובא בספר הצד השני של הירח:

    

    

   "קשה לי לחשוב על הרבה מקצועות בשוק החופשי בהם אונס (כן, אנו הזונות אונסות את עצמינו מדי משמרת על ידי 15 גברים ויותר שעמם אנו שוכבות. נכון שאנו מסכימות לכך, אך זה דבר שאף אחת מאיתנו אינה רוצה מעומק ליבה - לשכב עם כמות גברים גדולה בזה אחר זה, ללא בחירת הפרטנרים), אלימות (תמיד בסיום משמרת אני מגלה עוד סימן כחול של אחיזה ברגליי ובירכיי, כאבי גב מכל הקפיצות והמעיכות של הגברים על גופי, ואני מרגישה כמו אחרי מלחמה, מותשת וזקוקה לשעות שינה מוגברות כדי להתאושש)  

    

    

   זהו. על זה אני מדבר  כאן. לא על איזה ג'גולו ששוכב עם משיהי בעד כסף ולא על סטודנטית קוקטית שמנהלת רומן עם עורך דין שמן וזקן שהוא השגור דדי שלה. זה לא נכלל במספרים הללו שאני מביא. על הדבר המתועב הזה, על המכות הללו על המאורות הללו על זה אני מדבר. וקשה לי להאמין שאתן כוללות את זה בקשי החיים הרגילים של עבודה קשה או על איזה שהיא הסכמה. אני אגלה לכן סוד. גם לולא היה מדובר בזנות אישה שבמשך יום אחד 15 גברים קופצים עליה זה  כבר היום קרוב להגדרת אונס ללא העברת הכסף. אם יש לקח מפסק דין שומרת הוא שבכל פעם שאשה אחת מקיימת יחסי מין עם קבוצה של גברים החזקה היא שמדובר באונס. על הגברים יש נטל ראיתי אדיר להראות במקרה כזה שהיתה הסכמה בקול גדול של האישה הינהון עם הראש לא יעבור כאן יותר. 

    

   המילה אתנן ומשתפיות היתה מיותרת  אבל אני לא מוחק תגובות. לא חוסם ולא מוחק תגובות. הגברת חנה בית הלחמי התנהגה לא יפה וזה לא בסדר. מה אני אעשה? אגיד לה שהיא לא צודקת בגלל שהיא אמרה אתנן? תקללו אותה בחזרה.  אבל היא חושבת שכל אישה  שלא עומדת איתה בחזית המאבק? היא משתפית מה אני אעשה אגיד לה לא לחשוב ככה? זה המשמעות של רדיקליות. 

    

    הנה בא שבוע חדש...

   שבוע טוב

   עדי

     13/12/09 01:06:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 21:59:15

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 21:27:48

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 19:18:26

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:02:19

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:48:40

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 17:32:07

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 16:23:58

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:22:50

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

   אתה חושב ששאלתי את ענת איפה איילת כי אני צריכה שהיא תגיד כאן מה שאני חושבת. ? אז אתה שוב טועה תקוע בריבוע שלך שאלתי כי לא ראיתי תגובה שלה בפוסט ותהיתי.אתה חושב  שכל מי שמפרסם מאמר צריך לקבל אותו כתורה מסיני אז זהו שתפסיק להפנות אותי לכל הכותבות ההזויות האלה כי אני לא קוראת חבל על המאמץ שלך. תשקיע את מירצך בקיפוץ עם הדילגית איתן ביחד

    

    

   דילגית זה לא מין סווטשר כזה שמשתמשים בו בריצה? פטור מטמי דת ומצפון. גם אין תמידה שלי. אבל אם את חשבתש אני חשבתי שאת חשבת שאם אילת חושבת אחרת אז אני אחשוב עוד פם אחרת את טועה...אבל תקראי שם לא יזיק. 

   עוד פעם היא אומרת אתנן הדבר הזה שלא שמה אפילו תמונה של עצמה ושאתה מצדד בה ובחברות המאוסות שלה

    

    

    למה את צועקת? דווקא  שתמונה בבלוג שלה. לכי תקראי שם את הפוסט שלה ושל שולמית אלמוג.

    

   אני אצעק כמה שאני רוצה לא מוצא חן בעיניך אז תחסום אותי

   לא אקרא לא אותה ולא את השניה. שונאת שעושים מניפולציות על ההתחלה כשכתבה למינימקסי משהו על אם זאת היתה הבת שלך...הבנתי שאני לא רוצה לקרוא אותה כי היא לא ראויה שאקרא אותה.

   זה מזכיר לי שכשאמרתי שכל הסיפור של רמון והחיילת נראה כמו קונספירציה אמרו לי בטח כי אין לך בנות אז את מרשה לעצמך. לא כי אין לי בנות כי יש לי שכל ישר וכי אני מכירה את רמון מצוין. הרבה שנים

   ואם עוד פעם היא תגיד ההלחמי הזאת הגברים משלמים לי אתנן אני אתבע אותה שתיזהר אה

    

    ככה ככה שאת כועסת? ככה אני הכי אוהב אותך....

   זה לא בסדר שהיא כתבה אתנן ומשתפית. אבל כתבה. מה אני יכול להגיד לה מה לכתוב? אני לא בהכרח הפכתי ליקיר התנועה הפמינסיטית.

     חשבתי שאתן מכירות ממקודם לא רציתי להתערב ...היא המאבק הזה הוא בנפשה והיא חושבת שנשים כולן צריכות לתמוך בהפללת המשתשמים זה דעה מאד רדיקלית אבל גם אני חושב ככה. אני לא חושב שאת משתפית אבל אנ י חושב שאת טועה בגלל שחסרה לך אינפורמציה. אולי אם במקום להעליב אותכן היתה מביאה עוד קצת סיפורים מהסוג שריטה הביאה היה יותר חכם. אבל אני לא אחראי עליה. אבל בעניין הזה שנינו חושבים כנראה אותו הדבר.

    

   צריכת זנות הינה מעשה אלים בצורה בלתי רגילה, אני לא מוכן לקבל צריכת  מין אצל זונות בשוויון נפש.  בעיני אונס והליכה לזונות זה שני דברים דומים עד דומים מאד. לפעמים היא לא צודקת. בעניין הזה היא צדקה. ואני מוכרח להגיד לך שאני נדהם מהעמדה הנשית בעניין הזה. אני חושב שזה בגלל שאת לא מכירה את העובדות. 

    

   אם כי אני כבר בעבר הגנתי על כמה גברים בקול גדול וקיבלתי מנה של שופכין בפני לא מחנה ואו מפמיניסטיות אחרות אלא מהמציאות למשל  על חנן גולדבארט אני הגנתי בחרוף נפש בשלב הרכילות לפני כתב האישום. והיייתי בטוח שזה כמה שרללילות שהן שחשבו שהוא יכול לסדר להן עבודה? הן שכבו איתו (מרצון בטח מרצון..) אבל אחר כך נזכרו שאולי לא היה כדאי. ואז הגיע השלב של הראיות וסתבר שהוא אנס מסריח. ואני נשארתי עם הג'יפה מרוחה על הפנים. את קראת את הראיות נגדו? יש שם סיפורים קשים....אני לא חושב כמו זהבה גלאון שאישה היא קורבן אישה היא קורבן אישה היא קורבן ללא קשר לראיות אבל כל פעם שבודקים? יוצא איזה גבר דרק מתחת לאבן. חיים רמון היה חריג ולא הכלל.  אני גם הגנתי על כבוד הנשיא קצב ואני די חושש שיצא קלוני בפרהסיה..

    

    

   את עוד כועסת עלי?  

    

    

   בחיים לא שמעתי את השם שלה ולא מכירה אותה וגם כתבתי לה את זה בתגובה הראשונה .כתבתי שלא מכירה את הלחמי וגם שמחה שלא הכרתי עד היום .ואני גם מתכוונת לשכוח אותך תוך פחות מיום.

   אין כאן ענין של גברים ונשים, ולא צריך להכיר זונות כדי לחשוב שזנות זה מקצוע כמו כל מקצוע, כמובן כשמדובר בבחירה של האשה.

   אתה והיא לא יודעים מה אני יודעת ואין לכם שום תרוץ מתקבל על הדעת לומר שאני מדמיינת כי אני לא יודעת, אין לה ולך  מונופול על הצדק ולא על הזונות.

   הבלוג שלך נמצא בניהול שלך אתה אדון לו ואם תעבור על התגובות שלה אלי ואל שאר החברות שלך תראה שהדרך שבה היא מנסה להשליט את דעתה לא ראויה .

   לא כעסתי ולא כועסת עליך.

   עדי, מתי תצא תנועת נשים לחוס על מר גורלם של הג'יגולואים, ולמגר את התופעה תחת הסיסמא שהם מנוצלים ע"י נשים המתיחסות לזיון איתם ממקום אלים? עד אז כל היתר יהיו בעיני שוביניסטים 

   ולך רייצ'ל, הפקדתי את האתנן בחשבון הבנק שלך כמו שסיכמנו.

    

     12/12/09 21:59:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 21:27:48

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 19:18:26

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:02:19

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:48:40

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 17:32:07

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 16:23:58

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:22:50

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

   אתה חושב ששאלתי את ענת איפה איילת כי אני צריכה שהיא תגיד כאן מה שאני חושבת. ? אז אתה שוב טועה תקוע בריבוע שלך שאלתי כי לא ראיתי תגובה שלה בפוסט ותהיתי.אתה חושב  שכל מי שמפרסם מאמר צריך לקבל אותו כתורה מסיני אז זהו שתפסיק להפנות אותי לכל הכותבות ההזויות האלה כי אני לא קוראת חבל על המאמץ שלך. תשקיע את מירצך בקיפוץ עם הדילגית איתן ביחד

    

    

   דילגית זה לא מין סווטשר כזה שמשתמשים בו בריצה? פטור מטמי דת ומצפון. גם אין תמידה שלי. אבל אם את חשבתש אני חשבתי שאת חשבת שאם אילת חושבת אחרת אז אני אחשוב עוד פם אחרת את טועה...אבל תקראי שם לא יזיק. 

   עוד פעם היא אומרת אתנן הדבר הזה שלא שמה אפילו תמונה של עצמה ושאתה מצדד בה ובחברות המאוסות שלה

    

    

    למה את צועקת? דווקא  שתמונה בבלוג שלה. לכי תקראי שם את הפוסט שלה ושל שולמית אלמוג.

    

   אני אצעק כמה שאני רוצה לא מוצא חן בעיניך אז תחסום אותי

   לא אקרא לא אותה ולא את השניה. שונאת שעושים מניפולציות על ההתחלה כשכתבה למינימקסי משהו על אם זאת היתה הבת שלך...הבנתי שאני לא רוצה לקרוא אותה כי היא לא ראויה שאקרא אותה.

   זה מזכיר לי שכשאמרתי שכל הסיפור של רמון והחיילת נראה כמו קונספירציה אמרו לי בטח כי אין לך בנות אז את מרשה לעצמך. לא כי אין לי בנות כי יש לי שכל ישר וכי אני מכירה את רמון מצוין. הרבה שנים

   ואם עוד פעם היא תגיד ההלחמי הזאת הגברים משלמים לי אתנן אני אתבע אותה שתיזהר אה

    

    ככה ככה שאת כועסת? ככה אני הכי אוהב אותך....

   זה לא בסדר שהיא כתבה אתנן ומשתפית. אבל כתבה. מה אני יכול להגיד לה מה לכתוב? אני לא בהכרח הפכתי ליקיר התנועה הפמינסיטית.

     חשבתי שאתן מכירות ממקודם לא רציתי להתערב ...היא המאבק הזה הוא בנפשה והיא חושבת שנשים כולן צריכות לתמוך בהפללת המשתשמים זה דעה מאד רדיקלית אבל גם אני חושב ככה. אני לא חושב שאת משתפית אבל אנ י חושב שאת טועה בגלל שחסרה לך אינפורמציה. אולי אם במקום להעליב אותכן היתה מביאה עוד קצת סיפורים מהסוג שריטה הביאה היה יותר חכם. אבל אני לא אחראי עליה. אבל בעניין הזה שנינו חושבים כנראה אותו הדבר.

    

   צריכת זנות הינה מעשה אלים בצורה בלתי רגילה, אני לא מוכן לקבל צריכת  מין אצל זונות בשוויון נפש.  בעיני אונס והליכה לזונות זה שני דברים דומים עד דומים מאד. לפעמים היא לא צודקת. בעניין הזה היא צדקה. ואני מוכרח להגיד לך שאני נדהם מהעמדה הנשית בעניין הזה. אני חושב שזה בגלל שאת לא מכירה את העובדות. 

    

   אם כי אני כבר בעבר הגנתי על כמה גברים בקול גדול וקיבלתי מנה של שופכין בפני לא מחנה ואו מפמיניסטיות אחרות אלא מהמציאות למשל  על חנן גולדבארט אני הגנתי בחרוף נפש בשלב הרכילות לפני כתב האישום. והיייתי בטוח שזה כמה שרללילות שהן שחשבו שהוא יכול לסדר להן עבודה? הן שכבו איתו (מרצון בטח מרצון..) אבל אחר כך נזכרו שאולי לא היה כדאי. ואז הגיע השלב של הראיות וסתבר שהוא אנס מסריח. ואני נשארתי עם הג'יפה מרוחה על הפנים. את קראת את הראיות נגדו? יש שם סיפורים קשים....אני לא חושב כמו זהבה גלאון שאישה היא קורבן אישה היא קורבן אישה היא קורבן ללא קשר לראיות אבל כל פעם שבודקים? יוצא איזה גבר דרק מתחת לאבן. חיים רמון היה חריג ולא הכלל.  אני גם הגנתי על כבוד הנשיא קצב ואני די חושש שיצא קלוני בפרהסיה..

    

    

   את עוד כועסת עלי?  

    

    

   בחיים לא שמעתי את השם שלה ולא מכירה אותה וגם כתבתי לה את זה בתגובה הראשונה .כתבתי שלא מכירה את הלחמי וגם שמחה שלא הכרתי עד היום .ואני גם מתכוונת לשכוח אותך תוך פחות מיום.

   אין כאן ענין של גברים ונשים, ולא צריך להכיר זונות כדי לחשוב שזנות זה מקצוע כמו כל מקצוע, כמובן כשמדובר בבחירה של האשה.

   אתה והיא לא יודעים מה אני יודעת ואין לכם שום תרוץ מתקבל על הדעת לומר שאני מדמיינת כי אני לא יודעת, אין לה ולך  מונופול על הצדק ולא על הזונות.

   הבלוג שלך נמצא בניהול שלך אתה אדון לו ואם תעבור על התגובות שלה אלי ואל שאר החברות שלך תראה שהדרך שבה היא מנסה להשליט את דעתה לא ראויה .

   לא כעסתי ולא כועסת עליך.

     12/12/09 21:27:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 19:18:26

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:02:19

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:48:40

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 17:32:07

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 16:23:58

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:22:50

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

   אתה חושב ששאלתי את ענת איפה איילת כי אני צריכה שהיא תגיד כאן מה שאני חושבת. ? אז אתה שוב טועה תקוע בריבוע שלך שאלתי כי לא ראיתי תגובה שלה בפוסט ותהיתי.אתה חושב  שכל מי שמפרסם מאמר צריך לקבל אותו כתורה מסיני אז זהו שתפסיק להפנות אותי לכל הכותבות ההזויות האלה כי אני לא קוראת חבל על המאמץ שלך. תשקיע את מירצך בקיפוץ עם הדילגית איתן ביחד

    

    

   דילגית זה לא מין סווטשר כזה שמשתמשים בו בריצה? פטור מטמי דת ומצפון. גם אין תמידה שלי. אבל אם את חשבתש אני חשבתי שאת חשבת שאם אילת חושבת אחרת אז אני אחשוב עוד פם אחרת את טועה...אבל תקראי שם לא יזיק. 

   עוד פעם היא אומרת אתנן הדבר הזה שלא שמה אפילו תמונה של עצמה ושאתה מצדד בה ובחברות המאוסות שלה

    

    

    למה את צועקת? דווקא  שתמונה בבלוג שלה. לכי תקראי שם את הפוסט שלה ושל שולמית אלמוג.

    

   אני אצעק כמה שאני רוצה לא מוצא חן בעיניך אז תחסום אותי

   לא אקרא לא אותה ולא את השניה. שונאת שעושים מניפולציות על ההתחלה כשכתבה למינימקסי משהו על אם זאת היתה הבת שלך...הבנתי שאני לא רוצה לקרוא אותה כי היא לא ראויה שאקרא אותה.

   זה מזכיר לי שכשאמרתי שכל הסיפור של רמון והחיילת נראה כמו קונספירציה אמרו לי בטח כי אין לך בנות אז את מרשה לעצמך. לא כי אין לי בנות כי יש לי שכל ישר וכי אני מכירה את רמון מצוין. הרבה שנים

   ואם עוד פעם היא תגיד ההלחמי הזאת הגברים משלמים לי אתנן אני אתבע אותה שתיזהר אה

    

    ככה ככה שאת כועסת? ככה אני הכי אוהב אותך....

   זה לא בסדר שהיא כתבה אתנן ומשתפית. אבל כתבה. מה אני יכול להגיד לה מה לכתוב? אני לא בהכרח הפכתי ליקיר התנועה הפמינסיטית.

     חשבתי שאתן מכירות ממקודם לא רציתי להתערב ...היא המאבק הזה הוא בנפשה והיא חושבת שנשים כולן צריכות לתמוך בהפללת המשתשמים זה דעה מאד רדיקלית אבל גם אני חושב ככה. אני לא חושב שאת משתפית אבל אנ י חושב שאת טועה בגלל שחסרה לך אינפורמציה. אולי אם במקום להעליב אותכן היתה מביאה עוד קצת סיפורים מהסוג שריטה הביאה היה יותר חכם. אבל אני לא אחראי עליה. אבל בעניין הזה שנינו חושבים כנראה אותו הדבר.

    

   צריכת זנות הינה מעשה אלים בצורה בלתי רגילה, אני לא מוכן לקבל צריכת  מין אצל זונות בשוויון נפש.  בעיני אונס והליכה לזונות זה שני דברים דומים עד דומים מאד. לפעמים היא לא צודקת. בעניין הזה היא צדקה. ואני מוכרח להגיד לך שאני נדהם מהעמדה הנשית בעניין הזה. אני חושב שזה בגלל שאת לא מכירה את העובדות. 

    

   אם כי אני כבר בעבר הגנתי על כמה גברים בקול גדול וקיבלתי מנה של שופכין בפני לא מחנה ואו מפמיניסטיות אחרות אלא מהמציאות למשל  על חנן גולדבארט אני הגנתי בחרוף נפש בשלב הרכילות לפני כתב האישום. והיייתי בטוח שזה כמה שרללילות שהן שחשבו שהוא יכול לסדר להן עבודה? הן שכבו איתו (מרצון בטח מרצון..) אבל אחר כך נזכרו שאולי לא היה כדאי. ואז הגיע השלב של הראיות וסתבר שהוא אנס מסריח. ואני נשארתי עם הג'יפה מרוחה על הפנים. את קראת את הראיות נגדו? יש שם סיפורים קשים....אני לא חושב כמו זהבה גלאון שאישה היא קורבן אישה היא קורבן אישה היא קורבן ללא קשר לראיות אבל כל פעם שבודקים? יוצא איזה גבר דרק מתחת לאבן. חיים רמון היה חריג ולא הכלל.  אני גם הגנתי על כבוד הנשיא קצב ואני די חושש שיצא קלוני בפרהסיה..

    

    

   את עוד כועסת עלי?  

     12/12/09 21:03:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 19:12:46

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:09:51

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:56:39

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 18:43:42

   אבל בדבר אחד הצליחו לעצבן אותי כאן. כי שוב פעם הפוקוס של הויכוח עבר למשמשות. הן לא היו הנושא של הפוסט הזה. תמיד זה חוזר אליהן. כאילו שהן אשמות בחרפה הזאת. 

   התעצבנת בגלל משמשות ?

    

    

   אל תשאלי איזה מעצבנות הן. לא רוצות! למרות שקראתי באינטנרט שהן כן רוצות מבקשים מהן יפה? לא רוצות.  נותנים סטירה? לא רוצותֱ ככה שתי זאפטות עם הגב של כף היד? לא רוצותֱ! אם הייתי מאבטח של הרמטכל בטח היו רוצות בלי בעיה.......

    

    היה צריך לקרא לשומר של שירות ליוי שיזכיר להן מי העל בית ......יותר נמוך את לא יודעת לרדת?  איתי? לאאאאאא תהיי רצינית. 

    

   פשוט תמיד מדברים עליהן. למה לא נדבר קצת על האלה שהולכים אליהן? מה  זה הפרטיות שלהם? ככה אני שיגץ אני רוצה לדבר על המשתמשים. למרות שזה לא מנומס ולא נהוג בחברתנו. 

   די כבר להרגיש מקופח שאתה לא חתיך ולא היית מאבטח של הרמטכל

   הציניות הזאת שלך ממש לא במקום, והגברים האלה הם גם הילדים של השכנים שלך  אתה לא יכול להשמיץ אותם מבלי להיות נוכח שם. הם שילמו לה והיא עשתה מה שזונה עושה. מה לעשות אלה החיים, חץ !!!

    

    

    

    

   אמות עליך שאת כועסת........
     12/12/09 19:38:

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:41:11

   צטט: מינימקסי 2009-12-07 19:10:38

    

   ברמה הפילוסופית, אני חושבת שיש לאפשר לאישה לפשק שפתיה, רגליה, ידיה, וכול מה שתחפוץ לעשות עם הגוף שלה תמורת אתנן.

    וכבר העלית גם את נושא "האישה שהיא אדון לגופה" ,אותה אישה שבמוח צלול בוחרת לעסוק בזנות,ואני אחזור ואדגיש את הסוגיה הזו שכן אני לא רואה שום הבדל בין מדען מוכשר במוחו, ציירת מוכשרת בידיה וכו'..לבין אישה שכישוריה הם מתת גופה, ושמעוניינת שגברים מניאקים ישלמו לה כסף עבור "סיבוב" עליו...נכון, קצת קשה יהיה להבדיל מאותה אישה שעושה זאת מתוך בחירה חופשית לאותה מסכנה שנגררה לתוך העסק הזה שלא ברצונה....ולכן יש לעגן את הזנות בחוק,כולל מתן רישיון עבודה לאחר שזו הצליחה לשכנע את העובדים הסוציאלים, הפסיכולים, הפסיכיאטרים,.... שהיא פשוט , כל כך פשוט,זונה. 

    

   את מוכנה לשכב על הגב מתוך בחירה צלולה ולתת ל- 10-15 גברים לזיין אותך בואגינה ובאנוס, למעוך את גופך, להשאיר בך סימנים כחולים, להכריח אותך למצוץ להם בלי קונדום ולבלוע את הזרע, להיאנזס בממוצע אחת לשבוע באופן אלים, ועדיין לראות בזה זכות ובחירה ולהתקשקש עם השטות של "מבחינה פילוסופית"? יש לך בת? את מוכנה שהיא תצטלם לכרזה הבאה?

    

    

   זנות היא שימוש אלים בגופה של אשה. אשה שרואה בזנות ולו אפשרות קלושה של בחירה ותומכת בלגיטימציה של הזנות, יש לה דרך ארוכה עד להבנה מעמיקה יותר של מקומה כאשה בעולם הזה והמחיר שהיא עצמה משלמת על המשת"פיות הזו עם הכוחות שמשאירים אותה עצמה (גם אם לכאורה - מתוך עיוורון - היא לא רואה את זה) בתחתית מדרג הזכויות. זכויות האדם.

   אין בחירה בזנות. כל אדם שמבקר אצל זונה מבצע אקט אלים של אונס. מי שנותנים ל"תפאורה" ("נערות ליווי" ולא "זונות", "זונה יוקרתית" מול "זונת רחוב" וכד') לשמש לו/לה כארגומנטציה להכשרת הזנות - הם אנשים אלימים ו/או מאוד מאוד מדוכאים בעצמם. לצערי, יש הרבה נשים ביניהם. בהינתן ולמעלה מ- 95% מהזונות "בחרו" בזנות כתגובה פוסט טראומטית לתקיפה מינית קודמת (מגילוי עריות ועד לתקיפה מינית אחרת), הרי שגם הבחירה היא שחזור של חוויית האונס על מנת "לנצח" בעצם ה"בחירה" את האנס. רק שאין נצחונות שם, למעט אלו של האנסים המשחקים את תפקיד האנס הראשוני.

   ועניין נוסף - צריך לגייס הרבה רוע והרבה אטימות כדי לראות משהו טוב וריבוני בזנות.

    

    

    

    


   מילא שאת חושבת הפוך ממני, אבל הנסיונות הנואלים לפרש מתגובות את אופיו ותכונותיו של הבן אדם, הנם עצובים, בלשון המעטה. 

   לגופה של תגובתך:

   אם תבחר אישה באשר היא מתוך צלילות דעת לפתוח עסק לזנות, היא ורק היא תחליט מה למכור , כמה ואיך.

   אם תרצה ש29 גברים יעסו את שדיה ביום או אחד בשבוע, אם תרצה היא למצוץ ולבלוע או לתת תחת, זו כבר הבחירה של המ היא שמה בחולן ראווה של החנות שלה.

   לומר לך שזו משאת נפשה של ילדה, זה הרי יהיה מגוחך, באותה מידה שמשאת נפשה יהיה לנקות בתי שימוש, ועדיין אם הבת שלי או כול אישה אחרת תעלה בפני טיעון הגיוני לרצונה לקחת כסף מאנשים עבור זיון, שיהיה לה לבריאות.

   זו לעניות דעתי הפמניזם בהתגלמותו.

    

     12/12/09 19:31:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:28:23

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 19:12:46

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:09:51

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:56:39

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 18:43:42

   אבל בדבר אחד הצליחו לעצבן אותי כאן. כי שוב פעם הפוקוס של הויכוח עבר למשמשות. הן לא היו הנושא של הפוסט הזה. תמיד זה חוזר אליהן. כאילו שהן אשמות בחרפה הזאת. 

   התעצבנת בגלל משמשות ?

    

    

   אל תשאלי איזה מעצבנות הן. לא רוצות! למרות שקראתי באינטנרט שהן כן רוצות מבקשים מהן יפה? לא רוצות.  נותנים סטירה? לא רוצותֱ ככה שתי זאפטות עם הגב של כף היד? לא רוצותֱ! אם הייתי מאבטח של הרמטכל בטח היו רוצות בלי בעיה.......

    

    היה צריך לקרא לשומר של שירות ליוי שיזכיר להן מי העל בית ......יותר נמוך את לא יודעת לרדת?  איתי? לאאאאאא תהיי רצינית. 

    

   פשוט תמיד מדברים עליהן. למה לא נדבר קצת על האלה שהולכים אליהן? מה  זה הפרטיות שלהם? ככה אני שיגץ אני רוצה לדבר על המשתמשים. למרות שזה לא מנומס ולא נהוג בחברתנו. 

   די כבר להרגיש מקופח שאתה לא חתיך ולא היית מאבטח של הרמטכל

   הציניות הזאת שלך ממש לא במקום, והגברים האלה הם גם הילדים של השכנים שלך  אתה לא יכול להשמיץ אותם מבלי להיות נוכח שם. הם שילמו לה והיא עשתה מה שזונה עושה. מה לעשות אלה החיים, חץ !!!

    

    

    

    אל תשאלי איזה פאדיחה אפילו זונות לא רוצות אותי בגלל הבטן.

   הילדים של החברים שלי? אני מקווה מאד שלא. עוד יותר מקווה שהבן שלי לא הולך למקומות כאלה ומקווה שהבת שלי לא הולכת למקומות כאלה......כאן מגיע הציווי הקאטגורי של קאנט למיצויו המלא. 

    

    

   שיהיה לך שבוע נהדר

     12/12/09 19:28:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 19:12:46

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:09:51

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:56:39

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 18:43:42

   אבל בדבר אחד הצליחו לעצבן אותי כאן. כי שוב פעם הפוקוס של הויכוח עבר למשמשות. הן לא היו הנושא של הפוסט הזה. תמיד זה חוזר אליהן. כאילו שהן אשמות בחרפה הזאת. 

   התעצבנת בגלל משמשות ?

    

    

   אל תשאלי איזה מעצבנות הן. לא רוצות! למרות שקראתי באינטנרט שהן כן רוצות מבקשים מהן יפה? לא רוצות.  נותנים סטירה? לא רוצותֱ ככה שתי זאפטות עם הגב של כף היד? לא רוצותֱ! אם הייתי מאבטח של הרמטכל בטח היו רוצות בלי בעיה.......

    

    היה צריך לקרא לשומר של שירות ליוי שיזכיר להן מי העל בית ......יותר נמוך את לא יודעת לרדת?  איתי? לאאאאאא תהיי רצינית. 

    

   פשוט תמיד מדברים עליהן. למה לא נדבר קצת על האלה שהולכים אליהן? מה  זה הפרטיות שלהם? ככה אני שיגץ אני רוצה לדבר על המשתמשים. למרות שזה לא מנומס ולא נהוג בחברתנו. 

   די כבר להרגיש מקופח שאתה לא חתיך ולא היית מאבטח של הרמטכל

   הציניות הזאת שלך ממש לא במקום, והגברים האלה הם גם הילדים של השכנים שלך  אתה לא יכול להשמיץ אותם מבלי להיות נוכח שם. הם שילמו לה והיא עשתה מה שזונה עושה. מה לעשות אלה החיים, חץ !!!

    

    

    

    אל תשאלי איזה פאדיחה אפילו זונות לא רוצות אותי בגלל הבטן.

   הילדים של החברים שלי? אני מקווה מאד שלא. עוד יותר מקווה שהבן שלי לא הולך למקומות כאלה ומקווה שהבת שלי לא הולכת למקומות כאלה......כאן מגיע הציווי הקאטגורי של קאנט למיצויו המלא. 

     12/12/09 19:18:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:02:19

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:48:40

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 17:32:07

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 16:23:58

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:22:50

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

   אתה חושב ששאלתי את ענת איפה איילת כי אני צריכה שהיא תגיד כאן מה שאני חושבת. ? אז אתה שוב טועה תקוע בריבוע שלך שאלתי כי לא ראיתי תגובה שלה בפוסט ותהיתי.אתה חושב  שכל מי שמפרסם מאמר צריך לקבל אותו כתורה מסיני אז זהו שתפסיק להפנות אותי לכל הכותבות ההזויות האלה כי אני לא קוראת חבל על המאמץ שלך. תשקיע את מירצך בקיפוץ עם הדילגית איתן ביחד

    

    

   דילגית זה לא מין סווטשר כזה שמשתמשים בו בריצה? פטור מטמי דת ומצפון. גם אין תמידה שלי. אבל אם את חשבתש אני חשבתי שאת חשבת שאם אילת חושבת אחרת אז אני אחשוב עוד פם אחרת את טועה...אבל תקראי שם לא יזיק. 

   עוד פעם היא אומרת אתנן הדבר הזה שלא שמה אפילו תמונה של עצמה ושאתה מצדד בה ובחברות המאוסות שלה

    

    

    למה את צועקת? דווקא  שתמונה בבלוג שלה. לכי תקראי שם את הפוסט שלה ושל שולמית אלמוג.

    

   אני אצעק כמה שאני רוצה לא מוצא חן בעיניך אז תחסום אותי

   לא אקרא לא אותה ולא את השניה. שונאת שעושים מניפולציות על ההתחלה כשכתבה למינימקסי משהו על אם זאת היתה הבת שלך...הבנתי שאני לא רוצה לקרוא אותה כי היא לא ראויה שאקרא אותה.

   זה מזכיר לי שכשאמרתי שכל הסיפור של רמון והחיילת נראה כמו קונספירציה אמרו לי בטח כי אין לך בנות אז את מרשה לעצמך. לא כי אין לי בנות כי יש לי שכל ישר וכי אני מכירה את רמון מצוין. הרבה שנים

   ואם עוד פעם היא תגיד ההלחמי הזאת הגברים משלמים לי אתנן אני אתבע אותה שתיזהר אה

     12/12/09 19:12:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 19:09:51

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:56:39

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 18:43:42

   אבל בדבר אחד הצליחו לעצבן אותי כאן. כי שוב פעם הפוקוס של הויכוח עבר למשמשות. הן לא היו הנושא של הפוסט הזה. תמיד זה חוזר אליהן. כאילו שהן אשמות בחרפה הזאת. 

   התעצבנת בגלל משמשות ?

    

    

   אל תשאלי איזה מעצבנות הן. לא רוצות! למרות שקראתי באינטנרט שהן כן רוצות מבקשים מהן יפה? לא רוצות.  נותנים סטירה? לא רוצותֱ ככה שתי זאפטות עם הגב של כף היד? לא רוצותֱ! אם הייתי מאבטח של הרמטכל בטח היו רוצות בלי בעיה.......

    

    היה צריך לקרא לשומר של שירות ליוי שיזכיר להן מי העל בית ......יותר נמוך את לא יודעת לרדת?  איתי? לאאאאאא תהיי רצינית. 

    

   פשוט תמיד מדברים עליהן. למה לא נדבר קצת על האלה שהולכים אליהן? מה  זה הפרטיות שלהם? ככה אני שיגץ אני רוצה לדבר על המשתמשים. למרות שזה לא מנומס ולא נהוג בחברתנו. 

   די כבר להרגיש מקופח שאתה לא חתיך ולא היית מאבטח של הרמטכל

   הציניות הזאת שלך ממש לא במקום, והגברים האלה הם גם הילדים של השכנים שלך  אתה לא יכול להשמיץ אותם מבלי להיות נוכח שם. הם שילמו לה והיא עשתה מה שזונה עושה. מה לעשות אלה החיים, חץ !!!

    

    

     12/12/09 19:09:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:56:39

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 18:43:42

   אבל בדבר אחד הצליחו לעצבן אותי כאן. כי שוב פעם הפוקוס של הויכוח עבר למשמשות. הן לא היו הנושא של הפוסט הזה. תמיד זה חוזר אליהן. כאילו שהן אשמות בחרפה הזאת. 

   התעצבנת בגלל משמשות ?

    

    

   אל תשאלי איזה מעצבנות הן. לא רוצות! למרות שקראתי באינטנרט שהן כן רוצות מבקשים מהן יפה? לא רוצות.  נותנים סטירה? לא רוצותֱ ככה שתי זאפטות עם הגב של כף היד? לא רוצותֱ! אם הייתי מאבטח של הרמטכל בטח היו רוצות בלי בעיה.......

    

    היה צריך לקרא לשומר של שירות ליוי שיזכיר להן מי העל בית ......יותר נמוך את לא יודעת לרדת?  איתי? לאאאאאא תהיי רצינית. 

    

   פשוט תמיד מדברים עליהן. למה לא נדבר קצת על האלה שהולכים אליהן? מה  זה הפרטיות שלהם? ככה אני שיגץ אני רוצה לדבר על המשתמשים. למרות שזה לא מנומס ולא נהוג בחברתנו. 

     12/12/09 19:02:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 18:48:40

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 17:32:07

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 16:23:58

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:22:50

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

   אתה חושב ששאלתי את ענת איפה איילת כי אני צריכה שהיא תגיד כאן מה שאני חושבת. ? אז אתה שוב טועה תקוע בריבוע שלך שאלתי כי לא ראיתי תגובה שלה בפוסט ותהיתי.אתה חושב  שכל מי שמפרסם מאמר צריך לקבל אותו כתורה מסיני אז זהו שתפסיק להפנות אותי לכל הכותבות ההזויות האלה כי אני לא קוראת חבל על המאמץ שלך. תשקיע את מירצך בקיפוץ עם הדילגית איתן ביחד

    

    

   דילגית זה לא מין סווטשר כזה שמשתמשים בו בריצה? פטור מטמי דת ומצפון. גם אין תמידה שלי. אבל אם את חשבתש אני חשבתי שאת חשבת שאם אילת חושבת אחרת אז אני אחשוב עוד פם אחרת את טועה...אבל תקראי שם לא יזיק. 

   עוד פעם היא אומרת אתנן הדבר הזה שלא שמה אפילו תמונה של עצמה ושאתה מצדד בה ובחברות המאוסות שלה

    

    

    למה את צועקת? דווקא  שתמונה בבלוג שלה. לכי תקראי שם את הפוסט שלה ושל שולמית אלמוג.

     12/12/09 18:56:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 18:43:42

   אבל בדבר אחד הצליחו לעצבן אותי כאן. כי שוב פעם הפוקוס של הויכוח עבר למשמשות. הן לא היו הנושא של הפוסט הזה. תמיד זה חוזר אליהן. כאילו שהן אשמות בחרפה הזאת. 

   התעצבנת בגלל משמשות ?

     12/12/09 18:48:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 17:32:07

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 16:23:58

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:22:50

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

   אתה חושב ששאלתי את ענת איפה איילת כי אני צריכה שהיא תגיד כאן מה שאני חושבת. ? אז אתה שוב טועה תקוע בריבוע שלך שאלתי כי לא ראיתי תגובה שלה בפוסט ותהיתי.אתה חושב  שכל מי שמפרסם מאמר צריך לקבל אותו כתורה מסיני אז זהו שתפסיק להפנות אותי לכל הכותבות ההזויות האלה כי אני לא קוראת חבל על המאמץ שלך. תשקיע את מירצך בקיפוץ עם הדילגית איתן ביחד

    

    

   דילגית זה לא מין סווטשר כזה שמשתמשים בו בריצה? פטור מטמי דת ומצפון. גם אין תמידה שלי. אבל אם את חשבתש אני חשבתי שאת חשבת שאם אילת חושבת אחרת אז אני אחשוב עוד פם אחרת את טועה...אבל תקראי שם לא יזיק. 

   עוד פעם היא אומרת אתנן הדבר הזה שלא שמה אפילו תמונה של עצמה ושאתה מצדד בה ובחברות המאוסות שלה

    

     12/12/09 18:46:

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 16:35:12

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 15:24:57

   אני לא מבינה מאיפה הבסיס להעליל עלי שזה בדימיון שלי ושאני לא יודעת על מה אני מדברת ומאיפה באה האמונה העיוורת למה שחנה אומרת

   מצידי תקנה ביחד איתה נעלי סקוני ודילגית ותתחילו לקפוץ אתה וחנה ומואיז הקטן :).

    

    

    


   לא מעלילים עליך - זה בדמיון שלך. את לא נותנת למציאות ולדיווח של הזונות עצמן לבלבל אותך. אני אכן מקווה שהאתנן שאת מקבלת מהגברים בחייך על כל זה שווה את המחיר. אני מניחה שאת אפילו לא מבינה שאת משלמת אותו.

   לא מקבלת שום אתנן סתמי כבר !!!

     12/12/09 18:43:

   אבל בדבר אחד הצליחו לעצבן אותי כאן. כי שוב פעם הפוקוס של הויכוח עבר למשמשות. הן לא היו הנושא של הפוסט הזה. תמיד זה חוזר אליהן. כאילו שהן אשמות בחרפה הזאת. 

     12/12/09 17:48:

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 16:49:28

    

   ...

   ממליצה להעמיק בנושא. זו המלצה כללית, לכל עניין אנושי וערכי שאתן חושבות שיש לכן בו דיעה נאורה.

   יש תיאור נפלא בספר הנפלא "הטיגריס הלבן", לסוג העמדות (אם ניתן להגדירן ככאלו) שאתן מייצגות. הוא מכנה את העיקרון שהוא מתאר שם כ"עיקרון הלול":

    

   "מדי יום בכבישים של דלהי, נהג כלשהו נוהג במכונית ריקה ובמושב האחורי יושבת לה מזוודה שחורה. בתוך המזוודה הזו יש מליון או שני מליון רופי, סכומים כמותם לא יראה הנהג הזה לעולם.

   אם ייקח את הכסף יוכל לנסוע לאמריקה, לאוסטרליה, לכל מקום, ולהתחיל חיים חדשים. למרות זאת הוא מוביל את המזוודה השחורה למקום שהורה לו אדונו ולא נוגע ברופיה. למה?...זה מפני ש- 99% מאיתנו לכודים בלול התרנגולות...עיקרון הלול הגדול.

   מעולם בתולדות המין האנושי לא חבו מעטים כל כך, הרבה כל כך לרבים כל כך. קומץ אנשים במדינה הזו אילף את 99.9% הנותרים - שהם חזקים, מוכשרים ונבונים לא פחות ובכל המובנים - לחיים של שיעבוד מתמיד, ולשעבוד יש עוצמה רבה כל כך,

   שאתה יכול להניח בידו של אדם את המפתח לחירותו והוא ישליך אותו בחזרה אליך ויקלל אותך".

   זה בדיוק מה שאתן עושות.

    

    

    

   דוגמה נפלאה לא רק בגלל שהיא רלוונטית לעניין הזונות אלה שהיא מתאימה גם כמו יד לכפפה לעניין העבדים הזרים והפליטים ובכלל עבדי חברות  כוח אדם  שזה בעצם אותה בעיה  כמעט כמו הזנות רק בלי העניין הג'נדריאלי. 

    

   אגב התופעה הזאת  בכלל לא חדשה מי שקרא למשל את חלף עםה רוח ולא רק ראה את הסרט אלא קרא את הספר אזי בווקאי הוא  קרא בין השאר את התיאורים קורעי הלב של מרגרט מיטשל על העבדים המאושרים של הדרום שרק הרשעות הנוראית של הינקים האכזרים מנעה מהם את החופש להמשך להיות עבדים שמחים ועליזים בטארה ובשאר הפלנטיששנס שלה דרום. איזה כיף היה להם לפני שבא הלינקולן הזה . היה להם אוכל כמה שהם רצו מתוך בחירה , ובכלל האדונים הטובים דאגו להם... היו עבדים שחורים שנלחמו בצבא הדרום! (הם "שוחררו" בתמורה אבל השחרור הזה היה די פיקטבי אלא אם הם בחרו לברוח לצפון אבל לצפון הם לא יכלו לעלות (כי הם היו לוחמים בצבא הקונפדרציה ) וגם שחררו אותם ולא את בני משפחתם) 

    

   מה חשוב הוא שהיו אחוזים נכבדים של עבדים בדרום שתמכו בעבדות אם היית שואלת אותם...1/3 מאזרחי הקולוניות האמריקאיות (לא שחורים..) היו נגד מלחמת העצמאות והעדיפו להשאר תחת השלטון הבריטי ולראו במהפכה מרד במלוכה ולחמו כתף לכתף עם הלוחמים הבריטים.  

    

   הרעיון הזה של הפללת המשתמשים בזנות האו רעיון מורכב  וקשה לעיכול. אבל אין בררה ולדעתי? בטוב זה לא יקרה. מה שיפה בו ברעיון הזה הוא שיש סיכוי לא רע שהוא יעבור בחקיקה דווקא בגלל שיש מעט נשים מחוקקות.... לגברים הרבה יותר קשה להתנגד לו משיקולים של ניגוד אינטרסים....

     12/12/09 17:32:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 16:23:58

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:22:50

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

   אתה חושב ששאלתי את ענת איפה איילת כי אני צריכה שהיא תגיד כאן מה שאני חושבת. ? אז אתה שוב טועה תקוע בריבוע שלך שאלתי כי לא ראיתי תגובה שלה בפוסט ותהיתי.אתה חושב  שכל מי שמפרסם מאמר צריך לקבל אותו כתורה מסיני אז זהו שתפסיק להפנות אותי לכל הכותבות ההזויות האלה כי אני לא קוראת חבל על המאמץ שלך. תשקיע את מירצך בקיפוץ עם הדילגית איתן ביחד

    

    

   דילגית זה לא מין סווטשר כזה שמשתמשים בו בריצה? פטור מטמי דת ומצפון. גם אין תמידה שלי. אבל אם את חשבתש אני חשבתי שאת חשבת שאם אילת חושבת אחרת אז אני אחשוב עוד פם אחרת את טועה...אבל תקראי שם לא יזיק. 

     12/12/09 16:49:

    

   עוזבתאותה אבל את יודעת זה לא הפוסט שלה ונראה לי שכותבו  משום מה נסחף אחריה.. צריך להתגייס להוציא אותו מהבוץ שהוא צועד אליו  די בנחישות  ויפה שעה אחת קודם.

   ספין מעניין: הזונות בוחרות בזנות, בחירה חופשית, אבל עדי לא בוחר בעמדותיו שלו?

   תתעוררנה. אני שוב ממליצה לעשות החלפת קריירה מבחירה לשבוע עם זונה "מרצון" ולתת לעשרה גברים לזיין אתכן כל לילה מכל כיוון ולעיתים באלימות פיזית קשה (הם שילמו בשביל זה, יש זכויות לצרכן), ואז לבחון האם הדיעה הקהה, האטומה והטפשית שהבעתן בנדון עודנה בתוקף. אגב, זנות היא עיסוק כמו שפונדקאות, מכירת כלייה או מכירת תינוק חי הם עיסוק. היא אינה נופלת תחת שום קטגורייה של עיסוק או מקצוע.

   ממליצה להעמיק בנושא. זו המלצה כללית, לכל עניין אנושי וערכי שאתן חושבות שיש לכן בו דיעה נאורה.

   יש תיאור נפלא בספר הנפלא "הטיגריס הלבן", לסוג העמדות (אם ניתן להגדירן ככאלו) שאתן מייצגות. הוא מכנה את העיקרון שהוא מתאר שם כ"עיקרון הלול":

    

   "מדי יום בכבישים של דלהי, נהג כלשהו נוהג במכונית ריקה ובמושב האחורי יושבת לה מזוודה שחורה. בתוך המזוודה הזו יש מליון או שני מליון רופי, סכומים כמותם לא יראה הנהג הזה לעולם.

   אם ייקח את הכסף יוכל לנסוע לאמריקה, לאוסטרליה, לכל מקום, ולהתחיל חיים חדשים. למרות זאת הוא מוביל את המזוודה השחורה למקום שהורה לו אדונו ולא נוגע ברופיה. למה?...זה מפני ש- 99% מאיתנו לכודים בלול התרנגולות...עיקרון הלול הגדול.

   מעולם בתולדות המין האנושי לא חבו מעטים כל כך, הרבה כל כך לרבים כל כך. קומץ אנשים במדינה הזו אילף את 99.9% הנותרים - שהם חזקים, מוכשרים ונבונים לא פחות ובכל המובנים - לחיים של שיעבוד מתמיד, ולשעבוד יש עוצמה רבה כל כך,

   שאתה יכול להניח בידו של אדם את המפתח לחירותו והוא ישליך אותו בחזרה אליך ויקלל אותך".

   זה בדיוק מה שאתן עושות.

    

     12/12/09 16:35:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 15:24:57

   אני לא מבינה מאיפה הבסיס להעליל עלי שזה בדימיון שלי ושאני לא יודעת על מה אני מדברת ומאיפה באה האמונה העיוורת למה שחנה אומרת

   מצידי תקנה ביחד איתה נעלי סקוני ודילגית ותתחילו לקפוץ אתה וחנה ומואיז הקטן :).

    

    

    


   לא מעלילים עליך - זה בדמיון שלך. את לא נותנת למציאות ולדיווח של הזונות עצמן לבלבל אותך. אני אכן מקווה שהאתנן שאת מקבלת מהגברים בחייך על כל זה שווה את המחיר. אני מניחה שאת אפילו לא מבינה שאת משלמת אותו.
     12/12/09 16:23:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:22:50

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 15:00:38

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:48:15

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 14:40:21

   עוזבתאותה אבל את יודעת זה לא הפוסט שלה ונראה לי שכותבו  משום מה נסחף אחריה.. צריך להתגייס להוציא אותו מהבוץ שהוא צועד אליו  די בנחישות  ויפה שעה אחת קודם.

   וכאן אני שואלת : איפה איילת ?

   הוא, ידידנו זה, משום מה די כרוך אחריה. (נראה לי שמחלון וכליון יצאו לחופשה בזמן לא טוב).

   לדעתי צביקה יושב על המחשב ובגלל זה איילת לא כאן (-:

    

   אין לי ספק שהחברים מחלון וכיליון היו קוראים לעדי לסדר

   אז אולי ושצביקה יקום במקום ? :)

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

   אתה חושב ששאלתי את ענת איפה איילת כי אני צריכה שהיא תגיד כאן מה שאני חושבת. ? אז אתה שוב טועה תקוע בריבוע שלך שאלתי כי לא ראיתי תגובה שלה בפוסט ותהיתי.אתה חושב  שכל מי שמפרסם מאמר צריך לקבל אותו כתורה מסיני אז זהו שתפסיק להפנות אותי לכל הכותבות ההזויות האלה כי אני לא קוראת חבל על המאמץ שלך. תשקיע את מירצך בקיפוץ עם הדילגית איתן ביחד

     12/12/09 15:26:

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:29:07


   חנה, די עם הבולשיט הנצחי הזה.

   זנות זו בחירה נטו של האישה העוסקת בכך, והראיה לכך היא שיש עשרות אלפי נשים שחיות מן היד לפה, מגדלות ילדים בדוחק, חיות בתנאים לא תנאים אבל בוחרות שלא לעסוק בזנות.

   יש גם עשרות אלפי נשים שעברו התעללות מינית בילדותן ובכל זאת לא הפכו לזונות- למה? כי הן בחרו שלא לעשות זאת.

    

    

   ומזה ענת את מניחה שאלה שהן זונות הן גם עושות את זה מבחירה? להפך זה מראה שגם נשים במצב קשה ביותר אינן בוחרות ואינן שוקלות את האופציה. תיקראי את המאמר של שולמית אגמון. היא מסבירה יפה למה גם אם זה באיזה שהוא רצון אז מותר לנו כחברה להתערב.
     12/12/09 15:24:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-12 15:19:42

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 11:21:31

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:53:46

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 10:45:22

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:41:11

    

   חנה בית הלחמי לא מכירה אותך ונראה שטוב שכך,  אבל את מרשה לעצמך עשות למינימקסי מניפולציה זולה ורעה

   מינמקסי אני איתך והייתי חייבת להתערב

   בוקר טוב עדי מה הכנת לצהרים ?

    

   אם מציאות חייה היומיומית של זונה והמשמעות של הכרה בזנות כ"בחירה" על חייה האישיים של מי שמחזיקה בעמדה שכזו היא "מניפולציה", הרי שתגובתי למינימקסי מכוונת גם אלייך. ממש צביעות בשירות לקוחותיהן של הזונות. הם משלמים לך לפחות אתנן משת"פיות? אני מקווה עבורך ועבור חברותייך שלפחות יש איזה רווח כספי בעניין הזה.

   לעבוד בתור זונה זאת בחירה ואני לא מדברת על הנערות שנלקחו ממבתיהן במזרח אירופה עם הבטחות שווא לעבוד כאן כמטפלות בתנאים טובים ובסוף קיבלו כוכים ומצב בלתי נסבל של אין סוף גברים ביממה שמתעללים בהן כולל הסרסור שלהן  . אני מדברת על אותן אלה שבוחרות לעבוד בתור זונות תוך שהן לוקחות בחשבון במה זה כרוך .

   ולא, אני לא  משתפית ולא מקבלת שכר.

    

    

    

   אבל זה המציאות. מה שאת מדברת עליו הוא פאנטזיה. שלא קיים, זה אין זה רק בדמיון שלך. מה שיש ומה שמדברים עליו זה מה שחנה מתארת. גם בארצות שהזנות היא "חוקית" בהן. בחלונות באמסטרדם בבתי הזונות בגרמניה ובנאוודה ובוודאי בבתי הזונות בבאנקוק. ואם באיזה שהיא פינה מוצאים איזה מקרה אחד שהוא דווקא כאולי מרצון אז הנסיון המצטבר מראה שאם מגרדים קצת מסתבר שגם שם זה היה באיזה שהוא שלב בכוח.

   וכאן הדבר החשוב אני לא מדבר על האישה ששוכבת מלמטה אלא על הגבר שגוהר מלמעלה (אם הם לא התהפכו..)  הוא בכלל אל עסוק במעשה מיני הוא עסוק באקט אלים שבמקרה הוא מתבצע בעזרת אברי המין . בגלל זה הדוגמה הזאת של המאבטח כל כך מתאימה. 

    

    

   אני לא מבינה מאיפה הבסיס להעליל עלי שזה בדימיון שלי ושאני לא יודעת על מה אני מדברת ומאיפה באה האמונה העיוורת למה שחנה אומרת

   מצידי תקנה ביחד איתה נעלי סקוני ודילגית ותתחילו לקפוץ אתה וחנה ומואיז הקטן :).

    

     12/12/09 15:22:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 15:00:38

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:48:15

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 14:40:21

   עוזבתאותה אבל את יודעת זה לא הפוסט שלה ונראה לי שכותבו  משום מה נסחף אחריה.. צריך להתגייס להוציא אותו מהבוץ שהוא צועד אליו  די בנחישות  ויפה שעה אחת קודם.

   וכאן אני שואלת : איפה איילת ?

   הוא, ידידנו זה, משום מה די כרוך אחריה. (נראה לי שמחלון וכליון יצאו לחופשה בזמן לא טוב).

   לדעתי צביקה יושב על המחשב ובגלל זה איילת לא כאן (-:

    

   אין לי ספק שהחברים מחלון וכיליון היו קוראים לעדי לסדר

   אז אולי ושצביקה יקום במקום ? :)

    

    

    

   אולי איילת חושבת גם כמוני? ומחלון ההומו הזה הוא בטח מתעלל מינית בכליון המסכנצ'יק . רק שלא ימכור אותו לאיזה סרסור מרושע . ויגיד שזה מרצון ובששון.

     12/12/09 15:19:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 11:21:31

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:53:46

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 10:45:22

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:41:11

    

   חנה בית הלחמי לא מכירה אותך ונראה שטוב שכך,  אבל את מרשה לעצמך עשות למינימקסי מניפולציה זולה ורעה

   מינמקסי אני איתך והייתי חייבת להתערב

   בוקר טוב עדי מה הכנת לצהרים ?

    

   אם מציאות חייה היומיומית של זונה והמשמעות של הכרה בזנות כ"בחירה" על חייה האישיים של מי שמחזיקה בעמדה שכזו היא "מניפולציה", הרי שתגובתי למינימקסי מכוונת גם אלייך. ממש צביעות בשירות לקוחותיהן של הזונות. הם משלמים לך לפחות אתנן משת"פיות? אני מקווה עבורך ועבור חברותייך שלפחות יש איזה רווח כספי בעניין הזה.

   לעבוד בתור זונה זאת בחירה ואני לא מדברת על הנערות שנלקחו ממבתיהן במזרח אירופה עם הבטחות שווא לעבוד כאן כמטפלות בתנאים טובים ובסוף קיבלו כוכים ומצב בלתי נסבל של אין סוף גברים ביממה שמתעללים בהן כולל הסרסור שלהן  . אני מדברת על אותן אלה שבוחרות לעבוד בתור זונות תוך שהן לוקחות בחשבון במה זה כרוך .

   ולא, אני לא  משתפית ולא מקבלת שכר.

    

    

    

   אבל זה המציאות. מה שאת מדברת עליו הוא פאנטזיה. שלא קיים, זה אין זה רק בדמיון שלך. מה שיש ומה שמדברים עליו זה מה שחנה מתארת. גם בארצות שהזנות היא "חוקית" בהן. בחלונות באמסטרדם בבתי הזונות בגרמניה ובנאוודה ובוודאי בבתי הזונות בבאנקוק. ואם באיזה שהיא פינה מוצאים איזה מקרה אחד שהוא דווקא כאולי מרצון אז הנסיון המצטבר מראה שאם מגרדים קצת מסתבר שגם שם זה היה באיזה שהוא שלב בכוח.

   וכאן הדבר החשוב אני לא מדבר על האישה ששוכבת מלמטה אלא על הגבר שגוהר מלמעלה (אם הם לא התהפכו..)  הוא בכלל אל עסוק במעשה מיני הוא עסוק באקט אלים שבמקרה הוא מתבצע בעזרת אברי המין . בגלל זה הדוגמה הזאת של המאבטח כל כך מתאימה. 

    

     12/12/09 15:00:

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:48:15

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 14:40:21

   עוזבתאותה אבל את יודעת זה לא הפוסט שלה ונראה לי שכותבו  משום מה נסחף אחריה.. צריך להתגייס להוציא אותו מהבוץ שהוא צועד אליו  די בנחישות  ויפה שעה אחת קודם.

   וכאן אני שואלת : איפה איילת ?

   הוא, ידידנו זה, משום מה די כרוך אחריה. (נראה לי שמחלון וכליון יצאו לחופשה בזמן לא טוב).

   לדעתי צביקה יושב על המחשב ובגלל זה איילת לא כאן (-:

    

   אין לי ספק שהחברים מחלון וכיליון היו קוראים לעדי לסדר

   אז אולי ושצביקה יקום במקום ? :)

    

     12/12/09 14:48:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 14:40:21

   עוזבתאותה אבל את יודעת זה לא הפוסט שלה ונראה לי שכותבו  משום מה נסחף אחריה.. צריך להתגייס להוציא אותו מהבוץ שהוא צועד אליו  די בנחישות  ויפה שעה אחת קודם.

   וכאן אני שואלת : איפה איילת ?

   הוא, ידידנו זה, משום מה די כרוך אחריה. (נראה לי שמחלון וכליון יצאו לחופשה בזמן לא טוב).

   לדעתי צביקה יושב על המחשב ובגלל זה איילת לא כאן (-:

    

     12/12/09 14:40:

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:36:56

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 14:34:08

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:29:07


   חנה, די עם הבולשיט הנצחי הזה.

   זנות זו בחירה נטו של האישה העוסקת בכך, והראיה לכך היא שיש עשרות אלפי נשים שחיות מן היד לפה, מגדלות ילדים בדוחק, חיות בתנאים לא תנאים אבל בוחרות שלא לעסוק בזנות.

   יש גם עשרות אלפי נשים שעברו התעללות מינית בילדותן ובכל זאת לא הפכו לזונות- למה? כי הן בחרו שלא לעשות זאת.

   לא ידעתי שזה בולשיט ניצחי. ולהאשים את מי שחושבת אחרת במשתפיות ובקבלת אתנן, זה חדש אצל החנה ?

    

   עזבי,

   זאת חבל בכלל לבזבז זמן הקלדה בגללה.

    

   עוזבתאותה אבל את יודעת זה לא הפוסט שלה ונראה לי שכותבו  משום מה נסחף אחריה.. צריך להתגייס להוציא אותו מהבוץ שהוא צועד אליו  די בנחישות  ויפה שעה אחת קודם.

   וכאן אני שואלת : איפה איילת ?

     12/12/09 14:36:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 14:34:08

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:29:07


   חנה, די עם הבולשיט הנצחי הזה.

   זנות זו בחירה נטו של האישה העוסקת בכך, והראיה לכך היא שיש עשרות אלפי נשים שחיות מן היד לפה, מגדלות ילדים בדוחק, חיות בתנאים לא תנאים אבל בוחרות שלא לעסוק בזנות.

   יש גם עשרות אלפי נשים שעברו התעללות מינית בילדותן ובכל זאת לא הפכו לזונות- למה? כי הן בחרו שלא לעשות זאת.

   לא ידעתי שזה בולשיט ניצחי. ולהאשים את מי שחושבת אחרת במשתפיות ובקבלת אתנן, זה חדש אצל החנה ?

    

   עזבי,

   זאת חבל בכלל לבזבז זמן הקלדה בגללה.

    

     12/12/09 14:34:

   צטט: ענת** 2009-12-12 14:29:07


   חנה, די עם הבולשיט הנצחי הזה.

   זנות זו בחירה נטו של האישה העוסקת בכך, והראיה לכך היא שיש עשרות אלפי נשים שחיות מן היד לפה, מגדלות ילדים בדוחק, חיות בתנאים לא תנאים אבל בוחרות שלא לעסוק בזנות.

   יש גם עשרות אלפי נשים שעברו התעללות מינית בילדותן ובכל זאת לא הפכו לזונות- למה? כי הן בחרו שלא לעשות זאת.

   לא ידעתי שזה בולשיט ניצחי. ולהאשים את מי שחושבת אחרת במשתפיות ובקבלת אתנן, זה חדש אצל החנה ?

     12/12/09 14:29:


   חנה, די עם הבולשיט הנצחי הזה.

   זנות זו בחירה נטו של האישה העוסקת בכך, והראיה לכך היא שיש עשרות אלפי נשים שחיות מן היד לפה, מגדלות ילדים בדוחק, חיות בתנאים לא תנאים אבל בוחרות שלא לעסוק בזנות.

   יש גם עשרות אלפי נשים שעברו התעללות מינית בילדותן ובכל זאת לא הפכו לזונות- למה? כי הן בחרו שלא לעשות זאת.

     12/12/09 11:21:

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:53:46

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 10:45:22

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:41:11

    

   חנה בית הלחמי לא מכירה אותך ונראה שטוב שכך,  אבל את מרשה לעצמך עשות למינימקסי מניפולציה זולה ורעה

   מינמקסי אני איתך והייתי חייבת להתערב

   בוקר טוב עדי מה הכנת לצהרים ?

    

   אם מציאות חייה היומיומית של זונה והמשמעות של הכרה בזנות כ"בחירה" על חייה האישיים של מי שמחזיקה בעמדה שכזו היא "מניפולציה", הרי שתגובתי למינימקסי מכוונת גם אלייך. ממש צביעות בשירות לקוחותיהן של הזונות. הם משלמים לך לפחות אתנן משת"פיות? אני מקווה עבורך ועבור חברותייך שלפחות יש איזה רווח כספי בעניין הזה.

   לעבוד בתור זונה זאת בחירה ואני לא מדברת על הנערות שנלקחו ממבתיהן במזרח אירופה עם הבטחות שווא לעבוד כאן כמטפלות בתנאים טובים ובסוף קיבלו כוכים ומצב בלתי נסבל של אין סוף גברים ביממה שמתעללים בהן כולל הסרסור שלהן  . אני מדברת על אותן אלה שבוחרות לעבוד בתור זונות תוך שהן לוקחות בחשבון במה זה כרוך .

   ולא, אני לא  משתפית ולא מקבלת שכר.

    

     12/12/09 11:01:


   יצא עכשו ספר שכתבה אישה שעסקה בזנות

   "הצד המואר של הירח"

   http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3813433,00.html

    

   היא מתארת את המצוקה, האלימות, הניתוק הרגשי, המחלות, השקרים. וגם את הדרך הארוכה לשיקום.

    

    

     12/12/09 10:53:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-12 10:45:22

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:41:11

    

   חנה בית הלחמי לא מכירה אותך ונראה שטוב שכך,  אבל את מרשה לעצמך עשות למינימקסי מניפולציה זולה ורעה

   מינמקסי אני איתך והייתי חייבת להתערב

   בוקר טוב עדי מה הכנת לצהרים ?

    

   אם מציאות חייה היומיומית של זונה והמשמעות של הכרה בזנות כ"בחירה" על חייה האישיים של מי שמחזיקה בעמדה שכזו היא "מניפולציה", הרי שתגובתי למינימקסי מכוונת גם אלייך. ממש צביעות בשירות לקוחותיהן של הזונות. הם משלמים לך לפחות אתנן משת"פיות? אני מקווה עבורך ועבור חברותייך שלפחות יש איזה רווח כספי בעניין הזה.

     12/12/09 10:49:

   צטט: מארי-אן 2009-12-09 11:00:19

   חץ. יש נשים בסביבתי שלא מביטות על גבר בלי להסתכל לו קודם לארנק. הן גולד-דיגריות, והן נותנות סקס ופינוק ואוזן קשבת עבור גבר עם כסף בלבד. והן לא זונות עפ"י ההגדרה, אבל בעיני זה סופר זונה ועם זאת זכותה.

   אני כמובן מקבלת בחילה כשאני שומעת על ילדות מועסקות בזה, זה לא נתון לויכוח וזה לא אומר שאני חושבת שזה בסדר, אני רק אומרת שאישה צריכה להיות לה הזכות להיות זונה ולא אף גבר יחליט על זה בשבילה אם כן או לא.

    

   יש 2 מניעים לזוגיות בחברה פטריארכאלית: ביולוגיה וכסף (שיוך לקבוצה סוציואקונומית - כספית-תרבותית). כל זוגיות.

   ההשוואה של מי שמכירות בכך יותר מאחרות (שבאמת חושבות שהן נישאו מאהבה "טהורה" וחסרת קשר לכסף) לזנות, היא במקרה הטוב סוג של טמטום בעיני (וסליחה על הבוטות) ובמקרה הפחות טוב - טמינת הראש בחול וסיוע פעיל לדיכויין של נשים, כלומר לדיוכוי עצמי. אני לא בטוחה שאת מבינה שנשים לא יכולות להרשות לעצמן גישה כזו. אני לא בטוחה שאת מבינה (נקודה).

   הגברת שהכרת ש"לא נפגעה בילדותה" סיפרה לך לפרטי פרטים את כל סיפור חייה? מישהו בכלל חקר איתה את כל פרטי חייה? הו, כמה נוח להאמין למראית העין על מנת לצאת בסדר באשה בעולם גברי...

   "מקבלת בחילה" זה מינוח טהרני, מכוער. אל תקבלי בחילה בבקשה (יש פראמין, זה עוזר - ואז אפשר להמשיך לדבר על "בחירה" ללא הפרעות). מדובר בסוגיית זכויות אדם של נשים ואת, עם עמדה כפי שאת מציגב כאן, תורמת תרומה של ממש להפרת זכויות האדם הללו.

   התחתנת? הסכמת להתחתן עם כתובה? לשיטתך, הרי שגם את זונה מבחירה. ככה זה עם השוואות.

     12/12/09 10:45:

   צטט: חנה בית הלחמי 2009-12-12 10:41:11

   צטט: מינימקסי 2009-12-07 19:10:38

    

   ברמה הפילוסופית, אני חושבת שיש לאפשר לאישה לפשק שפתיה, רגליה, ידיה, וכול מה שתחפוץ לעשות עם הגוף שלה תמורת אתנן.

    וכבר העלית גם את נושא "האישה שהיא אדון לגופה" ,אותה אישה שבמוח צלול בוחרת לעסוק בזנות,ואני אחזור ואדגיש את הסוגיה הזו שכן אני לא רואה שום הבדל בין מדען מוכשר במוחו, ציירת מוכשרת בידיה וכו'..לבין אישה שכישוריה הם מתת גופה, ושמעוניינת שגברים מניאקים ישלמו לה כסף עבור "סיבוב" עליו...נכון, קצת קשה יהיה להבדיל מאותה אישה שעושה זאת מתוך בחירה חופשית לאותה מסכנה שנגררה לתוך העסק הזה שלא ברצונה....ולכן יש לעגן את הזנות בחוק,כולל מתן רישיון עבודה לאחר שזו הצליחה לשכנע את העובדים הסוציאלים, הפסיכולים, הפסיכיאטרים,.... שהיא פשוט , כל כך פשוט,זונה. 

    

   את מוכנה לשכב על הגב מתוך בחירה צלולה ולתת ל- 10-15 גברים לזיין אותך בואגינה ובאנוס, למעוך את גופך, להשאיר בך סימנים כחולים, להכריח אותך למצוץ להם בלי קונדום ולבלוע את הזרע, להיאנזס בממוצע אחת לשבוע באופן אלים, ועדיין לראות בזה זכות ובחירה ולהתקשקש עם השטות של "מבחינה פילוסופית"? יש לך בת? את מוכנה שהיא תצטלם לכרזה הבאה?

    

    

   זנות היא שימוש אלים בגופה של אשה. אשה שרואה בזנות ולו אפשרות קלושה של בחירה ותומכת בלגיטימציה של הזנות, יש לה דרך ארוכה עד להבנה מעמיקה יותר של מקומה כאשה בעולם הזה והמחיר שהיא עצמה משלמת על המשת"פיות הזו עם הכוחות שמשאירים אותה עצמה (גם אם לכאורה - מתוך עיוורון - היא לא רואה את זה) בתחתית מדרג הזכויות. זכויות האדם.

   אין בחירה בזנות. כל אדם שמבקר אצל זונה מבצע אקט אלים של אונס. מי שנותנים ל"תפאורה" ("נערות ליווי" ולא "זונות", "זונה יוקרתית" מול "זונת רחוב" וכד') לשמש לו/לה כארגומנטציה להכשרת הזנות - הם אנשים אלימים ו/או מאוד מאוד מדוכאים בעצמם. לצערי, יש הרבה נשים ביניהם. בהינתן ולמעלה מ- 95% מהזונות "בחרו" בזנות כתגובה פוסט טראומטית לתקיפה מינית קודמת (מגילוי עריות ועד לתקיפה מינית אחרת), הרי שגם הבחירה היא שחזור של חוויית האונס על מנת "לנצח" בעצם ה"בחירה" את האנס. רק שאין נצחונות שם, למעט אלו של האנסים המשחקים את תפקיד האנס הראשוני.

   ועניין נוסף - צריך לגייס הרבה רוע והרבה אטימות כדי לראות משהו טוב וריבוני בזנות.

    

    

    

   חנה בית הלחמי לא מכירה אותך ונראה שטוב שכך,  אבל את מרשה לעצמך עשות למינימקסי מניפולציה זולה ורעה

   מינמקסי אני איתך והייתי חייבת להתערב

   בוקר טוב עדי מה הכנת לצהרים ?

     12/12/09 10:41:

   צטט: מינימקסי 2009-12-07 19:10:38

    

   ברמה הפילוסופית, אני חושבת שיש לאפשר לאישה לפשק שפתיה, רגליה, ידיה, וכול מה שתחפוץ לעשות עם הגוף שלה תמורת אתנן.

    וכבר העלית גם את נושא "האישה שהיא אדון לגופה" ,אותה אישה שבמוח צלול בוחרת לעסוק בזנות,ואני אחזור ואדגיש את הסוגיה הזו שכן אני לא רואה שום הבדל בין מדען מוכשר במוחו, ציירת מוכשרת בידיה וכו'..לבין אישה שכישוריה הם מתת גופה, ושמעוניינת שגברים מניאקים ישלמו לה כסף עבור "סיבוב" עליו...נכון, קצת קשה יהיה להבדיל מאותה אישה שעושה זאת מתוך בחירה חופשית לאותה מסכנה שנגררה לתוך העסק הזה שלא ברצונה....ולכן יש לעגן את הזנות בחוק,כולל מתן רישיון עבודה לאחר שזו הצליחה לשכנע את העובדים הסוציאלים, הפסיכולים, הפסיכיאטרים,.... שהיא פשוט , כל כך פשוט,זונה. 

    

   את מוכנה לשכב על הגב מתוך בחירה צלולה ולתת ל- 10-15 גברים לזיין אותך בואגינה ובאנוס, למעוך את גופך, להשאיר בך סימנים כחולים, להכריח אותך למצוץ להם בלי קונדום ולבלוע את הזרע, להיאנזס בממוצע אחת לשבוע באופן אלים, ועדיין לראות בזה זכות ובחירה ולהתקשקש עם השטות של "מבחינה פילוסופית"? יש לך בת? את מוכנה שהיא תצטלם לכרזה הבאה?

    

    

   זנות היא שימוש אלים בגופה של אשה. אשה שרואה בזנות ולו אפשרות קלושה של בחירה ותומכת בלגיטימציה של הזנות, יש לה דרך ארוכה עד להבנה מעמיקה יותר של מקומה כאשה בעולם הזה והמחיר שהיא עצמה משלמת על המשת"פיות הזו עם הכוחות שמשאירים אותה עצמה (גם אם לכאורה - מתוך עיוורון - היא לא רואה את זה) בתחתית מדרג הזכויות. זכויות האדם.

   אין בחירה בזנות. כל אדם שמבקר אצל זונה מבצע אקט אלים של אונס. מי שנותנים ל"תפאורה" ("נערות ליווי" ולא "זונות", "זונה יוקרתית" מול "זונת רחוב" וכד') לשמש לו/לה כארגומנטציה להכשרת הזנות - הם אנשים אלימים ו/או מאוד מאוד מדוכאים בעצמם. לצערי, יש הרבה נשים ביניהם. בהינתן ולמעלה מ- 95% מהזונות "בחרו" בזנות כתגובה פוסט טראומטית לתקיפה מינית קודמת (מגילוי עריות ועד לתקיפה מינית אחרת), הרי שגם הבחירה היא שחזור של חוויית האונס על מנת "לנצח" בעצם ה"בחירה" את האנס. רק שאין נצחונות שם, למעט אלו של האנסים המשחקים את תפקיד האנס הראשוני.

   ועניין נוסף - צריך לגייס הרבה רוע והרבה אטימות כדי לראות משהו טוב וריבוני בזנות.

    

    

     12/12/09 01:48:

    רואה איתך עין בעין את כל הדברים שהעלית.

    

   קיים קשר בין הלגיטימציה שנותנת התקשורת לתופעת הזנות לבין נפח התופעה.

   אני יודע שזו האשמה - אבל זה בדיוק הקו שננקט בתוכניות הריאליטי -  "כסף קונה הכל"

    

   ניסיון לניתוק הקשר בין הלקוח לנערת הליווי ע"י "הבכת המשתמש"

   יביאו לעניות דעתי לירידה מהותית בצריכת זנות.

   (מעניין אם זה יישמר או שהחיים ישובו למסלולם לאחר חודש )

    

   מסכים לחלוטין שאף אישה אינה הולכת לזנות בחדווה

   כולם מבינים היטב שזה כישלון של החברה בטיפול בגורמים חלשים

   אבל ככל הנראה העיקרון

   'אם זה לא ליד חלון ביתי' - זה לא ממש מעניין אותי - עובד גם במחדל הטיפול בזנות.

    

    

     10/12/09 22:11:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-10 21:37:27

   כי אני לא יכול להגיד מה אישה מרגישה במשגל. (כן גם לי אפשר לסתום את הפה זה קשה אבל אפשרי...) אני יכול להגיד מה נשים מעידות על זה אבל זה חסר משמעות. אני מקווה שהיא טועה אין לי שום יכולת לשפוט את זה. זה לא הדיווחים שאני קיבלתי אבל זה ממש עניין נשי . דא עקא כפי שאומרים חברי המלומדים לא לזאת התכנסנו כאן. אלא אם את חושבת שאונס משגל והליכה לזונה חד המה. אני מקווה שלא.....

    

    

   תגיד הפוסט הזה שלך במומלצים שאתה מתיפיף עם ביטויים כמו  דא עקא לא לשם כך התכנסנו ? כאילו דא !

   זה לא אתה שאמרת שאין קשר בין פוסט ותגובות במיוחד שמה נעמי העלתה לגמרי מתקשר עם האמור.

   החוקרות שלך הגזימו וגם הדבורקין הזאת ליכלכה בגדול

    

    SAY NO MORE

   ליכלכה? למה את לא כותבת ככה? מי יאמין לי? 

     10/12/09 21:37:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 21:33:56

   צטט: נעמית 2009-12-10 21:05:03

   דעתך רלוונטית בדיוק כמו דעתי, עדי, (אני נדהמת, יכול להיות שפעם ראשונה נשארת ספיצ'לס? :))

   זה הביך אותך השאלה? למה אתה חושב שרק נשים יכולות לפסוק בסוגיה?

    

   כי אני לא יכול להגיד מה אישה מרגישה במשגל. (כן גם לי אפשר לסתום את הפה זה קשה אבל אפשרי...) אני יכול להגיד מה נשים מעידות על זה אבל זה חסר משמעות. אני מקווה שהיא טועה אין לי שום יכולת לשפוט את זה. זה לא הדיווחים שאני קיבלתי אבל זה ממש עניין נשי . דא עקא כפי שאומרים חברי המלומדים לא לזאת התכנסנו כאן. אלא אם את חושבת שאונס משגל והליכה לזונה חד המה. אני מקווה שלא.....

    

    

   תגיד הפוסט הזה שלך במומלצים שאתה מתיפיף עם ביטויים כמו  דא עקא לא לשם כך התכנסנו ? כאילו דא !

   זה לא אתה שאמרת שאין קשר בין פוסט ותגובות במיוחד שמה נעמי העלתה לגמרי מתקשר עם האמור.

   החוקרות שלך הגזימו וגם הדבורקין הזאת ליכלכה בגדול

     10/12/09 21:33:

   צטט: נעמית 2009-12-10 21:05:03

   דעתך רלוונטית בדיוק כמו דעתי, עדי, (אני נדהמת, יכול להיות שפעם ראשונה נשארת ספיצ'לס? :))

   זה הביך אותך השאלה? למה אתה חושב שרק נשים יכולות לפסוק בסוגיה?

    

   כי אני לא יכול להגיד מה אישה מרגישה במשגל. (כן גם לי אפשר לסתום את הפה זה קשה אבל אפשרי...) אני יכול להגיד מה נשים מעידות על זה אבל זה חסר משמעות. אני מקווה שהיא טועה אין לי שום יכולת לשפוט את זה. זה לא הדיווחים שאני קיבלתי אבל זה ממש עניין נשי . דא עקא כפי שאומרים חברי המלומדים לא לזאת התכנסנו כאן. אלא אם את חושבת שאונס משגל והליכה לזונה חד המה. אני מקווה שלא.....

     10/12/09 21:05:

   דעתך רלוונטית בדיוק כמו דעתי, עדי, (אני נדהמת, יכול להיות שפעם ראשונה נשארת ספיצ'לס? :))

   זה הביך אותך השאלה? למה אתה חושב שרק נשים יכולות לפסוק בסוגיה?

     10/12/09 20:40:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 20:36:15

   צטט: נעמית 2009-12-10 20:04:33


   ספרה של דבורקין "משגל", שנכתב בשנת 1987, ויצא לאור בימים אלו בעברית בהוצאת "בבל", הוביל לאי הבנות רבות. "משגל" מיועד לזעזע את האופן הסביל שבו נשים מקבלות את האקט המיני ואת המשתמע ממנו.
   "עבור נשים, חווית הקניין המיני היא ממשית ומפורשת: להיבעל ולהיות שייכת אלה דברים זהים, לא ניתנים להפרדה. יחד, בבחינת שניים שהם אחד, הם מהווים את המין כמערכת חברתית תחת השליטה הגברית. בזיון הגבר מבטא את הגיאוגרפיה של שלטונו: מיניותה, פנימיותה של האשה, הן חלק מתחום ריבונותו כזכר".

   לפי דבורקין, אשה המבצעת משגל עם גבר לומדת לחוות חושניות מעצם היותה קניין. "לכן נשים מרגישות את הזיון - כשהוא מתבצע כהלכה, כשהוא מוחץ - כתפיסת בעלות עליהן, ומרגישות שהיותן קניין הינו דבר ארוטי ביותר, ומחשיבות את הכחדת האני במין כהוכחה לתשוקתו של הגבר או לאהבתו, לעוצמתן הכבירה". 

   הכתיבה כנקמה:
    אי ההבנה המרכזית סביב הספר היא הפרשנות שלפיה טענתה העיקרית של דבורקין היא שכל משגל הוא אונס. דבורקין מתייחסת להאשמה הזאת בהקדמה המחודשת לספרה שכתבה בשנת 1995 :

   "מי שתופס את הבדלי הכוחות כמשהו ארוטי, וחש שבגללם כוח פיזי הוא חלק טבעי ובלתי נמנע ממשגל - איך הוא יוכל להבין שהספר הזה לא טוען שכל הגברים אנסים ושכל משגל הוא אונס? אם שליטה חייבת להיות חלק מהמין כדי שיעורר התרגשות, הרי ששוויון בממלכת המין הוא מושג אנטי-מיני".

    

    

   אין לי מילים... משאיר את התגובה לנשים. כל מה שאני אגיד כאן יהה חסר משמעות. 

    

   גם כל מה שדבורקין אמרה חסר משמעות ,סתם עוד  פרובוקטיבית שכתבה את המסקנות הפרטיות שלה אחרי  שברחה מבעל מתעלל

     10/12/09 20:36:

   צטט: נעמית 2009-12-10 20:04:33


   ספרה של דבורקין "משגל", שנכתב בשנת 1987, ויצא לאור בימים אלו בעברית בהוצאת "בבל", הוביל לאי הבנות רבות. "משגל" מיועד לזעזע את האופן הסביל שבו נשים מקבלות את האקט המיני ואת המשתמע ממנו.
   "עבור נשים, חווית הקניין המיני היא ממשית ומפורשת: להיבעל ולהיות שייכת אלה דברים זהים, לא ניתנים להפרדה. יחד, בבחינת שניים שהם אחד, הם מהווים את המין כמערכת חברתית תחת השליטה הגברית. בזיון הגבר מבטא את הגיאוגרפיה של שלטונו: מיניותה, פנימיותה של האשה, הן חלק מתחום ריבונותו כזכר".

   לפי דבורקין, אשה המבצעת משגל עם גבר לומדת לחוות חושניות מעצם היותה קניין. "לכן נשים מרגישות את הזיון - כשהוא מתבצע כהלכה, כשהוא מוחץ - כתפיסת בעלות עליהן, ומרגישות שהיותן קניין הינו דבר ארוטי ביותר, ומחשיבות את הכחדת האני במין כהוכחה לתשוקתו של הגבר או לאהבתו, לעוצמתן הכבירה". 

   הכתיבה כנקמה:
    אי ההבנה המרכזית סביב הספר היא הפרשנות שלפיה טענתה העיקרית של דבורקין היא שכל משגל הוא אונס. דבורקין מתייחסת להאשמה הזאת בהקדמה המחודשת לספרה שכתבה בשנת 1995 :

   "מי שתופס את הבדלי הכוחות כמשהו ארוטי, וחש שבגללם כוח פיזי הוא חלק טבעי ובלתי נמנע ממשגל - איך הוא יוכל להבין שהספר הזה לא טוען שכל הגברים אנסים ושכל משגל הוא אונס? אם שליטה חייבת להיות חלק מהמין כדי שיעורר התרגשות, הרי ששוויון בממלכת המין הוא מושג אנטי-מיני".

    

    

   אין לי מילים... משאיר את התגובה לנשים. כל מה שאני אגיד כאן יהה חסר משמעות. 
     10/12/09 20:04:

   ספרה של דבורקין "משגל", שנכתב בשנת 1987, ויצא לאור בימים אלו בעברית בהוצאת "בבל", הוביל לאי הבנות רבות. "משגל" מיועד לזעזע את האופן הסביל שבו נשים מקבלות את האקט המיני ואת המשתמע ממנו.
   "עבור נשים, חווית הקניין המיני היא ממשית ומפורשת: להיבעל ולהיות שייכת אלה דברים זהים, לא ניתנים להפרדה. יחד, בבחינת שניים שהם אחד, הם מהווים את המין כמערכת חברתית תחת השליטה הגברית. בזיון הגבר מבטא את הגיאוגרפיה של שלטונו: מיניותה, פנימיותה של האשה, הן חלק מתחום ריבונותו כזכר".

   לפי דבורקין, אשה המבצעת משגל עם גבר לומדת לחוות חושניות מעצם היותה קניין. "לכן נשים מרגישות את הזיון - כשהוא מתבצע כהלכה, כשהוא מוחץ - כתפיסת בעלות עליהן, ומרגישות שהיותן קניין הינו דבר ארוטי ביותר, ומחשיבות את הכחדת האני במין כהוכחה לתשוקתו של הגבר או לאהבתו, לעוצמתן הכבירה". 

   הכתיבה כנקמה:
    אי ההבנה המרכזית סביב הספר היא הפרשנות שלפיה טענתה העיקרית של דבורקין היא שכל משגל הוא אונס. דבורקין מתייחסת להאשמה הזאת בהקדמה המחודשת לספרה שכתבה בשנת 1995 :

   "מי שתופס את הבדלי הכוחות כמשהו ארוטי, וחש שבגללם כוח פיזי הוא חלק טבעי ובלתי נמנע ממשגל - איך הוא יוכל להבין שהספר הזה לא טוען שכל הגברים אנסים ושכל משגל הוא אונס? אם שליטה חייבת להיות חלק מהמין כדי שיעורר התרגשות, הרי ששוויון בממלכת המין הוא מושג אנטי-מיני".

     10/12/09 19:57:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 19:46:51

   צטט: נעמית 2009-12-10 19:37:01

    

   אני לא יודעת למה אתה חושב שיש בשאלה שלי הצדקה של עצם האלימות והאונס, עדי? תהיתי מה כל כך מדהים אותך בעצם המעשה. למה האונס של מאבטח הרמטכ"ל הוא יותר קיצוני מכל מקרי האונס שמתרחשים אפילו ברחבה הספציפית של הנמל שבה זה התרחש. היו במקום נלא אחד ולא שנים  מקרים של אונס של נערות שבילו בTLV ששמו במשקה שלהן סם אונס, וזה פורסם, אתה יודע כמה מקרים של דייט רייפ מתרחשים? על בסיס יומיומי.  חלק לא מדווחים בכלל. רק אמרתי שזה בכלל לא מדהים אותי, אז מה אם הוא מיפי הבלורית והתואר. ראבאק, היו פה אלופים מהוללים שלקחו את הפקידות שלהם בצהרים  לנסיעה והתנפלו עליהן.

   וזה לגמרי נפרד מהענין של זנות. דיון אחר לחלוטין. יש כאלה שלא הולכים לזונות, סתם מצ'וטטים עם מישהי ברשת, ונפגשים איתה ומתנפלים עליה. מה מניע גברים לרצות לעשות את זה באופן אלים? לא יודעת.

    

    

    

    האונס הוא אונס כמו כל האונסים. השילוב של אונס ובילוי עם נערת ליוי הוא החידוש הלא מרענן...המשותף הוא האלימות. הטענה היא שאונס והליכה לזונה בעקרון הם מאותה משפחה

   מסכימה עם רחל כאן. בטענה הזאת אתה הולך רחוק מדי. אולי בעצם תלך עד הסוף כמו שהלכה אנדריאה דבורקין שטענה שכל משגל בין גבר לאישה הוא פעולה אלימה?
     10/12/09 19:47:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 19:40:39

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-10 19:32:40

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 19:26:43

   מוחן....

   אה הן נשים ?:)))

    

    

    

   אויי נשוומה....

   הנה מה שכותבת  ריטה חייקין  בפוסט של חנה

    

    

   במשך כ7.5 שנים תחום העיסוק העיקרי שלי הוא עבודה עם נשים בזנות. אין לי מילים חוץ מלאמר שהלקוחות הם אנסים. רובם אדישים ומכירים את המצב של האשה בזנות אך לרוב לא מתייחסים לזה כי הם מספקים לעצמם את הפנטזיות שלהם וכוח שלהם ומוכנים לסגור עיניים למצב של האשה ולאיך שהיא נראית (החבלות בכל גופה והרגליים המעלות מוגלה שלה). ואם אשה בזנות אכן מטופחת זה עדיין לא אומר שהיא נהנת מזה. אין אשה שנהנת מזנות ואין מצב שאשה תתכוון ברצינות ותאמר שעדיף לה להיות זונה מאשר אשת מקצוע אחר. נשים בזנות נאנסות באלימות ובכפייה בערך אחת לשבוע, רוב מעשי האונס מבוצעים על ידי לקוחות - צרכני מין, שליש מתקיפותיהן המיניות נגרמות על ידי הסרסור. 


   אכן עדות מצמררת נורא מסכנות באמת אבל שוב זה לא משהו גורף ובחורים שמשתתפים במסיבות רווקים שיש בהם זונה שבאה מרצונה ומקבלת על כך שכר הולם ולא נוהגים באלימות לא מגיע להם בית סוהר כמו שאמרת לעיל

     10/12/09 19:46:

   צטט: נעמית 2009-12-10 19:37:01

    

   אני לא יודעת למה אתה חושב שיש בשאלה שלי הצדקה של עצם האלימות והאונס, עדי? תהיתי מה כל כך מדהים אותך בעצם המעשה. למה האונס של מאבטח הרמטכ"ל הוא יותר קיצוני מכל מקרי האונס שמתרחשים אפילו ברחבה הספציפית של הנמל שבה זה התרחש. היו במקום נלא אחד ולא שנים  מקרים של אונס של נערות שבילו בTLV ששמו במשקה שלהן סם אונס, וזה פורסם, אתה יודע כמה מקרים של דייט רייפ מתרחשים? על בסיס יומיומי.  חלק לא מדווחים בכלל. רק אמרתי שזה בכלל לא מדהים אותי, אז מה אם הוא מיפי הבלורית והתואר. ראבאק, היו פה אלופים מהוללים שלקחו את הפקידות שלהם בצהרים  לנסיעה והתנפלו עליהן.

   וזה לגמרי נפרד מהענין של זנות. דיון אחר לחלוטין. יש כאלה שלא הולכים לזונות, סתם מצ'וטטים עם מישהי ברשת, ונפגשים איתה ומתנפלים עליה. מה מניע גברים לרצות לעשות את זה באופן אלים? לא יודעת.

    

    

    

    האונס הוא אונס כמו כל האונסים. השילוב של אונס ובילוי עם נערת ליוי הוא החידוש הלא מרענן...המשותף הוא האלימות. הטענה היא שאונס והליכה לזונה בעקרון הם מאותה משפחה. 

    

     10/12/09 19:40:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-10 19:32:40

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 19:26:43

   מוחן....

   אה הן נשים ?:)))

    

    

    

   אויי נשוומה....

   הנה מה שכותבת  ריטה חייקין  בפוסט של חנה

    

    

   במשך כ7.5 שנים תחום העיסוק העיקרי שלי הוא עבודה עם נשים בזנות. אין לי מילים חוץ מלאמר שהלקוחות הם אנסים. רובם אדישים ומכירים את המצב של האשה בזנות אך לרוב לא מתייחסים לזה כי הם מספקים לעצמם את הפנטזיות שלהם וכוח שלהם ומוכנים לסגור עיניים למצב של האשה ולאיך שהיא נראית (החבלות בכל גופה והרגליים המעלות מוגלה שלה). ואם אשה בזנות אכן מטופחת זה עדיין לא אומר שהיא נהנת מזה. אין אשה שנהנת מזנות ואין מצב שאשה תתכוון ברצינות ותאמר שעדיף לה להיות זונה מאשר אשת מקצוע אחר. נשים בזנות נאנסות באלימות ובכפייה בערך אחת לשבוע, רוב מעשי האונס מבוצעים על ידי לקוחות - צרכני מין, שליש מתקיפותיהן המיניות נגרמות על ידי הסרסור. 


     10/12/09 19:37:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 18:57:25

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

    

    אין שום תדהמה מהאונס התדהמה היא מהשילוב הקטלני של הבאתצ נערת ליוי וקינוח באונס....

   את פשוט מפספסת את כל העניין. זה לא מין זה אלימות. אם את מקבלת את הצורך להיותאלים כלפי אדם אחר כצורך לגיטמי? בסדר אני לא והחברה שלנו בדרך כלל לא.

    

   . עכשיו אם את חושבת שכל אדם שיש לו צורך לספק את עצמו בעזרת שימוש  בכוח כנגד אנשים אחרים זה לגיטמי? אז מותר לאנוס מותר להרוג ומותר פדופילה זה גם כן צורך? הוא צריך לזיין ילדים קטנים מה נפריע לו? כן אנחנו מפריעים לו אנחנו לא מקבלים אנשים שזה   צורך שלהם הוא לזיין ילדים קטנים, לא מקבלים אנשים שהצורך שלהם זה לאנוס נשים ואני רוצה שיוסיפו לרשימה  הזאת גם את ההליכה לזנות. אני לא מקבל את זה בתור צורך מיני אלא כצורך באלימות כי המאבטח הבטוח הוכיח שעצם ההליכה לזונה אינה מספקת אותו אלא הוא גם צריך קצת לאנוס כי ככה זה ממש עושה לו טוב. אז לכולם ברור שאם הוא אנס אותה הוא צריך ללכת לבית הסוהר ואני רוצה שגם הוא ילך לבית הסוהר (וכל החברה הטובים שהיו איתו ) בגלל שהם הביאו לשם את נערת הליוי....

    

   כאפיש?  

    

   אני לא יודעת למה אתה חושב שיש בשאלה שלי הצדקה של עצם האלימות והאונס, עדי? תהיתי מה כל כך מדהים אותך בעצם המעשה. למה האונס של מאבטח הרמטכ"ל הוא יותר קיצוני מכל מקרי האונס שמתרחשים אפילו ברחבה הספציפית של הנמל שבה זה התרחש. היו במקום נלא אחד ולא שנים  מקרים של אונס של נערות שבילו בTLV ששמו במשקה שלהן סם אונס, וזה פורסם, אתה יודע כמה מקרים של דייט רייפ מתרחשים? על בסיס יומיומי.  חלק לא מדווחים בכלל. רק אמרתי שזה בכלל לא מדהים אותי, אז מה אם הוא מיפי הבלורית והתואר. ראבאק, היו פה אלופים מהוללים שלקחו את הפקידות שלהם בצהרים  לנסיעה והתנפלו עליהן.

   וזה לגמרי נפרד מהענין של זנות. דיון אחר לחלוטין. יש כאלה שלא הולכים לזונות, סתם מצ'וטטים עם מישהי ברשת, ונפגשים איתה ומתנפלים עליה. מה מניע גברים לרצות לעשות את זה באופן אלים? לא יודעת.

    

    

     10/12/09 19:32:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 19:26:43

   מוחן....

   אה הן נשים ?:)))

    

     10/12/09 19:26:
   מוחן....
     10/12/09 19:24:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 19:19:52

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-10 19:02:41

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 18:57:25

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

    

    אין שום תדהמה מהאונס התדהמה היא מהשילוב הקטלני של הבאתצ נערת ליוי וקינוח באונס....

   את פשוט מפספסת את כל העניין. זה לא מין זה אלימות. אם את מקבלת את הצורך להיותאלים כלפי אדם אחר כצורך לגיטמי? בסדר אני לא והחברה שלנו בדרך כלל לא.

    

   . עכשיו אם את חושבת שכל אדם שיש לו צורך לספק את עצמו בעזרת שימוש  בכוח כנגד אנשים אחרים זה לגיטמי? אז מותר לאנוס מותר להרוג ומותר פדופילה זה גם כן צורך? הוא צריך לזיין ילדים קטנים מה נפריע לו? כן אנחנו מפריעים לו אנחנו לא מקבלים אנשים שזה   צורך שלהם הוא לזיין ילדים קטנים, לא מקבלים אנשים שהצורך שלהם זה לאנוס נשים ואני רוצה שיוסיפו לרשימה  הזאת גם את ההליכה לזנות. אני לא מקבל את זה בתור צורך מיני אלא כצורך באלימות כי המאבטח הבטוח הוכיח שעצם ההליכה לזונה אינה מספקת אותו אלא הוא גם צריך קצת לאנוס כי ככה זה ממש עושה לו טוב. אז לכולם ברור שאם הוא אנס אותה הוא צריך ללכת לבית הסוהר ואני רוצה שגם הוא ילך לבית הסוהר (וכל החברה הטובים שהיו איתו ) בגלל שהם הביאו לשם את נערת הליוי....

    

   כאפיש?  

   למרות שאני לא נעמית אני מרשה לעצמי לענות לך על מה שאתה כותב כאן .קודם כל אני חייבת להגיד שאתה עושה כאן מניפולציה על גבול הבלתי נסבלת אתה מרחיק לכת ומגיע לפדופילים רק כדי לחדד את דבריך שהם מובנים גם בלי הדוגמא של הפדופילים

   אתה טוען שהעובדה שהבחורים הביאו נערת ליווי הובילה את המאבטח לאונס אין לך שום הוכחה לכך חוץ מהמוח הקודח שלך.

   אתה לא יודע מה היה שם ומה גרם לאונס וזה שאתה חושב שלהביא למסיבה נערת ליווי זה פוי זה עדין לא אומר שכל הבחורים שהיו שם צריכים ללכת לבית סוהר . במדינת חוק נהוג לחקור את הנסיבות לא גוזרים דין בצורה כל כך חובבנית כמו שאתה עושה

    

    אז אני מציע שתלכי בבקשה לפוסט של חנה בית הלחמי שדן בשאלה הזאת וגם במאמר של פרופסור שלומית אלמוג שפורסם במעריב ולאתר של תודעה ותגלי שזה לא רעיון שלי אלא תפיסה די חדשה שמציעה להפליל את המשתמשים בזנות ולדון בהם כאנסים. זה תפיסה פמניסטית די ראדיקאלית ודי חדשה, שאני אימצתי לא לפני הרבה זמן אבל בודאי אינה פרי מוחי הקודח אלא פרי מחשבה די עמוקה של הרבה אנשים (ואני חייב לציין בעיקר נשים) שהקדישו לעניין הזה די הרבה מחשבה.  אבל הנה ציטטה מספר בשם הצד המואר של הירח שחנה הביאה בפוסט שלה : המדברת היא זונה ואולי תחשבי על מה שהיה שם בחדר הVIP בעינים קצת אחרות אחרי שתקראי את זה. 

    

   קשה לי לחשוב על הרבה מקצועות בשוק החופשי בהם אונס (כן, אנו הזונות אונסות את עצמינו מדי משמרת על ידי 15 גברים ויותר שעמם אנו שוכבות. נכון שאנו מסכימות לכך, אך זה דבר שאף אחת מאיתנו אינה רוצה מעומק ליבה - לשכב עם כמות גברים גדולה בזה אחר זה, ללא בחירת הפרטנרים), אלימות (תמיד בסיום משמרת אני מגלה עוד סימן כחול של אחיזה ברגליי ובירכיי, כאבי גב מכל הקפיצות והמעיכות של הגברים על גופי, ואני מרגישה כמו אחרי מלחמה, מותשת וזקוקה לשעות שינה מוגברות כדי להתאושש) והשפלה חברתית (ובאמת, מי תתגאה להתהלך ברחוב ולספר לכל סובביה כי היא, היא זונה) הם חלק אינטגרלי מהעניין". 


   ובכן זה לא פרי מוחי הקודח......אבל אימצתי את העמדה הזאת. אני לא אמרתי שכל מי שמביא נערת ליוי הוא מיד אונס אחרי זה אבל אמרתי ואני חושב שמי שמביא נערת ליוי זה מעשה לא ראוי בזוי ולדעתי צריך להענש בחומרה. 

    

   אוקי אז פרי מוחם הקודח :)

     10/12/09 19:19:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-10 19:02:41

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 18:57:25

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

    

    אין שום תדהמה מהאונס התדהמה היא מהשילוב הקטלני של הבאתצ נערת ליוי וקינוח באונס....

   את פשוט מפספסת את כל העניין. זה לא מין זה אלימות. אם את מקבלת את הצורך להיותאלים כלפי אדם אחר כצורך לגיטמי? בסדר אני לא והחברה שלנו בדרך כלל לא.

    

   . עכשיו אם את חושבת שכל אדם שיש לו צורך לספק את עצמו בעזרת שימוש  בכוח כנגד אנשים אחרים זה לגיטמי? אז מותר לאנוס מותר להרוג ומותר פדופילה זה גם כן צורך? הוא צריך לזיין ילדים קטנים מה נפריע לו? כן אנחנו מפריעים לו אנחנו לא מקבלים אנשים שזה   צורך שלהם הוא לזיין ילדים קטנים, לא מקבלים אנשים שהצורך שלהם זה לאנוס נשים ואני רוצה שיוסיפו לרשימה  הזאת גם את ההליכה לזנות. אני לא מקבל את זה בתור צורך מיני אלא כצורך באלימות כי המאבטח הבטוח הוכיח שעצם ההליכה לזונה אינה מספקת אותו אלא הוא גם צריך קצת לאנוס כי ככה זה ממש עושה לו טוב. אז לכולם ברור שאם הוא אנס אותה הוא צריך ללכת לבית הסוהר ואני רוצה שגם הוא ילך לבית הסוהר (וכל החברה הטובים שהיו איתו ) בגלל שהם הביאו לשם את נערת הליוי....

    

   כאפיש?  

   למרות שאני לא נעמית אני מרשה לעצמי לענות לך על מה שאתה כותב כאן .קודם כל אני חייבת להגיד שאתה עושה כאן מניפולציה על גבול הבלתי נסבלת אתה מרחיק לכת ומגיע לפדופילים רק כדי לחדד את דבריך שהם מובנים גם בלי הדוגמא של הפדופילים

   אתה טוען שהעובדה שהבחורים הביאו נערת ליווי הובילה את המאבטח לאונס אין לך שום הוכחה לכך חוץ מהמוח הקודח שלך.

   אתה לא יודע מה היה שם ומה גרם לאונס וזה שאתה חושב שלהביא למסיבה נערת ליווי זה פוי זה עדין לא אומר שכל הבחורים שהיו שם צריכים ללכת לבית סוהר . במדינת חוק נהוג לחקור את הנסיבות לא גוזרים דין בצורה כל כך חובבנית כמו שאתה עושה

    

    אז אני מציע שתלכי בבקשה לפוסט של חנה בית הלחמי שדן בשאלה הזאת וגם במאמר של פרופסור שלומית אלמוג שפורסם במעריב ולאתר של תודעה ותגלי שזה לא רעיון שלי אלא תפיסה די חדשה שמציעה להפליל את המשתמשים בזנות ולדון בהם כאנסים. זה תפיסה פמניסטית די ראדיקאלית ודי חדשה, שאני אימצתי לא לפני הרבה זמן אבל בודאי אינה פרי מוחי הקודח אלא פרי מחשבה די עמוקה של הרבה אנשים (ואני חייב לציין בעיקר נשים) שהקדישו לעניין הזה די הרבה מחשבה.  אבל הנה ציטטה מספר בשם הצד המואר של הירח שחנה הביאה בפוסט שלה : המדברת היא זונה ואולי תחשבי על מה שהיה שם בחדר הVIP בעינים קצת אחרות אחרי שתקראי את זה. 

    

   קשה לי לחשוב על הרבה מקצועות בשוק החופשי בהם אונס (כן, אנו הזונות אונסות את עצמינו מדי משמרת על ידי 15 גברים ויותר שעמם אנו שוכבות. נכון שאנו מסכימות לכך, אך זה דבר שאף אחת מאיתנו אינה רוצה מעומק ליבה - לשכב עם כמות גברים גדולה בזה אחר זה, ללא בחירת הפרטנרים), אלימות (תמיד בסיום משמרת אני מגלה עוד סימן כחול של אחיזה ברגליי ובירכיי, כאבי גב מכל הקפיצות והמעיכות של הגברים על גופי, ואני מרגישה כמו אחרי מלחמה, מותשת וזקוקה לשעות שינה מוגברות כדי להתאושש) והשפלה חברתית (ובאמת, מי תתגאה להתהלך ברחוב ולספר לכל סובביה כי היא, היא זונה) הם חלק אינטגרלי מהעניין". 


   ובכן זה לא פרי מוחי הקודח......אבל אימצתי את העמדה הזאת. אני לא אמרתי שכל מי שמביא נערת ליוי הוא מיד אונס אחרי זה אבל אמרתי ואני חושב שמי שמביא נערת ליוי זה מעשה לא ראוי בזוי ולדעתי צריך להענש בחומרה. 
     10/12/09 19:02:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-10 18:57:25

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

    

    אין שום תדהמה מהאונס התדהמה היא מהשילוב הקטלני של הבאתצ נערת ליוי וקינוח באונס....

   את פשוט מפספסת את כל העניין. זה לא מין זה אלימות. אם את מקבלת את הצורך להיותאלים כלפי אדם אחר כצורך לגיטמי? בסדר אני לא והחברה שלנו בדרך כלל לא.

    

   . עכשיו אם את חושבת שכל אדם שיש לו צורך לספק את עצמו בעזרת שימוש  בכוח כנגד אנשים אחרים זה לגיטמי? אז מותר לאנוס מותר להרוג ומותר פדופילה זה גם כן צורך? הוא צריך לזיין ילדים קטנים מה נפריע לו? כן אנחנו מפריעים לו אנחנו לא מקבלים אנשים שזה   צורך שלהם הוא לזיין ילדים קטנים, לא מקבלים אנשים שהצורך שלהם זה לאנוס נשים ואני רוצה שיוסיפו לרשימה  הזאת גם את ההליכה לזנות. אני לא מקבל את זה בתור צורך מיני אלא כצורך באלימות כי המאבטח הבטוח הוכיח שעצם ההליכה לזונה אינה מספקת אותו אלא הוא גם צריך קצת לאנוס כי ככה זה ממש עושה לו טוב. אז לכולם ברור שאם הוא אנס אותה הוא צריך ללכת לבית הסוהר ואני רוצה שגם הוא ילך לבית הסוהר (וכל החברה הטובים שהיו איתו ) בגלל שהם הביאו לשם את נערת הליוי....

    

   כאפיש?  

   למרות שאני לא נעמית אני מרשה לעצמי לענות לך על מה שאתה כותב כאן .קודם כל אני חייבת להגיד שאתה עושה כאן מניפולציה על גבול הבלתי נסבלת אתה מרחיק לכת ומגיע לפדופילים רק כדי לחדד את דבריך שהם מובנים גם בלי הדוגמא של הפדופילים

   אתה טוען שהעובדה שהבחורים הביאו נערת ליווי הובילה את המאבטח לאונס אין לך שום הוכחה לכך חוץ מהמוח הקודח שלך.

   אתה לא יודע מה היה שם ומה גרם לאונס וזה שאתה חושב שלהביא למסיבה נערת ליווי זה פוי זה עדין לא אומר שכל הבחורים שהיו שם צריכים ללכת לבית סוהר . במדינת חוק נהוג לחקור את הנסיבות לא גוזרים דין בצורה כל כך חובבנית כמו שאתה עושה

     10/12/09 18:57:

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

    

    אין שום תדהמה מהאונס התדהמה היא מהשילוב הקטלני של הבאתצ נערת ליוי וקינוח באונס....

   את פשוט מפספסת את כל העניין. זה לא מין זה אלימות. אם את מקבלת את הצורך להיותאלים כלפי אדם אחר כצורך לגיטמי? בסדר אני לא והחברה שלנו בדרך כלל לא.

    

   . עכשיו אם את חושבת שכל אדם שיש לו צורך לספק את עצמו בעזרת שימוש  בכוח כנגד אנשים אחרים זה לגיטמי? אז מותר לאנוס מותר להרוג ומותר פדופילה זה גם כן צורך? הוא צריך לזיין ילדים קטנים מה נפריע לו? כן אנחנו מפריעים לו אנחנו לא מקבלים אנשים שזה   צורך שלהם הוא לזיין ילדים קטנים, לא מקבלים אנשים שהצורך שלהם זה לאנוס נשים ואני רוצה שיוסיפו לרשימה  הזאת גם את ההליכה לזנות. אני לא מקבל את זה בתור צורך מיני אלא כצורך באלימות כי המאבטח הבטוח הוכיח שעצם ההליכה לזונה אינה מספקת אותו אלא הוא גם צריך קצת לאנוס כי ככה זה ממש עושה לו טוב. אז לכולם ברור שאם הוא אנס אותה הוא צריך ללכת לבית הסוהר ואני רוצה שגם הוא ילך לבית הסוהר (וכל החברה הטובים שהיו איתו ) בגלל שהם הביאו לשם את נערת הליוי....

    

   כאפיש?  

     10/12/09 15:41:

   צטט: מארי-אן 2009-12-10 15:35:35

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-10 14:17:43

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

   כי אנשים אוהבים להראות איך  שבארזים נפלה שלהבת (ככה קוראים לנער לא?) זה קטע יותר צהוב מסתם איזה ערס שלמד גימל כיתות ואנס.

    

    

    

   ערס זה לא רק עניין של מוצא. להיות מאבטח של אישיות בכירה ככל שתהיה זה לא להיות ד"ר בפיזיקה ומתמטיקה. להיות מאבח גם מסוגו זה מקור לגאווה רק בארץ מטומטמת כמו ישראל שסוגדת עדיין לדרגות ואנשי צבא קובעים בה את הטון.

   אגב חברה שלו של המאבטח נשמעה לי בראיון קצר סופר-דופר פרחה. העמידה שלה לצידו עושה אותה פרחה יותר מכל פרחת שכונות מצויה, ומין מוצא כמעט תמיד את מינו.

    

   נעמי לא הזכירה מוצא ,וגם אני לא. יש ערסים בכל העדות זה ברור.

   יכול להיות  אנס שהוא במקרה גם  דוקטור לפיזיקה ומתמטיקה

   להיות מאבטח זה לא מקור לגאווה אבל מצד שני גם לא מקור לבושה ובטח שלא לסגידה.ארץ לא סוגדת לדרגות. אנשים קטנים סוגדים לדרגות ומניחים שבחור שהגיע לדרגת רסן ועבר מבדקים  נוקשים כדי לעבוד בתור מאבטח הרמטכ"ל הוא בחור מה שנקרא איכותי(למרות שאני לא מתה על ההגדרה)

   לא שמעתי את החברה ואנחנו לא באמת יודעים מה היה שם באותו ארוע אולי באמת פעל מתוך שיכרון חושים 

     10/12/09 15:35:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-10 14:17:43

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

   כי אנשים אוהבים להראות איך  שבארזים נפלה שלהבת (ככה קוראים לנער לא?) זה קטע יותר צהוב מסתם איזה ערס שלמד גימל כיתות ואנס.

    

    

    

   ערס זה לא רק עניין של מוצא. להיות מאבטח של אישיות בכירה ככל שתהיה זה לא להיות ד"ר בפיזיקה ומתמטיקה. להיות מאבח גם מסוגו זה מקור לגאווה רק בארץ מטומטמת כמו ישראל שסוגדת עדיין לדרגות ואנשי צבא קובעים בה את הטון.

   אגב חברה שלו של המאבטח נשמעה לי בראיון קצר סופר-דופר פרחה. העמידה שלה לצידו עושה אותה פרחה יותר מכל פרחת שכונות מצויה, ומין מוצא כמעט תמיד את מינו.

     10/12/09 14:17:

   צטט: נעמית 2009-12-10 14:10:27


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

   כי אנשים אוהבים להראות איך  שבארזים נפלה שלהבת (ככה קוראים לנער לא?) זה קטע יותר צהוב מסתם איזה ערס שלמד גימל כיתות ואנס.

    

    

     10/12/09 14:10:


   אני לא כל כך מבינה מה מדהים בקטע של המאבטח. זה שהוא נראה טוב? אחד שלא צריך לכפות על נשים אלא כזה שרודפות אחריו?

   זה לא קשור בכלל. לא היה פה אקט של מישהו שהיה צריך מין, כבר כתבתי לך קודם לכן, זה קטע של הריגוש מהאלימות.

   זה שהוא מלח הארץ  אלוף קרטה וקצין? זה גם לא אומר.

   זה שהוא עמד להתחתן תוך יומיים?

   אני באמת לא מבינה למה התדהמה דווקא מהמקרה הזה. כשיש כל כך הרבה מקרי אונס.

     10/12/09 09:24:

   צטט: איתמר פרחי 2009-12-10 09:04:13

   ספנסר טוניק זה אומנות, פורנו או זנות וניצול ?

    

    

   אני חושב שהגבולות בדיון הזה נעשים מטושטשים יותר ויותר. יש הרבה דברים שקשה לאכוף כמו לדוגמה מניעת ניצול נשים בזנות או טרפיקינג. אפשר לפתור אותם עם רגולציה קשה ו/או אכיפה נוקשה אבל ככול שאילו נעשות קיצוניות יותר כך החרויות האזרחיות שלנו מוגבלות בהרבה יותר מהזכות ללכת לזונה או הזכות לחפש סטוצים באינטרנט.

    

    

   אני חושב שההפך. הדיון הזה מוקד בעזרת המאבטח הבוטח. כי לא היה מקרה יפה כל כך להדגים את הגבול הזה שאתה מחפש אותו כמו האונס הזה. 

   אבל איתמר הנה השאלה לך מי  רוצה מציצה בחימשים שקל בחוף? זה השאלה עזוב את כל הדברים האחרים. למה אני חלקי צריך להיות עם האנשים הללו? איך זה קשור לספנספר טוניק מה בגלל שבשני המקרים מעורב אברי מין נשיים וגבריים? מה הקשר? מדברים על תעשיה מתועבת שמתרחשת בחצרות אחוריים. אני נגד עבדות נגד רוב צורת העסקה של עובדים זרים בישראל בצורה שהיא נעשית והעסקה של מהגרים בלתי חוקיים כפי שהיא נשית גם בישראל וגם בארה"ב. האם אני נגד העסקה בכלל?לא אבל שאני רואה עבדות אני יודע בדיוק מתי זה. 

     10/12/09 09:04:

   ספנסר טוניק זה אומנות, פורנו או זנות וניצול ?

    

    

   אני חושב שהגבולות בדיון הזה נעשים מטושטשים יותר ויותר. יש הרבה דברים שקשה לאכוף כמו לדוגמה מניעת ניצול נשים בזנות או טרפיקינג. אפשר לפתור אותם עם רגולציה קשה ו/או אכיפה נוקשה אבל ככול שאילו נעשות קיצוניות יותר כך החרויות האזרחיות שלנו מוגבלות בהרבה יותר מהזכות ללכת לזונה או הזכות לחפש סטוצים באינטרנט.

     9/12/09 17:04:

   צטט: מארי-אן 2009-12-09 11:00:19

   חץ. יש נשים בסביבתי שלא מביטות על גבר בלי להסתכל לו קודם לארנק. הן גולד-דיגריות, והן נותנות סקס ופינוק ואוזן קשבת עבור גבר עם כסף בלבד. והן לא זונות עפ"י ההגדרה, אבל בעיני זה סופר זונה ועם זאת זכותה.

   אני כמובן מקבלת בחילה כשאני שומעת על ילדות מועסקות בזה, זה לא נתון לויכוח וזה לא אומר שאני חושבת שזה בסדר, אני רק אומרת שאישה צריכה להיות לה הזכות להיות זונה ולא אף גבר יחליט על זה בשבילה אם כן או לא.

    

    

   תקראי בבקשה מאמר של פרופסור שולמית אלמוג בעניין שהתפרסם אתמול במעריב.

   http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/975/759.html

    

   היא כבר אישה.... 

     9/12/09 11:00:

   חץ. יש נשים בסביבתי שלא מביטות על גבר בלי להסתכל לו קודם לארנק. הן גולד-דיגריות, והן נותנות סקס ופינוק ואוזן קשבת עבור גבר עם כסף בלבד. והן לא זונות עפ"י ההגדרה, אבל בעיני זה סופר זונה ועם זאת זכותה.

   אני כמובן מקבלת בחילה כשאני שומעת על ילדות מועסקות בזה, זה לא נתון לויכוח וזה לא אומר שאני חושבת שזה בסדר, אני רק אומרת שאישה צריכה להיות לה הזכות להיות זונה ולא אף גבר יחליט על זה בשבילה אם כן או לא.

     8/12/09 17:49:

   צטט: מארי-אן 2009-12-08 16:38:26

   תשמע חץ. מה עם נשים שהולכות עם גבר כבן זוג רק בשביל כסף?
   אתה יכול להיות הכי חתיך הכי מהמם הכי מוכשר והן לא ישימו על זין.

   אפשר להגיד גם על זה שזה זנות, לא?

    

    

   לא....

   אני קשה להתווכח עם אישה שחושבת שזה בסדר. כי אותי לא מעניין כל כך נשים שבאמת רוצות וזה מה שהן עושות וזה לא מעניין אף אחד בעצם כי יש זכות האדם לגופו וישעה כל אחד בגופו מה שמתחשק לו. ברם אולם היום בתל אביב הלכו 25000 גברים כפי הנראה בערך לצרוך מין בכסף מנשים וילדות צעירות שבערך 99.9% מהן  הן לא כל כך רוצות או לפחות בשלב כל שהוא כפו את זה עליהן ומה שמעניין אותי זה הגברים הללו...

    

   אני לא מבין איך בן אדם (אישה או גבר) חושב שאם במסגרת היחסים בין בני זוג (ושוב לא משנה מינם) גם עובר כסף זה זנות. בכל מערכת יחסים יש גם אספקטים כספיים. איך זה הופך את זה לזנות? ברור שיש גם חשבונות כספים. אז מה?  

     8/12/09 16:38:

   תשמע חץ. מה עם נשים שהולכות עם גבר כבן זוג רק בשביל כסף?
   אתה יכול להיות הכי חתיך הכי מהמם הכי מוכשר והן לא ישימו על זין.

   אפשר להגיד גם על זה שזה זנות, לא?

     8/12/09 16:15:

   צטט: מינימקסי 2009-12-08 09:34:07

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-08 02:32:25

   צטט: מינימקסי 2009-12-08 01:12:41


   וואי וואי וואי.. כמה כועס אתה....

    תן לעבוד בשקט...

    

    ממש ממש לא כועס. רק אומר  

   ממש ממש לא כועס... 

    

   טוב.

   ממש לא כועס. שוכנעתי,

   בוקר טוב:)))))

    

   רק דבר אחד קטן. קטנטן

   אני אתן טוויסט לנושא:

   אסכים להוצאת חוק נגד אתנן מיני מכול סוג שהוא בתנאי שנשים יחוקקו אותו והן בלבד תצבענה עליו.....

   שהרי השולטים בעולם [מהו אחוז הפרלמנטריות בעולם?] הם הגברים שרוצים כעת [עלק מטוב ליבם ]לשלוט גם במקור הפרנסה הנשי הזה. מי אתם שתחליטו שאישה לא יכולה לקבל כסף עבור זיון? מה זו הפטרונות הזו לחשוב שאנחנו חלשות, מסכנות , טפשות , מובלות בעל כורחנו לזנות?

    

    מסכים...לי אין בעיה שהחוק יחוקק רק על  ידי נשים. לדעתי יש בכנסת היום רוב מוצק של נשים חברות כנסת 

     8/12/09 14:26:

   אני הכרתי זונה שהיא לא נוצלה בצעירותה והיא לא נרקומנית ולא כל המאפיינים הקבועים. היא הסתבכה בחובות ועשתה את זה בשביל כסף. אסקורט לעשירים בלבד. מי אנחנו שנחליט בשבילה שזה לא אפשרי יותר עבורה?

   בעיניי זה נורא להיות זונה. ברור לי שרוב הזונות אולצו לזה אבל לפעמים אין דרך אחרת. אין. זו מציאות שאי אפשר להתכחש לה. לפעמים זו הדרך היחידה לשרוד וגם הם היא לא יפה ונאה בעינינו האנשים הלכאורה נורמטיביים, לא אנחנו נחליט על הכחדתה.

   יש נשים שיעדיפו את זה על פני ניצול מתמיד של בוס מטורף, יש כאלה שזה יציל אותם מעוני. זכותן.

     8/12/09 09:34:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-08 02:32:25

   צטט: מינימקסי 2009-12-08 01:12:41


   וואי וואי וואי.. כמה כועס אתה....

    תן לעבוד בשקט...

    

    ממש ממש לא כועס. רק אומר  

   ממש ממש לא כועס... 

    

   טוב.

   ממש לא כועס. שוכנעתי,

   בוקר טוב:)))))

    

   רק דבר אחד קטן. קטנטן

   אני אתן טוויסט לנושא:

   אסכים להוצאת חוק נגד אתנן מיני מכול סוג שהוא בתנאי שנשים יחוקקו אותו והן בלבד תצבענה עליו.....

   שהרי השולטים בעולם [מהו אחוז הפרלמנטריות בעולם?] הם הגברים שרוצים כעת [עלק מטוב ליבם ]לשלוט גם במקור הפרנסה הנשי הזה. מי אתם שתחליטו שאישה לא יכולה לקבל כסף עבור זיון? מה זו הפטרונות הזו לחשוב שאנחנו חלשות, מסכנות , טפשות , מובלות בעל כורחנו לזנות?

     8/12/09 03:30:

   צטט: דב בינדר 2009-12-07 18:01:25

   תגובה שכתבתי בווינט בכתבה על הזנות.

   יש כל מיני סוגי זנות ולא כולם תוצר של חטיפה וכליאה או של גילוי עריות,יש הרבה מקרים של זונות שעושות את זה או שעשו בעבר מרצונן החופשי.
   דוגמה אחת היא נערות הליווי,אלו ישראליות שעושות מה שעושות מרצונן החופשי וישנן ביניהן אפילו סטודנטיות שמשלמות בכסף הזה לאוניברסיטאות,ישנה דוגמה למשל של נערת זוהר מפורסמת בעבר ואשת עסקים בהווה שלפני שנים רבות התראיינה בטלויזיה(נדמה לי שאצל מני פאר)וסיפרה במפורש שגברים מממנים אותה בגלל יופיה,אותה גברת התפנסה אז למעשה מזנות,לא מזנות ברחוב או בבתי בושת אלא בצמרת אבל זנות היא זנות ולא משנה מה המחיר.דוגמה נוספת היא מישהי ידועה ששוכבת עם גברים כביכול בחינם אבל כותבת על זה בעיתון שמשלם לה עבור זה,כביכול עיתונאית אבל עיתונאית שפרנסתה העיקרית היא לכתוב על הזיונים שלה,גם זה סוג של זנות.רוב הקוראים יבינו בדיוק למי התכוונתי למרות שלא הזכרתי שמות.

    טוב כמה נכתוב את מה שכתבו כבר כל כך הרבה פעמים? אז מה? ויש ברחוב הוא וההוא איזה גברת אחת שקיימת יחסי מין בעבור כסף ולא כפו עליה. נו אז מה? זה זנות? על זה מדברים? 99.9% זה לא מקרה כזה (וגם המקרה הזה כנראה ברוב המקרים זה לא זה אבל נתן לך את חזקת הספק...) ואגב אישה שגבר ממן אותה זה לא בהכרח זנות . 

   אגב רוב הקוראים אולי מבינים למי רמזת אבל אני לא מבין. אבל דבר אחד אני מבין נגיד שהזאתי שאין לי מושג מי היא באמת באמת מזדיינת מהבוקר עד הלילה וגם כותבת על זה בעיתון וגם מקבלת כסף בעבור הכתיבה (אללי אשרי אלי עבודה כזאת...) עלה בדעתך שיכול להיות שאישה גם שוכבת עם גברים וגם נהנת מזה?  ממש נהנת? וזה שהיא כותבת על זה בעיתון זה רק עוד תוספת נעימה? כי אני כבר שמעתי על הרבה נימוקים בעד מיסוד הזנות אבל זה שנשים נהנות מזה? את זה עוד לא שמעתי. אין איש שחושד שנשים נהנות מהעבודה הזאת....

    

     8/12/09 02:32:

   צטט: מינימקסי 2009-12-08 01:12:41


   וואי וואי וואי.. כמה כועס אתה....מציאות של סירחון מבית השחי, אינה רחוקה מסירחון הקומבינה שנקרמת בין איש עסקים היי טקי לסוכן הביטוח שלו, או בין איש ציבור לאיש לבעל מפעל מזהם סביבה....

   תעשה חיץ בין "החלאה" לצורך העניין  שרוצה מציצה לבין הזונה שמעוניינת להרוויח ממנה, ואל נקפח את רצונם של הבנים  הזונים, לתת מציצה בתמורה לחמישים שקלים לנשים שלא היית נוגע בן במקל של מטאטא...

   אני לא מכירה אחת כזו שבמודע היא זונה, אבל על פי כוח המחשבה שלי, הייתי רוצה להיות מסוגלת להיות אחת כזו...

   ואל תזרוק עלינו הנשים, את העבודה שאתם הגברים צריכים לעשות עם עצמכם בדבר ההיזדקקות שלכם לקבל שרותם מיניים בתשלום...תן לעבוד בשקט...

    

    ממש ממש לא כועס. רק אומר לך שמחשבה הזאת שיש להסדיר את העניין בצורה מסחרית היא פאנטזיה. זה ממש בסדר שיש לך פאנטזיות כאלה את לא לבד. אבל וכאן האבל הגדול אני לא מוכן לקבל שזה צורך שלי ובטח שמוכן לקבל שזה  צורך מיני... על זה בין השאר הלהט בפוסט הזה. 

    

   ממש ממש לא כועס... 

     8/12/09 01:12:


   וואי וואי וואי.. כמה כועס אתה....מציאות של סירחון מבית השחי, אינה רחוקה מסירחון הקומבינה שנקרמת בין איש עסקים היי טקי לסוכן הביטוח שלו, או בין איש ציבור לאיש לבעל מפעל מזהם סביבה....

   תעשה חיץ בין "החלאה" לצורך העניין  שרוצה מציצה לבין הזונה שמעוניינת להרוויח ממנה, ואל נקפח את רצונם של הבנים  הזונים, לתת מציצה בתמורה לחמישים שקלים לנשים שלא היית נוגע בן במקל של מטאטא...

   אני לא מכירה אחת כזו שבמודע היא זונה, אבל על פי כוח המחשבה שלי, הייתי רוצה להיות מסוגלת להיות אחת כזו...

   ואל תזרוק עלינו הנשים, את העבודה שאתם הגברים צריכים לעשות עם עצמכם בדבר ההיזדקקות שלכם לקבל שרותם מיניים בתשלום...תן לעבוד בשקט...

     7/12/09 19:45:

   צטט: מינימקסי 2009-12-07 19:10:38


   חץ, אל מול עובדות קשות ובוטות שהעלית קשה מאד "לצאת חוצץ" [חלי/שלי]...ולא זו הכוונה שלי אבל,,,,,,

   ברמה הפילוסופית, אני חושבת שיש לאפשר לאישה לפשק שפתיה, רגליה, ידיה, וכול מה שתחפוץ לעשות עם הגוף שלה תמורת אתנן.

    וכבר העלית גם את נושא "האישה שהיא אדון לגופה" ,אותה אישה שבמוח צלול בוחרת לעסוק בזנות,ואני אחזור ואדגיש את הסוגיה הזו שכן אני לא רואה שום הבדל בין מדען מוכשר במוחו, ציירת מוכשרת בידיה וכו'..לבין אישה שכישוריה הם מתת גופה, ושמעוניינת שגברים מניאקים ישלמו לה כסף עבור "סיבוב" עליו...נכון, קצת קשה יהיה להבדיל מאותה אישה שעושה זאת מתוך בחירה חופשית לאותה מסכנה שנגררה לתוך העסק הזה שלא ברצונה....ולכן יש לעגן את הזנות בחוק,כולל מתן רישיון עבודה לאחר שזו הצליחה לשכנע את העובדים הסוציאלים, הפסיכולים, הפסיכיאטרים,.... שהיא פשוט , כל כך פשוט,זונה. 

    

    את מכירה אחת כזאת? כולם בעד הזכויות של הזונה התאורטית הזאת. שהיא תבוא? תאמיני לי אף אחד לא יתעסק איתה. אני מציע שתלכי לאתר של תודעה  ותקראי קצת מחקרים על  הנעשה שם בארצות שהזנות  הוכרזה בה כחוקית איזה חופש עיסוק וחופש פיסוק יש שם.....אבל אני מדבר על הגברים לא על הנשים.....אני אזרום אתך ויש נשים שרוצות לעמוד בחוף הים בחיפה ולמצוץ זרגים בחמישים ש"ח המציצה לחטוף מכות ולחזור הביתה עם פנסים על כל הגוף (תיראי את הסרט..) . אותי מענינים הגברים שהולכים לשם.....אבל הכי מענינות? נשים כמוך שמוכנות להאמין בפנטיזה הזאת של אירמה לה דוס של אישה יפה ושל הצעה מגונה.. איזה כיף להיות שירלי מקליין או לשכב עם רוברט רדפורד וגם לקבל מליון דולאר.....המציאות? יש לה ריח של בית שחי מסריח.....

     7/12/09 19:10:


   חץ, אל מול עובדות קשות ובוטות שהעלית קשה מאד "לצאת חוצץ" [חלי/שלי]...ולא זו הכוונה שלי אבל,,,,,,

   ברמה הפילוסופית, אני חושבת שיש לאפשר לאישה לפשק שפתיה, רגליה, ידיה, וכול מה שתחפוץ לעשות עם הגוף שלה תמורת אתנן.

    וכבר העלית גם את נושא "האישה שהיא אדון לגופה" ,אותה אישה שבמוח צלול בוחרת לעסוק בזנות,ואני אחזור ואדגיש את הסוגיה הזו שכן אני לא רואה שום הבדל בין מדען מוכשר במוחו, ציירת מוכשרת בידיה וכו'..לבין אישה שכישוריה הם מתת גופה, ושמעוניינת שגברים מניאקים ישלמו לה כסף עבור "סיבוב" עליו...נכון, קצת קשה יהיה להבדיל מאותה אישה שעושה זאת מתוך בחירה חופשית לאותה מסכנה שנגררה לתוך העסק הזה שלא ברצונה....ולכן יש לעגן את הזנות בחוק,כולל מתן רישיון עבודה לאחר שזו הצליחה לשכנע את העובדים הסוציאלים, הפסיכולים, הפסיכיאטרים,.... שהיא פשוט , כל כך פשוט,זונה. 

     7/12/09 18:58:

   צטט: דורין אקריש 2009-12-07 18:55:19

   קראתי הכל (למרות האורך), במקרה הזה הגודל כן קובע,

   אוהבת את הכנות שלך ואת האומץ לכתוב את שעל ליבך ללא צדקנות,

   תודה עדי 

    

    


   http://cafe.themarker.com/view.php?t=566517

   משהו שכתבתי די מזמן בנושא הזנות

    

    

   אני דווקא זוכר את הפסוט ההוא שלך. אני נדמה לי אז התלבטתי אם להגיב. איך המסקנה שלך זה שצריך למסד את הזנות? סהדי שבמרומים אני לא מבין. 
     7/12/09 18:55:

   קראתי הכל (למרות האורך), במקרה הזה הגודל כן קובע,

   אוהבת את הכנות שלך ואת האומץ לכתוב את שעל ליבך ללא צדקנות,

   תודה עדי 

    

    


   http://cafe.themarker.com/view.php?t=566517

   משהו שכתבתי די מזמן בנושא הזנות

     7/12/09 18:53:

   צטט: נעמית 2009-12-07 18:38:49


   חלילה בסדר בעיניי. ממש לא. אני רק אומרת שלא מופתעת, כי סיטואציה של ניסיון לכפות סקס על נשים היא סיטואציה

   שלמרבה הצער רבות חוות. כמעט כל אחת. ניסיתי לתת לך הסבר לשאלתך למה המאבטח בחר להתנפל על מישהי

   בחניה ולא ללכת פשוט לזונה ולשלם כסף. כי הכפיה זה מה שעשה לו את זה.

   אני לא מתיחסת לכפיה כזאת כסוג של משחקי סקס או משחקי תפקידים. ממש לא.

    

   זה בכלל אל שאלה אני אל דיברתי עם אישה אחת בחיי שלא עברה איזה שהיא הטרדה מינית כזאת או אחרת.

     7/12/09 18:45:

   צטט: נעמית 2009-12-07 18:38:49


   חלילה בסדר בעיניי. ממש לא. אני רק אומרת שלא מופתעת, כי סיטואציה של ניסיון לכפות סקס על נשים היא סיטואציה

   שלמרבה הצער רבות חוות. כמעט כל אחת. ניסיתי לתת לך הסבר לשאלתך למה המאבטח בחר להתנפל על מישהי

   בחניה ולא ללכת פשוט לזונה ולשלם כסף. כי הכפיה זה מה שעשה לו את זה.

   אני לא מתיחסת לכפיה כזאת כסוג של משחקי סקס או משחקי תפקידים. ממש לא.

    

    אז זה  כל העניין הכפיה והאלימות אם זה לא בכפיה זה לא שווה ..... 

     7/12/09 18:38:


   חלילה בסדר בעיניי. ממש לא. אני רק אומרת שלא מופתעת, כי סיטואציה של ניסיון לכפות סקס על נשים היא סיטואציה

   שלמרבה הצער רבות חוות. כמעט כל אחת. ניסיתי לתת לך הסבר לשאלתך למה המאבטח בחר להתנפל על מישהי

   בחניה ולא ללכת פשוט לזונה ולשלם כסף. כי הכפיה זה מה שעשה לו את זה.

   אני לא מתיחסת לכפיה כזאת כסוג של משחקי סקס או משחקי תפקידים. ממש לא.

     7/12/09 18:32:

   צטט: נעמית 2009-12-07 18:19:46

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-07 12:35:48

   צטט: נעמית 2009-12-07 03:02:19


   פוסט מצוין, וחשוב עדי, הקטע של מסיבות רווקים שבהם יש את הלגיטימציה לחבורת גברים ללכת לסטריפ קלאב ולקבל

   lap dance נכנס הישר מהסרטים האמריקנים. פעם אחרי הצבא עבדתי כפקידת קבלה במלון מפואר בתל אביב, יכולה לומר

   לך שרבים וחשובים באים לקחת חדר על בסיס day use . אז נכון, אולי חלק מהם באים להתראות עם המאהבת, אבל במקביל

   היתה תנועה בלתי פוסקת של נערות ליווי ע"ע זונות למרכזיה, וחוץ מזה היו האוכלוסיות המתבקשות: או"מניקים, דוסים והרבה,

   וגם סתם כל מיני גברים שהגיעו לעיר. מי הולך לזונות רחוב? כאלה שעומדות בסמטאות, כמו ב"מציצים" שם הולכים זוהר, איינטשין ואלטמן הקטן/גדול לזונה המוכרת שלהם? לא יודעת.

   ולגבי המאבטח ההוא, עוד לפני שהעלה את הטיעון הזה, כבר תהיתי ביני לבין עצמי אם עורך הדין שלו ישתמש בזה. דניאל עוקב, נדמה לי קראו להוא שרצח את התיירת ובן זוגה וטען שדעתו השתבשה עליו בגלל ששירת ביחידת מחסלים בשטחים בצבא, טיעון מצוין, אמרתי לעצמי, לו הייתי עורך הדין של המאבטח הייתי שולפת אזה. ואכן, מיד אחר כך קראתי שהוא טוען שהשירות ביחידת דובדבן גרם לו לפרצי אלימות בלתי נשלטים.

    

    אוי נעמי  איזה ילדה טובה את... כל הדימיון שלך נגמר בלאפ דנאנסינג במסיבת רווקים הזאת. ובכן עוד יביאו את גיבורי הסיירת השותקים היום לדוכן העדים והם יזמרו שם שיר הלל ללאפ דאנסינג הזה.  דיק דאנסינג היה שם. ארבעה ארבעה דוהרים בנערה הגוהרת. 

   אם הבעיה היתה נגמרת בביקור מרצון בבתי מלון של DAY UES אני לא בטוח שאני הייתי כל כך כועס ואני אקח את הסיכון גם בעבור התנועה הפמיניסטית אבל אני משוכנע שרוב אם לא כל נערות הליווי שעולת לחדרים במלונות מחכה להן למטה איזה בריון למקרה שהן שוכחות שהן רוצות.....אני בטוח אגב שאת לא היית מוכנה לעבוד בבית זונות בתחנה המרכזית בטלפון?

    

   אם היה נגמר ברצון ובבתי מלון? ניחא  עובדה זה אף פעם לא נגמר בבתי מלון.וזה אף פעם לא ברצון. זה הפאנטזיה.ה מציאות? מזיעה ואלימה. זה תמיד נגמר גם  על גדות הירקון ובכוח. זאת  הנקודה.

   הרי נערת הליוי והמועדון שהם הלכו אליו  זה כבר חמישה מילמטר מזונות חוקית זה נורמטיבי זה נקי זה במועדון בהרצליה זה הולכים לזה החברה מהסיירת והיא הרי רוצה?  היא באה לבד נכון? (נא באוזן באה לבד... חיכו לה למטה..) בסוף? הוא הולך לירקון....

    

    

    

   למה - אתה שואל החבר'ה הטובים הלכו לגדות הירקון ולא שילמו כבר לזונה? אולי בגלל שהוא כן רצה את הקטע האלים, לא רק את החדירה, זה מה שעשה לו את זה אז. תשאל כל אישה, אני חושבת ככה, כמעט לכל אחת יש איזה תקרית כזו בהיסטוריה שלה. כמעט, החבר'ה הכי טובים, הכי מובחרים, יכולים להגיע לסיטואציה של אלימות או כפייה. זה לא חריג כל כך. זו לא סיטואציה שרק זונות נתקלות בה.

    

    

   אם זה בסדר בעיניך? אני מופתע...

   את מדהימה אותי. מה שאני אומר זה שאם זה אצל זה זונה זה בכוח גם אם זה לא בכוח זה מה שאני אומר.....אני לא מתערב מה קורה בן גבר ואישה במיטה אם זה ברצון. רצועות נרות אללה איסטור. כל אחד ורצונו ורצונותיה. אנחנו מדברים על הגברת בחדר  VIP 20 איש וגברת אחת זה ניראה לך בסדר?   

     7/12/09 18:19:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-07 12:35:48

   צטט: נעמית 2009-12-07 03:02:19


   פוסט מצוין, וחשוב עדי, הקטע של מסיבות רווקים שבהם יש את הלגיטימציה לחבורת גברים ללכת לסטריפ קלאב ולקבל

   lap dance נכנס הישר מהסרטים האמריקנים. פעם אחרי הצבא עבדתי כפקידת קבלה במלון מפואר בתל אביב, יכולה לומר

   לך שרבים וחשובים באים לקחת חדר על בסיס day use . אז נכון, אולי חלק מהם באים להתראות עם המאהבת, אבל במקביל

   היתה תנועה בלתי פוסקת של נערות ליווי ע"ע זונות למרכזיה, וחוץ מזה היו האוכלוסיות המתבקשות: או"מניקים, דוסים והרבה,

   וגם סתם כל מיני גברים שהגיעו לעיר. מי הולך לזונות רחוב? כאלה שעומדות בסמטאות, כמו ב"מציצים" שם הולכים זוהר, איינטשין ואלטמן הקטן/גדול לזונה המוכרת שלהם? לא יודעת.

   ולגבי המאבטח ההוא, עוד לפני שהעלה את הטיעון הזה, כבר תהיתי ביני לבין עצמי אם עורך הדין שלו ישתמש בזה. דניאל עוקב, נדמה לי קראו להוא שרצח את התיירת ובן זוגה וטען שדעתו השתבשה עליו בגלל ששירת ביחידת מחסלים בשטחים בצבא, טיעון מצוין, אמרתי לעצמי, לו הייתי עורך הדין של המאבטח הייתי שולפת אזה. ואכן, מיד אחר כך קראתי שהוא טוען שהשירות ביחידת דובדבן גרם לו לפרצי אלימות בלתי נשלטים.

    

    אוי נעמי  איזה ילדה טובה את... כל הדימיון שלך נגמר בלאפ דנאנסינג במסיבת רווקים הזאת. ובכן עוד יביאו את גיבורי הסיירת השותקים היום לדוכן העדים והם יזמרו שם שיר הלל ללאפ דאנסינג הזה.  דיק דאנסינג היה שם. ארבעה ארבעה דוהרים בנערה הגוהרת. 

   אם הבעיה היתה נגמרת בביקור מרצון בבתי מלון של DAY UES אני לא בטוח שאני הייתי כל כך כועס ואני אקח את הסיכון גם בעבור התנועה הפמיניסטית אבל אני משוכנע שרוב אם לא כל נערות הליווי שעולת לחדרים במלונות מחכה להן למטה איזה בריון למקרה שהן שוכחות שהן רוצות.....אני בטוח אגב שאת לא היית מוכנה לעבוד בבית זונות בתחנה המרכזית בטלפון?

    

   אם היה נגמר ברצון ובבתי מלון? ניחא  עובדה זה אף פעם לא נגמר בבתי מלון.וזה אף פעם לא ברצון. זה הפאנטזיה.ה מציאות? מזיעה ואלימה. זה תמיד נגמר גם  על גדות הירקון ובכוח. זאת  הנקודה.

   הרי נערת הליוי והמועדון שהם הלכו אליו  זה כבר חמישה מילמטר מזונות חוקית זה נורמטיבי זה נקי זה במועדון בהרצליה זה הולכים לזה החברה מהסיירת והיא הרי רוצה?  היא באה לבד נכון? (נא באוזן באה לבד... חיכו לה למטה..) בסוף? הוא הולך לירקון....

    

    

    

   למה - אתה שואל החבר'ה הטובים הלכו לגדות הירקון ולא שילמו כבר לזונה? אולי בגלל שהוא כן רצה את הקטע האלים, לא רק את החדירה, זה מה שעשה לו את זה אז. תשאל כל אישה, אני חושבת ככה, כמעט לכל אחת יש איזה תקרית כזו בהיסטוריה שלה. כמעט, החבר'ה הכי טובים, הכי מובחרים, יכולים להגיע לסיטואציה של אלימות או כפייה. זה לא חריג כל כך. זו לא סיטואציה שרק זונות נתקלות בה.
     7/12/09 18:01:

   תגובה שכתבתי בווינט בכתבה על הזנות.

   יש כל מיני סוגי זנות ולא כולם תוצר של חטיפה וכליאה או של גילוי עריות,יש הרבה מקרים של זונות שעושות את זה או שעשו בעבר מרצונן החופשי.
   דוגמה אחת היא נערות הליווי,אלו ישראליות שעושות מה שעושות מרצונן החופשי וישנן ביניהן אפילו סטודנטיות שמשלמות בכסף הזה לאוניברסיטאות,ישנה דוגמה למשל של נערת זוהר מפורסמת בעבר ואשת עסקים בהווה שלפני שנים רבות התראיינה בטלויזיה(נדמה לי שאצל מני פאר)וסיפרה במפורש שגברים מממנים אותה בגלל יופיה,אותה גברת התפנסה אז למעשה מזנות,לא מזנות ברחוב או בבתי בושת אלא בצמרת אבל זנות היא זנות ולא משנה מה המחיר.דוגמה נוספת היא מישהי ידועה ששוכבת עם גברים כביכול בחינם אבל כותבת על זה בעיתון שמשלם לה עבור זה,כביכול עיתונאית אבל עיתונאית שפרנסתה העיקרית היא לכתוב על הזיונים שלה,גם זה סוג של זנות.רוב הקוראים יבינו בדיוק למי התכוונתי למרות שלא הזכרתי שמות.

     7/12/09 18:00:

   צטט: סיכון מחושב 2009-12-07 17:50:34


   טוב שהבאת את הפוסט הזה . בעיני אתה ראוי .....

    

    

   תודה רק ראוי למה? רק לא לשלוח לי נערת ליוי בתור הוקרת תודה....
     7/12/09 17:59:

   צטט: יגאל שתיים 2009-12-07 16:24:47

   זנות ? לעולם לא. גם לא בוורסיה של "חשפנית".

    SAY NO MORE

   רק מה זה הוורסיה החשפנית? גדי טאוב?  

    

     7/12/09 17:58:

   צטט: solix73 2009-12-07 16:23:40

    מאגנס

   שלום רב

   וברוכים הבאים לחברי המועדון החדשים.

   לקראת סוף השנה בחרנו עבורכם מגוון ספרים נוספים במחיר מיוחד של 50 ₪ בלבד לספר.
   פרטים, הנחיות וחלק מהמבחר תמצאו בהמשך.

   לידיעתכם, הודפס

    ספר חמישים ש"ח? כל כך הרבה?  ברכבת היה ארבעה במאה. רק בהקשר הזה צריך לוודא שהדפים לא ידבקו...

    

     7/12/09 17:50:

   טוב שהבאת את הפוסט הזה . בעיני אתה ראוי .....
     7/12/09 16:24:

   זנות ? לעולם לא. גם לא בוורסיה של "חשפנית".

     7/12/09 16:23:

    מאגנס

   שלום רב

   וברוכים הבאים לחברי המועדון החדשים.

   לקראת סוף השנה בחרנו עבורכם מגוון ספרים נוספים במחיר מיוחד של 50 ₪ בלבד לספר.
   פרטים, הנחיות וחלק מהמבחר תמצאו בהמשך.

   לידיעתכם, הודפס

     7/12/09 16:14:

   צטט: irisoded 2009-12-07 16:08:44

    ככה נאה ואף יפה, לקבל אורחות לא קרואות, לאחד הבלוגיסטים היותר נוקבים בקפה. אני מרוצה.

    

    מה פתאום לא קרואה? אצלי כולם קרואים גם הקרועים וגם הקוראים ....

   לעונג הוא לקבלך בצל בלוגי (נוקב? יש לי באמת נקב בגלגל שמאל מאחור..)  

     7/12/09 16:08:
    ככה נאה ואף יפה, לקבל אורחות לא קרואות, לאחד הבלוגיסטים היותר נוקבים בקפה. אני מרוצה.
     7/12/09 15:50:

   צטט: irisoded 2009-12-07 15:43:56


   מה זאת אומרת שהכתב "לא קריא"? והכוכב? כבוי?

    

   הפונטים היו לא קריאים לפחות על המחשב שלי. תודה על הכוכב. ותודה על הדברים החמים שכתבת. 

     7/12/09 15:43:

   מה זאת אומרת שהכתב "לא קריא"? והכוכב? כבוי?
     7/12/09 13:43:

   צטט: irisoded 2009-12-07 13:31:02

     אכן, כן, אוהבת אף אוהבת את הפוסט הזה, יודעת כדאי שאנמק את התלהבותי:

   א. הוא עושה מהפך בזווית הראייה, גם של פמניסטית מדוכאת כמוני, לשים מראה מול פני הגברים ולא הנשים, זה נכון, זו מהפכה. כבר שנים שאני טוענת ש"מקלט לנשים מוכות" למשל, זה עוול, שיכניסו למקלט את הגברים ויטפלו בהם, אבל אין שומע.

     ב. כי לא נסה נפשך מהטיעון הדבילי "מאז שחר ההיסטוריה היתה קיימת הזנות", שזה טיעון גברי, בדרך-כלל, שלא במודע או בזדון (תלוי) ובא להרפות את הניסיון למגר את התופעה. הגדיל שאת, אחד המגיבים אצלך, עם טיעון זנותי כשלעצמו (מהסוג של 10 אג' למציצה), שרמז כי בעצם הזנות היא פתרון לאלה שנאנסו בילדותן. אולי באמת נפנה נערות ממרכזי טיפול באונס, דרך לשכת העבודה, לעבודת הזנות?

     ג. כי הזמנת נערות ליווי מתחילה כבר מגיל התיכון, במסיבות יומולדת של גילאי 18, קצת לפני צבא, בטיעון ש"הילד הולך לצבא ולכו תדעו אם יחזור". זה גם מבחן גיל הבגרות.

     ד. ויותר מכל מסכימה איתך כי צריכת נערות ליווי בפרט וזנות בכלל היא אקט אלים, ואם כמו שאתה אומר זו תוגדר בחוק כעבירה פלילית, באופן מפתיע 80 אחוז מהתופעה תתפוגג.

     אז מי לא רוצה שהיא תתפוגג? מי הם באמת הגברים האלה – ממשתמשי 50 ₪ למציצה, ועד צרכני נערות ליווי? שנצא לשטח ונעשה כתבה עיתונאית בנושא? הגיבה אצלך נעמית שמפליאה בתחקירים מהסוג הזה, תוכל לזמן גם אותה.

   יש לך זמן לחשוב עד שאחזור לכאן עם כוכב. בכל מקרה, אתה הכוכב שלי היום. 

    

    תודה  לא צריך להסכים איתי בעניין האלימות כי  זה בדיוק מה שאונס הזה מראה, את החיבור הזה בין האלימות ונערת הליוי...

   (סידרתי לך את האותיות זה לא קריא..) 
     7/12/09 13:31:
    

   אכן, כן, אוהבת אף אוהבת את הפוסט הזה, יודעת כדאי שאנמק את התלהבותי:

   א. הוא עושה מהפך בזווית הראייה, גם של פמניסטית מדוכאת כמוני, לשים מראה מול פני הגברים ולא הנשים, זה נכון, זו מהפכה. כבר שנים שאני טוענת ש"מקלט לנשים מוכות" למשל, זה עוול, שיכניסו למקלט את הגברים ויטפלו בהם, אבל אין שומע.

    

   ב. כי לא נסה נפשך מהטיעון הדבילי "מאז שחר ההיסטוריה היתה קיימת הזנות", שזה טיעון גברי, בדרך-כלל, שלא במודע או בזדון (תלוי) ובא להרפות את הניסיון למגר את התופעה. הגדיל שאת, אחד המגיבים אצלך, עם טיעון זנותי כשלעצמו (מהסוג של 10 אג' למציצה), שרמז כי בעצם הזנות היא פתרון לאלה שנאנסו בילדותן. אולי באמת נפנה נערות ממרכזי טיפול באונס, דרך לשכת העבודה, לעבודת הזנות?

    

   ג. כי הזמנת נערות ליווי מתחילה כבר מגיל התיכון, במסיבות יומולדת של גילאי 18, קצת לפני צבא, בטיעון ש"הילד הולך לצבא ולכו תדעו אם יחזור". זה גם מבחן גיל הבגרות.

    

   ד. ויותר מכל מסכימה איתך כי צריכת נערות ליווי בפרט וזנות בכלל היא אקט אלים, ואם כמו שאתה אומר זו תוגדר בחוק כעבירה פלילית, באופן מפתיע 80 אחוז מהתופעה תתפוגג.

    

   אז מי לא רוצה שהיא תתפוגג? מי הם באמת הגברים האלה – ממשתמשי 50 ₪ למציצה, ועד צרכני נערות ליווי? שנצא לשטח ונעשה כתבה עיתונאית בנושא? הגיבה אצלך נעמית שמפליאה בתחקירים מהסוג הזה, תוכל לזמן גם אותה.

   יש לך זמן לחשוב עד שאחזור לכאן עם כוכב. בכל מקרה, אתה הכוכב שלי היום. 
     7/12/09 13:09:

   צטט: יגאל פישר 2009-12-07 12:57:00

   אכן גישה חדשנית ומעניינת. נראה לי שאין לה סיכוי.

   יש לי לפחות מכר אחד שאני יודע שהשתמש בשירותי ליווי. ככל שמותר לגלות מהסיפור אפשר לומר שלקוח שלו שלח לו פינוק או פינוקיים לחדר במלון. יש כאלה שולחים יין יש כאלה שולחים בחורה. מה זה אומר על השולח, על המקבל ועל הנשלחת, אתה כבר אמרת בצורה ממצה.

   אבל לא נראה לי שהמחוקק עומד להרים את הכפפה, שלך מכל מיני סיבות.

    

    

   אני דווקא חושב ההפך. הדינמיקה של החקיקה הזאת היא שברגע שזה נהפך ללא נורמטיבי גם המתנגדים מתביישים להתנגד. ככה העבירו את חוק למניעת הטרדה מינית (ושם זה חוק ששגוי מאד בחלקים שלו )  זה רעיון מהפכני זה מסוג הדברים שכאילו עושים ולא מדברים עליהם. ובכן אני רוצה שיתחילו לדבר על זה. אני לא רוצה את חלקי איתם. הם ואני זה לא אותו דבר....
     7/12/09 12:57:

   אכן גישה חדשנית ומעניינת. נראה לי שאין לה סיכוי.

   יש לי לפחות מכר אחד שאני יודע שהשתמש בשירותי ליווי. ככל שמותר לגלות מהסיפור אפשר לומר שלקוח שלו שלח לו פינוק או פינוקיים לחדר במלון. יש כאלה שולחים יין יש כאלה שולחים בחורה. מה זה אומר על השולח, על המקבל ועל הנשלחת, אתה כבר אמרת בצורה ממצה.

   אבל לא נראה לי שהמחוקק עומד להרים את הכפפה, שלך מכל מיני סיבות.

     7/12/09 12:47:

   צטט: (עי)דנהנחושת 2009-12-07 09:31:30


   כן.

    

    

   (וזה לא כל כך נורא עדי. להיות צרור בצרור אחד עם "הפמיניסטיות" בעיקר בגלל שאתה כל כך צודק...)

    

   תודה

     7/12/09 12:37:

   צטט: נעמית 2009-12-07 03:02:58


   בהן, מסיבות רווקים בהן, ולא בהם. סליחה על העברית הקלוקלת.

    

    ממני את מבקשת סליחה? לקח חצי שעה להבין על מה את מדברת...

    

     7/12/09 12:35:

   צטט: נעמית 2009-12-07 03:02:19


   פוסט מצוין, וחשוב עדי, הקטע של מסיבות רווקים שבהם יש את הלגיטימציה לחבורת גברים ללכת לסטריפ קלאב ולקבל

   lap dance נכנס הישר מהסרטים האמריקנים. פעם אחרי הצבא עבדתי כפקידת קבלה במלון מפואר בתל אביב, יכולה לומר

   לך שרבים וחשובים באים לקחת חדר על בסיס day use . אז נכון, אולי חלק מהם באים להתראות עם המאהבת, אבל במקביל

   היתה תנועה בלתי פוסקת של נערות ליווי ע"ע זונות למרכזיה, וחוץ מזה היו האוכלוסיות המתבקשות: או"מניקים, דוסים והרבה,

   וגם סתם כל מיני גברים שהגיעו לעיר. מי הולך לזונות רחוב? כאלה שעומדות בסמטאות, כמו ב"מציצים" שם הולכים זוהר, איינטשין ואלטמן הקטן/גדול לזונה המוכרת שלהם? לא יודעת.

   ולגבי המאבטח ההוא, עוד לפני שהעלה את הטיעון הזה, כבר תהיתי ביני לבין עצמי אם עורך הדין שלו ישתמש בזה. דניאל עוקב, נדמה לי קראו להוא שרצח את התיירת ובן זוגה וטען שדעתו השתבשה עליו בגלל ששירת ביחידת מחסלים בשטחים בצבא, טיעון מצוין, אמרתי לעצמי, לו הייתי עורך הדין של המאבטח הייתי שולפת אזה. ואכן, מיד אחר כך קראתי שהוא טוען שהשירות ביחידת דובדבן גרם לו לפרצי אלימות בלתי נשלטים.

    

    אוי נעמי  איזה ילדה טובה את... כל הדימיון שלך נגמר בלאפ דנאנסינג במסיבת רווקים הזאת. ובכן עוד יביאו את גיבורי הסיירת השותקים היום לדוכן העדים והם יזמרו שם שיר הלל ללאפ דאנסינג הזה.  דיק דאנסינג היה שם. ארבעה ארבעה דוהרים בנערה הגוהרת. 

   אם הבעיה היתה נגמרת בביקור מרצון בבתי מלון של DAY UES אני לא בטוח שאני הייתי כל כך כועס ואני אקח את הסיכון גם בעבור התנועה הפמיניסטית אבל אני משוכנע שרוב אם לא כל נערות הליווי שעולת לחדרים במלונות מחכה להן למטה איזה בריון למקרה שהן שוכחות שהן רוצות.....אני בטוח אגב שאת לא היית מוכנה לעבוד בבית זונות בתחנה המרכזית בטלפון?

    

   אם היה נגמר ברצון ובבתי מלון? ניחא  עובדה זה אף פעם לא נגמר בבתי מלון.וזה אף פעם לא ברצון. זה הפאנטזיה.ה מציאות? מזיעה ואלימה. זה תמיד נגמר גם  על גדות הירקון ובכוח. זאת  הנקודה.

   הרי נערת הליוי והמועדון שהם הלכו אליו  זה כבר חמישה מילמטר מזונות חוקית זה נורמטיבי זה נקי זה במועדון בהרצליה זה הולכים לזה החברה מהסיירת והיא הרי רוצה?  היא באה לבד נכון? (נא באוזן באה לבד... חיכו לה למטה..) בסוף? הוא הולך לירקון....

    

     7/12/09 12:15:
   צטט: קורע ברך 2009-12-07 06:39:25


   פוסט נורא יפה. באמת.

    

   ככה סתם אולי אתה לא יודע, בנוואדה הזנות היא חוקית.

   כל מה שנדרש מזונה בפוטנציה, ללכת למשטרה, לעבור בדיקה,

   ולקבל רישיון עבודה.

    

   כן כן רישיון עסק.

   כן הייתי בוגאס כ17 פעמים בחיי אני אוהב את העיר הזאת מאד כמעט כמו את תל אביב וניו יורק , אהבת חיי וגאס'  חוות התרנגולות אינה גאוות העיר. אני מעדיף שמה ללכת בחמש אחרי הצהרים לשבת ממול ההובר דאם או לקום בבוקר מוקדם ולנוסע לNORTH RIM ולראות שמה את הזריחה מאשר ללכת ללול. 

    

   אבל אני אספר לך סוד שאל תספר אותו לחברות הפמיסנטיות שלי אני דווקא בגלל שאני מכיר את ואגס ואת תעשיית מבוגרים בכלל אני ככה חושב.....הכי חשוב? הזנות כבר לא חוקית בואגס מזה הרבה שנים וגם בקונטיז שבהם היא חוקית היא חוקית אך ורק בבתי הזונות ולא בכל מקום.  ושאלת השאלות? אז מה? כל דבר שעושים בנוואדה אני צריך לעשות? חוץ מזה יש חמישים ושנים סטיטים אחד מאפשר איזה שהיא צורה של זנות חוקית למה אני צריך לעושת כמוהם? גם אני צריך להוציא להורג כמוהם? 

   בסדרה של סרטים דוקומנטריים על הזנות בנוואדה,

   אפשר לראות נשים מתחננות להיכנס לאחת "החוות".

   הבעלים של החוות עושים אודישנים.

   כן כן  עושים אודישנים.

    אודישנים בתעשית הזנות הם לא דבר חדש. כל ילדה שגררו אותה במדבר סיני עשו לה הרבה אודישנים אחד בקהיר שם אנסו אותה בפעם הראשונה אחר כך הבדואים עשו לה אודישן במדבר שנים שנים על פי התור. אחר כך שמכרו אותה עשו לה אודישנים אחד בפה ואחד בואגינה ואחר כך שמכרו אותה עוד פעם עוד פעם ובסוף גם השוטרים עשו לה אודישן וגירשו אותה חזרה למלודובה....(בטח שמה גם כן עשו לה אודישן..)  בכל פעם שילדה בת 13 בתילאנד הולכת לעבודה עושים לה אודישן. 

    

   באחד המקרים אמא זונה באחת החוות מכניסה את ביתה

   לעבודה.

    נהדר. ממש אידיליה משפחתית אז מה?אתה יודע כמה אמהות הכניסו את הילדות שלהן למיטה של האבא שלהם? אז מה? אבות זיינו את הילדות הקטנות שלהן לאורך ההיסטוריה בכל חור אפשרי והאמהות שתקו במקרה הטבו ודחפו בכוח בהרבה מקרים. אז מה ? אז מהיום נאפשר גילוי עריות? 

   גם את האמא וגם את הבת, אפשר היה לראות בסדרת טלוויזיה

   קומית על שוטרי רינו, משחקות את עצמן.

    

   אולי נוואדה זו דוגמה יוצאת דופן.

   ובעולם יש מליארדי נשים וגברים.

    

    כן נכון? נוואדה זה דוגמא יוצא דופן וכנראה שתעלם גם באסמטרדם מהרהרים בכל פעם מחדש הגרמנים מהרהרים מחדש. אני לא זוכר איזה סטיט היתה זונות חוקית בנוסף לנאבדה אני חושב ורמונט או ניו המפשר גם כן ביטלו. המגמה היא לבטל לא בגלל הפמיניסטיות אלא בגלל הגברים......אני לא מסכים יותר שישייכו אותי לבהמות הללו. ואתה? 

   המחקרים מראים שנשים הפונות לזנות עברו

   התעללות בילדותן.

    

   אוקיי. אני אומר. אז מה עכשיו?

   להכניס אותם לבתי סוהר?

   לחטוף אותם מהרחובות ולהעביר אותם חינוך מחדש?

    אותן? אני אמרתי  לעשות איתן משהו? להפך זה התלונה שלי שכל הזמן דנים בהן.

   אולי ללכת לבתים המתעללים ולעצור את ההתעללות בעודה באיבה?

   אפשרי הדבר?

    זה דווקא רעיון לא רע. אם אתה יודע על מקרה כזה חייג 100....

   אז פונים לגברים. בחינת לא יהיו קליינטים לא תהיינה זונות.

   אפשרי הדבר?

   האם אפשר לעצור את הגמד ברלוסקוני?

   האם אפשר לעצור את משתתפי הפגישה החשובה

   לקראת חתימה על חוזה שחלק מהשוחד הם נשות

   "פארטי גירלס"?

    שכל בעית הזנות בעולם תסתכם בברלסקוני משלם 2000 דולר ללילה לאיזה גברת אחת נדבר.בנתיים היום הלכו בתל אביב 25000 פעם גברים לאיזה חור וזיינו בכוח ילדה מסכנה . על זה אני מדבר. נפתור את זה? נדבר על ברלסקוני. 

   אתה חושב שלא ניסו לטפל בגברים צרכני הזנות?

   לא פרסמו תמונות שלהם לבייש אותם?

   לא הוציאו חוקים נגדם בכל מיני קומות בעולם?

    לא ממש לא לא מצלמים משתמשים לא מראים אותם לא מבישים אותם ולא עוצרים אותם. חלהפך תמיד נותנים להם ללכת מהדלת השניה. קדימה בלי הפללה בוא נביש אותם.

    

   מדברים על זה. אף אחד לא עושה את זה לא מפרסמים שמות ותמונות. יאלה קדימה בוא נפרסם את כל התמונות של כל ה 25000 איש שהלכו היום לזונה בתל אביב אני בעד. אתה?

    

   בארץ בכל הפשיטות של המשטרה במקום להתעסק בגבירם מתעסקים בנשים לא עוצרים אותן על העיסוק בזנות אלא על היותן שבחיות. ועוצרים אותן בכדי להעיד. בעיני היה יפה אם היו עוצרים גם את המשתמשים בילו עם הגברות באותו מוסד.

   באותה פשיטה אני רק יכול לדמיין את השיחת טלפון 

   "רותי אני במעצר תפסו אותי בבית זונות , תיראי שהדגים באקווריום יאכלו? לא אני לא חוזר לחתונה של לילך ושון אני במעצר מונע עד המשפט..." בוא ניראה אם יעשו ככה אני מוכן שלא יחוקקו את החוק הזה יאלה זה אפשר בצ'יק צ'אק

   קדימה מהיום בכל יום המשטרה תעשה פשיטות על כל בתי הזונות בתל אביב (לא צריך את השב"כ מוזמנים להוריד את מספרי הטלפון והכותבות מהאוטו שלי כל יום (רואים עורך דין שמן ישר מדביקים לו את הכרטיסי ביקור..)  ותתפוס את המשתמשים תצלם אותם ותשלח תמונות הבית לעבודה לאישה למאהבת ולילדה ולאימא ושישאירו אותם במעצר במונע עד המשפט של הסרסור.  בבחורות לא לגעת לא עוצרים אותן  ולא חוקרים אותן ולא שואלים אותן  הן מחוץ לתחום.אני מוכן את זה לשקול  במקום החקיקה להפללת הזנות. אף פעם לא עשו את זה תמיד עוצרים את הנבות והמשתמשים? מהדלת האחורית הביתה... בוא נהפוך קצת את הסדר. 

   המלחמה בזנות היא מלחמה פאתטית בעיני.

   מעורבים בה התנשאות ואמונות תפלות.

   מלחמה שאף אחד לא יכול לנצח בה.

   אי אפשר להאשים את החברה האנושית, בכלל זה את

   הגברים של החברה האנושית, במחלת הזנות.

   המחלה הזאת קיימת במין האנושי משחר ההיסטוריה.

   מספיק נשים הועלו למוקד, מספיק גברים נרצחו בבואם לזונה.

    אז מה? גם רוצחים ואונסים ושודדים וגונבים ועושים תאונות דרכים אז מה נעשה את הרצח חוקי? למה לא? 

   הדרך היחידה היא להבין את הזנות להבין את הזונות

   כמו בסרט מצוין ששודר לאחרונה בערוץ 8.

   נשים יוצאות לחבק את הזונות.

   פה ושם מצליחות להציל נשמות אומללות.

    למה נשים? גברים לא יכולים לחבק זונה? אתה יכול לחבק זונה? רק נשים יכולות? אני יכול לחבק זונה בלי שאני אחשוב איך לזיין אותה.אם צריך להעביר לה אוכל בגדים מה שאתה רוצה. לתת לה בית מה שאפשר. מדובר בקורבנות של אלימות גברית NOTHING LESS NOTHING MORE דווקא גברים שמחבקים אותן יכולים טיפה לעזור לשקם להן את החיים . 

   מחלה יותר גרועה של המין האנושי, היא המלחמות.

   לא קם הממציא שיעצור אותה.

    לא שיך אבל קשור....

    

    

   השאלה ידידי היא פשוטה והוספתי אותה בעדכון לפוסט הזה. וכל גבר נורמאטיבי צריך לתת לפחות לעצמו את התשובה האם הוא מעוניין במציצה בחמישים שקל? האם הוא מעוניין בבילוי אצל נערת ליוי? ואחר כך לאנוס ילדה בת 19? והכי חשוב? האם הוא מוכן לחשוב שהמעשים הללו הם צורך לגיטימי שלו.  אם זה צורך לגיטמי אולי יוסיפו לסל התרופות אבל אם לא? אז שילכו לבתי סוהר על אונס. 

   אגב מצאתי את הסטיטסקה שרציתי, באוסטרליה עשו מחקר ואחד מכל שישה גברים הלך אי פעם בחייו לזונה (מדגם של 10000 נשאלים) זה כבר מיעוט שבמיעוט כי אני מניח שרוב הגברים (מהשישית הזאת ) הלכו פעם או פעמים ונהיו פוסט טרואמטים מהעניין הזה. רוב הביקורים אצל זונות אני מאד רוצה להאמין נעשים על ידי מיעוט שבמיעוט . 

     7/12/09 10:16:

   צטט: חץ עין נץ 2009-12-07 10:12:44

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-07 09:18:16

   באתי כי חשבתי שאתה מוכר סוכריות על מקל (ככה קוראים הירושלמים למציצה)

   ומצאתי פוסט שנראה רציני אבל הוא נורא ארוך. מה הפואנטה?

    

    לא שולחים את הבעל לתילאנד לקבל בודי מסאג'...

   לא מסכימים שהילד ילך למסיבת רווקים

    

   אפשר סוכריה על מקל במקום...

   בעל לא שולחים הוא הולך בעצמו

   ילד שהולך למסיבת רווקים לא ממש מספר את זה להורה שלו.

    

   הנה ב-מ- ק- ו-ם

     7/12/09 10:12:

   צטט: ~Rachel~ 2009-12-07 09:18:16

   באתי כי חשבתי שאתה מוכר סוכריות על מקל (ככה קוראים הירושלמים למציצה)

   ומצאתי פוסט שנראה רציני אבל הוא נורא ארוך. מה הפואנטה?

    

    לא שולחים את הבעל לתילאנד לקבל בודי מסאג'...

   לא מסכימים שהילד ילך למסיבת רווקים

    

   אפשר סוכריה על מקל במקום...
     7/12/09 09:31:


   כן.

    

    

   (וזה לא כל כך נורא עדי. להיות צרור בצרור אחד עם "הפמיניסטיות" בעיקר בגלל שאתה כל כך צודק...)

    

     7/12/09 09:18:

   באתי כי חשבתי שאתה מוכר סוכריות על מקל (ככה קוראים הירושלמים למציצה)

   ומצאתי פוסט שנראה רציני אבל הוא נורא ארוך. מה הפואנטה?

     7/12/09 06:39:


   פוסט נורא יפה. באמת.

    

   ככה סתם אולי אתה לא יודע, בנוואדה הזנות היא חוקית.

   כל מה שנדרש מזונה בפוטנציה, ללכת למשטרה, לעבור בדיקה,

   ולקבל רישיון עבודה.

    

   כן כן רישיון עסק.

    

   בסדרה של סרטים דוקומנטריים על הזנות בנוואדה,

   אפשר לראות נשים מתחננות להיכנס לאחת "החוות".

   הבעלים של החוות עושים אודישנים.

   כן כן  עושים אודישנים.

    

    

   באחד המקרים אמא זונה באחת החוות מכניסה את ביתה

   לעבודה.

    

   גם את האמא וגם את הבת, אפשר היה לראות בסדרת טלוויזיה

   קומית על שוטרי רינו, משחקות את עצמן.

    

   אולי נוואדה זו דוגמה יוצאת דופן.

   ובעולם יש מליארדי נשים וגברים.

    

    

   המחקרים מראים שנשים הפונות לזנות עברו

   התעללות בילדותן.

    

   אוקיי. אני אומר. אז מה עכשיו?

   להכניס אותם לבתי סוהר?

   לחטוף אותם מהרחובות ולהעביר אותם חינוך מחדש?

    

   אולי ללכת לבתים המתעללים ולעצור את ההתעללות בעודה באיבה?

   אפשרי הדבר?

    

   אז פונים לגברים. בחינת לא יהיו קליינטים לא תהיינה זונות.

   אפשרי הדבר?

   האם אפשר לעצור את הגמד ברלוסקוני?

   האם אפשר לעצור את משתתפי הפגישה החשובה

   לקראת חתימה על חוזה שחלק מהשוחד הם נשות

   "פארטי גירלס"?

    

   אתה חושב שלא ניסו לטפל בגברים צרכני הזנות?

   לא פרסמו תמונות שלהם לבייש אותם?

   לא הוציאו חוקים נגדם בכל מיני קומות בעולם?

    

   המלחמה בזנות היא מלחמה פאתטית בעיני.

   מעורבים בה התנשאות ואמונות תפלות.

   מלחמה שאף אחד לא יכול לנצח בה.

   אי אפשר להאשים את החברה האנושית, בכלל זה את

   הגברים של החברה האנושית, במחלת הזנות.

   המחלה הזאת קיימת במין האנושי משחר ההיסטוריה.

   מספיק נשים הועלו למוקד, מספיק גברים נרצחו בבואם לזונה.

    

   הדרך היחידה היא להבין את הזנות להבין את הזונות

   כמו בסרט מצוין ששודר לאחרונה בערוץ 8.

   נשים יוצאות לחבק את הזונות.

   פה ושם מצליחות להציל נשמות אומללות.

    

   מחלה יותר גרועה של המין האנושי, היא המלחמות.

   לא קם הממציא שיעצור אותה.

    

     7/12/09 03:02:

   בהן, מסיבות רווקים בהן, ולא בהם. סליחה על העברית הקלוקלת.
     7/12/09 03:02:


   פוסט מצוין, וחשוב עדי, הקטע של מסיבות רווקים שבהם יש את הלגיטימציה לחבורת גברים ללכת לסטריפ קלאב ולקבל

   lap dance נכנס הישר מהסרטים האמריקנים. פעם אחרי הצבא עבדתי כפקידת קבלה במלון מפואר בתל אביב, יכולה לומר

   לך שרבים וחשובים באים לקחת חדר על בסיס day use . אז נכון, אולי חלק מהם באים להתראות עם המאהבת, אבל במקביל

   היתה תנועה בלתי פוסקת של נערות ליווי ע"ע זונות למרכזיה, וחוץ מזה היו האוכלוסיות המתבקשות: או"מניקים, דוסים והרבה,

   וגם סתם כל מיני גברים שהגיעו לעיר. מי הולך לזונות רחוב? כאלה שעומדות בסמטאות, כמו ב"מציצים" שם הולכים זוהר, איינטשין ואלטמן הקטן/גדול לזונה המוכרת שלהם? לא יודעת.

   ולגבי המאבטח ההוא, עוד לפני שהעלה את הטיעון הזה, כבר תהיתי ביני לבין עצמי אם עורך הדין שלו ישתמש בזה. דניאל עוקב, נדמה לי קראו להוא שרצח את התיירת ובן זוגה וטען שדעתו השתבשה עליו בגלל ששירת ביחידת מחסלים בשטחים בצבא, טיעון מצוין, אמרתי לעצמי, לו הייתי עורך הדין של המאבטח הייתי שולפת אזה. ואכן, מיד אחר כך קראתי שהוא טוען שהשירות ביחידת דובדבן גרם לו לפרצי אלימות בלתי נשלטים.

     6/12/09 22:58:

   צטט: זונות פוליטיות 2009-12-06 22:09:48


   ברוטוס:   ואיך יעשה ביד טרומפלדור?

   נטוס:      ביד השניה, אבל לא ילך לזונה, רק לזונה פוליטית

   ..

    

    

   טרומפלדור ביד? היה לו זמן? היה עסוק בנישוק רגבי מולדת...
     6/12/09 22:57:

   צטט: stormsurfer 2009-12-06 21:32:59

   קבל דוקומנטרי: למה גברים אוסטרליים הולכים לזונות

   הטוררנט פה

    

    

   טוב שווה לראות. אם כי כבר בסינופסיס מובאת דומגה של אחד שמסביר שהוא אוהב בכוח ROUGH הוא אומר. מה זה בכוח? למה בכוח? כי זה באלימות...
     6/12/09 22:56:

   צטט: flicker 2009-12-06 21:32:52

    

   אתה חמוד עדי.

    

    

   גרררררררר...

   תודה. גם את... 

     6/12/09 22:55:

   צטט: נוכלת ושמה סו 2009-12-06 21:30:00

   פוסט חשוב וראוי.

   אני מסכימה לחלוטין עם דבריך, ומוסיפה כי גם פורנוגרפיה, שאליה מתייחסים בקלות ראש כל כך הרבה, נכנסת לכל ההגדרות שצוינו.

    

    

   פורנוגראפיה זה עניין של גאוגרפיה אמר סאכיני בבית התה של ירח אוגוסט (קלאצ'קין עשה מזה קרירה מי זה קלאצ'קין אהה לא נורא. את צעירה..) אבל תודה על המחמאה...

    

     6/12/09 22:09:


   ברוטוס:   ואיך יעשה ביד טרומפלדור?

   נטוס:      ביד השניה, אבל לא ילך לזונה, רק לזונה פוליטית

   ..

     6/12/09 21:32:

    

   אתה חמוד עדי.

     6/12/09 21:30:

   פוסט חשוב וראוי.

   אני מסכימה לחלוטין עם דבריך, ומוסיפה כי גם פורנוגרפיה, שאליה מתייחסים בקלות ראש כל כך הרבה, נכנסת לכל ההגדרות שצוינו.

   ארכיון

   פרופיל

   חץ עין נץ
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין