כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  תוקפים גם כשיודעים שאתה צודק

  0 תגובות   יום שלישי, 22/12/09, 10:24

  אחת התופעות המעצבנות ביותר שנתקלים בה במאבק בפמיניזם היא כל מיני מניפולטוריות מתחכמות שמשחקות עצמן ניטרליות, אובייקטיביות, חכמות ו"מעל כל הוויכוחים והמחלוקות". זה מתחיל בדרך כלל עם משפט כמו "אני לא פמיניסטית, אבל..." ונמשך עם כל הדקלומים, הסיסמאות והסלוגנים הפמיניסטיים הידועים ומוכרים בכל מיני דרכים ערמומיות, סמויות ומתחמקות.

   

  אישה שמעמידה פנים שהיא לא פמיניסטית יכולה להיות למעשה פמיניסטית מהסוג הגרוע והמסוכן ביותר (כמו שחוויתי על בשרי) כי באמצעות העמדת פנים שהיא "רק מביטה מהצד", היא כאילו מציגה עמדה בלתי משוחדת כביכול לצד זה או אחר. במבחן המציאות, אין דבר כזה "אובייקטיבי", הכל בעולמנו נע סביב אינטרסים, כוונות נסתרות, אג'נדה פרטית שנובעת בסופו של דבר מחינוך, שטיפות מוח והשפעה חברתית-תרבותית.

   

  מקרה כזה קרה לי בשנת 2003 כשכתבתי בפורום פמיניסטיות בהייד פארק. הנושא שעליו כתבתי היה על נשים שמסיתות לאלימות וכתבתי שנשים אלימות לא פחות מגברים. כצפוי הותקפתי קשות וחטפתי עלבונות מכל הכיוונים כמה שאני "שוביניסט" ו"שונא נשים". בלטה במיוחד מגיבה בכינוי 'מיקה', שעשתה תחילה רושם כאילו נכנסה לפורום רק במקרה, ונראה תחילה כאילו היא תומכת בעמדתי:

   

  מיקה:"אני מצטערת על ההדחפות. נכנסתי בטעות, אבל ברשותכם יש לי מה לומר.
  ג'ק צודק לחלוטין, לא רק שהוא צודק, זה אפילו מוכח שהאינסטינקט הטבעי של הנקבה בטבע להיות הרבה יותר אלימה מהזכר. וככה גם נשים. את לא רואה מקרי אלימות של נשים בתקשורת אפרת משום שלרוב זו אלימות שלא מובילה למוות, למרות שיש, אבל באמת, אם בחורה תטריד מינית בחור אנשים ייתנו חצי חיוך ולא יתייחסו לזה בחומרה בעוד כשגבר עושה את זה הוא הופך להיות בהמה. והרבה פעמים זה מגיע לטונים כאלה שהחיים של הבן אדם נהרסים.
  אגב, גם פמיניסטיות לאורך ההסטוריה השתמשו באגרסיביות.

  אבל אגב ג'ק, נכנסתי גם לפורום זכויות הגבר וגם שם יש הסתה כולשהי, גם אם היא טיפה יותר מתוחכמת מקריאות "מוות לגברים", והחתימה שלך גם פוגעת משהו.
  ככה שגם אתה וגם היא בעיני אשמים ב"שנאת חינם" גם פורום פמיניזם וגם פורום זכויות הגבר בישראל (או אם לדייק- גני ילדים וירטואלים) מצטיירים כפורמים שמפיצים שנאה על כלום וחבל, בישראל לא צריך יותר שנאה, יש כבר מספיק לכולם!"

  אני: "קודם כל מיקה, תודה שאת מסכימה איתי.
  פמינסטיות הן מאוד אלימות ועל כך יעידו פמינסטיות לשעבר שהיו בתנועה הזאת ועברו על בשרם אלימות מילולית, איומים, הצקות והשפלות מהקולגות שלהן. בפורום שלי יש טקסט בנושא "כיצד תנועות הנשים לימדו נשים לשנוא גברים" ובו פמינסטית לשעבר מסבירה כיצד התנועה הזאת ממש כופה על נשים לשנוא גברים.

  לגבי ההסתה שלי כביכול, יעזור לי מאוד אם תוכלי לפרט לי מה כ"כ פוגע בך ולתת לי לפחות את הזדמנות להסביר את עצמי. בחתימה שלי יש את הפתגם שאני המצאתי WOMEN ARE PEOPLE AND PEOPLE ARE PIGS

  קודם כל תודה רבה שאת מבינה את התיחכום. אני מאמין שכל בני האדם הם רעים מטבעם והם חיות פרא אכזריות. מה שמבדיל את האדם  נניח מחזיר בר זה מערכת חוקים חברתית, פוליטית אם לומר גם דתית (הרי ברור שהסיבה שיש דת זה לחנך אנשים ולשלוט בדפוסי ההתנהגות הפראיים שלהם). בזמן שלגברים הכל אסור, לנשים הכל מוסר[מותר]. הפמינסטיות למדו טכניקות של כיצד לעקוף את החוקים ולהרשות לנשים לעשות את כל מה  שלגברים אסור (אני מעדיף לא להיכנס לזה יותר מדי כי אני באמת מאוד לחוץ בזמן). בגדול, בני אדם הם חזירי פרא שכל הזמן מחפשים  הצדקות ותירוצים לצדדים השליליים שבהם והפמינזם הוא עוד זרם אחד מהסוג הזה.

  אם תגידי שזה פוגע בך בתור נציגת בני האדם (במקרה גם אני בן אדם, אם לא שמת לב) - אני יכול להבין אבל אם את נפגעת מהביטוי שלי (c) רק בגלל היותך אישה אז תסלחי לי - זאת גזענות כי אני מאשים את כל בני האדם  ואם נשים לא מוכנות לשאת באחריות - זאת גזענות לשמה!"

  מיקה: "ג'ק תסלח לי אבל נראה לי שאתה נתפס לקטנות.
  אתה אומר שכל בני האדם הם רעים מטבעם? אז למה להוסיף לרוע?
  אם בן אדם אומר לך "נפגעתי" אם זה אם בגלל שאני אישה ואם זה בגלל שאני בן אדם זה משנה? זה ממש לא משנה וזו בדיוק הנקודה.הבן אדם נפגע ממך אז למה לא להתנהג בצורה יפה ואנושית במקום פילסופים מיותרים?

  אין טעם היום לפמיניזם, נכון שהפמיניזם השיג הרבה אבל עכשיו הפמיניזם הפך להיות סתם קבוצה של נשים מרירות. לגבי הפורום שלך, הוא נוקט עמדות בדיוק כמו הפורום הזה. אין הבדל, שני הפורמים רק מחפשים להאשים את המין השני ולספור את העוולות של המין השני, דבר שמאוד מגוחך.
  אתה יודע מה, נעשים בחוץ עוולות אמיתיות כמו גזענות (אמיתית, כי מה שהגדרת כגזענות אפילו לא נוגע בקצה של ההגדרה) וניסויים בבעלי חיים, רעב (גם של גברים וגם של נשים (!!!)) ואתם יושבים פה ומתווכחים ויכוחי סרק. אתם אלה שגורמים לפערים האמיתיים בין נשים וגברים ובין אנשים בכלל. "

  אני מצידי ניסיתי להיות הכי נחמד וסבלני שאפשר, למרות ההתקפות האישיות עליי:

   

  אני: "קודם כל אני שמח שאינך משוחדת לטובת הפמינזם. זה כבר מראה שאת ברמה חשיבתית מתקדמת יותר.
  ברמה העקרונית את צודקת - נטייה לכיוון זה או אחר אף פעם לא טובה וצריך לשמור על ניטרליות
  ואיזון - הכל טוב ויפה אבל אינני חושב שאת מבינה את חומרת הפמינזם, כמה האידיאולוגיה הזאת מסוכנת, הרסנית, אידיאולוגיית שנאה שמשתמשת בכוח כדי להרוס ולעודד אלימות ושנאה בין גברים ונשים.

  את לא יכולה להשוות את התנועה שאני משתייך אליה - תנועות גברים ואנטי פמינזם לתנועה הפמינסטית כי קודם כל, אין סימטריה - לפמינסטיות יש כוח פוליטי-חברתי עצומים ושליטה דיקטטורית, יש להן
  נציגות בכל נקודות הכוח הכי חשובות - תיקשורת, מערכת החינוך, פולטיקה, שירותי רווחה, צבא
  ומשטרה. הן נכנסו לשם רק במטרה אחת והיא לקפח את הגברים, לדפוק כמה שיותר גברים ולעשות מזה הון תועפות. מדובר בתעשייה שלמה שהורסת משפחות, מסכסכת בין גברים לנשים וצוברת כוח ופירסום באמצעות הטענה שכאילו היא "באה לעזור לנשים".

  זה נושא מאוד מורכב ואני אמליץ לך לבקר בפורום שלי שוב ולקרוא יותר לעומק - לא נראה לי
  שקראת לעומק את כל מה שכתבתי - יש שם תיאור מפורט כיצד הפמינזם, תנועה שטוענת ל"מאבק
  עבור שיוויון" באופן שיטתי פועלת נגד השיוויון ובעד מלחמה אינסופית בין גברים לנשים.
  (תקראי למשל את "שיחרור על חשבון דיכוי").

  אם תנסי לשים בצד את העובדה שאת אישה ואת הסיכון שתקראי משהו שיעליב אותך בתור אישה -
  אני בטוח שתמצאי הרבה דברים שנוכל להסכים עליהם. הנה, למשל את מסכימה איתי על נושא
  האלימות שזה מאגר הכוח הכי גדול של הפמינסטיות - הן מתארות נשים כמסכנות, תמימות ועדינות
  שלא מסוגלות להשתמש לרעה בכוח וגברים כמפלצות אכזריות שיש לכלוא או/ו להשמיד.

  אני חושב שהפורום שלי בא לנסות לאזן משהו ע"י הבאת אופוזציה אינפורמטיבית חזקה כדי שקודם
  כל אנשים יבינו שיש עוד דיעות - אסור לכפות על אנשים לקבל רק את עמדותיו של צד אחד ואני
  בטוח שכאן לפחות את מסכימה איתי. דמוקרטיה היא ריבוי דיעות ולא כפייה של דיעות - מסכימה?

  מאוד חשוב האם הביטוי שלי מפריע לך בתור אישה או בתור אדם כי השאלה האם את, בתור אישה, רוצה ייחס מיוחד ואם לא - איך זה שמותר לנו להגיד דברים כ"כ נוראיים על בני אדם אבל כשזה מגיע לנשים - פתאום הכל אסור?

  אני נלחם בפמינזם מתוך היכרות עמוקה איתו כתנועה גזענית שמעודדת שנאה, אלימות, הרס ומלחמה
  בין גברים לנשים. אני מאמין שזה מועיל ועוזר להוריד את רמת השנאה. הצלחתי למשל למנוע אלימות בין
  נער לנערה - סיפרתי לחבר שלי על האמת מאחורי הפמינזם וכאשר הוא ראה נער מכיתתו שאיבד
  שליטה לאחר שנערה התעוללה בו וכמעט היכה אותה - הוא לקח אותו הצידה ואמר לו "למרות שאתה צודק אתה צריך להיזהר כי הם תמיד יאשמו אותך - הם תמיד מאשימים את הגבר". המריבה הופסקה והם אפילו הגיעו לפשרה מסויימת (מאין הסכם "הפסקת אש"). אני גאה במקרה הזה ואני מאמין ומקווה
  שזאת רק ההתחלה. "

  מיקה: "אתה מבין עד כמה ילדותי זה? זה נשמע כמו גנון אחד גדול.
  אנשים אלימים הם אנשים אלימים, אין קשר למין, הפמיניזם השתמש בכוח על זה אני מסכימה, אתה אומר שהאירגון/אגודה כביכול שאליה אתה משתייך הוא לא חזק כמו הפמיניזם? אל תשכח שבשביל לבנות בניין צריך להתחיל מלבנה אחת, כל אירגון יכול להפוך למפלצת ענקית.
  וכמו שאמרת, אני לא משוחדת לגבי שום דבר וקראתי מספיק בפורום הזה וגם בפורום שלך בשביל להבין במה מדובר. אתה מתחבא מאחורי מילים יפות אבל זה ממש לא משנה את התוכן, התוכן הוא אותו תוכן רק שבפורום פמיניזם הוא כתוב ברמה ירודה יותר וכנגד הגבר.
  אני ממש לא מחבבת פמיניסטיות כי הן מעוותות את האמת לטובתן ומשתמשות בנשיות שלהן כקלף מנצח (שזה ההפך הגמור של מה שהן טוענות). והאמת היא ששיוויון הוא לא שיוויון אם אתה לא לוקח על עצמך גם את הדברים הפחות טובים של השיוויון. אבל אתה עושה את אותו הדבר רק בדרך טיפה יותר מתוחכמת, אם תשאל אותי, הפורום שלך ופורום פמיניזם יכולים להתאחד לפורום אחד גדול- פורום המסכנים ומוכי הגורל. הרי זה לא מה שאתם מנסים לעשות? לשכנע את האנשים כמה הצד השני מפלצת? ולגבי המקרה שלך שאתה כל כך גאה שפטרת, צר לי לומר לך שלא פטרת כלום. פשוט נטעת עוד שנאה ואני לא חושבת שעל דבר כזה יש להתגאות.
  והדבר האחרון, שום דבר לא יכול ממש "לפגוע" בי בתור אישה כי אני לא לוקחת דברים בצורה אישית, מפה שגם החתימה שלך לא פגעה בי אישית אלא ציינתי שיכול לקרות מצב שבו מישהו ייפגע ממנו.
  ועכשיו, בלי התנשאות בכלל אני אומרת לך שאני מקווה שתתבגרו, כי מה שהולך פה זה פשוט קרקס."

  אני: "ומה בדיוק הפתרון שלך, פשוט לשתוק להן ולתת להן להמשיך להסית ולהפיץ את השנאה שלהן כלפי גברים??!? הרי זה בדיוק מה שנתן להן  את כל הכוח שלהן במשך 30 שנה - הן עשו כל מה שהתחשק להן בזמן שגברים שתקו כמו ברווזים בעונת הציד ואכלו את כל החרא שלהן.
  לדעתי אין לך פתרון ואם אנשים יילכו בדרך שלך ויתעלמו מהסכנות של הפמינזם - גברים ימצאו את עצמם במחנות השמדה והוכחתי כבר  שלפמינזם יש שיטות, יש תורת גזע ויש את כל האמצעים והכוונות להשמיד את הגברים ואם אנשים ימשיכו או להתעלם מהפמינזם (כמוך) או לתמוך בו, כמו מרבית היתושות כאן - השואה של הגברים תהיה גדולה בהרבה. "

  מיקה: "אוי ואבוי.
  אתה בכלל מקשיב לעצמך?
  לא הגזמת?! "השואה של הגברים"?!
  טוב, אני הבנתי שאין פה אנשים הגיוניים.
  כל טוב לכם."


  אני: "לא, לא הגזמתי, יש אינסוף הוכחות בנושא.
  הפמינסטיות מתייחסות לגברים בדיוק כמו שהתייחסו את יודעת מי בתקופת מלחמת העולם ה-2 ליהודים. לא נראה לי שמין אטום וחסר רגישות יכול בכלל להבין משהו אז למה להתאמץ. "

  מיקה: "ג'ק אם אתה משווה נשים לנאצים אתה באמת צריך איזשהו אבחון..."

  אני:"מיקה, יש הוכחות בנושא הזה:

  http://www.hydepark.co.il/hydepark/topic.asp?topic_id=314437

  http://www.hydepark.co.il/hydepark/topic.asp?topic_id=312188

  חוץ מזה, לא נראה שזה מזיז לך, את כנראה חיה טוב ואת לא יודעת איך לחיות תחת צל הטירור של הפמינזם אז אל תנסי לשפוט אותי! "

  מיקה: "[ט]וב, דיי להביא לי רק קטעים ממקומות, זה לא אומר כלום. זה אומר שיש מופרעת אחת לא אומר שכולנו צריכים להיות כמוה, דבר שני ג'ק אתה צודק אני באמת חיה טוב ולא רק שאני חיה טוב גם גברים מסביבי לא מתלוננים ככה שהסברה שלך באמת נראית לי לגמרי כאיזו הפרעה נפשית או משהו.
  מה זו הפרנויה הזו!? באמת!! יש תרופות לעניין הזה! כל בן אדם עם קצת שכל והגיון בריא יבין שזה מופרח לחלוטין.
  וג'ק, אם אתה כל כך מאמין בזה מה אתה עושה מחוץ לתחומי האינטרנט אם יותר לי לשאול? או שכל מה שאתה עושה זה להטריד קבוצה קטנטנה של נשים מרירות בפורום פמיניסטיות?
  ודבר אחרון, אם אתה לא שם לב, היהודים עדיין בסכנה כלשהי הרבה יותר ממה שהגברים נמצאים!
  תעשה לי טובה! זה כבר עובר כל גבול של טעם טוב!"

  "ודבר אחרון, אתה לא מצפה שאני באמת אקרא מאמר כזה, אם אתה באמת רוצה שמישהו יתייחס אליך ברצינות, תסכם את הנקודות החשובות ותדגיש את זה בטקסט! אחרת אתה לא יכול לצפות שמישהו יתייחס!"

  אני: "חבל שדווקא בחורה שיש לה פוטנציאל לראות את הדברים בצורה אובייקטיבית ושקולה נוטה בעצמה לקיצוניות וקנאות נשית אובססיבית. את ממש שבויה בתוך איזשהו אגו נשי שמונע ממך לראות מעבר ולהודות בכך שגם נשים הן לא בסדר. בכל  פעם שאת תוקפת אותי את מחזקת את ידיהן של היתושות כאן שכל הזמן רק מחפשות דרכים להציק לי. שוב פעם חבל, דווקא לך יש פוטנציאל להיות מאוזנת, שקולה ואובייקטיבית.

  תשמעי, אם את לא מוכנה לקרוא את החומר שאני שולח זאת לא בעיה שלי - יש לי את כל ההוכחות והגיבוי למה שאני טוען, בניגוד  לפמינסטיות, אני מתאר את המציאות כמו שהיא אחד לאחד ואם אינך מוכנה להכיר בה - זה לא  אומר שגם אני אלך בדרך השאננות שלך.

  אני מוזיקאי ויש לי המון מה לעשות, תודה לאל. "

  מיקה:"תסלח לי, אבל אני באמת לא אקרא דבר כזה שאורכו כפליים ממגילת העצמאות, למה? כי גם לי יש דברים לעשות!
  דבר שני, אני באמת הכי אובייקטיבית שיכולה להיות, דיברתי דווקא עם גבר ושאלתי אותו על דעתו, את הפמיניסטיות הוא לא הבין בכלל (בצדק) אבל כשהוא ראה מה שאתה כתבת הוא פשוט פרץ בצחוק. אני לא כבולה בשום אגו נשי, ההפך אם תכנס למחשבתי אתה תראה שיש כמה דברים שאני דווקא "old fashion" לגביהם, דברים שהפמיניסטיות פה יחשיבו כדברים מאוד שובניסטיים.
  ועוד דבר, אתה בעצמך הודת שאתה לא עושה שום דבר מלבד הפעילות העניפה שלך באינטרנט, אז תסלח לי אם אני לא אקח אף אחד מכם ברצינות יותר מדי. אם העניין הזה באמת היה חשוב לך שהיית מקדם אותו יותר, אולי אתה מפחד לעשות זאת כדי לא לקבל זילזול וצחוק גדול מהציבור ובעצם להתעורר מהחלום הפראנואידי שלך?
  דבר נוסף לסיכום, ראיתי שפירסמת בפורום שלך פרסומות המשפילות את הגבר, יקירי, אף אחד לא מכריח את הגבר להיות "מושפל" בפרסומות כמו שאף אחד לא מכריח את האישה להתפשט בפרסומות. אם הגבר הצטלם לפרסומת שאתה רואה בה כפרסומת פוגעת את התלונות אתה צריך להעביר לאותו דוגמן או חברה שפרסמו את הפרסומת, לא לציבור הנשים!!!"

  אני: "אני כבר לא בטוח שאת אובייקטיבית - את כל הזמן רק יורדת עליי ורק עליי.

  >ועוד דבר, אתה בעצמך הודת שאתה לא עושה שום >דבר מלבד הפעילות העניפה שלך באינטרנט,

  מה??? איפה אמרתי דבר כזה?!? יש לי המון דברים לעשות תודה לאל חוץ מלהתעסק עם קבוצה של ילדות מפונקות, מופרעות ואכזריות!!! אני בן אדם מאוד עסוק ואני לא חייב לך או לשום נקבה שום דין וחשבון על חיי האישיים!!!

  >זאת כדי לא לקבל זילזול וצחוק גדול מהציבור >ובעצם להתעורר מהחלום הפראנואידי שלך?

  העובדות מדברות בעד עצמן. אל תחשיבי שאם תרדי עליי, בזמן שעוד כמה יתושות קוראות את דברייך, צוחקות ומריעות סביבך "תכניסי  לו!" - אל תחשיבי שזה מחליש אותי, להיפך - זה רק מחזק את הדביקות שלי במאבק!

  >דבר נוסף לסיכום, ראיתי שפירסמת בפורום שלך >פרסומות המשפילות את הגבר, יקירי, אף אחד לא >מכריח את הגבר להיות "מושפל" בפרסומות כמו >שאף אחד לא מכריח את האישה להתפשט בפרסומות.

  לא הבנת כלום - יש ועדה בכנסת שמטרתה לפסול פרסומות שעלולות לפגוע ברגשות הציבור והיא פוסלת כל פרסום שעלול לפגוע  בנשים אפילו אם זו הטענה הכי מגוחכת (למשל כשגבר מדבר בנימה קשוחה מדיי - עובדה שהיום בפרסומות בנים מחייכים ומדברים כמו הומואים!)

  היו וישנם המון פרסומות שפוגעות מאוד בגברים ומעליבות אותם - אין לך מושג כמה פעמים חברים באים ואומרים לי ממש בכעס כמה פרסומות  נגד גברים מעצבנות אותם. הבעיה שלגברים אין שום ייצוג הולם כמו שיש לנשים. בניגוד לכן הנשים, גברים לא מתארגנים נגד תופעות שנאה נגד גברים (מיסאנדריזם), גם בעיקר כי זה בדיוק מה שהנשים רוצות - החברה שבה אנחנו חיים היא חברה של נשים שכופה שתיקה על גברים וכל הזמן משפילה גברים שמעיזים לעמוד  על שלהם -ממש כמו שעושים לי כאן בפורום הזה! "

  מיקה:"דבר ראשון, אני לא דיברתי עם אף אחד אחר חוץ ממך, ככה שאם אני לפי מה שאתה אומר, "יורדת עליך" זה לאו דווקא בגלל שאתה גבר, ממש אין קשר, רוב חברי הם גברים ותתפלא, אף פעם לא הכתי אף אחד מהם, והם גם לא הכו אותי-לפמיניסטיות שפה.
  אני באמת לא יודעת מה אתה רוצה מהחיים שלי! אני לא נטפלת אליך! אתה פה הבן אדם הכי קיצוני והיחיד שמנסה לשכנע אותי במשהו, אף אחד מהפורום הזה לא הוציא כל כך הרבה אנרגיה בלנסות להפוך אותי לפמיניסטית, שמת לב לזה??? אף אחת פה בכלל לא דיברה איתי, אתה דיברת איתי ואני עונה לך! זה מה שקורה בדיון, או שמא אני טועה???
  לגבי הפעילות שלך למען הגבר מחוץ לאינטרנט, אני אשמח לשמוע עליה אם יש כזו.
  ויכול להיות שאני "ילדה מפונקת" (למרות שלפי החוק אני בגירה לכל דבר) אבל מה שבטוח, אני לא מופרעת ואני ממש לא אכזרית ההפך, אני פעילה למען חיות ומשתדלת לעזור לאנשים ככל האפשר, אני האחרונה שאתה יכול לקרוא לה אכזרית!
  ואף אחת פה לא התייחסה אפילו לדברים שכתבתי ואף אחת לא הריעה, על איזה טריפ אתה לעזאזל?!?! ולא, אני לא יורדת עליך אני חושבת שאני היחידה בפורום הזה שמנסה בכלל להבין אותך."

  שימו לב, בשלב הזה הפמיניסטיות פונות למיקה בנימוס ופותחות איתה בדיאלוג. אחת מהן, אפרת, כצפוי מתחנפת אליה:

   

  אפרת:"מיקה, רוב הדברים שאת אמרת נכונים. אבל הפריע לי דבר אחד. הפמיניסטיות הן לא סתם נשים ממורמרות, הן נשים שנלחמות באנשים כמו "ג'ק", את יכולה לקרוא לו פשוט יעקוב, כי הם מטורפים!"

  מיקה: "תראי. אם ג'ק או יעקב הוא "מטורף" כן או לא אני לא יודעת, אני לא מכירה אותו.
  אני לא מבינה לשם מה יש להלחם באנשים כאלה, בשביל מה ליצור מלחמות סתם? הוא מאוד מסתבר שהוא מאוד מאמין בדעותיו וזכותו, יש עוד אנשים שעם דעותיהם אני לא אסכים. כמו שאמרתי אני לא חושבת שרוע הוא דבר שנמצא בגבר או אישה, רוע יכול להיות גם בגברים וגם בנשים בלי קשר למיניותם.
  פמיניסטיות נעשות קטנוניות יותר ויותר יום יום, לפחות בעיני, אני רואה נשים שמתווכחות על הדברים הכי קטנים וטיפשיים, אין טעם לריב על כל דבר ואין טעם לעשות סצנה מכל דבר.
  שני הפורמים מלאים (לפחות ממה שאני ראיתי) בזבל, פשוט כך! ג'ק מעביר את ימיו בלהראות כמה גברים הם מסכנים, ואתן מעבירות את הימים בלהראות כמה נשים הן מקופחות. יש לי ממש דה ז'ה וו מכיתה א'.
  אין בעיני על מה להוציא כל כך הרבה אנרגייה, יש נושאים שבאמת צריך להתרכז בהם ויעקב ודעותיו זה ממש לא אחד מהנושאים האלה.
  דרך אגב, שימי לב שגם הפורום הזה וגם הפורום לזכויות הגבר הם לא בדיוק הפורמים הכי פופולריים בהייד פארק...מעניין למה.... "

  מיקה:"אגב, שכחתי לומר שגם גברים וגם נשים יכולים להיות מנוצלים, יש גברים שעובדים עבודת פרך ומקבלים פחות מבייביסיטר ביום הרע שלה.
  ומי עומד לצידם?
  הפמיניסטיות?
  אם הפמיניסטיות רוצות שיוויון הן צריכות לרצות שיויון מלא ולאם מישהו נעשה עוול, גם אם הוא לא אישה הן צריכות לתמוך בו. אחרת באמת שזה לא שיויון ולא כלום."

  כונפה: "ויש גם צער בעלי חיים בעולם. אז מה, זה אומר שהפמיניסטיות צריכות לדאוג גם לבעלי החיים?

  כמו שאת כתבת שהפמיניסטיות צריכות לעמוד בזכות עצמן ולדאוג לעצמן בקשר לשכר, כך כל מיעוט בפני עצמו צריך לדאוג לעצמו קודם כל.
  יש כל כך הרבה עוולות בעולם אי אפשר לדאוג לכולם. ואגב זה שאת פמיניסטית לאו דווקא אומר שאת סגורה בתוך העולם הקטן של הפמיניזם, זה לא אומר שאת לא יוצאת החוצה ודואגת לשאר.
  אבל זה גם לא אומר שמתפקידך הוא לדאוג לכולם."

  זאת הייתה תגובתי לפמיניסטיות שפתחו ביניהן בשיח בנות סגור ושוביניסטי-נשי. אתם יכולים לנחש מה קרה לתגובתי (כן, היא נמחקה):

   

  אני: "קודם כל, באמת כל הכבוד לכן - 4 נגד אחד, אתן באמת יודעות מה זה להיות פייר! ממש!

  אני כבר בטוח שאת מיקה בעצם פמינסטית במסווה של ניטרליות מזוייפת - אם באמת היית כ"כ ניטראלית ואובייקטיבית כמו שאת טוענת, לא היית תוקפת, משפילה ועוזרת לתקוף רק צד אחד. הכוח של הפמינזם הוא לא רק בתמיכה הישירה שיש להן מנשים אלא גם תמיכה עקיפה - הן בשתיקה והן בגישה שלך של זילזול מוחלט בכל מי שמעז ומוצא אומץ לקרוא תיגר על הפמינזם ותפיסות השנאה הגזעניות סקסיסטיות נגד גברים. כמו שכבר ציינתי, לך אין פתרון טוב יותר - אם  לפמינסטיות יש כוח והן חופשיות להסית ולהפיץ את תעמולת השנאה שלהן כלפי  גברים בכל מקום באופן חופשי לחלוטין, צריך להניח להן אבל אם גבר אחד מקים איזה פורום צנוע, בו הוא בסה"כ רוצה למצוא פינה פרטית ושקטה לגברים,  פתאום זה איום נוראי, זה סכנה נוראית! מותר לכן לגנות אותי או לצחוק אבל לקבל את זה שאני חופשי במדינה דמוקרטית לבטא את עצמי? חס וחלילה!

  מיקה, אני כבר מתחיל לחשוף את המניפולציה שלך - אומרים משהו על נשים ואת חייבת מיד לתקוף בעזרת תעמולה נגדית "גם אתם עושים את זה". במקום לקחת אחריות על הצדדים שיש גם בנשים (ובהחלט יש כמו שאת בעצמך ציינת) - את זורקת שוב את האשמה ואת כל האחריות על הגברים ומפעילה מערכת השמצות, נאצות ועלבונות לא רק נגדי אישית אלא נגד כל גבר שמעז לצאת נגד הפמינזם.

  הבעיה עם גברים (ואני מתכוון לגברים רציניים, לא הילדים שהזכרת) זה שהם יותר מדי עסוקים ועובדים קשה מדי, אני רואה את זה בחיי היום-יום ואין לי ספק שזה נכון (הרבה חברים אומרים לי שהם מאוד רוצים לכתוב בפורום אבל הם מאוד עסוקים). יש לי למשל חבר מאוד חשוב בלהקה שלנו שהוא עובד משמרות לילה בתחנת דלק והוא ישן בשעות היום. אני דואג לבריאותו ואני מאוד כועס כי יש לו בתחנה נקבות מפונקות שעובדות בשעות הכי נוחות, טוב להן, הן לא עושות שום עבודה קשה באמת ותמיד משאירות לו המון זבל, ליכלוך ובלגן. זאת רק דוגמא אחת - יש אינסוף דוגמאות איך בחברה שלנו גברים הם בעצם עבדים במאין גטו פמינסטי והנשים הן למעשה השולטות - משטר של אדוניות  ומשרתים - זה נכון לגבי ביה"ס (במיוחד שיעורי ספורט), צבא, מילואים, עבודה וחיי משפחה - כל הזמן הגבר חייב ע"פ חוק למלא את חובותיו כגבר ואם לא הוא יכול לסבול מנידוי וכל חייו יכולים לההרס. כך בזמן שלכן יש אינסוף אפשרויות - הגברים חיים בתנאים של ימי הביניים וצריכים כל
  הזמן לשמור על רמת החיים הגבוהה שלכן הנשים. זה משתקף היטב באינטרנט - רוב המשתתפים בפורומים הן דווקא נשים וגברים כותבים הרבה פחות כי באמת אין להם זמן מהסיבות שהזכרתי. לחץ זמן ועבודה (שגם אני סובל ממנו)  הוא לא הסיבה היחידה - אנחנו חיים בחברה שבה כופים על גברים שתיקה באמצעים פסיכולוגיים, חברתיים וחוקיים. למשל מורה שמכה תלמידים (מקרה שאני מכיר מקרוב) - אף אחד לא יוצא נגד זה ומתלונן כי כל הנשים מגוייסות להגן אחת על השניה לכסת"ח ולחפות אחת על השניה וכך יוצא שלמעשה מי שמתלונן מגד אישה שמבצעת פשע כלשהו - בסופו של דבר כולם יוצאים נגדו.

  גם מה שאת עושה כאן זה כיסתו"ח וחיפוי נשי (יש לכן ממש נטיה טבעית להגן אחת על השניה ולהתאחד בשנאה שלכן כלפי האויב הגברי) - לא ראיתי שום גינוי שלך מיקה לגבי הטענה של אפרת שגברים מותר לאנוס כי הם נהנים מזה או האיום שקיבלתי מקונפה ואני גם לא מצפה לשום גינוי כי אני יודע שעמוק בפנים זה עושה לכן טוב על הנשמה בכל פעם שגבר נדפק בצורה זו או אחרת, אני יודע שאפילו מוות של גברים משעשע ומצחיק אתכן (כמו שכתבה לי פעם פמינסטית "גברים שמתים במלחמות הם מטומטמים") - אין לכן גבולות, אין לכן אלוהים, אין לכן מצפון ואין לכן שום חוש להגינות או כנות -  יש לכן נטייה טבעית לנרקיסזם, לאגוצנטריות שבא לידי ביטוי בתוקפנות, באלימות ועוינות המין הגברי.

  אני למזלי מכיר את כל השיטות, כל המשחקים וכל המניפולציות שלכן מכדי להיפגע מכך - מבחינתי אתן קבוצה של יתושות משועממות שחייבות לעקוץ  ולהזין עצמן מיניקת דם. לצערי גברים מטבעם לא רואים את זה והם מאוד נפגעים כי השליטה של הנשים בגברים היא בעיקר שליטה פסיכולוגית באמצעות עלבונות, השפלות, העלבות ובעיקר שימוש בקול צורם, צורח ומעצבן. אני שמח שזה פורום וירטואלי כי בתור מוזיקאי אני צריך לשמור על השמיעה שלי.

  בקיצר - אם חשבת שאת מחלישה את המאבק שלי, את טועה בגדול מיקה - את ההוכחה שנשים הן מין כ"כ אכזר ומרושע שאפילו מישהי שיודעת כמה פמינזם הוא שגוי ולא צודק ואלים - אפילו את יוצאת להגן עליו!

  ג'ק"

  לסיכום, ניתן ללמוד מהדיון הזה:

  1) יש כאן את עיקרון האיזון הפמיניסטי שהוא עיקרון מעוות, שפל, נבזי ולא הוגן כי לפיו רק אם גבר מעז להתלונן על אפליה, תמיד יש מי שיידחף לומר:"תפסיקו את מלחמת המינים!" ב"כאילו" לשני הצדדים. במילים אחרות, אם הפמיניסטיות תוקפות ומשמיצות ופוגעות בגברים כל הזמן, ואם הן מטנפות ומקללות ומאשימות את הגברים בכל הבעיות בעולם כל הזמן בכל אמצעי התקשורת האפשריים, אף אחד לא באמת יבוא אליהן בטענות, במיוחד לא "מיקות" (או ד') למיניהן.

  אבל ברגע שגבר בודד אחד מעז להגיד שגם גברים מקופחים ונפגעים מאפלייה, פתאום זה הופך ל"מלחמה מיותרת", "ילדותית", "גנון" וכו'. כלומר הטקטיקה היא להשתיק רק צד אחד - את הגברים כי כל עוד הגברים שותקים ובולעים את כל העלבונות, הרי "אין שום בעיה"!

   

  2) שימו לב שמיקה לא תוקפת ישירות ואישית את הפמיניסטיות שהיא טוענת שהיא לא מסכימה איתן, כמו שהיא "נכנסת" בי! היא פונה בעיקר אליי, משמיצה אותי, מעליבה, תוקפת בכינויים כמו "פרנואיד" ו"חולה נפש" ובכך בעצם תורמת בעקיפין את חלקה לחיזוק העמדה הפמיניסטית שמתעלמת מאלימות של נשים, טוענת מפורשות שגברים נחותים יותר מחיות (ראיתם זאת במו עיניכם) ושטוענת בגלוי שיש להילחם באנשים כמוני, תוך כדי שהן מזכירות את שמי הפרטי (למרות שביקשתי מהן פעמים רבות שלא לעשות זאת).

   

  3) שימו לב כמה פעמים מיקה נדחפת לחיי האישיים ומציקה לי באופן אישי. אני מביא בפניה מאמר שהשקעתי בכתיבתו ("שיחרור על חשבון דיכוי") ובו פירטתי ונימקתי את האופן בו הפמיניזם מגדיל ומעצים את קיפוח ודיכוי הגברים ומה היא כותבת? שהוא "ארוך מדי"!

   

  4) שימו לב ל"אחוות הנשים". הרי זוהי ב-ד-י-ו-ק ההגדרה האמיתית של שוביניזם - לאומנות, עודף גאווה ונאמנות מוגזמת כלפי הקבוצה שאליה אתה משתייך. שמתם לב שאף אחת לא תקפה ישירות את מיקה? שאף אחד לא העליבה או קיללה או השמיצה אותה באופן אישי? שאף אחת לא התנפלה עליה?

  הן רואות בפורום גבר אחד ופתאום כולן נגדו, אפילו האחת שטוענת שהיא מסכימה לדעותיו! לא ממש הפריע להן שהיא הביעה דעות מנוגדות לדעות שלהן (אחת אפילו כתבה לה שהיא מסכימה איתה) כי לכולן היה מכנה משותף והוא לעשות יד אחת נגדי, לשנוא אותי, לתקוף אותי ולהשמיץ ולקלל אותי בתור נציג המין הגברי.

   

  חשוב להבין ולזכור משהו: פמיניזם זה קודם כל שנאת גברים, שום דבר לא באמת חשוב להן כמו לתקוף גברים, להשמיץ ולקלל ולהעליב באופן אישי כל גבר שהן נתקלות בו. בסופו של דבר, זוהי המשמעות בפועל של הפמיניזם כיום.

   

  ג'ק

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין