כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  נשים שרואות במלחמה הזדמנות עסקית

  1 תגובות   יום שלישי, 29/12/09, 11:04

  באחד הימים בתקופת מלחמת לבנון השנייה, לצד דיווחי המלחמה בחדשות, ראיתי את קרן נויבך מראיינת אישה צעירה, חברה של חייל מילואים, שמספרת "לפני שהחבר שלי יצא למלחמה אמרתי לו אל תצחק עליי ואל תחשוב שאני היסטרית אבל אני רוצה שתרשה לי לשאוב ממך זרע למקרה שתיפול בקרב". בשלב הזה כיביתי את הטלוויזיה. בשבילי זה באמת היה יותר מדי לאחר עוד יום קשה ומתיש עם אזעקות צורמות, נפילות טילים קרובות, פיצוצים מאוד חזקים, צלצולים באוזניים ושעות ארוכות ומורטות עצבים של מתח, חוסר אונים, חרדה וחשש. גם חיזבאללה וגם פמיניסטיות זה באמת יותר מדי.

  אבל עם זאת אני לצערי מכיר את הנושא (קישור למסמך מאתר הכנסת) ולא הייתי צריך לשמוע את הטיעונים של הגברת הצעירה או של קרן נויבך או כל פמיניסטית שונאת גברים אחרת שמנצלת את המלחמה לצרכי תעמולה, שטיפות מוח וניצול ציני, מכוער ומגעיל שנובע בסופו של דבר מחמדנות ורדיפת בצע.

  המשמעות של שאיבת זרע (וסלחו לי אם אני נשמע בוטה) היא שבמידה והחייל נהרג, אם האשכים נשארים שלמים אפשר לשאוב מהם זרע כדי שהחברה שלו (שימו לב, לא אשתו!) תוכל להביא באמצעותו ילד. יש לסיפור הזה מספר השלכות מרחיקות לכת : קודם כל, אם זה רצונו ובקשתו המפורשת (צוואה) של חייל שיוצא למלחמה לגבי מה מותר לעשות עם גופתו, בדיוק כמו לגבי תרומת איברים, מי אני שאתערב?

  הבעיה שלפי הפמיניסטיות, לא צריכה להיות שום הסכמה או ידיעה מראש של המנוח על אפשרות של שאיבת זרע מגופתו כדי שחברה שלו או מישהי שטוענת שהיא הכירה אותו "מספיק זמן", תוכל להביא באמצעותו ילד, אפילו אם משפחתו והוריו של הנפטר מסרבים!!!

  "היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, פירסם הנחיה חסרת תקדים שתאפשר לשאוב זרע מגופתו של אדם, כדי שבת זוגו תוכל להתעבר ולהביא לעולם ילד. על פי ההנחיה, שפורסמה אתמול בערוץ 2, אפשר יהיה לשאוב את הזרע ולעשות בו שימוש, בין אם הגבר הביע את הסכמתו לכך בחייו ובין אם לא - אך הדבר יתאפשר רק לבקשת בת הזוג (לא בהכרח אשתו) של המת, ולא לבקשת הוריו."

  הנזקים המוחשיים הם עצומים : מעבר לחילול כבוד המת שבמעשה אונס שכזה, לפי החוק אישה כזאת יכולה לאחר מכן לתבוע דמי מזונות מהוריו של הנפטר, שלא די בכך ששכלו את בנם האהוב והיקר אותו גידלו כל חייהם ושלחו אותו להגן אותו על ביטחון המדינה, פתאום הם גם יכולים למצוא עצמם מול מערכת סחטנות, תביעות ודרישות שהם לא יכולים לעמוד בהם.

  הפגיעה הנפשית, הרגשית והפסיכולוגית בילד שגדל בלי אביו היא עצומה, לא שזה מעניין את הפמיניסטיות, הן הרי תקועות בתפיסות עולם מיושנות ופרימיטיביות שנפסלו מזמן לפיהן כאילו תפקיד האבא בהתפתחות הילד הוא "שולי", והוא בעצם "טפיל שרק מפריע". יש כיום מחקרים רבים מאוד שמראים מפורשות את החשיבות המרכזית והמכריעה של האבא בהתפתחות התקינה של הילד.

  כאן אנחנו לא מדברים על התאלמנות ועל אישה שמאבדת את בעלה במלחמה אלא על בחורה צעירה, רווקה, אגואיסטית, שחצנית, גאוותנית וחסרת מצפון שמראש בוחרת להביא לעולם ילד מחוץ לנישואין, לחלוטין לבדה, מבלי להתחשב באף אחד והיא מראש דנה את בנה או בתה לגדול יתומים מאב. בסופו של דבר מה שבאמת מניע אותה זה כסף וכסף בלבד. אני באמת לא רוצה להכליל אבל יש נשים רבות שממש רואות במוות של הגבר במלחמה הזדמנות מצויינת לעשות המון כסף.

  "בני משפחתה של מור ליברמן, שארוסה, אבישי קוריסקי, נהרג מאש חיזבאללה חודשיים לפני החתונה, אומרים ל-ynet כי השניים ניהלו חיים משותפים בדיוק כמו זוג נשוי, ולכן מגיע למור מעמד של אלמנת צה"ל. בני משפחתו של קוריסקי בתגובה: התנהלותם של בני משפחת ליברמן אינה הולמת; מור אינה ראויה לזכויות "

  שימו לב איזה חוצפה וזלזול כלפי ההורים שאיבדו את בנם, אבישי:

  "אביה של מור אמר בתגובה כי הוא שמע על ההתנגדות מצד בני משפחתו של אבישי. לדבריו, "ההתנגדות אינה ברורה לנו. גם מור אינה מבינה למה הם מתערבים, מדובר בעניין אישי שלה".

  מה שמעיד על החמדנות ורדיפת הבצע לדעתי זה ההתארגנות וה"מאבק" של אלמנות צה"ל שדורשות שהצבא ימשיך לשלם המון כסף גם לאחר שהם מוצאות גבר חדש. מילא, אפשר להבין מצב שבו אישה שהתאלמנה מבעלה שנהרג בשירות צה"ל וצריכה לדאוג לילדים לבדה, במקרה כזה חובתה של המדינה לדאוג לילדיו של הגבר שנתן את חייו למען ביטחון המדינה אבל כאן אנחנו מדברים על נשים שדורשות כסף ופריוולגיות רק על עצם הקרבה האינטימית שלהן עם גבר שהקריב את חייו על ביטחון מדינת ישראל, ממש כמו סוכן ואמרגן מושחת שמנצל את האמנים שהוא מייצג.

  בכלל, יש משהו מאוד מעצבן באישה שבוחרת מרצונה להיות "אם חד הורית", רק כדי שהיא תוכל ליהנות מאינספור פריוולגיות וזכויות יתר כמו כסף, קורסים, תוכניות לימוד ומציאת מקומות עבודה, דיור מוזל (כמעט חינם) ועוד מגוון עצום של זכויות ששמורות רק לנשים שמשתמשות בילד שלהן כ"מקפצה", כדי בעצם "להתפרנס דרך הרחם". אנחנו כולנו משלמים את המחיר ואסור שהמדינה תמשיך לעודד את זה!

  שימו לב למשל למקרה הזה : אם זה היה הפוך ואישה הייתה מתאבדת לאחר מריבה עם בעלה, הוא היה מורשע ברצח (או מינימום 'שידול להתאבדות') ולא מקבל פרס :

  אושרה שאיבת זרע מבעל שהתאבד בעקבות ריב עם אשתו
  שופטת בית המשפט לענייני משפחה בקריות, רחל ברגמן, נעתרה ביום שישי לבקשה של תושבת נהריה שביקשה לשאוב זרע מגופת בעלה שהתאבד בירייה בעקבות ויכוח עם אתה. ביום שישי בצהריים היו בני הזוג, שנישאו לפני כמה חודשים, בדרכם לביקור אצל בני משפחה. במהלך הנסיעה, בכביש עכו-כרמיאל, פרץ ביניהם ויכוח ואז עצר הבעל את הרכב בצד הכביש וירד ממנו. לאחר מכן הוא שלף אקדח שהחזיק ברישיון והתאבד בירייה לראשו. האשה הזעיקה למקום צוות מד"א, שקבע את מותו. שעות ספורות לאחר ההתאבדות עתרה האשה בבקשה לאפשר לה לשאוב זרע מגופת בעלה על מנת שבעתיד תבוצע בה הפרייה מזרעו. השופטת אישרה את שאיבת הזרע, אך קבעה שהשימוש בו ייעשה רק בהוראת בית המשפט. זאת, לאחר שייערך דיון במעמד נציג המדינה.

  לסיכום, פמיניסטית מחו"ל אמרה לי פעם בלי בושה "צבא ומלחמה זה כמו כל עסק אחר שבו לנשים יש זכות להרוויח כסף". זאת בדיוק הבעיה: שנשים רק מרוויחות, הן לא מקריבות ולא נותנות מעצמן שום דבר. שום דבר!!

  ג'ק

  קישור בנושא:

  גניבת זרע זה אונס של הגבר

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     3/7/15 13:52:
   קישור למסמך שהוזכר בתחילת המאמר: http://www.knesset.gov.il/mmm/data/pdf/m00369.pdf

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין