כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  ביהמ"ש מעודד גננות להתעלל בילדיכם!

  3 תגובות   יום שלישי, 19/1/10, 12:30

  שימו לב למקרה הזה לדוגמא: בית המשפט פשוט וויתר לגננת שכלאה ילד בן 4 במחסן קטן וצפוף שהכיל ארון חשמל שיכל לסכן את חייו, וביטל את הרשעתה רק כדי לתת למתעללת הזדמנות נוספת לטפל בילדים, כאילו לא קרה כלום!!

   

   

  עצם העובדה שהם קיבלו באדישות טיעון כל-כך קר כאילו הגננת "פעלה כפי שפעלה בשל מצב מלחיץ שנקלעה אליו" הוא די כדי להזכיר לנו שוב באיזה דיקטטורה פמיניסטית אנחנו חיים אם כל מה שאישה תאמר ותטען יתקבל בסופו של דבר כמו תורה מסיני. הרי לא משנה מה קרה, חומרת המעשה, הנזק העצום שיכול להיגרם לילד בן 4, לפי ביהמ"ש אישה הרי אף פעם לא אחראית למעשיה ואף פעם לא צריכה להיענש כי "חייבים להתחשב בה". זה דפוס שאפשר למצוא בכל תחום החל מהתעללות בילדים (2 שליש ממקרי ההתעללות בילדים), אונס, אלימות קשה בין בני זוג (שנשים יוזמות במידה שווה) ועד רצח של ממש, כל פשע שאישה תבצע, היא אוטומטית תיחשב "הקורבן" ותזכה להגנות מרחיקות לכת, התחשבות וסימפתיה כמו שאף פושע ממין זכר לא ייקבל!

   

  האם השופטים שמעו בכלל על ריבוי מקרי התעללות בילדים ע"י מטפלות בשנים האחרונות??? אותם המקרים אשר מערכת המשפט באדישותה שותפה להם, אותם המקרים אשר מערכת המשפט יוצרת לרגלי חומות האטימות שלה.

   

  מצד אחד פמיניסטיות מטיפות לכל אישה להתלונן ולהגיש תביעות במידה וקיבלו יחס שונה מגברים במקומות עבודה, אך בו זמנית לא מפריע להן לקבל יחס שונה מגברים כאשר העניין נוגע להעמדה לדין ובהטלת עונשים זהים לנשים כמו לגברים. כל גבר אשר רק נחשד במעשה לא ראוי כלשהו עובר תחת עיניהן הפקוחות והרואות-כל של פמיניסטיות (כמו ה"אח הגדול" מהספר 1984), אך כאשר אותם מעשים בוצעו ע"י נשים, כאשר החשד הופך לאישום ו/או להודאה – אין יותר ביקורת נוקבת, אין ענישה מחמירה למען יראו ויראו, אין טובת הילד. אין משפט צדק, הכי חשוב להוציא את האישה כמה שיותר נקייה.

   

  תחשבו רגע על תחושת הכוח המוחלטת שנשים אלימות ומתעללות מקבלות במדינה הזאת בעקבות הידיעה הברורה והחד משמעית שלא משנה כמה הן ייבצעו פשעים וייפגעו בילדים חסרי ישע, מערכת המשפט, פמיניסטית בעקרונותיה, תמיד תדאג לוותר להן ולהוציא אותן לחופש. גרוע מכך, אף אחד גם לא חושב כאן על ביטחונם של הילדים המסכנים שהמפלצת הזאת עלולה לסכן בהמשך וזה הרי ייעודה של מערכת החוק והצדק: להרתיע, להשפיע ולמנוע מקרים דומים בעתיד!

   

  בדרך כלל נוהגים בסלחנות כלפי אנשים מוגבלים שכלית כי הם לא אחראים למעשיהם. עם השתלטות הפמיניזם סולחים באותה המידה גם לנשים, כי מסתבר שגם הן "אף פעם לא אחראיות על מעשיהן". מצד אחד הן דורשות יחס רציני, שיוויוני וראוי כמו היחס לגברים, אך בו זמנית מבקשות התחשבות וסלחנות ויחס כמו לילדים קטנים או כמו לאנשים מוגבלים אשר לא נושאים באחריות על מעשיהם. כל-כך אירוני שדווקא היו אלה הפמיניסטיות הראשונות לפני מאה שנה שמחאו על כך שמתייחסים לנשים כמו לילדים: קטנות, חסרות אונים, מסכנות, תמימות ולא מודעות למה שקורה סביבן.

   

  בפועל זה מזכיר לי מקרים של נוכלי צמרת: אלה שיש להם הכי הרבה כסף וקשרים וידע, הם יודעים היטב לנצל לטובתם ו"לרכב" על הבירוקרטיה האיומה שיש בישראל כדי לא להיענש. ניתן בקלות להכניס לכלא אדם עני על חוב של כמה אלפי שקלים עלובים אבל כאלה שיש להם חובות של מיליונים פשוט מוותרים להם ובאים לקראתם, עד כדי מחיקת חובות של ממש! זה בדיוק מה שקורה בישראל עם המונח "מעמד האישה" - הנשים קיבלו כאן מעמד עליון, מעמד מיוחס ומיוחד שבאמצעות חותמת של ביהמ"ש והמדינה כולה על מוסדותיה מגינה על נשים אלימות ופושעות, מגבה אותן ואף מעודדת אותן להמשיך לבצע את פשעיהן, במקרה זה נזק בלתי הפיך לילדים קטנים וחסרי ישע עד כדי סכנת חיים של ממש.

   

  שימו לב שלפי הפמיניסטיות כמו חנה בית הלחמי למשל, אסור בכלל להתעסק בנושא כי זה "פוגע במעמד האישה":

  "סיפור המטפלת, גם הוא מדהים בעיני. באותו שבוע קרו שני דברים: דוקר סדרתי נשלח למעצר בית כי "אינו מסוכן לציבור", ורצח בקניון את קובי יעקב ז"ל. המטפלת נשלחה למעצר בית כי היא "מסוכנת לציבור" (ערעורה התקבל לבסוף בערכאה גבוה יותר). השופטים ששלחו אותה למעצר, כמו הציבור כולו, חוו אותה כמי שבגדה בתפקיד הארכיטיפי של האמא. אשה, שפגעה בדימוי העמוק והלא מודע של הגבר על אימו, ראויה ללינץ''. תא המעצר החליף את ככר העיר. ערוץ 10 הגדיל לעשות ובאותו ערב יצא לבית יולדות וכיסה את הסיפור מנקודת מבטן של יולדות טריות, שהצהירו במבט גלוי למצלמה שהן לא תעשינה את זה. הן לא תבגודנה בתפקיד האם, הן לא תשלחנה את התינוק בן השעתיים למטפלת. כולן ראו אותה ערב קודם, דקות לפני שיצאו ללדת, מכה את התינוקות. המסר הוטמע – לא כדאי להן להיות היא. היתד הראשונה בהדרתן כאמהות מכל קרבה שהיא לעמדות השפעה בעולם, כבר תקועה עמוק בתודעה. המתנתי בסבלנות לשמוע מי תתבלבל ותקרא למטפלת המתעללת "אמא". המציאות גדולה מהחיים – בין אשה לאשה צולם אב טרי אחד, שהציג גם את משפט המחץ של הכתבה: "שאמא תעשה ככה לילד שלה?".

  דענה, בנות, זו לא המטפלת שהתעללה בתינוקות, זה ארכיטיפ האמא שבגד – ואנחנו, נשים בשר ודם, נדרשות כעת ע"י הציבור לשלם את המחיר על תחושת הנבגדות הזו של העולם הגברי בישראל. "

  במה בדיוק אשם "העולם הגברי" בכך שמטפלת מתעללת בפעוטות??? הגורם היחידי שאשם בכך זו השליטה הנשית במערכת המשפט, בפרקליטות, בתקשורת וברווחה. בעזרת החוקים הפמיניסטיים נשים מקבלות אור ירוק להתעלל, להעליל, להכות ולרצוח כי הן יודעות ששום עונש לא מצפה להן. חנה בית הלחמי לא מסכימה עם כך שמשווים את המטפלת המרושעת לאימהות, אך לא נשמע קולה כאשר שופטים את כל הגברים ביד גורפת בשל חטאים של קומץ גברים זניח ובלתי מייצג, והיא הראשונה שעושה השוואות והכללות חסרות בסיס.

   

  השוואה בין שני מקרים מעניינים מחו"ל מזכירה לנו את המציאות הבלתי נתפסת שיצרו הפמיניסטיות: נשים שארגנו קרב תינוקות, לא נענשו כלל ולא עשו להן כלום, לעומת גבר שנגזרו עליו 4 חודשים בכלא על כך שאירגן קרב כלבים בביתו.

   

  מה לכל הרוחות ההיגיון שבהתנהלות משפטים שכאלה?? האם כלבים שווים יותר מילדים? אני כמעט יכול לשמוע בדמיוני את הפמיניסטיות צועקות "כן!" כי מבחינתן הרי הילדים הם מכשול מיותר לקידום של נשים בקריירה אז מדוע שיהיה להן איכפת בכלל מביטחונם הפיזי והנפשי של ילדים?

   

  התשובה פשוטה: נשים הן פשוט מעל החוק. אין הסבר אחר.

  הפמיניזם מנצל את מערכת המשפט כנשק אסטרטגי נגד גברים במלחמה שהוא יוזם, מטפח ומנציח. באופן שרירותי ואלים הפמיניסטיות מעלימות, מצנזרות ומסתירות כל ספק מדעת הציבור לגבי המטרות ה"נעלות" של הפמיניזם. פמיניסטיות-פנאטיות מחוקקות חוקים זדוניים וקובעות לכולנו כיצד לחיות, מצב בלתי נסבל!

  גברים אשר הורשעו בעבירות מין, התעללות ובאלימות בצדק או שלא בצדק נשארים לכל החיים עם אות קלון, שמם יישאר מוכתם עד יומם האחרון. לכן הגיוני שגם נשים ששיקרו, העלילו, ניצלו לרעה את החוק, הרסו את חייהם של גברים ובני משפחותיהם, התעללו ורצחו חייבות לקבל עונשים מחמירים ביותר, להיענש למען יראו ויראו, לקבל חשיפת זהותן המלאה, כולל תמונתן, בתקשורת הזרם המרכזי (Main Stream) ולשאת אות קלון כל ימי חייהן.

   

  רק בעזרת עונש כזה נשים יחשבו עשר פעמים האם למסור עדות שקר או לא, האם להתעלל בילדים חסרי ישע או לא, האם לרצוח או לא. על המדינה לחוקק חוק ענישה לנשים מעלילות עד עשרים שנות מאסר בפועל וללא אפשרות חנינה, לנשים המבצעות פשעים חמורים לתת עונשים בהתאם לעונשים שמקבלים גברים על אותה העבירה.

   

  יחד עם המעלילות, המתעללות והפושעות עצמן צריכות להיענש גם התומכות בהן, תומכות שקר ושותפות לפשע בארגוני הנשים, עובדות סוציאליות, פקידות סעד, עורכות דין, חוקרות, עיתונאיות פמיניסטיות ונבחרות ציבור שצריכות לשלם באיבוד הכיסא, התפקיד ועמדת הכוח אותה ניצלו לרעה.

   

  אני קורא להורים להחרים כל גננת ומטפלת שחשודה בפגיעה כלשהי בילדים. תהיו ערניים, תיזהרו, תפקחו עיניים ותחשבו היטב בידי מי אתם מפקידים את ילדיכם היקרים לכם מכל. קחו בחשבון שלמערכת החוק והמשפט כלל לא איכפת ולא יעשו כלום למנוע ולהקטין את הסיכון להתעללות בילדים, לפני או אחרי, הכל בשם מעמד האישה.

  ג'ק

   

  קישורים בנושא:

  דרג את התוכן:

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     23/1/10 10:53:

   מה שהכי אבסורדי לדעתי זה כשאברי גלעד ראיין את שרי הורוביץ, אתה ממש שומע מצד אחד את סיפוריה אודות דמותו המרתקת של גואל וכמה סיקרנו אותה דעותיו כאילו הוא אינו אדם רגיל, ומאידך אברי כל הזמן ניסה לעודד אותה ולאחל לה "הצלחה בהמשך הדרך".

   אין לי ספק שבכל ראיון עם "בעל משועבד" היו מאשימים אותו בסיפורים של ימי הביניים.

   פמיניסטיות תמיד חושבות במושגי שחור לב, שאם בראש ארגון גדול או ארגון מדיני כמו למשל בית חולים, יושבים גברים, פירושו שיש אפליה. כמה שתנסה להסביר להם  שהעולם צבעוני ושלעמוד בראש ארגונים כאלה זה לא רק להנות מהטבות מס, משכר גבוה או מיחסי ציבור, זה גם אחריות מאוד גדולה וגם סיכוי גדול יותר ללקות בתאונות עבודה וכו', לעולם לא תוכל לרדת לסוף דעתן כל עוד את העוד את העולם כאילו מנהלים "פמיניסטיות מסכנות" ו"גברים שוביניסטים מסוכנים". 

   אין לי ספק שאותו שופט שמצדד בגננת  נתון כיום במצב מצליח מבחינת מעמדיו הבכירים, אבל אי אפשר לשכוח שדווקא מי שהכי מצליח, בין עם בקריירה, ובמיוחד מי שהכי מצליח מבחינת קשרים זוגיים, בדר"כ יהיה מועד יותר להסתבך, זה רק שאלה של זמן עד שאותו שופט כמו אברי גלעד, יהפכו בעצמם למטרה חדשה כמו גולדבלט, גואל, קלינטון, רמון והויברגר.

     20/1/10 22:46:
   היי תומר. אני מסכים, גם אני חושב שמנסים לנפח את הסיפור מעבר לכל פרופורציה. יכול להיות שאולי מדבר באדם הזוי שניהל כת (ויש הרבה כאלה) אבל המרחק מכת ועד ל"אונס", "התעללות" או ניצול כלשהו של נשים, הוא כמו שמיים וארץ.
     20/1/10 07:17:


   מה דעתך בקשר לקורבן החדש? לפרשה החמה החדשה של תחילת 2010? אותו גבר שנעצר בשל פוליגמיה?

   אתמול כשהייתי בבילוי בצילומים באולפן לתוכנית של אברי גלעד והוא ראיין אחת מנשותיו, לא הצלחתי שלא להסמיק מכל הסטירות שלה מול אברי שממש בכוח ניסה להכריח אותה, לחשוף אותה ולהוציא מהארון פרטים על ה"גיהנום" שכביכול חוותה במשך 11 שנים כשכל הקהל מבסוט. בדיוק לפני חודשיים היתה בטלוויזיה כתבת ראיון עם משפחתו של המהנדס אלי רון שהוא מאין דוד רחוק שלי שהמציא את שיטת הפלקל, אולי בהמשך יהיו עוד ראיונות כאלה ואני אוכל להקליט את זה באיזו צורה ולשלוח את זה או דרך המייל או מהטוקבקים.

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין