כותרות TheMarker >
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  ברית מילה - סירוס חלקי של הגברים

  12 תגובות   יום שבת, 23/1/10, 11:38

  אני מתנצל מראש אם יהיה מי שייפגע מדבריי, אין בכוונתי לפגוע ברגשותיו הדתיים של אף אדם, אבל חשוב לי להסביר מדוע אני מתנגד כ"כ לטקס ברית המילה.

   

  בעיניי ובעיני רבים, טקס ברית המילה הוא לא טקס לגיטימי והוא משקף מסורת מכוערת, ברברית ולא אנושית שבכלל לא קשורה לזהותו של הגבר כיהודי - הרי יהודי הוא אדם שאימו יהודייה, מה שמספיק להסביר כמה המנהג הזה מיותר, חסר טעם ולא הגיוני.

  אינני ממציא את הגלגל, הפולמוס סביב נושא ברית המילה התפתח מאוד בשנים האחרונות, הוא מאוד מורכב וקיימים טיעונים רבים בעד ונגד. מקומם אותי מאוד שאוטומטית הדעה בעד ברית המילה מקבלת מקום כל-כך מרכזי ודומיננטי במיוחד בחברה הישראלית והיא נכפית על תינוקות חסרי ישע שרק נולדו ולא יכולים להתגונן, וכל מי שמעז לדבר נגדה מנודה חברתית, מכנים אותו "אנטישמי", "אויב היהדות" ובמיוחד נשים אומרות "איכס, זה מגעיל!" - שוכחים שכך הרי נבראנו וזה טבעי לחלוטין. מפריע לי מאוד שדעות נגד ברית מילה מוצגות כ"שיגעון פרטי של אנשים מסויימים".

  מחקרים רבים מעידים שמעבר לנזק הבלתי הפיך שברית המילה גורמת לאיבר המין, היא גורמת סבל וכאב עצום לתינוק - טראומה ונזק נוירולוגי ואורולוגי. קל לחברה שלנו לבטל זאת אוטומטית ב"התינוק לא מרגיש כלום" – זאת לא חוכמה גדולה להיות גיבורים על תינוקות שרק נולדו ואינם יכולים להגיב ולספר מה הם מרגישים. כרגיל, החלשים באמת הם אלה שסובלים בשתיקה.

   

  סירוס חלקי של הגבר

   

  בפועל, המטרה האמיתית של ברית המילה היא להחליש את איבר המין הגברי ולמנוע מהגבר ליהנות מסקס. הסברים שמצאתי:

   

  "הרמב"ם והאברבנאל כתבו שהסרת הערלה מחלישה תאוות המין. וז"ל האברבנאל "שהסרת הערלה ההיא תחליש כח האבר ויתמעט הפועל הבהמי". עוד פירוש מצאנו בכלי יקר, שהסרת הערלה מביאה לידי טהרת הלב. וז"ל "סתם מילה חיצונית זו לתכלית נכבד, והוא שממנה יוקח מופת על מילת ערלת הלב וטהרתו".

  "

  עוד קישור:

  "...כי האבר כאשר הוטף ממנו דם והוסר המגן שלו מראשית גדילתו אין ספק שהוא נחלש"

  הרמב"ם, מורה נבוכים 

  חשוב להזכיר שלפי ההלכה, המתבססת על המציאות לפני אלפי שנים, רק לגברים יש את "יצר הרע" ש"חשוב לרסן ולנטרל" באמצעות קיום מצוות והתחייבות לאישה אחת בברית הנישואין. מסיבה זו אסור לגברים חרדים/דתיים להסתכל על נשים אפילו לא בתמונות, ואסור להם לשמוע את קולה של *זמרת, בגלל סנקציה כלפי הגברים ולא כלפי הנשים, לא כי "משהו לא בסדר אצל הנשים" אלא "מחשש לעורר את היצר הרע אצל הגבר" שבסופו של דבר, הכוונה להנאה או התגרות מינית. (*בהחלט יש זמרות דתיות/חרדיות אבל מותר להן לשיר בפני קהל של נשים בלבד)

  לא פלא שהגברים היהודיים הם הגברים הכי כנועים כלפי הנשים בחייהם. הכל בסופו של דבר מגיע שוב לאינטרס של הנשים והנשים בלבד "למנוע אונס" (כי הרי "כל גבר הוא אנס פוטנציאלי מלידה"!), כפי שהסבירה לחבר שלי אישה מבוגרת ובקיאה בדת (שמעתי את הטיעון הזה מעוד מספר מקורות) וכמוכן גם לבצע טקס חניכה אכזרי.

  ד"ר וורן פראל מסביר שככל שחברה היא יותר לוחמנית ומלחמתית, כך המסורת של ברית המילה היא נוקשה ואכזרית ודומיננטית יותר. אצל הערבים לדוגמא ברית המילה לא מתבצעת בגיל 8 ימים כי בגיל 13 – גיל הבר מצווה אצל בן זכר יהודי. אפשר לומר שזהו טקס חניכה אכזרי כמו טקסים רבים שמכינים את הגבר הצעיר למילוי חובותיו שבמרכז עליו לוותר על טובתו האישית למען הכלל ולהקריב אפילו את גופו כדי "לא להיות שונה".

   

  לגברים רבים מאוד בתקופת השואה למשל הדבר עלה בחייהם כי בזמן שנשים יהודיות רבות הצליחו להתחזות לנוצריות ובכך חייהן ניצלו, את הגברים היהודים הנאצים זיהו באמצעות בדיקת איבר המין. שמעתי פעם בטלוויזיה מניצול שזאת הסיבה העיקרית שבגללה הוא תמיד הרגיש כעס רב וסלידה מטקס "ברית המילה".

  פמיניסטיות תמיד מתארות את ההיסטוריה באופן שקרי כאילו "הגברים שלטו בעולם והיו בעמדות כוח ושליטה" אבל הן מעלימות עין במכוון מהעובדה שכל גבר היה צריך לעבוד קשה (עד כדי שחיקת הבריאות וסיכון חיים) ולעבור בדרך התעללויות והתאכזרות פיזית ונפשית בטקסי חניכה שונים שכללו אלימות פיזית, עינויים, השפלות, מבחנים ותחרויות מסוכנות. זה נכון בהקשר הדתי וגם בהקשר של עבודה והשכלה – כדי שנער יכול היה ללמוד ולרכוש השכלה, הוא היה צריך לעמוד בתנאים שבכלל לא קשורים להשכלה. העונשים כלפי נערים שטעו, לא מילאו אחר הוראות המאסטר, היו מאוד קיצוניים וכללו הצלפות ולעיתים מכות רצח. (גם היום אני משוכנע אישית ששיעורי חינוך גופני במערכת החינוך הישראלית הם בעצם טקס חניכה לגברים כדי להכינם כבשר תותחים, עבדים למלחמות, עבודה פיזית קשה ופרנסה – הכל כדי לשרת את האישה). קרוב לוודאי שברית המילה זה השריד הכי אוניברסלי ממסורת עתיקה זו.

  הפמיניסטיות כמובן יבואו ויגידו "אבל גברים פגעו בגברים!" – הרי זהו קשקוש מפני שאחד הפשעים ה"גדולים ביותר" שמתארות הפמיניסטיות, ברית מילה לבנות, מבוצע בפועל על-ידי נשים בלבד. האם פתאום מנהג זה הופך לפחות ברברי???

  מעניין אם כי לא מפתיע שהמונח "ברית מילה" משמש לעיתים קרובות בדיחות ואמירות הומוריסטיות כי רק מהתעללות וסבל ועינוי של גברים אפשר להגדיר "מבדר, משעשע, מצחיק", אפילו אם זה תינוק שרק נולד, ממש באותו משקל שבו לועגים לאלפי גברים שנאנסים בבתי הסוהר, חלקם הגדול חפים מפשע שהגיעו לשם בגלל תלונות כזב של נשים. במקרה כזה כאמור האונס, הפשע שהפמיניסטיות מגדירות כ"אכזרי יותר מרצח" ו"רצח הנפש" הופך פתאום לבדיחה משעשעת, "בעיה שולית" ואפילו "חלק מהעונש". גם ברית המילה למעשה הוא סוג של עונש – ענישה של הגבר על הרצון והצורך שלו ליהנות מסקס.

  למרות האכזריות הרבה, והברבריות והסדיסטיות של טקס ברית המילה כלפי גברים שבאופן ברור משרת את האינטרס של הנשים (אם זה במראה החיצוני של הפין הגברי או מסיבות אחרות), רק ברית מילה לנשים זה נושא שזוכה לתשומת לב רצינית, גינוי, סלידה של החברה המערבית המודרנית ואפילו במדינות איסלם פונדמנטליסטי כמו סוריה, מילת נשים היא מחוץ לחוק. "מעניין" שאף פעם לא שמעתם ואף פעם לא תשמעו בדיחה על ברית מילה לנשים, למרות בשני סוגי הטקס המטרה היא נאמנות מינית לבן ובת הזוג. בחברה המערבית, חשובה רק נאמנותו של הגבר כלפי האישה (לדוגמא: בלי העורלה, פעילות האוננות היא הרבה יותר מסובכת, קשה ופחות יעילה להנאה מינית מירבית). לכן, לא פלא שלברית מילה לגברים מתייחסים בהומור ולברית מילה לנשים מתייחסים בשיא הרצינות, הזעזוע ואף מגדירים זאת באחד הפשעים הגדולים ביותר כלפי נשים, כפי שמגדירות זאת הפמיניסטיות "חיתוכים באיברי המין" (Genitals Mutilation). שימו לב למשל לכתבות ההיסטריות הללו:

  מתוך חדשות ואללה

  מתוך אתר YNET

  כרגיל הפמיניסטיות בעולם המערבי יצרו מציאות שבה רק סבל של נשים נלקח בחשבון, שמתייחסים רק לפגיעה בנשים תוך כדי ניתוח עד מוות של כל "פיפס" קטן שעלול חלילה לפגוע בנשים (לדוגמא, חוק נגד "פירסומות שפוגעות בנשים") והתעלמות שיטתית ומוחלטת מפגיעה בגברים – קשה ואכזרית ככל שתהיה. לגבר כרגיל מלידתו ועד מותו אין שום זכויות. אפילו לא על גופו.

  ג'ק

   

  קישורים בנושא:

  דרג את התוכן:

   תגובות (12)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     8/7/14 23:17:
   עדיין לא ראיתי שלטים וסטיקרים שאומרים לגבר לשמור על העיניים. כל השלטים מכוונים להשתיק נשים וקוראים להן ללכת בלבוש מאוטד מסויים, לא לדבר עם גברים, לא לצאת מהבית, לא ללמוד לימודים אקדמאים. תראה לי פמיניסטית או מנהיגת דת וכל מנהיגה שאוסרת על גברים לצאת מהבית, ללמוד באקדמיה או כל דבר אחר. הגברים ביהדות הם בבחינת שלמות. ברית המילה היא שריד ממנהג מצרי. האישה ביהדות נחשבת מפתה ומפותה בקלות, עם רמת חרמנות חסרת שליטה. הגבר נחשב שלם ובעל הסמכות.
     8/7/14 23:09:
   הבעיה היא שנשים חומלות מדי. למשל בפםורומים שמתנגדים לברית מילה (של בנים כמובן) - כמעט כל הכותבות הן נשים. פמיניסטיות חייבות להתעורר ולדעת מול מי הן באמת עומדות.
     8/7/14 23:07:
   ודווקא הגברים היהודים ממש לא כנועים, אלא ברברים בהרבה. ברית המילה רק גורמת להם לאובססיות חזקותצ יותר סביב מין מכל הסוגים.
     8/7/14 23:06:
   דווקא הפמיניסטיות הן הראשונות להלחם בברית מילה . אגב, מדוע מסתירים מאיתנו את העובדה שסירוס גברית (אמיתי. כזה שבו מנטרלים את האשכים), מייצר גברים הרבה יותר הגונים והרבה פחות אלימים?
     24/5/11 01:53:
   יעקב, ידידי הותיק. ברית מילה: בראשית יז ט-יד: " וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים אֶל אַבְרָהָם וְאַתָּה אֶת בְּרִיתִי תִשְׁמֹר אַתָּה וְזַרְעֲךָ אַחֲרֶיךָ לְדֹרֹתָם : זֹאת בְּרִיתִי אֲשֶׁר תִּשְׁמְרוּ בֵּינִי וּבֵינֵיכֶם וּבֵין זַרְעֲךָ אַחֲרֶיךָ הִמּוֹל לָכֶם כָּל זָכָר : וּנְמַלְתֶּם אֵת בְּשַׂר עָרְלַתְכֶם וְהָיָה לְאוֹת בְּרִית בֵּינִי וּבֵינֵיכֶם : וּבֶן שְׁמֹנַת יָמִים יִמּוֹל לָכֶם כָּל זָכָר לְדֹרֹתֵיכֶם יְלִיד בָּיִת וּמִקְנַת כֶּסֶף מִכֹּל בֶּן נֵכָר אֲשֶׁר לֹא מִזַּרְעֲךָ הוּא : הִמּוֹל יִמּוֹל יְלִיד בֵּיתְךָ וּמִקְנַת כַּסְפֶּךָ וְהָיְתָה בְרִיתִי בִּבְשַׂרְכֶם לִבְרִית עוֹלָם : וְעָרֵל זָכָר אֲשֶׁר לֹא יִמּוֹל אֶת בְּשַׂר עָרְלָתוֹ וְנִכְרְתָה הַנֶּפֶשׁ הַהִוא מֵעַמֶּיהָ אֶת בְּרִיתִי הֵפַר "
     6/2/11 18:47:

   כמה כבר עולה לנו היום להפיק ברית ? יש ברית מילה שקשה לעשות כמו בריתה ויש ההפך, אתם קובעים מה עושים.

    

     23/4/10 14:44:
   והסיבה שרשמתי את המשפט האחרון היא להדגיש שאינני מאמין שאם אני כותב באינטרנט בשישי או לא תומך בטכס
   כואב כמו הנ"ל, זה עדיין לא אומר שאני יהודי פחות טוב כי אני יודע ללמוד מהעבר המון לגבי העתיד.
     23/4/10 14:28:
   הם מפחדים מפני צנזורה וסתימת פיות אגרסיבית ואלימה של גורמי הרווחה והציבור (לא רק החרדי), לא מעט פעמים שמעתי אנשים שאומרים "איזה מין יהודי אתה" ו"אתה לא גבר" בהקשרים הללו (ואם לא היתה לנו שום זיקה ליהדות הבלוג הנ"ל לא היה קיים כאן) זאת אומרת כמובן לעם היהודי.
     21/4/10 17:41:

   צטט: Tomeriko_0016 2010-04-20 23:42:44


   יש לך כמה טעויות: ראשית כל זה שרוב הכותבות באותן פורומים הן בדר"כ נשים, זה בדיוק בגלל אותה סיבה שג'ק מדבר עליה כאן. אותם גברים שמפחדים לפצות את פיהם בנידון מול הרבנות והחברה כולה,

   סליחה, אני יודעת שכתבת תגובה ארוכה ומנומקת, ובאמת שהתחלתי לקרוא אותה, אבל נעצרתי כאן, מההלם.

   אתה אשכרה טוען שגברים הם קבוצה כל כך מדוכאת ורדופה עד שהם מפחדים לכתוב את דעתם בפורום אינטרנטי אנונימי? וואלה?

   כבוד, אחי. אתה מביא טיעונים שטרם שמעתי.

    

     20/4/10 23:42:

   יש לך כמה טעויות: ראשית כל זה שרוב הכותבות באותן פורומים הן בדר"כ נשים, זה בדיוק בגלל אותה סיבה שג'ק מדבר עליה כאן. אותם גברים שמפחדים לפצות את פיהם בנידון מול הרבנות והחברה כולה, את וודאי מבינה שעבור אבות, הילדים חשובים ונמצאים בראש העדיפויות לא פחות מהאימהות היום. שנית לדבר ולהיות נגד מילת גברים זה לא תמיד מספיק.

   אחרי הכל אנחנו גם מדינת הלכה. פמיניסטיות נאבקות ומקדישות את כל האנרגיה על דברים כמו ללכת עם גופיות ברחובות בבני ברק ובמאה שערים, שלא לדבר על ההתנגדות לשיוויון בברית מילה.

   ולגבי "משחק מלחמה ווירטואלי בין המינים", בשום מקום לא אמרנו שאם האישה שמחה, הגבר צריך לסבול אף שלהפך זה לפעמים קורה.

   אני לא יודע אם יצא לך לקרוא את הרשומה האחרונה של ג'ק: http://cafe.themarker.com/view.php?t=1550822.

   אולי המילה "טרור פמיניסטי" קצת תרתיע אותך, היא באמת קצת מוגזמת אך לארחוקה מהמציאות כלל וכלל.

   הפמיניסטיות כופות על כל החברה את שנאת הגברים שלהן באמצעות מערכות חוקים, פיטורים ממקומות, נידוי חברתי וכו', למעשה הפמיניסטיות שמדברות על קיפוח יום ולילה חיות במשחק מלחמה מציאותי וכופות אותו על כל החברה הבריאה.

    

    אף אחד לא יכול להכריח אישה להתחתן, לגדל ילדים, לנהל משק בית וכו'.

   בסופו של דבר הכל בחירה נטו.

   הסיבה שבגללה נשים בוחרות את העבודות ה"קשות" לכאורה, נובעת בין היתר מהעובדה שלהבדיל מגברים שנמצאים כל חייהם בתוך זכוכית מגדלת (צבא, כנסת, ממשלה ואף במשפחה), אף אירגון ואף גוף ממסדי (אפילו לא הרבנות) לא יכול לעקוב אחרי תפקודה של האישה באיזו דירה כזו או אחרת או מועדון כזה או אחר (גם כשיש ילדים למשל), גם אף אירגון לא יכול להרשות לעצמו בגלל מערכת חוקים פרימיטיבית, צבועה ומפלצתית שיצרו הפמיניסטיות בשיתוף פעולה מלא עם אירגוני הנשים שבסוף אמורים לשרת את הדוקטרינה שלהם. זו גם הסיבה לכל המגפה שכל כך הרבה מקרים של התעללות בילדים ע"י נשים שעל פי רוב לא נחשפים שנים.

   רוב הגברים אינם מלוכדים להשיב אש כלפי אותו אויב, הרבה יותר נוח להילחם זה עם זה על שטויות כמו על כסף, על קריירה או על ליבה של אישה ולהגיד "לי זה לא יקרה". מאידך אי אפשר לבוא אליהם בטענות כי הם נמצאים ברעב ובתחרות מתמדת.

   אפילו באתר של מקורבי הנשיא לשעבר, יש קישור לכתבה שאומרת שלמעשה האישום נגדו לאחר העיסקת טיעון, למעשה פחות חמור מהאישום שהוגש נגד השר רמון.

   כלומר במקום לתת לכל קורבנות הפמיניזם את אותו יחס כאל אחים וכאל שווים בדמם (רמון, גולדבלט, קצב, ביל קלינטון, אסף שטיירמן, אלי מרום ועוד שורה של מהנדסים, פועלי בנין וראשי עיר בכירים שמסכנים את בריאותם ומקריבים את חייהם), כרגיל עושים "תחרויות" ומשווים אחד עם אחד.

     23/1/10 14:12:

   קודם כל, אני לא מרשה לך לדבר בצורה כזאת על אימי שחשובה לי יותר מעצמי. יש גבול!!!

    

   שנית, הבאתי קישורים מספיק מפורטים ומעמיקים שמראים את הצביעות המדהימה של ארגונים שאמורים לשמור על זכויות אדם, כמו למשל האו"ם, אבל מתעלמים מפגיעה בגברים ובוחרים להתייחס אך ורק למילת נשים כאל פשע והתעללות אכזרית כי יותר חשוב להם לנפח סטטיסטיקות שקריות שמראים כאילו רק נשים ובנות נפגעות.

    

   אינני יודע מדוע לא טרחת לעבור על הקישורים, האם אינך יודעת אנגלית?

    

   http://news.mensactivism.org/node/1203

     23/1/10 13:58:

   מדהים איך לקחת נושא שכל כך הרבה פמיניסטיות מסכימות עליו: שמילת תינוקות היא טקס ברברי, אכזרי, מטופש, מיותר, מזיק ומסוכן, והצלחת להפוך אותו לטקסט אנטי-פמיניסטי רווי בשנאת נשים ובפחד מוות מנשים.

   נראה שהחיים שלך הם סוג של משחק מלחמה בין המינים, שבו אם הגברים סובלים - אוטומטית הנשים מרוויחות. אבל במציאות שמחוץ להזייה זה לא עובד ככה. נשים כואבות את כאבם של גברים, דואגות לבני זוגן, חומלות על תינוקותיהן, אמפתיות לידידיהן הגברים. בפורום "מוותרים על ברית מילה" בתפוז, למשל, מרבית הכותבות הן נשים. נשים הן הראשונות להסכים שמילה היא התעללות בתינוקות, ובחלק גדול מהמקרים (אם לא ברובם הגדול) - מבין שני בני הזוג, האישה היא זאת שמביעה התנגדות למילה.

   אגב, הפגיעה הפיזית בתפקודי איבר המין הגברי שנגרמת ע"י החיתוך, פוגעת גם בהנאה המינית של נשים.

   אבל כנראה שאתה עדיין מלא כולך בכעס, פחד ושנאה כלפי האמא הרעה והנקמנית שלך, שהרביצה לך, והענישה אותך, וסירסה אותך כשהיית ילד קטן וחסר הגנה, ואתה עדיין מפחד ממנה כל כך, שאתה אפילו לא מעז להרגיש את השנאה כלפיה, ובמקום זה מוציא אותה על נשים כקבוצת התייחסות. זה מאוד לא אינטיליגנטי מצידך, ובטח גם לא ממש תורם לחיי החברה שלך.

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין