כותרות TheMarker >
  ';

  ניו מדיה ודוקומנטרי

  ארכיון

  0

  המניאק ברשת- קווים לדמותו

  225 תגובות   יום שישי , 29/1/10, 19:47

  המניאק ברשת- קווים לדמותו.

   פורסם ב"עולם האישה"      בספטמבר  2009

   

   "גברים רעים מושכים בחורות" הייתה הכותרת של המאמר המדעי שפורסם ביוני 2008 בשבועון המחקר האמריקאי NEW SCEINTIST      

   מדובר במחקר שהוכיח מדעית שגברים רעים מושכים יותר בחורות וזוכים להצלחה מינית רבה יותר, במסגרתו, 200 סטודנטים התבקשו לענות על שאלונים שניסו לבדוק את הכישורים החברתיים והמיניים שלהם, למול תכונות מסוימות.

   

  במחקר נמצא כי "לגברים נרקיסיסטיים, מרוכזים בעצמם, מקיאווליסטים, מעט פסיכוטיים ואימפולסיביים- יש חיי מין מגוונים יותר והצלחה רבה יותר עם נשים".

   "בכל תרבות אנושית אנחנו מזהים, כי אנשים עם צד אפל פועלים יותר להשגת קשרים לטווח הקצר"   הסביר עורך המחקר ד"ר דיוויד שמידט. "כנראה שאנשים כאלה מוכנים יותר להסתכן בפניה לבני זוג של אנשים במטרה להשיג רומן קצר". 

   "כמו שג'ימס בונד מפתה אישה אחר אישה, כך גם אנשים עם צד אפל  הם מוצלחים יותר בכל מה שקשור לכיבושים המיניים שלהם" הסביר ד"ר שמידט והוסיף "גם אם הם לא נשארים אחר כך לגדל את הילד".

   

   עוד מימי התנ"ך מתקיים לו המאבק הנצחי בין הטוב לרע, שני הכוחות הקוסמיים, אלא שבאגדות הילדים שגדלנו עליהם הרע הוא גם המכוער, שנושא תסביך קשה של רגשי נחיתות, ואילו הטוב הוא הנסיך יפה התואר והנאמן שמחכה לנסיכה שלו גם אם היא בלבוש לכלוכית. אבל מה קורה במציאות כשהחלוקה אינה כה ברורה? מה קורה כשה"רע" לובש צורה של גבר מנוסה שיכול לעשות לך טוב, אבל רק במנות קצובות, שמכיר בחורות ופגש רבות מהן בחייו, למד כיצד לדבר אליהן, לפנק אותן, לסגוד לנשיות שלהן, וכמובן שולט ברזי הסקס  אבל נוטש משקר ובוגד?אומרים שכל אישה נדונה לפגוש בחייה לפחות מניאק אחד, כזה שמחזק אצלה את התחושה שהוא האחד לו חיכתה כל חייה, שעה שלמעשה מדובר בלא יותר ממניפולטור שירסק אותה לחתיכות.

   

  אבל המניאק הוא קצת שונה מהגבר הרע המסורתי,  הוא לא מנוול יהיר, הוא לא אותו אחד שלא סגור על עצמו, שמרן, קר רגשית, מסומם, שיכור, מדובר בגרסא הרבה יותר מתוחכמת ומסוכנת, כזו שמפילה שוב ושוב גם את הנשים האינטליגנטיות ביותר.

   בשנים האחרונות עם הפופולאריות העולה של הרשת מתרקמת לה זהות חדשה ומסוכנת: המניאק של הרשת.

   

   אז מי זה הגבר המניאק ברשת על פי הגדרתנו?

  1.     הגבר המניאק יזהה בקלות את נקודת התורפה הכי גדולה ביותר שלך. את הכמיהה הכי גדולה שבך, בהתחלה ישחק עליה, ויבטיח אותה, ולאט לאט ימנע זאת ממך, ותתחילי להסתפק ב"שאריות רגשיות".

  .2.          המניאק ברשת הוא ג'אגלר של מלים, יודע להקסים בכתב, לכתוב את המלים הנכונות, להתנסח ברהיטות, ברומנטיות, לעתים בקלישאות, אבל כאלה שעובדות .

  . 3.          מה שמניע אותו זו תאוות הכיבושים, הוא יכול להיות "מקסים מקצועי" שמפיל ברשתו נשים כדבר שבשגרה, מבטיח להן הבטחות, מורח אותן בסיפורים.  

  .4. .          מערכות היחסים שלו נגמרות עוד לפני שהן מתחילות, ויש סיכוי גדול שהוא מנהל כמה מהן במקביל. לעתים יפנה לכמה נשים באותו שם, לעתים בכרטיסים כפולים עם זהויות בדויות.

    5.          לעתים הוא נוקט בגישה ה"כנה" ומודיע שהוא לא בנוי למערכת יחסים בשלב זה, אבל בד בבד יוסיף משפט נוסף שיעצים את הציפיות בכל זאת. 

    6.          לעתים הוא מונע מתאוות נקם בנשים אחרי שעבר בעצמו נטישה על ידי אקסית מיתולוגית שעזבה אותו או בגדה בו, הוא מרגיש שנשים הן נצלניות ופועל כלפיהן ממקום של כאב ופגיעה. אבל כל זה מתגלה רק אחרי זמן מסוים.

    7.          למרות הדימוי הנוצץ, לעתים,  מדובר  בגבר חסר ביטחון שאכול פחדים של נטישה, ואחרי שלב החיזור הראשוני יעליב ויפגע באישה על מנת להביא אותה למקום הרגשי בו הוא נמצא ולכך שתפחד לעזוב אותו.

    8.          הוא פועל על התשוקה שלך לריגושים, ומספק אותם למכביר בתחילת הקשר. אולם כשנגמר הריגוש עבורו, הוא יפגין חוסר עניין או יעלם וירטואלית או פיזית ויעבור לקורבן הבא.

   

   

   

   "העניין הוא כזה, באינטרנט מסתובבים להם לא מעט טיפוסים שיש להם יכולת כתיבה מאוד מסנוורת, ושמשחקים אותה עלק רגישים, זה משיג להם זיונים מפה ועד הודעה חדשה. כמובן שבפועל לרוב מתגלה שמאחורי הנפש הכותבת הרגישה המתייסרת מסתתר לו סתם עוד מניאק, שמתהדר ביכולתו הרטורית כדי לכבוש כמה בנות שרק יספיק. ולרוב זה מתגלה לקורבנותיו התמימות כבר בשלב שמאוחר מדי (ואני לא אומר שאין בהם רגישות, אלא שרובה מתרכזת בקצה הזין שלהם בעיקר)" שוצפת א. שוכנת רשתות ותיקה בת 35   שמתארת את דמותו של מי שהיא מתארת כ"מניאק של הרשת" . 

   

   

   על המלהטטים במלים, "המניאקים הכותבים" כתבה הבלוגרית והעיתונאית אריאלה רביב באתר "בננות": "כמה מחברותיי הטובות ביותר התחילו כשורות טקסט. רובן מתבטאות נפלא בכתב, ורובן, ממש כמוני, הוקסמו רק על ידי אשפי מלים, הן נפלו שדודות לרגלי משוררים, עיתונאים, כותבי סיפורים, מתיימרים למשוררים וסתם כאלה שמתנסחים ברהיטות. אנשים מהיישוב שכתבו סביר, שנשמעו נחמדים, נפסלו בגיחוך כי הכתיבה שלהם לא הרטיבה לנו ת'כוס... לכן כשראיתי את א. היקרה מתייסרת בגלל מניאק מהסוג הכותב שהתעקש לשבור לה את הלב תוך כדי הפרחת שילובים כה מוצלחים של מלים שגרמו לנו להיאנח באושר ולנשימתנו להיעצר. הוא כתב כל כך נפלא שאפילו אל שמנו לב שיש לנו כאן עסק עם בן זונה מהסוג הנחות ביותר, כי מה פתאום מישהו שכותב כה יפה יכול להיות כזה בהמה? היה לי קשה לקבל את הרעיון שעצם העובדה שמישהו כותב כה יפה אינה מהווה ערובה לכלום, מלבד לעובדה שהבנאדם יודע לכתוב, היה לי ברור, אין לי מושג למה, שמי שמפליא לכתוב, יהיה גם רגיש, מקסים ומבין. אני מצחיקה רק את עצמי..."

   

   על הטיפוס הגברי שהיא מאפיינת כשקרן חמקמק, כותבת קייטי מקסוול קלייר בספר "פנויים לקשר" (מודן 2002): "הנה מה שאסור לכם לומר לעצמכם כשאתם נתקלים בהתנהגות לא ישרה של אדם שעמו אתם שוקלים להיכנס לקשר:

  * לי הוא לעולם לא ישקר

 • הוא ישתנה כשיבין כמה אני אוהבת אותו 
 • בסתר לבי אני נהנית להיות הקורבן 
 • אני רוצה להאמין לשקרים שלו, אני זקוקה לפנטזיה. 
 • השקרן, תמיד יבחר במוצא הקל במצבים בעייתיים, לעולם לא תוכלו לסמוך עליו בעת משבר.
 •  וכדאי לשים לב לסימנים: 

 • אם אתן מרגישות חוסר עקביות בהתנהגותו, בקשו הבהרה, אם היא לא מספקת, קרוב לודאי שזה הזמן להסתלק מהקשר.
 •  

  מניאקים מסוג אחר שקרקע הגידול הטבעית שלהם היא הרשת המלאה בפיתויים, הם אלה המכורים לריגושים. המניאק המכור לריגושים מסוגל לתמצת קשר שלם לכדי רומן בן כמה ימים, לרוב הוא שרמנטי, איש העולם הגדול, ויודע ליצור בבת זוגו המקרית אשליה של סיפור אהבה.  היפים שבהם משתמשים בסקס אפיל שנתן להם הטבע, העשירים בכסף, ואחרים בקסם אישי או הומור. הכל כדי לעורר ציפיות, ולבנות סצנריו שיובלי לשיא. הכל בזמן קצר.

  ומתי כל זה נגמר? כשהמניאק המאוהב מוצא אובייקט חדש. אז נכנס המנגנון הגברי לפעולה שכולה מכוונת מטרה: יצירת אשליית ההתאהבות.  ואז שוב, כאשר החוויה ממצה את עצמה מתחולל לפתע איבוד העניין הליבידנלי, האשליה הגיעה לסיומה, הם בלעו הכל והשאירו אדמה חרוכה. עד ההתאהבות הבאה.

   

    

  אבל מה בכלל מניע את המניאק ברשת?

  "לעתים מדובר באנשים בעלי אישיות בעייתית" גורס  ד"ר חן נרדי מטפל ויועץ לגברים ונשים בנושאי זוגיות: "בעיות אישיות הן לעתים אחד ההיבטים האחרונים שמבחינים בהם, קשה מאוד לקבל את העובדה שיש אנשים שאישיותם לא תשתנה לעולם, כי באופן פרדוקסלי הם נראים לעתים קרובות בטוחים ביותר בעצמם ומבססים את עליונותם מתחילת הקשר, ואת ה'דומינינטיות שלהם.  לעתים ההפרעה מתאפיינת בחוסר אמפתיה בסיסי, אבל מצד שני הם יודעים לפתות ולתמרן אנשים, הם יכולים להיות כאלה שמונעים מהצורך בכיבושים, וכאלה שהשקועים בתוך עצמם, גברים שהם חסרי ביטחון אך לא מפגינים זאת כלפי חוץ, בעלי דימוי עצמי נמוך, או כאלה שמחפשים נקמה במין הנשי בגלל טראומה שעברו".

  האם ההיצע ברשת שמעביר אותם על דעתם? מי הנשים שנופלות בדרך כלל בשביו של המניאק ברשת?

  מסתבר שלמרות שבשיטוט מהיר קשה לפספס את העובדה המדהימה שכמעט לכל אחת שמשוטטת ברשת באופן קבוע פחות או יותר, יש את  הסיפור שלה ואת המניאק הפרטי שלה, עדין, יש נשים שחוזרות על הדפוס של ההתקשרות למניאק, לעתים מדובר באלה שנוטות לדפוסי התקשרות אובססיביים בדרך כלל.

  רובין נורווד בספר "נשים שאוהבות יותר מדי" (הוצאת ביתן 2003) מאפיינת כמה דפוסים שמאפיינים את המתמכרות לאהבה רעה:

  מדובר בדרך כלל בנשים שבאות ממשפחות שתפקודן היה לקוי ולא נענו בהן צרכיהן הרגשיים, בדרך כלל חוו נטישה רגשית או פיזית של אחד ההורים, ולכן גם  יגיבו  בעוצמה חזקה מאוד לסוג המוכר של גבר לא פנוי מבחינה רגשית או פיזית, שאותו הן מנסות לשנות שוב ושוב באמצעות אהבתן.  מכיוון שהן פוחדות מאוד מנטישה הן יעשו כל דבר כדי למנוע ממערכת יחסים להתפרק, ומכיוון שהן רגילות לחסר באהבה בקשרים אישיים הן מוכנות לחכות, לקוות,  ולנסות ולהשתדל עוד יותר כדי לשאת חן,  ואף לוקחות על עצמן את האשם לכל כישלון במערכת היחסים.  ההערכה העצמית שלהן נמוכה ביותר והן לא מאמינות  באמת  שהן זכאיות להיות מאושרות, את הצורך הנואש שלהן לשלוט בגברים הן מסוות זאת לעתים כ"הגשת עזרה".

  נשים כאלה, טוענת נורווד, נמצאות במערכות היחסים שלהן בקשר הדוק יותר עם פנטזיות לגבי החיים האפשריים מאשר קשר עם המציאות כמות שהיא. נשים המתמכרות לגברים ולסבל רגשי יטו מן הסתם להתמכרות גם לסמים, אלכוהול, ולמזון, בעיקר סוכרי.

  "באמצעות המשיכה שיש לך לגברים שיש להם בעיות או על ידי היקלעות למצבים של תוהו ובוהו וחוסר ודאות שיש עימם כאב רגשי" מסבירה  נורווד "את נמנעת מלהתמקד באחריותך לעצמך. יתכן גם שאת נוטה לתקופות של דיכאון שאת מנסה להחניק ולהקדים להן תרופה על ידי ההתרגשות והריגוש הגלומים במערכת יחסים בלתי יציבה"

  נשים שנוטות להתמכר לאהבה, היא טוענת, הן נשים שאינן נמשכות לגברים טובים, יציבים, אמינים המעוניינים בהן, כי הם נראים להן משעממים.  נשים שחוו בילדותן נטישה רגשית או פיזית של אחד ההורים יימשכו לגברים בעלי כוח ומעמד שיספקו להן פנטזיה של מושיע, או לחלופין, לגברים נזקקים שבהן יוכלו לטפל.

  מה ברשת מושך אותנו לאלמנט הפנטזיונרי שבקשר עם המניאק של הרשת?

  "ציפיות ואידיאליזציה חשובות אפילו יותר ביחסים ברשת, שבהם מידע על אודות הצד השני מוגבל יותר ויש פחות נסיבות שעלולות לסתור את המידע החיובי שאותו מציג בן הזוג" אומר פרופ' אהרון בן זאב, פרופ' לפילוסופיה של הרגשות שפרסם את הספר "אהבה ברשת" (זמורה ביתן 2004).

  ""קל לעשות אידיאליזציה של האחר ברשת, שבה אין  כבלים של ממש על דמיוננו והאינטרקציה מבוססת על הצגה עצמית חיובית. הצגה עצמית ברשת היא חיובית לא רק משום שהדבר נתון כמעט בלעדית לשיקול דעתו של האדם המציג, אלא גם משום שלאנשים יש יותר זמן להשקיע במסרים שלהם ולהיות רהוטים ומעניינים. החיסרון הוא שאפשר לאבד קשר עם המציאות. דיסוננס קוגניטיבי ורגשי עלול לצוץ ככל שמערכת היחסים מתפתחת, ונחשפים יותר פרטים שלילים על אודות הצד השני שהופכים אותו אדם לממשי יותר, ההצגה העצמית החיובית ברשת, מגדילה את האופי הבעייתי של זהות עצמית ברשת, עלול לא להיות ברור אם האני האמיתי הוא זה שמתכתב ברשת או שזה שמנהל את החיים מחוץ לרשת".

  "את ר. הכרתי דרך אתר הכרויות באינטרנט. הוא הציג את עצמו כפנוי, ומה שמוזר הוא שכשראיתי אותו לא ממש נמשכתי בתחילה, אבל הוא ריתק אותי בגלל שהיה מבריק ואינטליגנטי מאוד. בתחילה הסתיר שהוא ביחסים עם אישה אחרת, אבל כשנודע לי בהמשך הוא לא הכחיש ואפילו לא ניסה לתרץ:  יש לו חברה  והוא אוהב אותה,   באותו רגע באופן מוזר באותו רגע נדלק בי דחף בלתי נשלט וצורך שהוא יהיה "שלי". אפשר לומר שצללתי לסיפור הרע הזה בעיניים פקוחות כשאני בעמדת נחיתות מובהקת כי הוא טרח להבהיר לי שהוא במערכת יחסים ולמרות שהוא אוהב אותי אני מבחינתו אשאר תמיד בבחינת "הקשר הנוסף". אבל במקביל פיזר הצהרות   דוגמת "אני אוהב אותך ואני חושק בך".  הקשר איתו לאורך כל הדרך כלל מעגל קסמים של הצהרות אהבה מצידו, מול הכאב הנורא בידיעה שבסופו של דבר יש לו מישהי אחרת, כשהוא ניסה להתקרב אני התפרצתי בזעם שנצבר בי  של קנאה, שהגיע עד לאיומים שאספר לחברתו על הקשר בינינו.  וכשאני ניסיתי לפייס אותו על מנת לא לאבד אותו הוא היה עוין אבל התרצה כל פעם מחדש . בסופו של דבר הוא זה שקטע את הקשר כאשר הבין  שזה רק מידרדר, עבורי למרות הידיעה שזה הדבר הנכון זו הייתה תחושה של כאב כמעט בלתי נסבל". (דניאלה, 33 מעצבת פנים)

  "אנשים מחפשים תמיד בבני זוגם את החלקים המוכחשים בעצמם" סוברת פרופ' איילה מלאך פיינס פסיכולוגית קלינית שכתבה את הספר "התאהבות, איך אנחנו בוחרים במי להתאהב" (הוצאת מודן) "כשמדובר באנשים שחוו חוויות קשות של דחייה ונטישה בילדותם, הצורך שלהם להתכחש לחלקים אלה חזק במיוחד וכמוה הדחף למצוא בני זוג שיבטאו עבורם את החלקים הללו, כאשר הם מזהים אותו חלק מוכחש באחר, הם מתאהבים בו אהבה עזה, הנראית לאחרים כמוגזמת, או אפילו כהרסנית ומטורפת".

  אז איך ניתן להתגונן מפני מניאקים ברשת?האם זה אפשרי בכלל?

  לפני  כמה שנים ניסתה גבי טלר, עיתונאית גרושה ואם לשניים להוביל מיזם של אתר אינטרנט להחלפת מידע בין נשים על שותפים למפגשים רומנטיים. טלר, שמצאה עצמה אחרי גירושין לא קלים באמצע החיים בשוק הפנויים פנויות גילתה עולם חדש של אתרי ההכירויות, ולאחר שמיצתה מאות פגישות שלא הובילו לקשר אמיתי, גילתה ש"יש שם גם אנשים טובים ומעניינים אבל הבעיה הכי גדולה היא השפע העצום של פנויים פנויות".

  אחרי שחברה של טלר יצאה מדייט חבולה ופצועה, הבינה טלר שיש להזהיר נשים מטיפוסים אלימים שכאלה כמו גם מגברים נשואים שמתחזים לפנויים, מגברים בעייתיים,  מגברים שיוצאים עם כמה נשים ביחד, משקרנים. היא הגתה אתר אינטרנט בו יחלקו הנשים ביניהן אינפורמציה לגבי גברים שהכירו ברשת דרך הכינוי בו הם בוחרים להזדהות באתרי ההיכרויות. 

  היוזמה עוררה גל ויכוחים ומחלוקות על הזכות לשמירות סודיות ברשת. כרגע לא מדובר באתר פעיל אבל מן הסתם יש אחרים כאלה ברשת.

  בסופו של דבר הכדור חוזר אליך, וכדי להימנע מהיתקלויות בנוכלים ומניאקים ברשת, כדאי לך להיות ערה לדפוסים בעייתיים שפיתחת בקשרים קודמים:

  האם את נוטה להיות טיפוס של האחות הרחמנייה שמאמצת את תפקיד המטפלת בגברים שהיא  פוגשת? האם את מתאהבת באהבה ובגברים בלתי מושגים בלי לראות את הגבר האמיתי שניצב בפנייך? האם את מכורה לריגושים? האם את אינך יוצאת מהבית ונוטה לפתח "יחסי רפאים" ברשת? האם הפחד להישאר לבד גובר על הצורך להיות שקולה וזהירה?

  כדי להימנע מכך בעתיד כדאי שתנסי להיות ערה למקומות הללו, ולנסות להכיר באמת את האדם שעומד מאחורי הכינוי ברשת, לשים לב למעשיו ולא רק לגינוניו, להקשיב למה שהוא אומר, ולפסוע  בזהירות צעד אחרי צעד. בהצלחה.

  נעמי אלון ©

  דרג את התוכן:

   תגובות (225)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     21/4/14 12:19:

   צטט: עו"ד יעל גיל 2010-07-06 19:41:29

   מאוד מעניין, תודה.

     תודה לך שקראת :)

     6/7/10 19:41:
   מאוד מעניין, תודה.
     10/5/10 09:44:


   כשנשבר האמון והזוגיות מקבלת תצורה של אינטרס ריגעי

   (ע.ע אחוז הגירושין המטורף ,מדבר בעד עצמו)

   כל שנישאר זה הסיפוק ההדדי בין שני המינים

   כל אחת מצפה שיגיע הנסיך על הסוס הלבן

   ובין לבין היא "חיה לי מיום ליום..."

   ואופססססס היא בת 50

   גיל שבו גם עובד עיריה במחלקת המים הוא הגבר האידאלי

   שחוזר כל יום לאחר העבודה הביתה

   ולא משתרלל בחוץ.

   היגענו בעולם המערבי למצב ביליתי ניתפס

    של איבוד המשמעות של המושג משפחה

   במקום לדעת לשלב את חיי המשפחה עם הקריירה

   פשוט זורקים בצורה הכי אגואיסטית (ילדים מסכנים)לטעמי

   את הזוגיות הראשונה ומחפשים את הדרך אל האושר

   ושם כמובן ישנם כל ה"יזיזים" שאותם חקרת לעיל .

   (יזיזים ויזיזות=מושג שנוצר בדיוק לתאר את כל המחקר שערכת וכמובן שכל האשם זה היזיז המניאק בלשונך)

   להזכירך צריך 2 לטנגו

    

   ובאמת חבל שכך

   שמעון

   כוכב

     16/2/10 18:49:


   קיצר נשים הן לא הסכין הכי חדה במגירה לא צריך פוסט שלם בשביל להבין את העובדה הפשוטה הזאת:)

    

     16/2/10 17:34:

   צטט: מיא 2010-02-14 16:13:50

   צטט: Mr. Future 2010-02-14 14:29:33

   צטט: מיא 2010-02-01 08:52:52

   צטט: Mr. Future 2010-01-31 23:00:00

   כ "גבר מניאק" לשעבר זה הכל עניין של תקופות...

   היום כשאני מסתכל אחורה זה נראה לי תקופה אפורה עם הרבה שום דבר... סתם.

   הייתי ילד.

    

   יכולתי גם היום להיות כזה ובחרתי שלא... אז ...

    

   החיים הם יין יאנג... הכל תקופות... עוברים דברים ואחכ ממשיכים למקומות אחרים.

    

    יכולת גם אז לא להיות כזה, ובחרת שכן.

    

    

   התשובה שלך מאוד ילדותית...

    

    

    נכון. ההשקפה שהכל צפוי והרשות נתונה - ושכל אדם אחראי לבחירותיו - מאוד מאוד ילדותית. 

    

    

   אכן כן... הרשות לא נתונה לנו... מצטער אבל אבל מאמין במשפט הזה.

    

    

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-15 21:18:33

   צטט: גוףףףףףףףףףףףף1 2010-02-15 21:14:16

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-14 14:41:30

   טוב עכשיו שהקפיצו את הפוסט הזה מתבקשת ההשוואה ההכרחית וזה הזיגוטה בין הדיון כאן על המניאק ובין הדיון הפיגוראטיבי איכותי בפוסט האחרון.

   כלומר האם  נשים תוכלנה בבדיקת עין (טוב לפעמים בדיקת עין לא תספקי בבקשה שתשמש במלוא חושיה )  פשוטה ומהירה לברר האם זה מניאק או לא?  חציל? נקניקיה? מלפפון גויבה או בוטן? 

    

   העם ממתין!  

    

    


   מניאקים זה בכלל ממחלקת הקיטניות

   :))

    

    

   רציתי כמובן להגיד גזר ננסי אבל אפשר לרדת עוד יותר נמוך ולהגיד גרגרי פראג? 

    

    

   אם זה אחרי שטחנו אותם, אז כן.

     15/2/10 21:18:

   צטט: גוףףףףףףףףףףףף1 2010-02-15 21:14:16

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-14 14:41:30

   טוב עכשיו שהקפיצו את הפוסט הזה מתבקשת ההשוואה ההכרחית וזה הזיגוטה בין הדיון כאן על המניאק ובין הדיון הפיגוראטיבי איכותי בפוסט האחרון.

   כלומר האם  נשים תוכלנה בבדיקת עין (טוב לפעמים בדיקת עין לא תספקי בבקשה שתשמש במלוא חושיה )  פשוטה ומהירה לברר האם זה מניאק או לא?  חציל? נקניקיה? מלפפון גויבה או בוטן? 

    

   העם ממתין!  

    

    


   מניאקים זה בכלל ממחלקת הקיטניות

   :))

    

    

   רציתי כמובן להגיד גזר ננסי אבל אפשר לרדת עוד יותר נמוך ולהגיד גרגרי פראג? 

    

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-14 14:41:30

   טוב עכשיו שהקפיצו את הפוסט הזה מתבקשת ההשוואה ההכרחית וזה הזיגוטה בין הדיון כאן על המניאק ובין הדיון הפיגוראטיבי איכותי בפוסט האחרון.

   כלומר האם  נשים תוכלנה בבדיקת עין (טוב לפעמים בדיקת עין לא תספקי בבקשה שתשמש במלוא חושיה )  פשוטה ומהירה לברר האם זה מניאק או לא?  חציל? נקניקיה? מלפפון גויבה או בוטן? 

    

   העם ממתין!  

    

    


   מניאקים זה בכלל ממחלקת הקיטניות

   :))

     14/2/10 16:13:

   צטט: Mr. Future 2010-02-14 14:29:33

   צטט: מיא 2010-02-01 08:52:52

   צטט: Mr. Future 2010-01-31 23:00:00

   כ "גבר מניאק" לשעבר זה הכל עניין של תקופות...

   היום כשאני מסתכל אחורה זה נראה לי תקופה אפורה עם הרבה שום דבר... סתם.

   הייתי ילד.

    

   יכולתי גם היום להיות כזה ובחרתי שלא... אז ...

    

   החיים הם יין יאנג... הכל תקופות... עוברים דברים ואחכ ממשיכים למקומות אחרים.

    

    יכולת גם אז לא להיות כזה, ובחרת שכן.

    

    

   התשובה שלך מאוד ילדותית...

    

    

    נכון. ההשקפה שהכל צפוי והרשות נתונה - ושכל אדם אחראי לבחירותיו - מאוד מאוד ילדותית. 

     14/2/10 14:41:

   טוב עכשיו שהקפיצו את הפוסט הזה מתבקשת ההשוואה ההכרחית וזה הזיגוטה בין הדיון כאן על המניאק ובין הדיון הפיגוראטיבי איכותי בפוסט האחרון.

   כלומר האם  נשים תוכלנה בבדיקת עין (טוב לפעמים בדיקת עין לא תספקי בבקשה שתשמש במלוא חושיה )  פשוטה ומהירה לברר האם זה מניאק או לא?  חציל? נקניקיה? מלפפון גויבה או בוטן? 

    

   העם ממתין!  

     14/2/10 14:29:

   צטט: מיא 2010-02-01 08:52:52

   צטט: Mr. Future 2010-01-31 23:00:00

   כ "גבר מניאק" לשעבר זה הכל עניין של תקופות...

   היום כשאני מסתכל אחורה זה נראה לי תקופה אפורה עם הרבה שום דבר... סתם.

   הייתי ילד.

    

   יכולתי גם היום להיות כזה ובחרתי שלא... אז ...

    

   החיים הם יין יאנג... הכל תקופות... עוברים דברים ואחכ ממשיכים למקומות אחרים.

    

    יכולת גם אז לא להיות כזה, ובחרת שכן.

    

    

   התשובה שלך מאוד ילדותית...

    

     8/2/10 11:33:

   צטט: מיא 2010-01-29 20:15:09

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

    הנה, כבר אמרו את מה שרציתי לאמר.

   ואוסיף ואמר - שזה מין סוג של פכחון ואולי פכחון חשוב - לגלות שאין קשר הכרחי בין כשרון כתיבה נשגב או יכולת לרגש לבין אישיות רגישה או נשגבת מכל סוג שהוא. (לפעמים, לדאבון הלב הקשר עלול אף להיות הפוך)

   המסקנה המתבקשת - הפרדה בין הרשת לבין חיי האהבה - מומלצת בחום. כך נותר השעשוע, ללא התעתוע.. 

    

     7/2/10 15:26:

   צטט: lexis 2010-02-06 14:37:41

   סבבה. ולסיום סיומת, הנה הטיפ האולטימטיבי והמתבקש איך להחזיר למניאק באבי-אביו - להביא לידיעתו בדרך זו או אחרת שמעולם לא היה לך טוב איתו. למוטט את סלע קיומו. למשוך את השטיח מתחת לרגליים. לשקר ולומר שבעצם זייפת הכל. לשקר ולומר שהחבר הכי טוב שלו, החנון המהוסס, מזיין יותר טוב ממנו.

   אבל זה באמת הארד-קור למתקדמות.

    

   (:)))) אני שוקלת להקים את הקו החם לנפגעות תקיפה מניאקית...  סתם סתם, קמתי במצברוח טוב. מתלוצצים)

    אני, כשגבר מתחיל לזיין אותי בהרבה פוזות וצלצולים, אני ישר אומרת: תודה על ההצגה היפה, אבל אני באמת במקום אחר. גמרתי גנון לפני שנים. עכשיו אני באוניברסיטה. זיונים זו לא טכניקה. זו תשוקה. זו מהות. אי אפשר לזייף את זה. 

    

     7/2/10 12:13:
   אז אפשר לסכם שבלי מאנייקים לא היו זונות
     6/2/10 16:27:

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-06 16:23:33

   צטט: לטינו 2010-02-06 16:09:51

    

   תסלחו לי, בנות, שאני מתערב. אבל אתן טועות ומטעות ציבור רחב של נשים. ההסבר אחר לגמרי.

   ה"מניאק" עליו אתן מרבות לדבר הוא אחד שבשל מקבץ תכונות אופי ומראה חיצוני הולך לו עם בנות מאז שהוא זוכר את עצמו. הוא משיג אותן בקלות והוא יודע שאם אחת תלך, תמיד תבוא אחרת. הוא התרגל שהוא לא צריך להשקיע ברמה הנפשית ("להתאהב") כי אין טעם. זה סתם יסבך לו את החיים ואת ההנאות שבדרך. הוא גם זוכר כמה רע זה נגמר כשהוא "נפל" והתאהב פעם או פעמיים.

   מאידך גיסא, הוא תחרותי (ולכן יש לו גם את הצורך להחליף, ולספור כיבושים, ולעשות השוואות) והוא רוצה לקבל מחמאות, כי זה הדלק שלו, שיגידו לו שהוא הזיון הכי גדול והכי אלוהי שיש. לכן הוא משקיע בסקס, כי זה הרבה יותר קל ומהנה מאשר להשקיע ביחסים.

   האמת, ברגע שעולים על העיקרון שאתה מתאר כאן, המניאק הופך להיות משעמם ואף פתטי.

   אפילו המוטיבציה ל"איתי הוא ייפול, כי גם עליי יש מקבץ של תכונות, מראה והצלחה עם בנים" שוככת.  

    

   אבל בסופו של דבר תודו שמה שאתן רוצות באמת זה את הבחור הטוב שיודע לזיין. מודה ! ובסופו של דבר כל אחת מכן גם מצאה אותו. נכון, הוא נדיר יחסית, לוקח לא מעט זמן למצוא אותו. אבל הוא קיים. מודה !

   אה, שכחתי, בסופו של דבר הכי חשוב זה שתהיה התאמה מינית, כי אם הוא זיין-על ואת סתם חננה, זה לא יילך ולא משנה האופי של שניכם, מניאק או לא מניאק. וכנ"ל להיפך, אם את חיה רעה במיטה ובאמבטיה ועל השטיח מול האח, והוא רכיכה, אין צ'אנס. מודה ! 

    

   תודה !

    

    

   אם תעזבי גם תרוחמי :))

     6/2/10 16:23:

   צטט: לטינו 2010-02-06 16:09:51

    

   תסלחו לי, בנות, שאני מתערב. אבל אתן טועות ומטעות ציבור רחב של נשים. ההסבר אחר לגמרי.

   ה"מניאק" עליו אתן מרבות לדבר הוא אחד שבשל מקבץ תכונות אופי ומראה חיצוני הולך לו עם בנות מאז שהוא זוכר את עצמו. הוא משיג אותן בקלות והוא יודע שאם אחת תלך, תמיד תבוא אחרת. הוא התרגל שהוא לא צריך להשקיע ברמה הנפשית ("להתאהב") כי אין טעם. זה סתם יסבך לו את החיים ואת ההנאות שבדרך. הוא גם זוכר כמה רע זה נגמר כשהוא "נפל" והתאהב פעם או פעמיים.

   מאידך גיסא, הוא תחרותי (ולכן יש לו גם את הצורך להחליף, ולספור כיבושים, ולעשות השוואות) והוא רוצה לקבל מחמאות, כי זה הדלק שלו, שיגידו לו שהוא הזיון הכי גדול והכי אלוהי שיש. לכן הוא משקיע בסקס, כי זה הרבה יותר קל ומהנה מאשר להשקיע ביחסים.

   האמת, ברגע שעולים על העיקרון שאתה מתאר כאן, המניאק הופך להיות משעמם ואף פתטי.

   אפילו המוטיבציה ל"איתי הוא ייפול, כי גם עליי יש מקבץ של תכונות, מראה והצלחה עם בנים" שוככת.  

    

   אבל בסופו של דבר תודו שמה שאתן רוצות באמת זה את הבחור הטוב שיודע לזיין. מודה ! ובסופו של דבר כל אחת מכן גם מצאה אותו. נכון, הוא נדיר יחסית, לוקח לא מעט זמן למצוא אותו. אבל הוא קיים. מודה !

   אה, שכחתי, בסופו של דבר הכי חשוב זה שתהיה התאמה מינית, כי אם הוא זיין-על ואת סתם חננה, זה לא יילך ולא משנה האופי של שניכם, מניאק או לא מניאק. וכנ"ל להיפך, אם את חיה רעה במיטה ובאמבטיה ועל השטיח מול האח, והוא רכיכה, אין צ'אנס. מודה ! 

    

   תודה !

    

     6/2/10 16:09:

   צטט: lexis 2010-02-06 14:19:16

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-06 14:02:44


    

   ללא ספק. אבל כמה מאיתנו, הנשים ובכלל, קונים יותר מאשר את הפוזה החיצונית?

    

   כל כך קל להחליף מגלומניה בתחושת ערך עצמי גבוה אמיתית, בייחוד כשכתבת על המניאק ברשת שהוא מיומן מאוד בהפגנת הביטחון הזה.

    

   לפעמים גם השליטה העצמית, שמשום מה גברים ניחנו בה יותר מנשים, נדמית כביטחון עצמי, בטח יותר מהרגש הגורף והמתמסר שאנחנו מפגינות.

    

   ואנחנו קונות. וקונות. וקונות את האשליה.

    

   וחוץ מזה, מה לעשות, מניאקים מזיינים יותר טוב, וזהו :) אולי יקום כאן איזה מניאק ויספר מה הסוד שלהם.

    

    פשוט כמו סטירה, כמו שאמא שלי אומרת.

    

   הפרדת רשויות בין סקס לאהבה. משקיעים את כל כולם בסקס, ובלענג את האשה שלהם, כי זה ה"טיקט" שלהם, כי אהבה הם לא יכולים לתת וגם לא מחוייבות וכו'. שום קשר לבטחון עצמי או שליטה עצמית או שטויות, הרבה טכניקה ומכניקה ולפעמים הסוואה. כשלא צריך להתעסק ב"מה היא חושבת עליי, האם היא אוהבת אותי, האם היא תהיה אמא טובה לילדים שלי" אפשר להתרכז במעשים.

    

   "מניאק" אמיתי תמיד יבדוק כמה טוב היה לך. הוא יראה בזה כשלון אישי אם לא היה פצצה.

    

   (אומרים ש)יש גם נשים כאלה. 

    

   מקווה שעזרתי :)

   תסלחו לי, בנות, שאני מתערב. אבל אתן טועות ומטעות ציבור רחב של נשים. ההסבר אחר לגמרי.

   ה"מניאק" עליו אתן מרבות לדבר הוא אחד שבשל מקבץ תכונות אופי ומראה חיצוני הולך לו עם בנות מאז שהוא זוכר את עצמו. הוא משיג אותן בקלות והוא יודע שאם אחת תלך, תמיד תבוא אחרת. הוא התרגל שהוא לא צריך להשקיע ברמה הנפשית ("להתאהב") כי אין טעם. זה סתם יסבך לו את החיים ואת ההנאות שבדרך. הוא גם זוכר כמה רע זה נגמר כשהוא "נפל" והתאהב פעם או פעמיים.

   מאידך גיסא, הוא תחרותי (ולכן יש לו גם את הצורך להחליף, ולספור כיבושים, ולעשות השוואות) והוא רוצה לקבל מחמאות, כי זה הדלק שלו, שיגידו לו שהוא הזיון הכי גדול והכי אלוהי שיש. לכן הוא משקיע בסקס, כי זה הרבה יותר קל ומהנה מאשר להשקיע ביחסים.

   אבל בסופו של דבר תודו שמה שאתן רוצות באמת זה את הבחור הטוב שיודע לזיין. ובסופו של דבר כל אחת מכן גם מצאה אותו. נכון, הוא נדיר יחסית, לוקח לא מעט זמן למצוא אותו. אבל הוא קיים.

   אה, שכחתי, בסופו של דבר הכי חשוב זה שתהיה התאמה מינית, כי אם הוא זיין-על ואת סתם חננה, זה לא יילך ולא משנה האופי של שניכם, מניאק או לא מניאק. וכנ"ל להיפך, אם את חיה רעה במיטה ובאמבטיה ועל השטיח מול האח, והוא רכיכה, אין צ'אנס. 

    

    

   צטט: lexis 2010-02-06 14:37:41

   סבבה. ולסיום סיומת, הנה הטיפ האולטימטיבי והמתבקש איך להחזיר למניאק באבי-אביו - להביא לידיעתו בדרך זו או אחרת שמעולם לא היה לך טוב איתו. למוטט את סלע קיומו. למשוך את השטיח מתחת לרגליים. לשקר ולומר שבעצם זייפת הכל. לשקר ולומר שהחבר הכי טוב שלו, החנון המהוסס, מזיין יותר טוב ממנו.

   אבל זה באמת הארד-קור למתקדמות.

    

   (:)))) אני שוקלת להקים את הקו החם לנפגעות תקיפה מניאקית...  סתם סתם, קמתי במצברוח טוב. מתלוצצים)

    

    


   מה זאת לא התנהגות נורמלית ?!

   שניפרדתי לפני איזה שנתיים וחצי מהמגה טימפיט והוא המשיך לעקוב אחרי, הלכתי עם החבר הכי טוב שלו הסופר חנון שגם עבד איתנו, ככה באמצע הטבע מול הפרצוף שלו שכבתי איתו. ככה יעשה לאיש הדפוק שעוקב אחרי.

   במקביל גם יצאתי עם עוד ארבע מדהימים ביותר (למזלי כולם היו מערים אחרות).

   ככה איזה חודשיים ואז כימעט חזרתי לעצמי - עברתי לגור עם אחד מהם איכשהו בחרתי בהכי דפוק וגם משם התחחפתי כל עוד נפשי בי ובאמת חזרתי לעצמי, משעממים חיי המנאקיות.

    

   פעם חבר העלה רעיון דומה, קו החם להוצאת עצבים, עם אדם מהצד השני שגם משתף פעולה ומקלל אותך בחזרה :-))

     6/2/10 14:50:

   ברור. אני תמיד מחפשת את הקל והפשוט :)
     6/2/10 14:47:

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-06 14:45:54

   צטט: lexis 2010-02-06 14:37:41

   סבבה. ולסיום סיומת, הנה הטיפ האולטימטיבי והמתבקש איך להחזיר למניאק באבי-אביו - להביא לידיעתו בדרך זו או אחרת שמעולם לא היה לך טוב איתו. למוטט את סלע קיומו. למשוך את השטיח מתחת לרגליים. לשקר ולומר שבעצם זייפת הכל. לשקר ולומר שהחבר הכי טוב שלו, החנון המהוסס, מזיין יותר טוב ממנו.

   אבל זה באמת הארד-קור למתקדמות.

   ובתנאי שאת אישה עם שליטה עצמית והתפכחויות שמחזיקות מעמד. ויש כאלה שסתם מתקשרות לאשתם ונותנות בהם סימנים :)

   (:)))) אני שוקלת להקים את הקו החם לנפגעות תקיפה מניאקית...  סתם סתם, קמתי במצברוח טוב. מתלוצצים)

    

    

    

   (דווקא רעיון טוב, הקו החם. אני מתנדבת להיות ורדה רזיאל-ז'קונט של הארגון)

    

   חיוך

    

   נו בטח , הכי קל להיות ורדה תזרקי אותו :)

     6/2/10 14:45:

   צטט: lexis 2010-02-06 14:37:41

   סבבה. ולסיום סיומת, הנה הטיפ האולטימטיבי והמתבקש איך להחזיר למניאק באבי-אביו - להביא לידיעתו בדרך זו או אחרת שמעולם לא היה לך טוב איתו. למוטט את סלע קיומו. למשוך את השטיח מתחת לרגליים. לשקר ולומר שבעצם זייפת הכל. לשקר ולומר שהחבר הכי טוב שלו, החנון המהוסס, מזיין יותר טוב ממנו.

   אבל זה באמת הארד-קור למתקדמות.

   ובתנאי שאת אישה עם שליטה עצמית והתפכחויות שמחזיקות מעמד. ויש כאלה שסתם מתקשרות לאשתם ונותנות בהם סימנים :)

   (:)))) אני שוקלת להקים את הקו החם לנפגעות תקיפה מניאקית...  סתם סתם, קמתי במצברוח טוב. מתלוצצים)

    

    

    

   (דווקא רעיון טוב, הקו החם. אני מתנדבת להיות ורדה רזיאל-ז'קונט של הארגון)

    

   חיוך

     6/2/10 14:37:

   סבבה. ולסיום סיומת, הנה הטיפ האולטימטיבי והמתבקש איך להחזיר למניאק באבי-אביו - להביא לידיעתו בדרך זו או אחרת שמעולם לא היה לך טוב איתו. למוטט את סלע קיומו. למשוך את השטיח מתחת לרגליים. לשקר ולומר שבעצם זייפת הכל. לשקר ולומר שהחבר הכי טוב שלו, החנון המהוסס, מזיין יותר טוב ממנו.

   אבל זה באמת הארד-קור למתקדמות.

    

   (:)))) אני שוקלת להקים את הקו החם לנפגעות תקיפה מניאקית...  סתם סתם, קמתי במצברוח טוב. מתלוצצים)

     6/2/10 14:32:

   צטט: lexis 2010-02-06 14:19:16

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-06 14:02:44


    

   ללא ספק. אבל כמה מאיתנו, הנשים ובכלל, קונים יותר מאשר את הפוזה החיצונית?

    

   כל כך קל להחליף מגלומניה בתחושת ערך עצמי גבוה אמיתית, בייחוד כשכתבת על המניאק ברשת שהוא מיומן מאוד בהפגנת הביטחון הזה.

    

   לפעמים גם השליטה העצמית, שמשום מה גברים ניחנו בה יותר מנשים, נדמית כביטחון עצמי, בטח יותר מהרגש הגורף והמתמסר שאנחנו מפגינות.

    

   ואנחנו קונות. וקונות. וקונות את האשליה.

    

   וחוץ מזה, מה לעשות, מניאקים מזיינים יותר טוב, וזהו :) אולי יקום כאן איזה מניאק ויספר מה הסוד שלהם.

    

    פשוט כמו סטירה, כמו שאמא שלי אומרת.

   אמא שלך נשמעת כמו אישה הממוקדת במטרותיה :)

   הפרדת רשויות בין סקס לאהבה. משקיעים את כל כולם בסקס, ובלענג את האשה שלהם, כי זה ה"טיקט" שלהם, כי אהבה הם לא יכולים לתת וגם לא מחוייבות וכו'. שום קשר לבטחון עצמי או שליטה עצמית או שטויות, הרבה טכניקה ומכניקה ולפעמים הסוואה. כשלא צריך להתעסק ב"מה היא חושבת עליי, האם היא אוהבת אותי, האם היא תהיה אמא טובה לילדים שלי" אפשר להתרכז במעשים.

   נשמע הגיוני ביותר. קל להיות בטוח בעצמך כשאינך חושש מדחייה רגשית. הגיוני גם שכישורי משחק טובים עוזרים לך להיות מניאק משוכלל ומצליח.

   "מניאק" אמיתי תמיד יבדוק כמה טוב היה לך. הוא יראה בזה כשלון אישי אם לא היה פצצה.

   כן. ואחר כך את יושבת וחושבת לעצמך ב"היגיון": אכפת לו איך אני מרגישה. בטוח הוא מאוהב בי, וגם בחור רגיש מאוד לזולתו. שיחקתי אותה. הוא בטח לא התקשר כבר שבוע רק כי הוא עסוק בלחפש מתנת ולנטיין מיוחדת בשבילי.

   (אומרים ש)יש גם נשים כאלה. 

   לפרקים גם אני הייתי כזאת. טוב שהזכרת לי. את המניאקית מעניין רק כוח המשיכה המיני שלה.

   מקווה שעזרתי :)

   עזרת. תודה :)

    

    

     6/2/10 14:19:

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-06 14:02:44


    

   ללא ספק. אבל כמה מאיתנו, הנשים ובכלל, קונים יותר מאשר את הפוזה החיצונית?

    

   כל כך קל להחליף מגלומניה בתחושת ערך עצמי גבוה אמיתית, בייחוד כשכתבת על המניאק ברשת שהוא מיומן מאוד בהפגנת הביטחון הזה.

    

   לפעמים גם השליטה העצמית, שמשום מה גברים ניחנו בה יותר מנשים, נדמית כביטחון עצמי, בטח יותר מהרגש הגורף והמתמסר שאנחנו מפגינות.

    

   ואנחנו קונות. וקונות. וקונות את האשליה.

    

   וחוץ מזה, מה לעשות, מניאקים מזיינים יותר טוב, וזהו :) אולי יקום כאן איזה מניאק ויספר מה הסוד שלהם.

    

    פשוט כמו סטירה, כמו שאמא שלי אומרת.

    

   הפרדת רשויות בין סקס לאהבה. משקיעים את כל כולם בסקס, ובלענג את האשה שלהם, כי זה ה"טיקט" שלהם, כי אהבה הם לא יכולים לתת וגם לא מחוייבות וכו'. שום קשר לבטחון עצמי או שליטה עצמית או שטויות, הרבה טכניקה ומכניקה ולפעמים הסוואה. כשלא צריך להתעסק ב"מה היא חושבת עליי, האם היא אוהבת אותי, האם היא תהיה אמא טובה לילדים שלי" אפשר להתרכז במעשים.

    

   "מניאק" אמיתי תמיד יבדוק כמה טוב היה לך. הוא יראה בזה כשלון אישי אם לא היה פצצה.

    

   (אומרים ש)יש גם נשים כאלה. 

    

   מקווה שעזרתי :)
     6/2/10 14:02:

   צטט: נעמית 2010-02-06 13:51:51

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-06 13:39:58

   צטט: לטינו 2010-02-06 11:30:19

   צטט: חתלתולת צ'שייר 2010-01-31 11:19:51

   צטט: בלאק סמארה 2010-01-31 10:08:15

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

    

   פה באמת טמון לב הבעיה.

    

   כל הרגישים הנחמדים והמהוססים האלה הם, איך לומר, מהוססים גם ביתר התחומים.

   עלית על נקודה נכונה וכואבת.

    

   מן הראוי שתרחיבי.

   אנשים לא מבינים עד כמה זה לב העניין, בסופו של דבר.

    

    

   אין הרבה מה להרחיב, פרט לכך שביטחון עצמי זה סקסי, וחוסר ביטחון עצמי זה טרן אוף.

    

    

    

   נכון, בלאקי, אבל תקחי בחשבון שחלק מהגברים שנוקטים בדרכים האלה

   מסתירים דווקא חוסר ביטחון עמוק.

    

   ללא ספק. אבל כמה מאיתנו, הנשים ובכלל, קונים יותר מאשר את הפוזה החיצונית?

    

   כל כך קל להחליף מגלומניה בתחושת ערך עצמי גבוה אמיתית, בייחוד כשכתבת על המניאק ברשת שהוא מיומן מאוד בהפגנת הביטחון הזה.

    

   לפעמים גם השליטה העצמית, שמשום מה גברים ניחנו בה יותר מנשים, נדמית כביטחון עצמי, בטח יותר מהרגש הגורף והמתמסר שאנחנו מפגינות.

    

   ואנחנו קונות. וקונות. וקונות את האשליה.

    

   וחוץ מזה, מה לעשות, מניאקים מזיינים יותר טוב, וזהו :) אולי יקום כאן איזה מניאק ויספר מה הסוד שלהם.

     6/2/10 13:51:

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-06 13:39:58

   צטט: לטינו 2010-02-06 11:30:19

   צטט: חתלתולת צ'שייר 2010-01-31 11:19:51

   צטט: בלאק סמארה 2010-01-31 10:08:15

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

    

   פה באמת טמון לב הבעיה.

    

   כל הרגישים הנחמדים והמהוססים האלה הם, איך לומר, מהוססים גם ביתר התחומים.

   עלית על נקודה נכונה וכואבת.

    

   מן הראוי שתרחיבי.

   אנשים לא מבינים עד כמה זה לב העניין, בסופו של דבר.

    

    

   אין הרבה מה להרחיב, פרט לכך שביטחון עצמי זה סקסי, וחוסר ביטחון עצמי זה טרן אוף.

    

    

    

   נכון, בלאקי, אבל תקחי בחשבון שחלק מהגברים שנוקטים בדרכים האלה

   מסתירים דווקא חוסר ביטחון עמוק.

     6/2/10 13:39:

   צטט: לטינו 2010-02-06 11:30:19

   צטט: חתלתולת צ'שייר 2010-01-31 11:19:51

   צטט: בלאק סמארה 2010-01-31 10:08:15

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

    

   פה באמת טמון לב הבעיה.

    

   כל הרגישים הנחמדים והמהוססים האלה הם, איך לומר, מהוססים גם ביתר התחומים.

   עלית על נקודה נכונה וכואבת.

    

   מן הראוי שתרחיבי.

   אנשים לא מבינים עד כמה זה לב העניין, בסופו של דבר.

    

    

   אין הרבה מה להרחיב, פרט לכך שביטחון עצמי זה סקסי, וחוסר ביטחון עצמי זה טרן אוף.

    

    

     6/2/10 11:30:

   צטט: חתלתולת צ'שייר 2010-01-31 11:19:51

   צטט: בלאק סמארה 2010-01-31 10:08:15

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

    

   פה באמת טמון לב הבעיה.

    

   כל הרגישים הנחמדים והמהוססים האלה הם, איך לומר, מהוססים גם ביתר התחומים.

   עלית על נקודה נכונה וכואבת.

    

   מן הראוי שתרחיבי.

   אנשים לא מבינים עד כמה זה לב העניין, בסופו של דבר.

    

     5/2/10 14:42:

   צטט: הבדואי 2010-02-02 11:44:25


    

   ואם להכליל בחזרה - בדיוק אותן נשים ''שכועסות על כל זכרי העולם על המחשבות הנלוזות שלהם'', המניאקים, הן אלה שבסופו של דבר מרשות לעצמן להתנהג כמו הביצ'יות הגדולות ביותר... :))

   ראיתי גם איזו תגובה במקום אחר באתר, שמישהי אמרה למישהי ש - כנראה שיש לך איזה חשבון לסגור עם העולם זה, ואנחנו רק הצללים שלו.

    

   נעמי,

   איזה שרשור תגובות מדהים, כפרה עליך

   כנראה שבאמת פתחת כאן תיבת פנדורה

   אבל זה נראה כאילו שמה שנשים וגברים כאחד חושבים שהם או הצד-השני עושה לא בסדר, הוא ממש זניח לעומת מה שבאמת מחריב עולמות. יש הבדל גדול בין המניאקים מהרשת האלה, לבין אלה שמתמנייקים לבנות הזוג שלהם כשהם באמת ביחד במציאות. בכלל אין מה להשוות...  נראה לי שאין ברירה. אני אדאג שישלחו צו מילואים לערס, שיבוא לאיזה שבועיים ריענון קפה. אולי לפעמים טוב שיש מניאקים, כי זה גורם לאנשים ישרים להראות אפילו יותר טוב. :))

    

   אכן שרשרת תגובות מדהימה. כנראה שבאמת טוב מבחינתך שיש מניאקים ככה אתה נראה טוב לידם. וברור שאתה מגיב כאן שחלילה לא יהיה ספק שאתה אחד מהמנייאקים זו גם דרך נחמדה האמת . 

    

   אגב, ראיתי כאן שמיא כותבת שאין מניאקיות קפה... באמת ? צ'חקתותי !

   זה בערך כמו שיערת הדבש אומרת - הרשת הזאת היא גינת ירק לפסיכופטים. ואני מוסיף שהם באים ללא הבדל דת, גזע, מין, תמונת פרופיל, הכנסה (תרתי) ומספר-כוכבים. ראיתי כאן לא מעט נשים מהז'אנר הזה, כולל קורבנות פוטנציאליים שמתנדנדים להן על הפוסטים והתמונות. זה רק נראה כאילו שגברים שולטים בזירה הזו. המניפולטיביות האמיתית, כאמור, היא זו שמתחת לפני השטח. מיתוס האישה התמימה והגבר הנבלה, זה כבר מזמן פאסה. וכל הסטיגמות שאנחנו מדביקים לפרופיל-מועד-לפורענות פוטינציאלי, הן דביליות. כי כמו כל הצרות בחיים, אין לדעת מאיפה זה יפול עליך. 

    

   אגב שומעים חזק את הצחוק שלך , ברור לך בינך לבין עצמך את ההבדל בין גברים לנשים כאן באתר ובכלל. אישה רוצה גבר לילה היא אומרת לו בדיוק, גבר נדלק כאן על בחורה מתחיל לשיר לה , שולח הודעות לנייד, מחזר בכל הכוח ואופס עובר לריגוש הבא בלי למצמץ שלפני דקה אמר לקודמת שמשחקים זה לא הוא.

   נשים גם לא תמימות נופלות בשקרים העלובים והנמוכים.  

    

    

   אה ותחזור לקרוא שוב את הפוסט אולי תבין משהו

   חבר כאן הזכיר דיון תרבותי . אז מאחלת לך שלא טיפול עלייך מנייאקית

    

    

    

     4/2/10 19:01:

   צטט: נעמית 2010-02-04 05:10:19

   צטט: lexis 2010-02-03 01:02:01

   צטט: כש-רונית 2010-02-02 23:50:03

   נעמי , נראה לי שהיגיע הזמן שתוציאי הנה קפה ועוגיות.

    

   אנשים אצלך מלא זמן דחילאק!

    

   .

    

   כן, נומי, בחיאת. אני במאנצ'יז חסרתקדים.

    

   יש שוקולד-צ'יפס?

    

   (יא בדואי - מחר. מחר. על דברתי. חייבת ללכת לטרוף משו)

    

    

   הגעתי, עם מלא טים טאם. את לא כאן.

   טוב, הלכתי במקום לקרוא את הפוסט שלך.

   ערה?

   פספסת אותי בדקות! במקרה כבר לא הייתי ערה.

    

   ואני שוב רעבה. אוכל אוכל?

    

   :))

   202

    

    

     4/2/10 17:31:

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-04 16:43:43

   צטט: כש-רונית 2010-02-04 14:16:47

   מישהו אכל מהעוגיות שלי ?...

    

   (:

    

    ומי זה אכל מהדיסה שלי?

    

    אולי זו לקסה .

    

   201

     4/2/10 16:44:
   200
     4/2/10 16:43:

   צטט: כש-רונית 2010-02-04 14:16:47

   מישהו אכל מהעוגיות שלי ?...

    

   (:

    

    ומי זה אכל מהדיסה שלי?

     4/2/10 14:16:

   מישהו אכל מהעוגיות שלי ?...

    

   (:

     4/2/10 12:19:

   נזכרתי בידיד לי כאח לי שהיה דווקא בהחלט יכול להיות מוגדר כאן כמניאק. הוא היה תמיד (עוד אז בימים של פעם שהיה באמת אושיה תל אביבית אדירה ובעלת שולחן מרובה מעריצים באחד מבתי הקפה הצפוניים בדרום תל אביב ושועי הארץ וקטניה שוחרים לפתחו כי בהנף זירתו יומלך הכישרון הבא ואו לאבדון ירשם. ובנות שראל קטנות כגדולות ותיקות יפות כמכוערות גבוהות כנמוכות משחרות למיטתו אם רק ינתן להם לשרתו ביד במקל בפטיש בפה כדרך המלך המתרווח  בכורסאתה ואו כמנהג האביונים שמהמסיונרים למדו ועד הנוהים והנהוגות בחופזה על הקיר משל היו סוני קורלאונה בחתונת אחותו וכל אלה רשומים בתלודות העיר תל אביב והיצריה העברית לדורותיה.) מתלונן על כי חברו הטוב ממנו מתגאה במספר רב יותר של כיבושים "נכון שלא יכול להיות ש ד.א. שכב עם שש בחורות בלילה אחד?" היתה  שאלה תדירה על שפתיו. 

   ההוא ד.א. שאיננו עימנו יותר ולא נשמיצה שמו פורסם הן על ידי נשותיו והן על ידי עצמו כמניאק בן מניאק בן מניאק ועוד לא החשה והתגאה בעניין.

    

   אבל כל זה רק רקע לגבי אותו ידיד שלי שיזיזותיו רבו כחול על שפת הים היה בחור איך לאמור? קצת עם התנהגויות מוזרות מה יש לאמור , יום אחד באיזה רגע של אמת הוא חשף בפנינו את העובדה שכפי הנראה היה נעול עם אימו בבור במשך כל שנות המלחמה לא סתם בור אלא בור קטן במיוחד שגודלו אינו עולה מטר או שניים.

    

   אבל זה אף פעם לא השפיע עלי!  הוא טרח לציין 

    

     4/2/10 11:06:

   צטט: מיא 2010-01-29 20:15:09

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

   חחחח....

   אחלה תגובה

   שטחית שכמותך.....הורסת !

    

     4/2/10 10:53:


   פששששש...

   מעלףףףףף !

   צטט: yairos1 2010-02-03 03:21:44

    

   אני אישית דוגל בעבודה אישית

   שעל האדם לעשות עם עצמו. אין בעיה

   פעם בכמה זמן ליפול לבור. כול אחד נופל

   לבור, ולפעמים הבור הוא טיפוס לא אמין,

   שקרן וכו'. אבל אם אח"כ אתה עסוק רק בלהאשים,

   ולא גם בעבודה עצמית, להבין מה בך שנמשך

   לקום הזה, תמשיך ליפול לאותו מקום.

   כן.

    

   צטט: נעמית 2010-02-04 04:46:47

   צטט: גוףףףףףףףףףףףף1 2010-02-03 13:45:51

   כאוטיסטית, אף על פי שהאוטיזם שלי לרוב כאוטי ואפילו לטנטי, אני ממוקמת איי שם בתחתית שרשרת המזון, טרף קל,

   אין לי את המפתחות הנידרשים להתמודד מול המין השני.

   לכן אני נמנעת מכל היכרות עם כל מי שיש לו עיניין מיני בי.

   גם על זוגיות בלעדית אין ממש על מה לדבר, שהרי המצב לא יהיה כאוטי תמיד, אני על זמן שאול במציאות עליה אני נלחמת יום יום.

    

   תודה נעומי.

   :-)

   תודה, ליזי.

   אבל זה לא כל כך פשוט, לא?

   כלומר לזהות איפה הענין האמיתי. וגם- הגדרה מעניינת , מציאות שאת נלחמת עליה יום יום, נדמה לי שזה נשמע מוכר לי.

    

    

   זה פשוט. שאין ברירה הכל פשוט.

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-04 04:27:57


   את משהו מיוחד, ליזי, את בסדר גמור, ונדמה לי שגם עבר עלייך איזה שינוי בימים האחרונים.

    

    

   לא יודעת אם שינוי, הייתי סופ"ש ארוך בעומן, מדהים כמה זיכרונות של ניחוח השרף של מור ולובונה העלו בי.

   כן סביר להניח ששינוי , יותר נכון התקדמות, חזרה למה שייהתי קודם עוד בתקופה לפני שעומן נחרבה.

   זה מה שנשאר מהבית - וגם זה לא ממש מהתקופה שארץ הזאת הייתה הבית.

   וניזכרתי בכל כך הרבה בלאקי כל כך הרבה. חלק מהזכרונות גם קשורים אליך.

     4/2/10 05:10:

   צטט: lexis 2010-02-03 01:02:01

   צטט: כש-רונית 2010-02-02 23:50:03

   נעמי , נראה לי שהיגיע הזמן שתוציאי הנה קפה ועוגיות.

    

   אנשים אצלך מלא זמן דחילאק!

    

   .

    

   כן, נומי, בחיאת. אני במאנצ'יז חסרתקדים.

    

   יש שוקולד-צ'יפס?

    

   (יא בדואי - מחר. מחר. על דברתי. חייבת ללכת לטרוף משו)

    

    

   הגעתי, עם מלא טים טאם. את לא כאן.

   טוב, הלכתי במקום לקרוא את הפוסט שלך.

   ערה?

     4/2/10 04:48:

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-03 18:13:16

   אתן פה מקשקשות בקומקום והגרה מדווחת על איזה קיבוצניק אחד שבא במיוחד מחוץ לארץ לזיין ארבע בנות מסכנות מהמשק ואף אחד לא פוצה פה. רק בחדר אוכל זה נודע להן. זה מניאק! 

    

   הוא לא לבד. מסתבר שהגברים גם כן זן בסכנת הכחדה

   http://www.mako.co.il/men-magazine/machismo/Article-e7f6206bf036121004.htm

     4/2/10 04:46:

   צטט: גוףףףףףףףףףףףף1 2010-02-03 13:45:51

   כאוטיסטית, אף על פי שהאוטיזם שלי לרוב כאוטי ואפילו לטנטי, אני ממוקמת איי שם בתחתית שרשרת המזון, טרף קל,

   אין לי את המפתחות הנידרשים להתמודד מול המין השני.

   לכן אני נמנעת מכל היכרות עם כל מי שיש לו עיניין מיני בי.

   גם על זוגיות בלעדית אין ממש על מה לדבר, שהרי המצב לא יהיה כאוטי תמיד, אני על זמן שאול במציאות עליה אני נלחמת יום יום.

    

   תודה נעומי.

   :-)

   תודה, ליזי.

   אבל זה לא כל כך פשוט, לא?

   כלומר לזהות איפה הענין האמיתי. וגם- הגדרה מעניינת , מציאות שאת נלחמת עליה יום יום, נדמה לי שזה נשמע מוכר לי.

    

     4/2/10 04:27:

   את משהו מיוחד, ליזי, את בסדר גמור, ונדמה לי שגם עבר עלייך איזה שינוי בימים האחרונים.

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-03 17:40:31

   צטט: גוףףףףףףףףףףףף1 2010-02-03 13:45:51

   כאוטיסטית, אף על פי שהאוטיזם שלי לרוב כאוטי ואפילו לטנטי, אני ממוקמת איי שם בתחתית שרשרת המזון, טרף קל,

   אין לי את המפתחות הנידרשים להתמודד מול המין השני.

   לכן אני נמנעת מכל היכרות עם כל מי שיש לו עיניין מיני בי.

   גם על זוגיות בלעדית אין ממש על מה לדבר, שהרי המצב לא יהיה כאוטי תמיד, אני על זמן שאול במציאות עליה אני נלחמת יום יום.

    

   תודה נעומי.

   :-)

    

   עכשיו אני מבינה אותך יותר.

    

    

   ושלא תביני לא נכון _ לא כעס בליבי על אותם אנשים שטועים לגבי הנחמדות שלי ומפרשים אותה כמיניות.

   אם אני כועסת אין לי בעיה להגיד שאני כועסת. אני אחרונת המסתירים.

   אלה פשוט אנשים לא מחוברים לעצמם, בכל אחד מאיתנו יש אדם בוגר, מורה, בכל אחד.

   יש כאלה שפשוט לא מחוברים אליו מספיק.

   אותם גברים הם יודעים מה נכון, פשוט הילד שבהם גובר על הבוגר.

   הרבה חמלה לי אליהם ואני רואה בהם רחפנים.

   הבעיה בתרבות של היום שהיא מעודדת להתחבר לאותו ילד פנימי מאשר לאדם הבוגר, הכי קל זה להתחבר לאותו ילד,

   הוא שובב וחמוד, והתעשיה מחבבת אותו - ילדים הם צרכנים אימפולסיבים. יש מי שיש לו אינטרס לעודד את אותו ילד.

   אבל גם ילדים הן אכזריים. מאוד אפילו. תארי לעצמך ילד שהיה מגיע עם קרחת לגן - היו מרביצים לו. עניין של בגרות.

   אפשר לומר גם עניין של תרבות נטו - אבל "וכיתתו חרבותם לעטים וחניתותהים למזמרות -  וימשיכו לחפור ולנגן על העצבים"

   בתרבותיות במילים גבוהות שמאחוריהם לא יותר מאשר ילדים קטנים שמשעבדים לבשר שלהם, לתענוגות הגוף,

   לעבדות. חמלה. כן גם אני אוהבת שהנפש שלי טיפה מלוכלכת , לשתות למשל, לעשן סמים קלים - אבל כל עוד אני לא פוגעת באף אחד אחר.

    

   ואם אני כבר בפוסט על נרקיסיזם - בפעם הבאה שנרקסיססט מצוי יכנה את עצמו "אוטיסט" או שמישהו יקרב לח"כ אוטיסט אני לא יודעת אייך להגיב לזה בלאקי, אני מרגישה את עצמי במצוקה מול האשמה כל כך כוזבת, כי אני יודעת שריגשית אני לא מנותקת ושאני אדם פשוט ורחוקה מאוד מנרקיסיזם ומאוד אוהבת אנשים.

     3/2/10 18:44:

   צטט: אשכר אלדן כהן 2010-02-03 17:32:16

   צטט: מיא 2010-01-31 10:54:33

   המניאקים צורכים סוג מסוים מאוד של נשים כדי שיוכלו להתעלל בהם ולעבור ביניהן. אשה עם קצת כוח - וצנח לו זלזל במיידי. בדוק. 

    

    

   חיוך

   עכשיו אני מבינה למה הוא צנח ...

    

    ברור, את לא טיפוס לעניין הזה. הם חייבים פתיות רגישות ומכילות. 

     3/2/10 18:13:
   אתן פה מקשקשות בקומקום והגרה מדווחת על איזה קיבוצניק אחד שבא במיוחד מחוץ לארץ לזיין ארבע בנות מסכנות מהמשק ואף אחד לא פוצה פה. רק בחדר אוכל זה נודע להן. זה מניאק! 
     3/2/10 17:40:

   צטט: גוףףףףףףףףףףףף1 2010-02-03 13:45:51

   כאוטיסטית, אף על פי שהאוטיזם שלי לרוב כאוטי ואפילו לטנטי, אני ממוקמת איי שם בתחתית שרשרת המזון, טרף קל,

   אין לי את המפתחות הנידרשים להתמודד מול המין השני.

   לכן אני נמנעת מכל היכרות עם כל מי שיש לו עיניין מיני בי.

   גם על זוגיות בלעדית אין ממש על מה לדבר, שהרי המצב לא יהיה כאוטי תמיד, אני על זמן שאול במציאות עליה אני נלחמת יום יום.

    

   תודה נעומי.

   :-)

    

   עכשיו אני מבינה אותך יותר.

     3/2/10 17:38:

   צטט: alfasin 2010-02-03 08:52:38

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-03 03:44:16

   צטט: נעמית 2010-02-01 12:34:32

    

    נדמה לי, אולי אני טועה, שנשים הרבה פחות רכושניות בכל הנוגע למין מזדמן של הגברים שאיתן, לא ולא ולא. גבר שאיתי שרק יניח את ידו על מישהי אחרת יהפוך בשנייה להיות איתה ולא איתי. והמטונף גם לא יזכה לגעת בי יותר. סקס עושים בתחושת ייחודיות או לא עושים בכלל :) הן הרבה יותר לוקחות ללב אפשרות של רומנים וקשר מתמשך עם נשים אחרות. באופן כללי גברים רכושנים כלפי נשים, גם כאלה שלא ממש אכפת להם מהן. והן לא יראו בעין יפה שנשים שהם בקשר כלשהו איתם יקימו סקס עם אחרים (אלא אם כן כמובן מדובר בעוד אישה והם יוזמנו למנאז')

    

    

    

    אחח...

   פעם יצאתי עם איזה עקרבית.

   נישמעה בול כמוך.

   צוחק

    

   כן, אבל העקרביות גם ינקמו,

   אני,

   סתם טליה קטנה ולא מזיקה,

   פשוט אפסיק לאהוב, להעריך ולהעריץ את הנפל האישיותי שזקוק לעשות דבר נחות כמו להיתקע בתוך זרה בסתר

   והוא יפסיד אותי לנצח

   שהרי מן הידועות היא שטליות אוהבות רק גיבורים אידיאליסטים שחיים חיי אמת אמיצים ולא מתערבבים עם אנרגיות זרות.

     3/2/10 17:32:

   צטט: מיא 2010-01-31 10:54:33

   המניאקים צורכים סוג מסוים מאוד של נשים כדי שיוכלו להתעלל בהם ולעבור ביניהן. אשה עם קצת כוח - וצנח לו זלזל במיידי. בדוק. 

    

    

   חיוך

   עכשיו אני מבינה למה הוא צנח ...

     3/2/10 17:24:

   צטט: ר ח ל 2010-02-03 08:31:19

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-03 03:44:16

   צטט: נעמית 2010-02-01 12:34:32

    

    נדמה לי, אולי אני טועה, שנשים הרבה פחות רכושניות בכל הנוגע למין מזדמן של הגברים שאיתן, לא ולא ולא. גבר שאיתי שרק יניח את ידו על מישהי אחרת יהפוך בשנייה להיות איתה ולא איתי. והמטונף גם לא יזכה לגעת בי יותר. סקס עושים בתחושת ייחודיות או לא עושים בכלל :) הן הרבה יותר לוקחות ללב אפשרות של רומנים וקשר מתמשך עם נשים אחרות. באופן כללי גברים רכושנים כלפי נשים, גם כאלה שלא ממש אכפת להם מהן. והן לא יראו בעין יפה שנשים שהם בקשר כלשהו איתם יקימו סקס עם אחרים (אלא אם כן כמובן מדובר בעוד אישה והם יוזמנו למנאז')

    

    

   ואני אומרת יניח מבטו על מישהי אחרת , לא יהפוך בשנייה להיות איתה אלא איתו - אם יש דבר כזה אבינו שבשמים.

    

    

    

   אוי, רעה, תני לו לפחות להסתכל... :)))

     3/2/10 16:14:

   צטט: ה.גדול 2010-02-03 08:39:11

    

    למשל החלק שמצוטט ע"י סיכון מחושב.

    

    תגיד זו לא אשתך בטעות?

   אתם מתאימים מאוד.

     3/2/10 14:27:

   צטט: forte nina 2010-02-03 09:12:16

   צטט: סיכון מחושב 2010-02-03 00:22:52


   מכל המלל הרב שקראתי כאן ואת רובו הייתי זורקת לפח ....

   בחרתי לצטט את ה. גדול "האושר מצוי במקומות אחרים,

   אצל גבר אוהב, רגיש, מתחשב, נאמן, אינטלינגטי.

    ומי מכן הנשים שמוצאת את התיאור הזה משעמם,

   שתשאל את עצמה מה הקשר בין העובדה הזו לבין שביעות רצונה מהקשרים הזוגיים שלה. "

   הולכת לתפוס מחסה .....רגוע

    

   האושר יכול להמצא רק בתוכנו . כמו שהאומללות נמצאת רק בתוכנו. אין שום טעם בחיפוש אושר אצל האחר

   אם אין בנו יכולת להיות מאושרים בעצמנו,שכן ז אומר שאנחנו הופכים לתלותיים בה"ספק האושר" החיצוני. נראה לך שאלו דברים נכונים?

   בכלל מרשמים כמו שנוסח מעליי:גבר אוהב ,רגיש וכאלה הם מעיני המתבונן. זה רשומון זה לא מרשם.

    

   צודקת !!!! וכי לא הכל בעיני המתבונן ?

   ה. גדול , התייחס לתכונות "נלוות " שכולנו מחפשים  מחפשות ,אצל בני הזוג .

    לעומת זאת , רוב המגיבות כאן , התייחסו לדברים השוליים שבדבריו .

   ולזה אני קוראת " מהומה רבה על לא מאומה " .

   רצוי היה להתייחס לעיקר ולא לטפל !

   כאוטיסטית, אף על פי שהאוטיזם שלי לרוב כאוטי ואפילו לטנטי, אני ממוקמת איי שם בתחתית שרשרת המזון, טרף קל,

   אין לי את המפתחות הנידרשים להתמודד מול המין השני.

   לכן אני נמנעת מכל היכרות עם כל מי שיש לו עיניין מיני בי.

   גם על זוגיות בלעדית אין ממש על מה לדבר, שהרי המצב לא יהיה כאוטי תמיד, אני על זמן שאול במציאות עליה אני נלחמת יום יום.

    

   תודה נעומי.

   :-)

     3/2/10 09:12:

   צטט: סיכון מחושב 2010-02-03 00:22:52


   מכל המלל הרב שקראתי כאן ואת רובו הייתי זורקת לפח ....

   בחרתי לצטט את ה. גדול "האושר מצוי במקומות אחרים,

   אצל גבר אוהב, רגיש, מתחשב, נאמן, אינטלינגטי.

    ומי מכן הנשים שמוצאת את התיאור הזה משעמם,

   שתשאל את עצמה מה הקשר בין העובדה הזו לבין שביעות רצונה מהקשרים הזוגיים שלה. "

   הולכת לתפוס מחסה .....רגוע

    

   האושר יכול להמצא רק בתוכנו . כמו שהאומללות נמצאת רק בתוכנו. אין שום טעם בחיפוש אושר אצל האחר

   אם אין בנו יכולת להיות מאושרים בעצמנו,שכן ז אומר שאנחנו הופכים לתלותיים בה"ספק האושר" החיצוני. נראה לך שאלו דברים נכונים?

   בכלל מרשמים כמו שנוסח מעליי:גבר אוהב ,רגיש וכאלה הם מעיני המתבונן. זה רשומון זה לא מרשם.

     3/2/10 08:52:

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-03 03:44:16

   צטט: נעמית 2010-02-01 12:34:32

    

    נדמה לי, אולי אני טועה, שנשים הרבה פחות רכושניות בכל הנוגע למין מזדמן של הגברים שאיתן, לא ולא ולא. גבר שאיתי שרק יניח את ידו על מישהי אחרת יהפוך בשנייה להיות איתה ולא איתי. והמטונף גם לא יזכה לגעת בי יותר. סקס עושים בתחושת ייחודיות או לא עושים בכלל :) הן הרבה יותר לוקחות ללב אפשרות של רומנים וקשר מתמשך עם נשים אחרות. באופן כללי גברים רכושנים כלפי נשים, גם כאלה שלא ממש אכפת להם מהן. והן לא יראו בעין יפה שנשים שהם בקשר כלשהו איתם יקימו סקס עם אחרים (אלא אם כן כמובן מדובר בעוד אישה והם יוזמנו למנאז')

    

    

    

    אחח...

   פעם יצאתי עם איזה עקרבית.

   נישמעה בול כמוך.

   צוחק

     3/2/10 08:39:

   צטט: אלת האש 2010-02-03 08:27:08

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 23:25:13

    לא יודע, אני מלבד את הכפופות לי שביזנס ופלז'ר חד הם.

    

    טוב אם את חורגת מהגיל ואת לא ייצוגית אז את בטח לא רלבנטית לעניין הזה. אגב, את מוזמנת להתייחס לחלק היותר ענייני בתגובה שלי לעיל, דווקא מעניין אותי לשמוע את דעתך.

    איזה חלק בתגובה שלך היה ענייני?

    

    

    למשל החלק שמצוטט ע"י סיכון מחושב.

     3/2/10 08:31:

   צטט: בלאק סמארה 2010-02-03 03:44:16

   צטט: נעמית 2010-02-01 12:34:32

    

    נדמה לי, אולי אני טועה, שנשים הרבה פחות רכושניות בכל הנוגע למין מזדמן של הגברים שאיתן, לא ולא ולא. גבר שאיתי שרק יניח את ידו על מישהי אחרת יהפוך בשנייה להיות איתה ולא איתי. והמטונף גם לא יזכה לגעת בי יותר. סקס עושים בתחושת ייחודיות או לא עושים בכלל :) הן הרבה יותר לוקחות ללב אפשרות של רומנים וקשר מתמשך עם נשים אחרות. באופן כללי גברים רכושנים כלפי נשים, גם כאלה שלא ממש אכפת להם מהן. והן לא יראו בעין יפה שנשים שהם בקשר כלשהו איתם יקימו סקס עם אחרים (אלא אם כן כמובן מדובר בעוד אישה והם יוזמנו למנאז')

    

    

   ואני אומרת יניח מבטו על מישהי אחרת , לא יהפוך בשנייה להיות איתה אלא איתו - אם יש דבר כזה אבינו שבשמים.

    

    

     3/2/10 08:27:

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 23:25:13

    לא יודע, אני מלבד את הכפופות לי שביזנס ופלז'ר חד הם.

    

    טוב אם את חורגת מהגיל ואת לא ייצוגית אז את בטח לא רלבנטית לעניין הזה. אגב, את מוזמנת להתייחס לחלק היותר ענייני בתגובה שלי לעיל, דווקא מעניין אותי לשמוע את דעתך.

    איזה חלק בתגובה שלך היה ענייני?

    

     3/2/10 03:44:

   צטט: נעמית 2010-02-01 12:34:32

    

    נדמה לי, אולי אני טועה, שנשים הרבה פחות רכושניות בכל הנוגע למין מזדמן של הגברים שאיתן, לא ולא ולא. גבר שאיתי שרק יניח את ידו על מישהי אחרת יהפוך בשנייה להיות איתה ולא איתי. והמטונף גם לא יזכה לגעת בי יותר. סקס עושים בתחושת ייחודיות או לא עושים בכלל :) הן הרבה יותר לוקחות ללב אפשרות של רומנים וקשר מתמשך עם נשים אחרות. באופן כללי גברים רכושנים כלפי נשים, גם כאלה שלא ממש אכפת להם מהן. והן לא יראו בעין יפה שנשים שהם בקשר כלשהו איתם יקימו סקס עם אחרים (אלא אם כן כמובן מדובר בעוד אישה והם יוזמנו למנאז')

    

    

     3/2/10 03:21:

   פוסט מאוד מאוד יפה, נעמה.

   מאוד מעשיר, וקצת מטריד.

   מן חוסר מנוחה כזה, כול פעם

   להכיר בצדדים האפלים של

   תרבונתנו. כמה הם פה, וכמה

   הם מוסווים. יש פה אפילו דברים מאוד

   מלמדים על מוח/רגש האדם, מכול

   הציטוטים שלך...

   אני אישית דוגל בעבודה אישית

   שעל האדם לעשות עם עצמו. אין בעיה

   פעם בכמה זמן ליפול לבור. כול אחד נופל

   לבור, ולפעמים הבור הוא טיפוס לא אמין,

   שקרן וכו'. אבל אם אח"כ אתה עסוק רק בלהאשים,

   ולא גם בעבודה עצמית, להבין מה בך שנמשך

   לקום הזה, תמשיך ליפול לאותו מקום.

    תודה על ההעשרה,

   ובהצלחה בדרכך. בזהירות מהבורות:-) 

     3/2/10 03:20:

   צטט: lexis 2010-02-03 01:02:01

   צטט: כש-רונית 2010-02-02 23:50:03

   נעמי , נראה לי שהיגיע הזמן שתוציאי הנה קפה ועוגיות.

    

   אנשים אצלך מלא זמן דחילאק!

    

   .

    

   כן, נומי, בחיאת. אני במאנצ'יז חסרתקדים.

    

   יש שוקולד-צ'יפס?

    

   (יא בדואי - מחר. מחר. על דברתי. חייבת ללכת לטרוף משו)

    

    

    הבאתי לך כי ראיתי שנעמי לא מגיעה אבל נראה לי שכבר ישנת. סוף כל סוף את הולכת לישון בשעה נאותה.

    

   בכל מקרה אשאיר לך כאן לבוקר.

    

     3/2/10 01:02:

   צטט: כש-רונית 2010-02-02 23:50:03

   נעמי , נראה לי שהיגיע הזמן שתוציאי הנה קפה ועוגיות.

    

   אנשים אצלך מלא זמן דחילאק!

    

   .

    

   כן, נומי, בחיאת. אני במאנצ'יז חסרתקדים.

    

   יש שוקולד-צ'יפס?

    

   (יא בדואי - מחר. מחר. על דברתי. חייבת ללכת לטרוף משו)

    

     3/2/10 00:22:


   מכל המלל הרב שקראתי כאן ואת רובו הייתי זורקת לפח ....

   בחרתי לצטט את ה. גדול "האושר מצוי במקומות אחרים,

   אצל גבר אוהב, רגיש, מתחשב, נאמן, אינטלינגטי.

    ומי מכן הנשים שמוצאת את התיאור הזה משעמם,

   שתשאל את עצמה מה הקשר בין העובדה הזו לבין שביעות רצונה מהקשרים הזוגיים שלה. "

   הולכת לתפוס מחסה .....רגוע

     2/2/10 23:50:

   נעמי , נראה לי שהיגיע הזמן שתוציאי הנה קפה ועוגיות.

    

   אנשים אצלך מלא זמן דחילאק!

    

   .

     2/2/10 23:25:

   צטט: אלת האש 2010-02-02 22:05:07

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 20:47:13

    שלום אלת האש,

   ראשית-אין שום ניגוד בין משרה בחברה לבין המיטה, שני הדברים משתלבים מצויין.

   על הספה הטיפולית אני לא נוהג לבקר, אני מעדיף להעניק טיפולים מפנקים על ספת האירוח אצלי בחדר.

   וכן, אני מצליח לקרוא גם בפונט שלך.

   תראי אני מעדיף בנות 20 עד 30, אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל. אם את ייצוגית במיוחד, יש לך סיכוי.

    

    לא יודעת, אותי לימדו לא לערבב פלז'ר וביזניס.

   אז אני מנסה ליישם.

    

   אני לא יודעת בן כמה אתה וכמה אתה יצוגי. אני לא נוהגת לעשות את זה עם כורסאות, רק כשאני ממש נואשת. אבל זה לא המצב.

   אני חורגת מגבולות הגיל שלך ואני ממש לא יצוגית.

   אז אתה תשאר עם הכורסא ואני אשאר עם הפונט.

    

    לא יודע, אני מלבד את הכפופות לי שביזנס ופלז'ר חד הם.

    

    טוב אם את חורגת מהגיל ואת לא ייצוגית אז את בטח לא רלבנטית לעניין הזה. אגב, את מוזמנת להתייחס לחלק היותר ענייני בתגובה שלי לעיל, דווקא מעניין אותי לשמוע את דעתך.

     2/2/10 22:10:

   צטט: ~Stone~ 2010-02-02 21:00:47

   חזרתי אחרי שלושה ימים... איך היה אומר זוהיר בהלול: "יא אולוהים!!!"  נעמי, אני רוצה שיעור בהשגת פוסט רייטינגי כזה.. מה הסוד?

   (למשל לכתוב על עג'מי כמועמד לאוסקר זה שווה 2000 צפיות?)

    

   :))

    מותק

   יא אבן

    ~

   כבר כתבתי למעלה לפני כמה ימים

   סקס מוכר הכי טוב

   סקס ונגזרותיו

    ערב טוב

    

   שטוטית

    

    

     2/2/10 22:05:

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 20:47:13

    שלום אלת האש,

   ראשית-אין שום ניגוד בין משרה בחברה לבין המיטה, שני הדברים משתלבים מצויין.

   על הספה הטיפולית אני לא נוהג לבקר, אני מעדיף להעניק טיפולים מפנקים על ספת האירוח אצלי בחדר.

   וכן, אני מצליח לקרוא גם בפונט שלך.

   תראי אני מעדיף בנות 20 עד 30, אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל. אם את ייצוגית במיוחד, יש לך סיכוי.

    

    לא יודעת, אותי לימדו לא לערבב פלז'ר וביזניס.

   אז אני מנסה ליישם.

    

   אני לא יודעת בן כמה אתה וכמה אתה יצוגי. אני לא נוהגת לעשות את זה עם כורסאות, רק כשאני ממש נואשת. אבל זה לא המצב.

   אני חורגת מגבולות הגיל שלך ואני ממש לא יצוגית.

   אז אתה תשאר עם הכורסא ואני אשאר עם הפונט.

    

     2/2/10 21:00:

   חזרתי אחרי שלושה ימים... איך היה אומר זוהיר בהלול: "יא אולוהים!!!"  נעמי, אני רוצה שיעור בהשגת פוסט רייטינגי כזה.. מה הסוד?

   (למשל לכתוב על עג'מי כמועמד לאוסקר זה שווה 2000 צפיות?)

    

   :))

     2/2/10 20:47:

   צטט: אלת האש 2010-02-02 16:57:38

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 10:56:23

    מיא יקירתי, את מאוד מוכשרת בלהתמקד בטפל.בכל מקרה, אין לי שום עניין להתנצח איתך אישית. אין לי פה תמונה כי אני לא משתמש בקפה כאתר הכרויות, אלא כאכסניה לבלוג שלי. היות שאני מנהל חברה, אני לא רוצה לחשוף את עצמי כאן. בדיוק מהסיבה הזו אני דוחה כל הזמן הצעות המופנות אלי כאן מנשים, המעוניינות בקרבתי: יש לי מספיק, ואינני עוסק בכך בקפה.           אני מבין שחיצוניות של גבר היא הדבר החשוב ביותר עבורך, וזה בסדר, נדמה לי שלרוב הנשים יש סדר עדיפויות שונה, ואליהן פניתי בתגובה שלי. ובנוגע לגודל האותיות - דברי חשובים הם, ולכן ראוי כי יובלטו.

    

    אווו אני כולי נפעמת מחשיבות דברייך.

   תגיד - נשים צעירות עם מראה ייצוגי, זה עבור משרה במיטה או בחזית החברה שאתה מנהל.

   אתה מצהיר על עצמך - כגאון ואני חושבת הייתכן שאתה מגלומן על הכורסה הטיפולית?

    

   אתה חושב שלא תצליח לקרוא את דבריי בפונט הזה?

   וגם רציתי לדעת לגבי המשרה של הנשים הצעירות, עד איזה גיל זה נחשב צעיר? כי נורא בא לי לעבוד עם גאון.

    

    שלום אלת האש,

   ראשית-אין שום ניגוד בין משרה בחברה לבין המיטה, שני הדברים משתלבים מצויין.

   על הספה הטיפולית אני לא נוהג לבקר, אני מעדיף להעניק טיפולים מפנקים על ספת האירוח אצלי בחדר.

   וכן, אני מצליח לקרוא גם בפונט שלך.

   תראי אני מעדיף בנות 20 עד 30, אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל. אם את ייצוגית במיוחד, יש לך סיכוי.

    

     2/2/10 18:44:

   צטט: הבדואי 2010-02-02 11:44:25


    

   ואם להכליל בחזרה - בדיוק אותן נשים ''שכועסות על כל זכרי העולם על המחשבות הנלוזות שלהם'', המניאקים, הן אלה שבסופו של דבר מרשות לעצמן להתנהג כמו הביצ'יות הגדולות ביותר... :))

   ראיתי גם איזו תגובה במקום אחר באתר, שמישהי אמרה למישהי ש - כנראה שיש לך איזה חשבון לסגור עם העולם זה, ואנחנו רק הצללים שלו.

    

   נעמי,

   איזה שרשור תגובות מדהים, כפרה עליך

   כנראה שבאמת פתחת כאן תיבת פנדורה

   אבל זה נראה כאילו שמה שנשים וגברים כאחד חושבים שהם או הצד-השני עושה לא בסדר, הוא ממש זניח לעומת מה שבאמת מחריב עולמות. יש הבדל גדול בין המניאקים מהרשת האלה, לבין אלה שמתמנייקים לבנות הזוג שלהם כשהם באמת ביחד במציאות. בכלל אין מה להשוות...  נראה לי שאין ברירה. אני אדאג שישלחו צו מילואים לערס, שיבוא לאיזה שבועיים ריענון קפה. אולי לפעמים טוב שיש מניאקים, כי זה גורם לאנשים ישרים להראות אפילו יותר טוב. :))

    

   אגב, ראיתי כאן שמיא כותבת שאין מניאקיות קפה... באמת ? צ'חקתותי !

   זה בערך כמו שיערת הדבש אומרת - הרשת הזאת היא גינת ירק לפסיכופטים. ואני מוסיף שהם באים ללא הבדל דת, גזע, מין, תמונת פרופיל, הכנסה (תרתי) ומספר-כוכבים. ראיתי כאן לא מעט נשים מהז'אנר הזה, כולל קורבנות פוטנציאליים שמתנדנדים להן על הפוסטים והתמונות. זה רק נראה כאילו שגברים שולטים בזירה הזו. המניפולטיביות האמיתית, כאמור, היא זו שמתחת לפני השטח. מיתוס האישה התמימה והגבר הנבלה, זה כבר מזמן פאסה. וכל הסטיגמות שאנחנו מדביקים לפרופיל-מועד-לפורענות פוטינציאלי, הן דביליות. כי כמו כל הצרות בחיים, אין לדעת מאיפה זה יפול עליך. 

    

   ולקסה, כמה כבר אפשר לשמוע על הפוסט האגדי שלך על מיניות ?

   כבר עברו עליו שבועות ארוכים של פילוש והינדוס..... הגיע הזמן ללחוץ על כפתור השליחה !!

   למרות שאחרי הפרומו שנתת כאן, אני כבר לא בטוח אם אני רוצה להיות מוכתר כ-זה שגרם לך להשראה.. 

   תמים

    

    

    

    

   מדוייק .

    

   הם בדרך כלל גם נוהגים באותה הדרך מאחורי הקלעים.

    

   רונית

     2/2/10 17:50:

   צטט: פוסט-ערס 2010-02-02 12:23:24

   צטט: נעמית 2010-02-02 10:44:05

    חוששתני שאת טועה,

   מאנייק אמיתי לא משקר אלא יודע להגיד את מה שאת רוצה לשמוע ואפילו להאמין לזה לכמה רגעים,הונאה היא מחוץ ללקסיקון שלו מכיוון שהתחביב שלו הוא לא רק כיבוש אלא הוא רוצה להשאיר שובל של רושם חיובי מתובל בכל מיני תבלינים שנשים מתות

   עליהם כמו - סקס,הומור,יחס,חום וכמובן אהבה.

   מאנייק אמיתי לעולם לא יתכחש לקיום קשרים מקביליים אלא יביא אותך למצב שתשלימי עם זה שיש לך יום אחד או 2 בשבוע שהם רק שלך ונשאר לך רק לככב בהם וכך אולי לעלות לגמר ולקבל עוד יום שידור נוסף ואם את ממש מוכשרת לכי תדעי אולי תקבלי את כל רצועות השידור.

   לגבי מניפולטיביות - ממש מעליב,ידוע שגבר יכול לעשות רק דבר אחד כל פעם ומאנייק הוא גבר גבר 

    

    

    

    

   מודה :) ההגדרה שלך הרבה יותר מדויקת.

   אתה יודע שגם להגיד שאתה לא מסוגל לעשות יותר ממשהו אחד בעת ובעונה אחת זה סוג של מניפולציה, שתגרום לה לנקוט את גישת האחות הרחמניה ולסלוח על כל דבר.

   אבל מסקרן אותי מה באמת הוא מחפש. באמת אבל.

     2/2/10 16:57:

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 10:56:23

    מיא יקירתי, את מאוד מוכשרת בלהתמקד בטפל.בכל מקרה, אין לי שום עניין להתנצח איתך אישית. אין לי פה תמונה כי אני לא משתמש בקפה כאתר הכרויות, אלא כאכסניה לבלוג שלי. היות שאני מנהל חברה, אני לא רוצה לחשוף את עצמי כאן. בדיוק מהסיבה הזו אני דוחה כל הזמן הצעות המופנות אלי כאן מנשים, המעוניינות בקרבתי: יש לי מספיק, ואינני עוסק בכך בקפה.           אני מבין שחיצוניות של גבר היא הדבר החשוב ביותר עבורך, וזה בסדר, נדמה לי שלרוב הנשים יש סדר עדיפויות שונה, ואליהן פניתי בתגובה שלי. ובנוגע לגודל האותיות - דברי חשובים הם, ולכן ראוי כי יובלטו.

    

    אווו אני כולי נפעמת מחשיבות דברייך.

   תגיד - נשים צעירות עם מראה ייצוגי, זה עבור משרה במיטה או בחזית החברה שאתה מנהל.

   אתה מצהיר על עצמך - כגאון ואני חושבת הייתכן שאתה מגלומן על הכורסה הטיפולית?

    

   אתה חושב שלא תצליח לקרוא את דבריי בפונט הזה?

   וגם רציתי לדעת לגבי המשרה של הנשים הצעירות, עד איזה גיל זה נחשב צעיר? כי נורא בא לי לעבוד עם גאון.

    

     2/2/10 16:08:

   צטט: מיא 2010-02-02 16:05:30

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 10:56:23

   צטט: מיא 2010-02-02 09:13:19

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 00:54:56

   צטט: מיא 2010-02-02 00:31:28

   צטט: ה.גדול 2010-02-01 21:50:33

    

   אני עשיר, חכם, שנון, חזק 

    

   בקיצור, מכוער 

    

    כרחוק מזרח ממערב מכיעור. אבל אם זו הנקודה שבחרת להתייחס אליה, אז שיהיה בכיף.

    

    כל עוד אתה מתסתתר בלי תמונה, זו תמיד תהיה המילה שלך - אפעס, לא אמין במיוחד.

   יש לי ניסיון עשיר עם גברים מזן ה"נאה'" נראה טוב לגילי, נראה מצויין  ובלה בלה - ללא תמונות.  

   שנית, זה היה מאוד בולט שלא התיחסת כלל לחיצוניות שלך, ולעומת זאת על הנשים כתבת רק שהן יפהפיות וצעירות.

    מיא יקירתי,

    

   אתה רואה? מפה הפסקתי לקרוא.  

    

    

    מצויין.

     2/2/10 16:05:

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 10:56:23

   צטט: מיא 2010-02-02 09:13:19

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 00:54:56

   צטט: מיא 2010-02-02 00:31:28

   צטט: ה.גדול 2010-02-01 21:50:33

    

   אני עשיר, חכם, שנון, חזק 

    

   בקיצור, מכוער 

    

    כרחוק מזרח ממערב מכיעור. אבל אם זו הנקודה שבחרת להתייחס אליה, אז שיהיה בכיף.

    

    כל עוד אתה מתסתתר בלי תמונה, זו תמיד תהיה המילה שלך - אפעס, לא אמין במיוחד.

   יש לי ניסיון עשיר עם גברים מזן ה"נאה'" נראה טוב לגילי, נראה מצויין  ובלה בלה - ללא תמונות.  

   שנית, זה היה מאוד בולט שלא התיחסת כלל לחיצוניות שלך, ולעומת זאת על הנשים כתבת רק שהן יפהפיות וצעירות.

    מיא יקירתי,

    

   אתה רואה? מפה הפסקתי לקרוא.  

    

     2/2/10 12:23:

   צטט: נעמית 2010-02-02 10:44:05

   צ

    תלוי איזה גברים..

   אבל בעקרון  אם אתן צודקות אז מאיפה הכותרת הזאת? למה מניאק? מה הבעיה? יופי כולם מקבלים מה שהם רוצים?

   מאיפה הכעס הנורא הזה על גברים שמקימים יחסים עם יותר מאשה אחת? גבר לא כועס על נשים שמקימות קשרים עם יותר מגבר אחד. הוא כועס רק עלה אישה ההספציפית שלו. הרכוש שלו. אבל השאר? להפך הוא שמח..

   נשים בדיוק הפך (כמעט) כעסן על כל זכרי העולם למינהם על המחשבות הנלוזות שלהם 

    מכיוון שלא על זה דיברתי בכתבה, התיחסתי לשקרים, הונאות, קיום קשרים מקבילים עם כמה נשים באופן לא מוצהר, מניפולטיביות וכדומה. לא מצדיק את הכינוי מניאק? 

    

    חוששתני שאת טועה,

   מאנייק אמיתי לא משקר אלא יודע להגיד את מה שאת רוצה לשמוע ואפילו להאמין לזה לכמה רגעים,הונאה היא מחוץ ללקסיקון שלו מכיוון שהתחביב שלו הוא לא רק כיבוש אלא הוא רוצה להשאיר שובל של רושם חיובי מתובל בכל מיני תבלינים שנשים מתות

   עליהם כמו - סקס,הומור,יחס,חום וכמובן אהבה.

   מאנייק אמיתי לעולם לא יתכחש לקיום קשרים מקביליים אלא יביא אותך למצב שתשלימי עם זה שיש לך יום אחד או 2 בשבוע שהם רק שלך ונשאר לך רק לככב בהם וכך אולי לעלות לגמר ולקבל עוד יום שידור נוסף ואם את ממש מוכשרת לכי תדעי אולי תקבלי את כל רצועות השידור.

   לגבי מניפולטיביות - ממש מעליב,ידוע שגבר יכול לעשות רק דבר אחד כל פעם ומאנייק הוא גבר גבר 

    

    

     2/2/10 11:49:

   צטט: מיא 2010-02-02 09:14:22

   והאותיות הגדולות שאתה בוחר - מה שנקרא ברשת צעקה - זה כבר פאתט. למה לצעוק? אתה לא חושב שישימו לב לכורסה הדקורטיבית אם תדבר נורמלי?

    

   האותיות הגדולות לא מעידות על גדלים אחרים . לפעמים זו זעקת החלש ולעיתים זו אמירת המגלומן.

   סתם חוקרת את נושא הפונטים במסגרת שפת ההקלדה וההלימה לאישיות.

     2/2/10 11:44:

    

   ואם להכליל בחזרה - בדיוק אותן נשים ''שכועסות על כל זכרי העולם על המחשבות הנלוזות שלהם'', המניאקים, הן אלה שבסופו של דבר מרשות לעצמן להתנהג כמו הביצ'יות הגדולות ביותר... :))

   ראיתי גם איזו תגובה במקום אחר באתר, שמישהי אמרה למישהי ש - כנראה שיש לך איזה חשבון לסגור עם העולם זה, ואנחנו רק הצללים שלו.

    

   נעמי,

   איזה שרשור תגובות מדהים, כפרה עליך

   כנראה שבאמת פתחת כאן תיבת פנדורה

   אבל זה נראה כאילו שמה שנשים וגברים כאחד חושבים שהם או הצד-השני עושה לא בסדר, הוא ממש זניח לעומת מה שבאמת מחריב עולמות. יש הבדל גדול בין המניאקים מהרשת האלה, לבין אלה שמתמנייקים לבנות הזוג שלהם כשהם באמת ביחד במציאות. בכלל אין מה להשוות...  נראה לי שאין ברירה. אני אדאג שישלחו צו מילואים לערס, שיבוא לאיזה שבועיים ריענון קפה. אולי לפעמים טוב שיש מניאקים, כי זה גורם לאנשים ישרים להראות אפילו יותר טוב. :))

    

   אגב, ראיתי כאן שמיא כותבת שאין מניאקיות קפה... באמת ? צ'חקתותי !

   זה בערך כמו שיערת הדבש אומרת - הרשת הזאת היא גינת ירק לפסיכופטים. ואני מוסיף שהם באים ללא הבדל דת, גזע, מין, תמונת פרופיל, הכנסה (תרתי) ומספר-כוכבים. ראיתי כאן לא מעט נשים מהז'אנר הזה, כולל קורבנות פוטנציאליים שמתנדנדים להן על הפוסטים והתמונות. זה רק נראה כאילו שגברים שולטים בזירה הזו. המניפולטיביות האמיתית, כאמור, היא זו שמתחת לפני השטח. מיתוס האישה התמימה והגבר הנבלה, זה כבר מזמן פאסה. וכל הסטיגמות שאנחנו מדביקים לפרופיל-מועד-לפורענות פוטינציאלי, הן דביליות. כי כמו כל הצרות בחיים, אין לדעת מאיפה זה יפול עליך. 

    

   ולקסה, כמה כבר אפשר לשמוע על הפוסט האגדי שלך על מיניות ?

   כבר עברו עליו שבועות ארוכים של פילוש והינדוס..... הגיע הזמן ללחוץ על כפתור השליחה !!

   למרות שאחרי הפרומו שנתת כאן, אני כבר לא בטוח אם אני רוצה להיות מוכתר כ-זה שגרם לך להשראה.. 

   תמים

    

    

     2/2/10 10:58:

   צטט: נעמית 2010-02-02 10:44:05

   צ

    תלוי איזה גברים..

   אבל בעקרון  אם אתן צודקות אז מאיפה הכותרת הזאת? למה מניאק? מה הבעיה? יופי כולם מקבלים מה שהם רוצים?

   מאיפה הכעס הנורא הזה על גברים שמקימים יחסים עם יותר מאשה אחת? גבר לא כועס על נשים שמקימות קשרים עם יותר מגבר אחד. הוא כועס רק עלה אישה ההספציפית שלו. הרכוש שלו. אבל השאר? להפך הוא שמח..

   נשים בדיוק הפך (כמעט) כעסן על כל זכרי העולם למינהם על המחשבות הנלוזות שלהם 

    מכיוון שלא על זה דיברתי בכתבה, התיחסתי לשקרים, הונאות, קיום קשרים מקבילים עם כמה נשים באופן לא מוצהר, מניפולטיביות וכדומה. לא מצדיק את הכינוי מניאק? 

    

    FOR THE CUSE ....

   סיכמנו כבר שגברים ונשים משקרים במידה שווה במערכות היחסים שלהם. אם כי אולי על דברים אחרים.  

   ועל כן השקרים זה בטח לא הסיבה היחידה. הסיבה לשקר היא מקור הכעסים. ואני לא מדבר כאן על כעס ספציפי על בן אדם אחד ששיקר במערכת יחסים אחת.  תיראי פה את התגובות גברים שעונים בציניות ברובם ובענווה מודים באשמה ונשים כועסות על הגברים בצורה כוללנית על המניאקיות שלהם. זה בודאי ג'נדריאלי ולא שום דבר אחר. 

    

    

     2/2/10 10:56:

   צטט: מיא 2010-02-02 09:13:19

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 00:54:56

   צטט: מיא 2010-02-02 00:31:28

   צטט: ה.גדול 2010-02-01 21:50:33

    

   אני עשיר, חכם, שנון, חזק 

    

   בקיצור, מכוער 

    

    כרחוק מזרח ממערב מכיעור. אבל אם זו הנקודה שבחרת להתייחס אליה, אז שיהיה בכיף.

    

    כל עוד אתה מתסתתר בלי תמונה, זו תמיד תהיה המילה שלך - אפעס, לא אמין במיוחד.

   יש לי ניסיון עשיר עם גברים מזן ה"נאה'" נראה טוב לגילי, נראה מצויין  ובלה בלה - ללא תמונות.  

   שנית, זה היה מאוד בולט שלא התיחסת כלל לחיצוניות שלך, ולעומת זאת על הנשים כתבת רק שהן יפהפיות וצעירות.

    מיא יקירתי, את מאוד מוכשרת בלהתמקד בטפל.בכל מקרה, אין לי שום עניין להתנצח איתך אישית. אין לי פה תמונה כי אני לא משתמש בקפה כאתר הכרויות, אלא כאכסניה לבלוג שלי. היות שאני מנהל חברה, אני לא רוצה לחשוף את עצמי כאן. בדיוק מהסיבה הזו אני דוחה כל הזמן הצעות המופנות אלי כאן מנשים, המעוניינות בקרבתי: יש לי מספיק, ואינני עוסק בכך בקפה.           אני מבין שחיצוניות של גבר היא הדבר החשוב ביותר עבורך, וזה בסדר, נדמה לי שלרוב הנשים יש סדר עדיפויות שונה, ואליהן פניתי בתגובה שלי. ובנוגע לגודל האותיות - דברי חשובים הם, ולכן ראוי כי יובלטו.

    

     2/2/10 10:50:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-02-02 10:49:12

   צטט: נעמית 2010-02-02 10:44:05

   צ

    תלוי איזה גברים..

   אבל בעקרון  אם אתן צודקות אז מאיפה הכותרת הזאת? למה מניאק? מה הבעיה? יופי כולם מקבלים מה שהם רוצים?

   מאיפה הכעס הנורא הזה על גברים שמקימים יחסים עם יותר מאשה אחת? גבר לא כועס על נשים שמקימות קשרים עם יותר מגבר אחד. הוא כועס רק עלה אישה ההספציפית שלו. הרכוש שלו. אבל השאר? להפך הוא שמח..

   נשים בדיוק הפך (כמעט) כעסן על כל זכרי העולם למינהם על המחשבות הנלוזות שלהם 

    מכיוון שלא על זה דיברתי בכתבה, התיחסתי לשקרים, הונאות, קיום קשרים מקבילים עם כמה נשים באופן לא מוצהר, מניפולטיביות וכדומה. לא מצדיק את הכינוי מניאק? 

    

    מניאק. נקודה.

   איך אפשר בכלל להתווכח על זה?

    

    

    

   http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3389978,00.html
     2/2/10 10:49:

   צטט: נעמית 2010-02-02 10:44:05

   צ

    תלוי איזה גברים..

   אבל בעקרון  אם אתן צודקות אז מאיפה הכותרת הזאת? למה מניאק? מה הבעיה? יופי כולם מקבלים מה שהם רוצים?

   מאיפה הכעס הנורא הזה על גברים שמקימים יחסים עם יותר מאשה אחת? גבר לא כועס על נשים שמקימות קשרים עם יותר מגבר אחד. הוא כועס רק עלה אישה ההספציפית שלו. הרכוש שלו. אבל השאר? להפך הוא שמח..

   נשים בדיוק הפך (כמעט) כעסן על כל זכרי העולם למינהם על המחשבות הנלוזות שלהם 

    מכיוון שלא על זה דיברתי בכתבה, התיחסתי לשקרים, הונאות, קיום קשרים מקבילים עם כמה נשים באופן לא מוצהר, מניפולטיביות וכדומה. לא מצדיק את הכינוי מניאק? 

    

    מניאק. נקודה.

   איך אפשר בכלל להתווכח על זה?

    

     2/2/10 10:44:

   צ

    תלוי איזה גברים..

   אבל בעקרון  אם אתן צודקות אז מאיפה הכותרת הזאת? למה מניאק? מה הבעיה? יופי כולם מקבלים מה שהם רוצים?

   מאיפה הכעס הנורא הזה על גברים שמקימים יחסים עם יותר מאשה אחת? גבר לא כועס על נשים שמקימות קשרים עם יותר מגבר אחד. הוא כועס רק עלה אישה ההספציפית שלו. הרכוש שלו. אבל השאר? להפך הוא שמח..

   נשים בדיוק הפך (כמעט) כעסן על כל זכרי העולם למינהם על המחשבות הנלוזות שלהם 

    מכיוון שלא על זה דיברתי בכתבה, התיחסתי לשקרים, הונאות, קיום קשרים מקבילים עם כמה נשים באופן לא מוצהר, מניפולטיביות וכדומה. לא מצדיק את הכינוי מניאק? 

    

     2/2/10 10:23:

   בסגנון פסטיבלי עדות המזרחים וים תיכון חדש.

   ENJOY:

   http://www.youtube.com/watch?v=DSH3Ry7FGDg&feature=related

     2/2/10 10:02:

   צטט: נעמית 2010-02-02 09:12:47

   צטט: lexis 2010-02-02 02:01:42

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-01 12:27:11

   צטט: lexis 2010-02-01 10:47:15


    

    

    

    טוב, עם התגובה הזו שלך וזו שאחריה אני פחות מסכימה (בלי לקחת חזרה תמחמאות על הקודמת).

   כי תראה, צריך להפריד בין הנשואים לרווקים משני המינים, ואז אולי ההשוואה תתפוס. 

   נדמה לי שנשים נשואות בוגדות לא פחות מגברים נשואים, ולכל הפחות ועל זה בוודאי אין ויכוח - הן מפנטזות על מין מזדמן לא פחות מבעליהן, גם אם לא מממשות. בטח גם אם לא מספרות (לבעליהן) על כך.

   ונדמה לי שנשים לא תפוסות (ולא במונוגמיה) מקיימות מין מזדמן או לכלהפחות מבינות את הסיסטמה לא פחות מגברים לא תפוסים.

   הבעיה (עליה יצא חרונן של מגיבות כאן למעלה) היא כשצד אחד (להלן האשה) מחפש את המונוגמיה והצד השני (להלן המניאק) אולי מצהיר שכן אבל תכלס לא מת עליה. על המונוגמיה.

   באופן כללי מונוגמיה היא המצאה חברתית, אני לא בטוחה שהיא המצאה נשית, ולו בגלל העובדה שהיא כה עתיקה, ובתקופה הרלוונטית לנשים לא היה ממש מנדט לקבוע משהו משמעותי.  אז אם כבר, הגברים הם אלה שכפו אותה, את המונוגמיה, על נשותיהם (מהסיבות הפסאודו-ביולוגיות הידועות - לוודא שהזרע של הדור הבא הוא שלהם ושלהם בלבד), אבל לא ממש עמדו בה בעצמם. 

    

   לפי דעתי ובהתאם למחקר המדוייק שצטטת קודם, 75.38% מהאמור לעיל ניתן להוכחות פרדיגמטיות במחקרים רבי חשיבות למרות שנכתב ממעמקי מוחי ההוזה והלא-ממש-צלול בשלב זה של הלילה.

    

    בסופו של דבר זה הענין. אנחנו מביאים איתנו לקשר, כל סוג של קשר, את מה שאנחנו והציפיות שלנו מהקשר. כשקשר מתחיל מוירטואליה, קיים, לפחות בשלב הזה, איזה סוג של אוטיזם, אנחנו מזינים את עצמנו בצפיות שלנו מהמראה מההתנהלות מהאופי מסוג הקשר, בלי לשים כל כך לב מי מולנו. 

   מסכימה איתך שמונוגמיה היא לאוו דווקא המצאה נשית, אני חושבת שגברים מרגישים הרבה יותר חסרי ביטחון כאשר הנשים שאיתם מנהלות קשרים מרובים ולא מונוגמיים. 

   ולגבי רמת הצלילות שלך בלילה, אני מתערבת שהיא חדה יותר מהצלילות של רוב האנשים בכל שעות היממה. :)

    

    

    תלוי איזה גברים..

   אבל בעקרון  אם אתן צודקות אז מאיפה הכותרת הזאת? למה מניאק? מה הבעיה? יופי כולם מקבלים מה שהם רוצים?

   מאיפה הכעס הנורא הזה על גברים שמקימים יחסים עם יותר מאשה אחת? גבר לא כועס על נשים שמקימות קשרים עם יותר מגבר אחד. הוא כועס רק עלה אישה ההספציפית שלו. הרכוש שלו. אבל השאר? להפך הוא שמח..

   נשים בדיוק הפך (כמעט) כעסן על כל זכרי העולם למינהם על המחשבות הנלוזות שלהם 

     2/2/10 09:16:

   צטט: נעמית 2010-02-02 09:12:47

   מסכימה איתך שמונוגמיה היא לאוו דווקא המצאה נשית, אני חושבת שגברים מרגישים הרבה יותר חסרי ביטחון כאשר הנשים שאיתם מנהלות קשרים מרובים ולא מונוגמיים. 

    

    אוהו כמה שאת צודקת.

    

     2/2/10 09:14:
   והאותיות הגדולות שאתה בוחר - מה שנקרא ברשת צעקה - זה כבר פאתט. למה לצעוק? אתה לא חושב שישימו לב לכורסה הדקורטיבית אם תדבר נורמלי?
     2/2/10 09:13:

   צטט: ה.גדול 2010-02-02 00:54:56

   צטט: מיא 2010-02-02 00:31:28

   צטט: ה.גדול 2010-02-01 21:50:33

    

   אני עשיר, חכם, שנון, חזק 

    

   בקיצור, מכוער 

    

    כרחוק מזרח ממערב מכיעור. אבל אם זו הנקודה שבחרת להתייחס אליה, אז שיהיה בכיף.

    

    כל עוד אתה מתסתתר בלי תמונה, זו תמיד תהיה המילה שלך - אפעס, לא אמין במיוחד.

   יש לי ניסיון עשיר עם גברים מזן ה"נאה'" נראה טוב לגילי, נראה מצויין  ובלה בלה - ללא תמונות.  

   שנית, זה היה מאוד בולט שלא התיחסת כלל לחיצוניות שלך, ולעומת זאת על הנשים כתבת רק שהן יפהפיות וצעירות.

     2/2/10 09:12:

   צטט: lexis 2010-02-02 02:01:42

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-01 12:27:11

   צטט: lexis 2010-02-01 10:47:15


    

    

    

    טוב, עם התגובה הזו שלך וזו שאחריה אני פחות מסכימה (בלי לקחת חזרה תמחמאות על הקודמת).

   כי תראה, צריך להפריד בין הנשואים לרווקים משני המינים, ואז אולי ההשוואה תתפוס. 

   נדמה לי שנשים נשואות בוגדות לא פחות מגברים נשואים, ולכל הפחות ועל זה בוודאי אין ויכוח - הן מפנטזות על מין מזדמן לא פחות מבעליהן, גם אם לא מממשות. בטח גם אם לא מספרות (לבעליהן) על כך.

   ונדמה לי שנשים לא תפוסות (ולא במונוגמיה) מקיימות מין מזדמן או לכלהפחות מבינות את הסיסטמה לא פחות מגברים לא תפוסים.

   הבעיה (עליה יצא חרונן של מגיבות כאן למעלה) היא כשצד אחד (להלן האשה) מחפש את המונוגמיה והצד השני (להלן המניאק) אולי מצהיר שכן אבל תכלס לא מת עליה. על המונוגמיה.

   באופן כללי מונוגמיה היא המצאה חברתית, אני לא בטוחה שהיא המצאה נשית, ולו בגלל העובדה שהיא כה עתיקה, ובתקופה הרלוונטית לנשים לא היה ממש מנדט לקבוע משהו משמעותי.  אז אם כבר, הגברים הם אלה שכפו אותה, את המונוגמיה, על נשותיהם (מהסיבות הפסאודו-ביולוגיות הידועות - לוודא שהזרע של הדור הבא הוא שלהם ושלהם בלבד), אבל לא ממש עמדו בה בעצמם. 

    

   לפי דעתי ובהתאם למחקר המדוייק שצטטת קודם, 75.38% מהאמור לעיל ניתן להוכחות פרדיגמטיות במחקרים רבי חשיבות למרות שנכתב ממעמקי מוחי ההוזה והלא-ממש-צלול בשלב זה של הלילה.

    

    בסופו של דבר זה הענין. אנחנו מביאים איתנו לקשר, כל סוג של קשר, את מה שאנחנו והציפיות שלנו מהקשר. כשקשר מתחיל מוירטואליה, קיים, לפחות בשלב הזה, איזה סוג של אוטיזם, אנחנו מזינים את עצמנו בצפיות שלנו מהמראה מההתנהלות מהאופי מסוג הקשר, בלי לשים כל כך לב מי מולנו. 

   מסכימה איתך שמונוגמיה היא לאוו דווקא המצאה נשית, אני חושבת שגברים מרגישים הרבה יותר חסרי ביטחון כאשר הנשים שאיתם מנהלות קשרים מרובים ולא מונוגמיים. 

   ולגבי רמת הצלילות שלך בלילה, אני מתערבת שהיא חדה יותר מהצלילות של רוב האנשים בכל שעות היממה. :)

    

     2/2/10 06:57:

   צטט: הברכות של שרון 2010-02-02 01:23:45


   יש כאלה שבאמת חבל על הזמן. נוכלים עם סגנון מה שנקרא...בלתי החלטי

   חיים על פי שקרים, חיים בסרט של עצמם ולא מבינים שהם פוגעים בנפש אחרת ונקייה.

   הייתי שולחת אותם לאתר הסקי אישגיל (בלינק) בונה להם איגלו קטן מאוד..וסוגרת אותם!!!!

   אח"כ הייתי מוצאת לי גבר אמיתי ועושה איתו סקי!!!

    

    http://ski.lametayel.co.il/%D7%90%D7%AA%D7%A8+%D7%A1%D7%A7%D7%99+%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%92%D7%99%D7%9C

    

   איגלו למה? שלחי אותו לגולאג בערבות סיביר .

    יש אחד קוראים לו פסיכושקה, משם הוא יצא לך הכי מאולף.

     2/2/10 02:01:

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-01 12:27:11

   צטט: lexis 2010-02-01 10:47:15


    

    תודה.

    

   אבל בקשר להזמדנות לקיים מין מזדמן את יכולה לפבלש ולהגיד מהשאת רוצה אני בכל אופן אנסה להקיש מניסוני הדל עת עוד בטרם חרדתי לנפשי מאשיתי היחידה ואו להזכר בכל מה שקראתי בנושא כולל פה בפוסט הזה. נשים מאד נהנות ממין זה בכלל לא שאלה, הן גם נהנות ממין מזדמן רק פחות מגברים. אחרת לא היו קוראים להם מניאקים פה ובטח לא היה נשפח פה זעם וחרון אפן של כל מיני נשים שבדרך כלל דווקא אפילו מדווחות בעניין. 

    

   והראיה היא בעובדה שלגברים לא איכפת כלל שנשים תקיימנה מין מזדמן על ימין ועל שמאל. להפך הם מעדיפים את העולם ככה. הם  רק לא מוכנים (חלקם יש לציין) שהנשים שהלן שהן בבעלותם ואחריותם הפרטית תהנה מעורבות בפעילות שכזאת. נשים מצד שני כועסות (חלקן יש לצייין חלקן)  על כל הגברים בעולם בגין פעילות שכזאת....

    

    טוב, עם התגובה הזו שלך וזו שאחריה אני פחות מסכימה (בלי לקחת חזרה תמחמאות על הקודמת).

   כי תראה, צריך להפריד בין הנשואים לרווקים משני המינים, ואז אולי ההשוואה תתפוס. 

   נדמה לי שנשים נשואות בוגדות לא פחות מגברים נשואים, ולכל הפחות ועל זה בוודאי אין ויכוח - הן מפנטזות על מין מזדמן לא פחות מבעליהן, גם אם לא מממשות. בטח גם אם לא מספרות (לבעליהן) על כך.

   ונדמה לי שנשים לא תפוסות (ולא במונוגמיה) מקיימות מין מזדמן או לכלהפחות מבינות את הסיסטמה לא פחות מגברים לא תפוסים.

   הבעיה (עליה יצא חרונן של מגיבות כאן למעלה) היא כשצד אחד (להלן האשה) מחפש את המונוגמיה והצד השני (להלן המניאק) אולי מצהיר שכן אבל תכלס לא מת עליה. על המונוגמיה.

   באופן כללי מונוגמיה היא המצאה חברתית, אני לא בטוחה שהיא המצאה נשית, ולו בגלל העובדה שהיא כה עתיקה, ובתקופה הרלוונטית לנשים לא היה ממש מנדט לקבוע משהו משמעותי.  אז אם כבר, הגברים הם אלה שכפו אותה, את המונוגמיה, על נשותיהם (מהסיבות הפסאודו-ביולוגיות הידועות - לוודא שהזרע של הדור הבא הוא שלהם ושלהם בלבד), אבל לא ממש עמדו בה בעצמם. 

    

   לפי דעתי ובהתאם למחקר המדוייק שצטטת קודם, 75.38% מהאמור לעיל ניתן להוכחות פרדיגמטיות במחקרים רבי חשיבות למרות שנכתב ממעמקי מוחי ההוזה והלא-ממש-צלול בשלב זה של הלילה.

    


   יש כאלה שבאמת חבל על הזמן. נוכלים עם סגנון מה שנקרא...בלתי החלטי

   חיים על פי שקרים, חיים בסרט של עצמם ולא מבינים שהם פוגעים בנפש אחרת ונקייה.

   הייתי שולחת אותם לאתר הסקי אישגיל (בלינק) בונה להם איגלו קטן מאוד..וסוגרת אותם!!!!

   אח"כ הייתי מוצאת לי גבר אמיתי ועושה איתו סקי!!!

    

    http://ski.lametayel.co.il/%D7%90%D7%AA%D7%A8+%D7%A1%D7%A7%D7%99+%D7%90%D7%99%D7%A9%D7%92%D7%99%D7%9C

     2/2/10 00:54:

   צטט: מיא 2010-02-02 00:31:28

   צטט: ה.גדול 2010-02-01 21:50:33

    

   אני עשיר, חכם, שנון, חזק 

    

   בקיצור, מכוער 

    

    כרחוק מזרח ממערב מכיעור. אבל אם זו הנקודה שבחרת להתייחס אליה, אז שיהיה בכיף.

     2/2/10 00:31:

   צטט: ה.גדול 2010-02-01 21:50:33

    

   אני עשיר, חכם, שנון, חזק 

    

   בקיצור, מכוער 

     2/2/10 00:29:

   צטט: לא חשוב שמות 2010-02-01 18:39:42

   צטט: מיא 2010-01-31 01:47:41

   צטט: ארזעמירן 2010-01-31 01:21:04

   צטט: מיא 2010-01-29 20:15:09

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

   ואני אומר - יחי השטחיות.

   המון-המון מילים נשפכו על מאנייקי הרשת (ונדמה לי שבתקופה האחרונה הקפה כבר גלש). איך לדעת, ואיך לזהות ורבי עקיבא נתן בהם סימנים. אני חושב שכל אלה מיותרים. אלה שלא נופלות בפח - לא נופלות בפח. ואלה שממש-ממש רוצות בכך - תשכנענה את עצמן ש"הוא לא מאנייק, ואם כן - אני אשנה אותו" שילוב קטלני של תמימות ויהירות.

   אני בטוח שיש מאנייקים ברשת שאין מעליהם דגל שחור. מאנייקים-מוסווים-היטב, ולעומתם כאלה שכל הסימנים חקוקים על דגלם, והם, דווקא, אנשים הגונים ושוחרי טוב.

   כל הסימנים - לעד יהיו גורפים מידי. וכל האזהרות תפולנה על אוזניים ערלות.

   (והניגוד למיא -לדעתי -  עילגות דבור או כתיבה, היא הכי-טרן-אופ שאפשר. לכתוב שתי שקל זה הכי-לא-מאותגר לוק שאפשר)

    

    

    סליחה, לא אמרתי עילג. עילג זה גם טרן-אוף בשבילי.

   אבל הוא לא חייב להיות חרטטן הצמרת כדי למצוא חן בעיניי - ולהיפך. כאלה שאין להם בלוג כלל ולעומת זאת גלריה עשירה במיני ביצועים ספורטיביים - הם הזוכים לאהדתי.  

    סלחי לי מיא שאני נטפל דוקא אלייך, אבל מה ההבדל הגדול בין חרטטן צמרת שמביע את חרטוטיו במילים, לבין חרטטן ב' שמנסה ללכוד אותך באמצעות תמונות עשירות בביצועים ספורטיביים?

   ואם יותר לי, עוד שאלה - למה בכלל נפגשת עם הטייס ההוא?

    

    

    באמת, למה דווקא אליי? חיוך

    התבדחתי כשכתבתי ביצועים ספורטיביים. התכוונתי סתם חתיך יספק אותי. אני באמת מאוד שטחית בענייני צורה. אני אוהבת גברים שנראים טוב מלכתחילה מבחינת תווי פנים וששומרים על הגוף שלהם. כמה יש כבר שכותבים טוב בקפה? בערך שלושה והם נשואים. הרוב מחרטטים טקסטים של כימהון, וזה ממש לא מעניין אותי.

   יצאתי עם הטייס כי דווקא הוא כתב פוסט על עברית ששעשע אותי והסתלבט על העילגים, אחת משריטותיי הידועות, וכשהגבתי לו שם, הוא - כדרך כל בשר בקפה דה מרקר, הזמין אות לדייט. והוא נשמע נחמד וחביב - רק לא הבנתי בטרם מעשה שהוא עורך אודישנים. חשבתי לתומי וליהירותי שהוא התחיל איתי בגלל שאני יודעת לדבר עברית... או שמא בגלל צורתי שמצאה חן בעיניו...אבל התברר לי שצורתן של עוד 50 מצאה מאוד חן בעיניו, למרות שהעברית שלהן לא היתה משו לשון בחוץ 

    

     1/2/10 21:50:

   פוסט מצויין. הבעיה כאן לא נוגעת דווקא לאינטרנט או לתעלולי כתיבה.

   אני נהנה מאוד גם מיופיו של המין הנשי, וגם מחולשותיו: אני עשיר, חכם, שנון, חזק ויודע להעמיד נשים במקומן הראוי, כך שתמיד נופלות לרגליי יפהפיות צעירות, בנוסף לאשתי החוקית כמובן.

    

   אבל אני תוהה, ביני לביני, האם לא ראוי כי הנשים יעשו מחשב בינם לבין עצמן? מה בעצם אתן מחפשות? למה אתן נמשכות למניאקים ומוצאות את הגברים שבאמת מסוגלים להפוך אותכן למאושרות כ"משעממים" ו"חננות". כתבו פה שגברים מניאקים מזיינים טוב יותר. אכן, על ביצועי במיטה אין מחלוקת, אבל אם יש פה נשים שמחפשות אהבה ולא זיון, אז אולי דווקא לקחת גבר פחות מנוסה וכובש וללמד אותו מה אתן אוהבות זו הדרך אל האושר.

    

   תאמרו: זו הבילוגיה שמכריחה אותנו. ובכן, זה טיעון חלש. הביולוגיה גם קובעת שהאישה נשארת לגדל את הילדים בעוד הגבר צד אוכל. האם לא השתחררתן מהעמדה הזו כבר? אני מכיר הרבה "מניאקים" והרבה נשים שכרוכות אחריהם. לא מכיר אישה מאושרת מבין אותן נשים. האושר מצוי במקומות אחרים, אצל גבר אוהב, רגיש, מתחשב, נאמן, אינטלינגטי. ומי מכן הנשים שמוצאת את התיאור הזה משעמם, שתשאל את עצמה מה הקשר בין העובדה הזו לבין שביעות רצונה מהקשרים הזוגיים שלה.

     1/2/10 18:58:

   נעמי, יש אמנם מניאקים ברשת אבל גם יש להם את ה"מעודדות" שלהם. מכירה מספיק נשים שרצות אחרי גברים כאן בקפה, גם בלי רמז או חיזור כל שהוא מצידם ואין לי מושג מי רוצה יותר מה, המניאק להיות מניאק או ה"קורבן" "אהבה". אין אהבה ברשת, האמיני לי, פשוט אין!
   תודה על הפוסט החכם ו*

   לאה

     1/2/10 18:39:

   צטט: מיא 2010-01-31 01:47:41

   צטט: ארזעמירן 2010-01-31 01:21:04

   צטט: מיא 2010-01-29 20:15:09

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

   ואני אומר - יחי השטחיות.

   המון-המון מילים נשפכו על מאנייקי הרשת (ונדמה לי שבתקופה האחרונה הקפה כבר גלש). איך לדעת, ואיך לזהות ורבי עקיבא נתן בהם סימנים. אני חושב שכל אלה מיותרים. אלה שלא נופלות בפח - לא נופלות בפח. ואלה שממש-ממש רוצות בכך - תשכנענה את עצמן ש"הוא לא מאנייק, ואם כן - אני אשנה אותו" שילוב קטלני של תמימות ויהירות.

   אני בטוח שיש מאנייקים ברשת שאין מעליהם דגל שחור. מאנייקים-מוסווים-היטב, ולעומתם כאלה שכל הסימנים חקוקים על דגלם, והם, דווקא, אנשים הגונים ושוחרי טוב.

   כל הסימנים - לעד יהיו גורפים מידי. וכל האזהרות תפולנה על אוזניים ערלות.

   (והניגוד למיא -לדעתי -  עילגות דבור או כתיבה, היא הכי-טרן-אופ שאפשר. לכתוב שתי שקל זה הכי-לא-מאותגר לוק שאפשר)

    

    

    סליחה, לא אמרתי עילג. עילג זה גם טרן-אוף בשבילי.

   אבל הוא לא חייב להיות חרטטן הצמרת כדי למצוא חן בעיניי - ולהיפך. כאלה שאין להם בלוג כלל ולעומת זאת גלריה עשירה במיני ביצועים ספורטיביים - הם הזוכים לאהדתי.  

    סלחי לי מיא שאני נטפל דוקא אלייך, אבל מה ההבדל הגדול בין חרטטן צמרת שמביע את חרטוטיו במילים, לבין חרטטן ב' שמנסה ללכוד אותך באמצעות תמונות עשירות בביצועים ספורטיביים?

   ואם יותר לי, עוד שאלה - למה בכלל נפגשת עם הטייס ההוא?

    

     1/2/10 18:37:


   לקרוא לגברים מניאקים  sorry זה ממש לא בוגר

   אני מגיל 24 הבנתי את הראש הגברי, ולמדתי שהם מתים על גבולות.

   ולמדתי שכאשר הם יוצאים לדייט, הם רוצים שנפתיע אותם., שניהיה האחת בשבילם.

   אבל אנחנו תמיד מחדירות איכשהו את ההורמונים לדייט, באיך שאנחנו מתלבשות,למשל.

   יד על הלב,,אבל בבבקשה, כמה פעמים גבר נגע בכם קודם , ברוב רובו הנשים מתחילות קודם.

   ואם לא נגע ,,שאלנו אותם אם הם לא נמשכים אילנו.

   מי שממשיכה לכנות  גברים קרים מניאקים היא לא למדה כלום בחייה.

   בוא נאמר לא הייתי קונה ממנה עצה בשקל.

   בימינו אנו , שאנחנו כל כך משוחררות וחופשיות ואף אחד לא שופט אותנו, כמו שנשפטנו בעבר.

   לא יתכן שנפיל איזה שהיא אשמה על מישהו.

   זה ממש אבל ממש לא בוגר.

   הקיצר נשים בגלל עודף ההורמונים המצויים בנו, לא תמיד אנחנו יודעות מה אנחנו רוצות.

   לא מעצמנו ולא מהדייט.

   וכאן טמונה בעיה רצינית, שהגבר לא תמיד יודע איך לפרש אותה.

   לא סתם ניכתב השיר..

   כ"שאת אומרת לא למה את מתכוונת"

     1/2/10 15:21:

   צטט: נעמית 2010-02-01 12:34:32

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-01 12:27:11

   צטט: lexis 2010-02-01 10:47:15

   חחחחחחחחחחחחח

    

   חץעיןהנץ

   אתה גאון. גאון. כמעט כל מה שרציתי להגיד ולא העזתי, ועוד בתגובה כפולה...

    

   (חוץ מהקטע של גברים יותר נהנים ממין מזדמן. הם פשוט יותר אוהבים לדבר על זה. תבוא תקרא תפוסט שלי תיכף. טוב לא תיכף. עוד כמה זמן, כשאפבלש אותו)

    

    תודה.

    

   אבל בקשר להזמדנות לקיים מין מזדמן את יכולה לפבלש ולהגיד מהשאת רוצה אני בכל אופן אנסה להקיש מניסוני הדל עת עוד בטרם חרדתי לנפשי מאשיתי היחידה ואו להזכר בכל מה שקראתי בנושא כולל פה בפוסט הזה. נשים מאד נהנות ממין זה בכלל לא שאלה, הן גם נהנות ממין מזדמן רק פחות מגברים. אחרת לא היו קוראים להם מניאקים פה ובטח לא היה נשפח פה זעם וחרון אפן של כל מיני נשים שבדרך כלל דווקא אפילו מדווחות בעניין. 

    

   והראיה היא בעובדה שלגברים לא איכפת כלל שנשים תקיימנה מין מזדמן על ימין ועל שמאל. להפך הם מעדיפים את העולם ככה. הם  רק לא מוכנים (חלקם יש לציין) שהנשים שהלן שהן בבעלותם ואחריותם הפרטית תהנה מעורבות בפעילות שכזאת. נשים מצד שני כועסות (חלקן יש לצייין חלקן)  על כל הגברים בעולם בגין פעילות שכזאת....

    

    נדמה לי, אולי אני טועה, שנשים הרבה פחות רכושניות בכל הנוגע למין מזדמן של הגברים שאיתן, הן הרבה יותר לוקחות ללב אפשרות של רומנים וקשר מתמשך עם נשים אחרות. באופן כללי גברים רכושנים כלפי נשים, גם כאלה שלא ממש אכפת להם מהן. והן לא יראו בעין יפה שנשים שהם בקשר כלשהו איתם יקימו סקס עם אחרים (אלא אם כן כמובן מדובר בעוד אישה והם יוזמנו למנאז')

    

    את בדיוק הנקודה. גברים הם רכושנים לגבי הנשים שלהן. זה קנינם והטרטוריה שלהם (לא כל הגברים....הגברים ההם) ועל כן הם מוכנים להרוג גם את משיג הגבול וגם את משתפת הפעולה. בחשבון ממים וחשבון של גנים זה הפגיעה הכי גדולה באפשרות שלהם להעביד גנים הלאה. אישה לה  אין שום עניין קניני בגבר,  היא פשוט לא רוצה שהוא ילך הלאה ועוד פעם אם אני  חוזר לכלכלה של גנים והעברתם הסיבה היא חוששת שהוא ישאר אצל האישה האחרת. וזה מעורר את חרונה. חוץ מזה ולדעתי האישית בלבד נשים נהנות לכפות את המנוגמיה על בני זוגן היות וזה אחד התחומים היחדים שבו הן יכולות לכפות את דעתן עליו (וזה אני ברצינות וללא קשר לנשים עצמאיות בלב תל אביב או כפר סבא אלא באמת ובתמים למערכות יחסים לא כל כך מודרנים) 

     1/2/10 12:48:

   צטט: נעמית 2010-02-01 12:34:32

    

    נדמה לי, אולי אני טועה, שנשים הרבה פחות רכושניות בכל הנוגע למין מזדמן של הגברים שאיתן, הן הרבה יותר לוקחות ללב אפשרות של רומנים וקשר מתמשך עם נשים אחרות. באופן כללי גברים רכושנים כלפי נשים, גם כאלה שלא ממש אכפת להם מהן. והן לא יראו בעין יפה שנשים שהם בקשר כלשהו איתם יקימו סקס עם אחרים (אלא אם כן כמובן מדובר בעוד אישה והם יוזמנו למנאז')

    

   נדמה לי גם.

   אבל בעיקר נדמה לי שזה עניין של אופי, תקופה בחיים וסוג הקשר ולא עניין של ג'נדר. גם גברים וגם נשים יכולים להיות רכושנים כלפי מישהו שאיכפת לנו ממנו . גם "סתם סקס" יכול להיות סרט לא פשוט וכשמדובר ברגשות של בני אדם אין לדעת מה צופן העתיד .

     1/2/10 12:34:

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-01 12:27:11

   צטט: lexis 2010-02-01 10:47:15

   חחחחחחחחחחחחח

    

   חץעיןהנץ

   אתה גאון. גאון. כמעט כל מה שרציתי להגיד ולא העזתי, ועוד בתגובה כפולה...

    

   (חוץ מהקטע של גברים יותר נהנים ממין מזדמן. הם פשוט יותר אוהבים לדבר על זה. תבוא תקרא תפוסט שלי תיכף. טוב לא תיכף. עוד כמה זמן, כשאפבלש אותו)

    

    תודה.

    

   אבל בקשר להזמדנות לקיים מין מזדמן את יכולה לפבלש ולהגיד מהשאת רוצה אני בכל אופן אנסה להקיש מניסוני הדל עת עוד בטרם חרדתי לנפשי מאשיתי היחידה ואו להזכר בכל מה שקראתי בנושא כולל פה בפוסט הזה. נשים מאד נהנות ממין זה בכלל לא שאלה, הן גם נהנות ממין מזדמן רק פחות מגברים. אחרת לא היו קוראים להם מניאקים פה ובטח לא היה נשפח פה זעם וחרון אפן של כל מיני נשים שבדרך כלל דווקא אפילו מדווחות בעניין. 

    

   והראיה היא בעובדה שלגברים לא איכפת כלל שנשים תקיימנה מין מזדמן על ימין ועל שמאל. להפך הם מעדיפים את העולם ככה. הם  רק לא מוכנים (חלקם יש לציין) שהנשים שהלן שהן בבעלותם ואחריותם הפרטית תהנה מעורבות בפעילות שכזאת. נשים מצד שני כועסות (חלקן יש לצייין חלקן)  על כל הגברים בעולם בגין פעילות שכזאת....

    

    נדמה לי, אולי אני טועה, שנשים הרבה פחות רכושניות בכל הנוגע למין מזדמן של הגברים שאיתן, הן הרבה יותר לוקחות ללב אפשרות של רומנים וקשר מתמשך עם נשים אחרות. באופן כללי גברים רכושנים כלפי נשים, גם כאלה שלא ממש אכפת להם מהן. והן לא יראו בעין יפה שנשים שהם בקשר כלשהו איתם יקימו סקס עם אחרים (אלא אם כן כמובן מדובר בעוד אישה והם יוזמנו למנאז')

     1/2/10 12:27:

   צטט: lexis 2010-02-01 10:47:15

   חחחחחחחחחחחחח

    

   חץעיןהנץ

   אתה גאון. גאון. כמעט כל מה שרציתי להגיד ולא העזתי, ועוד בתגובה כפולה...

    

   (חוץ מהקטע של גברים יותר נהנים ממין מזדמן. הם פשוט יותר אוהבים לדבר על זה. תבוא תקרא תפוסט שלי תיכף. טוב לא תיכף. עוד כמה זמן, כשאפבלש אותו)

    

    תודה.

    

   אבל בקשר להזמדנות לקיים מין מזדמן את יכולה לפבלש ולהגיד מהשאת רוצה אני בכל אופן אנסה להקיש מניסוני הדל עת עוד בטרם חרדתי לנפשי מאשיתי היחידה ואו להזכר בכל מה שקראתי בנושא כולל פה בפוסט הזה. נשים מאד נהנות ממין זה בכלל לא שאלה, הן גם נהנות ממין מזדמן רק פחות מגברים. אחרת לא היו קוראים להם מניאקים פה ובטח לא היה נשפח פה זעם וחרון אפן של כל מיני נשים שבדרך כלל דווקא אפילו מדווחות בעניין. 

    

   והראיה היא בעובדה שלגברים לא איכפת כלל שנשים תקיימנה מין מזדמן על ימין ועל שמאל. להפך הם מעדיפים את העולם ככה. הם  רק לא מוכנים (חלקם יש לציין) שהנשים שהלן שהן בבעלותם ואחריותם הפרטית תהנה מעורבות בפעילות שכזאת. נשים מצד שני כועסות (חלקן יש לצייין חלקן)  על כל הגברים בעולם בגין פעילות שכזאת....

     1/2/10 12:10:

   צטט: חץ עין נץ 2010-02-01 10:44:46

   בגסטרוספקיטבה לפוסט הזה ולפופולאריות הבלתי מעורערת שלו הייתי ממליץ לבעלת הבלוג הנכבדה המוכשרת והחכמה לשים לב לכך שזיונים מענינים פי כמה וכמה גם מאיזה ראיון עם איזה סופרת אירנית שגם צריך לקרא את הספרים שלה וגם ממש לחשוב ולהתעמק קצת לפני שמראינים אותה וגם קצת אחרי, בטח הרבה יותר פופולארי מראיון אם איזה פרופסור לחקר המוח ואו עם איזה אחד פרידלנדר על שואה (שהוא כבר לא טלנט אני חושב? יעש מקום במוסף לש ערב ערב יום השואה? מה הפרידלנדר הזה כתב עוד ספר? מה לא נמאס לו? טוב תשימי אותו במוסף הספרותי של חול המועד של לפני החג השני ). במיוחד שעל זיונים לא צריך לקרא יותר מדי כי כל אחד מבין.

    

   והדבר השני שמפעים אותי (מעבר למומחיות הרבה של כמה מגיבים כאן בזוגיות וביחסים ונכונות להשליך מניסיונם (וניסיונן) הפרטי על העולם כולו. במיוחד שמדבר בתחום אינדבידואלי כל כך מורכב שרק שזה שאני גם כן פעם חשבתי שאני יודע הכל על זה אבל לקח לי קצת זמן להבין אז אני מחריש ולא מגיב)

    

   הוא התפעלות הרבתי מהעובדה שגברים מסוגלים למין מזדמן ונהנים ממנו כפי הנראה הרבה יותר מנשים. עובדה שידועה לאנושות מזה דורות רבים אבל לחשוב שגברים משקרים יותר ביחסים עם נשים מאשר נשים משקרות זה עלבון לאינטליגנציה ובמיוחד בגלל המחקר הזה הבריטי ששכחתי איפה קראתי אותו שאדם ממוצע משקר בערך 200 פעם בשבוע (וזה מזכיר לי שמזמן לא ציינתי את המחקר העוד יותר מפורסם מהרווארד ומייל שבערך 76.89% מהסטאטיסטיקות  מומצאות תוך כדי ויכוח ואו כתיבה (כולל ולא מוגבל לסטאטיסטיקה הזאת) )

    

   אבל בלי איזה מחשבה מקורית באמת אי אפשר  ובהתחשב בקצף שפץ ההורמונלי שפועה פה בתגובות אז אם זה נכון ודווקא המנאיקים וה מה שנשים אוהבות ומעדיפות (טוב לא כולן אבל רובן) אז מעבר לאי הצדק הנוראי שנגרם לאנשים ישרי דרך כמוני הרי המחשבה מה זה עושה למאגר הגנטי ומאגר הממים של העולם בהתחשב בכך שהם דווקא הרשעים המנוולים הללו הם אלה שמצליחים בסופו של דבר להזדווג עם מירב הנשים ולהפרותן (טוב  לא את כולן את חלקן ...) ומה זה עושה לעולם כולו ולאיכות האנושית שלו! ועוד פעם הנשים הן אשמות .....

    

    


    זה עושה ילדים מאנ-מאנייקים,

   שישברו שיאים חדשים של כיבושים מזדמנים של נקבות רעבות לזכרים אקטיבים.

    

    

    

    

     1/2/10 10:47:

   חחחחחחחחחחחחח

    

   חץעיןהנץ

   אתה גאון. גאון. כמעט כל מה שרציתי להגיד ולא העזתי, ועוד בתגובה כפולה...

    

   (חוץ מהקטע של גברים יותר נהנים ממין מזדמן. הם פשוט יותר אוהבים לדבר על זה. תבוא תקרא תפוסט שלי תיכף. טוב לא תיכף. עוד כמה זמן, כשאפבלש אותו)

     1/2/10 10:44:

   בגסטרוספקיטבה לפוסט הזה ולפופולאריות הבלתי מעורערת שלו הייתי ממליץ לבעלת הבלוג הנכבדה המוכשרת והחכמה לשים לב לכך שזיונים מענינים פי כמה וכמה גם מאיזה ראיון עם איזה סופרת אירנית שגם צריך לקרא את הספרים שלה וגם ממש לחשוב ולהתעמק קצת לפני שמראינים אותה וגם קצת אחרי, בטח הרבה יותר פופולארי מראיון אם איזה פרופסור לחקר המוח ואו עם איזה אחד פרידלנדר על שואה (שהוא כבר לא טלנט אני חושב? יעש מקום במוסף לש ערב ערב יום השואה? מה הפרידלנדר הזה כתב עוד ספר? מה לא נמאס לו? טוב תשימי אותו במוסף הספרותי של חול המועד של לפני החג השני ). במיוחד שעל זיונים לא צריך לקרא יותר מדי כי כל אחד מבין.

    

   והדבר השני שמפעים אותי (מעבר למומחיות הרבה של כמה מגיבים כאן בזוגיות וביחסים ונכונות להשליך מניסיונם (וניסיונן) הפרטי על העולם כולו. במיוחד שמדבר בתחום אינדבידואלי כל כך מורכב שרק שזה שאני גם כן פעם חשבתי שאני יודע הכל על זה אבל לקח לי קצת זמן להבין אז אני מחריש ולא מגיב)

    

   הוא התפעלות הרבתי מהעובדה שגברים מסוגלים למין מזדמן ונהנים ממנו כפי הנראה הרבה יותר מנשים. עובדה שידועה לאנושות מזה דורות רבים אבל לחשוב שגברים משקרים יותר ביחסים עם נשים מאשר נשים משקרות זה עלבון לאינטליגנציה ובמיוחד בגלל המחקר הזה הבריטי ששכחתי איפה קראתי אותו שאדם ממוצע משקר בערך 200 פעם בשבוע (וזה מזכיר לי שמזמן לא ציינתי את המחקר העוד יותר מפורסם מהרווארד ומייל שבערך 76.89% מהסטאטיסטיקות  מומצאות תוך כדי ויכוח ואו כתיבה (כולל ולא מוגבל לסטאטיסטיקה הזאת) )

    

   אבל בלי איזה מחשבה מקורית באמת אי אפשר  ובהתחשב בקצף שפץ ההורמונלי שפועה פה בתגובות אז אם זה נכון ודווקא המנאיקים וה מה שנשים אוהבות ומעדיפות (טוב לא כולן אבל רובן) אז מעבר לאי הצדק הנוראי שנגרם לאנשים ישרי דרך כמוני הרי המחשבה מה זה עושה למאגר הגנטי ומאגר הממים של העולם בהתחשב בכך שהם דווקא הרשעים המנוולים הללו הם אלה שמצליחים בסופו של דבר להזדווג עם מירב הנשים ולהפרותן (טוב  לא את כולן את חלקן ...) ומה זה עושה לעולם כולו ולאיכות האנושית שלו! ועוד פעם הנשים הן אשמות .....

    

    


     1/2/10 10:23:

   לא מבינה אותך, נעמית, את הורסת פה קריירה מפוארת לכל כך הרבה אנשים אומללים, שמה כבר יש להם בעולמם העלוב אם לא חיי מין מגוונים.

    

   ואם ברצינות רגע, יש רק עצה אחת למי שנופל ברשת: לצאת מהרשת. השקר הכי גדול של הרשת טמון באשלייה שאין חיים מחוץ לה. ואם גם בחיים האמיתיים את/ה נופל/ת –פעם אחת – קורה, טעות, טועים. פעם שניה - נדרשת בדיקת מציאות מקיפה. צטערת.

     1/2/10 09:11:

   נחמד.
     1/2/10 08:53:

   צטט: ירמי עמיר מאמן אישי 2010-01-31 21:48:08


   אין  גברים רעים. יש גברים שרע להם.

   ואין בדברים האלה כדי להצדיק את ההתנהגות שלהם.

   והאם הצלחה בחיי המין זו אינדיקציה למשהו?

    

    

    בתי הסוהר מלאים בגברים שרע להם.

     1/2/10 08:52:

   צטט: Mr. Future 2010-01-31 23:00:00

   כ "גבר מניאק" לשעבר זה הכל עניין של תקופות...

   היום כשאני מסתכל אחורה זה נראה לי תקופה אפורה עם הרבה שום דבר... סתם.

   הייתי ילד.

    

   יכולתי גם היום להיות כזה ובחרתי שלא... אז ...

    

   החיים הם יין יאנג... הכל תקופות... עוברים דברים ואחכ ממשיכים למקומות אחרים.

    

    יכולת גם אז לא להיות כזה, ובחרת שכן.

     1/2/10 08:50:

    

   במחקר נמצא כי "לגברים נרקיסיסטיים, מרוכזים בעצמם, מקיאווליסטים, מעט פסיכוטיים ואימפולסיביים- יש חיי מין מגוונים יותר והצלחה רבה יותר עם נשים".

    

   1) לא יפה לקרוא בשמות. איך את לא מתביישת לקרוא לי מרוכז בעצמי???

   2) מעט פסיכוטים?  עוד לא למדת שזה מעליב שאומרים לך שיש לך נורא קטן? הפסיכוזה שלי לא מעטה, יש לי כזאת גדולה!

    

   LOL

    

    

     1/2/10 00:57:

   צטט: מיא 2010-01-30 14:54:00

    

   אתם יודעים מתי אהבה נשארת אהבת נצח? כשהיא אינה ממומשת. או כשמומשה ונקטעה באבה. ואז תמיד נשארת אהבה לאותו גבר או לאותה אשה.  

    

   בעיניי אהבה ממומשת,היא זאת שמתקיימת ומתרחשת בעודה בחיים, והיא זו שתשאר לנצח.

   זאת שמתה רק תונצח באהבות חדשות שיבואו אחריה.

   האהבה החיה הפועמת. בעיניי, היא גם זאת שתנצח.

    

   אולי זה נשמע קצת קלישאתי, אולי נאיבי. אבל אני באמת מאמינה בזה.

    

   כתבת את זה לא מזמן בפוסט של ואלרי, וגם שם לא הסכמתי.

    

   את ואני - דרושה שיחה.

    

     31/1/10 23:00:

   כ "גבר מניאק" לשעבר זה הכל עניין של תקופות...

   היום כשאני מסתכל אחורה זה נראה לי תקופה אפורה עם הרבה שום דבר... סתם.

   הייתי ילד.

    

   יכולתי גם היום להיות כזה ובחרתי שלא... אז ...

    

   החיים הם יין יאנג... הכל תקופות... עוברים דברים ואחכ ממשיכים למקומות אחרים.


   אין  גברים רעים. יש גברים שרע להם.

   ואין בדברים האלה כדי להצדיק את ההתנהגות שלהם.

   והאם הצלחה בחיי המין זו אינדיקציה למשהו?

    

     31/1/10 20:42:

   צטט: מיא 2010-01-31 13:35:04

   אהבתי את הסוס הלבן יותר... אבל זה סבבה לגמרי. יש בחורות שאוהבות סוסים אפורים ואבירים שחורים ואף ג'ינג'ים. הבחורה היא לא האחרונה בעולם. 

    

   מישהי אמרה ג'ינג'ים ? קריצה

   אבל באמת, יש מלא חארות בכל מקום. עם קצת אינטילגנציה רגשית ואינסטינקטים בריאים , לא בעיה לעלות על זה תוך שיחה אחת.

   במיוחד צריך להתעלם מכאלו שמתחבאים מאחורי מסיכות ופרופילים ריקים למיניהם. אם אין לך את האמת לתת אז אל תחשוב אפילו על לפנות אלינו .

   וגם - אחוות נשים זה חשוב ! מאוד! בחיים לא לתת לחברה ליפול בפח כזה. דיסקרטיות מיי אס .

     31/1/10 20:37:

   צטט: מיי 10 2010-01-31 17:12:35

   בנות יקרות!!

   כפי שגברים עושים הכל בשביל "לזיין"

   נשים עושות הכל בשביל ל"התחתן"

   שזה ניראה לא פחות דוחה.


    

   מזעזע!

    תחשבו כמה גברים רומו בצורה נכלולית כזאת ברשת והתחתנו שלא בידיעתם עם אשה שהיתה נשואה כבר לגברים רבים אחרים! 

    

     31/1/10 20:20:

   לא ניתקלתי בגדול.... או בקטן

    

     31/1/10 18:29:

   כן.
     31/1/10 18:28:

   זה אחד הנושאים בהם אמרת הכל אבל עדיין לא נאמר כלום, הוורסיות הולכות ומשתכללות כל רגע,

   כמו חיידקים שמשנים צורה ותוקפים כל פעם באופן חדש ומפתיע.

    

     31/1/10 18:20:


   מוזמנת לקרוא את מה שאני כתבתי בנידון על סמך חוויות אישיות לפני חודש.:" מהממת יש לך מסנ'גר- מדריך הישרדות לבלוגריות בקפה".

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=1401764

     31/1/10 18:08:
   מרתק ומאלף וכל מיני. מאוד נהניתי. גם להגיב מתחת לאחת שיודעת, זה כבוד לא קטן:-) אני מסכימה שיש כאלו טיפוסים. אבל, ויש אבל...הנשים הן השותפות למשחק המלוכלך. בלי שיתוף פעולה, אין להם הרבה מרחב. הם מאבדים מהכוח. ואת מסכמת מצויין פה עד כמה נשים יכולות להתמסר, לרמוס כל כבוד על מנת לזכות בטיפת אהבה או הערכה או אפילו זיוף של 2 הדברים. אני מכירה את הנשים שאוהבות יותר מידיי. הייתי פעם כזאת בדיוק. הייסור הזה, הריגוש, ההתמסרות, ההמתנה, כאילו שבלי כל הדרמה אין חיים. אז זהו שיש. והיום, אני רואה אותם רוטטים על הרשת, מנסות לתפוס אותי ברשת, ואני צוחקת, כמה שאני צוחקת:-)
     31/1/10 17:58:

   ווי. מפחיד ה"ג'אגלר של מילים" הזה שמסתובב ברשת. זהו, לא קוראת יותר מילים בנט. רק תמונות.

    

     31/1/10 17:12:

   צטט: ר ח ל 2010-01-30 15:36:31

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 13:21:00

   צטט: נעמית 2010-01-30 12:55:45

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 12:50:55

    

   אכן פוסט ראוי וכתוב נפלא.

    

   אני מצטרף לדבריהם של הבדואי וגם של רחל. יש בהם כדי לאזן את הדברים ולהוות משקל נגד.

    

   מתי הפוסט על המאניאקיות ברשת? 

    

    

    

   אה, לא חשבתי על זה, יש הרבה כאלה, ג'יימס?

    

    

    

    

   אני טוען, שלכל מטבע יש שני צדדים, גם אם אחד מהם משופשף יותר...

    

   בדיוק .

    

    

   גם אני מצטרפת לחשיבה המאוזנת שלך

   ויש לי להוסיף משהו קטן נוסף.

   בנות יקרות!!

   כפי שגברים עושים הכל בשביל "לזיין"

   נשים עושות הכל בשביל ל"התחתן"

   שזה ניראה לא פחות דוחה.


    

     31/1/10 17:10:


   שוביניזם טהור (או התקרבנות בכח, קראי לזה איך שתרצי). הרי זה תופס גם כלפי נשים. אחד לאחד.

    

    

     31/1/10 16:21:

   לכבוש ולהכבש ברשת זה בוזזז ובולשיט

   רשת זה פאן, הומור, חוויה במח.

   לגבר או אישה הפרגון שנחשב באמת הוא דווקא הזדהות של בן אותו מין עם התוכן.

    

    

     31/1/10 15:27:

   צטט: mygur 2010-01-30 13:01:50

   ויש אפילו שם לתופעה הזו,

   קוראים לה "שפעת החזירים",

    והיא נורא באופנה עכשיו.

    

   חבל שאי אפשר לככב אותך....

     31/1/10 14:38:

   צטט: נעמית 2010-01-31 11:22:18

    

    

   :)))))))) כדי לא לסתום את הגולל, עדיף להגיד במיל'.

    אני אדבר עם קצינת הקישור שלי שתשלח לי שבועיים מילואים,

   נראה לי יש פה דור של נשים שלא ידעו את הערס. 

    

    

    זה קצת מרגש, איך המניאקים לדורותיהם מתאספים פה בפוסט. כמו פגישת מחזור כזאת, לא? 

   אבל , הי, כולם היו בניי.... :)

    אמא טאליבן

    

     31/1/10 13:35:
   אהבתי את הסוס הלבן יותר... אבל זה סבבה לגמרי. יש בחורות שאוהבות סוסים אפורים ואבירים שחורים ואף ג'ינג'ים. הבחורה היא לא האחרונה בעולם. 
     31/1/10 12:51:

   צטט: מיא 2010-01-30 14:54:00

   או אהבה, או נצח. אבל זה נכון שבזיון אחד עם מישהו שאין רגש אליו אי אפשר ממש להגיע לפסגת הסקס. תשוקה זה רגש מאוד חזק והוא מתפתח טיפה עם הזמן. צריך לתת לו קצת לעלות. 

    

   אתם יודעים מתי אהבה נשארת אהבת נצח? כשהיא אינה ממומשת. או כשמומשה ונקטעה באבה. ואז תמיד נשארת אהבה לאותו גבר או לאותה אשה.  

    

    

   מיא זה כל כך נכון , לצערי נשארתי גם עם אהבה נצחית שלא מומשה וכנראה שלא תמומש.

    

    

   כתבתי מכתבים אמיתיים ישירות מהלב, מכתבים טהורים לחלוטין ,אבל לצערי לבה  תפוס לאהבה אחרת , לאביר עם סוס לבן יותר  ולכן נשארתי עם אהבה נצחית .

    

   אהבה לא מושגת היא גם אהבה הרומנטית ביותר .

    

    אולי יום אחד היא תמומש , עד אז נשארה רק התקווה.

    

    

    

    

     31/1/10 12:31:

   צטט: beveg 2010-01-31 12:21:16

   כמה היגבו לפוסט הזה

    

   חכה/י חכה/י עוד תהיינה עוד...

   וצריך להוסיף פששששששש....

    

     31/1/10 12:21:

   כמה היגבו לפוסט הזה

    

     31/1/10 12:13:

    

   האמת?יש לי מחשבה שניה על מה שכתבתי למעלה.

    

   עד כמה שאני מבינה בזה, המניאק עבור האשה הוא כמו שוקולד. השוקולד המופלא הזה שטעים לשניה, מספק את תאוות החיך ומיד יוצר צורך לעוד, שלא לדבר על תופעות הלוואי המאוחרות שלו.

    

   ואם אלך עוד קצת עם הדימוי הזה, גם הקפה הוא כמו שוקולד... :))

    

   רוצה לומר שכל מה שעונה על הדחפים המיידיים שלנו לנראות, למלאות, ליצר בשרים הוא דומה בהשלכות שלו.

    

   לכן הייתי קוראת לשנות את הכותרת מ"המניאק ברשת" ל"גבר השוקולד". זה גם הוגן יותר. לא כולם באמת מנייאקים.

    

    

    

     31/1/10 12:03:

   רשימה מעניינת

    

   יוצא לכאורה שיש יותר מסוג מאנייק אחד: יש לפחות חלוקה ראשונית בין המאנייק האולטימטיבי המתעתע בכשרונו המילולי או האחר - למטרותיו הוא, בעוד שהמתועתות רק רצו אהבת אמת  וקשר ארוך טווח, שלא לומר לחיים,  כמו שהבטיחו להן באגדות;

   וישנו המאניאק המתעתע, התלוי בצורך של המתועתעת בחוויות של ריגושים או נטישה [תלוי על פי מי מהמפרשות] - דהיינו המספק צרכים רגשיים לא מעובדים של הקרבן, שרק מצהירה על חיפוש אהבת אמת או נצח, ובעצם מחכה לאשר יגורתי, והוא גם בא.. 

     31/1/10 11:57:

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:31:21

   צטט: ר ח ל 2010-01-31 10:27:01

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:14:35

   צטט: ר ח ל 2010-01-31 10:09:35

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

   יא מניאק :))))

    

    בדימוס:)

    

   :)))))))) כדי לא לסתום את הגולל, עדיף להגיד במיל'.

    אני אדבר עם קצינת הקישור שלי שתשלח לי שבועיים מילואים,

   נראה לי יש פה דור של נשים שלא ידעו את הערס. 

    

    

    

   אל תספר לי על זה כי אני משתפי"ת של המפקדת העליונה ירום הודה עין :)
     31/1/10 11:23:

   צטט: נעמית 2010-01-31 11:22:18

    

    

   :)))))))) כדי לא לסתום את הגולל, עדיף להגיד במיל'.

    אני אדבר עם קצינת הקישור שלי שתשלח לי שבועיים מילואים,

   נראה לי יש פה דור של נשים שלא ידעו את הערס. 

    

    

    זה קצת מרגש, איך המניאקים לדורותיהם מתאספים פה בפוסט. כמו פגישת מחזור כזאת, לא? 

   אבל , הי, כולם היו בניי.... :)

    

   :)) חוץ מנעמי:)

     31/1/10 11:22:
    

    

   :)))))))) כדי לא לסתום את הגולל, עדיף להגיד במיל'.

    אני אדבר עם קצינת הקישור שלי שתשלח לי שבועיים מילואים,

   נראה לי יש פה דור של נשים שלא ידעו את הערס. 

    

    

    זה קצת מרגש, איך המניאקים לדורותיהם מתאספים פה בפוסט. כמו פגישת מחזור כזאת, לא? 

   אבל , הי, כולם היו בניי.... :)

     31/1/10 11:19:

   צטט: בלאק סמארה 2010-01-31 10:08:15

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

    

   פה באמת טמון לב הבעיה.

    

   כל הרגישים הנחמדים והמהוססים האלה הם, איך לומר, מהוססים גם ביתר התחומים.

   עלית על נקודה נכונה וכואבת.

    

     31/1/10 10:54:
   בהן
     31/1/10 10:54:
   המניאקים צורכים סוג מסוים מאוד של נשים כדי שיוכלו להתעלל בהם ולעבור ביניהן. אשה עם קצת כוח - וצנח לו זלזל במיידי. בדוק. 
     31/1/10 10:31:

   צטט: ר ח ל 2010-01-31 10:27:01

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:14:35

   צטט: ר ח ל 2010-01-31 10:09:35

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

   יא מניאק :))))

    

    בדימוס:)

    

   :)))))))) כדי לא לסתום את הגולל, עדיף להגיד במיל'.

    אני אדבר עם קצינת הקישור שלי שתשלח לי שבועיים מילואים,

   נראה לי יש פה דור של נשים שלא ידעו את הערס. 

    

     31/1/10 10:27:

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:14:35

   צטט: ר ח ל 2010-01-31 10:09:35

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

   יא מניאק :))))

    

    בדימוס:)

    

   :)))))))) כדי לא לסתום את הגולל, עדיף להגיד במיל'.

     31/1/10 10:25:

   צטט: אוסטרליה 2010-01-29 23:20:13


   אני בהפסקה מגברים וטוב לי כך

   פוסט מעולה :)*

    אומרים שלקנגורו יש 3 אשכים

    

     31/1/10 10:14:

   צטט: ר ח ל 2010-01-31 10:09:35

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

   יא מניאק :))))

    

    בדימוס:)

    

     31/1/10 10:09:

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

   יא מניאק :))))

    

     31/1/10 10:08:

   צטט: פוסט-ערס 2010-01-31 10:02:37

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

    

   פה באמת טמון לב הבעיה.

    

   כל הרגישים הנחמדים והמהוססים האלה הם, איך לומר, מהוססים גם ביתר התחומים.

     31/1/10 10:02:

   שכחת לציין שגברים מאנייקים יודעים לזיין היטב

    

     31/1/10 08:47:

   צטט: נעמית 2010-01-31 01:06:03

   צטט: מיא 2010-01-31 01:01:28

   חחחחח - אני אשתדל להפנות לפוסטים יותר אופטימיים בעתיד. שומעת נומי? כתבי משו שמח!

    

   אני תמיד דבקה באופטימיות- את יכולה לחזור ולראות, שואה, מתנחלים, כיבוש, רצח רבין.  נושאים מאוד פופולריים אצלי.

   ובפוסטים על סקס ויחסים- סייבר סקס, זין קטן, סאדו מאזו, אהבה אובססיבית, לא משמח, מיא? :)

    

   שמחת חיים מדבקת!!! רק שימי לב לדיאלוג החרשים שמתקיים בנושא הזה.

   כל אחד חוזר על עצמו .בטוח בעצמו. מי בכלל קורא את סימני הזיהוי של המניאק המצוי? אף אחד.

   כל הניו-אייג' סטאף חוזר על המנטרות. החשדנים על החשודים. האופטימיים על חדוות החיים.

   הפוסט הזה לטעמי יכול לעלות עוד חצי שנה ועוד שנה והוא יהיה לגמריי אקטואלימופתע

     31/1/10 08:29:

   צטט: ר ח ל 2010-01-30 10:23:54


   זה פוסט אזהרה נחמד  אבל אני מוכרחה  להבין: נגיד  שגבר מהצד השני של המסך נורא טוב במילים ונורא משכנע ברגישותו ויש לו ערימה של מעריצות שמגיבות לפוסטים השנונים שלו וההתכתבות איתו מסחררת, והיא רוצה להיות האחת  הרי בסופו של דבר מגיעים לפגישה במציאות וכאן זה למעשה מתחיל לא ? כאן היא רואה איך הוא נראה באמת איך הוא נשמע ואם מאחורי המקסים הוירטואלי הזה עומד גבר שנראה ונשמע כמו שהיא אוהבת שגבר ייראה ויישמע, וכאן אשה יכולה להחליט אם בראש שלה להמשיך את הקשר לזיונים לזוגיות או ווטאבר שי לייקס...הרי נשים הן לא גולם.

    

   ההמשך הוא הבעייתי, כי בכל תחילת קשר יש איזושהי אי- ודאות...

   את ההתכתבות המסחררת מחליפה התנהלות מסחררת שבאה לידי ביטוי בחוסר החלטיות ותעתוע.

   ( ואכן בפגישות הראשונות הוא נשמע ונראה כגבר רלוונטי, עד שצצה איזו חוסר ודאות. פנים רבות לה ).

    

   אני משערת שהפרמטרים המכריעים הם  - כמה הוא מפוקס על עצמו וחייו,

   כמה הרפתקנות מדליקה ומפעילה אותו ועם כמה נשים " זמינות " הוא בקשר בו זמני.

   שילוש קדוש שמרכיב את פרופיל סוס הפרא הזה.

    ( שיום אחד חולם להיות סוס פוני, אבל עד אז... )

    

   לפעמים לוקח זמן לקלוט את זה בתחילתו של קשר מתהווה,

   הזמן הזה שנועד להכירות מסויימת בה נפתחים גם ערוצי הרגש.

   זמן קריטי שבסופו של דבר יקבע אם תהיי מספיק ברת מזל לרדת בתחנה הראשונה

   או שתצטרכי לקפוץ מרכבת נוסעת.

     31/1/10 01:48:
   ובכלל, עצה טובה לעלגים ולדבילים - סייג לחוכמה שתיקה. חדל קשקשת ברשת ועוד מכתמים כאלה. לא כולם נועדו לכתוב ולכאוב...
     31/1/10 01:47:

   צטט: ארזעמירן 2010-01-31 01:21:04

   צטט: מיא 2010-01-29 20:15:09

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

   ואני אומר - יחי השטחיות.

   המון-המון מילים נשפכו על מאנייקי הרשת (ונדמה לי שבתקופה האחרונה הקפה כבר גלש). איך לדעת, ואיך לזהות ורבי עקיבא נתן בהם סימנים. אני חושב שכל אלה מיותרים. אלה שלא נופלות בפח - לא נופלות בפח. ואלה שממש-ממש רוצות בכך - תשכנענה את עצמן ש"הוא לא מאנייק, ואם כן - אני אשנה אותו" שילוב קטלני של תמימות ויהירות.

   אני בטוח שיש מאנייקים ברשת שאין מעליהם דגל שחור. מאנייקים-מוסווים-היטב, ולעומתם כאלה שכל הסימנים חקוקים על דגלם, והם, דווקא, אנשים הגונים ושוחרי טוב.

   כל הסימנים - לעד יהיו גורפים מידי. וכל האזהרות תפולנה על אוזניים ערלות.

   (והניגוד למיא -לדעתי -  עילגות דבור או כתיבה, היא הכי-טרן-אופ שאפשר. לכתוב שתי שקל זה הכי-לא-מאותגר לוק שאפשר)

    

    

    סליחה, לא אמרתי עילג. עילג זה גם טרן-אוף בשבילי.

   אבל הוא לא חייב להיות חרטטן הצמרת כדי למצוא חן בעיניי - ולהיפך. כאלה שאין להם בלוג כלל ולעומת זאת גלריה עשירה במיני ביצועים ספורטיביים - הם הזוכים לאהדתי.  

     31/1/10 01:46:

   צטט: נעמית 2010-01-31 01:06:03

   צטט: מיא 2010-01-31 01:01:28

   חחחחח - אני אשתדל להפנות לפוסטים יותר אופטימיים בעתיד. שומעת נומי? כתבי משו שמח!

    

   אני תמיד דבקה באופטימיות- את יכולה לחזור ולראות, שואה, מתנחלים, כיבוש, רצח רבין.  נושאים מאוד פופולריים אצלי.

   ובפוסטים על סקס ויחסים- סייבר סקס, זין קטן, סאדו מאזו, אהבה אובססיבית, לא משמח, מיא? :)

    

    די, גם על זין קטן כתבת? את רוצה להכניס את כולנו לדיכאון?

     31/1/10 01:41:

   חברה'ס:)

    

   בסך הכל אנחנו כאן בשביל להשתעשע

   שכל אחד ואחת יקח / תיקח אחריות על מעשיו והתנהגותו

    ~

   נומיל'ה תמשיכי בפוסטים הללו 

   לי זה דווקא עושה שמייח מחזק לי את התיזות  על הרשת

   שאני מכירה כבר מזמן

   אז רק שתדעו מה מוכר הכי טוב

   זה סקס סמים ורוקנ'רול

   כן כן הרבה סקס מהיר זמין דיגיטלי

   אנאלוגי פאסה !

    ~

   לילה טופ

   }{שטוטי

     31/1/10 01:23:

   אין דבר מצחיק יותר מפרופסורים ודוקטורים שמפרסמים תיזות ומחקרים על זיונים.

    זיין ושרלילה עם 10 שנות לימוד ונסיון פיקאפ עשיר יכולים ללמד אותם.

    

    

   על כל מניאק שמוכר אהבה יש בחורה שמוכנה לקנות את חתול בשק..

   להיצע יש ביקוש..

   אז קחו בנות אחריות על החיים שלכן ולהפסיק ולהתקרבן כל אימת שנוח לכן.

     31/1/10 01:21:

   צטט: מיא 2010-01-29 20:15:09

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

   ואני אומר - יחי השטחיות.

   המון-המון מילים נשפכו על מאנייקי הרשת (ונדמה לי שבתקופה האחרונה הקפה כבר גלש). איך לדעת, ואיך לזהות ורבי עקיבא נתן בהם סימנים. אני חושב שכל אלה מיותרים. אלה שלא נופלות בפח - לא נופלות בפח. ואלה שממש-ממש רוצות בכך - תשכנענה את עצמן ש"הוא לא מאנייק, ואם כן - אני אשנה אותו" שילוב קטלני של תמימות ויהירות.

   אני בטוח שיש מאנייקים ברשת שאין מעליהם דגל שחור. מאנייקים-מוסווים-היטב, ולעומתם כאלה שכל הסימנים חקוקים על דגלם, והם, דווקא, אנשים הגונים ושוחרי טוב.

   כל הסימנים - לעד יהיו גורפים מידי. וכל האזהרות תפולנה על אוזניים ערלות.

   (והניגוד למיא -לדעתי -  עילגות דבור או כתיבה, היא הכי-טרן-אופ שאפשר. לכתוב שתי שקל זה הכי-לא-מאותגר לוק שאפשר)

    

     31/1/10 01:06:

   צטט: מיא 2010-01-31 01:01:28

   חחחחח - אני אשתדל להפנות לפוסטים יותר אופטימיים בעתיד. שומעת נומי? כתבי משו שמח!

    

   אני תמיד דבקה באופטימיות- את יכולה לחזור ולראות, שואה, מתנחלים, כיבוש, רצח רבין.  נושאים מאוד פופולריים אצלי.

   ובפוסטים על סקס ויחסים- סייבר סקס, זין קטן, סאדו מאזו, אהבה אובססיבית, לא משמח, מיא? :)

     31/1/10 01:01:
   חחחחח - אני אשתדל להפנות לפוסטים יותר אופטימיים בעתיד. שומעת נומי? כתבי משו שמח!
     31/1/10 00:50:


   הגעתי לכאן דרך פוסט של מיא,ומה שקראתי כאן

   מחק לי את מצב הרוח המרומם ששהיתי בו עד עכשיו...

   מנותח להפליא,מבוהר ללא שום פלצנות לשמה

   והשאיר לי המון סימני שאלה, בהרבה תחומים.

    

   אני צריכה לשוב ולקרוא בימים הקרובים.

   תודה

   שרה

     30/1/10 21:39:

   מחקר מעמיק, שדורש קריאה מדוקדקת

   בינתיים נתתי כוכב

    

     30/1/10 21:38:

   אני כאן בקפה כבר שנה וחצי ועוד לא נתקלתי בשכזה. הכרתי הרבה אנשים נחמדים שחלקם אכן יודע להתבטא

   היטב בכתיבה, אך התואר מנייק רשת לא מתאים לאיש מהם. האם משהו לא בסדר איתי שאני לא מצליחה לזהות את הטיפוס או שפשוט הם לא כל כך נפוצים?

     30/1/10 19:30:

   באמת ברשת כל אחד יכול להציג את עצמו איך שבא לו , ולא נותר לנו להאמין.

   או שלא.

    זה יכול להיות גם מישהו בעייתי בהקשר של עבודה.

   אני משתדלת להיות בררנית ,כמו כל תחום בחיים , ובאמת מכל ההכרויות שיצרתי כאן ,נוספה לי רק חברת אמת אחת.

   ולגבי מניאקים - לי נראה שזה קשור לתקופות בחיים. לא?

   אני את התקופה של חיים כמו בסרט, סגרתי :-)

   טפו טפו טפו

     30/1/10 17:58:

    

   תהיתי באמת מתי תקדישי לי פוסט...

    

     30/1/10 17:57:

   צטט: בלאק סמארה 2010-01-30 15:17:01

   צטט: חץ עין נץ 2010-01-29 21:25:09

   מיד אני הולך לשנות את הכרטיס שלי פה לגרוש רזה חתיך וחטוב מחפש חברה לחיים ארוכים אחרי הצהרים!  בגלל עיסוקי כמרגל במוסד  אני יכול להתפנות לקשר אך ורק במלונית בשעות אחר הצהרים המוקדמות אין לצלצל בשום פנים ואופן בערב ואו בסופי שבוע!

   זה יעבוד?  

    

   אודטה בלעה את הלוקש הזה של בעלה במשך 15 שנה...

    אודטה כבר איזה שלושים ארבים שנים כל כמה שנים מגלה משהו על בעלה/בן זוגה או משהו כזה  ועוברת הלאה....

   אז יש לי סיכוי? למה ומדוע תיבת הדואר שלי עדיין ריקה? בתולות ישראל הנני....

    

    

     30/1/10 17:01:

   צטט: ר ח ל 2010-01-30 10:23:54


   זה פוסט אזהרה נחמד  אבל אני מוכרחה  להבין: נגיד  שגבר מהצד השני של המסך נורא טוב במילים ונורא משכנע ברגישותו ויש לו ערימה של מעריצות שמגיבות לפוסטים השנונים שלו וההתכתבות איתו מסחררת, והיא רוצה להיות האחת  הרי בסופו של דבר מגיעים לפגישה במציאות וכאן זה למעשה מתחיל לא ? כאן היא רואה איך הוא נראה באמת איך הוא נשמע ואם מאחורי המקסים הוירטואלי הזה עומד גבר שנראה ונשמע כמו שהיא אוהבת שגבר ייראה ויישמע, וכאן אשה יכולה להחליט אם בראש שלה להמשיך את הקשר לזיונים לזוגיות או ווטאבר שי לייקס...הרי נשים הן לא גולם.

    

    

   צודקת לגמרי רחל

     30/1/10 16:59:

   צטט: מיא 2010-01-30 14:54:00

   או אהבה, או נצח. אבל זה נכון שבזיון אחד עם מישהו שאין רגש אליו אי אפשר ממש להגיע לפסגת הסקס. תשוקה זה רגש מאוד חזק והוא מתפתח טיפה עם הזמן. צריך לתת לו קצת לעלות. 

    

   אתם יודעים מתי אהבה נשארת אהבת נצח? כשהיא אינה ממומשת. או כשמומשה ונקטעה באבה. ואז תמיד נשארת אהבה לאותו גבר או לאותה אשה.  

    

   נצח?אני רואה בזבוז זמן.

   רוב האנשים מחצית מחייהם עושים טעויות ובמחצית השניה לא מפסיקים לדבר על זה, כאילו שהם

   בחזרה כללית לחיים. החיים כבר פה. ואוטווטו...אינם. על מה הם מדברים.

    

     30/1/10 16:52:

   בינתיים כיכבתי וקצת הגבתי אגבש תגובה אחר כך.

    

   רונית

     30/1/10 16:47:

   צטט: חתלתולת צ'שייר 2010-01-30 15:41:47


   פוסט מצויין, ולא רק בהקשר האינטרנטי שלו. הערך המוסף הרב מבחינתי הוא הקשר הפסיכולוגי והמניעים של נשים להיקשר דווקא לגברים מן הסוג המכונה "מנייאקים"- וזה קיים לא רק ברשת. החזרת אותי שוב למחשבות על מידת ההשפעה של חוויות מהבית ומהמשפחה בילדות על תפיסת הזוגיות והציפיות מהמין השני בבגרות. תודה, תודה על הציטוטים וההסברים שהבאת מספרה של נורווד.

    

   ובעיני, אגב, כל מי שרואה בפוסט הזה דה לגיטימציה לגברים שמחפשים זיונים חד פעמיים, טועה ובגדול. השאלה החשובה היא האם מתלווה לציד ולחיפוש הזיונים גם הולכת שולל, ישירה או עקיפה. ברגע שהכל גלוי- אין כל פגם בכך, גבר או אישה (כן, גם נשים מחפשות סקס לא מחייב, לעתים, גוועלד).

    

   תודה.

    

    

    

    

    

   *

     30/1/10 16:13:

   וואהההההההההווווווו 

   איזה עומק נתת למניאקים.

   אהבתי את הניתוח. תודה נשיקה

    

     30/1/10 15:41:


   פוסט מצויין, ולא רק בהקשר האינטרנטי שלו. הערך המוסף הרב מבחינתי הוא הקשר הפסיכולוגי והמניעים של נשים להיקשר דווקא לגברים מן הסוג המכונה "מנייאקים"- וזה קיים לא רק ברשת. החזרת אותי שוב למחשבות על מידת ההשפעה של חוויות מהבית ומהמשפחה בילדות על תפיסת הזוגיות והציפיות מהמין השני בבגרות. תודה, תודה על הציטוטים וההסברים שהבאת מספרה של נורווד.

    

   ובעיני, אגב, כל מי שרואה בפוסט הזה דה לגיטימציה לגברים שמחפשים זיונים חד פעמיים, טועה ובגדול. השאלה החשובה היא האם מתלווה לציד ולחיפוש הזיונים גם הולכת שולל, ישירה או עקיפה. ברגע שהכל גלוי- אין כל פגם בכך, גבר או אישה (כן, גם נשים מחפשות סקס לא מחייב, לעתים, גוועלד).

    

   תודה.

    

    

    

    

     30/1/10 15:36:

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 13:21:00

   צטט: נעמית 2010-01-30 12:55:45

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 12:50:55

    

   אכן פוסט ראוי וכתוב נפלא.

    

   אני מצטרף לדבריהם של הבדואי וגם של רחל. יש בהם כדי לאזן את הדברים ולהוות משקל נגד.

    

   מתי הפוסט על המאניאקיות ברשת? 

    

    

    

   אה, לא חשבתי על זה, יש הרבה כאלה, ג'יימס?

    

    

    

    

   אני טוען, שלכל מטבע יש שני צדדים, גם אם אחד מהם משופשף יותר...

    

   בדיוק .
     30/1/10 15:22:

   צטט: mygur 2010-01-30 12:59:29

   הוא פונה אליך בשם חיבה חמוד שנגזר משמך האמיתי,

   הוא מוסיף קצת חרוזים

   הוא מחמיא לך בענק

   הוא כותב על הסתו, הקיץ, החורף, מזג האויר, החג הקרב ובא, כי הוא נורא "רומנטי"..

   הוא מזמין אותך לטיולים במדבר עוד לפני שדיברתם אפילו בטלפון,

   הוא כותב שקשה לו עם הוירטואליה, למרות שבפועל הוא משתמש בה כל הזמן,

   הוא מסתורי, עונה בהומור מתחמק לשאלותייך,

   הוא חוזר ומנסה שוב אם לא הצליח, אחרי שהמשיך לכמה אחות, וחזר אליך..

    

    

    

   הוא כותב משהו שמתפרש כאילו קרא את הפוסטים שלך בעיון, בדיקה נוספת תוכיח שקרא בקושי שתי שורות,

   הוא דולה פרט או שניים ממה שכתבת על עצמך ומשתמש בזה להראות שמתעניין בך,,

   הוא פונה אליך כאילו אתם חברים כבר מכיתה א,

   הוא מתאמץ נורא שהמייל יראה מקורי ויחיד ולמעשה שולח אותו בקופי-פייסט לכמה נשים בשינוי שם החיבה,

   הוא מבקש מהר לעבור מהוירטואלי למציאות,( מספר טלפון) כי אין לו זמן להשקיע במשחק מקדים וירטואלי, יש עוד הרבה נשים בתור..

   לוקח לו המון זמן לענות לך, הוא אומר שהוא מקליד לאט, אבל האמת שככה זה כשעונים ל10 נשים בבת אחת..

    

   לפעמים, הוא מתבלבל.. וכותב לך משהו שמיועד לשמינית בתור, ואם את עולה עליו הוא מוציא עצמו מהמצב עם איזו הפלצה חיננית,

   ואז, את יכולה ממש לראות, כמה הוא פתטי ואדיוט.

    

    

    

   חחח :) אוי כמה שזה מעולה ומדויק...

     30/1/10 15:17:

   צטט: חץ עין נץ 2010-01-29 21:25:09

   מיד אני הולך לשנות את הכרטיס שלי פה לגרוש רזה חתיך וחטוב מחפש חברה לחיים ארוכים אחרי הצהרים!  בגלל עיסוקי כמרגל במוסד  אני יכול להתפנות לקשר אך ורק במלונית בשעות אחר הצהרים המוקדמות אין לצלצל בשום פנים ואופן בערב ואו בסופי שבוע!

   זה יעבוד?  

    

   אודטה בלעה את הלוקש הזה של בעלה במשך 15 שנה...

     30/1/10 14:54:

   או אהבה, או נצח. אבל זה נכון שבזיון אחד עם מישהו שאין רגש אליו אי אפשר ממש להגיע לפסגת הסקס. תשוקה זה רגש מאוד חזק והוא מתפתח טיפה עם הזמן. צריך לתת לו קצת לעלות. 

    

   אתם יודעים מתי אהבה נשארת אהבת נצח? כשהיא אינה ממומשת. או כשמומשה ונקטעה באבה. ואז תמיד נשארת אהבה לאותו גבר או לאותה אשה.  

     30/1/10 13:44:

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 13:42:28

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 13:38:47

    

   שמע, אתה חייב לרשום פטנט על המשפט הזה

    

    

    

    

    

    אצלי כל זיון הוא מאהבה, גם אם זו אהבה ללילה אחד. 

    

    

   אבל מבין מה את כותבת, אני יכול גם להניח שזה קשור למספר האינטראקציות עם גברים בקפה וכמובן פועל יוצא של הוותק באתר.

    

    

    

    שום פטנט, אהבת נצח היא הבל. 

    

     30/1/10 13:42:

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 13:38:47

    

   שמע, אתה חייב לרשום פטנט על המשפט הזה

    

    

    

    

    

    אצלי כל זיון הוא מאהבה, גם אם זו אהבה ללילה אחד. 

    

    

   אבל מבין מה את כותבת, אני יכול גם להניח שזה קשור למספר האינטראקציות עם גברים בקפה וכמובן פועל יוצא של הוותק באתר.

    

    

    

     30/1/10 13:38:

   צטט: מיא 2010-01-30 13:18:43

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 13:00:28

   ותמי, לגבי הקושי בלאבחן את המניאק, אני מבין, אבל יש לי תחושה שעם פיקחון חושים בריא, וכן לצערי גם קצת עם חשדנות, ניתן לגלות נבלים.

    

    ברור שאפשר, ואפילו בקלות. הוא פלרטטן סדרתי. כל רשימת החברים שלו זה חברות, הוא מתמחה בטקסטים עגבניים... בירור עם החברות יעלה שהוא שלח לכולן אותה הודעה בדיוק ויצא לדייטים עם חצי קפה (החצי השני זה גברים).

    

   אתמול ישבתי לקפה עם חברתי 'שומרת מסך' והחלפנו חוויות על גברים מהאתר. אקדיש לזה פוסט נפרד, אבל - כאילו - זה כזה א.ב... פשוט לספר, להתחלק... ואז את שומעת שההוא שאמר לך שאת האחת והיחידה והמקסימה והיפהפייה והנהדרת והמבריקה - אמר את זה לעוד 30 נשים. בחיאת...

    

   הנה, בפוסט אצלי יש מגיב שמתפלפל - איפה את רואה שכתבתי שאני נשוי או לא....?  אז הוא נשוי. כי מי שפנוי כותב שהוא פנוי. רבאק, זה כל כך קל לעלות עליהם. 

    

   אבל נשים פשוט לא רוצות לדעת. כי זה מאוד כיף ומחניף ומחמיא לשמוע שאת האחת והיחידה והמקסימה והיפה ובלה בלה... אז בשבילן ממש ממש מתאים להישאר באשליה הזאת. ואם הוא שכב איתך - זו כמובן אאבת-נצח, כי איך אפשר אחרת? תגיד לי שרון, יש זיון שלא נגמר באאבת-נצח?  וככה יש נשים באתר שביססו על זיון אחד או על כמה מערכות יחסים שלמות שלא היו קיימות. אפרופו פנטזיות...

    

   אתה יודע שרון... פעם נרשם כאן בקפה גבר בן 50 נדמה לי, גרוש - וטייס באל-על. אתה יודע מה זה עשה לנשים כאן? הן פשוט נשכבו, פרקטיקלי, למרגלותיו. הוא שכב עם כמה בבת אחת, כולל הלחוצה להתחתן ובעלות מקצועות חופשיים למיניהם... רק בגלל שהוא טייס (הוא היה מכוער). הוא פנה גם אליי, ונפגשתי איתו, ובדייט, בעודי נחרדת מכיעורו ומכרסו, כששאלתי אותו לתומי אם הוא יוצא עם עוד נשים והוא דווקא אמר שכן - אמרתי לו שאני לא באודישן והלכתי.

    

    

    אצלי כל זיון הוא מאהבה, גם אם זו אהבה ללילה אחד. 

    

    

   אבל מבין מה את כותבת, אני יכול גם להניח שזה קשור למספר האינטראקציות עם גברים בקפה וכמובן פועל יוצא של הוותק באתר.

    

     30/1/10 13:23:

   צטט: מיא 2010-01-30 13:06:52

   צטט: נעמית 2010-01-30 12:55:45

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 12:50:55

    

   אכן פוסט ראוי וכתוב נפלא.

    

   אני מצטרף לדבריהם של הבדואי וגם של רחל. יש בהם כדי לאזן את הדברים ולהוות משקל נגד.

    

   מתי הפוסט על המאניאקיות ברשת? 

    

    

    

   אה, לא חשבתי על זה, יש הרבה כאלה, ג'יימס?

    

    

    כמובן שאין וזה דמגוגי ואידיוטי. כתבתי כבר שאשה שרוצה 'לכבוש' 300 גברים פשוט תעשה מזה עסק מכניס, תרתי משמע. יש חנפניות סדרתיות. יש כאלה שבאו 'לתפוס' חתן. יש אחת, שכל גבר שפונה אליי ואני מסתכלת בכרטיסו, ואפילו הוא חדש בקפה ויש לו רשימת חברים של 5 אנשים, היא ביניהם. נודניקית בכירה שפשוט מתחילה עם גברים פנויים בסביבות הארבעים כמי שכפאה השד להתחתן. ויש כמובן נשות השדיים שאלה מעלותיהן הברורות וככה הן מפרסמות את עצמן. אבל זה באמת מכימהון ומנואשות לתשומת לב. אני לא חושבת שהן מרמות מישהו. 

    

    

   אני לא יודע מה עברת (כלומר מה הרקע שלך ברשת האינטרנט) אבל המשפט הזה ממש לא מקובל עלי:

    

   א. אני מציע דיון תרבותי. עדיין לא חושב שאמרתי משהו אידיוטי. אגב, רמייה יכולה לבוא בהרבה צורות והרבה תחפושות.

   ב. המשפט הזה הוא דמגוגי בפני עצמו.

    

   עדיין מציע לך לקרוא את התגובה של רחל ובהתאמה את העצה של הבדואי.

     30/1/10 13:21:

   צטט: נעמית 2010-01-30 12:55:45

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 12:50:55

    

   אכן פוסט ראוי וכתוב נפלא.

    

   אני מצטרף לדבריהם של הבדואי וגם של רחל. יש בהם כדי לאזן את הדברים ולהוות משקל נגד.

    

   מתי הפוסט על המאניאקיות ברשת? 

    

    

    

   אה, לא חשבתי על זה, יש הרבה כאלה, ג'יימס?

    

    

    

    

   אני טוען, שלכל מטבע יש שני צדדים, גם אם אחד מהם משופשף יותר...

     30/1/10 13:18:

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 13:00:28

   ותמי, לגבי הקושי בלאבחן את המניאק, אני מבין, אבל יש לי תחושה שעם פיקחון חושים בריא, וכן לצערי גם קצת עם חשדנות, ניתן לגלות נבלים.

    

    ברור שאפשר, ואפילו בקלות. הוא פלרטטן סדרתי. כל רשימת החברים שלו זה חברות, הוא מתמחה בטקסטים עגבניים... בירור עם החברות יעלה שהוא שלח לכולן אותה הודעה בדיוק ויצא לדייטים עם חצי קפה (החצי השני זה גברים).

    

   אתמול ישבתי לקפה עם חברתי 'שומרת מסך' והחלפנו חוויות על גברים מהאתר. אקדיש לזה פוסט נפרד, אבל - כאילו - זה כזה א.ב... פשוט לספר, להתחלק... ואז את שומעת שההוא שאמר לך שאת האחת והיחידה והמקסימה והיפהפייה והנהדרת והמבריקה - אמר את זה לעוד 30 נשים. בחיאת...

    

   הנה, בפוסט אצלי יש מגיב שמתפלפל - איפה את רואה שכתבתי שאני נשוי או לא....?  אז הוא נשוי. כי מי שפנוי כותב שהוא פנוי. רבאק, זה כל כך קל לעלות עליהם. 

    

   אבל נשים פשוט לא רוצות לדעת. כי זה מאוד כיף ומחניף ומחמיא לשמוע שאת האחת והיחידה והמקסימה והיפה ובלה בלה... אז בשבילן ממש ממש מתאים להישאר באשליה הזאת. ואם הוא שכב איתך - זו כמובן אאבת-נצח, כי איך אפשר אחרת? תגיד לי שרון, יש זיון שלא נגמר באאבת-נצח?  וככה יש נשים באתר שביססו על זיון אחד או על כמה מערכות יחסים שלמות שלא היו קיימות. אפרופו פנטזיות...

    

   אתה יודע שרון... פעם נרשם כאן בקפה גבר בן 50 נדמה לי, גרוש - וטייס באל-על. אתה יודע מה זה עשה לנשים כאן? הן פשוט נשכבו, פרקטיקלי, למרגלותיו. הוא שכב עם כמה בבת אחת, כולל הלחוצה להתחתן ובעלות מקצועות חופשיים למיניהם... רק בגלל שהוא טייס (הוא היה מכוער). הוא פנה גם אליי, ונפגשתי איתו, ובדייט, בעודי נחרדת מכיעורו ומכרסו, כששאלתי אותו לתומי אם הוא יוצא עם עוד נשים והוא דווקא אמר שכן - אמרתי לו שאני לא באודישן והלכתי.

    

    

     30/1/10 13:17:

   צטט: יבגניה בוזגלו 2010-01-30 12:36:05

   להגיד "הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו..." זה להעביר את מרכז הכובד של האשמה למי שנפגעה במקום למי שפגע. זה לא דיון ביקורתי, המשמעות של זה היא שגבר שרימה וניצל אישה בעלת "כשל מחשבתי" (מה שזה לא יהיה), שמאמינה לו ובוטחת בו, פטור מאשמה (כי הכשל ביסודו מצוי וגו').

   מעניין שגברים תמיד ממליצים לנשים שנפגעו מגברים אחרים "לבדוק את עצמן". יש לי חבר שגנבו לו את המכונית בפעם השלישית תוך שנה וחצי, ואף אחד לא ביקר אותו על כשלונותיו החוזרים, או טען שיש לו כשל בדפוסי החשיבה. כולם פשוט האשימו את גנבי המכוניות.

   ו- 2 שאלות:

   1. לאיזה מסקנות קלישאה שטחיות קפצתי?

   2. מה כל כך מרשים בקביעה שאהבה היא "מדומיין, הזוי, מטורלל", ואילו זוגיות היא דבר "ממשי"?

    

   את עושה פה משהו לא הוגן.
   את מתווכחת איתי על הניסוחים שלו.
   עכשיו, הסברתי לך למה הגבתי לו תוך שימוש במילה "מרשים", אבל אני בודאות הייתי מנסח את האמירה על אהבה/זוגיות באופן אחר.
   אז בואי לא נהפוך תגובה מהירה של מאן דהו ועוד יותר מהירה שלי לאבחנת עמוקות יותר ממה שצריך.
   האיש מתבטא בבוטות רבה באופן שגרתי, ובין השאר תגובתי אליו נובעת מזה. כלומר, יש פה רבדים שאת בכלל לא מודעת להם.
   יעני, בואי נרגיע.

   ולעניין עצמו;
   בואי ניקח את הדוגמא שלך, עם החבר והמכונית.
   אילו הגניבה השלישית היתה שוב בגלל אותה טעות - נגיד חלון פתוח, או מפתח בסוויץ' - ועוד איך היה אפשר להעיר לאיש על "כשל מחשבתי". ואילו היית חברה אמיתית בטח היית עושה את זה.

   תשובות:
   1. דיבורים מסוג המסומן בצהוב - למשל. היו לך כאלה גם בתגובה הקודמת.
   את לא מכירה אותי וכבר הכללת אותי?!
   2. כאמור, מה שהרשים הוא הבידול בין השניים, ודאי לא הצורה בה הוא מוצג ע"י הכותב המסוים.

    

     30/1/10 13:08:

   לדעתי הצנועה, הרשימה שלך מצויינת, מקיפה ומעמיקה. זה ידוע בכל רשת חברתית שגברים מנסים ליצור קשרים חברתיים ישירות ללא עמלת תיווך של משרדי שידוכים. הרשת היא חינמית ואם היא במסווה של רשת עסקית, הרי כל הדרכים הן פתוחות וכשרות. מסכים עם כל מילה שלך. אשוב
     30/1/10 13:08:
   ואני לא מתייחסת לאפחת שהגיבה אצלך, השם ירחם. אלה תופעות כלליות במרחב הווירטואלית. כולל הסדרתית. היא לא כותבת ולא מגיבה. היא פה כדי להתחתן.
     30/1/10 13:06:

   צטט: נעמית 2010-01-30 12:55:45

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 12:50:55

    

   אכן פוסט ראוי וכתוב נפלא.

    

   אני מצטרף לדבריהם של הבדואי וגם של רחל. יש בהם כדי לאזן את הדברים ולהוות משקל נגד.

    

   מתי הפוסט על המאניאקיות ברשת? 

    

    

    

   אה, לא חשבתי על זה, יש הרבה כאלה, ג'יימס?

    

    

    כמובן שאין וזה דמגוגי ואידיוטי. כתבתי כבר שאשה שרוצה 'לכבוש' 300 גברים פשוט תעשה מזה עסק מכניס, תרתי משמע. יש חנפניות סדרתיות. יש כאלה שבאו 'לתפוס' חתן. יש אחת, שכל גבר שפונה אליי ואני מסתכלת בכרטיסו, ואפילו הוא חדש בקפה ויש לו רשימת חברים של 5 אנשים, היא ביניהם. נודניקית בכירה שפשוט מתחילה עם גברים פנויים בסביבות הארבעים כמי שכפאה השד להתחתן. ויש כמובן נשות השדיים שאלה מעלותיהן הברורות וככה הן מפרסמות את עצמן. אבל זה באמת מכימהון ומנואשות לתשומת לב. אני לא חושבת שהן מרמות מישהו. 

     30/1/10 13:01:

   ויש אפילו שם לתופעה הזו,

   קוראים לה "שפעת החזירים",

    והיא נורא באופנה עכשיו.

     30/1/10 13:00:

   צטט: יבגניה בוזגלו 2010-01-30 12:36:05

   להגיד "הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו..." זה להעביר את מרכז הכובד של האשמה למי שנפגעה במקום למי שפגע. זה לא דיון ביקורתי, המשמעות של זה היא שגבר שרימה וניצל אישה בעלת "כשל מחשבתי" (מה שזה לא יהיה), שמאמינה לו ובוטחת בו, פטור מאשמה (כי הכשל ביסודו מצוי וגו').

   מעניין שגברים תמיד ממליצים לנשים שנפגעו מגברים אחרים "לבדוק את עצמן". יש לי חבר שגנבו לו את המכונית בפעם השלישית תוך שנה וחצי, ואף אחד לא ביקר אותו על כשלונותיו החוזרים, או טען שיש לו כשל בדפוסי החשיבה. כולם פשוט האשימו את גנבי המכוניות.

   ו- 2 שאלות:

   1. לאיזה מסקנות קלישאה שטחיות קפצתי?

   2. מה כל כך מרשים בקביעה שאהבה היא "מדומיין, הזוי, מטורלל", ואילו זוגיות היא דבר "ממשי"?

    

    ואם ייוודא לנו שיש מקום מועד לגניבת רכבים וחבר שלך התעקש פעם אחר פעם לחנות את רכבו דווקא שם? ואולי נגלה שהוא פשוט שלוש פעמים לא נעל את רכבו? ונניח לדוגמת הגברים-נשים כי היא לוהטת והצדדים לא מקשיבים ונשווה את העניין לבורות של דור שלם שבמקום לקרוא ספר רואה את הפח הגדול. ואנחנו יודעים שערוץ 2 הוא זבל, ונצעק שהוא זבל, אבל נמשיך לראות את הזבל, מתי האחריות של הצופה להעביר ערוץ בידיעה שערוץ 2 יישאר שם (עד שהרייטינג שלו יירד ואז ייעלם)?  ר"ל יש ערוץ 2 שהוא זבל, והוא שם להישאר, הצופה עם הידיעה  הזאת צריך לזוז לפעולה ולהעביר לערוץ אחר. 

    

   ותמי, לגבי הקושי בלאבחן את המניאק, אני מבין, אבל יש לי תחושה שעם פיקחון חושים בריא, וכן לצערי גם קצת עם חשדנות, ניתן לגלות נבלים.

     30/1/10 12:59:

   הוא פונה אליך בשם חיבה חמוד שנגזר משמך האמיתי,

   הוא מוסיף קצת חרוזים

   הוא מחמיא לך בענק

   הוא כותב על הסתו, הקיץ, החורף, מזג האויר, החג הקרב ובא, כי הוא נורא "רומנטי"..

   הוא מזמין אותך לטיולים במדבר עוד לפני שדיברתם אפילו בטלפון,

   הוא כותב שקשה לו עם הוירטואליה, למרות שבפועל הוא משתמש בה כל הזמן,

   הוא מסתורי, עונה בהומור מתחמק לשאלותייך,

   הוא חוזר ומנסה שוב אם לא הצליח, אחרי שהמשיך לכמה אחות, וחזר אליך..

    

    

    

   הוא כותב משהו שמתפרש כאילו קרא את הפוסטים שלך בעיון, בדיקה נוספת תוכיח שקרא בקושי שתי שורות,

   הוא דולה פרט או שניים ממה שכתבת על עצמך ומשתמש בזה להראות שמתעניין בך,,

   הוא פונה אליך כאילו אתם חברים כבר מכיתה א,

   הוא מתאמץ נורא שהמייל יראה מקורי ויחיד ולמעשה שולח אותו בקופי-פייסט לכמה נשים בשינוי שם החיבה,

   הוא מבקש מהר לעבור מהוירטואלי למציאות,( מספר טלפון) כי אין לו זמן להשקיע במשחק מקדים וירטואלי, יש עוד הרבה נשים בתור..

   לוקח לו המון זמן לענות לך, הוא אומר שהוא מקליד לאט, אבל האמת שככה זה כשעונים ל10 נשים בבת אחת..

    

   לפעמים, הוא מתבלבל.. וכותב לך משהו שמיועד לשמינית בתור, ואם את עולה עליו הוא מוציא עצמו מהמצב עם איזו הפלצה חיננית,

   ואז, את יכולה ממש לראות, כמה הוא פתטי ואדיוט.

    

    

     30/1/10 12:55:

   צטט: james j. rocklein 2010-01-30 12:50:55

    

   אכן פוסט ראוי וכתוב נפלא.

    

   אני מצטרף לדבריהם של הבדואי וגם של רחל. יש בהם כדי לאזן את הדברים ולהוות משקל נגד.

    

   מתי הפוסט על המאניאקיות ברשת? 

    

    

    

   אה, לא חשבתי על זה, יש הרבה כאלה, ג'יימס?

    

     30/1/10 12:50:

    

   אכן פוסט ראוי וכתוב נפלא.

    

   אני מצטרף לדבריהם של הבדואי וגם של רחל. יש בהם כדי לאזן את הדברים ולהוות משקל נגד.

    

   מתי הפוסט על המאניאקיות ברשת? 

    

    

    

     30/1/10 12:36:

   להגיד "הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו..." זה להעביר את מרכז הכובד של האשמה למי שנפגעה במקום למי שפגע. זה לא דיון ביקורתי, המשמעות של זה היא שגבר שרימה וניצל אישה בעלת "כשל מחשבתי" (מה שזה לא יהיה), שמאמינה לו ובוטחת בו, פטור מאשמה (כי הכשל ביסודו מצוי וגו').

   מעניין שגברים תמיד ממליצים לנשים שנפגעו מגברים אחרים "לבדוק את עצמן". יש לי חבר שגנבו לו את המכונית בפעם השלישית תוך שנה וחצי, ואף אחד לא ביקר אותו על כשלונותיו החוזרים, או טען שיש לו כשל בדפוסי החשיבה. כולם פשוט האשימו את גנבי המכוניות.

   ו- 2 שאלות:

   1. לאיזה מסקנות קלישאה שטחיות קפצתי?

   2. מה כל כך מרשים בקביעה שאהבה היא "מדומיין, הזוי, מטורלל", ואילו זוגיות היא דבר "ממשי"?

    

     30/1/10 11:20:

   צטט: יבגניה בוזגלו 2010-01-30 10:09:52

   צטט: רונן מאיר 2010-01-29 21:28:02

   צטט: noami4u 2010-01-29 21:25:25

   ונניח לרגע, ולו לצרכי ההנחה בלבד, שאכן כל זה נכון, עדיין אנחנו נותרים עם הבעייה של עיצוב דמות האישה בסיפור הזה כפאסיבית, נחותה, כושלת שוב ושוב במלכודות הבנאליות המונחות לפיתחה ? האומנם ? יש פה הרי פרדוקס שאין גדול ממנו: נשים אסרטיביות בכל תחומי החיים נכשלות שוב ושוב מול האינטראקציה הבנאלית והרווחת, והחוזרת ונשנית שוב ושוב ביותר בחיים - חיזור בין גברים ונשים.

   מי שמוצא את התגלמות הרוע בגבר- המאניאק ( שיהיה כך.. בלשונך ) עושה לעצמו חיים קלים מידי. הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו, בין המדומיין ההזוי והמטורלל של "האהבה" ( שדי בטקסטים שדופים לשחק בה..) לבין הממשי של "הזוגיות" ( וכאן כמובן הקשקשת של המאניאקים לא תועיל להם כי כאן נדרשים מעשים ..)

   נו, הצלחת להוציא טקסט שאני מסכים איתו. אפילו מתרשם ממנו.

   כמה קל ונעים להאשים את הקורבנות של הסיפור הזה, ולבקר את אופיין/העדר ההבחנה שלהן/הכשלונות החוזרים שלה, אה?

   לא ברור לי איך זה שכשיש צד אחד מרמה ופוגע, וצד שני מרומה, מנוצל, מושפל ופגוע, תמיד מתעוררת הלהקה שתובעת "לבחון לעומק" דווקא את התנהלותו של הצד שנפגע.

   מה כל כך מרשים בטקסט הזה?

    

   כנראה שיותר קל לקפוץ למסקנות קלישאה שטחיות.
   אבל ראשית לכל אשאל; אסור לבקר מישה על כשלונותיו/ה החוזרים? זה לא עשוי להעיד על כשל בדפוסי חשיבה?

   הרי לא מדובר באדם בודד אלא בתופעה, אולי אפילו תופעה חברתית גורפת.

   כפי שהכותבת השכילה להציג - לא מדובר רק בצד מרמה ומרומה - זה רק חלק מהעניין.
   אילו היה פה רק את זה, הרי שניתן היה לפתור את העניין באמצעים משטרתיים ומשפטיים.

   הטקסט המסוים מרשים כי עושה אבחנה חדה וחכמה ובלתי שגרתית בין "אהבה" לבין "זוגיות".
   אהבה זה דבר שקורה לך, זוגיות זאת עבודה.
   יש מצב שחינוך והשכלה המדגישים את ההבדל הזה היו חוסכים הרבה אשליות והרבה קורבנות.

   לא כל דיון ביקורתי הוא האשמה.

     30/1/10 10:23:


   זה פוסט אזהרה נחמד  אבל אני מוכרחה  להבין: נגיד  שגבר מהצד השני של המסך נורא טוב במילים ונורא משכנע ברגישותו ויש לו ערימה של מעריצות שמגיבות לפוסטים השנונים שלו וההתכתבות איתו מסחררת, והיא רוצה להיות האחת  הרי בסופו של דבר מגיעים לפגישה במציאות וכאן זה למעשה מתחיל לא ? כאן היא רואה איך הוא נראה באמת איך הוא נשמע ואם מאחורי המקסים הוירטואלי הזה עומד גבר שנראה ונשמע כמו שהיא אוהבת שגבר ייראה ויישמע, וכאן אשה יכולה להחליט אם בראש שלה להמשיך את הקשר לזיונים לזוגיות או ווטאבר שי לייקס...הרי נשים הן לא גולם.

     30/1/10 10:09:

   צטט: רונן מאיר 2010-01-29 21:28:02

   צטט: noami4u 2010-01-29 21:25:25

   ונניח לרגע, ולו לצרכי ההנחה בלבד, שאכן כל זה נכון, עדיין אנחנו נותרים עם הבעייה של עיצוב דמות האישה בסיפור הזה כפאסיבית, נחותה, כושלת שוב ושוב במלכודות הבנאליות המונחות לפיתחה ? האומנם ? יש פה הרי פרדוקס שאין גדול ממנו: נשים אסרטיביות בכל תחומי החיים נכשלות שוב ושוב מול האינטראקציה הבנאלית והרווחת, והחוזרת ונשנית שוב ושוב ביותר בחיים - חיזור בין גברים ונשים.

   מי שמוצא את התגלמות הרוע בגבר- המאניאק ( שיהיה כך.. בלשונך ) עושה לעצמו חיים קלים מידי. הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו, בין המדומיין ההזוי והמטורלל של "האהבה" ( שדי בטקסטים שדופים לשחק בה..) לבין הממשי של "הזוגיות" ( וכאן כמובן הקשקשת של המאניאקים לא תועיל להם כי כאן נדרשים מעשים ..)

    

   נו, הצלחת להוציא טקסט שאני מסכים איתו. אפילו מתרשם ממנו.

    

   כמה קל ונעים להאשים את הקורבנות של הסיפור הזה, ולבקר את אופיין/העדר ההבחנה שלהן/הכשלונות החוזרים שלה, אה?

   לא ברור לי איך זה שכשיש צד אחד מרמה ופוגע, וצד שני מרומה, מנוצל, מושפל ופגוע, תמיד מתעוררת הלהקה שתובעת "לבחון לעומק" דווקא את התנהלותו של הצד שנפגע.

   מה כל כך מרשים בטקסט הזה?

     30/1/10 10:08:


   פוסט מקיף ומעניין

   כול הכבוד שהבאת אותו

    

   אני זמן קצר כאן יחסית

   ולא מזמן ראיתי כמה פוסטים

   של אזהרות מפני מטרידים

   מסוג זה או אחר...

    

   לדעתי יש להיזהר

   ולחשוב טוב

   ולנסות להפעיל את

   התחושות טוב

   כדי להמנע מנפילה

   במלכודות מהסוג המתואר...

    

   אני יודע שקל להגיד

   ולא תמיד קל לעשות

   כי כשגבר או אשה

   נמצאים במצוקה או חסך

   כאלו או אחרים

   יש תמיד את ה"נשמה טובה"

   שינסה/תנסה להתלבש על הנקודות הרכות

   ולצערי

   יש בעולם רוע

   וכמובן גם ברשת...

    

   מאל לכולם שיהיה לנו את

   העיניים לראות

   הלב להרגיש

   והשכל להבחין

   כדי שנהנה כאן מהטוב והיפה

   ולא מהמכוער והחולה

     30/1/10 09:40:

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 09:22:38

   צטט: הדקדוק הפנימי 2010-01-30 09:09:41

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 08:32:19

   די היה להציץ במרסל פרוסט ואוסקר ווילד כותבים במאה ה - 19 לגבי הנרקסיסטיים "המסוכנים" על מנת להבין שכלום לא השתנה. שוב הנשים יוצאות לא טוב פה, לדעתי, יש נשים ולא מעט כאלו, שמעונינות בסקס ללילה אחד או ללילות אחדים. אני לא מבין את השקרנים, זה כל כך מלאה ומעייף אותי רק לחשוב לתוות מערכת שקרים בשביל זיון. הדרך הישירה, הכנה (כפי שסעיף 5 אומר) היא הדרך היחידה בעיניי, והיא נושאת "תוצאות" לא רעות בכלל. פשוט אם יש הבנה שיש נשים שגם מעונינות בסקס ותו לא, ויש רבות.

   נראה לי שאתה טועה כאן בפרשנות. הנרקסיסט הנפוץ לא חושב על עצמו שהוא מחפש זיון. הוא מחפש כיבושים. כשרוצים לכבוש רוצים את כל המוצב (וכל האמצעים כשרים) לא רק את המיטה. כשהכיבוש נגמר אפשר לתקוע דגל ולעבור הלאה. כי נרקסיסט לא מסוגל לאהוב, המצב שאמור להגיע אחרי ההתלהבות הראשונית. אני לא רואה איך הנשים יוצאות "לא טוב". וזה בכלל לא קשור לנשים וגברים. יש חוסר פניות רגשית גם אצל נשים רבות, זה רק אולי בא לידי ביטוי בצורות אחרות. 

    הנשים לא יוצאות טוב בכתבה כי הן בעלות "הבור" המשתוקק והכמה להתמלא, ונצא מהנחת מוצא ברורה שהמניאק כבר כונה מניאק, ולכן הוא האשם במסובב, השאלה הוא אשם בסיבה. אני דווקא מעניק במחשבתי כוח לנשים, גבר הוא לא מילוי, הוא לא "החצי", הוא תוספת מהנה ומעניינת ותו לא. הבעיה העיקרית זה לא אם מישהי נפלה בפח של מלוקק, הבעיה העיקרית הן "הסדרתיות". (אגב, הסיבה שמדברים פה רק על נשים מעוץ בעובדת ההתנייה החברתית שגבר לא יפרסם שאישה פגעה בו כי זה לא מתיישר עם תפישת "הגבריות,, בטח לא במדינת היהודים המצ'ואיסטית.)

    

   נרקסיסט מצוי אכן יוצא לכיבושים כדי לכבוש,אך כדי לזקוף לזכותו את מסוגלותו האין סופית "לתקוע" כל אחת [קוראים לזה "דגל?"]

   ואכן נרקסיסט לא מסוגל לאהוב אלא את עצמו.ועבור עצמו הוא ינהל רשימת הישגים בלתי נלאית.

   ושרוןן נשים יוצאות רע כשמטילים את כל האחריות וכובד המשקל על הגברים.יש בנו כוחות אינטואיציה, אנחנו גם מפתות

   מי בדרך פריטמיטיבית ומי בתחכום, אנחנו יודעות מי האדם  שמולנו יותר מנשים של פעם.אני מתנגדת להיתממות מעושה.

   ונשים נרקסיסטיות עושות אותו דבר, כובשות בלי סוף והן בלתי נילאות להוכיח את יכולותן, מסוגלותן להשיג כל גבר.

   והכי כיף לבוא לקשר נקיי כפיים. אך עם מוח מחודד.

     30/1/10 09:34:

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 09:22:38

   צטט: הדקדוק הפנימי 2010-01-30 09:09:41

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 08:32:19

   די היה להציץ במרסל פרוסט ואוסקר ווילד כותבים במאה ה - 19 לגבי הנרקסיסטיים "המסוכנים" על מנת להבין שכלום לא השתנה. שוב הנשים יוצאות לא טוב פה, לדעתי, יש נשים ולא מעט כאלו, שמעונינות בסקס ללילה אחד או ללילות אחדים. אני לא מבין את השקרנים, זה כל כך מלאה ומעייף אותי רק לחשוב לתוות מערכת שקרים בשביל זיון. הדרך הישירה, הכנה (כפי שסעיף 5 אומר) היא הדרך היחידה בעיניי, והיא נושאת "תוצאות" לא רעות בכלל. פשוט אם יש הבנה שיש נשים שגם מעונינות בסקס ותו לא, ויש רבות.

   נראה לי שאתה טועה כאן בפרשנות. הנרקסיסט הנפוץ לא חושב על עצמו שהוא מחפש זיון. הוא מחפש כיבושים. כשרוצים לכבוש רוצים את כל המוצב (וכל האמצעים כשרים) לא רק את המיטה. כשהכיבוש נגמר אפשר לתקוע דגל ולעבור הלאה. כי נרקסיסט לא מסוגל לאהוב, המצב שאמור להגיע אחרי ההתלהבות הראשונית. אני לא רואה איך הנשים יוצאות "לא טוב". וזה בכלל לא קשור לנשים וגברים. יש חוסר פניות רגשית גם אצל נשים רבות, זה רק אולי בא לידי ביטוי בצורות אחרות. 

    

    הנשים לא יוצאות טוב בכתבה כי הן בעלות "הבור" המשתוקק והכמה להתמלא, ונצא מהנחת מוצא ברורה שהמניאק כבר כונה מניאק, ולכן הוא האשם במסובב, השאלה הוא אשם בסיבה. אני דווקא מעניק במחשבתי כוח לנשים, גבר הוא לא מילוי, הוא לא "החצי", הוא תוספת מהנה ומעניינת ותו לא. הבעיה העיקרית זה לא אם מישהי נפלה בפח של מלוקק, הבעיה העיקרית הן "הסדרתיות". (אגב, הסיבה שמדברים פה רק על נשים מעוץ בעובדת ההתנייה החברתית שגבר לא יפרסם שאישה פגעה בו כי זה לא מתיישר עם תפישת "הגבריות,, בטח לא במדינת היהודים המצ'ואיסטית.)

    

   ברור שהוא לא המילוי והיא לא הבור. השאלה היא (שוב ושוב) אם גם מי שאינה מסתובבת עם בורות שמחפשים להתמלא בכל מניאק מצוי והעיקר להתמלא, תוכל לזהות כבר בהתחלה שמדובר באחד כזה. איך נבדיל בינו לבין כל איש ראוי ומקסים אחר? 

    

     30/1/10 09:22:

   צטט: הדקדוק הפנימי 2010-01-30 09:09:41

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 08:32:19

   די היה להציץ במרסל פרוסט ואוסקר ווילד כותבים במאה ה - 19 לגבי הנרקסיסטיים "המסוכנים" על מנת להבין שכלום לא השתנה. שוב הנשים יוצאות לא טוב פה, לדעתי, יש נשים ולא מעט כאלו, שמעונינות בסקס ללילה אחד או ללילות אחדים. אני לא מבין את השקרנים, זה כל כך מלאה ומעייף אותי רק לחשוב לתוות מערכת שקרים בשביל זיון. הדרך הישירה, הכנה (כפי שסעיף 5 אומר) היא הדרך היחידה בעיניי, והיא נושאת "תוצאות" לא רעות בכלל. פשוט אם יש הבנה שיש נשים שגם מעונינות בסקס ותו לא, ויש רבות.

   נראה לי שאתה טועה כאן בפרשנות. הנרקסיסט הנפוץ לא חושב על עצמו שהוא מחפש זיון. הוא מחפש כיבושים. כשרוצים לכבוש רוצים את כל המוצב (וכל האמצעים כשרים) לא רק את המיטה. כשהכיבוש נגמר אפשר לתקוע דגל ולעבור הלאה. כי נרקסיסט לא מסוגל לאהוב, המצב שאמור להגיע אחרי ההתלהבות הראשונית. אני לא רואה איך הנשים יוצאות "לא טוב". וזה בכלל לא קשור לנשים וגברים. יש חוסר פניות רגשית גם אצל נשים רבות, זה רק אולי בא לידי ביטוי בצורות אחרות. 

    

    הנשים לא יוצאות טוב בכתבה כי הן בעלות "הבור" המשתוקק והכמה להתמלא, ונצא מהנחת מוצא ברורה שהמניאק כבר כונה מניאק, ולכן הוא האשם במסובב, השאלה הוא אשם בסיבה. אני דווקא מעניק במחשבתי כוח לנשים, גבר הוא לא מילוי, הוא לא "החצי", הוא תוספת מהנה ומעניינת ותו לא. הבעיה העיקרית זה לא אם מישהי נפלה בפח של מלוקק, הבעיה העיקרית הן "הסדרתיות". (אגב, הסיבה שמדברים פה רק על נשים מעוץ בעובדת ההתנייה החברתית שגבר לא יפרסם שאישה פגעה בו כי זה לא מתיישר עם תפישת "הגבריות,, בטח לא במדינת היהודים המצ'ואיסטית.)

    

     30/1/10 09:15:


   כתבה מצויינת, מעמיקה

   וחשובה.

   יופי!

     30/1/10 09:09:

   צטט: ~Stone~ 2010-01-30 08:32:19

   די היה להציץ במרסל פרוסט ואוסקר ווילד כותבים במאה ה - 19 לגבי הנרקסיסטיים "המסוכנים" על מנת להבין שכלום לא השתנה. שוב הנשים יוצאות לא טוב פה, לדעתי, יש נשים ולא מעט כאלו, שמעונינות בסקס ללילה אחד או ללילות אחדים. אני לא מבין את השקרנים, זה כל כך מלאה ומעייף אותי רק לחשוב לתוות מערכת שקרים בשביל זיון. הדרך הישירה, הכנה (כפי שסעיף 5 אומר) היא הדרך היחידה בעיניי, והיא נושאת "תוצאות" לא רעות בכלל. פשוט אם יש הבנה שיש נשים שגם מעונינות בסקס ותו לא, ויש רבות.

   נראה לי שאתה טועה כאן בפרשנות. הנרקסיסט הנפוץ לא חושב על עצמו שהוא מחפש זיון. הוא מחפש כיבושים. כשרוצים לכבוש רוצים את כל המוצב (וכל האמצעים כשרים) לא רק את המיטה. כשהכיבוש נגמר אפשר לתקוע דגל ולעבור הלאה. כי נרקסיסט לא מסוגל לאהוב, המצב שאמור להגיע אחרי ההתלהבות הראשונית. אני לא רואה איך הנשים יוצאות "לא טוב". וזה בכלל לא קשור לנשים וגברים. יש חוסר פניות רגשית גם אצל נשים רבות, זה רק אולי בא לידי ביטוי בצורות אחרות. 

    

     30/1/10 09:05:


   כתבה מעולה ומדוייקת.

   אני מתעבת את הגברים הנרקסיסטיים

   אבל אני מודה גם את הנשים הנרקסיסטיות

   ואת יודעת מה ?יש הרבה מהן ,כי אישה שעושה הכל כדי לכבוש

   ללילה אחד גבר, או מוכנה לרמות ,להתחנף לפתות, להבטיח, לשקר ולו רק

   לזכות ב"ניצחון " עלוב של "מסוגלותה" להכניע כל גבר, מעידה באותה מידה על אותה נרקיסיסטיות.

   כמו  הגבר הנכלולי המשקר והמוכר את כל ערכיו עבור "זיון" בסופו של דבר.

   מה זה כל ענין הזוגיות יחסים, הכל זמני וארעי בחיינו. איננו יכולים להבטיח לאף אחד אהבה ניצחית

   כי אולי היא איננה. ואיננו יכולים להבטיח זוגיות יציבה

   כי אין לנו שליטה על מה שנרגיש ועל אירועי החיים המשפיעים על זוגיות

   אבל אם נבוא נקיי כפיים לקשר, נרגיש קודם כל עם עצמנו טוב יותר.

   ועל חלקינו כנשים:ואני מזכירה אני נגד רמיה מכל צד.

   אך בנות הכימהון והלשון ב'קפה'  "מזמינות ומפתות" גברים וצריך להגיד את זה במפורש.

   אך גם בנות חכמות הצליחו  להרגיזני  בהאשימן גברים מהקפה, בעורמה של לאחר המעשה,

   צאי וראי  כי גברים אלו מתחבאים מאחורי בובה אפורה עם מאה אחוז בנות חברות

   בכרטיס  ועם  תגובות מלאות קריצות ורמזים.אז הגברים מבטיחים בלעדיות,אז מה?

   למה שאישה מאיתנו תבטיח בלעדיות במהירות כל כך גדולה אולי שווה לבדוק מי האדם? ואפשר בקלות לדעת היום על כל אחד.

   זו הסיבה שהעליתי את הפוסט שלי גם. להזכיר לבנות את כוחן.

   אני נגד הורדת  כל אחריות ולהודות בדבר שיקרי:שאין בנו כוח ואנחנו פתיות.

   האומנם?

    

     30/1/10 08:42:

    

    

   מאמר משובח, נעמי

   שמעתי על המחקר הזה בתחילת הכתבה, שגברים ''רעים'' מצליחים יותר בכיבוש נשים (בערך כמו שנשים ביצ'יות מצליחות יותר עם גברים) זה בעצם דפוס עתיק יומין שתרגם את עצמו גם לעידן הוירטואלי. כי ביצ'יות ומניאקים יש בכל מקום. ועל פני השטח, אלה הם במיוחד ''נטולי העכבות'' הכמהים. שאיתם זה הולך הכי קל, מהר ו''טבעי''. התאור הזה נוגע גם לכמה בחורות שפגשתי עד היום.. :)))

    

   למרות שנראה לי שראוי לעשות את ההבדלה פה. כי המאמר הזה קורא לסוג של סטריאוטיפיזציה בהתנהגויות אנושיות. ''המנייאקים'' האלה מתוארים כאנשים שיש להם רק מהות אחת. אני מבדיל בין כאלה שכרגע מחפשות כאן רק דייטים זיונים והנאות מזדמנות, שזה מחזה שכיח גם אצל נשים, אבל עם כוונה נסתרת גם להגיע לאהבה/זוגיות מתישהו, לבין אלה שהשריטה כבר לא מאפשרת שום דבר אחר חוץ מלזיין ולזרוק, בעשרות ורבבות, בערמומיות ובלי חרטות, ולעשות זאת כמו כמעט כמו במשחק סאדיסטי.

    

   הפיתרון שלי לזה הוא די פשוט - לא לערבב בין החיים הוירטואליים לחיים האמיתיים. כאן כותבים ומתקשקשים עם אנשים. חיי אהבה זה במקום אחר. פשוט. כי לעולם אין לדעת איזה סוג של פסיכוזה מתחבאת מאחורי המקלדת שכותבת לך :)))

    

    

    

     30/1/10 08:32:
   די היה להציץ במרסל פרוסט ואוסקר ווילד כותבים במאה ה - 19 לגבי הנרקסיסטיים "המסוכנים" על מנת להבין שכלום לא השתנה. שוב הנשים יוצאות לא טוב פה, לדעתי, יש נשים ולא מעט כאלו, שמעונינות בסקס ללילה אחד או ללילות אחדים. אני לא מבין את השקרנים, זה כל כך מלאה ומעייף אותי רק לחשוב לתוות מערכת שקרים בשביל זיון. הדרך הישירה, הכנה (כפי שסעיף 5 אומר) היא הדרך היחידה בעיניי, והיא נושאת "תוצאות" לא רעות בכלל. פשוט אם יש הבנה שיש נשים שגם מעונינות בסקס ותו לא, ויש רבות.
     30/1/10 06:54:

   כבר קראתי . מרתק !

    

   המון עובדות, המון דיוק . יכולתי לראות מקרים שאני מכירה יכולתי למצוא גם את עצמי בכמה מצבים.

    

   רונית. 

     30/1/10 06:27:

   נעמי .

    

   פיספסתי את זה שלך.

    

   אבוא כבר מחר להתעמק בגדול ריפרפתי כי מאוחר כאן ואני לא נרדמת וראיתי המון. בעיקר ראיתי את גבי טלר חברה שלי שלושים שנה וקצת ואת  המאניקים שהזכרת.

    

   מחר אכנס לפרטים, נראה לי פוסט שווה.

    

   בוקר טוב

    

    

   רונית

     30/1/10 06:05:

   נעמי - ככה יפה לחשוף אותי ?

   לשון בחוץ

     30/1/10 00:37:

   צטט: חץ עין נץ 2010-01-29 21:25:09

   נו טוב עכשיו אני סוף כל סוף מבין למה אין לי הצלחה פה בבלוגיה הזאת! הבעיה שאני ישר מסביר שמדובר בזקן שמן נשוי חרמן שמעונין ברומן קצר מועד לאחר הצהרים פעם פעמים ודי וגם זה לא אפשרי כי אני מפחד מאשתי. עכשיו תמיד חשבתי שנשים מעונינות בכנות? נא באוזן! שקרנים אתן מחפשות הנה יש מחקר רק שקרנים  רק הם אלה שמצליחים. ואנחנו ישרי הדרך וההגונים מה נשאר לנו? קדחת בצלחת! 

   מיד אני הולך לשנות את הכרטיס שלי פה לגרוש רזה חתיך וחטוב מחפש חברה לחיים ארוכים אחרי הצהרים!  בגלל עיסוקי כמרגל במוסד  אני יכול להתפנות לקשר אך ורק במלונית בשעות אחר הצהרים המוקדמות אין לצלצל בשום פנים ואופן בערב ואו בסופי שבוע!

   זה יעבוד?  

    

   אני מאוד רוצה להגיד שלא.

     29/1/10 23:55:
   ואיזו שטות זאת האבחנה כאן בין אהבה לזוגיות. אני בחיים שלי לא חיפשתי זוגיות - לא חיפשתי את ה'סידור', אלא רק אהבה, או מין, כלומר את המהות, והצלחתי לא רע. דווקא מי שסוגרים איתך עסקה ל'זוגיות' ומתנחלים אצלך בבית בדרך כלל לא מעוניינים בך אלא באשה כלשהי, בבת זוג כלשהי. לסמן וי. "אני בזוגיות" עאלק.
     29/1/10 23:54:

   מאמר יפה מאד ומדויק.

   לפעמים יש לי הרגשה שאנחנו, חברי הקפה, חולקים ידע נוסף על המין האנושי או המין הגברי, שלאלה מחוץ לקפה אין. טני טועה, כמובן. זה רחב יותר, כפי שכתבת.

    

     29/1/10 23:52:

   צטט: אלת האש 2010-01-29 23:12:53

   אני חותמת - שם ושם ושם..

   אחלה כתבה, מדויקת. הלוואי שיותר נשים יקראו ויפנימו. כי רק מלראות את ההימרחות של נשים בבלוגים של הוגי כימהון - גורמת בחילה.

   ולמרות שקשה לשפוט את הנשים האלה, במיוחד אם הן באות מרקע בעייתי, עדין, חושבת שלכל גבר מנייאק יש יותר מידי קינוחים לבחירה.

    

   קיצור "קיבה" זה מה שצריך לעשות להם. וירטואלית כמובן.

    

   וגם - כשמישהו משקר לך במצח נחושה במטרה להונות אותך, יש סיכויים רבים שהוא יצליח. יש נוכלים שמתמחים בהוצאת כסף מאנשים במרמה, ויש נוכלים שמתמחים בהוצאת סקס במרמה - כי כנראה הם יודעים שלא יוכלו להשיג סקס בדרך אחרת. כלומר אם יצהירו מראש שפניהם רק לסקס, ושהם שוכבים במקביל עם מספר דו-ספרתי של נשים, כנראה שלא יהיה המון ביקוש. 

    

     29/1/10 23:44:

   נומיל'ה :)

    ~

   מרתק וכל כך רלוונטי

    ~

   נכון כל משוטטת רשת פגשה אותם ו/או פוגשת בם

   מקווה שיש לנשים את החוכמה לזהות את הסדרתיים -

   כך אני מכנה אותם

   לכל אחד מהם יש שיטה אחרת

   כל אחד מהם אוהב לכבוש סוג אחר של נשים .

   יש כאלה לדוגמא שאוהבים אותן משוררות בחיי שיש כאלה -

   פגשתי בשיטוטיי  הוותיקים ברשת לפחות שניים כאלה

   ~

   מרתק ומחכים כבר אמרתי?

    ~

   שבת שלום נומיל'ה

   ~

   }{שטוטית_משוטטת

     29/1/10 23:36:

   צטט: נעמית 2010-01-29 21:39:50

   צטט: noami4u 2010-01-29 21:25:25

   ונניח לרגע, ולו לצרכי ההנחה בלבד, שאכן כל זה נכון, עדיין אנחנו נותרים עם הבעייה של עיצוב דמות האישה בסיפור הזה כפאסיבית, נחותה, כושלת שוב ושוב במלכודות הבנאליות המונחות לפיתחה ? האומנם ? יש פה הרי פרדוקס שאין גדול ממנו: נשים אסרטיביות בכל תחומי החיים נכשלות שוב ושוב מול האינטראקציה הבנאלית והרווחת, והחוזרת ונשנית שוב ושוב ביותר בחיים - חיזור בין גברים ונשים.

   מי שמוצא את התגלמות הרוע בגבר- המאניאק ( שיהיה כך.. בלשונך ) עושה לעצמו חיים קלים מידי. הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו, בין המדומיין ההזוי והמטורלל של "האהבה" ( שדי בטקסטים שדופים לשחק בה..) לבין הממשי של "הזוגיות" ( וכאן כמובן הקשקשת של המאניאקים לא תועיל להם כי כאן נדרשים מעשים ..)

    

   אני לא חושבת שבשום מקרה חשבתי על נשים שחוו נטישה רגשית או פיזית כנשים נחותות בשום צורה כלשהי,

   נדמה לי שאכן יש פה בעייתיות גדולה אצל הנשים שנוטות ליפול שוב ושוב למקומות הללו, אבל מכיוון שגם אני חוויתי את אותם מקומות על בשרי, וכמוני חלק גדול מחברותי, פה בקפה ובמקומות אחרים, לא הייתי מגדירה נשים עצמאיות במובנים האחרים של החיים ומוצלחות כנחותות.

    

   בוודאי שנשים אינן נחותות ולא פסיביות באינטראקציות הללו - וממילא לכן, האשם איננו נופל רק על "המאניאקים"  הללו. יסוד הדברים עומד הכשל הזה של העדר האבחנה בין "אהבה" לזוגיות ויתרה מזאת מתן הפרימאט למדומיין של"האהבה" על פני הממשי של הזוגיות. לו נשים היו מבינות את התהום הבלתי ניתנת לגישור בין המושגים הללו ובמיוחד את מתן זכות הקדימה לממש של הזוגיות כי אז "המאניאקים" מעצם מהותם הי...ו חדלים להתקיים. "המאניאק" יכול רק לקשקש "אהבה" הוא לא יכול לממש את הזוגיות הממשית

     29/1/10 23:20:


   אני בהפסקה מגברים וטוב לי כך

   פוסט מעולה :)*

     29/1/10 23:12:

   אני חותמת - שם ושם ושם..

   אחלה כתבה, מדויקת. הלוואי שיותר נשים יקראו ויפנימו. כי רק מלראות את ההימרחות של נשים בבלוגים של הוגי כימהון - גורמת בחילה.

   ולמרות שקשה לשפוט את הנשים האלה, במיוחד אם הן באות מרקע בעייתי, עדין, חושבת שלכל גבר מנייאק יש יותר מידי קינוחים לבחירה.

    

   קיצור "קיבה" זה מה שצריך לעשות להם. וירטואלית כמובן.

     29/1/10 22:45:

   צטט: הדקדוק הפנימי 2010-01-29 20:36:10

   ואמרו אמן!  חותמת על כל מילה ומילה ואעביר בשמחה לכל חברותיי.

    הגעתי בעיקבותיה....(:

   ענק! לגזור ולשמור.

   גם אני מעבירה הלאה.. 

    

     29/1/10 21:39:

   צטט: noami4u 2010-01-29 21:25:25

   ונניח לרגע, ולו לצרכי ההנחה בלבד, שאכן כל זה נכון, עדיין אנחנו נותרים עם הבעייה של עיצוב דמות האישה בסיפור הזה כפאסיבית, נחותה, כושלת שוב ושוב במלכודות הבנאליות המונחות לפיתחה ? האומנם ? יש פה הרי פרדוקס שאין גדול ממנו: נשים אסרטיביות בכל תחומי החיים נכשלות שוב ושוב מול האינטראקציה הבנאלית והרווחת, והחוזרת ונשנית שוב ושוב ביותר בחיים - חיזור בין גברים ונשים.

   מי שמוצא את התגלמות הרוע בגבר- המאניאק ( שיהיה כך.. בלשונך ) עושה לעצמו חיים קלים מידי. הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו, בין המדומיין ההזוי והמטורלל של "האהבה" ( שדי בטקסטים שדופים לשחק בה..) לבין הממשי של "הזוגיות" ( וכאן כמובן הקשקשת של המאניאקים לא תועיל להם כי כאן נדרשים מעשים ..)

    

   אני לא חושבת שבשום מקרה חשבתי על נשים שחוו נטישה רגשית או פיזית כנשים נחותות בשום צורה כלשהי,

   נדמה לי שאכן יש פה בעייתיות גדולה אצל הנשים שנוטות ליפול שוב ושוב למקומות הללו, אבל מכיוון שגם אני חוויתי את אותם מקומות על בשרי, וכמוני חלק גדול מחברותי, פה בקפה ובמקומות אחרים, לא הייתי מגדירה נשים עצמאיות במובנים האחרים של החיים ומוצלחות כנחותות.

     29/1/10 21:28:

   צטט: noami4u 2010-01-29 21:25:25

   ונניח לרגע, ולו לצרכי ההנחה בלבד, שאכן כל זה נכון, עדיין אנחנו נותרים עם הבעייה של עיצוב דמות האישה בסיפור הזה כפאסיבית, נחותה, כושלת שוב ושוב במלכודות הבנאליות המונחות לפיתחה ? האומנם ? יש פה הרי פרדוקס שאין גדול ממנו: נשים אסרטיביות בכל תחומי החיים נכשלות שוב ושוב מול האינטראקציה הבנאלית והרווחת, והחוזרת ונשנית שוב ושוב ביותר בחיים - חיזור בין גברים ונשים.

   מי שמוצא את התגלמות הרוע בגבר- המאניאק ( שיהיה כך.. בלשונך ) עושה לעצמו חיים קלים מידי. הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו, בין המדומיין ההזוי והמטורלל של "האהבה" ( שדי בטקסטים שדופים לשחק בה..) לבין הממשי של "הזוגיות" ( וכאן כמובן הקשקשת של המאניאקים לא תועיל להם כי כאן נדרשים מעשים ..)

    

   נו, הצלחת להוציא טקסט שאני מסכים איתו. אפילו מתרשם ממנו.

     29/1/10 21:25:

   ונניח לרגע, ולו לצרכי ההנחה בלבד, שאכן כל זה נכון, עדיין אנחנו נותרים עם הבעייה של עיצוב דמות האישה בסיפור הזה כפאסיבית, נחותה, כושלת שוב ושוב במלכודות הבנאליות המונחות לפיתחה ? האומנם ? יש פה הרי פרדוקס שאין גדול ממנו: נשים אסרטיביות בכל תחומי החיים נכשלות שוב ושוב מול האינטראקציה הבנאלית והרווחת, והחוזרת ונשנית שוב ושוב ביותר בחיים - חיזור בין גברים ונשים.

   מי שמוצא את התגלמות הרוע בגבר- המאניאק ( שיהיה כך.. בלשונך ) עושה לעצמו חיים קלים מידי. הכשל ביסודו מצוי כאן במשהו אחר, באותו העדר הבחנה שנשים לא מעט לוקות בו, בין המדומיין ההזוי והמטורלל של "האהבה" ( שדי בטקסטים שדופים לשחק בה..) לבין הממשי של "הזוגיות" ( וכאן כמובן הקשקשת של המאניאקים לא תועיל להם כי כאן נדרשים מעשים ..)

     29/1/10 21:25:

   נו טוב עכשיו אני סוף כל סוף מבין למה אין לי הצלחה פה בבלוגיה הזאת! הבעיה שאני ישר מסביר שמדובר בזקן שמן נשוי חרמן שמעונין ברומן קצר מועד לאחר הצהרים פעם פעמים ודי וגם זה לא אפשרי כי אני מפחד מאשתי. עכשיו תמיד חשבתי שנשים מעונינות בכנות? נא באוזן! שקרנים אתן מחפשות הנה יש מחקר רק שקרנים  רק הם אלה שמצליחים. ואנחנו ישרי הדרך וההגונים מה נשאר לנו? קדחת בצלחת! 

   מיד אני הולך לשנות את הכרטיס שלי פה לגרוש רזה חתיך וחטוב מחפש חברה לחיים ארוכים אחרי הצהרים!  בגלל עיסוקי כמרגל במוסד  אני יכול להתפנות לקשר אך ורק במלונית בשעות אחר הצהרים המוקדמות אין לצלצל בשום פנים ואופן בערב ואו בסופי שבוע!

   זה יעבוד?  

     29/1/10 21:06:

   אריק ברדן, סולם להקת "האנימלז" אמר כבר בסיקסטיז של המאה העשרים:
   "אנחנו כאן לא בשביל המוסיקה ולא בגלל שום מפכה, אנחנו כאן בשביל הזיונים".

   http://www.youtube.com/watch?v=HNzmrEgz_GI
     29/1/10 20:59:

   צטט: שומרת מסך 2010-01-29 20:38:41

   צטט: מיא 2010-01-29 20:15:09

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

    

   אבל כאן בקפה, בית הזונות הבלתי פורמלי של היקום (ושייסלחו לי מגדירי המקום כרשת עסקית...), הכל מתחיל מפוסטים, תגובות לפוסטים ומשם שרשרת המזון האינטרנטית של מיילים אישים - צ'ט וכך הלאה...

   אז שלא כמו באתר היכרויות רשמי, כאן אנחנו נחשפים לכושר ביטוי, כושר כתיבה וכ', ואין מה לעשות, זה אחד המדדים שלנו.

    

    אבל כאן גם יש - פוסטים שהגבתי להם, תמונות שהגבתי להם. ואני ישר נכנסת וגבר שמרייר על תמונות דדניות - מחוק וזהו. קליר קאט. וזה אני עושה לגבי אלה שמתחילים איתי. השאר שיגיבו כמה שירצו. אני לא בולשת ביוזמתי אחריהם. 

     29/1/10 20:53:

   מסכים...

    

    

    

   צטט: שומרת מסך 2010-01-29 20:36:17


   גברים מנייאקים - כובשים- חלוירעות תמיד היו ןתמיד יהיו.

   להבדיל מעשורים קודמים ,יש להם את מגרש המשחקים המכונה הרשת, מלהטטים בין בלוגרית אחת למשנתה, מסמסים לאחת ומצוטטים בימסנג'ר בשנייה,

   אמני מילים , להטוטני טקסטים ככה יותר קל , בלי להחשף באמת, בלי להיות אמיתיים.

   כאמור - משחקים בפארק שעשועים.

   החכמה שלנו כנשים היא לזהות אותם, למנוע בהקדם את הוירטואליות ולעבור לעולם האמיתי מבלי לשאב לעולם האוטופי שהם מנסים להציג.

    

    

    

     29/1/10 20:45:
   בעיני, בגלל האופי המיוחד של דה מרקר ; שילוב של חברתיות, חשיפה,יצירתיות ונוכחות של חברים רבים בעלי רמה אישית מעל הממוצע, האתר הזה מזמין יותר מניאקים מכל אתר חברתי אחר. אפילו יותר מאתרי היכרויות יעודיים. כתבת מעניין, חשוב ויסודי, כהרגלך
     29/1/10 20:38:

   צטט: מיא 2010-01-29 20:15:09

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

    

   אבל כאן בקפה, בית הזונות הבלתי פורמלי של היקום (ושייסלחו לי מגדירי המקום כרשת עסקית...), הכל מתחיל מפוסטים, תגובות לפוסטים ומשם שרשרת המזון האינטרנטית של מיילים אישים - צ'ט וכך הלאה...

   אז שלא כמו באתר היכרויות רשמי, כאן אנחנו נחשפים לכושר ביטוי, כושר כתיבה וכ', ואין מה לעשות, זה אחד המדדים שלנו.

     29/1/10 20:36:


   גברים מנייאקים - כובשים- חלוירעות תמיד היו ןתמיד יהיו.

   להבדיל מעשורים קודמים ,יש להם את מגרש המשחקים המכונה הרשת, מלהטטים בין בלוגרית אחת למשנתה, מסמסים לאחת ומצוטטים בימסנג'ר בשנייה,

   אמני מילים , להטוטני טקסטים ככה יותר קל , בלי להחשף באמת, בלי להיות אמיתיים.

   כאמור - משחקים בפארק שעשועים.

   החכמה שלנו כנשים היא לזהות אותם, למנוע בהקדם את הוירטואליות ולעבור לעולם האמיתי מבלי לשאב לעולם האוטופי שהם מנסים להציג.

     29/1/10 20:36:
   ואמרו אמן!  חותמת על כל מילה ומילה ואעביר בשמחה לכל חברותיי.
     29/1/10 20:15:

   וואו - פוסט אקטאלי-שיא!  ואיזה עומק ובחינה של התופעה מכל צדדיה! ממש דוקטורט על מניאק הרשת!

    

   מה שנותר לי להגיד הוא שאני די מחוסנת מהתופעות האלה, כי עליי כתיבה אף פעם לא עשתה רושם. מעניין את הביצה שלי אם גבר יודע לכתוב או לא.  זו במילא המחלקה שלי, וגבר אמור להצטיין בדברים אחרים, ובייחוד ביופיו. למזלי אני כה שטחית,עד שאני מחוסנת מפני כל חלקי-הכתיבה וחלקלקי-הדיבור האלה. בנאדם מאותגר-לוק יכול מצדי להתנסח מדאים עד מחרתיים. מה גם שלמשל כאן, בקפה, את יכולה להריח את המניאקים האלה מקילומטרים בזכות השובל של תגובות הכימהון שצמוד לפוסטיהם ולתמונותיהם, ובהתאם תשובותיהם המפלרטטות והמתלאבות. אוי, שנשים כבר יראו את הדגל השחור המתנוסס מעל הדפוקים האלה, ובא לציון גואל. 

     29/1/10 20:09:

   יש נטייה להימשך למנייאקים, כאלו שמשחקים משחקים.

   אלו שכן רוצים, ולאו דווקא ה"חנונים" והטובים משום מה מרחיקים אותנו.

   בגיל מסויים מבינים שאולי עדיפים החנונים, אבל המשיכה הלא ברורה למנייאקים

   עדיין נשארת.

    

   פוסט מעולה מותק... (-: