כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  מי כסף הם מים בעלי תכונה אוליגו דינמית נמרצת

  2 תגובות   יום שבת, 27/2/10, 03:41

                                                            מי כסף הם מים אוליגו דינמיים

   מי כסף

  מי כסף אוליגו קולואידים אנטיביוטיקה טבעית http://ripuy.org/?u=1&p=3


  מי כסף אוליגו קולואידים הם מים בעלי תכונה אוליגו דינמית נמרצת הקוטלת חיידקים כמו יוני מתכות רבים אחרים. התכונה מאופיינת בריכוז מזערי של יונים לקטילת החיידקים ודומיהם. תכונה זו שימשה את הרפואה עד גילוי הפניצילין כאנטיביוטיקה בעלת קשת פעולה רחבה, בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית שאינה קוטלת ביעילות חיידקים ואת השאר בכלל לא קוטלת. 

  בשנת 1893 גילה מדען שוויצי בשם קארל וילהלם פון נאגלי את התכונה האוליגודינמית וגזר את שמה מיוונית.

  מיעוט = oligo, | דינמי = dynamis = נמרץ, בעל עוצמה, פעיל, אקטיבי.

  לכן התכונה האוליגודינמית מייצגת מצב בו מיעוט יונים הם בעלי השפעה חזקה ומכרעת בהריגת חיידקים בעלי תא יחיד, עם גרעין אוקריוטיים (בעלי גרעין eukaryotic) וללא גרעין prokrayote (חסרי גרעין)  פרוקריוטיים. אך לא רק חיידקים, התכונה האוליגודינמית חוצה את כל המיקרואורגניזם ללא יוצאים מהכלל וביניהם: אצה algae, עובש (רקבובית molds), נבגים spores, פטריות fungus, וירוסים virus ואת כל שאר המיקרואורגניזמים המוכרים למדע.

  יוני מתכות מהסוגים הבאים כולם בעלי התכונה האוליגו דינמית הנמרצת.  זו התכונה האוליגו דינמית המקנה למי כסף אוליגו בריכוז מזערי ובגודל מזערי יכולת נמרצת להשמיד חיידקים ודומיהם כמו: כספית, נחושת, כסף, ברזל, עופרת, אבץ, ביסמות, זהב, אלומיניום ועוד מתכות רבות אחרות.

  המכניזם המלא בו התכונה האוליגו דינמית משמידה את המיקרואורגניזמים לא נחקר עד תום. המכניזם מבוסס על התכונה של יוני מתכות אלו להתחבר לחלבון וליצור דנטורציה. שלילת תכונת החלבון המקורית ושיתוק אנזימטי. התחברותם של מי כסף אוליגו לאנזימים בחלבון וגרימת התכונה האוליגו דינמית והאנטימיקרוביאלית הנמרצת הופכת את מי כסף לאנטיביוטיקה בעלת קשת פעולה רחבה ואף אולטימטיבית.

  * עד כמה שאפשר לכנות משהו אולטימטיבי.


  מי כסףמי כסף אינם רעילים http://cafe.themarker.com/post/870408

  מי כסף אוליגו לא הוכחו במקרים של חברות התרופות משום שלא נחקרו מעולם ולכן מי כסף אינם תרופה רשמית של הרפואה.

  הסיבות לכך הן:

  העדר אפשרות לרשום פטנט על מי כסף

  מחירם הזול כי מורכבים רק ממים מזוקקים ויוני כסף טהור ב- 99.99% בלבד.

  אינטרסים כלכליים חוסמים את חשיפת מי כסף לציבור הרחב.

   

  מי כסףמי כסף אוליגו לסרטן וקנדידה http://friends.alternativli.co.il/blogs/silverwater1

   אזהרה משתיית מי כסף מרוכזים אשר שותים בכפות, אלו מי כסף קולואידים המועשרים בריכוז גבוה וחריג של יוני כסף עד כדי חצי גרם כסף לליטר מי כסף.

  הבעיה של מי כסף אלו היא שקיעה חריגה של כסף ברקמות הגוף בשל יחס יוני הכסף לנפח הנוזל, יחד של 1 ל-2.

  שקיעה של כסף בכמות כזו עשויה להזיק לאורך זמן לרקמות ולתפקודם.

   

  אילן רז 

  מי כסף אוליגו קולואידים אוליגו דינמיים משנת 1996 
   

   


  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   תודה רותי יקרה

    

   פורים שמח

     28/2/10 02:47:

   אילן מעניין מאוד.

   תודההההה

   חג שמחחחחחחחחחחח

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011