כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  השוביניזם הנשי בצה"ל

  3 תגובות   יום חמישי, 4/3/10, 17:03

  אחד השקרים המקוממים והמעצבנים ביותר לדעתי זו הטענה השקרית כאילו נשים תורמות לביטחון המדינה "בדיוק כמו גברים" או אפילו "יותר מהחיילים הגברים" (כפי שנשים רבות נוהגות כיום לומר). זה שקר וכזב כי בפועל כל העבודה הכי קשה, מסוכנת, שחורה, שוחקת לאורך שנים, מתישה ומזיקה בריאותית פיזית ונפשית, הכל מתבצע ע"י גברים כשנשים רק גונבות לעצמן את הקרדיט והתהילה.

  מקומם יותר מכל השימוש במושג "שוויון בצה"ל" בזמן שברור ושקוף מעל ומעבר שזה לא באמת שוויון אלא עודפי כוח, שליטה, סמכות וקידום שרירותי לנשים בלבד, כלומר העצמת נשים וסגידה לנשים מצד אחד, ודיכוי, ניצול ושיעבוד מוחלט של המין הגברי. כפי שאמרו לי חברים בעת שירותם הצבאי:"לחיילות יש רק זכויות, לחיילים - רק חובות".

  כיום בנות מורעלות-פמיניזם חודרות לצה"ל רק כדי להילחם בגברים מבפנים, להמציא ולנפח את תופעת ה"הטרדה מינית" (בצה"ל, חייל שמתקרב לחיילת פחות ממטר נחשב "מטריד מינית"), לקבוע שפה רשמית בלשון נקבה כ"ברירת מחדל ניטרלית" וכל הזמן לחפש איך לקדם את הבנות ולשפר להן את תנאיהן, הכל על חשבון החיילים הגברים שצריכים לעבוד קשה יותר.

  עובדה: עדיין למרות כל הדיבורים וההתפלספויות על "שוויון", נשים משרתות רק שנתיים, גברים 3 שנים סדיר ועוד שירות מילואים חובה עד גיל 58. יש כאן משהו שהוא מעבר לאפליה, כי הפמיניסטיות (כמו ח"כ לשעבר יעל דיין) היו הראשונות שדחו וביטלו כל אפשרות להאריך אפילו במספר חודשים בודדים את אורך שירות הנשים בצה"ל בטענה כאילו השעון הביולוגי של הנשים מתקתק ו-"הן צריכות להקים משפחה ולהוליד ילדים". זה בלוף כי ידוע שאישה קרייריסטית בריאה וחזקה ממוצעת כיום לא מתחתנת עד לפני גיל 30, עד שהשיגה 2-3 תארים אקדמאיים, טיפחה קריירה, מעמד וכסף.

  העובדה (שפמיניסטיות תמיד מתגאות בה) שנשים בממוצע משכילות יותר מגברים נובעת מכך שנשים מתחילות ומסיימות את לימודיהן במכללות ובאוניברסיטאות הרבה לפני הגברים, בזמן שסטודנטים גברים מפספסים מבחנים ושיעורים בגלל זימון פתאומי לשירות מילואים שנופל עליהם מדי פעם, שלא לדבר על שחיקה פיזית ונפשית. רבים מהם לא עומדים בעומס ונאלצים לוותר על השכלתם, מה שנכון במיוחד במשפחות במעמד סוציו-אקונומי בינוני-נמוך, שם כל עומס נטל הפרנסה נופל על הבנים שבמשפחה.

  יותר בנות מאשר בנים כלל לא מתגייסות לצה"ל בגלל הקלות הבלתי נסלחת בה הן מסוגלות לשקר על היותן "דתיות", בזמן שלגברים הצבא עושה את המוות ושוטרים ושוטרות ('לוכדי עריקים') עם רובים טעונים ושלופים רודפים אחר גברים החשודים בהשתמטות, ממש כמו מחבלים או פושעים מסוכנים.

  כל תפקיד שאישה מקבלת בצבא, בין אם הוא נחשב "לחימה" או "ג'ובניקי", הוא הרבה יותר קל, בטוח ונוח פי עשרות מונים מאשר המטלות, העבודה והתנאים הבלתי אנושיים אליהם נחשפים גברים באותם תפקידים בדיוק. זה נובע בראש ובראשונה בגלל השקר המנופח כאילו "נשים הן חלשות, קטנות, חסרות ישע" וכו'. בפועל, הוכח שהפער בין נשים בריאות וגברים בריאים המועמדים לשירות צבאי הוא לא יותר מ10-15 אחוז ונשים כיום יותר מאי פעם הרבה יותר בריאות, חזקות וגדולות יותר פיזית, מה שלא מונע להתייחס לנשים כאילו הן חלשות כמו פעוט מול גבר בוגר או יחס של חתולה מול סוס.

  במטרה להונות ולהוליך שולל את הציבור ולהשתלט על צה"ל הפמיניסטיות אולי רק טענו בעבר שגברים ונשים מסוגלים למלא את אותם תפקידים ושכל התפקידים צריכים להיות פתוחים בלי הבדל של מין אך כיום הן טוענות בגלוי שגברים צריכים לעשות את כל העבודות השחורות, הקשות והמסוכנות שדורשות כוח גופני ולהשאיר את התפקידים הנוחים והבטוחים לנשים ה"חלשות".

   

  מסיבה זו, מגיל מאוד צעיר מחנכים ומאלפים את הבנים (ממש כמו חיות!) לעשות מאמצים פיזיים הרבה יותר קיצוניים וקשים בשיעורי ספורט בביה"ס, מה שיכול להגיע עד כדי פגיעה גופנית ובריאותית (כמו שקרה לי). פעמים רבים חיילים מצאו את מותם בעת פעילות גופנית בטירונות או הכנה לשירותם הצבאי, בגלל התעלמות שיטתית מבעיות בריאותיות. כולם היו בנים. אני מכיר למשל מישהו שהגיע לפני גיוס לרופא והסביר לו שיש לו בעיה בקרסול עקב תאונת דרכים שעבר בילדות. הרופא עיקם לו את הרגל, כמעט שבר אותה, כשהוא גורם לו כאבים רצחניים ועיוותים ולבסוף סיכם:"אין לך כלום".

  יש קשר הדוק בין מערכת החינוך, הממסד הכי פמיניסטי-מטריארכאלי שדואג באופן שיטתי להמליץ ולנתב בנות לתפקידי קצונה ופיקוד בצה"ל (ע"ע 'קצונה ייעודית'). לבנות כיום יש מבחר עצום של תפקידים נוחים ובטוחים שהן יכולות לבחור בעצמן, כשהמכנה המשותף הוא תמיד שליטה בחיי גברים (והשפלתם), בזמן שלבנים יש רק 2 אפשרות: לקבל בשקט את התפקיד שנותנים להם, כולל שירות קרבי במקומות ובמצבים הכי מסוכנים, או לשבת בכלא תקופות ארוכות ולהרוס את החיים. תבחר: או שתמות או שיהרסו לך את החיים. כלל ידוע בצה"ל הוא שהצבא תמיד נותן לחיילים-בנים את ההיפך ממה שהם רוצים, כחלק מתהליך חניכה למשמעת צבאית נוקשה.

  הפרימדונות של צה"ל

  אני זוכר בנעוריי צפיתי בחדשות בכתבה על מסוקי הקרב אפאצ'י: הייתה שם חיילת צעירה בתפקיד "קצינת החימוש". היא הייתה הגיבורה והכוכבת של הכתבה בזמן שכל תפקידה הסתכם בלהסתכל על המסוק ולתת פקודות לחיילים-גברים "תורידו, תרימו" כשהם עושים עבורה את כל העבודה הפיזית השחורה והקשה ולה כמובן יש רק טענות. (אגב, זאת לא הייתה הכתבה הראשונה שבה ראיתי מה באמת בנות עושות בצה"ל כלומר שולטות ורודות בחיילים). אותו הדבר נכון לגבי "טכנאיות" - רק לתת הוראות ופקודות לגברים.

  היות ונושא התעופה תמיד ריתק אותי, במקרה מצאתי עצמי מדבר עם נער מכיתה אחרת על מסוקי קרב ואז הוא סיפר:"הראו את אחותי ... בטלוויזיה! היא מחמשת מסוקי אפאצ'י!". לדעתי זה לא מקרי ומוכיח משהו מבחינה סטטיסטית.

  גם החייל הכי "ג'ובניק" עובד יותר קשה, הרבה יותר זמן במינימום אוכל, שינה ומנוחה ובתפקידים קשים יותר מה"לוחמות" הפרימדונות. לדוגמא טכנאי אף-16 שבפועל נשלח לאבטח ישובים במקומות הכי מסוכנים כאשר כדורים עפים מעל ראשו (בתקופת האינתיפאדה השנייה) נחשב "ג'ובניק" אבל חיילת שיושבת בנוחות מול צג מחשב בתוך בונקר משוריין נחשבת "לוחמת" ונהנית מאינספור פריוולגיות, הטבות וזכויות מיוחדות!

  אני מכיר גם גבר אסטמטי שבעת שירותו בשלישות (תפקיד כביכול משרדי) היה צריך לשמור בחוץ כ"כ הרבה שעות בקור מקפיא עצמות שהוא מצא עצמו מספר פעמים מאבד את הכרתו בגלל מחסור בחמצן. נתנו לו קצת חמצן, שאלו אותו אם הוא מרגיש טוב יותר ופקדו עליו:"תחזור לשמור".

  בדוגמא משעשעת מעט לשם שינוי נתקלתי כשצפיתי במופע סטנד-אפ של רועי לוי כשחיילת בקהל אמרה לו שהיא "חובשת". רועי גלגל עיניים בזלזול ושאל אותה:"את יושבת ליד הרופא? רושמת את מה שהוא אומר?", היא ענתה "כן", והוא סיכם בקולו המצחיק:"נו, היא פקידה? לא! היא חובשת...". כלומר, במילים אחרות מכבסת המילים הפמיניסטית מעניקה לנשים בצבא תארים ו"תפקידים" שהם למעשה גדולים הרבה יותר ממה שהן עושות במציאות. ההגדרה המסורתית של "חובש" בצבא זה בעצם לוחם עם הכשרה רפואית מספיקה כדי להציל את חייהם של חבריו בזמן לחימה, עמוק בשדה הקרב, במצבים ובמקומות המסוכנים ביותר.

   

  לוחמות וירטואליות

  הנושא הכי מעצבן בעיניי הוא הניצול הציני שעושות פמיניסטיות בתפקידי לחימה רק כדי שתוכלנה להתפאר ולומר:"יש לנו גם נשים לוחמות". בפועל, אין דבר כזה לוחמת. יש למשל גדוד בשם קרקל שכל כולו בדיחה, כאילו "חיילות לוחמות" אבל בפועל תפקידן לאבטח את הגבול עם ירדן, מדינה שבלאו הכי יש לנו איתה שלום, אין שום בעיות, סיכונים או תקריות יוצאות דופן. כך זה בכל תפקיד "לחימה" שמשוריין לנשים בלבד - סיכויים וסיכוניים אפסיים.

  יש להן גם זכות להיכנס לתפקיד או לצאת ממנו ולעזוב בלי שום התחייבות - זכות יתר מיוחדת ששמורה לחיילות בלבד. הדוגמא הסמלית ביותר היא אחוז מאוד גבוה של של קצינות וחיילות בחיל הים האמריקני שבזמן מלחמת המפרץ ב1991 נכנסו להיריון רק כדי לקבל פטור ולחזור הביתה ואז הן עשו הפלה. בפועל הן סיכנו חיי אדם (כנראה שגברים לא נחשבים בני אדם) כי חיילים על אוניה מתורגלים ומאומנים לעבוד יחד בתור צוותים, וברגע שמחצית הצוות פשוט מרים רגליים ובורח, חייהם של אלה שנשארו פשוט מופקרים!

  חיילת "לוחמת" יכולה לעשות שרירים ולהיות "גיבורה" גדולה על אזרח חלש ובלתי חמוש אבל במצבי קרב אמיתיים, כשכדורים עפים מסביב וקיימת אפשרות של ממש לפגיעה פיזית, היא תשתתק, תיבהל, תברח בהיסטריה כמו ארנבת ותפקיר בשטח את חבריה הלוחמים הגברים שיעשו עבורה את כל העבודה.

  דוגמא טובה הייתה עם שוטרת מג"ב שנקלעה למהומה כשהמון ערבים (מאות אם לא אלפים) מסתערים לעברה וחובטים בה. היה זה כמובן שוטר מג"ב גבר שהיה צריך להציל אותה, תוך כדי שהוא מסכן את חייו ונפצע. התקשורת הפמיניסטית הפכה אותה (ורק אותה) כצפוי ל"גיבורה", והיא סיפרה לגבי המוני התוקפים:"אמרתי להם שאני בחורה אבל זה לא עזר".

  ה"תצפיתניות" של חיל המודיעין הן הדוגמא הכי סמלית לעובדה ש"לוחמות" הן בעצם לוחמות וירטואליות: הבנות יושבות להן במקום הכי נוח, מוגן וממוגן, הרחק משדה הקרב, בתנאים של בית מלון, עוקבות אחר המתרחש בשדה הקרב באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם (מצלמות מתוחכמות, מחשבים, קשר לוויינים GPS וכו') עוקבות אחר מחבלים ומסמנות לחיילים הלוחמים היכן המטרה ומחלקות פקודות בקשר.

  לאחרונה גם התפרסמה מערכת בשם "רואה יורה" שמאפשרת לתצפיתניות לא רק לעקוב אחר דמויות חשודות על גבי צג הווידאו, אלא גם ע"י לחיצת כפתור ג'ויסטיק, להרוג בני אדם בשר ודם, ממש כמו במשחק מחשב. גם התפקיד הזה משוריין ברוב רובו הגדול לנשים בלבד וכאן הבעיה האמיתית. אין כאן באמת שאיפה לחסוך בחיי אדם ולהגן על כוחותינו אלא לספק עוד אמצעי ו"צעצוע" יקר איתו החיילות יכולות לנפח לעצמן את האגו.

  כמו תמיד, גברים מפתחים טכנולוגיה וממציאים אמצעי לחימה בשלט-רחק שלא דורשים סיכונים או מאמצים פיזיים אבל רק נשים נהנות ומנצלות לטובתן בלבד. ועדיין מישהו הרי צריך לתחזק את המערכת בשטח, להתקין, לתקן, לחמש, להטעין, לבדוק ולעקוב אחר תפקודה מקרוב ולכאן נכנסים כמובן הגברים - ה"כושים" של הנשים.

  כך גם לגבי תחום המל"טים (מל"ט - מטוס ללא טייס), תחום מאוד מפותח ומתקדם. אלה כבר לא מטוסים זעירים עם מצלמה קטנה אלא כלי טיס צבאיים בגודל מלא שמסוגלים לבצע מגוון רחב של פעילויות. צבא ארה"ב משתמש במל"ט בשם PREDATOR (הטורף) שמסוגל לירות ולחסל מרחוק חיילי אויב. גם כאן קיימת עדיפות ושריון התפקיד לנשים. שוב חוגג הסקסיזם והזלזול הבוטה בחיי גברים.

  בגלל מורכבות הטסת המל"ט, הפעלתו בנויה משני שלבים: שלב מטיס החוץ, האדם שנמצא בחוץ ודואג להמראות ולנחיתות, והשלב השני, הטיסה עצמה כשאדם יושב מול צג מחשב בחדר ממוזג, בטוח ונוח ומבצע את הטיסה, מכוון את המצלמות ו/או כלי הנשק. כפי שניתן לנחש: מטיסי החוץ הם גברים (כמו גם מרבית הטכנאים) ומטיסי הפנים הן נשים. חלוקה בלתי שוויונית ובלתי הוגנת שמבטיחה להשאיר לנשים את התפקיד הכי נקי, בטוח וקל.

  אישה יכולה לחסל ולהרוג גברים בקלות ע"י לחיצת כפתור בלי כל מאמץ ומבלי לקחת סיכונים בזמן שגברים, הלוחמים האמיתיים בשטח, צריכים להיות זהירים וערניים כדי לא לפגוע בחפים מפשע ולעיתים הם עלולים לשלם בחייהם עד שהם מקבלים אישור פתיחה באש.

  צפיתי פעם בתוכנית "באש צולבת" בה התראיינה נציגה של הלובי הפמיניסטי בכנסת בנושא של קידום נשים בצה"ל. ד"ר חיים משגב חזר ושאל אותה לפחות חמש פעמים האם לדעתה צריך לשלוח חיילות לשדה הקרב והיא כל הזמן התחמקה מתשובה ישירה ורק דקלמה:"נשים מתאימות בעיקר לתפקידי פיקוד וקצונה".

  הפמיניסטיות לא מחדירות נשים לתפקידי לחימה כי הן רוצות בשוויון חובות לצד שוויון הזדמנויות, תרומה למדינה והגינות עם הגברים - הן עושות זאת כפי שהן אומרות מפורשות שהן רואות בצה"ל "מקפצה לתפקידים פוליטיים וציבוריים בכירים". הן רק רוצות לכבוש עוד עמדות כוח ושליטה ולהגיד לגברים "כל מה שאתם עושים, אנחנו עושות טוב יותר".

  לנשים בלבד

  ההכשרה וחלוקת התפקידים הסקסיסטית מתחילה בגיל צעיר: בנעוריי נתקלתי בעלון מידע של ביה"ס כלשהו של חיל האוויר. מקצועות הלימוד שהוצעו לבנים היו בעיקר מכונאי מטוסים וכולם הובילו בסופו של דבר לעבודה פיזית קשה, מלוכלכת ומסוכנת. במטוס האף16 יש למשל דלק רדיואקטיבי מאוד רעיל ומסוכן שמפעיל את מערכת השליטה במטוס בשעת חירום.

   

  לעומת זאת היה כתוב במפורש "לבנות בלבד - מגמות שירטוט בעזרת מחשב ועיצוב גרפי". צה"ל כמו כל צבא מודרני בעולם המערבי מסביר את הסקסיזם השקוף הזה כחלוקת תפקידים שחשובה ליעילות תיפקוד הצבא שגברים הם הכוח ונשים המוח. רק בנות יכולות להיות מורות-חיילות ובתפקידי הדרכה והפעלת סימולטורים למשל, המקום שמור אך ורק לנשים.

   

  ייתכן שניתן למצוא פה ושם גבר אבל מדובר במקרים נדירים ביותר של בנים למשפחה מיוחסת, אשכנזים עשירים עם קשרים, פרוטקציות וקומבינות.

  קראתי למשל ראיון בבטאון חיל האוויר עם מדריכת סימולטורים שהסבירה בהתנשאות שהיא מכירה את מטוס האף-16 אפילו טוב יותר מהטייסים עצמם והיא מסוגלת תיאורתית "לטוס טוב יותר מטייסי הקרב". לאורך כל הראיון היא השתמשה בלשון נקבה "אנחנו המדריכות". היא שכחה כנראה שמי שמסכנים את חייהם כל יום ושוחקים את בריאותם (טיסה במטוס קרב מסכנת את הבריאות) הם גברים. (זאת אחת הסיבות אגב שבגללה הפסקתי לקרוא את בטאון חיל האוויר)

   

  במבט כללי, הרעיון לפיו במלחמה עתידנית יילחמו רובוטים, מטוסים, טנקים, ספינות, צוללות וכו', כשהם נשלטים מרחוק וחוסכים את הסיכון שבחיי אדם, יכול להיות רעיון מצוין אבל ברגע שמגבילים תפקידים כאלה לנשים בלבד, זה פתח לגזענות מסוג חדש לגמרי כי מצד אחד ממשיכים לגדל גברים כבשר תותחים זול שניתן להקריב בקלות, ומצד שני, רק הנשים נהנות מיתרונות הטכנולוגיה החדשה, תחום יוקרתי שדורש השכלה ומי שכיום שולט בהשכלה באופן לא צודק הן נשים. נשים נתפסות מראש "חכמות יותר" ומצפים מהן להשקיע הרבה פחות בשיעורי ספורט מאשר בלימודים, כפי שמורה לספורט אמרה לחבר שלי: "בנות טובות יותר בלימודים ולכן אסור לנו לגרום להן לבזבז אנרגיות על מה שפחות טוב בשבילן".

  לא חסרות בעולם אפילו פמיניסטיות שאומרות בגלוי שצריך לשלול מבנים את האפשרות להשכלה גבוהה.

  הגברים הפכו לעבדים

  ד"ר וורן פארל, מסביר בספרו THE MYTH OF MALE POWER שהצבא המודרני למעשה מכשיר ומלמד נשים להעריך את חייהן, בזמן שאצל הגברים הוא עושה בדיוק את ההיפך: מחנך את הגברים לזלזל בעצמם, בערך חייהם כבני אדם, ובעיקר מכין אותם כבשר תותחים שניתן להקריב בקלות. בניגוד לשקרים ולהטעיות, גם בארה"ב גברים (ורק גברים!) מחוייבים בגיל 18 לחתום במשרד הגיוס ולהתחייב שבמקרה של מלחמה, המדינה תוכל לגייסם עם או בלי הסכמתם, אחרת הם מסתכנים ב5 שנות מאסר בכלא, קנס של רבע מיליון דולר ואיבוד כל זכויות האדם הבסיסיות ביותר שלהם.

  גם בצבא וגם בעולם העבודה הגברים הפכו לעבדים והנשים לאדוניות. ככל שהטכנולוגיה נעשית מתקדמת יותר והתפקיד קל, בטוח, נוח ודורש פחות מאמץ גופני, כך מספר הנשים עולה ומספר הגברים הולך ויורד בהדרגה. ככל שרובוטים מופעלים באמצעות מחשב נכנסים לקווי היצור במפעלי תעשייה וייצור, הנשים עולות במספרן על הגברים והגברים שנדחפים לשוליים מוצאים עצמם מובטלים או מתומרנים ומנותבים בעל-כורכם לעבודות הרבה יותר קשות ומסוכנות המזיקות לבריאותם.

   

  לסיכום כך זה בעידן של "שוויון" - הנשים בצבא מקבלות בחסד ולא בזכות את התפקידים הכי יוקרתיים, נוחים, בטוחים וגמישים והגברים רק צריכים לעבוד קשה הרבה יותר ולציית במכשירי הקשר לקול נשי שנותן פקודות והנחיות. חבר סיפר לי למשל שבעת שירותו בצבא אפילו כשהיה צריך ללכת לשירותים, הוא היה צריך לדבר בקשר עם קצינה ששאלה אותו בקול מכני ורובוטי "כמה זמן" ו"למה בדיוק".

  בנות חסרות ניסיון שרק סיימו בי"ס נחשבות "לוחמות אמיצות וגיבורות", מקבלות קידום בדרגות, כוח, סמכות, קרדיט, תהילה, כסף, הטבות פרסום וזכויות מעל ומעבר, הרבה יותר מאשר בנים-לוחמים (שמתים או נפצעים כמו זבובים) אבל בפועל, תפקידן רחוק שנות אור מלהיות תפקיד לחימה ישירה וחייהן אף פעם לא באמת בסכנה.

  כשחיילת נהרגת לעיתים נדירות ביותר, הדבר נגרם בגלל תקלה/תאונה/כשל מפני שהמערכת עושה הכל כדי שהסיכוי של חיילת להיפגע, "לוחמת גיבורה" ככל שתהיה, ישאף לאפס. זאת הסיבה שכאשר נהרגו מספר חיילות בודדות בעשור האחרון, היה רעש תקשורתי עצום ודיברו על כך שהפקירו את חייהן ואפילו האשימו בכך את ה"שוביניזם הגברי" ש"משתמש בנשים ומנצל אותן". היו אפילו נשים שטענו ש"הגברים השוביניסטים רוצים לשעבד ולנצל את הנשים כבשר תותחים".

  ג'ק

  דרג את התוכן:

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     6/6/15 22:55:
   מה שהפמיניסטיות עושות בצה"ל זה סוג של "נסיעה במעגלים": הן הרי ידעו מראש שנשים לא תוכלנה להשתלב בתפקידי לחימה פנים מול פנים אבל עשו ים של תעמולה ושטיפת מוח בעיקר בתקשורת (כולל טלוויזיה וקולנוע) כאילו כל חיילת היא לוחמת גיבורה, חזקה ואמיצה והרווח שלהן בסופו של דבר הוא לדאוג שיהיו הרבה יותר נשים בתפקידי קצונה ופיקוד, כולל בדרגים הבכירים יותר ויותר למרות שאחוז המתגייסות קטן משמעותית מאחוז המתגייסים. כפי שציינתי במאמר, הן אומרות מפורשות ש"הצבא הוא מקפצה לתפקידים פוליטיים".
     20/1/15 13:21:
   זה לא שובניזם נשי אלא טרור פמיניסטי, שרק הולך ומתגבר בחריותם הבלעדית של הח"כים הזכרים הסמרטוטים הנותנים את ידם לכל חקיקה פמיניסטית אלימה ומופרכת.
     20/1/15 13:21:
   זה לא שובניזם נשי אלא טרור פמיניסטי, שרק הולך ומתגבר בחריותם הבלעדית של הח"כים הזכרים הסמרטוטים הנותנים את ידם לכל חקיקה פמיניסטית אלימה ומופרכת.

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין