כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  לנשים מותר כל מה שלגברים אסור

  1 תגובות   יום ראשון, 14/3/10, 11:22

  לפעמים איני יודע איזה תכונה או נטייה גרועה יותר יש לפמיניסטיות: הצביעות, המוסר הכפול, הדו-פרצופיות או יכולת העמדת פנים והעלמת עין מתי שנוח להן, כשמשהו לפתע לא משרת את האינטרסים האנוכיים שלהן ולא מספק להן דלק להסתה, שטיפות המוח והשנאה כלפי גברים.

  עם פתיחת העונה החדשה של תוכנית ההומור "שבוע סוף" בערוץ 2, שודר מערכון מקומם למדי שעושה צחוק משימוש וניצול לרעה של כוח בידי שתי בודקות ביטחוניות בשדה תעופה, שתוך כדי איומים וסחיטה מבצעות מעשה מובהק של הטרדה מינית בגבר ואישה. בתוכנית הראשונה היה זה כלפי הזמר אייל גולן ובשנייה הדוגמנית מירי בוהדנה. הרעיון אגב לא מקורי - זה המקור מאוסטרליה:

   

  במקרה של אייל גולן, המאבטחות מכריחות אותו באיומים להיכנס למכונת השיקוף, רק כדי שהן תוכלנה להעיר על איבר מינו. במקרה של מירי בוהדנה, אחת המאבטחות נדבקת אליה ונוגעת לה בציצי בניגוד לרצונה. אותי בתור צופה הקטע הזה מאוד הביך לכן מעניין איך פתאום אותן פמיניסטיות ש"נאבקות" ו"נלחמות" נגד כל מסר מרומז או סמוי של אלימות, פגיעה או ניצול מיני תוך כדי כפייה ושימוש בכוח וסמכות - מבחינתן לא קרה כלום.

  כדי לוודא שאכן זה לא רק "הדמיון שלי", פרסמתי הודעה בשני פורומים של פמיניזם בתפוז ובאתר BSH בנוסח הבא:

  "הטרדה מינית בפריים טיים

  לאן נעלמתן פמיניסטיות??? ב2 התוכניות של "שבוע סוף" הייתה הטרדה מינית בוטה של גבר ושל אישה, פתאום זה לא מפריע לכן??? בקטע הראשון ה"בודקות הביטחונית" מכריחות באיומים את אייל גולן להיכנס למתקן השיקוף רק כדי להעיר על איבר המין שלו ובקטע השני, מיה דגן נוגעת למירי בוהדנה בציצי.

  אני באמת לא ציני, אני באמת רוצה לדעת את פשר שתיקתכן."

  התגובה בפורום "פמיניזם ומעמד האישה" בBSH הייתה תוקפנית במיוחד:

  12/03/2010 19:12 הדס

  קודם תסביר את פשר שתיקתך

  ולאן אתה נעלם ושוביניסטים שונאי נשים כמוך
  כאשר גברים מטרידים ואונסים נשים
  בכל הזדמנות ובמציאות ולא במערכונים
  אם כל כך אכפת לך מהטרדות מיניות.
  אתה באמת זקוק לטיפול נפשי בהול
  אם אתה לא ציני ולקטעי מערכון מבוימים
  קורא ברצינות הטרדה מינית
  כי אם זאת הטרדה מינית אז כל שחקן קולנוע
  צריך לשבת בבית הסוהר על עבירות מין
  אותן מבצע על המסכים מול מיליוני צופים.
  ואם תחטט קצת יותר עמוק תגלה שאחרי הקטעים
  האלה גם עומדים במאים גברים."

  התגובה בפורום פמיניזם בתפוז הייתה מעט יותר מתחכמת אך עדיין העבירה את אותו מסר:

  "אני אענה לך? פלפל חריף מאוד ? 12/03/10 12:32

  אומנם לא ראיתי את הקטע אבל אני, באופן אישי, לא חושבת שקטע כזה צריך להיות ואני גם לא חושבת שזה מצחיק אותי.
  הסיבה לחוסר הרעש היא שכל מעשה שנעשה בעולם, מקבל משמעות מסויימת לפי המעמד החברתי של המשתתפים בו. מכיוון שגברים הם המעמד השולט תרבותית וכלכלית ומכיוון שהתבסס בחברה ש"גבר רוצה לזיין כמה שיותר" וגברים מצהירים על ימין ועל שמאל שישכבו עם הרבה נשים ואם האישה לא נראית להם ישימו עליה כרית (הביטוי "שווה כרית") אז מדובר בעצם ב"הפוך על הפוך". כלומר, כיוון שגברים בעצם מצהירים ש"מה אכפת לי שהיא תיגע" או "שתיראה, אולי אחר כך היא גם תרצה להרגיש" ועוד שאר ביטויים מילוליים שאני בטוחה שכל הנשים בו שמעו, אז יש פחות רעש - כי מראש אייל גולן כגבר נמצא במעמד חברתי ותרבותי גבוה יותר ויכול להרשות לעצמו להשתתף במערכון כזה בלי לחשוש שעבודתו תפגע. זה מייצב אותו בתדמית ה"גבר גבר" שהוא רוצה לייצר לעצמו ונראית לו חיובית.

  ושוב - זה לא אומר שאני חושבת שזה צריך להיות ככה, אני פשוט מסבירה לך שהדברים מקבלים את ערכם ממיקומו של המשתתף בעולם.

  ולגבי מירי ומיה - נו זה ברור למה הקטע הזה פורסם, לא? סיפוק של יצר מיני ומציצני ולכאורה עונה על הפנטזיה של גבר - שתי נשים שמשחקות אחת עם הציצי של השנייה עד שיבוא הגבר-גבר שמשגל את כל הנשים (ובגלל שהוא גבר גבר הן גם רוצות כולן לראות לו את איבר המין במכונת שיקוף) ויראה להן מה זה. "

  בדומה להדס מהפורום בBSH, פמיניסטית אחרת תקפה אותי והאשימה אותי בצביעות:

  "מתייצבת! 12/03/10 14:26
  מאת: memyselfi0

  אה, רגע אני לא בצבא...

  אז ראית משהו שמפריע לך- יופי! אתה מוזמן להפיץ עצומות\להחרים\להרים צעקה\לשרוף את המועדון\לעלות על הבריקדות או כל ביטוי אחר שבא לך- יש משהו מאוד צבוע בלבוא ולזעוק "למה אתן לא עושות כלום?!" -זה מזכיר לי את כל הגברים שבאים אליי בטענות שהם עושים 3 שנים בצבא- רע לכם? יש כתובות התחילו לכתוב אליהן, יש כבישים ורחובות - לכו להפגין
  "

  ניסיתי לענות לגברת וכתבתי:


  "אולי הצביעות היא בכלל מהצד שלכן הפמיניסטיות?

  כשגבר לכאורה עושה משהו רע או משהו שנראה רע או אפשר להציג כ"פוגע בנשים", אתן מתקוממות יופי יופי אבל כשאותו מעשה בדיוק אחד לאחד מגיע מצד נשים - פתאום לא קרה כלום. למעשה אני מרוצה מהתשובות שקיבלתי כאן, במיוחד של "פלפל חריף מאוד" כי זה בדיוק מה שחשבתי שפמיניסטיות יענו לי (בתירגום חופשי):"אישה היא תמיד חלשה לכן הכל מותר לה".


  כצפוי ברגע זה התערבה מנהלת הפורום, התנפלה עליי, מחקה את הודעתי והודיעה לי:

  "נמחקה כאן הודעה המפירה באופן בוטה את תקנון‬ הפורום"

  "זהו אינו פורום "פמיניזם בעד ונגד", והתבטאויות נגד פמיניסטיות ככלל אינן חלק מהמסגרת הדיון המקובל כאן, כפי שתוכל לראות היטב בתקנון הפורום המופיע במאמרים. דיון מכבד, שמטרתו למידת הנושא, מקובל כאן.
  "פמיניזם בעד ונגד" - לא. "

  היא גם טרחה לשלוח לי מסר אישי:

  "כפי שפורום למאבק באנטישמיות לא יתיר דיון אנטישמי, כך אין בפורום פמיניזם מקום לדיון שתכליתו השמצת נשים ופמיניסטיות. למען האמת, יש אלף ומאתיים פורומים בתפוז, אתה יכול לפנות לכל אחד מהם ולנהל דיון מסוג זה.
  פורום פמיניזם אינו אחד מהם. "

  לאחר מכן, פמיניסטית נוספת הוסיפה:"זו לא הייתה הטרדה מינית. לא רואה סיבה להזדעק".

  אתחיל מהסוף ("זה לא באמת"): את התדמית, הקריירה והמוניטין של הבדרן דודו טופז ז"ל הרסו לחלוטין לאחר שבצחוק נשך את השחקנית הארגנטינאית נטליה אוריירו בכתפה. הם תכננו זאת מראש, הוא לא הפתיע, חרג או ביצע דבר כל-כך איום ונורא ואפילו נטליה אוריירו בעצמה הייתה משועשעת, אבל עדיין ארגוני הנשים בישראל קבעו שדודו טופז "הטריד מינית" ופתחו נגדו באחד הקמפיינים הכי אגרסיביים, מאסיביים, אינטנסיביים ואישיים שאי פעם נראה כמותם בתקשורת הישראלית.

  אתרי החדשות הוצפו בידיעות על "צופים זועמים" ועל דרישה של ארגוני הנשים לבטל את תוכניתו של דודו טופז. הייתי עד לעליהום ומסע הלינץ' האלים וראיתי אלפי טוקבקים מתלהמים שכללו אף הסתה בנוסח "מוות לדודו טופז" ו-"צריך לסרס את דודו". בסופו של דבר הלחץ המלאכותי עבד והנהלת הערוץ אכן ביטלה את תוכניתו (וכן - אני מאשים את הפמיניסטיות במותו הטראגי של דודו טופז), למרות כל הישגיו ושיאי הרייטינג שצבר.

  המקרה הזה רק ממחיש איך אפילו הגבר הכי מצליח, חזק, עשיר ונערץ שנמצא בעמדת כוח והשפעה בתקשורת, גם הוא אינו חסין בפני שלטון הדיקטטורה הפמיניסטית שבנקישת אצבע מסוגלת להפילו ולהפוך אותו מהאדם האהוב ביותר לשנוא ביותר, מה שמוכיח מי באמת שולט במדינה: נשים ולא גברים. גברים הם תמיד בובות-על-חוט של הנשים, אפילו בכנסת.

  כשנוח להן הפמיניסטיות צועקות וצורחות "הטרדה מינית!" ומריצות קפמיינים יוקרתיים ומאסיביים בכל אמצעי התקשורת, אבל אם זה משהו שנוגד את תפיסת עולמן כמו לגנות נשים או דמויות נשיות שמבצעות הטרדה מינית בוטה, גסת רוח ומגעילה - פתאום לא קרה כלום.

  בתגובתה של memyself היא טוענת שזה תפקידם של ציבור הגברים ולא הפמיניסטיות לצאת ולהתלונן נגד תופעות כאלה אבל היא שוכחת שהפמיניסטיות השיגו את כל כוחן, תקציבי העתק שלהן (מיליארדים!) ושליטה מוחלטת בכל גוף, מערכת ומוסד שלטוני וציבורי במדינה בטענה כאילו הן "דואגות לטובת שוויון בין גברים ונשים" אבל בפועל הן מודות בעצמן שאיכפת להן אך ורק מנשים. מבחינתן גברים פשוט לא קיימים אלא רק בתור ניצבים או אויבים - מטרות לבוז ושנאה.

  בתגובתה של המגיבה בכינוי "פלפל חריף מאוד" כמו בתגובתה של המגיבה הדס ניתן לראות שוב ושוב את אותו דפוס הכחשה אוטומטי שמזלזל בחומרת המעשה ובעיקר במה שהוא מסמל. ניתן לראות שוב ושוב את הניסיונות להפיל את כל האשמה על גברים ואך ורק על גברים. היא אפילו קובעת באופן שרירותי ש"הגבר בעצם נהנה" ו"מרוויח" מכך!!

  הטענה הכי מקוממת לדעתי היא הטענה שגברים נמצאים ב"מעמד גבוה יותר משל נשים" כי בכך בעצם הכותבת מצדיקה ומעודדת אלימות מינית של נשים. הרי כל מה שאישה תעשה מגניבה, מעילה, ועד אונס ורצח הן יכולות בקלות לפטור מראש מאחריות פלילית, מוסרית וחברתית (כפי שהן עושות בפועל) בטענה ש-"האישה היא תמיד הצד החלש לכן צריך לוותר לה".

  כלומר אפילו פשע שהפמיניסטיות מגדירות כאחד החמורים ביותר, 'הטרדה מינית', הוא למעשה רק יחסי למי שמבצע אותו: אם זה גבר, צריך לחתוך לו את האשכים ולהכניסו לכלא לשנים רבות, אם זאת אישה, פשוט לצחוק וליהנות. הנה לכם הדגמה ל"צדק, מוסר ומצפון" שכאילו יש לפמיניסטיות.

  ג'ק

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     14/3/10 13:09:


   רק לנשים מותר... הכל... זו האמת מאחורי המהפיכה הפמיניסטית - הן לוקחות רק את הזכויות, בלי החובות.

    

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין