כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  מי כסף מול טיפול אוזון - יתרון מי כסף על אוזון

  0 תגובות   יום שבת, 10/4/10, 12:43

   

   

  ''

  מי כסף יעילים יותר מאנטיביוטיקה רפואית http://ripuy.org/?u=1&p=3

   


  מי כסף קוטלים תאי סרטן ומשמידים חיידקים, וירוסים, פטריות, טפילים ואת שאר גורמי המחלות באופן נמרץ ברגע המגע. 

   האם כוחם של מי כסף בהשמדת גורמי מחלות באורח נמרץ יותר בהשוואה לטיפולי אוזון ולאנטיביוטיקה רפואית ?

  יצורים אווירניים שהם הרוב המכריע של יצורים חיים עלי אדמות חייבים חמצן למחייתם אך ריכוז גבוה של חמצן לא מאפשר ליצורים חיים לחיות ועשוי לקטול חיידקים. אוזון זו מולקולה תלת חמצן O3 בניגוד לחמצן שאנו נושמים המופיע באופן מצוי באוויר כדו חמצן O2.

   

  בין חסרונותיה העיקרים של שיטת הטיפול באוזון לעומת יתרון מי כסף קולואידים.

  כי מולקולת האוזון רעילה לבני אדם ואינה יציבה, כלומר האטום השלישי של האוזון שאינו קשור בקשר קוולנטי לדו חמצן ניתק במהרה ובקלות מכלל המולקולה והופך לרדיקל חופשי המזיק לגוף ומחמצנו (חמצן אקטיבי).

  עובדה ששכבת האוזון בסטרטוספירה כה רגישה וחורים באוזון כתוצאה מזיהום תעשייתי וסביבתי משבשים תהליכים טבעיים של הגנה על בעלי חיים על כדור הארץ בעיקר מקרינה אולטרא סגולית.

  תהליך הטיפול באוזון מתבצע כאשר רופא או אחות בלבד מוציאים דם ורידי למזרק ומכניסים אותו למכשיר המעשיר את פלזמת הדם בחמצן ויוצר אוזון (אוזונציה במכשיר אוזונטור). לעומת יתרון מי כסף שאין צורך ברופא לצורך שתיית מי כסף.

   

  מגבלת טיפולי אוזון מול מי כסף

  מגבלה נוספת של הטיפול באוזון שחובה לראות רופא או אחות המוסמכים בחוק למחזר פלזמת דם.

  אוזון אינו בעל תכונות קוטלות חיידקים בריכוז ובכמות המוחדרת לגוף בתהליך המצוין כפי שתכונת מי כסף

   

  מי כסף אוליגו בריכוז מזערי ובגודל מזערי בטוח נעדרי כל רעילות ונעדרי תכונת חמצון, כסף זו מתכת חצי אצילה ולכן אינה מתחמצנת. העדר רעילות כסף משום שכסף מושקע על ידי יוני כלוריד בנוזלי הגוף והופך לבטוח. כסף אינו מתחמצן בנוכחות חמצן כי אם מתגפרת בעיקר.

  מי כסף אוליגו קוטלים חיידקים באופן נמרץ בשל התכונה הבקטריצידית האוליגו דינמית. תכונה אנטיביוטית זו נובעת מהיכולת של כסף להתחבר לחלבון של גורמי המחלות ולשיתקו. תכונה זו מסיימת את חיי החיידקים, הווירוסים וכל דומיהם.

  מי כסף משמשים אותי בטיפולי סרטן בסילוק גידולי סרטן, בדיכוי גרורות סרטן, בריפוי זיהומים נלווים לסרטן ובהתאוששות כללית אפשרית.

   התכונה האוליגו דינמית המוכרת למדע כ-210 שנה מאז נתגלתה ע"י קרל וילהלם פון נגלי בשנת 1893 בשוויץ. בה מיעוט יוני מתכות קוטלים חיידקים וגורמי מחלות אחרים באופן נמרץ.

   

  סיבות אלו הן העיקריות המצביעות על יתרון מי כסף על טיפול באוזון.


  מי כסף

   מי כסף אנטיביוטיקה טבעית בטווח פעולה מושלם http://www.ripoy.com/


  אילן רז

  מי כסף אוליגו קולואידים בעלי טווח אנטיביוטי רחב לקטול חיידקים וגורמי מחלות אחרים משנת 1996


   

  *תמונת האוזון מויקיפדיה - אוזון - הגז הכחול

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011